Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-10-13 |
Miejsce : | Śrem |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 516 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 459 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn | Mieszkanka Śremu | Mieszkaniec Śremu
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANISEROWICZ Łukasz | 25 | JASTROWIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | BURAKOWSKI Janusz | 27 | JASTROWIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | MATYSKIEWICZ Wojtek | 289 | Biegnę po piwo | PROMNICE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
4 | WÓJCIK Robert | 290 | Biegnę po piwo | POZNAŃ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
5 | FEDOROWICZ Julia | 291 | Dance-art | DOMINOWO | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
5 | ŁOŚ Magdalena | 292 | Dance-art | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
7 | ŁAZNOWSKA Agnieszka | 304 | Salon Urody kleo | ŚREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
8 | ŁAZNOWSKA Karolina | 305 | Salon Urody kleo | ŚREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
8 | RYŚ Iwona | 306 | Salon Urody kleo | ŚREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
10 | STASZEWSKA Klaudyna | 307 | Salon Urody kleo | ŚREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
11 | BURZYŃSKI Paweł | 318 | ŚREM | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
12 | RANIŚ Anita | 333 | SKÓRZEWO | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
13 | REISNER Damian | 334 | ROGOŹNO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
14 | SIENKIEWICZ Joanna | 335 | SWARZĘDZ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
15 | ŚMIGLAK Kasia | 336 | SZAMOTUŁY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
16 | WOJTKOWIAK Paulina | 347 | SREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
17 | WOJTKOWSKI Dawid | 348 | KSIĄŻ WIELKOPOLSKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
18 | ZIOŁO Ewa | 351 | TARNOWO PODGÓRNE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
19 | FIJAK Karolina | 516 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
20 | KRÓL Marta | 286 | Biegnę po piwo | PROMNICE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
20 | KRÓL Natalia | 287 | Biegnę po piwo | JASTROWIE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
22 | BĄK Anna | 293 | FitDzik Team | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
23 | KOLAŃSKA Ania | 295 | FitDzik Team | ROZDRAZEW | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
24 | KRYJOM Anita | 296 | FitDzik Team | OSTRÓW WLKP | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
25 | WESOŁEK Paweł | 303 | Orkan Manieczki | MANIECZKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
26 | TACIAK Szymon | 308 | schaboszczaki | MASŁOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
27 | NOWAKOWSKA Małgorzata | 312 | Szybcy i Wściekli Konin | STARE MIASTO | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
28 | HOCHENZY Ewa | 314 | Szybcy i Wściekli Konin | KONIN | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
29 | ANDRZEJEWSKI Dawid | 317 | CZEMPIŃ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
30 | JAHNS Adam | 322 | POZNAŃ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
31 | JUJECZKA Adrianna | 324 | POZNAŃ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
32 | MARCINIAK Błażej | 328 | ŚREM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
33 | PREISS Joanna | 331 | ŚREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
34 | ŚMIGLAK Łukasz | 337 | SZAMOTUŁY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
35 | SNELA Mateusz | 338 | PSARSKIE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
36 | SZCZERBAL Bartosz | 343 | JERKA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
37 | TOKARZ Mateusz | 344 | POZNAŃ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
38 | WOJCIECHOWSKI Szymon | 346 | ZIMIN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | ZIOŁO Krzysztof | 352 | TARNOWO PODGÓRNE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
40 | MAKOWSKI Tomasz | 300 | FitDzik Team | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
41 | RABKA Edyta | 301 | FitDzik Team | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
42 | BORECKA Klaudia | 294 | FitDzik Team | ODOLANÓW | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
43 | NOWAKOWSKI Krzysztof | 313 | Szybcy i Wściekli Konin | STARE MIASTO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
44 | HOCHENZY Maciej | 310 | Szybcy i Wściekli Konin | KONIN | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
45 | MARCINOWSKI Paweł | 288 | Biegnę po piwo | ZALASEWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
46 | KOPACZEWSKA Maria | 311 | Szybcy i Wściekli Konin | KONIN | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
47 | KAPTUR Mateusz | 325 | CZEMPIŃ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
48 | GZYLKOWIAK Michał | 315 | TEAM DKMS | ŚMIGIEL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
49 | MUSIELAK Marta | 329 | STARY LUBOSZ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | STEFANIAK Paulina | 340 | POZNAŃ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
51 | OLSZÓWKA Paulina | 330 | POZNAŃ | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | MALANOWSKA URBANIAK Paulina | 327 | POZNAN | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | WESOŁEK Jakub | 362 | Orkan Manieczki | MANIECZKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
54 | STOLARSKI Rafał | 341 | KOMORNIKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
55 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 309 | schaboszczaki | MASLOWO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
56 | JAHNS Sławomir | 323 | POZNAŃ | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
57 | ŚWIERCZYŃSKA Iwona | 342 | SWARZĘDZ | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
58 | BRZĘCZKOWSKI Sylwester | 285 | Biegnę po piwo | POZNAŃ | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |
59 | KOSMOWSKA Anna | 326 | POZNAN | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
60 | UKLEJA Monika | 302 | FitDzik Team | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |
61 | ZŁOTKOWSKI Robert | 353 | ŚREM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
62 | WIELIŃSKA Zuzanna | 345 | ŚRODA WIELKOPOLSKA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
63 | OPAŁA- MOZGWA Karolina | 510 | ŚREM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
64 | TACIAK Daniel | 508 | ŚREM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
65 | STEFANIAK Monika | 339 | SREM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ŁOMNICKA Magda | 298 | FitDzik Team | SULISŁAW | Open Kobiet | 11:00 | DNF | ||
KUCIAK Paula | 297 | FitDzik Team | OSTROW WLKP | Open Kobiet | 11:00 | DNF | ||
ŁOMNICKI Tomasz | 299 | FitDzik Team | SULISŁAW | Open Mężczyzn | 11:00 | DNF |
Znaleziono 68 wynik(ów)