RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
249
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
204
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BURAS Radoslaw 2168Hell's heaven szczecin Open Mężczyzn1M 121:1500:00:0000:40:20.0000:40:20.00 6:438,9
2ZMÍTKO Jan 2251Barbarian Extreme TeamOpen Mężczyzn2M 221:4500:00:0000:41:13.0000:41:13.00+00:00:536:528,7
3FLISIKOWSKI Tomek 2283Open Mężczyzn3M 321:4500:00:0000:43:15.8000:43:15.80+00:02:557:128,3
4STARZYŃSKI Piotr 2308Mazurian Brothers2Open Masters Mężczyzn1M 422:0000:00:0000:46:02.2500:46:02.25+00:05:427:407,8
5KAPICA Damian 2154BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn4M 521:1500:00:0000:46:58.6000:46:58.60+00:06:387:497,7
6KUCHARSKI Łukasz 2162BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn5M 621:1500:00:0000:46:59.2000:46:59.20+00:06:397:497,7
7KUBIK Maciej 2191Open Mężczyzn6M 721:1500:00:0000:47:05.0500:47:05.05+00:06:457:507,6
8TEKLAK Karol 2158BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn7M 821:1500:00:0000:47:27.3500:47:27.35+00:07:077:547,6
9ODEJEWSKI Dariusz 2330Open Mężczyzn8M 922:0000:00:0000:48:23.5500:48:23.55+00:08:038:037,4
10PIĘTKA Grzegorz 2170Hell's heaven szczecin Open Masters Mężczyzn2M 1021:1500:00:0000:49:06.0000:49:06.00+00:08:468:117,3
11CZARNECKI Bartosz 2215HELPEA RCBOpen Mężczyzn9M 1121:3000:00:0000:52:00.5000:52:00.50+00:11:408:406,9
12SŁOWIK Marcin 2334Open Mężczyzn10M 1222:0000:00:0000:52:27.7000:52:27.70+00:12:078:446,9
13MIŁOŚ Tomasz 2252BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn11M 1321:4500:00:0000:52:35.9500:52:35.95+00:12:158:456,8
14SOKOŁOWSKI Maciej 2247Open Masters Mężczyzn3M 1421:3000:00:0000:52:39.5000:52:39.50+00:12:198:466,8
15DUNAJ Kamil 2159BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn12M 1521:1500:00:0000:54:07.8000:54:07.80+00:13:479:016,7
16WOŁOSZYN Wojciech 2150Open Mężczyzn13M 1621:0000:00:0000:54:18.0000:54:18.00+00:13:589:036,6
17KOTŁOWSKI Marcin 2161BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn14M 1721:1500:00:0000:54:18.0500:54:18.05+00:13:589:036,6
18HAJNRYCH Marek 2303In-PurisOpen Mężczyzn15M 1822:0000:00:0000:54:27.4000:54:27.40+00:14:079:046,6
19KORNATOWSKI Kamil 2144Open Mężczyzn16M 1921:0000:00:0000:54:34.6000:54:34.60+00:14:149:056,6
20SKOWROŃSKI Andrzej 2220KS SPORT TEAMOpen Mężczyzn17M 2021:3000:00:0000:54:42.0000:54:42.00+00:14:229:076,6
21ŚLEPECKI Maciej 2218KILERÓW DWÓCHOpen Mężczyzn18M 2121:3000:00:0000:54:49.2000:54:49.20+00:14:299:086,6
22TATAREWICZ Arkadiusz 2157BigYellowFoot Adventue Team Open Mężczyzn19M 2221:1500:00:0000:55:16.6500:55:16.65+00:14:569:126,5
23JAROSZEWSKI Paweł 2236Open Mężczyzn20M 2321:3000:00:0000:56:13.6000:56:13.60+00:15:539:226,4
24JANISZEWSKI Dariusz 2327Open Mężczyzn21M 2422:0000:00:0000:56:50.5000:56:50.50+00:16:309:286,3
25KOSZNIK Błażej 2329Open Mężczyzn22M 2522:0000:00:0000:57:22.1500:57:22.15+00:17:029:336,3
26KOWALIK Karol 2145Open Mężczyzn23M 2621:0000:00:0000:57:45.2000:57:45.20+00:17:259:376,2
27WÓJCICKA Anna 2171Hell's heaven szczecin Open Kobiet1K 121:1500:00:0000:58:46.4500:58:46.45+00:18:269:476,1
28ZAWIŁŁO Marcin 2295Open Mężczyzn24M 2721:4500:00:0000:59:04.0000:59:04.00+00:18:449:506,1
29BEDNARSKI Kacper 2275Open Mężczyzn25M 2821:4500:00:0000:59:11.5500:59:11.55+00:18:519:516,1
30KAMIŃSKI Damian 2285Open Mężczyzn26M 2921:4500:00:0000:59:14.8000:59:14.80+00:18:549:526,1
31WÓJCICKI Łukasz 2172Hell's heaven szczecin Open Masters Mężczyzn4M 3021:1500:00:0000:59:53.8000:59:53.80+00:19:339:586,0
32BUDEK Weronika 2343Open Kobiet2K 221:0000:00:0001:00:43.4501:00:43.45+00:20:2310:075,9
33RAKOWSKI Radosław 2332Open Mężczyzn27M 3122:0000:00:0001:00:52.8001:00:52.80+00:20:3210:085,9
34PABICH Sebastian 2338Melvit teamOpen Mężczyzn28M 3221:4500:00:0001:00:54.2001:00:54.20+00:20:3410:095,9
35JOŃCA Kajetan 2328Open Mężczyzn29M 3322:0000:00:0001:01:07.1501:01:07.15+00:20:4710:115,9
36FILAS Rafał 2344Open Mężczyzn30M 3421:0000:00:0001:01:49.6001:01:49.60+00:21:2910:185,8
37KOWALEWSKI Marek 2287Open Masters Mężczyzn5M 3521:4500:00:0001:01:59.7501:01:59.75+00:21:3910:195,8
38WOŹNIAK Kuba 2123LOS CADETESOpen Mężczyzn31M 3621:0000:00:0001:02:01.2001:02:01.20+00:21:4110:205,8
39BOMBKA Mateusz 2326Open Mężczyzn32M 3722:0000:00:0001:02:04.6001:02:04.60+00:21:4410:205,8
40DYSARZ Romuald 2119Kościerzyna logisticOpen Mężczyzn33M 3821:0000:00:0001:02:18.3501:02:18.35+00:21:5810:235,8
41ZALEWSKI Damian 2124LOS CADETESOpen Mężczyzn34M 3921:0000:00:0001:02:19.8501:02:19.85+00:21:5910:235,8
42WICHOWSKI Łukasz 2335Open Masters Mężczyzn6M 4022:0000:00:0001:02:44.2501:02:44.25+00:22:2410:275,7
43ZBOROWSKI Szymon 2107DZIKIE KUNY W AGREŚCIEOpen Mężczyzn35M 4121:0000:00:0001:03:19.7001:03:19.70+00:22:5910:335,7
44SZREDER Kamil 2120Kościerzyna logisticOpen Mężczyzn36M 4221:0000:00:0001:03:36.6001:03:36.60+00:23:1610:365,7
45FIERKUS Wojciech 2282Open Mężczyzn37M 4321:4500:00:0001:03:55.5001:03:55.50+00:23:3510:395,6
46OLĘDZKI Marcin 2290Open Mężczyzn38M 4421:4500:00:0001:04:02.8501:04:02.85+00:23:4210:405,6
47CYBULSKI Robert 2281Open Masters Mężczyzn7M 4521:4500:00:0001:04:10.3501:04:10.35+00:23:5010:415,6
48ORLIK Jakub 2106DZIKIE KUNY W AGREŚCIEOpen Mężczyzn39M 4621:0000:00:0001:04:22.7001:04:22.70+00:24:0210:435,6
49BURBUL Przemysław 2309PRZEMO_FIZJOCROpen Mężczyzn40M 4722:0000:00:0001:04:32.6501:04:32.65+00:24:1210:455,6
49WNOROWSKA Magdalena 2336Open Masters Kobiet1K 322:0000:00:0001:04:32.6501:04:32.65+00:24:1210:455,6
51OSIK Grzegorz 2331Open Mężczyzn41M 4822:0000:00:0001:04:33.8501:04:33.85+00:24:1310:455,6
52TALAŚKA Stanisław 2248Open Mężczyzn42M 4921:3000:00:0001:04:35.4001:04:35.40+00:24:1510:455,6
53BIELAWSKI Sebastian 2345Open Masters Mężczyzn8M 5021:3000:00:0001:04:36.0001:04:36.00+00:24:1610:465,6
54LEWANDOWSKA Anna 2169Hell's heaven szczecin Open Masters Kobiet2K 421:1500:00:0001:05:10.0501:05:10.05+00:24:5010:515,5
55SOBCZYK Barbara 2258Droga Do UltraOpen Kobiet3K 521:4500:00:0001:05:11.0501:05:11.05+00:24:5110:515,5
56BRZESKA Ewa 2167Hell's heaven szczecin Open Kobiet4K 621:1500:00:0001:06:50.5501:06:50.55+00:26:3011:085,4
57SUCHODOLSKI Kamil 2199Open Mężczyzn43M 5121:1500:00:0001:06:55.6501:06:55.65+00:26:3511:095,4
58MACURA Marek 2259Extreme Warrior Park Open Mężczyzn44M 5221:4500:00:0001:07:16.0501:07:16.05+00:26:5611:125,4
59MIELCARZ Marcin 2270PACZKOŚWIRYOpen Masters Mężczyzn9M 5321:4500:00:0001:07:22.7001:07:22.70+00:27:0211:135,3
60BERENDT Łukasz 2277Open Masters Mężczyzn10M 5421:4500:00:0001:07:25.8001:07:25.80+00:27:0511:145,3
61BERENDT Damian 2276Open Mężczyzn45M 5521:4500:00:0001:07:26.9501:07:26.95+00:27:0611:145,3
62WICHEREK Mateusz 2250Open Mężczyzn46M 5621:3000:00:0001:08:22.9501:08:22.95+00:28:0211:235,3
63URBOWSKI Konrad 2273URBANYDWAOpen Mężczyzn47M 5721:3000:00:0001:08:40.7001:08:40.70+00:28:2011:265,2
64URBOWSKI Konrad 2272URBANYDWAOpen Mężczyzn48M 5821:3000:00:0001:08:47.4501:08:47.45+00:28:2711:275,2
65LASKA Radosław 2192Open Mężczyzn49M 5921:1500:00:0001:09:06.9001:09:06.90+00:28:4611:315,2
66MIECZKOWSKA Anna 2242Open Kobiet5K 721:3000:00:0001:09:15.0501:09:15.05+00:28:5511:325,2
67ŁAKOMY Krzysztof 2349Open Mężczyzn50M 6021:1500:00:0001:09:16.0001:09:16.00+00:28:5611:325,2
68KUŚNIERZ Julita 2346Osowa BiegaOpen Kobiet6K 821:1500:00:0001:09:16.1501:09:16.15+00:28:5611:325,2
69OLENDER Sebastian 2243Open Mężczyzn51M 6121:3000:00:0001:09:29.8501:09:29.85+00:29:0911:345,2
70CHROMÝ David 2279Open Mężczyzn52M 6221:4500:00:0001:09:32.5001:09:32.50+00:29:1211:355,2
71KRAZIŃSKI Jakub 2323Zmarnowane TalętyOpen Mężczyzn53M 6322:0000:00:0001:09:37.9001:09:37.90+00:29:1711:365,2
72FRYMARK Kamil 2130Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn54M 6421:0000:00:0001:09:42.2501:09:42.25+00:29:2211:375,2
73PRZYBYLOWSKI Sebastian 2324Zmarnowane TalętyOpen Mężczyzn55M 6522:0000:00:0001:10:01.1001:10:01.10+00:29:4111:405,1
74TKACZYK Ola 2249Open Kobiet7K 921:3000:00:0001:10:17.5501:10:17.55+00:29:5711:425,1
75DEMCZUK Dominik 2322Zmarnowane TalętyOpen Mężczyzn56M 6622:0000:00:0001:10:35.1501:10:35.15+00:30:1511:455,1
76KAMIŃSKI Jakub 2131Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn57M 6721:0000:00:0001:10:40.6501:10:40.65+00:30:2011:465,1
77CICHOCKA Martyna 2117Kontener FormyOpen Kobiet8K 1021:0000:00:0001:10:44.7501:10:44.75+00:30:2411:475,1
78STRÓŻYK Leszek 2118Kontener FormyOpen Mężczyzn58M 6821:0000:00:0001:10:45.0501:10:45.05+00:30:2511:475,1
79KRAWCZAK Marcin 2132Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn59M 6921:0000:00:0001:11:17.2501:11:17.25+00:30:5711:525,1
80GĄSIOROWSKI Rafał 2160BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn60M 7021:1500:00:0001:11:19.4501:11:19.45+00:30:5911:535,0
81KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI Konstanty 2189Open Mężczyzn61M 7121:1500:00:0001:11:20.5501:11:20.55+00:31:0011:535,0
82ZARACH Jakub 2133Orłowskie DzikiOpen Mężczyzn62M 7221:0000:00:0001:11:33.1501:11:33.15+00:31:1311:555,0
83KUCZBORSKI Jacek 2288Open Mężczyzn63M 7321:4500:00:0001:12:22.3001:12:22.30+00:32:0212:035,0
84KRAJNIK Michał 2348In-PurisOpen Mężczyzn64M 7422:0000:00:0001:12:27.4001:12:27.40+00:32:0712:045,0
85KLUSKA Marcin 2304In-PurisOpen Mężczyzn65M 7522:0000:00:0001:12:40.5501:12:40.55+00:32:2012:065,0
86MALINOWSKI Łukasz 2153ATOMÓWKI-HPŁOpen Mężczyzn66M 7621:1500:00:0001:12:42.7001:12:42.70+00:32:2212:075,0
87ANTCZAK Przemysław 2152ATOMÓWKI-HPŁOpen Masters Mężczyzn11M 7721:1500:00:0001:12:42.8001:12:42.80+00:32:2212:075,0
88ANTCZAK Hubert 2151ATOMÓWKI-HPŁOpen Mężczyzn67M 7821:1500:00:0001:12:42.8501:12:42.85+00:32:2212:075,0
89ZAMBRZYCKI Tomasz 2116INVESTA #stale z pasjąOpen Masters Mężczyzn12M 7921:0000:00:0001:13:04.2001:13:04.20+00:32:4412:104,9
90ADAMCZYK Sebastian 2253Brama PremiumOpen Mężczyzn68M 8021:4500:00:0001:13:17.0001:13:17.00+00:32:5712:124,9
91BIERNAT Przemysław 2254Brama PremiumOpen Masters Mężczyzn13M 8121:4500:00:0001:13:17.6501:13:17.65+00:32:5712:124,9
92MALECKI Sylwester 2255Brama PremiumOpen Mężczyzn69M 8221:4500:00:0001:13:17.7501:13:17.75+00:32:5712:124,9
93SZOT-CZETOWICZ Marzena 2256Brama PremiumOpen Kobiet9K 1121:4500:00:0001:13:18.1001:13:18.10+00:32:5812:134,9
94IGNACZAK Katarzyna 2204FsiokiOpen Kobiet10K 1221:3000:00:0001:13:46.9001:13:46.90+00:33:2612:174,9
95BŁAZIŃSKI Paweł 2325Open Mężczyzn70M 8322:0000:00:0001:14:08.2001:14:08.20+00:33:4812:214,9
96PETKOWSKI Maciej 2305In-PurisOpen Masters Mężczyzn14M 8422:0000:00:0001:14:10.8001:14:10.80+00:33:5012:214,9
97IGNACZAK Tomasz 2205FsiokiOpen Masters Mężczyzn15M 8521:3000:00:0001:14:11.4501:14:11.45+00:33:5112:214,9
98IGNACZAK Ewa 2203FsiokiOpen Masters Kobiet3K 1321:3000:00:0001:14:11.8501:14:11.85+00:33:5112:214,9
99SĘPKOWSKI Michał 2129norweskie trolleOpen Mężczyzn71M 8621:0000:00:0001:14:30.6001:14:30.60+00:34:1012:254,8
100FRANASZEK Aleksander 2126norweskie trolleOpen Mężczyzn72M 8721:0000:00:0001:14:30.9001:14:30.90+00:34:1012:254,8
100MILEWCZYK Izydor 2127norweskie trolleOpen Mężczyzn72M 8721:0000:00:0001:14:30.9001:14:30.90+00:34:1012:254,8
102RUTKOWSKA Julia 2128norweskie trolleOpen Kobiet11K 1421:0000:00:0001:14:31.0001:14:31.00+00:34:1112:254,8
103CIEŚLAK Kaja 2125norweskie trolleOpen Kobiet12K 1521:0000:00:0001:14:31.2001:14:31.20+00:34:1112:254,8
104GORYCKI Tomasz 2113INVESTA #stale z pasjąOpen Masters Mężczyzn16M 8921:0000:00:0001:14:47.0501:14:47.05+00:34:2712:274,8
105SIEWKOWSKI Wojciech 2115INVESTA #stale z pasjąOpen Mężczyzn74M 9021:0000:00:0001:14:47.8501:14:47.85+00:34:2712:274,8
106DUDA Leszek 2112INVESTA #stale z pasjąOpen Mężczyzn75M 9121:0000:00:0001:14:48.2001:14:48.20+00:34:2812:284,8
107KWELLA Martyna 2114INVESTA #stale z pasjąOpen Kobiet13K 1621:0000:00:0001:14:48.6501:14:48.65+00:34:2812:284,8
108WARECKA Joanna 2268IWAN I MLECZ!Open Kobiet14K 1721:4500:00:0001:15:22.0501:15:22.05+00:35:0212:334,8
109LECHOCKI Michał 2267Ivan I Mlecz!Open Mężczyzn76M 9221:4500:00:0001:15:22.9001:15:22.90+00:35:0212:334,8
110ONUCH Katarzyna 2299Gnojki TeamOpen Kobiet15K 1822:0000:00:0001:16:04.7001:16:04.70+00:35:4412:404,7
111FILIPCZUK Nikola 2297Gnojki TeamOpen Kobiet16K 1922:0000:00:0001:16:17.6501:16:17.65+00:35:5712:424,7
112MARZEC Joanna 2163BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet17K 2021:1500:00:0001:16:28.6001:16:28.60+00:36:0812:444,7
113SZUMIELEWICZ Kinga 2156BigYellowFoot Adventue Team Open Kobiet18K 2121:1500:00:0001:16:29.1001:16:29.10+00:36:0912:444,7
114TURSKI Jakub 2321Zbrodniczy reżim!Open Mężczyzn77M 9322:0000:00:0001:17:38.4501:17:38.45+00:37:1812:564,6
115GUZIŃSKA Justyna 2319Zbrodniczy reżim!Open Kobiet19K 2222:0000:00:0001:17:38.6501:17:38.65+00:37:1812:564,6
116JAWORAŃSKA Natalia 2320Zbrodniczy reżim!Open Kobiet20K 2322:0000:00:0001:17:38.7501:17:38.75+00:37:1812:564,6
117ROSKIEWICZ Wojciech 2341Open Mężczyzn78M 9421:1500:00:0001:17:44.9501:17:44.95+00:37:2412:574,6
118PREKOP Patryk 2302Gnojki TeamOpen Mężczyzn79M 9522:0000:00:0001:18:18.5501:18:18.55+00:37:5813:034,6
119PIEKARSKA Kasia 2164BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet21K 2421:1500:00:0001:18:27.9001:18:27.90+00:38:0713:044,6
120NOWAK Maciej 2298Gnojki TeamOpen Mężczyzn80M 9622:0000:00:0001:18:54.5501:18:54.55+00:38:3413:094,6
121BIESZCZAD Katarzyna 2138Połamańce z Gemini :)Open Kobiet22K 2521:0000:00:0001:19:51.6001:19:51.60+00:39:3113:184,5
122KORTAS Magdalena 2139Połamańce z Gemini :)Open Kobiet23K 2621:0000:00:0001:19:53.2001:19:53.20+00:39:3313:184,5
123FURGAŁ Ryszard 2234Open Mężczyzn81M 9721:0000:00:0001:19:55.4001:19:55.40+00:39:3513:194,5
124BOGALECKA Paulina 2296Gnojki TeamOpen Kobiet24K 2722:0000:00:0001:20:08.8001:20:08.80+00:39:4813:214,5
125POLTROK Krzysztof 2301Gnojki TeamOpen Mężczyzn82M 9822:0000:00:0001:20:12.0501:20:12.05+00:39:5213:224,5
126DĄBROWSKI Michał 2227The SpartanOpen Mężczyzn83M 9921:3000:00:0001:20:50.0001:20:50.00+00:40:3013:284,5
127MARTUSZEWSKI Ryszard 2147Open Masters Mężczyzn17M 10021:0000:00:0001:20:52.8001:20:52.80+00:40:3213:284,5
128PAC Aleksander 2300Gnojki TeamOpen Mężczyzn84M 10122:0000:00:0001:21:09.3001:21:09.30+00:40:4913:314,4
129WĄCHALSKA Karolina 2185SPIE Sport TeamOpen Kobiet25K 2821:1500:00:0001:21:17.8001:21:17.80+00:40:5713:324,4
130CHACIŃSKI Michał 2184SPIE Sport TeamOpen Mężczyzn85M 10221:1500:00:0001:21:18.5501:21:18.55+00:40:5813:334,4
131BIERNAT Daniel 2101Atena TeamOpen Mężczyzn86M 10321:0000:00:0001:21:31.4501:21:31.45+00:41:1113:354,4
132STĘPIEŃ Katarzyna 2224PEWNIAKIOpen Kobiet26K 2921:3000:00:0001:22:00.6501:22:00.65+00:41:4013:404,4
133KRYŃ Anna 2222PEWNIAKIOpen Kobiet27K 3021:3000:00:0001:22:04.3001:22:04.30+00:41:4413:404,4
134POLEWCZYK Karolina 2223PEWNIAKIOpen Kobiet28K 3121:3000:00:0001:22:05.8001:22:05.80+00:41:4513:404,4
135BALCEROWIAK Sara 2274Open Kobiet29K 3221:4500:00:0001:22:30.1001:22:30.10+00:42:1013:454,4
136BONIECKA Katarzyna 2278Open Kobiet30K 3321:4500:00:0001:22:31.8001:22:31.80+00:42:1113:454,4
137DOMOZYCH Michał 2102Atena TeamOpen Mężczyzn87M 10421:0000:00:0001:22:36.8501:22:36.85+00:42:1613:464,4
138KAMIŃSKA Weronika 2141Open Kobiet31K 3421:0000:00:0001:23:29.4001:23:29.40+00:43:0913:544,3
139KAMIŃSKI Bogdan 2142Open Masters Mężczyzn18M 10521:0000:00:0001:23:30.7001:23:30.70+00:43:1013:554,3
140KOSTRZEWA Anita 2239Open Kobiet32K 3521:3000:00:0001:23:40.5001:23:40.50+00:43:2013:564,3
141GNATOWSKI Bartosz 2235Open Mężczyzn88M 10621:3000:00:0001:23:42.0001:23:42.00+00:43:2213:574,3
142STASZCZYK Bartłomiej 2257Charakterni SportsOpen Mężczyzn89M 10721:4500:00:0001:23:48.0001:23:48.00+00:43:2813:584,3
143SOKOŁOWSKI Aleksander 2291Open Mężczyzn90M 10821:4500:00:0001:23:57.2001:23:57.20+00:43:3713:594,3
144WARCHOŁ Kamila 2293Open Kobiet33K 3621:4500:00:0001:23:57.4501:23:57.45+00:43:3713:594,3
145CYBULSKI Jakub 2280Open Mężczyzn91M 10921:4500:00:0001:24:18.1001:24:18.10+00:43:5814:034,3
146GRABARCZYK Marta 2216HELPEA RCBOpen Kobiet34K 3721:3000:00:0001:25:26.4001:25:26.40+00:45:0614:144,2
147ŁĘPICKI Mateusz 2173Lemon TeamOpen Mężczyzn92M 11021:1500:00:0001:25:58.2001:25:58.20+00:45:3814:194,2
148PREWYSZ-KWINTO Mateusz 2196Open Mężczyzn93M 11121:1500:00:0001:25:58.7501:25:58.75+00:45:3814:194,2
149ŁĘPICKA Marta 2193Open Kobiet35K 3821:1500:00:0001:25:58.9001:25:58.90+00:45:3814:194,2
150JAKÓBCZAK Karolina 2183Runmageddonowe Świry Open Kobiet36K 3921:1500:00:0001:26:50.6001:26:50.60+00:46:3014:284,1
151KUCHARSKA Sylwia 2269PACZKOŚWIRYOpen Kobiet37K 4021:4500:00:0001:27:06.7001:27:06.70+00:46:4614:314,1
152WILCZYŃSKI Mariusz 2271PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn94M 11221:4500:00:0001:27:08.7001:27:08.70+00:46:4814:314,1
153SZAFRAŃSKI Piotr 2103Atena TeamOpen Mężczyzn95M 11321:0000:00:0001:27:23.9001:27:23.90+00:47:0314:334,1
154MAKOWSKI Wojciech 2263GE Power TEAMOpen Mężczyzn96M 11421:3000:00:0001:27:56.5001:27:56.50+00:47:3614:394,1
155STEJN Piotr 2342GE Power TEAMOpen Mężczyzn97M 11521:3000:00:0001:28:04.1501:28:04.15+00:47:4414:404,1
156KOMOROWSKA Anita 2143Open Masters Kobiet4K 4121:0000:00:0001:28:11.7001:28:11.70+00:47:5114:414,1
157SOBIERAJ Jarosław 2149Open Masters Mężczyzn19M 11621:0000:00:0001:28:13.2501:28:13.25+00:47:5314:424,1
158ŁEBED Zuzanna 2146Open Kobiet38K 4221:0000:00:0001:28:14.4001:28:14.40+00:47:5414:424,1
159MAKOWSKA Klaudia 2262GE Power TEAMOpen Kobiet39K 4321:3000:00:0001:28:32.9501:28:32.95+00:48:1214:454,1
160JEZIERSKI Tomek 2209GE Power TEAMOpen Masters Mężczyzn20M 11721:3000:00:0001:28:34.7501:28:34.75+00:48:1414:454,1
161SOSNOWSKI Robert 2212GE Power TEAMOpen Mężczyzn98M 11821:3000:00:0001:28:35.6501:28:35.65+00:48:1514:454,1
162JANECKA Monika 2110Husaria Race Team Open Kobiet40K 4421:0000:00:0001:28:36.2001:28:36.20+00:48:1614:464,1
163JANECKI Jerzy 2111Husaria Race Team Open Mężczyzn99M 11921:0000:00:0001:28:36.3001:28:36.30+00:48:1614:464,1
164SZYSZKOWSKA Monika 2266GE Power TEAMOpen Kobiet41K 4521:3000:00:0001:28:39.2501:28:39.25+00:48:1914:464,1
165ŻYCKI Grzegorz 2214GE Power TEAMOpen Mężczyzn100M 12021:3000:00:0001:28:56.6001:28:56.60+00:48:3614:494,0
166BRÓDKA Tomasz 2208GE Power TEAMOpen Mężczyzn101M 12121:3000:00:0001:28:58.9501:28:58.95+00:48:3814:494,0
167PIÓRKOWSKI Łukasz 2211GE Power TEAMOpen Mężczyzn102M 12221:3000:00:0001:29:12.5001:29:12.50+00:48:5214:524,0
168OBUCHOWICZ Łukasz 2265GE Power TEAMOpen Mężczyzn103M 12321:3000:00:0001:29:12.8001:29:12.80+00:48:5214:524,0
169KURSZEWSKA Karolina 2261GE Power TEAMOpen Kobiet42K 4621:3000:00:0001:29:17.8501:29:17.85+00:48:5714:524,0
170SIKORA Joanna 2217HELPEA RCBOpen Kobiet43K 4721:3000:00:0001:29:22.1501:29:22.15+00:49:0214:534,0
171LEWICKA Alicja 2210GE Power TEAMOpen Kobiet44K 4821:3000:00:0001:29:40.9001:29:40.90+00:49:2014:564,0
172PRUDNYKOV Serhii 2229UKS Orzeł KatowiceOpen Mężczyzn104M 12421:3000:00:0001:30:07.1501:30:07.15+00:49:4715:014,0
173GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia 2228UKS Orzeł KatowiceOpen Kobiet45K 4921:3000:00:0001:30:09.7001:30:09.70+00:49:4915:014,0
174MINASZ Beata 2264GE Power TEAMOpen Kobiet46K 5021:3000:00:0001:30:30.4001:30:30.40+00:50:1015:054,0
175STOLARSKI Jacek 2213GE Power TEAMOpen Mężczyzn105M 12521:3000:00:0001:30:57.6501:30:57.65+00:50:3715:094,0
176ŁOZIŃSKI Michał 2195Open Mężczyzn106M 12621:1500:00:0001:31:17.8501:31:17.85+00:50:5715:123,9
177WASILEWSKA Monika 2176My Little Pony RunnersOpen Kobiet47K 5121:1500:00:0001:32:09.9001:32:09.90+00:51:4915:213,9
178MAGDZIARZ Paulina 2174My Little Pony RunnersOpen Kobiet48K 5221:1500:00:0001:32:10.0501:32:10.05+00:51:5015:213,9
179TEREPORA Magdalena 2201ChicasyOpen Kobiet49K 5321:3000:00:0001:32:47.1501:32:47.15+00:52:2715:273,9
180KONECKI Tomasz 2260GE Power TEAMOpen Mężczyzn107M 12721:3000:00:0001:33:20.6001:33:20.60+00:53:0015:333,9
181WRÓBEL Małgorzata 2202ChicasyOpen Kobiet50K 5421:3000:00:0001:33:32.0501:33:32.05+00:53:1215:353,8
182CZARNECKI Michał 2233Open Mężczyzn108M 12821:3000:00:0001:34:42.3001:34:42.30+00:54:2215:473,8
183KOSELNIK Agnieszka 2238Open Kobiet51K 5521:3000:00:0001:34:43.0501:34:43.05+00:54:2315:473,8
184ROBAK Sylwester 2245Open Mężczyzn109M 12921:3000:00:0001:41:17.2501:41:17.25+01:00:5716:523,6
185ROBAK Joanna 2244Open Masters Kobiet5K 5621:3000:00:0001:41:20.5001:41:20.50+01:01:0016:533,6
186KOSAŁKA Łukasz 2179Osowa BiegaOpen Mężczyzn110M 13021:1500:00:0001:42:04.7501:42:04.75+01:01:4417:003,5
187DEPCZYŃSKA Agnieszka 2178Osowa BiegaOpen Kobiet52K 5721:1500:00:0001:42:05.3001:42:05.30+01:01:4517:003,5
188KUKLIŃSKA Patrycja 2180Osowa BiegaOpen Masters Kobiet6K 5821:1500:00:0001:42:05.5001:42:05.50+01:01:4517:003,5
189PIRSKA Beata 2177O-SOWA BIEGAOpen Kobiet53K 5921:1500:00:0001:42:05.6001:42:05.60+01:01:4517:003,5
190MYSZK Krzysztof 2181Osowa BiegaOpen Mężczyzn111M 13121:1500:00:0001:42:05.7001:42:05.70+01:01:4517:003,5
191PORTEE Jacek 2182Osowa BiegaOpen Masters Mężczyzn21M 13221:1500:00:0001:42:06.0001:42:06.00+01:01:4617:013,5
192KOWALSKA Nina 2190Open Kobiet54K 6021:1500:00:0001:46:25.6001:46:25.60+01:06:0517:443,4
193SZWEDOWSKI Łukasz 2200Open Mężczyzn112M 13321:1500:00:0001:47:09.3001:47:09.30+01:06:4917:513,4
194LINOWSKA Natalia 2136PierniczkiOpen Kobiet55K 6121:0000:00:0001:47:27.9501:47:27.95+01:07:0717:543,4
194BAKUŁA Ewa 2134PierniczkiOpen Kobiet55K 6121:0000:00:0001:47:27.9501:47:27.95+01:07:0717:543,4
196KOCHAŃSKI Łukasz 2135PierniczkiOpen Mężczyzn113M 13421:0000:00:0001:47:28.3001:47:28.30+01:07:0817:543,3
197SZCZUBEŁEK Mateusz 2137PierniczkiOpen Mężczyzn114M 13521:0000:00:0001:47:29.7001:47:29.70+01:07:0917:543,3
198KASZKOWIAK Patryk 2226Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn115M 13621:3000:00:0001:48:20.7001:48:20.70+01:08:0018:033,3
198GRAJEWSKA Anna 2225Runmageddonowe Świry Open Kobiet57K 6321:3000:00:0001:48:20.7001:48:20.70+01:08:0018:033,3
200KAPSIAK Maria 2237Open Kobiet58K 6421:3000:00:0001:48:40.1501:48:40.15+01:08:2018:063,3
201KOWALCZYK Marcin 2240Open Mężczyzn116M 13721:3000:00:0001:48:45.3001:48:45.30+01:08:2518:073,3
202MROCZKO Karolina 2148Open Kobiet59K 6521:0000:00:0001:56:38.6001:56:38.60+01:16:1819:263,1
203TOMASZEWSKI Damian 2175My Little Pony RunnersOpen Mężczyzn118M 13921:1500:00:00   
204NAGIEL Alicja 2318WeiderOpen Kobiet K 022:0000:00:0001:21:12.8001:21:12.80+00:40:5213:324,4
205DULĘBA Piotr 2317WeiderOpen Mężczyzn M 022:0000:00:0001:21:13.4501:21:13.45+00:40:5313:324,4
Znaleziono 205 wynik(ów)