RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
249
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
204
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BURAS Radoslaw 2168Hell's heaven szczecin Open Mężczyzn1M 121:1500:00:0000:40:20.0000:40:20.00 6:438,9
2KAPICA Damian 2154BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn4M 521:1500:00:0000:46:58.6000:46:58.60+00:06:387:497,7
3KUCHARSKI Łukasz 2162BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn5M 621:1500:00:0000:46:59.2000:46:59.20+00:06:397:497,7
4KUBIK Maciej 2191Open Mężczyzn6M 721:1500:00:0000:47:05.0500:47:05.05+00:06:457:507,6
5TEKLAK Karol 2158BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn7M 821:1500:00:0000:47:27.3500:47:27.35+00:07:077:547,6
6PIĘTKA Grzegorz 2170Hell's heaven szczecin Open Masters Mężczyzn2M 1021:1500:00:0000:49:06.0000:49:06.00+00:08:468:117,3
7DUNAJ Kamil 2159BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn12M 1521:1500:00:0000:54:07.8000:54:07.80+00:13:479:016,7
8KOTŁOWSKI Marcin 2161BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn14M 1721:1500:00:0000:54:18.0500:54:18.05+00:13:589:036,6
9TATAREWICZ Arkadiusz 2157BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn19M 2221:1500:00:0000:55:16.6500:55:16.65+00:14:569:126,5
10WÓJCICKA Anna 2171Hell's heaven szczecin Open Kobiet1K 121:1500:00:0000:58:46.4500:58:46.45+00:18:269:476,1
11WÓJCICKI Łukasz 2172Hell's heaven szczecin Open Masters Mężczyzn4M 3021:1500:00:0000:59:53.8000:59:53.80+00:19:339:586,0
12LEWANDOWSKA Anna 2169Hell's heaven szczecin Open Masters Kobiet2K 421:1500:00:0001:05:10.0501:05:10.05+00:24:5010:515,5
13BRZESKA Ewa 2167Hell's heaven szczecin Open Kobiet4K 621:1500:00:0001:06:50.5501:06:50.55+00:26:3011:085,4
14SUCHODOLSKI Kamil 2199Open Mężczyzn43M 5121:1500:00:0001:06:55.6501:06:55.65+00:26:3511:095,4
15LASKA Radosław 2192Open Mężczyzn49M 5921:1500:00:0001:09:06.9001:09:06.90+00:28:4611:315,2
16ŁAKOMY Krzysztof 2349Open Mężczyzn50M 6021:1500:00:0001:09:16.0001:09:16.00+00:28:5611:325,2
17KUŚNIERZ Julita 2346Osowa BiegaOpen Kobiet6K 821:1500:00:0001:09:16.1501:09:16.15+00:28:5611:325,2
18GĄSIOROWSKI Rafał 2160BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn60M 7021:1500:00:0001:11:19.4501:11:19.45+00:30:5911:535,0
19KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI Konstanty 2189Open Mężczyzn61M 7121:1500:00:0001:11:20.5501:11:20.55+00:31:0011:535,0
20MALINOWSKI Łukasz 2153ATOMÓWKI-HPŁOpen Mężczyzn66M 7621:1500:00:0001:12:42.7001:12:42.70+00:32:2212:075,0
21ANTCZAK Przemysław 2152ATOMÓWKI-HPŁOpen Masters Mężczyzn11M 7721:1500:00:0001:12:42.8001:12:42.80+00:32:2212:075,0
22ANTCZAK Hubert 2151ATOMÓWKI-HPŁOpen Mężczyzn67M 7821:1500:00:0001:12:42.8501:12:42.85+00:32:2212:075,0
23MARZEC Joanna 2163BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet17K 2021:1500:00:0001:16:28.6001:16:28.60+00:36:0812:444,7
24SZUMIELEWICZ Kinga 2156BigYellowFoot Adventue Team Open Kobiet18K 2121:1500:00:0001:16:29.1001:16:29.10+00:36:0912:444,7
25ROSKIEWICZ Wojciech 2341Open Mężczyzn78M 9421:1500:00:0001:17:44.9501:17:44.95+00:37:2412:574,6
26PIEKARSKA Kasia 2164BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet21K 2421:1500:00:0001:18:27.9001:18:27.90+00:38:0713:044,6
27WĄCHALSKA Karolina 2185SPIE Sport TeamOpen Kobiet25K 2821:1500:00:0001:21:17.8001:21:17.80+00:40:5713:324,4
28CHACIŃSKI Michał 2184SPIE Sport TeamOpen Mężczyzn85M 10221:1500:00:0001:21:18.5501:21:18.55+00:40:5813:334,4
29ŁĘPICKI Mateusz 2173Lemon TeamOpen Mężczyzn92M 11021:1500:00:0001:25:58.2001:25:58.20+00:45:3814:194,2
30PREWYSZ-KWINTO Mateusz 2196Open Mężczyzn93M 11121:1500:00:0001:25:58.7501:25:58.75+00:45:3814:194,2
31ŁĘPICKA Marta 2193Open Kobiet35K 3821:1500:00:0001:25:58.9001:25:58.90+00:45:3814:194,2
32JAKÓBCZAK Karolina 2183Runmageddonowe Świry Open Kobiet36K 3921:1500:00:0001:26:50.6001:26:50.60+00:46:3014:284,1
33ŁOZIŃSKI Michał 2195Open Mężczyzn106M 12621:1500:00:0001:31:17.8501:31:17.85+00:50:5715:123,9
34WASILEWSKA Monika 2176My Little Pony RunnersOpen Kobiet47K 5121:1500:00:0001:32:09.9001:32:09.90+00:51:4915:213,9
35MAGDZIARZ Paulina 2174My Little Pony RunnersOpen Kobiet48K 5221:1500:00:0001:32:10.0501:32:10.05+00:51:5015:213,9
36KOSAŁKA Łukasz 2179Osowa BiegaOpen Mężczyzn110M 13021:1500:00:0001:42:04.7501:42:04.75+01:01:4417:003,5
37DEPCZYŃSKA Agnieszka 2178Osowa BiegaOpen Kobiet52K 5721:1500:00:0001:42:05.3001:42:05.30+01:01:4517:003,5
38KUKLIŃSKA Patrycja 2180Osowa BiegaOpen Masters Kobiet6K 5821:1500:00:0001:42:05.5001:42:05.50+01:01:4517:003,5
39PIRSKA Beata 2177O-SOWA BIEGAOpen Kobiet53K 5921:1500:00:0001:42:05.6001:42:05.60+01:01:4517:003,5
40MYSZK Krzysztof 2181Osowa BiegaOpen Mężczyzn111M 13121:1500:00:0001:42:05.7001:42:05.70+01:01:4517:003,5
41PORTEE Jacek 2182Osowa BiegaOpen Masters Mężczyzn21M 13221:1500:00:0001:42:06.0001:42:06.00+01:01:4617:013,5
42KOWALSKA Nina 2190Open Kobiet54K 6021:1500:00:0001:46:25.6001:46:25.60+01:06:0517:443,4
43SZWEDOWSKI Łukasz 2200Open Mężczyzn112M 13321:1500:00:0001:47:09.3001:47:09.30+01:06:4917:513,4
44TOMASZEWSKI Damian 2175My Little Pony RunnersOpen Mężczyzn118M 13921:1500:00:00   
Znaleziono 44 wynik(ów)