Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 249 |
Wystartowało : | 205 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 204 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | 22:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOMASZEWSKI Damian | 2175 | My Little Pony Runners | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
2 | ORLIK Jakub | 2106 | DZIKIE KUNY W AGREŚCIE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
3 | ZBOROWSKI Szymon | 2107 | DZIKIE KUNY W AGREŚCIE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
4 | DYSARZ Romuald | 2119 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
5 | SZREDER Kamil | 2120 | Kościerzyna logistic | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
6 | WOŹNIAK Kuba | 2123 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
7 | ZALEWSKI Damian | 2124 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
8 | KORNATOWSKI Kamil | 2144 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
9 | KOWALIK Karol | 2145 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
10 | WOŁOSZYN Wojciech | 2150 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
11 | KAPICA Damian | 2154 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
12 | TEKLAK Karol | 2158 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
13 | DUNAJ Kamil | 2159 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
14 | KUCHARSKI Łukasz | 2162 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
15 | BURAS Radoslaw | 2168 | Hell's heaven szczecin | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
16 | PIĘTKA Grzegorz | 2170 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
17 | KUBIK Maciej | 2191 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
18 | BUDEK Weronika | 2343 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
19 | FILAS Rafał | 2344 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
20 | KOTŁOWSKI Marcin | 2161 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
21 | TATAREWICZ Arkadiusz | 2157 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
22 | FRYMARK Kamil | 2130 | Orłowskie Dziki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
23 | KAMIŃSKI Jakub | 2131 | Orłowskie Dziki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
24 | CICHOCKA Martyna | 2117 | Kontener Formy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
25 | STRÓŻYK Leszek | 2118 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
26 | KRAWCZAK Marcin | 2132 | Orłowskie Dziki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
27 | ZARACH Jakub | 2133 | Orłowskie Dziki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
28 | WÓJCICKA Anna | 2171 | Hell's heaven szczecin | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
29 | ZAMBRZYCKI Tomasz | 2116 | INVESTA #stale z pasją | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
30 | WÓJCICKI Łukasz | 2172 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
31 | SĘPKOWSKI Michał | 2129 | norweskie trolle | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
32 | FRANASZEK Aleksander | 2126 | norweskie trolle | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
32 | MILEWCZYK Izydor | 2127 | norweskie trolle | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
34 | RUTKOWSKA Julia | 2128 | norweskie trolle | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
35 | CIEŚLAK Kaja | 2125 | norweskie trolle | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
36 | SIEWKOWSKI Wojciech | 2115 | INVESTA #stale z pasją | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
37 | GORYCKI Tomasz | 2113 | INVESTA #stale z pasją | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
38 | KWELLA Martyna | 2114 | INVESTA #stale z pasją | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
39 | DUDA Leszek | 2112 | INVESTA #stale z pasją | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
40 | LEWANDOWSKA Anna | 2169 | Hell's heaven szczecin | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
41 | BIESZCZAD Katarzyna | 2138 | Połamańce z Gemini :) | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
42 | KORTAS Magdalena | 2139 | Połamańce z Gemini :) | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
43 | FURGAŁ Ryszard | 2234 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
44 | BRZESKA Ewa | 2167 | Hell's heaven szczecin | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
45 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 2147 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
46 | SUCHODOLSKI Kamil | 2199 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
47 | BIERNAT Daniel | 2101 | Atena Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
48 | DOMOZYCH Michał | 2102 | Atena Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
49 | LASKA Radosław | 2192 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
50 | ŁAKOMY Krzysztof | 2349 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
51 | KUŚNIERZ Julita | 2346 | Osowa Biega | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
52 | KAMIŃSKA Weronika | 2141 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
53 | KAMIŃSKI Bogdan | 2142 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
54 | CZARNECKI Bartosz | 2215 | HELPEA RCB | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
55 | SOKOŁOWSKI Maciej | 2247 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
56 | GĄSIOROWSKI Rafał | 2160 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
57 | KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI Konstanty | 2189 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
58 | ANTCZAK Hubert | 2151 | ATOMÓWKI-HPŁ | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
59 | ANTCZAK Przemysław | 2152 | ATOMÓWKI-HPŁ | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
60 | SKOWROŃSKI Andrzej | 2220 | KS SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
61 | SZAFRAŃSKI Piotr | 2103 | Atena Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
62 | ŚLEPECKI Maciej | 2218 | KILERÓW DWÓCH | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
63 | MALINOWSKI Łukasz | 2153 | ATOMÓWKI-HPŁ | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
64 | KOMOROWSKA Anita | 2143 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
65 | SOBIERAJ Jarosław | 2149 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
66 | ŁEBED Zuzanna | 2146 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
67 | JANECKI Jerzy | 2111 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
68 | JANECKA Monika | 2110 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
69 | JAROSZEWSKI Paweł | 2236 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
70 | SZUMIELEWICZ Kinga | 2156 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
71 | MARZEC Joanna | 2163 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
72 | ROSKIEWICZ Wojciech | 2341 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
73 | PIEKARSKA Kasia | 2164 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
74 | ZMÍTKO Jan | 2251 | Barbarian Extreme Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
75 | WĄCHALSKA Karolina | 2185 | SPIE Sport Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
76 | CHACIŃSKI Michał | 2184 | SPIE Sport Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
77 | FLISIKOWSKI Tomek | 2283 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
78 | BIELAWSKI Sebastian | 2345 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
79 | TALAŚKA Stanisław | 2248 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
80 | ŁĘPICKA Marta | 2193 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
81 | ŁĘPICKI Mateusz | 2173 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
82 | PREWYSZ-KWINTO Mateusz | 2196 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
83 | JAKÓBCZAK Karolina | 2183 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
84 | WICHEREK Mateusz | 2250 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
85 | URBOWSKI Konrad | 2273 | URBANYDWA | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
86 | URBOWSKI Konrad | 2272 | URBANYDWA | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
87 | MIECZKOWSKA Anna | 2242 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
88 | OLENDER Sebastian | 2243 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
89 | TKACZYK Ola | 2249 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
90 | MIŁOŚ Tomasz | 2252 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
91 | ŁOZIŃSKI Michał | 2195 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
92 | WASILEWSKA Monika | 2176 | My Little Pony Runners | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
93 | MAGDZIARZ Paulina | 2174 | My Little Pony Runners | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
94 | IGNACZAK Katarzyna | 2204 | Fsioki | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
95 | IGNACZAK Tomasz | 2205 | Fsioki | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
96 | IGNACZAK Ewa | 2203 | Fsioki | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
97 | LINOWSKA Natalia | 2136 | Pierniczki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
97 | BAKUŁA Ewa | 2134 | Pierniczki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
99 | KOCHAŃSKI Łukasz | 2135 | Pierniczki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
100 | SZCZUBEŁEK Mateusz | 2137 | Pierniczki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
101 | ZAWIŁŁO Marcin | 2295 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
102 | BEDNARSKI Kacper | 2275 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
103 | KAMIŃSKI Damian | 2285 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
104 | DĄBROWSKI Michał | 2227 | The Spartan | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
105 | PABICH Sebastian | 2338 | Melvit team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
106 | STARZYŃSKI Piotr | 2308 | Mazurian Brothers2 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
107 | STĘPIEŃ Katarzyna | 2224 | PEWNIAKI | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
108 | KOWALEWSKI Marek | 2287 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
109 | KRYŃ Anna | 2222 | PEWNIAKI | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
110 | POLEWCZYK Karolina | 2223 | PEWNIAKI | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
111 | DEPCZYŃSKA Agnieszka | 2178 | Osowa Biega | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
112 | KUKLIŃSKA Patrycja | 2180 | Osowa Biega | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
113 | PIRSKA Beata | 2177 | O-SOWA BIEGA | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
114 | MYSZK Krzysztof | 2181 | Osowa Biega | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
115 | PORTEE Jacek | 2182 | Osowa Biega | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
116 | KOSAŁKA Łukasz | 2179 | Osowa Biega | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
117 | ODEJEWSKI Dariusz | 2330 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
118 | GNATOWSKI Bartosz | 2235 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
119 | KOSTRZEWA Anita | 2239 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
120 | FIERKUS Wojciech | 2282 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
121 | MROCZKO Karolina | 2148 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
122 | OLĘDZKI Marcin | 2290 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
123 | CYBULSKI Robert | 2281 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
124 | SOBCZYK Barbara | 2258 | Droga Do Ultra | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
125 | GRABARCZYK Marta | 2216 | HELPEA RCB | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
126 | MACURA Marek | 2259 | Extreme Warrior Park | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
127 | MIELCARZ Marcin | 2270 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
128 | BERENDT Damian | 2276 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
129 | BERENDT Łukasz | 2277 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
130 | SŁOWIK Marcin | 2334 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
131 | KOWALSKA Nina | 2190 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
132 | MAKOWSKI Wojciech | 2263 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
133 | STEJN Piotr | 2342 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
134 | SZWEDOWSKI Łukasz | 2200 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
135 | MAKOWSKA Klaudia | 2262 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
136 | JEZIERSKI Tomek | 2209 | GE Power TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
137 | SZYSZKOWSKA Monika | 2266 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
138 | ŻYCKI Grzegorz | 2214 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
139 | BRÓDKA Tomasz | 2208 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
140 | SOSNOWSKI Robert | 2212 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
141 | PIÓRKOWSKI Łukasz | 2211 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
142 | OBUCHOWICZ Łukasz | 2265 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
143 | KURSZEWSKA Karolina | 2261 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
144 | SIKORA Joanna | 2217 | HELPEA RCB | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
145 | CHROMÝ David | 2279 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
146 | LEWICKA Alicja | 2210 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
147 | HAJNRYCH Marek | 2303 | In-Puris | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
148 | GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia | 2228 | UKS Orzeł Katowice | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
149 | PRUDNYKOV Serhii | 2229 | UKS Orzeł Katowice | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
150 | MINASZ Beata | 2264 | GE Power TEAM | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
151 | STOLARSKI Jacek | 2213 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
152 | JANISZEWSKI Dariusz | 2327 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
153 | KUCZBORSKI Jacek | 2288 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
154 | KOSZNIK Błażej | 2329 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
155 | TEREPORA Magdalena | 2201 | Chicasy | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
156 | ADAMCZYK Sebastian | 2253 | Brama Premium | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
157 | MALECKI Sylwester | 2255 | Brama Premium | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
158 | SZOT-CZETOWICZ Marzena | 2256 | Brama Premium | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
159 | BIERNAT Przemysław | 2254 | Brama Premium | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
160 | KONECKI Tomasz | 2260 | GE Power TEAM | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
161 | WRÓBEL Małgorzata | 2202 | Chicasy | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
162 | CZARNECKI Michał | 2233 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
163 | KOSELNIK Agnieszka | 2238 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
164 | WARECKA Joanna | 2268 | IWAN I MLECZ! | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
165 | LECHOCKI Michał | 2267 | Ivan I Mlecz! | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
166 | RAKOWSKI Radosław | 2332 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
167 | JOŃCA Kajetan | 2328 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
168 | BOMBKA Mateusz | 2326 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
169 | WICHOWSKI Łukasz | 2335 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
170 | BURBUL Przemysław | 2309 | PRZEMO_FIZJOCR | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
170 | WNOROWSKA Magdalena | 2336 | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
172 | OSIK Grzegorz | 2331 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
173 | ROBAK Sylwester | 2245 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
174 | ROBAK Joanna | 2244 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
175 | BALCEROWIAK Sara | 2274 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
176 | BONIECKA Katarzyna | 2278 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
177 | STASZCZYK Bartłomiej | 2257 | Charakterni Sports | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
178 | WARCHOŁ Kamila | 2293 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
179 | SOKOŁOWSKI Aleksander | 2291 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
180 | CYBULSKI Jakub | 2280 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
181 | KRAZIŃSKI Jakub | 2323 | Zmarnowane Talęty | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
182 | PRZYBYLOWSKI Sebastian | 2324 | Zmarnowane Talęty | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
183 | DEMCZUK Dominik | 2322 | Zmarnowane Talęty | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
184 | KUCHARSKA Sylwia | 2269 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
185 | WILCZYŃSKI Mariusz | 2271 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
186 | KRAJNIK Michał | 2348 | In-Puris | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
187 | KLUSKA Marcin | 2304 | In-Puris | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
188 | KASZKOWIAK Patryk | 2226 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
188 | GRAJEWSKA Anna | 2225 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
190 | KOWALCZYK Marcin | 2240 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
191 | KAPSIAK Maria | 2237 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
192 | BŁAZIŃSKI Paweł | 2325 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
193 | PETKOWSKI Maciej | 2305 | In-Puris | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
194 | ONUCH Katarzyna | 2299 | Gnojki Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
195 | FILIPCZUK Nikola | 2297 | Gnojki Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
196 | TURSKI Jakub | 2321 | Zbrodniczy reżim! | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
197 | GUZIŃSKA Justyna | 2319 | Zbrodniczy reżim! | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
198 | JAWORAŃSKA Natalia | 2320 | Zbrodniczy reżim! | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
199 | PREKOP Patryk | 2302 | Gnojki Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
200 | NOWAK Maciej | 2298 | Gnojki Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
201 | BOGALECKA Paulina | 2296 | Gnojki Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
202 | POLTROK Krzysztof | 2301 | Gnojki Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
203 | PAC Aleksander | 2300 | Gnojki Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
204 | NAGIEL Alicja | 2318 | Weider | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
205 | DULĘBA Piotr | 2317 | Weider | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 205 wynik(ów)