RUNMAGEDDON KAUKAZ 50 - DZIEN 2

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-23
Miejsce:
Kaukaz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
28
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open - bez przeszkód | Open - przeszkody

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOCHKA Artsiom 35xRunnersOpen - przeszkody1M 100:00:0001:26:51.0001:26:51.00 1:4434,5
2STELMACH Dominika 31Open - przeszkody2K 100:00:0001:31:12.0001:31:12.00+00:04:211:4932,9
3DOMAŃSKI Krystian 17SMI EłkOpen - przeszkody3M 200:00:0001:32:43.0001:32:43.00+00:05:521:5132,4
4SALAMON Mateusz 14POWER TRAININGOpen - przeszkody4M 300:00:0001:33:14.0001:33:14.00+00:06:231:5132,2
5OLEJNIK Franciszek 6Husaria Race Team Open - przeszkody5M 400:00:0001:33:27.0001:33:27.00+00:06:361:5232,1
6MECZKOWSKI Bartłomiej 27Open - przeszkody6M 500:00:0001:54:07.0001:54:07.00+00:27:162:1626,3
7KAROLAK Rafał 18STOMILEXOpen - przeszkody7M 600:00:0002:03:21.0002:03:21.00+00:36:302:2824,3
8SZÓSTAK Jarosław 33Droga Do UltraOpen - przeszkody8M 700:00:0002:03:33.0002:03:33.00+00:36:422:2824,3
9PACIOREK Piotr 7Husaria Race Team Open - przeszkody9M 800:00:0002:05:02.0002:05:02.00+00:38:112:3024,0
10MŁYNARCZYK Tatiana 5Husaria Race Team Open - przeszkody10K 200:00:0002:13:49.0002:13:49.00+00:46:582:4022,4
11SULEWSKI Piotr 32Open - przeszkody11M 900:00:0002:15:47.0002:15:47.00+00:48:562:4222,1
12PRZYBYLSKI Maciej 20STOMILEXOpen - przeszkody12M 1000:00:0002:21:20.0002:21:20.00+00:54:292:4921,2
13MŁOTEK Jakub 19STOMILEXOpen - przeszkody13M 1100:00:0002:21:21.0002:21:21.00+00:54:302:4921,2
14POGODA Adam 2CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody14M 1200:00:0002:22:43.0002:22:43.00+00:55:522:5121,0
15SOBOTA Marcin 3CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody15M 1300:00:0002:24:06.0002:24:06.00+00:57:152:5220,8
16HAWEL Rafał 52naRUNbaniOpen - przeszkody16M 1400:00:0002:26:04.0002:26:04.00+00:59:132:5520,5
17CZEMPIŃSKI Paweł 23Open - przeszkody17M 1500:00:0002:33:25.0002:33:25.00+01:06:343:0419,6
18MACHOWSKI Marek 26Open - przeszkody18M 1600:00:0002:33:26.0002:33:26.00+01:06:353:0419,6
19CHAIEB Natalia 8Lemon TeamOpen - przeszkody19K 300:00:0002:38:21.0002:38:21.00+01:11:303:1018,9
20CHAIEB Sebastian 9Lemon TeamOpen - przeszkody20M 1700:00:0002:38:22.0002:38:22.00+01:11:313:1018,9
21KOWALCZYK Paweł 38Open - przeszkody21M 1800:00:0002:45:19.0002:45:19.00+01:18:283:1818,1
22PLESNIAR Lucyna 29Open - przeszkody22K 400:00:0002:45:20.0002:45:20.00+01:18:293:1818,1
23SIERECKI Zbigniew 40Open - przeszkody23M 1900:00:0002:54:12.0002:54:12.00+01:27:213:2917,2
24KULECZKA Jacek 25Open - przeszkody24M 2000:00:0003:22:26.0003:22:26.00+01:55:354:0214,8
25TOBER Natalia 34Open - przeszkody25K 500:00:0003:23:41.0003:23:41.00+01:56:504:0414,7
26SIERPIŃSKA Monika 30Open - przeszkody26K 600:00:0003:27:16.0003:27:16.00+02:00:254:0814,5
27JANUSZEWSKA Kamila 11naRUNbaniOpen - przeszkody27K 700:00:0004:03:02.0004:03:02.00+02:36:114:5112,3
28GRUSZOWSKA Marta 37OCR TEAM DĘBICAOpen - bez przeszkód1K 800:00:0000:22:0004:25:08.0004:25:08.00+02:58:174:5112,3
Znaleziono 28 wynik(ów)