RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
249
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
204
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CZARNECKI Bartosz 2215HELPEA RCBOpen Mężczyzn9M 1121:3000:00:0000:52:00.5000:52:00.50 8:406,9
2SOKOŁOWSKI Maciej 2247Open Masters Mężczyzn3M 1421:3000:00:0000:52:39.5000:52:39.50+00:00:398:466,8
3SKOWROŃSKI Andrzej 2220KS SPORT TEAMOpen Mężczyzn17M 2021:3000:00:0000:54:42.0000:54:42.00+00:02:419:076,6
4ŚLEPECKI Maciej 2218KILERÓW DWÓCHOpen Mężczyzn18M 2121:3000:00:0000:54:49.2000:54:49.20+00:02:489:086,6
5JAROSZEWSKI Paweł 2236Open Mężczyzn20M 2321:3000:00:0000:56:13.6000:56:13.60+00:04:139:226,4
6TALAŚKA Stanisław 2248Open Mężczyzn42M 4921:3000:00:0001:04:35.4001:04:35.40+00:12:3410:455,6
7BIELAWSKI Sebastian 2345Open Masters Mężczyzn8M 5021:3000:00:0001:04:36.0001:04:36.00+00:12:3510:465,6
8WICHEREK Mateusz 2250Open Mężczyzn46M 5621:3000:00:0001:08:22.9501:08:22.95+00:16:2211:235,3
9URBOWSKI Konrad 2273URBANYDWAOpen Mężczyzn47M 5721:3000:00:0001:08:40.7001:08:40.70+00:16:4011:265,2
10URBOWSKI Konrad 2272URBANYDWAOpen Mężczyzn48M 5821:3000:00:0001:08:47.4501:08:47.45+00:16:4611:275,2
11MIECZKOWSKA Anna 2242Open Kobiet5K 721:3000:00:0001:09:15.0501:09:15.05+00:17:1411:325,2
12OLENDER Sebastian 2243Open Mężczyzn51M 6121:3000:00:0001:09:29.8501:09:29.85+00:17:2911:345,2
13TKACZYK Ola 2249Open Kobiet7K 921:3000:00:0001:10:17.5501:10:17.55+00:18:1711:425,1
14IGNACZAK Katarzyna 2204FsiokiOpen Kobiet10K 1221:3000:00:0001:13:46.9001:13:46.90+00:21:4612:174,9
15IGNACZAK Tomasz 2205FsiokiOpen Masters Mężczyzn15M 8521:3000:00:0001:14:11.4501:14:11.45+00:22:1012:214,9
16IGNACZAK Ewa 2203FsiokiOpen Masters Kobiet3K 1321:3000:00:0001:14:11.8501:14:11.85+00:22:1112:214,9
17DĄBROWSKI Michał 2227The SpartanOpen Mężczyzn83M 9921:3000:00:0001:20:50.0001:20:50.00+00:28:4913:284,5
18STĘPIEŃ Katarzyna 2224PEWNIAKIOpen Kobiet26K 2921:3000:00:0001:22:00.6501:22:00.65+00:30:0013:404,4
19KRYŃ Anna 2222PEWNIAKIOpen Kobiet27K 3021:3000:00:0001:22:04.3001:22:04.30+00:30:0313:404,4
20POLEWCZYK Karolina 2223PEWNIAKIOpen Kobiet28K 3121:3000:00:0001:22:05.8001:22:05.80+00:30:0513:404,4
21KOSTRZEWA Anita 2239Open Kobiet32K 3521:3000:00:0001:23:40.5001:23:40.50+00:31:4013:564,3
22GNATOWSKI Bartosz 2235Open Mężczyzn88M 10621:3000:00:0001:23:42.0001:23:42.00+00:31:4113:574,3
23GRABARCZYK Marta 2216HELPEA RCBOpen Kobiet34K 3721:3000:00:0001:25:26.4001:25:26.40+00:33:2514:144,2
24MAKOWSKI Wojciech 2263GE Power TEAMOpen Mężczyzn96M 11421:3000:00:0001:27:56.5001:27:56.50+00:35:5614:394,1
25STEJN Piotr 2342GE Power TEAMOpen Mężczyzn97M 11521:3000:00:0001:28:04.1501:28:04.15+00:36:0314:404,1
26MAKOWSKA Klaudia 2262GE Power TEAMOpen Kobiet39K 4321:3000:00:0001:28:32.9501:28:32.95+00:36:3214:454,1
27JEZIERSKI Tomek 2209GE Power TEAMOpen Masters Mężczyzn20M 11721:3000:00:0001:28:34.7501:28:34.75+00:36:3414:454,1
28SOSNOWSKI Robert 2212GE Power TEAMOpen Mężczyzn98M 11821:3000:00:0001:28:35.6501:28:35.65+00:36:3514:454,1
29SZYSZKOWSKA Monika 2266GE Power TEAMOpen Kobiet41K 4521:3000:00:0001:28:39.2501:28:39.25+00:36:3814:464,1
30ŻYCKI Grzegorz 2214GE Power TEAMOpen Mężczyzn100M 12021:3000:00:0001:28:56.6001:28:56.60+00:36:5614:494,0
31BRÓDKA Tomasz 2208GE Power TEAMOpen Mężczyzn101M 12121:3000:00:0001:28:58.9501:28:58.95+00:36:5814:494,0
32PIÓRKOWSKI Łukasz 2211GE Power TEAMOpen Mężczyzn102M 12221:3000:00:0001:29:12.5001:29:12.50+00:37:1214:524,0
33OBUCHOWICZ Łukasz 2265GE Power TEAMOpen Mężczyzn103M 12321:3000:00:0001:29:12.8001:29:12.80+00:37:1214:524,0
34KURSZEWSKA Karolina 2261GE Power TEAMOpen Kobiet42K 4621:3000:00:0001:29:17.8501:29:17.85+00:37:1714:524,0
35SIKORA Joanna 2217HELPEA RCBOpen Kobiet43K 4721:3000:00:0001:29:22.1501:29:22.15+00:37:2114:534,0
36LEWICKA Alicja 2210GE Power TEAMOpen Kobiet44K 4821:3000:00:0001:29:40.9001:29:40.90+00:37:4014:564,0
37PRUDNYKOV Serhii 2229UKS Orzeł KatowiceOpen Mężczyzn104M 12421:3000:00:0001:30:07.1501:30:07.15+00:38:0615:014,0
38GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia 2228UKS Orzeł KatowiceOpen Kobiet45K 4921:3000:00:0001:30:09.7001:30:09.70+00:38:0915:014,0
39MINASZ Beata 2264GE Power TEAMOpen Kobiet46K 5021:3000:00:0001:30:30.4001:30:30.40+00:38:2915:054,0
40STOLARSKI Jacek 2213GE Power TEAMOpen Mężczyzn105M 12521:3000:00:0001:30:57.6501:30:57.65+00:38:5715:094,0
41TEREPORA Magdalena 2201ChicasyOpen Kobiet49K 5321:3000:00:0001:32:47.1501:32:47.15+00:40:4615:273,9
42KONECKI Tomasz 2260GE Power TEAMOpen Mężczyzn107M 12721:3000:00:0001:33:20.6001:33:20.60+00:41:2015:333,9
43WRÓBEL Małgorzata 2202ChicasyOpen Kobiet50K 5421:3000:00:0001:33:32.0501:33:32.05+00:41:3115:353,8
44CZARNECKI Michał 2233Open Mężczyzn108M 12821:3000:00:0001:34:42.3001:34:42.30+00:42:4115:473,8
45KOSELNIK Agnieszka 2238Open Kobiet51K 5521:3000:00:0001:34:43.0501:34:43.05+00:42:4215:473,8
46ROBAK Sylwester 2245Open Mężczyzn109M 12921:3000:00:0001:41:17.2501:41:17.25+00:49:1616:523,6
47ROBAK Joanna 2244Open Masters Kobiet5K 5621:3000:00:0001:41:20.5001:41:20.50+00:49:2016:533,6
48KASZKOWIAK Patryk 2226Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn115M 13621:3000:00:0001:48:20.7001:48:20.70+00:56:2018:033,3
48GRAJEWSKA Anna 2225Runmageddonowe Świry Open Kobiet57K 6321:3000:00:0001:48:20.7001:48:20.70+00:56:2018:033,3
50KAPSIAK Maria 2237Open Kobiet58K 6421:3000:00:0001:48:40.1501:48:40.15+00:56:3918:063,3
51KOWALCZYK Marcin 2240Open Mężczyzn116M 13721:3000:00:0001:48:45.3001:48:45.30+00:56:4418:073,3
Znaleziono 51 wynik(ów)