RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
249
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
204
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOŁOSZYN Wojciech 2150Open Mężczyzn13M 1621:0000:00:0000:54:18.0000:54:18.00 9:036,6
2KORNATOWSKI Kamil 2144Open Mężczyzn16M 1921:0000:00:0000:54:34.6000:54:34.60+00:00:169:056,6
3KOWALIK Karol 2145Open Mężczyzn23M 2621:0000:00:0000:57:45.2000:57:45.20+00:03:279:376,2
4BUDEK Weronika 2343Open Kobiet2K 221:0000:00:0001:00:43.4501:00:43.45+00:06:2510:075,9
5FILAS Rafał 2344Open Mężczyzn30M 3421:0000:00:0001:01:49.6001:01:49.60+00:07:3110:185,8
6WOŹNIAK Kuba 2123LOS CADETESOpen Mężczyzn31M 3621:0000:00:0001:02:01.2001:02:01.20+00:07:4310:205,8
7DYSARZ Romuald 2119Kościerzyna logisticOpen Mężczyzn33M 3821:0000:00:0001:02:18.3501:02:18.35+00:08:0010:235,8
8ZALEWSKI Damian 2124LOS CADETESOpen Mężczyzn34M 3921:0000:00:0001:02:19.8501:02:19.85+00:08:0110:235,8
9ZBOROWSKI Szymon 2107DZIKIE KUNY W AGREŚCIEOpen Mężczyzn35M 4121:0000:00:0001:03:19.7001:03:19.70+00:09:0110:335,7
10SZREDER Kamil 2120Kościerzyna logisticOpen Mężczyzn36M 4221:0000:00:0001:03:36.6001:03:36.60+00:09:1810:365,7
11ORLIK Jakub 2106DZIKIE KUNY W AGREŚCIEOpen Mężczyzn39M 4621:0000:00:0001:04:22.7001:04:22.70+00:10:0410:435,6
12FRYMARK Kamil 2130Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn54M 6421:0000:00:0001:09:42.2501:09:42.25+00:15:2411:375,2
13KAMIŃSKI Jakub 2131Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn57M 6721:0000:00:0001:10:40.6501:10:40.65+00:16:2211:465,1
14CICHOCKA Martyna 2117Kontener FormyOpen Kobiet8K 1021:0000:00:0001:10:44.7501:10:44.75+00:16:2611:475,1
15STRÓŻYK Leszek 2118Kontener FormyOpen Mężczyzn58M 6821:0000:00:0001:10:45.0501:10:45.05+00:16:2711:475,1
16KRAWCZAK Marcin 2132Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn59M 6921:0000:00:0001:11:17.2501:11:17.25+00:16:5911:525,1
17ZARACH Jakub 2133Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn62M 7221:0000:00:0001:11:33.1501:11:33.15+00:17:1511:555,0
18ZAMBRZYCKI Tomasz 2116INVESTA #stale z pasjąOpen Masters Mężczyzn12M 7921:0000:00:0001:13:04.2001:13:04.20+00:18:4612:104,9
19SĘPKOWSKI Michał 2129norweskie trolleOpen Mężczyzn71M 8621:0000:00:0001:14:30.6001:14:30.60+00:20:1212:254,8
20FRANASZEK Aleksander 2126norweskie trolleOpen Mężczyzn72M 8721:0000:00:0001:14:30.9001:14:30.90+00:20:1212:254,8
20MILEWCZYK Izydor 2127norweskie trolleOpen Mężczyzn72M 8721:0000:00:0001:14:30.9001:14:30.90+00:20:1212:254,8
22RUTKOWSKA Julia 2128norweskie trolleOpen Kobiet11K 1421:0000:00:0001:14:31.0001:14:31.00+00:20:1312:254,8
23CIEŚLAK Kaja 2125norweskie trolleOpen Kobiet12K 1521:0000:00:0001:14:31.2001:14:31.20+00:20:1312:254,8
24GORYCKI Tomasz 2113INVESTA #stale z pasjąOpen Masters Mężczyzn16M 8921:0000:00:0001:14:47.0501:14:47.05+00:20:2912:274,8
25SIEWKOWSKI Wojciech 2115INVESTA #stale z pasjąOpen Mężczyzn74M 9021:0000:00:0001:14:47.8501:14:47.85+00:20:2912:274,8
26DUDA Leszek 2112INVESTA #stale z pasjąOpen Mężczyzn75M 9121:0000:00:0001:14:48.2001:14:48.20+00:20:3012:284,8
27KWELLA Martyna 2114INVESTA #stale z pasjąOpen Kobiet13K 1621:0000:00:0001:14:48.6501:14:48.65+00:20:3012:284,8
28BIESZCZAD Katarzyna 2138Połamańce z Gemini :)Open Kobiet22K 2521:0000:00:0001:19:51.6001:19:51.60+00:25:3313:184,5
29KORTAS Magdalena 2139Połamańce z Gemini :)Open Kobiet23K 2621:0000:00:0001:19:53.2001:19:53.20+00:25:3513:184,5
30FURGAŁ Ryszard 2234Open Mężczyzn81M 9721:0000:00:0001:19:55.4001:19:55.40+00:25:3713:194,5
31MARTUSZEWSKI Ryszard 2147Open Masters Mężczyzn17M 10021:0000:00:0001:20:52.8001:20:52.80+00:26:3413:284,5
32BIERNAT Daniel 2101Atena TeamOpen Mężczyzn86M 10321:0000:00:0001:21:31.4501:21:31.45+00:27:1313:354,4
33DOMOZYCH Michał 2102Atena TeamOpen Mężczyzn87M 10421:0000:00:0001:22:36.8501:22:36.85+00:28:1813:464,4
34KAMIŃSKA Weronika 2141Open Kobiet31K 3421:0000:00:0001:23:29.4001:23:29.40+00:29:1113:544,3
35KAMIŃSKI Bogdan 2142Open Masters Mężczyzn18M 10521:0000:00:0001:23:30.7001:23:30.70+00:29:1213:554,3
36SZAFRAŃSKI Piotr 2103Atena TeamOpen Mężczyzn95M 11321:0000:00:0001:27:23.9001:27:23.90+00:33:0514:334,1
37KOMOROWSKA Anita 2143Open Masters Kobiet4K 4121:0000:00:0001:28:11.7001:28:11.70+00:33:5314:414,1
38SOBIERAJ Jarosław 2149Open Masters Mężczyzn19M 11621:0000:00:0001:28:13.2501:28:13.25+00:33:5514:424,1
39ŁEBED Zuzanna 2146Open Kobiet38K 4221:0000:00:0001:28:14.4001:28:14.40+00:33:5614:424,1
40JANECKA Monika 2110Husaria Race Team Open Kobiet40K 4421:0000:00:0001:28:36.2001:28:36.20+00:34:1814:464,1
41JANECKI Jerzy 2111Husaria Race Team Open Mężczyzn99M 11921:0000:00:0001:28:36.3001:28:36.30+00:34:1814:464,1
42LINOWSKA Natalia 2136PierniczkiOpen Kobiet55K 6121:0000:00:0001:47:27.9501:47:27.95+00:53:0917:543,4
42BAKUŁA Ewa 2134PierniczkiOpen Kobiet55K 6121:0000:00:0001:47:27.9501:47:27.95+00:53:0917:543,4
44KOCHAŃSKI Łukasz 2135PierniczkiOpen Mężczyzn113M 13421:0000:00:0001:47:28.3001:47:28.30+00:53:1017:543,3
45SZCZUBEŁEK Mateusz 2137PierniczkiOpen Mężczyzn114M 13521:0000:00:0001:47:29.7001:47:29.70+00:53:1117:543,3
46MROCZKO Karolina 2148Open Kobiet59K 6521:0000:00:0001:56:38.6001:56:38.60+01:02:2019:263,1
Znaleziono 46 wynik(ów)