RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2018-09-15
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
554
Wystartowało:
510
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
509
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOWALSKI Adam 4072Open Mężczyzn1M 119:3000:00:0000:50:02.0500:50:02.05 8:207,2
2CEGLAREK Marcel 4056Open Mężczyzn2M 219:3000:00:0000:52:14.0500:52:14.05+00:02:128:426,9
3WITEK Kamil 4488Husaria Race Team Open Mężczyzn3M 321:1500:00:0000:52:20.8000:52:20.80+00:02:188:436,9
4KORCZYK Tomasz 4067Open Mężczyzn4M 419:3000:00:0000:53:50.4000:53:50.40+00:03:488:586,7
5MILEWSKI Maciej 4439Open Mężczyzn5M 521:0000:00:0000:54:27.9000:54:27.90+00:04:259:046,6
6OLIINYK Nazar 4526Open Mężczyzn6M 621:1500:00:0000:54:42.5000:54:42.50+00:04:409:076,6
7ANSLIK Edward 4500PETROSTALOpen Mężczyzn7M 721:1500:00:0000:55:54.2000:55:54.20+00:05:529:196,4
8LASKOWSKI Tomasz 4024Piękni i BestieOpen Mężczyzn8M 819:3000:00:0000:55:58.3500:55:58.35+00:05:569:196,4
9KOWAL Krzysztof 4018Nak Muay FightersOpen Mężczyzn9M 919:3000:00:0000:56:05.7000:56:05.70+00:06:039:206,4
10ŁUCZAK Tomasz 4046Turbo-Hydro-Bulbulator WodotargaczaOpen Mężczyzn10M 1019:3000:00:0000:56:44.1500:56:44.15+00:06:429:276,3
11GOCZOŁ Romek 4518Open Mężczyzn11M 1121:1500:00:0001:00:05.5001:00:05.50+00:10:0310:006,0
12KUBICZEK Dawid 4521Open Mężczyzn12M 1221:1500:00:0001:00:16.9001:00:16.90+00:10:1410:026,0
13KRÓLEWIAK Rafał 4020Nak Muay FightersOpen Mężczyzn13M 1319:3000:00:0001:00:39.4501:00:39.45+00:10:3710:065,9
14SIUDA Rafał 4448Open Mężczyzn14M 1421:0000:00:0001:01:30.4001:01:30.40+00:11:2810:155,9
15STRĄK Tomek 4531Open Mężczyzn15M 1521:1500:00:0001:02:14.3501:02:14.35+00:12:1210:225,8
16NIKLAS Roberr 4555Open Mężczyzn16M 1621:0000:00:0001:02:24.4001:02:24.40+00:12:2210:245,8
17CYMAN Mateusz 4556Open Mężczyzn17M 1721:0000:00:0001:03:17.6501:03:17.65+00:13:1510:325,7
18MIODUSKI Piotr 4034PZU Sport TeamOpen Mężczyzn18M 1819:3000:00:0001:03:47.5501:03:47.55+00:13:4510:375,6
19RYGIELSKI Karol 4099Open Mężczyzn19M 1919:3000:00:0001:04:07.3001:04:07.30+00:14:0510:415,6
20CELEJEWSKI Sebastian 4515Open Mężczyzn20M 2021:1500:00:0001:04:25.2001:04:25.20+00:14:2310:445,6
21POPCZYK Sebastian 4022Nak Muay FightersOpen Mężczyzn21M 2119:3000:00:0001:04:36.1501:04:36.15+00:14:3410:465,6
22WAŃKOWICZ Adrian 4358Open Mężczyzn22M 2220:3000:00:0001:04:36.4001:04:36.40+00:14:3410:465,6
23HAASE Jan 4325UmyjnogiOpen Mężczyzn23M 2320:3000:00:0001:04:37.4501:04:37.45+00:14:3510:465,6
24STANCLIK Marcin 4013BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn24M 2419:3000:00:0001:04:39.0501:04:39.05+00:14:3710:465,6
25ZAJĄC Paweł 4014BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn25M 2519:3000:00:0001:04:39.1001:04:39.10+00:14:3710:465,6
26SKRZYPEK Remigiusz 4023Nak Muay FightersOpen Mężczyzn26M 2619:3000:00:0001:04:56.1001:04:56.10+00:14:5410:495,5
27JANIAK Marcin 4333Open Mężczyzn27M 2720:3000:00:0001:05:14.4501:05:14.45+00:15:1210:525,5
28SUKIENNIK Adrian 4396iniemamocni 2.0Open Mężczyzn28M 2821:0000:00:0001:05:27.5001:05:27.50+00:15:2510:545,5
29KRZYSTECZKO Szymon 4075Open Mężczyzn29M 2919:3000:00:0001:05:45.4501:05:45.45+00:15:4310:575,5
30PRZYBYLSKI Maciej 4410STOMILEXOpen Mężczyzn30M 3021:0000:00:0001:06:36.4501:06:36.45+00:16:3411:065,4
31JAGÓRA Dominik 4031PZU Sport TeamOpen Mężczyzn31M 3119:3000:00:0001:06:53.3001:06:53.30+00:16:5111:085,4
32PRAŻANOWSKI Damian 4095Open Mężczyzn32M 3219:3000:00:0001:07:04.9001:07:04.90+00:17:0211:105,4
33BŁĘDOWSKI Mariusz 4126ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn1M 3320:0000:00:0001:07:36.4501:07:36.45+00:17:3411:165,3
34KUNECKI Dariusz 4219Open Mężczyzn33M 3420:0000:00:0001:07:36.7501:07:36.75+00:17:3411:165,3
35KAMIŃSKI Maciej 4409STOMILEXOpen Mężczyzn34M 3521:0000:00:0001:08:15.8501:08:15.85+00:18:1311:225,3
36POPCZYK Mariusz 4021Nak Muay FightersOpen Mężczyzn35M 3619:3000:00:0001:08:18.9501:08:18.95+00:18:1611:235,3
37GRUDZIŃSKI Dominik 4017Nak Muay FightersOpen Mężczyzn36M 3719:3000:00:0001:08:45.2501:08:45.25+00:18:4311:275,2
38KRÓLEWSKI Karol 4180Samotny WojownikOpen Mężczyzn37M 3820:0000:00:0001:08:51.9501:08:51.95+00:18:4911:285,2
39DĄBROWSKI Maciej 4152Gang Dzikich WieprzyOpen Mężczyzn38M 3920:0000:00:0001:09:21.5501:09:21.55+00:19:1911:335,2
40BURBUL Przemysław 4055Open Mężczyzn39M 4019:3000:00:0001:09:44.6501:09:44.65+00:19:4211:375,2
41ZABOROWSKI Filip 4202Zabiegani CzęstochowaOpen Mężczyzn40M 4120:0000:00:0001:09:50.7501:09:50.75+00:19:4811:385,2
42WŁOCH Michał 4201Zabiegani CzęstochowaOpen Mężczyzn41M 4220:0000:00:0001:09:50.8001:09:50.80+00:19:4811:385,2
43WIŚNIEWSKI Bartek 4511Sportera OCROpen Mężczyzn42M 4321:1500:00:0001:10:24.0001:10:24.00+00:20:2111:445,1
44DOPIERAŁA Łukasz 4559Sportera OCROpen Mężczyzn43M 4421:1500:00:0001:10:27.9001:10:27.90+00:20:2511:445,1
45KOZICKI Paweł 4398LisyOpen Mężczyzn44M 4521:0000:00:0001:10:28.3001:10:28.30+00:20:2611:445,1
45SZOŁA Szymon 4401LisyOpen Mężczyzn45M 4621:0000:00:0001:10:28.3001:10:28.30+00:20:2611:445,1
47MACHOWSKI Michał 4437Open Mężczyzn46M 4721:0000:00:0001:10:40.5001:10:40.50+00:20:3811:465,1
48STENCEL Angelika 4108Open Kobiet1K 119:3000:00:0001:10:40.7501:10:40.75+00:20:3811:465,1
49POTRYKUS Błażej 4093Open Mężczyzn47M 4819:3000:00:0001:10:40.8501:10:40.85+00:20:3811:465,1
50SUCHOWIECKI Paweł 4233Open Mężczyzn48M 4920:0000:00:0001:11:36.8501:11:36.85+00:21:3411:565,0
51SUCHOWIECKI Piotr 4125Aby dobiecOpen Mężczyzn49M 5020:0000:00:0001:11:37.0001:11:37.00+00:21:3411:565,0
52PACYGON Tomek 4090Open Mężczyzn50M 5119:3000:00:0001:11:55.0001:11:55.00+00:21:5211:595,0
53KWIATKOWSKI Tomasz 4537Open Masters Mężczyzn2M 5221:0000:00:0001:12:06.4501:12:06.45+00:22:0412:015,0
54HAPKA Filip 4214Open Mężczyzn51M 5320:0000:00:0001:12:14.2501:12:14.25+00:22:1212:025,0
55SZNAZA Kacper 4113Open Mężczyzn52M 5419:3000:00:0001:12:14.6001:12:14.60+00:22:1212:025,0
56SCHILLER Fryderyk 4408Schody HiszpańskieOpen Masters Mężczyzn3M 5519:3000:00:0001:12:19.5001:12:19.50+00:22:1712:035,0
57SZULA Patryk 4163KWK PniówekOpen Mężczyzn53M 5620:0000:00:0001:12:53.3001:12:53.30+00:22:5112:084,9
58PACYGON Łukasz 4089Open Mężczyzn54M 5719:3000:00:0001:12:55.0001:12:55.00+00:22:5212:094,9
59WICA Szymon 4192SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Mężczyzn55M 5820:0000:00:0001:12:55.5501:12:55.55+00:22:5312:094,9
60KĘDZIORA Ewa 4491J.K.N.WOpen Kobiet2K 221:1500:00:0001:13:00.0501:13:00.05+00:22:5812:104,9
61PRZĄDKA Dawid 4552DZIKI i LOSZKIOpen Mężczyzn56M 5920:3000:00:0001:13:09.9501:13:09.95+00:23:0712:114,9
62KUKLIS Tomasz 4501PETROSTALOpen Mężczyzn57M 6021:1500:00:0001:13:29.6001:13:29.60+00:23:2712:144,9
63STANISŁAWSKI Miłosz 4362#SoundTeamOpen Mężczyzn58M 6121:0000:00:0001:13:36.7501:13:36.75+00:23:3412:164,9
64FIUK Marcin 4361#SoundTeamOpen Mężczyzn59M 6221:0000:00:0001:13:37.0001:13:37.00+00:23:3412:164,9
65SZEWCZYK Paweł 4112Open Masters Mężczyzn4M 6319:3000:00:0001:13:46.1501:13:46.15+00:23:4412:174,9
66PIOTROWSKI Mikołaj 4471Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn60M 6421:1500:00:0001:14:00.6501:14:00.65+00:23:5812:204,9
67LIGĘZA Patryk 4464Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn61M 6521:1500:00:0001:14:00.7001:14:00.70+00:23:5812:204,9
68SZUTKOWSKI Bolesław 4532Open Mężczyzn62M 6621:1500:00:0001:14:09.3501:14:09.35+00:24:0712:214,9
69MATUSZEWICZ Jakub 4395iniemamocni 2.0Open Mężczyzn63M 6721:0000:00:0001:14:13.4001:14:13.40+00:24:1112:224,9
70WOLNOMIEJSKI Rafal 4411TEAM HAIEROpen Masters Mężczyzn5M 6821:0000:00:0001:14:31.4501:14:31.45+00:24:2912:254,8
71KĘDZIORA Bogumił 4335Open Mężczyzn64M 6920:3000:00:0001:14:37.6501:14:37.65+00:24:3512:264,8
72JACKIEWICZ Konrad 4283DZIKI i LOSZKIOpen Mężczyzn65M 7020:3000:00:0001:14:41.5001:14:41.50+00:24:3912:264,8
73TELISZEWSKI Maciej 4381Ekipa HaierOpen Masters Mężczyzn6M 7121:0000:00:0001:14:45.0001:14:45.00+00:24:4212:274,8
74NOWICKI Jacek 4088Open Mężczyzn66M 7219:3000:00:0001:15:03.1501:15:03.15+00:25:0112:304,8
75STAROWICZ Elżbieta 4547Open Kobiet3K 320:3000:00:0001:15:05.9001:15:05.90+00:25:0312:304,8
76STEMPCZYŃSKI Konrad 4195Teen TitansOpen Mężczyzn67M 7320:0000:00:0001:15:22.5001:15:22.50+00:25:2012:334,8
77WIŚNIEWSKA Agnieszka 4116Open Kobiet4K 419:3000:00:0001:15:30.2501:15:30.25+00:25:2812:354,8
78MIELCZAREK Patryk 4377BYKI BYTOMOpen Mężczyzn68M 7421:0000:00:0001:15:38.7501:15:38.75+00:25:3612:364,8
78MIELCZAREK Adam 4376BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn7M 7521:0000:00:0001:15:38.7501:15:38.75+00:25:3612:364,8
80PAWŁOWSKI Grzegorz 4378BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn8M 7621:0000:00:0001:15:38.9001:15:38.90+00:25:3612:364,8
81WASIEWICZ Paweł 4115Open Mężczyzn69M 7719:3000:00:0001:16:17.0001:16:17.00+00:26:1412:424,7
82MACIEJEWSKI Michał 4081Open Mężczyzn70M 7821:1500:00:0001:16:31.5501:16:31.55+00:26:2912:454,7
83LISEWSKI Dawid 4080Open Mężczyzn71M 7921:1500:00:0001:16:38.5501:16:38.55+00:26:3612:464,7
84PIĄTKOWSKA Ilona 4044TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet5K 519:3000:00:0001:16:48.8001:16:48.80+00:26:4612:484,7
85MYKYTA Tomasz 4086Open Mężczyzn72M 8019:3000:00:0001:17:11.2501:17:11.25+00:27:0912:514,7
86GODLEWSKI Grzegorz 4043TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn73M 8119:3000:00:0001:17:11.8001:17:11.80+00:27:0912:514,7
86PIĄTKOWSKI Marcin 4045TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn74M 8219:3000:00:0001:17:11.8001:17:11.80+00:27:0912:514,7
88PARWICKI Bartosz 4314NieZwalniamyOpen Mężczyzn75M 8320:3000:00:0001:17:29.0001:17:29.00+00:27:2612:544,6
88SADOWSKI Krzysztof 4315NieZwalniamyOpen Mężczyzn76M 8420:3000:00:0001:17:29.0001:17:29.00+00:27:2612:544,6
90BUDKOWSKI Damian 4313NieZwalniamyOpen Mężczyzn77M 8520:3000:00:0001:17:29.0501:17:29.05+00:27:2712:544,6
91SADOWSKI Ryszard 4316NieZwalniamyOpen Mężczyzn78M 8620:3000:00:0001:17:30.3001:17:30.30+00:27:2812:554,6
92BIERNACKI Rafał 4328Open Mężczyzn79M 8720:3000:00:0001:17:37.0501:17:37.05+00:27:3512:564,6
93KOZŁOWSKI Michał 4019Nak Muay FightersOpen Mężczyzn80M 8819:3000:00:0001:18:14.1501:18:14.15+00:28:1213:024,6
94KOZA Damian 4074Open Mężczyzn81M 8919:3000:00:0001:18:15.7501:18:15.75+00:28:1313:024,6
95PAWLAK Krystyna 4091Open Masters Kobiet1K 619:3000:00:0001:18:15.9001:18:15.90+00:28:1313:024,6
96BARAN Marlena 4204Open Kobiet6K 720:0000:00:0001:18:26.2501:18:26.25+00:28:2413:044,6
97SAJ Waldemar 4051ZielonaImprezaOpen Mężczyzn82M 9019:3000:00:0001:18:35.2001:18:35.20+00:28:3313:054,6
98MISTERKIEWICZ Marcin 4249#trenujzFrankowskaOpen Mężczyzn83M 9120:3000:00:0001:18:53.2001:18:53.20+00:28:5113:084,6
99GRĄDZIK Tomasz 4212Open Mężczyzn84M 9220:0000:00:0001:19:02.2001:19:02.20+00:29:0013:104,6
100METZ Piotr 4223Open Mężczyzn85M 9320:0000:00:0001:19:07.1001:19:07.10+00:29:0513:114,6
101MROWIEC Dawid 4226Open Mężczyzn86M 9420:0000:00:0001:19:17.9001:19:17.90+00:29:1513:124,5
102WICA Janusz 4190SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Masters Mężczyzn9M 9520:0000:00:0001:19:18.9001:19:18.90+00:29:1613:134,5
103BIERNACKI Michał 4327Open Mężczyzn87M 9620:3000:00:0001:19:19.7501:19:19.75+00:29:1713:134,5
104SKRZYPKOWSKA Magdalena 4197WILD BULLSOpen Kobiet7K 820:0000:00:0001:19:45.1001:19:45.10+00:29:4313:174,5
105JANKOWSKA Patrycja 4196WILD BULLSOpen Kobiet8K 920:0000:00:0001:19:53.4501:19:53.45+00:29:5113:184,5
106LITZAU Michał 4182Spoceni Brudzewo Open Mężczyzn88M 9720:0000:00:0001:20:30.9001:20:30.90+00:30:2813:254,5
107KULLING Sebastian 4181Spoceni BrudzewoOpen Mężczyzn89M 9820:0000:00:0001:20:31.6501:20:31.65+00:30:2913:254,5
108NOWAK Adam 4047Zielona ImprezaOpen Mężczyzn90M 9919:3000:00:0001:20:34.2001:20:34.20+00:30:3213:254,5
109GÓRNY Michał 4049ZielonaImprezaOpen Mężczyzn91M 10019:3000:00:0001:20:34.3001:20:34.30+00:30:3213:254,5
110GEZELA Jacek 4048ZielonaImprezaOpen Mężczyzn92M 10119:3000:00:0001:20:34.6501:20:34.65+00:30:3213:254,5
110KUSNIERZ Jakub 4050ZielonaImprezaOpen Mężczyzn93M 10219:3000:00:0001:20:34.6501:20:34.65+00:30:3213:254,5
112ZABOROWSKI Krzysztof 4302GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Mężczyzn94M 10320:3000:00:0001:20:35.0501:20:35.05+00:30:3313:254,5
113PELA Paweł 4297GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Mężczyzn95M 10420:3000:00:0001:20:38.3001:20:38.30+00:30:3613:264,5
114ŚWIACKA Kasia 4253#trenujzFrankowskaOpen Kobiet9K 1020:3000:00:0001:20:42.5501:20:42.55+00:30:4013:274,5
115GRACZYK Paweł 4331Open Mężczyzn96M 10520:3000:00:0001:21:14.2501:21:14.25+00:31:1213:324,4
116ROMANKO Borys 4445Open Mężczyzn97M 10621:0000:00:0001:21:40.0001:21:40.00+00:31:3713:364,4
117MIKÓŁKO Monika 4380DZIKI i LOSZKIOpen Kobiet10K 1121:0000:00:0001:21:40.0501:21:40.05+00:31:3813:364,4
118RACHWAL Anna 4123500+Open Kobiet11K 1220:0000:00:0001:21:49.3501:21:49.35+00:31:4713:384,4
119TUROWSKI Artur 4124500+Open Mężczyzn98M 10720:0000:00:0001:21:49.9001:21:49.90+00:31:4713:384,4
120PAUBA Jacek 4498MVP'SOpen Mężczyzn99M 10821:1500:00:0001:21:59.7501:21:59.75+00:31:5713:394,4
121FRANIAK Łukasz 4496MVP'SOpen Mężczyzn100M 10921:1500:00:0001:22:00.0001:22:00.00+00:31:5713:404,4
122MARCINIAK Daniel 4153Gang Dzikich WieprzyOpen Mężczyzn101M 11020:0000:00:0001:22:09.0001:22:09.00+00:32:0613:414,4
123STATKIEWICZ Jakub 4492J.K.N.WOpen Mężczyzn102M 11121:1500:00:0001:22:24.9501:22:24.95+00:32:2213:444,4
124ZIÓŁKOWSKI Łukasz 4546Open Mężczyzn103M 11221:1500:00:0001:22:25.5001:22:25.50+00:32:2313:444,4
125BĘTLEWSKI Adam 4490J.K.N.WOpen Mężczyzn104M 11321:1500:00:0001:22:26.1001:22:26.10+00:32:2413:444,4
126DĘBOWSKI Dominik 4483EndoMięśniakiOpen Mężczyzn105M 11421:1500:00:0001:22:32.4501:22:32.45+00:32:3013:454,4
127JĘDRZEJEK Krzysztof 4065Open Masters Mężczyzn10M 11519:3000:00:0001:22:45.0501:22:45.05+00:32:4313:474,4
128BAGIŃSKI Jerzy 4052Open Mężczyzn106M 11619:3000:00:0001:22:52.8501:22:52.85+00:32:5013:484,3
129KOWALSKI Marcin 4484EndoMięśniakiOpen Mężczyzn107M 11721:1500:00:0001:23:01.6501:23:01.65+00:32:5913:504,3
130MALINOWSKA Magdalena 4341Open Kobiet12K 1320:3000:00:0001:23:06.0501:23:06.05+00:33:0413:514,3
131RUCKA Alicja 4098Open Kobiet13K 1419:3000:00:0001:23:06.3001:23:06.30+00:33:0413:514,3
132PEPLIŃSKA Karolina 4251#trenujzFrankowskaOpen Kobiet14K 1520:3000:00:0001:23:11.2501:23:11.25+00:33:0913:514,3
133FRANKOWSKA Paulina 4244#trenujzFrankowskaOpen Kobiet15K 1620:3000:00:0001:23:11.4001:23:11.40+00:33:0913:514,3
134KNOT Martyna 4247#trenujzFrankowskaOpen Kobiet16K 1720:3000:00:0001:23:11.6001:23:11.60+00:33:0913:514,3
135KORGOL Fabian 4068Open Mężczyzn108M 11819:3000:00:0001:23:14.5001:23:14.50+00:33:1213:524,3
136TOMASZEWSKA Agata 4255#trenujzFrankowskaOpen Kobiet17K 1820:3000:00:0001:23:14.8501:23:14.85+00:33:1213:524,3
137WOJCIECHOWSKA Karina 4256#trenujzFrankowskaOpen Kobiet18K 1920:3000:00:0001:23:16.5501:23:16.55+00:33:1413:524,3
138KUCZKOWSKA-ROZBICKA Anna 4248#trenujzFrankowskaOpen Masters Kobiet2K 2020:3000:00:0001:23:19.3501:23:19.35+00:33:1713:534,3
139TORBIARCZYK Daniel 4114Open Masters Mężczyzn11M 11919:3000:00:0001:23:22.2001:23:22.20+00:33:2013:534,3
140LATO Michał 4497MVP'SOpen Mężczyzn109M 12021:1500:00:0001:23:36.5001:23:36.50+00:33:3413:564,3
141SOBOLA Maciej 4151FizjoŚwiryOpen Mężczyzn110M 12120:0000:00:0001:23:44.5001:23:44.50+00:33:4213:574,3
142JAGODZIŃSKI Tomasz 4150FizjoŚwiryOpen Mężczyzn111M 12220:0000:00:0001:23:44.5501:23:44.55+00:33:4213:574,3
143LANDOWSKI Wojciech 4079Open Mężczyzn112M 12319:3000:00:0001:24:16.0001:24:16.00+00:34:1314:024,3
144LANDOWSKI Jan 4078Open Mężczyzn113M 12419:3000:00:0001:24:16.3501:24:16.35+00:34:1414:024,3
145FRĄSZCZAK Jacek 4060Open Masters Mężczyzn12M 12519:3000:00:0001:24:30.8501:24:30.85+00:34:2814:054,3
146KALISZ Magdalena 4215Open Kobiet19K 2120:0000:00:0001:24:31.3501:24:31.35+00:34:2914:054,3
147SŁUPSKI Jakub 4230Open Mężczyzn114M 12620:0000:00:0001:24:32.6001:24:32.60+00:34:3014:054,3
148ZIĘBA Natalia 4119Open Kobiet20K 2219:3000:00:0001:24:48.4501:24:48.45+00:34:4614:084,2
149BŁAWAT Jakub 4207Open Mężczyzn115M 12720:0000:00:0001:24:54.9501:24:54.95+00:34:5214:094,2
150HALIŃSKA Paulina 4063Open Kobiet21K 2319:3000:00:0001:25:04.1001:25:04.10+00:35:0214:104,2
151KORNATOWSKI Kamil 4069Open Mężczyzn116M 12819:3000:00:0001:25:14.7001:25:14.70+00:35:1214:124,2
152MARCHLEWICZ Dawid 4393Husaria Race Team Open Mężczyzn117M 12921:0000:00:0001:25:47.3501:25:47.35+00:35:4514:174,2
153FETLIŃSKI Grzegorz 4059Open Mężczyzn118M 13019:3000:00:0001:25:50.0501:25:50.05+00:35:4814:184,2
154GAWRYSZCZAK Marita 4319Rossmann Open Kobiet22K 2420:3000:00:0001:26:06.2501:26:06.25+00:36:0414:214,2
154KOSTKOWSKI Daniel 4320Rossmann Open Masters Mężczyzn13M 13120:3000:00:0001:26:06.2501:26:06.25+00:36:0414:214,2
156SZYCHUŁDA Joanna 4394Husaria Race Team Open Kobiet23K 2521:0000:00:0001:26:17.2501:26:17.25+00:36:1514:224,2
157MARKOWSKI Piotr 4317Pennywise teamOpen Mężczyzn119M 13220:3000:00:0001:26:21.8501:26:21.85+00:36:1914:234,2
158MARCHEWKA Justyna 4033PZU Sport TeamOpen Kobiet24K 2619:3000:00:0001:26:27.6001:26:27.60+00:36:2514:244,2
159CIEŚLAK Michał 4499Nocne KnuryOpen Mężczyzn120M 13321:1500:00:0001:26:29.8501:26:29.85+00:36:2714:244,2
160BOGUSKI Adam 4405MenigaOpen Mężczyzn121M 13421:0000:00:0001:26:40.5001:26:40.50+00:36:3814:264,2
161KUBACKI Jakub 4032PZU Sport TeamOpen Mężczyzn122M 13519:3000:00:0001:26:44.1501:26:44.15+00:36:4214:274,2
162KARACZYN Bartłomiej 4334Open Mężczyzn123M 13620:3000:00:0001:26:55.1501:26:55.15+00:36:5314:294,1
163PIEKUTOWSKI Karol 4344Open Mężczyzn124M 13720:3000:00:0001:26:55.5001:26:55.50+00:36:5314:294,1
164PRYKOWSKI Tomasz 4510Sportera OCROpen Mężczyzn125M 13821:1500:00:0001:26:58.1001:26:58.10+00:36:5614:294,1
165WÓJCIAK Ewelina 4512Sportera OCROpen Kobiet25K 2721:1500:00:0001:26:58.3001:26:58.30+00:36:5614:294,1
166HOPPE Krzysztof 4245#trenujzFrankowskaOpen Mężczyzn126M 13920:3000:00:0001:27:26.3501:27:26.35+00:37:2414:344,1
167GODLEWSKA Magdalena 4134CrossFit SuszOpen Kobiet26K 2820:0000:00:0001:27:32.4501:27:32.45+00:37:3014:354,1
168POHLID-DODA Anna 4135CrossFit SuszOpen Kobiet27K 2920:0000:00:0001:27:32.6501:27:32.65+00:37:3014:354,1
169BISKUPEK Agnieszka 4172PociulaniOpen Kobiet28K 3020:0000:00:0001:27:37.2501:27:37.25+00:37:3514:364,1
170JOCHIMCZYK Witold 4173PociulaniOpen Mężczyzn127M 14020:0000:00:0001:27:47.6001:27:47.60+00:37:4514:374,1
171KALNIUK Tomasz 4042TDROpen Mężczyzn128M 14119:3000:00:0001:28:08.0001:28:08.00+00:38:0514:414,1
172JANYK Jędrzej 4548PociulaniOpen Mężczyzn129M 14220:0000:00:0001:28:11.3501:28:11.35+00:38:0914:414,1
173SILICKI Michał 4529Open Mężczyzn130M 14321:1500:00:0001:28:13.8501:28:13.85+00:38:1114:424,1
174MATCZAK Maciej 4524Open Mężczyzn131M 14421:1500:00:0001:28:20.0001:28:20.00+00:38:1714:434,1
175KOWALEWSKI Krzysztof 4071Open Mężczyzn132M 14519:3000:00:0001:28:21.3001:28:21.30+00:38:1914:434,1
176WOŹNIAK Paweł 4450Open Mężczyzn133M 14621:0000:00:0001:28:26.2001:28:26.20+00:38:2414:444,1
177GOŁĄB Radosław 4210Open Mężczyzn134M 14720:0000:00:0001:28:26.4001:28:26.40+00:38:2414:444,1
178FORDUŃSKA Marcelina 4421Open Kobiet29K 3121:0000:00:0001:28:26.7501:28:26.75+00:38:2414:444,1
179ANTONIEWICZ Sławomir 4318REBELOpen Mężczyzn135M 14821:0000:00:0001:28:28.4501:28:28.45+00:38:2614:444,1
180ZARZYCKI Piotr 4359Open Mężczyzn136M 14920:3000:00:0001:29:02.1001:29:02.10+00:39:0014:504,0
181VAN ES Emiel 4357Open Mężczyzn137M 15020:3000:00:0001:29:03.2501:29:03.25+00:39:0114:504,0
182NOWAK Aleksander 4342Open Mężczyzn138M 15120:3000:00:0001:29:03.3501:29:03.35+00:39:0114:504,0
183RZEPA Maciej 4350Open Masters Mężczyzn14M 15220:3000:00:0001:29:03.5501:29:03.55+00:39:0114:504,0
184RUKSZTEŁŁO Michał 4348Open Mężczyzn139M 15320:3000:00:0001:29:04.8001:29:04.80+00:39:0214:504,0
185ROPELA Szymon 4347Open Mężczyzn140M 15420:3000:00:0001:29:05.1001:29:05.10+00:39:0314:504,0
186WÓJCIK Małgorzata 4275CRAZY TEAMOpen Masters Kobiet3K 3220:3000:00:0001:29:06.5501:29:06.55+00:39:0414:514,0
187ŁUKASZEWICZ Sylwia 4268CRAZY TEAMOpen Masters Kobiet4K 3320:3000:00:0001:29:06.7501:29:06.75+00:39:0414:514,0
188BRĘK Łukasz 4030PZU Sport TeamOpen Mężczyzn141M 15519:3000:00:0001:29:15.1001:29:15.10+00:39:1314:524,0
189WOLNIAK Sylwester 4159HIROSOpen Masters Mężczyzn15M 15620:0000:00:0001:29:29.1501:29:29.15+00:39:2714:544,0
190HUBISZ Tomasz 4158HIROSOpen Masters Mężczyzn16M 15720:0000:00:0001:29:29.2001:29:29.20+00:39:2714:544,0
191BILEWICZ Kacper 4206Open Mężczyzn142M 15820:0000:00:0001:29:29.2501:29:29.25+00:39:2714:544,0
192BILEWICZ Jan 4205Open Masters Mężczyzn17M 15920:0000:00:0001:29:29.4501:29:29.45+00:39:2714:544,0
193KOGUT Karol 4367Biegamy od wczorajOpen Mężczyzn143M 16021:0000:00:0001:29:32.3001:29:32.30+00:39:3014:554,0
194GRUCHAŁA Robert 4062Open Mężczyzn144M 16119:3000:00:0001:30:03.8501:30:03.85+00:40:0115:004,0
195WIÓREK Damian 4402LisyOpen Mężczyzn145M 16221:0000:00:0001:30:06.5501:30:06.55+00:40:0415:014,0
196URBAN Jacek 4236Open Mężczyzn146M 16320:0000:00:0001:30:18.6501:30:18.65+00:40:1615:034,0
197DUMAŃSKI Mateusz 4516Open Mężczyzn147M 16421:1500:00:0001:30:22.7001:30:22.70+00:40:2015:034,0
198REDYNK Mateusz 4289EgészségedreOpen Mężczyzn148M 16520:3000:00:0001:30:35.9501:30:35.95+00:40:3315:054,0
199BLANK Bartosz 4288EgészségedreOpen Mężczyzn149M 16620:3000:00:0001:30:36.3501:30:36.35+00:40:3415:064,0
200BAŁAZY Bartłomiej 4287EgészségedreOpen Mężczyzn150M 16720:3000:00:0001:30:36.5001:30:36.50+00:40:3415:064,0
201SZMIGIELSKI Jarosław 4290EgészségedreOpen Mężczyzn151M 16820:3000:00:0001:30:36.5501:30:36.55+00:40:3415:064,0
202CHODUŃ Łukasz 4208Open Mężczyzn152M 16920:0000:00:0001:30:36.8501:30:36.85+00:40:3415:064,0
203CIESIELSKI Damiam 4543Open Mężczyzn153M 17021:1500:00:0001:30:38.2501:30:38.25+00:40:3615:064,0
204WIT Krystian 4403LisyOpen Mężczyzn154M 17121:0000:00:0001:30:55.0001:30:55.00+00:40:5215:094,0
205KLIMOWICZ Alicja 4538Open Kobiet30K 3419:3000:00:0001:31:09.3001:31:09.30+00:41:0715:113,9
206KARPIŃSKIP Michał 4025PKS RADUNIA ŻĄDŁO TEAMOpen Mężczyzn155M 17219:3000:00:0001:31:10.1501:31:10.15+00:41:0815:113,9
207WOŁYNIEC Łukasz 4027PKS RADUNIA ŻĄDŁO TEAMOpen Mężczyzn156M 17319:3000:00:0001:31:10.2501:31:10.25+00:41:0815:113,9
208SOWIŃSKI Michał 4107Open Mężczyzn157M 17420:0000:00:0001:31:39.5501:31:39.55+00:41:3715:163,9
209KOSTYŁA Magda 4276DalekoJeszczeOpen Masters Kobiet5K 3519:3000:00:0001:31:43.4501:31:43.45+00:41:4115:173,9
210BÓJKO Adam 4406NORDCITYOpen Mężczyzn158M 17521:0000:00:0001:31:48.5501:31:48.55+00:41:4615:183,9
211TUROWSKA Anna 4277DalekoJeszcze?Open Kobiet31K 3619:3000:00:0001:31:49.1501:31:49.15+00:41:4715:183,9
212KAWECKA Magda 4432Open Kobiet32K 3721:0000:00:0001:31:56.2001:31:56.20+00:41:5415:193,9
213KURSZEWSKI Krzysztof 4407NORDCITYOpen Mężczyzn159M 17621:0000:00:0001:32:00.2001:32:00.20+00:41:5815:203,9
214ZELL Jacek 4379DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn18M 17721:0000:00:0001:32:15.4501:32:15.45+00:42:1315:223,9
215BINDUGA Piotr 4160Hold my beer!Open Mężczyzn160M 17820:0000:00:0001:32:17.9501:32:17.95+00:42:1515:223,9
216KUBIN Marcin 4161Hold my beer!Open Mężczyzn161M 17920:0000:00:0001:32:18.1501:32:18.15+00:42:1615:233,9
217WILAMEK Jakub 4179Rossmann Open Mężczyzn162M 18020:0000:00:0001:32:23.1001:32:23.10+00:42:2115:233,9
218DĄBROWSKA Karolina 4058Open Kobiet33K 3820:0000:00:0001:32:24.8501:32:24.85+00:42:2215:243,9
219KRAWCZYK Rafał 4178Rossmann Open Mężczyzn163M 18120:0000:00:0001:32:25.0001:32:25.00+00:42:2215:243,9
220GIEJŁO Monika 4493KONTENER FORMYOpen Kobiet34K 3921:1500:00:0001:32:30.2501:32:30.25+00:42:2815:253,9
221CZEKAŁA Krzysztof 4502River Style Hotel's TeamOpen Mężczyzn164M 18221:1500:00:0001:32:38.1001:32:38.10+00:42:3615:263,9
222PUZON Tomasz 4097Open Mężczyzn165M 18319:3000:00:0001:32:43.1501:32:43.15+00:42:4115:273,9
223SZPAKOWSKA Magdalena 4199Wiligała LabOpen Kobiet35K 4020:0000:00:0001:32:43.4001:32:43.40+00:42:4115:273,9
224PUZON Mirek 4096Open Mężczyzn166M 18419:3000:00:0001:32:43.8501:32:43.85+00:42:4115:273,9
225SZPAKOWSKI Bartłomiej 4200Wiligała LabOpen Mężczyzn167M 18520:0000:00:0001:32:44.0501:32:44.05+00:42:4215:273,9
226PAWŁOWSKI Krzysztof 4092Open Mężczyzn168M 18619:3000:00:0001:32:44.4001:32:44.40+00:42:4215:273,9
227WASZCZUK Izabela 4494KONTENER FORMYOpen Kobiet36K 4121:1500:00:0001:32:47.6501:32:47.65+00:42:4515:273,9
228KONARSKI Łukasz 4397KONTENER FORMYOpen Mężczyzn169M 18721:1500:00:0001:33:00.0001:33:00.00+00:42:5715:303,9
229MACIEJAS Daniel 4392Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn19M 18821:1500:00:0001:33:16.2501:33:16.25+00:43:1415:323,9
230MILEWSKI Paweł 4285DZIKI OLSZTYNOpen Mężczyzn170M 18920:3000:00:0001:33:22.5501:33:22.55+00:43:2015:333,9
231MARCOL Dominika 4523Open Kobiet37K 4221:1500:00:0001:33:52.1501:33:52.15+00:43:5015:383,8
232JERLECKI Jędrzej 4481ELEKTRONYOpen Mężczyzn171M 19021:1500:00:0001:33:53.3001:33:53.30+00:43:5115:383,8
233JUSTYŃSKI Rafał 4176RaZoR Racing TeamOpen Mężczyzn172M 19120:0000:00:0001:33:53.7501:33:53.75+00:43:5115:383,8
234KAŹMIERCZAK Michał 4551ELEKTRONYOpen Mężczyzn173M 19221:1500:00:0001:33:54.4001:33:54.40+00:43:5215:393,8
235KARWAT Michał 4482ELEKTRONYOpen Mężczyzn174M 19321:1500:00:0001:33:54.6501:33:54.65+00:43:5215:393,8
236SZEWCZYK Przemocelektro@Onet.eu 4235Open Mężczyzn175M 19420:0000:00:0001:33:57.3501:33:57.35+00:43:5515:393,8
237SUZIN Nikodem 4177RaZoR Racing TeamOpen Mężczyzn176M 19520:0000:00:0001:34:03.7501:34:03.75+00:44:0115:403,8
238ZAREMBA Marcin 4118Open Mężczyzn177M 19619:3000:00:0001:34:09.7501:34:09.75+00:44:0715:413,8
239RAŃCZUCH Marcin 4286DZIKI OLSZTYNOpen Mężczyzn178M 19720:3000:00:0001:34:11.1001:34:11.10+00:44:0915:413,8
240KACZMARCZYK Darek 4174Power StudioOpen Mężczyzn179M 19820:0000:00:0001:34:11.1501:34:11.15+00:44:0915:413,8
240ŻELAZKO Paulina 4175Power StudioOpen Kobiet38K 4320:0000:00:0001:34:11.1501:34:11.15+00:44:0915:413,8
242WAŚKOWIAK Agnieszka 4187SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Kobiet39K 4420:0000:00:0001:34:18.0001:34:18.00+00:44:1515:433,8
243BILEWICZ Michał 4416Open Mężczyzn180M 19921:0000:00:0001:34:26.3501:34:26.35+00:44:2415:443,8
244BUJNOWSKI Kamil 4418Open Mężczyzn181M 20021:0000:00:0001:34:26.9001:34:26.90+00:44:2415:443,8
245PERZYNSKI Tomasz 4545Open Mężczyzn182M 20121:0000:00:0001:34:29.5001:34:29.50+00:44:2715:443,8
246SADOWSKI Michał 4447Open Mężczyzn183M 20221:0000:00:0001:34:38.8001:34:38.80+00:44:3615:463,8
247JASZEWSKI Paweł 4426Open Mężczyzn184M 20321:0000:00:0001:34:39.4001:34:39.40+00:44:3715:463,8
248JASZEWSKI Piotr 4064Open Mężczyzn185M 20421:0000:00:0001:34:39.9001:34:39.90+00:44:3715:463,8
249WAŚKOWIAK Wojciech 4189SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Mężczyzn186M 20520:0000:00:0001:34:40.2501:34:40.25+00:44:3815:463,8
250CHYŁA Piotr 4419Open Mężczyzn187M 20621:0000:00:0001:34:50.8501:34:50.85+00:44:4815:483,8
251RUSIŁOWICZ Anna 4542Open Kobiet40K 4519:3000:00:0001:35:11.0001:35:11.00+00:45:0815:513,8
252GŁOWACKI Filip 4541Open Mężczyzn188M 20719:3000:00:0001:35:11.7001:35:11.70+00:45:0915:513,8
253MARCHWIAK Łukasz 4549Open Mężczyzn189M 20821:0000:00:0001:35:11.8501:35:11.85+00:45:0915:513,8
254BALCERZAK Paweł 4504Siadło TeamOpen Mężczyzn190M 20921:1500:00:0001:35:35.5001:35:35.50+00:45:3315:553,8
255RUDNICKI Patryk 4506Siadło TeamOpen Mężczyzn191M 21021:1500:00:0001:35:35.9001:35:35.90+00:45:3315:553,8
256PRZYTUŁA Natalia 4505Siadło TeamOpen Kobiet41K 4621:1500:00:0001:35:36.2001:35:36.20+00:45:3415:563,8
257DYBOWSKI Piotr 4540Open Mężczyzn192M 21120:0000:00:0001:35:48.2501:35:48.25+00:45:4615:583,8
258WIEDBECK Michaela 4560Open Kobiet42K 4721:1500:00:0001:35:55.8001:35:55.80+00:45:5315:593,8
258NAWROT Agnieszka 41213CITYTEAMOpen Kobiet43K 4820:0000:00:0001:35:55.8001:35:55.80+00:45:5315:593,8
258TOMCZAK Agnieszka 41223CITYTEAMOpen Kobiet44K 4920:0000:00:0001:35:55.8001:35:55.80+00:45:5315:593,8
261KERR Alasdair 4216Open Mężczyzn193M 21220:0000:00:0001:35:59.7001:35:59.70+00:45:5715:593,8
262KRZYSZTOF Waks 4076Open Masters Mężczyzn20M 21319:3000:00:0001:36:04.0001:36:04.00+00:46:0116:003,7
263FALBA Aleksandra 4412Vegan psychopathsOpen Kobiet45K 5021:0000:00:0001:36:18.5501:36:18.55+00:46:1616:033,7
264SZWOCH Krzysztof 4413Vegan psychopathsOpen Mężczyzn194M 21421:0000:00:0001:36:18.8501:36:18.85+00:46:1616:033,7
265PRZYBYŁOWSKI Jakub 40011.0101110100001E+38Open Mężczyzn195M 21519:3000:00:0001:36:23.1001:36:23.10+00:46:2116:033,7
266WRÓBLEWSKA Anna 4257#trenujzFrankowskaOpen Kobiet46K 5120:3000:00:0001:36:24.4501:36:24.45+00:46:2216:043,7
267MALEWSKI Andrzej 4221Open Mężczyzn196M 21620:0000:00:0001:36:27.7001:36:27.70+00:46:2516:043,7
268WEILANDT Łukasz 4237Open Mężczyzn197M 21720:0000:00:0001:36:28.8501:36:28.85+00:46:2616:043,7
269DĄBROWSKI Marcin 4038Sharknado 7Open Mężczyzn198M 21819:3000:00:0001:36:29.1001:36:29.10+00:46:2716:043,7
270JELITTO Beata 4036SharkNadoOpen Masters Kobiet6K 5219:3000:00:0001:36:29.2001:36:29.20+00:46:2716:043,7
271BACH-DĄBROWSKA Irena 4037Sharknado 7Open Kobiet47K 5319:3000:00:0001:36:29.3001:36:29.30+00:46:2716:043,7
272RYCHERT Pawel 4539Open Mężczyzn199M 21920:0000:00:0001:36:34.0501:36:34.05+00:46:3216:053,7
273GOŁĄB Witold 4211Open Mężczyzn200M 22020:0000:00:0001:36:35.2501:36:35.25+00:46:3316:053,7
274JANKOWICZ Małgorzata 4246#trenujzFrankowskaOpen Kobiet48K 5420:3000:00:0001:36:35.6501:36:35.65+00:46:3316:053,7
275SOBIECKA Joanna 4252#trenujzFrankowskaOpen Kobiet49K 5520:3000:00:0001:36:36.0001:36:36.00+00:46:3316:063,7
276NOWIŃSKA Agnieszka 4250#trenujzFrankowskaOpen Kobiet50K 5620:3000:00:0001:36:36.1001:36:36.10+00:46:3416:063,7
277URBAŃSKA Patrycja 4383Elbląska Grupa ParalotniowaOpen Kobiet51K 5721:0000:00:0001:36:54.2501:36:54.25+00:46:5216:093,7
278HILLAR Tomasz 4382Elbląska Grupa ParalotniowaOpen Mężczyzn201M 22121:0000:00:0001:36:55.3001:36:55.30+00:46:5316:093,7
279PRZĄDKA Dawid 4284DZIKI i LOSZKIOpen Mężczyzn202M 22220:3000:00:0001:36:55.9501:36:55.95+00:46:5316:093,7
280RAPIOR Piotr 4346Open Mężczyzn203M 22320:3000:00:0001:36:56.7001:36:56.70+00:46:5416:093,7
281BARCZAK Bartłomiej 4241#trenujzFrankowskaOpen Mężczyzn204M 22420:3000:00:0001:37:04.3001:37:04.30+00:47:0216:103,7
282CHŁAP Ireneusz 4303Husaria Race Team Open Mężczyzn205M 22520:3000:00:0001:37:05.9501:37:05.95+00:47:0316:103,7
283HORĘZGA Dorota 4304Husaria Race Team Open Kobiet52K 5820:3000:00:0001:37:06.0001:37:06.00+00:47:0316:113,7
284SZALA Joanna 4449Open Kobiet53K 5921:0000:00:0001:37:27.5501:37:27.55+00:47:2516:143,7
285RYTEL Aneta 4446Open Kobiet54K 6021:0000:00:0001:37:27.6001:37:27.60+00:47:2516:143,7
286ŻYNDA Arkadiusz 4487Hardkorps GdyniaOpen Mężczyzn206M 22621:1500:00:0001:37:50.9501:37:50.95+00:47:4816:183,7
287MAZURKIEWICZ Jakub 4438Open Mężczyzn207M 22721:0000:00:0001:38:38.3001:38:38.30+00:48:3616:263,6
288SIUTKOWSKA Anna 4102Open Kobiet55K 6119:3000:00:0001:38:38.5001:38:38.50+00:48:3616:263,6
289SIUTKOWSKA Dominika 4103Open Kobiet56K 6219:3000:00:0001:38:38.5501:38:38.55+00:48:3616:263,6
290BIELIŃSKA Maja 4414Open Kobiet57K 6321:0000:00:0001:38:39.9001:38:39.90+00:48:3716:263,6
291WICA Zuzia 4193SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Kobiet58K 6420:0000:00:0001:38:43.0501:38:43.05+00:48:4116:273,6
291SZYCA Kacper 4183SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Mężczyzn208M 22820:0000:00:0001:38:43.0501:38:43.05+00:48:4116:273,6
293TUROSINSKI Daniel 4356Open Mężczyzn209M 22920:0000:00:0001:39:21.8501:39:21.85+00:49:1916:333,6
294ZAREMSKI Jan 4149Finastra Running TeamOpen Mężczyzn210M 23020:0000:00:0001:39:22.1001:39:22.10+00:49:2016:333,6
295LESZCZEWICZ Paweł 4148Finastra Running TeamOpen Mężczyzn211M 23120:0000:00:0001:39:22.1501:39:22.15+00:49:2016:333,6
296BANDURSKI Bartosz 4002Będzie bolało!Open Mężczyzn212M 23219:3000:00:0001:39:36.0501:39:36.05+00:49:3416:363,6
297KOŁTUNOWSKA Aleksandra 4003Będzie bolało!Open Kobiet59K 6519:3000:00:0001:39:36.3001:39:36.30+00:49:3416:363,6
298KOŁTUNOWSKI Jarosław 4004Będzie bolało!Open Masters Mężczyzn21M 23319:3000:00:0001:39:36.8501:39:36.85+00:49:3416:363,6
299MOSZCZYŃSKI Michał 4005Będzie bolało!Open Mężczyzn213M 23419:3000:00:0001:39:38.5501:39:38.55+00:49:3616:363,6
300SIELSKI Marcin 4006Będzie bolało!Open Mężczyzn214M 23519:3000:00:0001:39:41.5501:39:41.55+00:49:3916:363,6
301SOWA Tomasz 4530Open Mężczyzn215M 23621:1500:00:0001:40:06.9501:40:06.95+00:50:0416:413,6
302WOJTKIEWICZ Marta 4117Open Kobiet60K 6619:3000:00:0001:40:07.0501:40:07.05+00:50:0516:413,6
303GAJDA Edyta 4517Open Kobiet61K 6721:1500:00:0001:40:07.2501:40:07.25+00:50:0516:413,6
304KARPUS Szymon 4366Biegamy od wczorajOpen Mężczyzn216M 23721:0000:00:0001:41:08.4501:41:08.45+00:51:0616:513,6
305SZYMANIUK Małgorzata 4254#trenujzFrankowskaOpen Masters Kobiet7K 6820:3000:00:0001:41:22.2501:41:22.25+00:51:2016:533,6
306SARNOWSKA Marta 4351Open Kobiet62K 6920:3000:00:0001:41:22.3501:41:22.35+00:51:2016:533,6
307CZOŁBA Tomasz 4329Open Mężczyzn217M 23820:3000:00:0001:41:22.4501:41:22.45+00:51:2016:533,6
308KOTOŃSKI Jan 4520Open Mężczyzn218M 23921:1500:00:0001:41:29.1001:41:29.10+00:51:2716:543,5
309GAŃKO Karolina 4292GET OUTTA WAYOpen Kobiet63K 7020:3000:00:0001:41:30.1501:41:30.15+00:51:2816:553,5
310FAJST Marcin 4291GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn219M 24020:3000:00:0001:41:31.3501:41:31.35+00:51:2916:553,5
311GRYŻEWSKI Karol 4293GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn220M 24120:3000:00:0001:41:31.7501:41:31.75+00:51:2916:553,5
312KUBIAK Maciej 4338Open Mężczyzn221M 24220:3000:00:0001:41:34.1001:41:34.10+00:51:3216:553,5
313WIŚNIEWSKA Patrycja 4322Sisters TeamOpen Kobiet64K 7120:3000:00:0001:41:37.4001:41:37.40+00:51:3516:563,5
314MICHAŁEK Michalina 4321Sisters TeamOpen Kobiet65K 7220:3000:00:0001:41:38.0001:41:38.00+00:51:3516:563,5
315LUBOCKI Mateusz 4340Open Mężczyzn222M 24320:3000:00:0001:41:41.8501:41:41.85+00:51:3916:563,5
316ŁUSZCZEWSKI Łukasz 4522Open Mężczyzn223M 24421:1500:00:0001:42:00.7001:42:00.70+00:51:5817:003,5
317PETRYCKI Marcin 4028pump!TOpen Masters Mężczyzn22M 24519:3000:00:0001:42:31.9501:42:31.95+00:52:2917:053,5
318SZAFRAN Beata 4029pump!TOpen Masters Kobiet8K 7319:3000:00:0001:42:32.2501:42:32.25+00:52:3017:053,5
319GLEGOŁA Aleksander 4544CoconutOpen Mężczyzn224M 24620:0000:00:0001:42:48.1001:42:48.10+00:52:4617:083,5
320BADYSIAK Jakub 4129CoconutOpen Mężczyzn225M 24720:0000:00:0001:43:24.1001:43:24.10+00:53:2217:143,5
321GLEGOŁA Weronika 4131CoconutOpen Kobiet66K 7420:0000:00:0001:43:24.4001:43:24.40+00:53:2217:143,5
322WÓJCIK Bartosz 4133CoconutOpen Mężczyzn226M 24820:0000:00:0001:43:24.6501:43:24.65+00:53:2217:143,5
323WIERTEL Karolina 4132CoconutOpen Kobiet67K 7520:0000:00:0001:43:25.7501:43:25.75+00:53:2317:143,5
324KANIK Krzysztof 4429Open Mężczyzn227M 24921:0000:00:0001:43:44.2001:43:44.20+00:53:4217:173,5
325KANIK Marcin 4430Open Mężczyzn228M 25021:0000:00:0001:43:46.2501:43:46.25+00:53:4417:173,5
326WIECZOREK Klaudia 4012Bezczelnie SzybcyOpen Kobiet68K 7619:3000:00:0001:43:46.5501:43:46.55+00:53:4417:173,5
327WĄSOWSKI Mateusz 4011Bezczelnie SzybcyOpen Mężczyzn229M 25119:3000:00:0001:43:47.1501:43:47.15+00:53:4517:173,5
328SENDEROWICZ Anna 4100Open Masters Kobiet9K 7719:3000:00:0001:43:54.2501:43:54.25+00:53:5217:193,5
329KASPEREK Jakub 4431Open Mężczyzn230M 25221:0000:00:0001:44:09.5001:44:09.50+00:54:0717:213,5
330WICHERT Marcin 4301GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Mężczyzn231M 25320:3000:00:0001:44:16.0501:44:16.05+00:54:1417:223,5
331KOŚMIDER Paweł 4519Open Mężczyzn232M 25421:1500:00:0001:44:18.6501:44:18.65+00:54:1617:233,5
332BRZESKA Angelika 4514Open Kobiet69K 7821:1500:00:0001:44:19.1001:44:19.10+00:54:1717:233,5
333RUTKOWSKA Izabela 4010Bezczelnie SzybcyOpen Kobiet70K 7919:3000:00:0001:44:24.6501:44:24.65+00:54:2217:243,4
334DĄBROWSKA Dorota 4008Bezczelnie SzybcyOpen Kobiet71K 8019:3000:00:0001:44:25.3501:44:25.35+00:54:2317:243,4
334BASŁYK Agnieszka 4007Bezczelnie SzybcyOpen Kobiet72K 8119:3000:00:0001:44:25.3501:44:25.35+00:54:2317:243,4
336JAŚKIEWICZ Wojciech 4009Bezczelnie SzybcyOpen Mężczyzn233M 25519:3000:00:0001:44:25.7501:44:25.75+00:54:2317:243,4
337STURMOWSKA Sandra 4109Open Kobiet73K 8219:3000:00:0001:44:38.2501:44:38.25+00:54:3617:263,4
338MIKUŁA Maciej 4084Open Mężczyzn234M 25619:3000:00:0001:44:38.3001:44:38.30+00:54:3617:263,4
339SZATYŁOWICZ Emilia 4110Open Kobiet74K 8319:3000:00:0001:44:40.5501:44:40.55+00:54:3817:263,4
340RÓŻYCKA Hanna 4536Open Kobiet75K 8420:3000:00:0001:44:43.7001:44:43.70+00:54:4117:273,4
341POPŁAWSKA Ewelina 4553Open Kobiet76K 8520:3000:00:0001:44:44.3001:44:44.30+00:54:4217:273,4
342TROCHIM Izabella 4353Open Kobiet77K 8620:3000:00:0001:45:38.2001:45:38.20+00:55:3617:363,4
343TROCHIM Robert 4354Open Mężczyzn235M 25720:3000:00:0001:45:38.5001:45:38.50+00:55:3617:363,4
344POŁOMSKA Patrycja 4345Open Kobiet78K 8720:3000:00:0001:45:38.6001:45:38.60+00:55:3617:363,4
345ZAWADZKI Lukas 4360Open Mężczyzn236M 25820:3000:00:0001:45:38.7501:45:38.75+00:55:3617:363,4
346PARDO Iwona 4270CRAZY TEAMOpen Masters Kobiet10K 8820:3000:00:0001:45:43.7501:45:43.75+00:55:4117:373,4
347BUJALSKA Małgorzata 4265CRAZY TEAMOpen Masters Kobiet11K 8920:3000:00:0001:45:44.6501:45:44.65+00:55:4217:373,4
348PLUSKWA Jacek 4528Open Mężczyzn237M 25921:1500:00:0001:46:13.7001:46:13.70+00:56:1117:423,4
349WĄDOŁOWSKI Paweł 4282dr King & DjangoOpen Mężczyzn238M 26020:3000:00:0001:46:18.1001:46:18.10+00:56:1617:433,4
350GRABOWSKI Jakub 4280dr King & DjangoOpen Mężczyzn239M 26120:3000:00:0001:46:18.6001:46:18.60+00:56:1617:433,4
351RAJEWSKI Wojceich 4281dr King & DjangoOpen Mężczyzn240M 26220:3000:00:0001:46:18.9501:46:18.95+00:56:1617:433,4
352BREJT Aleksandra 4278dr King & DjangoOpen Kobiet79K 9020:3000:00:0001:46:19.8001:46:19.80+00:56:1717:433,4
353BREJT Michał 4279dr King & DjangoOpen Mężczyzn241M 26320:3000:00:0001:46:20.0001:46:20.00+00:56:1717:433,4
354DĘBSKA Anna 4295GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Kobiet80K 9120:3000:00:0001:46:32.2501:46:32.25+00:56:3017:453,4
354STRZYŻEWSKA Paulina 4299GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Kobiet81K 9220:3000:00:0001:46:32.2501:46:32.25+00:56:3017:453,4
356STRZYŻEWSKA Dorota 4298GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Kobiet82K 9320:3000:00:0001:46:32.3501:46:32.35+00:56:3017:453,4
357MICHALEWSKA Klaudia 4311LOBO TEAMOpen Kobiet83K 9420:3000:00:0001:46:32.9001:46:32.90+00:56:3017:453,4
358KEPKE Oliwia 4336Open Kobiet84K 9520:3000:00:0001:46:33.3501:46:33.35+00:56:3117:453,4
359MATYSIAK Mateusz 4198Wiligała LabOpen Mężczyzn242M 26421:0000:00:0001:46:44.9501:46:44.95+00:56:4217:473,4
360BERNADY Damian 4391Husaria Race Team Open Mężczyzn243M 26521:0000:00:0001:46:52.2501:46:52.25+00:56:5017:483,4
361KACPRZYK Patrycja 4427Open Kobiet85K 9621:0000:00:0001:46:52.3501:46:52.35+00:56:5017:483,4
362WICA Jola 4191SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Masters Kobiet12K 9720:0000:00:0001:46:52.4001:46:52.40+00:56:5017:483,4
363LEGIEŃ Jakub 4435Open Mężczyzn244M 26621:0000:00:0001:46:52.4501:46:52.45+00:56:5017:483,4
364NAZARKO Mateusz 4296GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Mężczyzn245M 26720:3000:00:0001:46:53.5501:46:53.55+00:56:5117:483,4
365SZYCA Renata 4186SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Masters Kobiet13K 9820:0000:00:0001:46:54.0001:46:54.00+00:56:5117:493,4
365DUCHEWICZ Adam 4420Open Mężczyzn246M 26821:0000:00:0001:46:54.0001:46:54.00+00:56:5117:493,4
367SZYCA Kazik 4184SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Masters Mężczyzn23M 26920:0000:00:0001:46:55.1501:46:55.15+00:56:5317:493,4
368TESKA Izabela 4474Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet86K 9921:1500:00:0001:47:11.3001:47:11.30+00:57:0917:513,4
369PAROL Krzysztof 4469Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn247M 27021:1500:00:0001:47:12.8001:47:12.80+00:57:1017:523,4
370TESKA Michał 4475Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn248M 27121:1500:00:0001:47:12.8501:47:12.85+00:57:1017:523,4
371STRZYŻEWSKI Zdzisław 4300GORZEJ BYĆ NIE MOŻEOpen Mężczyzn249M 27220:3000:00:0001:47:17.1001:47:17.10+00:57:1517:523,4
372KREŃSKI Damian 4310LOBO TEAMOpen Mężczyzn250M 27320:3000:00:0001:47:21.7001:47:21.70+00:57:1917:533,4
373WASILUK Krystian 4312LOBO TEAMOpen Mężczyzn251M 27420:3000:00:0001:47:21.8001:47:21.80+00:57:1917:533,4
374HUTEK Katarzyna 4332Open Kobiet87K 10020:3000:00:0001:47:28.0001:47:28.00+00:57:2517:543,3
375WYGRABEK Wojciech 4486GorszySortOpen Mężczyzn252M 27521:1500:00:0001:47:28.8501:47:28.85+00:57:2617:543,3
376KULPIŃSKI Piotr 4339Open Mężczyzn253M 27620:3000:00:0001:47:29.1501:47:29.15+00:57:2717:543,3
377- - 4785  121:1500:00:0001:47:29.4001:47:29.40+00:57:2717:543,3
378NISZCZAK Aneta 4269CRAZY TEAMOpen Masters Kobiet14K 10120:3000:00:0001:47:34.0501:47:34.05+00:57:3217:553,3
379SZEFLER Agnieszka 4272CRAZY TEAMOpen Kobiet88K 10220:3000:00:0001:47:34.4501:47:34.45+00:57:3217:553,3
380SKALSKA Paulina 4271CRAZY TEAMOpen Kobiet89K 10320:3000:00:0001:48:35.8001:48:35.80+00:58:3318:053,3
381SOBOŃ Paweł 4259Błotne ŚlimakiOpen Mężczyzn254M 27720:3000:00:0001:48:54.0001:48:54.00+00:58:5118:093,3
382MALINOWSKI Łukasz 4258Błotne ŚlimakiOpen Mężczyzn255M 27820:3000:00:0001:48:54.3501:48:54.35+00:58:5218:093,3
383BEDNARZ Paweł 4363Biegamy od wczorajOpen Mężczyzn256M 27921:0000:00:0001:49:44.5001:49:44.50+00:59:4218:173,3
384POWSIŃSKI Martin 4094Open Mężczyzn257M 28019:3000:00:0001:49:49.4001:49:49.40+00:59:4718:183,3
385BRACH Michał 4054Open Mężczyzn258M 28119:3000:00:0001:49:49.4501:49:49.45+00:59:4718:183,3
386DZIUBA Karol 4260CanpolkiOpen Mężczyzn259M 28220:3000:00:0001:49:59.6001:49:59.60+00:59:5718:193,3
387WAŁASZEWSKA Daria 4264CanpolkiOpen Kobiet90K 10420:3000:00:0001:50:01.0001:50:01.00+00:59:5818:203,3
388NADOLSKA Magdalena 4262CanpolkiOpen Kobiet91K 10520:3000:00:0001:50:01.1501:50:01.15+00:59:5918:203,3
389ODEJEWSKI Dariusz 4263CanpolkiOpen Mężczyzn260M 28320:3000:00:0001:50:01.4501:50:01.45+00:59:5918:203,3
390KALINOWSKI Adam 4261CanpolkiOpen Mężczyzn261M 28420:3000:00:0001:50:02.3001:50:02.30+01:00:0018:203,3
391STEMPCZYŃSKA Justyna 4231Open Masters Kobiet15K 10620:0000:00:0001:50:03.2001:50:03.20+01:00:0118:203,3
392STEMPCZYŃSKA Kornelia 4232Open Kobiet92K 10720:0000:00:0001:50:03.3001:50:03.30+01:00:0118:203,3
393WINKEL Karolina 4274CRAZY TEAMOpen Kobiet93K 10820:3000:00:0001:50:05.0001:50:05.00+01:00:0218:203,3
394WUNSZ Justyna 4147ESKAPADOSOpen Kobiet94K 10920:0000:00:0001:50:26.5501:50:26.55+01:00:2418:243,3
395KROMKA Robert 4144ESKAPADOSOpen Masters Mężczyzn24M 28520:0000:00:0001:50:26.8001:50:26.80+01:00:2418:243,3
396ULATOWSKA Renata 4145ESKAPADOSOpen Masters Kobiet16K 11020:0000:00:0001:50:27.4001:50:27.40+01:00:2518:243,3
397KUJAWA Tomasz 4077Open Mężczyzn262M 28619:3000:00:0001:50:55.0001:50:55.00+01:00:5218:293,2
398MIELNIK Natalia 4083Open Kobiet95K 11119:3000:00:0001:51:11.9501:51:11.95+01:01:0918:313,2
399MIELNIK Karol 4082Open Mężczyzn263M 28719:3000:00:0001:51:12.6501:51:12.65+01:01:1018:323,2
400PRAWDA Mateusz 4443Open Mężczyzn264M 28821:0000:00:0001:51:21.7001:51:21.70+01:01:1918:333,2
401GANKO Tomasz 4422Open Masters Mężczyzn25M 28921:0000:00:0001:51:38.6001:51:38.60+01:01:3618:363,2
402FERENC Klaudia 4507Skazani na sukcesOpen Kobiet96K 11221:1500:00:0001:51:44.4501:51:44.45+01:01:4218:373,2
403SZPILAREWICZ Olga 4509Skazani na sukcesOpen Kobiet97K 11321:1500:00:0001:51:44.8501:51:44.85+01:01:4218:373,2
404SOMINKA-RAPALSKA Daria 4508Skazani na sukcesOpen Kobiet98K 11421:1500:00:0001:51:47.7501:51:47.75+01:01:4518:373,2
405KWIATKOWSKI Kajetan 4463Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn265M 29021:1500:00:0001:51:47.9001:51:47.90+01:01:4518:373,2
406SKRZYPEK Marta 4105Open Kobiet99K 11519:3000:00:0001:51:51.2001:51:51.20+01:01:4918:383,2
406SKRZYPEK Natalia 4106Open Kobiet100K 11619:3000:00:0001:51:51.2001:51:51.20+01:01:4918:383,2
408KOWALSKI Patryk 4073Open Mężczyzn266M 29119:3000:00:0001:51:53.1001:51:53.10+01:01:5118:383,2
409BIEGANSKI Bogumil 4513BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn267M 29220:0000:00:0001:51:54.4501:51:54.45+01:01:5218:393,2
410KOCOLOWSKI Jurek 4218Open Masters Mężczyzn26M 29320:0000:00:0001:51:54.5501:51:54.55+01:01:5218:393,2
411GRAJEWSKI Olgierd 4213Open Mężczyzn268M 29420:0000:00:0001:51:54.6001:51:54.60+01:01:5218:393,2
411MIŁOWICKA Karolina 4224Open Kobiet101K 11720:0000:00:0001:51:54.6001:51:54.60+01:01:5218:393,2
413WIŚNIEWSKI Łukasz 4238Open Mężczyzn269M 29520:0000:00:0001:51:54.8001:51:54.80+01:01:5218:393,2
414PAK Dominik 4228Open Mężczyzn270M 29620:0000:00:0001:51:55.1501:51:55.15+01:01:5318:393,2
415PAWLUKIEWICZ Katarzyna 4127Belua Multorum CapitumOpen Kobiet102K 11820:0000:00:0001:52:03.7501:52:03.75+01:02:0118:403,2
416WIECZOREK Mateusz 4128Belua Multorum CapitumOpen Mężczyzn271M 29720:0000:00:0001:52:04.0501:52:04.05+01:02:0218:403,2
416KREFT Patryk 4462Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn272M 29821:1500:00:0001:52:04.0501:52:04.05+01:02:0218:403,2
418CHORĄŻEWSKI Łukasz 4385Fabryka MiłościOpen Mężczyzn273M 29921:0000:00:0001:52:10.2001:52:10.20+01:02:0818:413,2
418LORENC Joanna 4387Fabryka MiłościOpen Kobiet103K 11921:0000:00:0001:52:10.2001:52:10.20+01:02:0818:413,2
418KAMIŃSKA-KURAŚ Magdalena 4386Fabryka MiłościOpen Kobiet104K 12021:0000:00:0001:52:10.2001:52:10.20+01:02:0818:413,2
421PIĄTEK Tomasz 4390Fabryka MiłościOpen Mężczyzn274M 30021:0000:00:0001:52:10.3501:52:10.35+01:02:0818:413,2
422MAZIEC Dariusz 4388Fabryka MiłościOpen Mężczyzn275M 30121:0000:00:0001:52:10.4001:52:10.40+01:02:0818:413,2
422NOWICKA Katarzyna 4389Fabryka MiłościOpen Kobiet105K 12121:0000:00:0001:52:10.4001:52:10.40+01:02:0818:413,2
424SZCZĘCH Anna 4111Open Kobiet106K 12219:3000:00:0001:52:16.2001:52:16.20+01:02:1418:423,2
425NOWACKI Marcin 4087Open Mężczyzn276M 30219:3000:00:0001:52:16.5501:52:16.55+01:02:1418:423,2
426KOWALEWSKI Konrad 4070Open Mężczyzn277M 30319:3000:00:0001:52:19.0001:52:19.00+01:02:1618:433,2
427SZKUAT Magdalena 4016KS PRZYGODA GDAŃSKOpen Kobiet107K 12319:3000:00:0001:52:29.4501:52:29.45+01:02:2718:443,2
428ADAMIAK Magdalena 4015KS PRZYGODA GDAŃSKOpen Masters Kobiet17K 12419:3000:00:0001:52:30.2001:52:30.20+01:02:2818:453,2
429DOKTOROWICZ Patrycja 4364Biegamy od wczorajOpen Kobiet108K 12521:0000:00:0001:52:37.3001:52:37.30+01:02:3518:463,2
430URBANIAK Michał 4373Biegamy od wczorajOpen Mężczyzn278M 30421:0000:00:0001:52:37.3501:52:37.35+01:02:3518:463,2
430ZABROCKI Marcin 4375Biegamy od wczorajOpen Mężczyzn279M 30521:0000:00:0001:52:37.3501:52:37.35+01:02:3518:463,2
432ŚLIWINSKA Gabriela 4370Biegamy od wczorajOpen Kobiet109K 12621:0000:00:0001:52:37.6001:52:37.60+01:02:3518:463,2
433ZABROCKA Beata 4374Biegamy od wczorajOpen Kobiet110K 12721:0000:00:0001:52:37.6501:52:37.65+01:02:3518:463,2
434GEMBA Agnieszka 4365Biegamy od wczorajOpen Kobiet111K 12821:0000:00:0001:52:37.9501:52:37.95+01:02:3518:463,2
434ŚLIWINSKI Marcin 4371Biegamy od wczorajOpen Mężczyzn280M 30621:0000:00:0001:52:37.9501:52:37.95+01:02:3518:463,2
436SKRĘTEK Paulina 4104Open Kobiet112K 12919:3000:00:0001:52:57.9001:52:57.90+01:02:5518:493,2
437SIENKIEWICZ Jakub 4101Open Mężczyzn281M 30719:3000:00:0001:52:58.4501:52:58.45+01:02:5618:493,2
438SZEFLER Michał 4273CRAZY TEAMOpen Mężczyzn282M 30820:3000:00:0001:53:13.7001:53:13.70+01:03:1118:523,2
439TRUCHAN Karolina 4355Open Kobiet113K 13020:3000:00:0001:53:25.3501:53:25.35+01:03:2318:543,2
440GOŚCIŃSKI Mateusz 4330Open Mężczyzn283M 30920:3000:00:0001:53:25.8501:53:25.85+01:03:2318:543,2
441ZMUDA Patrycja 4143Dzikie Kuny 2. PowrótOpen Kobiet114K 13120:0000:00:0001:53:32.9501:53:32.95+01:03:3018:553,2
442ZMUDA Martyna 4142Dzikie Kuny 2. PowrótOpen Kobiet115K 13220:0000:00:0001:53:34.0001:53:34.00+01:03:3118:553,2
443ZAWOJEK Emilia 4451Open Kobiet116K 13321:0000:00:0001:53:37.2001:53:37.20+01:03:3518:563,2
444GLUZA Natalia 4423Open Kobiet117K 13421:0000:00:0001:53:37.4001:53:37.40+01:03:3518:563,2
445KAŁUŻA Patryk 4428Open Mężczyzn284M 31021:0000:00:0001:53:37.7501:53:37.75+01:03:3518:563,2
446ZAWOJEK Paweł 4452Open Mężczyzn285M 31121:0000:00:0001:53:38.2501:53:38.25+01:03:3618:563,2
447DANILUK Natalia 4141Dzikie Kuny 2. PowrótOpen Kobiet118K 13520:0000:00:0001:53:38.4001:53:38.40+01:03:3618:563,2
448CZYŻEWSKA Agnieszka 4140Dzikie Kuny 2. PowrótOpen Kobiet119K 13620:0000:00:0001:53:40.8501:53:40.85+01:03:3818:563,2
449SPŁAWSKA Aleksandra 4156GEOWORKOpen Kobiet120K 13720:0000:00:0001:55:16.6501:55:16.65+01:05:1419:123,1
450JÓŹWIAK Bartłomiej 4154GEOWORKOpen Mężczyzn286M 31220:0000:00:0001:55:16.9501:55:16.95+01:05:1419:123,1
451ROGALSKA Martyna 4155GEOWORKOpen Kobiet121K 13820:0000:00:0001:55:17.0501:55:17.05+01:05:1519:123,1
452SPŁAWSKI Paweł 4157GEOWORKOpen Mężczyzn287M 31320:0000:00:0001:55:17.4501:55:17.45+01:05:1519:123,1
453OLEŚ Michał 4534Open Mężczyzn288M 31420:3000:00:0001:56:47.9001:56:47.90+01:06:4519:273,1
454WALENCIAK Michał 4535Open Mężczyzn289M 31520:3000:00:0001:56:48.9501:56:48.95+01:06:4619:283,1
455OLEWNICZAK Bartosz 4343Open Mężczyzn290M 31620:3000:00:0001:57:30.2501:57:30.25+01:07:2819:353,1
456BAGRIANOW Adam 4456Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn291M 31721:1500:00:0001:58:00.3001:58:00.30+01:07:5819:403,1
457WILCZYŃSKI Mariusz 4165PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn292M 31820:0000:00:0001:59:13.3001:59:13.30+01:09:1119:523,0
458SOBCZYK Ligia 4164PACZKOŚWIRYOpen Kobiet122K 13920:0000:00:0001:59:15.7001:59:15.70+01:09:1319:523,0
459BEREZA Joanna 4326Open Kobiet123K 14020:3000:00:0001:59:55.8501:59:55.85+01:09:5319:593,0
460KISIELOWSKA Katarzyna 4337Open Kobiet124K 14120:3000:00:0001:59:56.7501:59:56.75+01:09:5419:593,0
461DOBROLOWICZ Adrianna 4457Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet125K 14221:1500:00:0002:00:09.8502:00:09.85+01:10:0720:013,0
462MARCINIAK Adrianna 4466Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet126K 14321:1500:00:0002:00:10.2002:00:10.20+01:10:0820:013,0
463SIBIELAK Marta 4041TBS KATOWICEOpen Kobiet127K 14419:3000:00:0002:00:10.4002:00:10.40+01:10:0820:013,0
464MAJEWSKI Robert 4040TBS KATOWICEOpen Masters Mężczyzn27M 31919:3000:00:0002:00:10.5502:00:10.55+01:10:0820:013,0
465ŁASKAWIEC Patryk 4039TBS KATOWICEOpen Mężczyzn293M 32019:3000:00:0002:00:10.6002:00:10.60+01:10:0820:013,0
466IEGLIŃSKI Jarosław 4460Decathlon Team PrzymorzeOpen Masters Mężczyzn28M 32121:1500:00:0002:00:12.5002:00:12.50+01:10:1020:023,0
467KOWALSKA Agnieszka 4461Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet128K 14521:1500:00:0002:00:13.1502:00:13.15+01:10:1120:023,0
468GAJTKOWSKA Wiktoria 4459Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet129K 14621:1500:00:0002:00:13.2002:00:13.20+01:10:1120:023,0
469PISAREK Bartosz 4472Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn294M 32221:1500:00:0002:01:04.4502:01:04.45+01:11:0220:103,0
470PIETRUK Tomasz 4470Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn295M 32321:1500:00:0002:01:06.7502:01:06.75+01:11:0420:113,0
471MAJDAŃCZUK Małgorzata 4465Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet130K 14721:1500:00:0002:01:07.3002:01:07.30+01:11:0520:113,0
472ZIELKA Małgorzata 4240Open Kobiet131K 14820:0000:00:0002:01:11.6002:01:11.60+01:11:0920:113,0
473DAROSZEWSKA Angelika 4209Open Kobiet132K 14920:0000:00:0002:01:17.3502:01:17.35+01:11:1520:123,0
474MARKIEWICZ Damian 4222Open Mężczyzn296M 32420:0000:00:0002:01:17.9002:01:17.90+01:11:1520:123,0
475TURZYŃSKA Karolina 4476Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet133K 15021:1500:00:0002:01:20.9502:01:20.95+01:11:1820:133,0
476ANDRULEWICZ Małgorzata 4455Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet134K 15121:1500:00:0002:01:22.0002:01:22.00+01:11:1920:133,0
477OLEKSIAK Martyna 4468Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet135K 15221:1500:00:0002:01:46.5502:01:46.55+01:11:4420:173,0
478WASZAK Sebastian 4478Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn297M 32521:1500:00:0002:01:47.1502:01:47.15+01:11:4520:173,0
479KMITA Aleksandra 4217Open Kobiet136K 15320:0000:00:0002:02:02.3502:02:02.35+01:12:0020:203,0
480NAGÓRSKI Stanisław 4467Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn298M 32621:1500:00:0002:02:10.9502:02:10.95+01:12:0820:212,9
481STRENG Przemysław 4170Po prostu grupaOpen Mężczyzn299M 32720:0000:00:0002:02:11.4002:02:11.40+01:12:0920:212,9
482GRABOWSKI Mieczysłąw 4167Po prostu grupaOpen Masters Mężczyzn29M 32820:0000:00:0002:02:13.5502:02:13.55+01:12:1120:222,9
483ŚWIĘTANOWSKI Piotr 4171Po prostu grupaOpen Masters Mężczyzn30M 32920:0000:00:0002:02:13.8502:02:13.85+01:12:1120:222,9
484MIKA Paulina 4138DZIKI i LOSZKIOpen Kobiet137K 15420:0000:00:0002:02:17.7502:02:17.75+01:12:1520:222,9
485MUZYKA Anna 4139DZIKI i LOSZKIOpen Kobiet138K 15520:0000:00:0002:02:18.1502:02:18.15+01:12:1620:232,9
486SIKORSKA Weronika 4229Open Kobiet139K 15620:0000:00:0002:02:20.1002:02:20.10+01:12:1820:232,9
487JASIŃSKI Paweł 4137DZIKI i LOSZKIOpen Mężczyzn300M 33020:0000:00:0002:02:20.1502:02:20.15+01:12:1820:232,9
488PAKULA Nicola 4558Open Kobiet140K 15721:0000:00:0002:02:25.4502:02:25.45+01:12:2320:242,9
489FULVI Giuseppe 4557Open Mężczyzn301M 33121:0000:00:0002:02:26.8002:02:26.80+01:12:2420:242,9
490BIENIAS Klaudia 4415Open Kobiet141K 15821:0000:00:0002:02:35.0002:02:35.00+01:12:3220:252,9
491OSTROWSKA Edyta 4527Open Kobiet142K 15921:1500:00:0002:02:44.0002:02:44.00+01:12:4120:272,9
491MOSZCZYŃSKI Michał 4489Inwestycyjne świryOpen Mężczyzn302M 33221:1500:00:0002:02:44.0002:02:44.00+01:12:4120:272,9
493FENGLER Przemysław 4458Decathlon Team PrzymorzeOpen Mężczyzn303M 33321:1500:00:0002:02:50.1002:02:50.10+01:12:4820:282,9
494WALUKIEWICZ Natalia 4477Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet143K 16021:1500:00:0002:03:24.4502:03:24.45+01:13:2220:342,9
495WRÓBEL Emilia 4479Decathlon Team PrzymorzeOpen Kobiet144K 16121:1500:00:0002:03:26.6002:03:26.60+01:13:2420:342,9
496GORYŃSKA Daria 4533Piękni i BestieOpen Kobiet145K 16219:3000:00:0002:03:52.7502:03:52.75+01:13:5020:382,9
497ORCZYKOWSKI Ignacy 4442Open Mężczyzn304M 33421:0000:00:0002:07:03.8002:07:03.80+01:17:0121:102,8
498NIETUPSKI Miroslaw 4440Open Mężczyzn305M 33521:0000:00:0002:07:04.7502:07:04.75+01:17:0221:102,8
499WAŚKOWIAK Michał 4550SZYCIAKI i RESZTA mocnej ekipyOpen Mężczyzn306M 33620:0000:00:0002:07:41.1502:07:41.15+01:17:3921:162,8
500BAKUŁA Ewa 4203Open Kobiet146K 16321:0000:00:0002:15:58.5502:15:58.55+01:25:5622:392,6
501OLENDER Patrycja 4227Open Kobiet147K 16421:0000:00:0002:15:59.0002:15:59.00+01:25:5622:392,6
502CHMIELEWSKI Adrian 4057Open Mężczyzn307M 33719:3000:00:0002:16:04.4502:16:04.45+01:26:0222:402,6
503PEPLIŃSKA Magdalena 4309Kozaki WejcherowoOpen Kobiet148K 16520:3000:00:0002:33:20.7002:33:20.70+01:43:1825:332,3
504FOMIENKO Marta 4308Kozaki WejcherowoOpen Kobiet149K 16620:3000:00:0002:33:21.0502:33:21.05+01:43:1925:332,3
505CERAJEWSKI Piotr 4306Kozaki WejcherowoOpen Mężczyzn308M 33820:3000:00:0002:33:23.7002:33:23.70+01:43:2125:332,3
506DAKOWICZ Jakub 4307Kozaki WejcherowoOpen Mężczyzn309M 33920:3000:00:0002:33:24.2502:33:24.25+01:43:2225:342,3
507 4130  200:27:1302:12:44.4502:39:58.15+01:49:5622:072,7
508KĄCKA Wioletta 4066Open Kobiet150K 16719:3000:00:0002:52:18.7002:52:18.70+02:02:1628:432,1
509BOGUCKI Krzysztof 4053Open Mężczyzn310M 34019:3000:00:0002:52:18.9002:52:18.90+02:02:1628:432,1
510BOGACZ Łukasz 4384Fabryka MiłościOpen Mężczyzn311M 34121:0000:00:00   
Znaleziono 510 wynik(ów)