RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
249
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
204
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZMÍTKO Jan 2251Barbarian Extreme TeamOpen Mężczyzn2M 221:4500:00:0000:41:13.0000:41:13.00 6:528,7
2FLISIKOWSKI Tomek 2283Open Mężczyzn3M 321:4500:00:0000:43:15.8000:43:15.80+00:02:027:128,3
3MIŁOŚ Tomasz 2252BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn11M 1321:4500:00:0000:52:35.9500:52:35.95+00:11:228:456,8
4ZAWIŁŁO Marcin 2295Open Mężczyzn24M 2721:4500:00:0000:59:04.0000:59:04.00+00:17:519:506,1
5BEDNARSKI Kacper 2275Open Mężczyzn25M 2821:4500:00:0000:59:11.5500:59:11.55+00:17:589:516,1
6KAMIŃSKI Damian 2285Open Mężczyzn26M 2921:4500:00:0000:59:14.8000:59:14.80+00:18:019:526,1
7PABICH Sebastian 2338Melvit teamOpen Mężczyzn28M 3221:4500:00:0001:00:54.2001:00:54.20+00:19:4110:095,9
8KOWALEWSKI Marek 2287Open Masters Mężczyzn5M 3521:4500:00:0001:01:59.7501:01:59.75+00:20:4610:195,8
9FIERKUS Wojciech 2282Open Mężczyzn37M 4321:4500:00:0001:03:55.5001:03:55.50+00:22:4210:395,6
10OLĘDZKI Marcin 2290Open Mężczyzn38M 4421:4500:00:0001:04:02.8501:04:02.85+00:22:4910:405,6
11CYBULSKI Robert 2281Open Masters Mężczyzn7M 4521:4500:00:0001:04:10.3501:04:10.35+00:22:5710:415,6
12SOBCZYK Barbara 2258Droga Do UltraOpen Kobiet3K 521:4500:00:0001:05:11.0501:05:11.05+00:23:5810:515,5
13MACURA Marek 2259Extreme Warrior Park Open Mężczyzn44M 5221:4500:00:0001:07:16.0501:07:16.05+00:26:0311:125,4
14MIELCARZ Marcin 2270PACZKOŚWIRYOpen Masters Mężczyzn9M 5321:4500:00:0001:07:22.7001:07:22.70+00:26:0911:135,3
15BERENDT Łukasz 2277Open Masters Mężczyzn10M 5421:4500:00:0001:07:25.8001:07:25.80+00:26:1211:145,3
16BERENDT Damian 2276Open Mężczyzn45M 5521:4500:00:0001:07:26.9501:07:26.95+00:26:1311:145,3
17CHROMÝ David 2279Open Mężczyzn52M 6221:4500:00:0001:09:32.5001:09:32.50+00:28:1911:355,2
18KUCZBORSKI Jacek 2288Open Mężczyzn63M 7321:4500:00:0001:12:22.3001:12:22.30+00:31:0912:035,0
19ADAMCZYK Sebastian 2253Brama PremiumOpen Mężczyzn68M 8021:4500:00:0001:13:17.0001:13:17.00+00:32:0412:124,9
20BIERNAT Przemysław 2254Brama PremiumOpen Masters Mężczyzn13M 8121:4500:00:0001:13:17.6501:13:17.65+00:32:0412:124,9
21MALECKI Sylwester 2255Brama PremiumOpen Mężczyzn69M 8221:4500:00:0001:13:17.7501:13:17.75+00:32:0412:124,9
22SZOT-CZETOWICZ Marzena 2256Brama PremiumOpen Kobiet9K 1121:4500:00:0001:13:18.1001:13:18.10+00:32:0512:134,9
23WARECKA Joanna 2268IWAN I MLECZ!Open Kobiet14K 1721:4500:00:0001:15:22.0501:15:22.05+00:34:0912:334,8
24LECHOCKI Michał 2267Ivan I Mlecz!Open Mężczyzn76M 9221:4500:00:0001:15:22.9001:15:22.90+00:34:0912:334,8
25BALCEROWIAK Sara 2274Open Kobiet29K 3221:4500:00:0001:22:30.1001:22:30.10+00:41:1713:454,4
26BONIECKA Katarzyna 2278Open Kobiet30K 3321:4500:00:0001:22:31.8001:22:31.80+00:41:1813:454,4
27STASZCZYK Bartłomiej 2257Charakterni SportsOpen Mężczyzn89M 10721:4500:00:0001:23:48.0001:23:48.00+00:42:3513:584,3
28SOKOŁOWSKI Aleksander 2291Open Mężczyzn90M 10821:4500:00:0001:23:57.2001:23:57.20+00:42:4413:594,3
29WARCHOŁ Kamila 2293Open Kobiet33K 3621:4500:00:0001:23:57.4501:23:57.45+00:42:4413:594,3
30CYBULSKI Jakub 2280Open Mężczyzn91M 10921:4500:00:0001:24:18.1001:24:18.10+00:43:0514:034,3
31KUCHARSKA Sylwia 2269PACZKOŚWIRYOpen Kobiet37K 4021:4500:00:0001:27:06.7001:27:06.70+00:45:5314:314,1
32WILCZYŃSKI Mariusz 2271PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn94M 11221:4500:00:0001:27:08.7001:27:08.70+00:45:5514:314,1
Znaleziono 32 wynik(ów)