RUNMAGEDDON KAUKAZ 50 - DZIEN 3

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-09-24
Miejsce:
Kaukaz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
28
Wystartowało:
28
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
28
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | Open - bez przeszkód | Open - przeszkody

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TOCHKA Artsiom 35xRunnersOpen - przeszkody1M 100:00:0001:19:38.0001:19:38.00 1:3537,7
2SALAMON Mateusz 14POWER TRAININGOpen - przeszkody2M 200:00:0001:20:47.0001:20:47.00+00:01:091:3637,1
3OLEJNIK Franciszek 6Husaria Race Team Open - przeszkody3M 300:00:0001:22:43.0001:22:43.00+00:03:051:3936,3
4DOMAŃSKI Krystian 17SMI EłkOpen - przeszkody4M 400:00:0001:23:09.0001:23:09.00+00:03:311:3936,1
5MECZKOWSKI Bartłomiej 27Open - przeszkody5M 500:00:0001:38:36.0001:38:36.00+00:18:581:5830,4
6KAROLAK Rafał 18STOMILEXOpen - przeszkody6M 600:00:0001:44:24.0001:44:24.00+00:24:462:0528,7
7SZÓSTAK Jarosław 33Droga Do UltraOpen - przeszkody7M 700:00:0001:47:43.0001:47:43.00+00:28:052:0927,9
8STELMACH Dominika 31Open - przeszkody8K 100:00:0001:48:52.0001:48:52.00+00:29:142:1027,6
9PACIOREK Piotr 7Husaria Race Team Open - przeszkody9M 800:00:0001:49:32.0001:49:32.00+00:29:542:1127,4
10MŁYNARCZYK Tatiana 5Husaria Race Team Open - przeszkody10K 200:00:0002:03:35.0002:03:35.00+00:43:572:2824,3
11SULEWSKI Piotr 32Open - przeszkody11M 900:00:0002:03:36.0002:03:36.00+00:43:582:2824,3
12POGODA Adam 2CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody12M 1000:00:0002:11:11.0002:11:11.00+00:51:332:3722,9
13PRZYBYLSKI Maciej 20STOMILEXOpen - przeszkody13M 1100:00:0002:16:07.0002:16:07.00+00:56:292:4322,0
14MŁOTEK Jakub 19STOMILEXOpen - przeszkody14M 1200:00:0002:16:09.0002:16:09.00+00:56:312:4322,0
15CHAIEB Sebastian 9Lemon TeamOpen - przeszkody15M 1300:00:0002:17:56.0002:17:56.00+00:58:182:4521,7
16CHAIEB Natalia 8Lemon TeamOpen - przeszkody16K 300:00:0002:18:29.0002:18:29.00+00:58:512:4621,7
17MACHOWSKI Marek 26Open - przeszkody17M 1400:00:0002:22:03.0002:22:03.00+01:02:252:5021,1
18CZEMPIŃSKI Paweł 23Open - przeszkody18M 1500:00:0002:22:07.0002:22:07.00+01:02:292:5021,1
19PLESNIAR Lucyna 29Open - przeszkody19K 400:00:0002:22:55.0002:22:55.00+01:03:172:5121,0
20KOWALCZYK Paweł 38Open - przeszkody20M 1600:00:0002:27:32.0002:27:32.00+01:07:542:5720,3
21HAWEL Rafał 52naRUNbaniOpen - przeszkody21M 1700:00:0002:31:06.0002:31:06.00+01:11:283:0119,9
22SOBOTA Marcin 3CHLEB ZE SOSEMOpen - przeszkody22M 1800:00:0002:31:07.0002:31:07.00+01:11:293:0119,9
23SIERECKI Zbigniew 40Open - przeszkody23M 1900:00:0003:06:19.0003:06:19.00+01:46:413:4316,1
24SIERPIŃSKA Monika 30Open - przeszkody24K 500:00:0003:16:12.0003:16:12.00+01:56:343:5515,3
25KULECZKA Jacek 25Open - przeszkody25M 2000:00:0003:24:54.0003:24:54.00+02:05:164:0514,6
26JANUSZEWSKA Kamila 11naRUNbaniOpen - przeszkody26K 600:00:0005:03:21.0005:03:21.00+03:43:436:049,9
27GRUSZOWSKA Marta 37OCR TEAM DĘBICAOpen - bez przeszkód1K 700:00:0005:03:23.0005:03:23.00+03:43:456:049,9
DNCTOBER Natalia 34Open - przeszkody00:00:0006:21:01.0006:21:01.000:007,9
Znaleziono 28 wynik(ów)