RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
249
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
204
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STARZYŃSKI Piotr 2308Mazurian Brothers2Open Masters Mężczyzn1M 422:0000:00:0000:46:02.2500:46:02.25 7:407,8
2ODEJEWSKI Dariusz 2330Open Mężczyzn8M 922:0000:00:0000:48:23.5500:48:23.55+00:02:218:037,4
3SŁOWIK Marcin 2334Open Mężczyzn10M 1222:0000:00:0000:52:27.7000:52:27.70+00:06:258:446,9
4HAJNRYCH Marek 2303In-PurisOpen Mężczyzn15M 1822:0000:00:0000:54:27.4000:54:27.40+00:08:259:046,6
5JANISZEWSKI Dariusz 2327Open Mężczyzn21M 2422:0000:00:0000:56:50.5000:56:50.50+00:10:489:286,3
6KOSZNIK Błażej 2329Open Mężczyzn22M 2522:0000:00:0000:57:22.1500:57:22.15+00:11:199:336,3
7RAKOWSKI Radosław 2332Open Mężczyzn27M 3122:0000:00:0001:00:52.8001:00:52.80+00:14:5010:085,9
8JOŃCA Kajetan 2328Open Mężczyzn29M 3322:0000:00:0001:01:07.1501:01:07.15+00:15:0410:115,9
9BOMBKA Mateusz 2326Open Mężczyzn32M 3722:0000:00:0001:02:04.6001:02:04.60+00:16:0210:205,8
10WICHOWSKI Łukasz 2335Open Masters Mężczyzn6M 4022:0000:00:0001:02:44.2501:02:44.25+00:16:4210:275,7
11BURBUL Przemysław 2309PRZEMO_FIZJOCROpen Mężczyzn40M 4722:0000:00:0001:04:32.6501:04:32.65+00:18:3010:455,6
11WNOROWSKA Magdalena 2336Open Masters Kobiet1K 322:0000:00:0001:04:32.6501:04:32.65+00:18:3010:455,6
13OSIK Grzegorz 2331Open Mężczyzn41M 4822:0000:00:0001:04:33.8501:04:33.85+00:18:3110:455,6
14KRAZIŃSKI Jakub 2323Zmarnowane TalętyOpen Mężczyzn53M 6322:0000:00:0001:09:37.9001:09:37.90+00:23:3511:365,2
15PRZYBYLOWSKI Sebastian 2324Zmarnowane TalętyOpen Mężczyzn55M 6522:0000:00:0001:10:01.1001:10:01.10+00:23:5811:405,1
16DEMCZUK Dominik 2322Zmarnowane TalętyOpen Mężczyzn56M 6622:0000:00:0001:10:35.1501:10:35.15+00:24:3211:455,1
17KRAJNIK Michał 2348In-PurisOpen Mężczyzn64M 7422:0000:00:0001:12:27.4001:12:27.40+00:26:2512:045,0
18KLUSKA Marcin 2304In-PurisOpen Mężczyzn65M 7522:0000:00:0001:12:40.5501:12:40.55+00:26:3812:065,0
19BŁAZIŃSKI Paweł 2325Open Mężczyzn70M 8322:0000:00:0001:14:08.2001:14:08.20+00:28:0512:214,9
20PETKOWSKI Maciej 2305In-PurisOpen Masters Mężczyzn14M 8422:0000:00:0001:14:10.8001:14:10.80+00:28:0812:214,9
21ONUCH Katarzyna 2299Gnojki TeamOpen Kobiet15K 1822:0000:00:0001:16:04.7001:16:04.70+00:30:0212:404,7
22FILIPCZUK Nikola 2297Gnojki TeamOpen Kobiet16K 1922:0000:00:0001:16:17.6501:16:17.65+00:30:1512:424,7
23TURSKI Jakub 2321Zbrodniczy reżim!Open Mężczyzn77M 9322:0000:00:0001:17:38.4501:17:38.45+00:31:3612:564,6
24GUZIŃSKA Justyna 2319Zbrodniczy reżim!Open Kobiet19K 2222:0000:00:0001:17:38.6501:17:38.65+00:31:3612:564,6
25JAWORAŃSKA Natalia 2320Zbrodniczy reżim!Open Kobiet20K 2322:0000:00:0001:17:38.7501:17:38.75+00:31:3612:564,6
26PREKOP Patryk 2302Gnojki TeamOpen Mężczyzn79M 9522:0000:00:0001:18:18.5501:18:18.55+00:32:1613:034,6
27NOWAK Maciej 2298Gnojki TeamOpen Mężczyzn80M 9622:0000:00:0001:18:54.5501:18:54.55+00:32:5213:094,6
28BOGALECKA Paulina 2296Gnojki TeamOpen Kobiet24K 2722:0000:00:0001:20:08.8001:20:08.80+00:34:0613:214,5
29POLTROK Krzysztof 2301Gnojki TeamOpen Mężczyzn82M 9822:0000:00:0001:20:12.0501:20:12.05+00:34:0913:224,5
30PAC Aleksander 2300Gnojki TeamOpen Mężczyzn84M 10122:0000:00:0001:21:09.3001:21:09.30+00:35:0713:314,4
31NAGIEL Alicja 2318WeiderOpen Kobiet K 022:0000:00:0001:21:12.8001:21:12.80+00:35:1013:324,4
32DULĘBA Piotr 2317WeiderOpen Mężczyzn M 022:0000:00:0001:21:13.4501:21:13.45+00:35:1113:324,4
Znaleziono 32 wynik(ów)