Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-05-15 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 54 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 54 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | ELITE 6-8 lat dziewczynki | ELITE 9-11 lat dziewczynki | ELITE 6-8 lat chłopcy | ELITE 9-11 lat chłopcy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Moment startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GWIAZDOWSKI Franciszek | 8003 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:09:48 | |||
2 | STEGIENKO Tomasz | 8018 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:08 | |||
3 | ANTONIAK Wojciech | 8039 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:28 | ||
4 | KRAWIEC Oliwier | 8008 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:10:45 | |||
5 | GŁÓWKA Karol | 8009 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:09 | |||
6 | STEFANIAK Bernard | 8005 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:35 | |||
7 | KALINOWSKI Wiktor | 8010 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:11:51 | |||
8 | OLBRYŚ Gustaw | 8042 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:11 | |||
9 | DZIURDA Kacper | 8045 | POWER TRAINING | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:29 | ||
10 | KRASZKIEWICZ Wojciech | 8002 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:12:46 | |||
11 | KRASZKIEWICZ Tomasz | 8001 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:13:09 | |||
12 | PERKOWSKI Olaf | 8029 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:13:30 | ||
13 | WĄSOWSKI Oliwier | 8022 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:08 | |||
14 | BIALIC Mateusz | 8046 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:27 | |||
15 | PODBIELSKI Maksymilian | 8033 | OSPRO NINJA ACADEMY | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:14:47 | ||
16 | DĄBROWSKI Janek | 8054 | ELITE 6-8 lat chłopcy | niedziela, 14:00 | 2022-05-15 14:15:13 | |||
17 | WŁASENKO Zuzia | 8024 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:26:21 | |||
18 | RUSZKOWSKA Zuzanna | 8025 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:26:47 | |||
19 | MARKOWSKA Nadia | 8012 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:27:09 | |||
20 | MONTVILAITĖ Luka | 8013 | OCR Baltic Warriors | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:27:25 | ||
21 | BIALIC Julia | 8051 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:28:03 | |||
22 | PERKOWSKA Nina | 8028 | Obstacle Center Team | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:28:27 | ||
23 | BURCZYŃSKA Lena | 8016 | ELITE 6-8 lat dziewczynki | niedziela, 14:15 | 2022-05-15 14:28:51 | |||
24 | CMIEL Antoni | 8074 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:31:15 | |||
25 | JANUSZEWSKI Aleksander | 8023 | Obstacle Center Team | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:41:44 | ||
26 | STEFANIAK Borys | 8006 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:42:08 | |||
27 | BERNAT Filip | 8032 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:42:30 | |||
28 | KUŚNIERSKI Jakub | 8050 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:42:50 | |||
29 | KRAJEWSKI Antoni | 8030 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:43:13 | |||
30 | TOBOR Andrzej | 8040 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:43:41 | |||
31 | GADZIAŁA Mateusz | 8020 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:44:07 | |||
32 | GIEC Janek | 8026 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:44:27 | |||
33 | KUREK Bartosz | 8044 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:44:44 | |||
34 | KUREK Antoni | 8043 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:00 | |||
35 | KUCHARSKI Jakub | 8021 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:16 | |||
36 | TOBOR Ignacy | 8041 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:33 | |||
37 | BACHURA Błażej | 8048 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:45:49 | |||
38 | ROMANIUK Kacper | 8052 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:04 | |||
39 | RĄCZKA Kacper | 8053 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:18 | |||
40 | OŻGO Maksymilian | 8027 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:39 | |||
41 | WIESZCZYCKI Filip | 8019 | OSPRO NINJA ACADEMY | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:46:54 | ||
42 | CHOJECKI Sebastian | 8007 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:47:13 | |||
43 | LIUTKUS Eimantas | 8015 | OCR Baltic Warriors | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:47:31 | ||
44 | WOJTAS Kacper | 8004 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:47:55 | |||
45 | JABŁOŃSKI Dominik | 8035 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:48:16 | |||
46 | MĘDELEWSKA Karolina | 8049 | Ninja Elements | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:55:41 | ||
47 | PÓŁTORAK Łucja | 8034 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:56:05 | |||
48 | MUSZAŁ Maja | 8047 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:56:21 | |||
49 | BAGDZIŃSKA Zuzanna | 8038 | MOVE. TEAM | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:56:43 | ||
50 | JUSZKIEWICZ Hania | 8011 | SWG Gostyń, Młode orły | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:57:05 | ||
51 | MONTVILAITĖ Lėja | 8014 | OCR Baltic Warriors | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:57:20 | ||
52 | CMIEL Antoni | 8075 | ELITE 9-11 lat chłopcy | niedziela, 14:30 | 2022-05-15 14:57:40 | |||
53 | MANIKOWSKA Kasia | 8031 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:57:59 | |||
54 | ADAMKIEWICZ Lena Alicja | 8017 | ELITE 9-11 lat dziewczynki | niedziela, 14:45 | 2022-05-15 14:58:16 |
Znaleziono 54 wynik(ów)