RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT KRAKÓW

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-05-11
Miejsce:
Kraków
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
480
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
453
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GAMŻA Damian 4337Open Mężczyzn1M 121:1500:00:0000:50:19.6000:50:19.60 8:237,2
2TRELA Krzysztof 4376Open Mężczyzn2M 221:1500:00:0000:51:37.9000:51:37.90+00:01:188:367,0
3TRELA Lukasz 4377Open Mężczyzn3M 321:1500:00:0000:51:38.8500:51:38.85+00:01:198:367,0
4MICOREK Michał 4352Open Mężczyzn4M 421:1500:00:0001:00:20.0001:00:20.00+00:10:0010:036,0
5BUJAS Kacper 4330Open Mężczyzn5M 521:1500:00:0001:00:40.2501:00:40.25+00:10:2010:065,9
6BUJAKOWSKI Patryk 4480Open Mężczyzn6M 621:1500:00:0001:00:46.1501:00:46.15+00:10:2610:075,9
7RYCHARSKI Damian 4313Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn7M 721:1500:00:0001:04:01.9501:04:01.95+00:13:4210:405,6
8WOLNY Daniel 4380Open Mężczyzn8M 821:1500:00:0001:04:13.1001:04:13.10+00:13:5310:425,6
9WYCZYŃSKA Bożena 4312PUMA_StarogardOpen Kobiet1K 121:1500:00:0001:04:36.5501:04:36.55+00:14:1610:465,6
10JELEŃ Monika 4310PUMA_StarogardOpen Masters Kobiet1K 221:1500:00:0001:04:37.3001:04:37.30+00:14:1710:465,6
11KOSSECKI Michał 4311PUMA_StarogardOpen Mężczyzn9M 921:1500:00:0001:04:38.6501:04:38.65+00:14:1910:465,6
12MIOZGA Sebastian 4353Open Mężczyzn10M 1021:1500:00:0001:05:16.9001:05:16.90+00:14:5710:525,5
13PAŁKA Adam 4114Open Mężczyzn11M 1120:4500:00:0001:05:32.3001:05:32.30+00:15:1210:555,5
14BYRTUS Józef 4018Husaria Race Team Open Mężczyzn12M 1220:4500:00:0001:07:14.6001:07:14.60+00:16:5511:125,4
15MAŁYJUREK Rafał 4108Open Mężczyzn13M 1320:4500:00:0001:07:54.5501:07:54.55+00:17:3411:195,3
16MILLAN Arkadiusz 4111Open Mężczyzn14M 1420:4500:00:0001:08:13.8501:08:13.85+00:17:5411:225,3
17KOGUT Dawid 4098Open Mężczyzn15M 1520:4500:00:0001:08:39.7001:08:39.70+00:18:2011:265,2
18JUŻECKI Krzysztof 4215Open Mężczyzn16M 1621:0000:00:0001:15:00.1001:15:00.10+00:24:4012:304,8
19OCHMAŃSKI Kamil 4184MEDICINE everyday therapyOpen Mężczyzn17M 1721:0000:00:0001:15:45.6001:15:45.60+00:25:2612:374,8
20MACHURA Marcin 4318SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn18M 1821:1500:00:0001:16:34.9001:16:34.90+00:26:1512:454,7
21SZCZĘSNY Paweł 4467Open Mężczyzn19M 1920:4500:00:0001:17:05.6501:17:05.65+00:26:4612:504,7
22SZYLKIN Wojciech 4403LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn20M 2021:4500:00:0001:17:09.9501:17:09.95+00:26:5012:514,7
23POCZĄTKO Łukasz 4360Open Mężczyzn21M 2121:1500:00:0001:17:14.3501:17:14.35+00:26:5412:524,7
24BUCZKOWSKI Krzysztof 4206Open Mężczyzn22M 2221:0000:00:0001:18:06.9501:18:06.95+00:27:4713:014,6
25JEDYNAK Emil 4095Open Mężczyzn23M 2320:4500:00:0001:18:11.1501:18:11.15+00:27:5113:014,6
26WÓJCIK Przemysław 4054Przystojni Inaczej TeamOpen Mężczyzn24M 2420:4500:00:0001:18:16.0001:18:16.00+00:27:5613:024,6
27PILSZEK Marek 4027Husaria Race Team Open Mężczyzn25M 2520:4500:00:0001:19:03.5001:19:03.50+00:28:4313:104,6
28PALEŃ Kamil 4070SWD TEAMOpen Mężczyzn26M 2620:4500:00:0001:19:29.3001:19:29.30+00:29:0913:144,5
29KRÓL Grzegorz 4222Open Mężczyzn27M 2721:0000:00:0001:20:24.5501:20:24.55+00:30:0413:244,5
30BROŹEK Adrian 4329Open Mężczyzn28M 2821:1500:00:0001:20:26.4501:20:26.45+00:30:0613:244,5
31OSTAFIN Szymon 4167Husaria Race Team Open Mężczyzn29M 2921:0000:00:0001:21:24.8501:21:24.85+00:31:0513:344,4
32RÓG Sebastian 4028Husaria Race Team Open Mężczyzn30M 3020:4500:00:0001:22:09.6001:22:09.60+00:31:5013:414,4
33BARON Wojciech 4004Byle do metyOpen Mężczyzn31M 3120:4500:00:0001:22:46.2001:22:46.20+00:32:2613:474,3
34TRAJDOS Bartosz 4250Open Mężczyzn32M 3221:0000:00:0001:22:51.2501:22:51.25+00:32:3113:484,3
35KARCZMARCZYK Krzysztof 4342Open Masters Mężczyzn1M 3320:4500:00:0001:23:06.8001:23:06.80+00:32:4713:514,3
36STANOCH Jarek 4247Open Mężczyzn33M 3421:0000:00:0001:23:09.6501:23:09.65+00:32:5013:514,3
37ZAJĄC Łukasz 4126Open Mężczyzn34M 3520:4500:00:0001:23:15.3001:23:15.30+00:32:5513:524,3
38NIŹNIK Borys 4166Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn2M 3621:0000:00:0001:23:15.6501:23:15.65+00:32:5613:524,3
39KILON Łukasz 4482Open Mężczyzn35M 3721:4500:00:0001:23:41.4501:23:41.45+00:33:2113:564,3
40OLSZYCKI Michał 4356Open Mężczyzn36M 3821:1500:00:0001:24:00.2001:24:00.20+00:33:4014:004,3
41JAŁOWICZOR Michał 4094Open Mężczyzn37M 3920:4500:00:0001:24:40.9001:24:40.90+00:34:2114:064,3
42MAŁYJUREK Ola 4024Husaria Race Team Open Kobiet2K 320:4500:00:0001:24:41.1001:24:41.10+00:34:2114:064,3
43MROCZKA Mateusz 4418OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn38M 4021:4500:00:0001:25:54.2001:25:54.20+00:35:3414:194,2
44KŁECZEK Szymon 4417OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn39M 4121:4500:00:0001:25:55.3501:25:55.35+00:35:3514:194,2
45PAŁKA Kacper 4420OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn40M 4221:4500:00:0001:25:55.4501:25:55.45+00:35:3514:194,2
46GŁADKOWSKI Jakub 4416OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn41M 4321:4500:00:0001:25:55.7501:25:55.75+00:35:3614:194,2
47BURGHARDT Marcin 4031Jakoś damy radęOpen Mężczyzn42M 4420:4500:00:0001:26:04.2501:26:04.25+00:35:4414:204,2
48SZCZEPAŃSKI Krzysztof 4058RED HORSESOpen Mężczyzn43M 4520:4500:00:0001:27:24.8501:27:24.85+00:37:0514:344,1
49SZALBIRAK Błażej 4373Open Mężczyzn44M 4621:1500:00:0001:27:39.5001:27:39.50+00:37:1914:364,1
50KOŁBON Mikołaj 4344Open Mężczyzn45M 4721:1500:00:0001:27:40.4501:27:40.45+00:37:2014:364,1
51CICHORZ Tomasz 4089Open Mężczyzn46M 4820:4500:00:0001:28:14.0001:28:14.00+00:37:5414:424,1
52BERNACKI Łukasz 4001#DAMRADEOpen Masters Mężczyzn3M 4920:4500:00:0001:28:18.4501:28:18.45+00:37:5814:434,1
53KABAJ Przemysław 4068SWD TEAMOpen Mężczyzn47M 5020:4500:00:0001:28:38.9001:28:38.90+00:38:1914:464,1
54MIK Karol 4069SWD TEAMOpen Mężczyzn48M 5120:4500:00:0001:28:39.1001:28:39.10+00:38:1914:464,1
55LAPCZYK Kornelia 4078Total FreakOpen Kobiet3K 420:4500:00:0001:28:49.9501:28:49.95+00:38:3014:484,1
56PTASZEK Gabi 4364Open Kobiet4K 521:1500:00:0001:28:54.8501:28:54.85+00:38:3514:494,0
57KUZNYETSOVA Kateryna 4350Open Kobiet5K 621:1500:00:0001:28:57.5501:28:57.55+00:38:3714:494,0
58KAPUŚCIARZ Jakub 4316SmokasynyOpen Mężczyzn49M 5221:1500:00:0001:29:01.8501:29:01.85+00:38:4214:504,0
59STOPIAK Rafał 4317SmokasynyOpen Mężczyzn50M 5321:1500:00:0001:29:09.3501:29:09.35+00:38:4914:514,0
60BRALEWSKI Damian 4053Przystojni Inaczej TeamOpen Mężczyzn51M 5420:4500:00:0001:29:31.4501:29:31.45+00:39:1114:554,0
61ADAMCZYK Paulina 4327Open Kobiet6K 721:1500:00:0001:30:42.8001:30:42.80+00:40:2315:074,0
62MIKRUT Mateusz 4079Total FreakOpen Mężczyzn52M 5520:4500:00:0001:30:52.9001:30:52.90+00:40:3315:084,0
63FRĄCZYK Jędrzej 4475Open Mężczyzn53M 5620:4500:00:0001:31:09.2501:31:09.25+00:40:4915:113,9
64LAPCZYK Dominika 4077Total FreakOpen Kobiet7K 820:4500:00:0001:32:36.4001:32:36.40+00:42:1615:263,9
65STĘPIEŃ Łukasz 4080Total FreakOpen Mężczyzn54M 5720:4500:00:0001:32:38.5001:32:38.50+00:42:1815:263,9
66CIENGIEL Hanna 4436Open Kobiet8K 921:4500:00:0001:32:47.7001:32:47.70+00:42:2815:273,9
67WIŚNIEWSKI Mariusz 4315ŚmietankaOpen Mężczyzn55M 5821:1500:00:0001:32:55.3501:32:55.35+00:42:3515:293,9
68PETRYKOWSKI Jakub 4169Husaria Race Team Open Mężczyzn56M 5921:0000:00:0001:32:56.1001:32:56.10+00:42:3615:293,9
69HADRYAN Andrzej 4385Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Mężczyzn4M 6021:4500:00:0001:34:05.9001:34:05.90+00:43:4615:403,8
70WIECZOREK Karol 4388Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Mężczyzn5M 6121:4500:00:0001:34:07.6001:34:07.60+00:43:4815:413,8
71KACZOR Marcin 4386Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Mężczyzn6M 6221:4500:00:0001:34:08.3001:34:08.30+00:43:4815:413,8
72ZYCH Zbyszek 4389Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Mężczyzn7M 6321:4500:00:0001:34:08.6501:34:08.65+00:43:4915:413,8
73SOREK Wojciech 4387Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Mężczyzn8M 6421:4500:00:0001:34:09.8501:34:09.85+00:43:5015:413,8
74SIDOR Krystian 4048OsiemOpen Mężczyzn57M 6520:4500:00:0001:34:29.1001:34:29.10+00:44:0915:443,8
75ZIĘTEK Rafał 4051OsiemOpen Mężczyzn58M 6620:4500:00:0001:34:29.2501:34:29.25+00:44:0915:443,8
76BIELENIN Wojciech 4308Pędzące MamutyOpen Mężczyzn59M 6721:1500:00:0001:34:29.6001:34:29.60+00:44:1015:443,8
77JURAS Radoslaw 4309Pędzące MamutyOpen Masters Mężczyzn9M 6821:1500:00:0001:34:31.3501:34:31.35+00:44:1115:453,8
78GÓRK Robert 4478Open Mężczyzn60M 6921:1500:00:0001:34:33.7001:34:33.70+00:44:1415:453,8
79DUDEK Janusz 4335Open Masters Mężczyzn10M 7021:1500:00:0001:34:35.4001:34:35.40+00:44:1515:453,8
80WRÓBLEWSKI Rafał 4050OsiemOpen Mężczyzn61M 7120:4500:00:0001:34:41.7501:34:41.75+00:44:2215:463,8
81GAWLIK Łukasz 4019Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn11M 7220:4500:00:0001:35:14.9001:35:14.90+00:44:5515:523,8
82TROJANOWSKI Ryszard 4122Open Masters Mężczyzn12M 7320:4500:00:0001:35:15.3501:35:15.35+00:44:5515:523,8
83ZARYCZNY Mateusz 4294Lewa W GóreOpen Mężczyzn62M 7421:1500:00:0001:35:55.2501:35:55.25+00:45:3515:593,8
84PAWLIK Krystian 4293Lewa W GóreOpen Mężczyzn63M 7521:1500:00:0001:35:58.3001:35:58.30+00:45:3815:593,8
85DOMAGAŁA Damian 4324Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn64M 7621:1500:00:0001:36:10.6001:36:10.60+00:45:5116:013,7
86KLEKOTKO Adrian 4097Open Mężczyzn65M 7720:4500:00:0001:36:29.5001:36:29.50+00:46:0916:043,7
87ANTONIEWICZ Sławomir 4187REBELOpen Mężczyzn66M 7821:0000:00:0001:36:38.3501:36:38.35+00:46:1816:063,7
88WOZNIAK Krzysztof 4326Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn67M 7921:1500:00:0001:36:40.0001:36:40.00+00:46:2016:063,7
89JARZĄBEK Kacper 4325Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn68M 8021:1500:00:0001:36:43.0001:36:43.00+00:46:2316:073,7
90WRÓBEL Damian 4178Janusze&HalynyOpen Mężczyzn69M 8121:0000:00:0001:36:50.0501:36:50.05+00:46:3016:083,7
91KOPCIUCH Kamil 4177Janusze&HalynyOpen Mężczyzn70M 8221:0000:00:0001:37:08.0001:37:08.00+00:46:4816:113,7
92SAMBORSKA Małgorzata 4422poRUNbaniOpen Masters Kobiet2K 1021:4500:00:0001:37:16.9001:37:16.90+00:46:5716:123,7
93SZCZYGIEŁEK Piotr 4458Open Mężczyzn71M 8321:4500:00:0001:37:21.6501:37:21.65+00:47:0216:133,7
94KITA Daniel 4273HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn72M 8421:1500:00:0001:37:23.8001:37:23.80+00:47:0416:133,7
95KAROŃ Wojciech 4281Ice InvadersOpen Masters Mężczyzn13M 8521:1500:00:0001:37:53.7501:37:53.75+00:47:3416:183,7
96KAPICA Wojciech 4052POWER TRAININGOpen Mężczyzn73M 8620:4500:00:0001:38:04.0501:38:04.05+00:47:4416:203,7
97MALEŃCZYK Sylwester 4470Open Mężczyzn74M 8721:4500:00:0001:38:13.1501:38:13.15+00:47:5316:223,7
98ŚLIWIŃSKI Marcin 4118Open Mężczyzn75M 8820:4500:00:0001:38:15.7501:38:15.75+00:47:5616:223,7
99ŚLĘZAK Przemysław 4049OsiemOpen Mężczyzn76M 8920:4500:00:0001:38:23.9501:38:23.95+00:48:0416:233,7
100KRZYSZTOFIK Wojciech 4102Open Mężczyzn77M 9020:4500:00:0001:38:32.4501:38:32.45+00:48:1216:253,7
101DROZD Marek 4176Janusze&HalynyOpen Mężczyzn78M 9121:0000:00:0001:38:55.8001:38:55.80+00:48:3616:293,6
102MŁYNARCZYK Dorota 4112Open Kobiet9K 1120:4500:00:0001:39:30.3001:39:30.30+00:49:1016:353,6
103DYDUCH Dominika 4090Open Kobiet10K 1220:4500:00:0001:39:50.5001:39:50.50+00:49:3016:383,6
104WOJTASZEK Michał 4044KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn79M 9220:4500:00:0001:39:57.2501:39:57.25+00:49:3716:393,6
105JOPA Maciej 4036KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn80M 9320:4500:00:0001:39:58.0501:39:58.05+00:49:3816:393,6
106GUBAŁA Katarzyna 4210Open Kobiet11K 1321:0000:00:0001:40:00.6501:40:00.65+00:49:4116:403,6
107JEDLECKI Michał 4213Open Mężczyzn81M 9421:0000:00:0001:40:02.4501:40:02.45+00:49:4216:403,6
108WISNIOWSKI Mirosław 4002Bronowickie Centrum UbezpieczenioweOpen Masters Mężczyzn14M 9520:4500:00:0001:40:05.1501:40:05.15+00:49:4516:403,6
109ŁUGOWSKI Mariusz 4106Open Mężczyzn82M 9620:4500:00:0001:40:05.9501:40:05.95+00:49:4616:403,6
110KRZYŻANOWSKI Julian 4103Open Mężczyzn83M 9720:4500:00:0001:40:42.7501:40:42.75+00:50:2316:473,6
111MAZIARKA Krzysztof 4110Open Mężczyzn84M 9820:4500:00:0001:40:48.3501:40:48.35+00:50:2816:483,6
112JANKOWICZ Tomasz 4442Open Mężczyzn85M 9921:4500:00:0001:40:48.8501:40:48.85+00:50:2916:483,6
113RACHWAŁ Tomasz 4454Open Mężczyzn86M 10021:4500:00:0001:40:50.0501:40:50.05+00:50:3016:483,6
114CHOJNACKI Jarosław 4398Latający HolenderOpen Masters Mężczyzn15M 10121:4500:00:0001:41:30.5501:41:30.55+00:51:1016:553,5
115KOSON Krzysztof 4099Open Mężczyzn87M 10220:4500:00:0001:41:40.5501:41:40.55+00:51:2016:563,5
116ŚLIWA Wojtek 4368Open Mężczyzn88M 10321:1500:00:0001:41:50.6001:41:50.60+00:51:3116:583,5
117RACZEK Sylwester 4365Open Mężczyzn89M 10421:1500:00:0001:41:54.8501:41:54.85+00:51:3516:593,5
118KNYĆ Mateusz 425612 zupOpen Mężczyzn90M 10521:1500:00:0001:42:18.6501:42:18.65+00:51:5917:033,5
119WIERZBICKI Adam 4125Open Mężczyzn91M 10620:4500:00:0001:42:56.9501:42:56.95+00:52:3717:093,5
120PIECHÓWKA Paulina 4115Open Kobiet12K 1420:4500:00:0001:43:03.9001:43:03.90+00:52:4417:103,5
121HOJDA Karolina 4092Open Kobiet13K 1520:4500:00:0001:43:07.5501:43:07.55+00:52:4717:113,5
122ODRZYWOLSKI Kamil 4057RED HORSESOpen Mężczyzn92M 10720:4500:00:0001:43:27.4501:43:27.45+00:53:0717:143,5
123TALAR Anna 4121Open Kobiet14K 1620:4500:00:0001:43:31.7001:43:31.70+00:53:1217:153,5
124ODRZYWOLSKA Joanna 4056RED HORSESOpen Kobiet15K 1720:4500:00:0001:43:35.1001:43:35.10+00:53:1517:153,5
125MAZUR Wojciech 4384Brzuchate misieOpen Masters Mężczyzn16M 10821:4500:00:0001:43:44.7501:43:44.75+00:53:2517:173,5
126MĄKA Michał 4257BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn93M 10921:1500:00:0001:43:52.0001:43:52.00+00:53:3217:183,5
127KLABISZ Agnieszka 4153EKZOpen Kobiet16K 1821:0000:00:0001:43:57.2501:43:57.25+00:53:3717:193,5
127KLABISZ Lukasz 4154EKZOpen Mężczyzn94M 11021:0000:00:0001:43:57.2501:43:57.25+00:53:3717:193,5
129PIWOWARSKI Marcin 4235Open Mężczyzn95M 11121:0000:00:0001:44:03.0001:44:03.00+00:53:4317:203,5
130WŁODARCZYK Jan 4173Husaria Race Team Open Mężczyzn96M 11221:0000:00:0001:44:08.8501:44:08.85+00:53:4917:213,5
131KUTA Dominika 4164Husaria Race Team Open Kobiet17K 1921:0000:00:0001:44:12.8001:44:12.80+00:53:5317:223,5
132KUBICKI Artur 4349Open Mężczyzn97M 11321:1500:00:0001:44:19.0001:44:19.00+00:53:5917:233,5
133WALASZEK Maciej 4123Open Mężczyzn98M 11420:4500:00:0001:44:39.0001:44:39.00+00:54:1917:263,4
134IZBA Damian 4020Husaria Race Team Open Mężczyzn99M 11520:4500:00:0001:44:39.8501:44:39.85+00:54:2017:263,4
135HEITZMAN Grzegorz 4055RED HORSESOpen Mężczyzn100M 11620:4500:00:0001:44:44.4001:44:44.40+00:54:2417:273,4
136SZOREK Monika 4059RED HORSESOpen Kobiet18K 2020:4500:00:0001:44:48.6501:44:48.65+00:54:2917:283,4
137KOZIOŁ Szczepan 4346Open Mężczyzn101M 11721:1500:00:0001:44:53.3001:44:53.30+00:54:3317:283,4
138FRĄCZEK Kamil 4091Open Mężczyzn102M 11820:4500:00:0001:45:02.8501:45:02.85+00:54:4317:303,4
139RAFAŁOWSKI Damian 4282Ice InvadersOpen Masters Mężczyzn17M 11921:1500:00:0001:45:03.5001:45:03.50+00:54:4317:303,4
140BELICKI Dominik 4425Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn103M 12021:4500:00:0001:45:05.8501:45:05.85+00:54:4617:303,4
141WALENCIK Marcin 4461Open Mężczyzn104M 12121:4500:00:0001:45:07.1501:45:07.15+00:54:4717:313,4
142DURAKIEWICZ Marta 4483X Team Special ForcesOpen Kobiet19K 2121:4500:00:0001:45:07.7501:45:07.75+00:54:4817:313,4
143SOCZEK Ewa 4119Open Kobiet20K 2220:4500:00:0001:45:08.3501:45:08.35+00:54:4817:313,4
144OLEŚ Michał 4449Open Mężczyzn105M 12221:4500:00:0001:45:14.5501:45:14.55+00:54:5417:323,4
145RYBARSKI Przemysław 4366Open Masters Mężczyzn18M 12321:1500:00:0001:45:36.8001:45:36.80+00:55:1717:363,4
146KOZAKIEWICZ Rafał 4100Open Mężczyzn106M 12420:4500:00:0001:45:41.3501:45:41.35+00:55:2117:363,4
147BILOUS Serhii 4045Martwe pszczoły gryząOpen Mężczyzn107M 12520:4500:00:0001:45:46.4001:45:46.40+00:55:2617:373,4
148MYNAREK Daniel 4448Open Mężczyzn108M 12621:4500:00:0001:45:52.8501:45:52.85+00:55:3317:383,4
149ŁĄCKI Wojciech 4445Open Mężczyzn109M 12721:4500:00:0001:45:53.3001:45:53.30+00:55:3317:383,4
150NIEDZIELA Arkadiusz 4355Open Mężczyzn110M 12821:1500:00:0001:46:02.5501:46:02.55+00:55:4217:403,4
151BŁĄKAŁA Damian 4017Husaria Race Team Open Mężczyzn111M 12921:0000:00:0001:46:08.4001:46:08.40+00:55:4817:413,4
152GUZIK Piotr 4339Open Mężczyzn112M 13021:1500:00:0001:46:15.7001:46:15.70+00:55:5617:423,4
153OLEŚ Rafał 4025Husaria Race Team Open Mężczyzn113M 13120:4500:00:0001:46:26.8501:46:26.85+00:56:0717:443,4
154HŁADASZ Przemysław 4033Jakoś damy radęOpen Mężczyzn114M 13220:4500:00:0001:46:34.5501:46:34.55+00:56:1417:453,4
155LONCZAK Monika 4280Husaria Race Team Open Kobiet21K 2321:1500:00:0001:46:42.5501:46:42.55+00:56:2217:473,4
156PIOTROWSKI Mirosław 4359Open Mężczyzn115M 13321:1500:00:0001:46:43.3001:46:43.30+00:56:2317:473,4
157PIERZAK Przemysław 4234Open Mężczyzn116M 13421:0000:00:0001:47:05.9001:47:05.90+00:56:4617:503,4
158GRZYWNOWICZ Mateusz 4338Open Mężczyzn117M 13521:1500:00:0001:47:18.1501:47:18.15+00:56:5817:533,4
159STACHOWIAK Remigiusz 4410NIEPOZORNIOpen Mężczyzn118M 13621:4500:00:0001:47:53.6501:47:53.65+00:57:3417:583,3
160KOVALOV Oleksii 4046Martwe pszczoły gryząOpen Mężczyzn119M 13720:4500:00:0001:47:58.0501:47:58.05+00:57:3817:593,3
161WIDUCH Ryszard 4015hardcorowe wyhylylybymyOpen Masters Mężczyzn19M 13820:4500:00:0001:48:29.1501:48:29.15+00:58:0918:043,3
162PYTLARZ-OZGA Ewa 4453Open Kobiet22K 2421:4500:00:0001:49:03.3001:49:03.30+00:58:4318:103,3
162ADAMCZYK Jakub 4434Open Mężczyzn120M 13921:4500:00:0001:49:03.3001:49:03.30+00:58:4318:103,3
164OZGA Maciej 4450Open Mężczyzn121M 14021:4500:00:0001:49:04.6501:49:04.65+00:58:4518:103,3
165MANUKHINA Anhelina 4047Martwe pszczoły gryząOpen Kobiet23K 2520:4500:00:0001:49:26.8001:49:26.80+00:59:0718:143,3
166KALETA Sebastian 4142CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn122M 14121:0000:00:0001:49:46.2501:49:46.25+00:59:2618:173,3
167BAJOŁEK Aleksandra 4182MEDICINE everyday therapyOpen Masters Kobiet3K 2621:0000:00:0001:50:19.5001:50:19.50+00:59:5918:233,3
168RACZYŃSKI Piotr 4238Open Mężczyzn123M 14221:0000:00:0001:50:48.1501:50:48.15+01:00:2818:283,2
169BIEDA Agata 4152CROSS HEROES-OGIEŃ!Open Masters Kobiet4K 2721:0000:00:0001:50:54.5501:50:54.55+01:00:3418:293,2
170MARCHEWKA Jacek 4396JeziorakiOpen Mężczyzn124M 14321:4500:00:0001:51:21.9501:51:21.95+01:01:0218:333,2
171JANIK Damian 4394JeziorakiOpen Mężczyzn125M 14421:4500:00:0001:51:25.8001:51:25.80+01:01:0618:343,2
172KŁAKOWICZ Dariusz 4395JeziorakiOpen Mężczyzn126M 14521:4500:00:0001:51:43.0501:51:43.05+01:01:2318:373,2
173SERAFIN Dominika 4397JeziorakiOpen Kobiet24K 2821:4500:00:0001:51:43.5501:51:43.55+01:01:2318:373,2
174MALINOWSKA Joanna 4228Open Kobiet25K 2921:0000:00:0001:51:57.8501:51:57.85+01:01:3818:393,2
175SŁOWIK Karolina 4245Open Kobiet26K 3021:0000:00:0001:51:58.7001:51:58.70+01:01:3918:393,2
176ORLEF Magdalena 4064Soczyście SążniściOpen Kobiet27K 3120:4500:00:0001:53:39.2001:53:39.20+01:03:1918:563,2
177ORLEF Aleksandra 4063Soczyście SążniściOpen Kobiet28K 3220:4500:00:0001:53:40.4001:53:40.40+01:03:2018:563,2
178MICHNIAK Agnieszka 4230Open Kobiet29K 3321:0000:00:0001:53:40.7501:53:40.75+01:03:2118:563,2
179PACIOREK Piotr 4026Husaria Race Team Open Mężczyzn127M 14620:4500:00:0001:53:42.1501:53:42.15+01:03:2218:573,2
180RADZIK Sylwester 4116Open Mężczyzn128M 14720:4500:00:0001:53:48.2501:53:48.25+01:03:2818:583,2
181ŁUKASIK Aleksandra 4107Open Kobiet30K 3420:4500:00:0001:53:51.7001:53:51.70+01:03:3218:583,2
182BORKOWSKI Wojtek 4435Open Mężczyzn129M 14821:4500:00:0001:55:20.8001:55:20.80+01:05:0119:133,1
182BARANOWSKI Maciej 4472Open Mężczyzn130M 14921:4500:00:0001:55:20.8001:55:20.80+01:05:0119:133,1
184KOWALIK Kinga 4221Open Kobiet31K 3521:0000:00:0001:55:43.8001:55:43.80+01:05:2419:173,1
185IMIŃSKI Piotr 4340Open Mężczyzn131M 15021:1500:00:0001:55:47.1001:55:47.10+01:05:2719:173,1
186KOWALIK Karol 4220Open Mężczyzn132M 15121:0000:00:0001:55:50.3501:55:50.35+01:05:3019:183,1
187SPECJALSKI Piotr 4369Open Mężczyzn133M 15221:1500:00:0001:55:50.5501:55:50.55+01:05:3019:183,1
188KUBICKA Magdalena 4348Open Kobiet32K 3621:1500:00:0001:56:03.5001:56:03.50+01:05:4319:203,1
189FICEK Agnieszka 4440Open Kobiet33K 3721:4500:00:0001:56:10.0501:56:10.05+01:05:5019:213,1
190KAŁUŻA Łukasz 4443Open Mężczyzn134M 15321:4500:00:0001:56:12.3501:56:12.35+01:05:5219:223,1
191PONTUS Piotr 4383#bestbuddyeverOpen Mężczyzn135M 15421:4500:00:0001:56:25.2001:56:25.20+01:06:0519:243,1
192PIASECKI Hubert 4382#bestbuddyeverOpen Mężczyzn136M 15521:4500:00:0001:56:26.8501:56:26.85+01:06:0719:243,1
193OLCZAK Adrian 4232Open Mężczyzn137M 15621:0000:00:0001:56:33.3501:56:33.35+01:06:1319:253,1
194SZABAT Paweł 4139BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn138M 15721:0000:00:0001:56:38.4501:56:38.45+01:06:1819:263,1
195MICHALEC Łukasz 4138BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn139M 15821:0000:00:0001:56:39.1001:56:39.10+01:06:1919:263,1
196FILIPOWSKI Krzysztof 4137BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn140M 15921:0000:00:0001:56:39.7501:56:39.75+01:06:2019:263,1
197PLUTA Mariusz 4452Open Masters Mężczyzn20M 16021:4500:00:0001:56:43.1501:56:43.15+01:06:2319:273,1
198PERESADA Maria 4551Open Kobiet34K 3821:4500:00:0001:56:47.9001:56:47.90+01:06:2819:273,1
199CHOJNACKI Mateusz 4399Latający HolenderOpen Mężczyzn141M 16121:4500:00:0001:57:21.6001:57:21.60+01:07:0219:333,1
200ŻYLEWICZ Patrycjan 4460Open Mężczyzn142M 16221:4500:00:0001:57:42.2501:57:42.25+01:07:2219:373,1
201KRYSA Magda 4444Open Kobiet35K 3921:4500:00:0001:57:45.9501:57:45.95+01:07:2619:373,1
202CZAJKO Magdalena 4437Open Kobiet36K 4021:4500:00:0001:57:50.6501:57:50.65+01:07:3119:383,1
203GOWINSKA Kasia 4441Open Kobiet37K 4121:4500:00:0001:57:54.1001:57:54.10+01:07:3419:393,1
204SZADZEWICZ Monika 4457Open Masters Kobiet5K 4221:4500:00:0001:57:57.8001:57:57.80+01:07:3819:393,1
205HAN Kamilla 4426Runmageddonowe Świry Open Kobiet38K 4321:4500:00:0001:58:00.5001:58:00.50+01:07:4019:403,1
206JAGLIŃSKI Rafał 4427Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn143M 16321:4500:00:0001:58:02.7001:58:02.70+01:07:4319:403,0
207PRZYBYSZ Katarzyna 4067StaminaBOXOpen Kobiet39K 4420:4500:00:0001:58:10.4501:58:10.45+01:07:5019:413,0
208MRÓZ Katarzyna 4039KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet40K 4520:4500:00:0001:58:15.1501:58:15.15+01:07:5519:423,0
209CZERNIAKOWSKI Michał 4032Jakoś damy radęOpen Mężczyzn144M 16420:4500:00:0001:58:38.9501:58:38.95+01:08:1919:463,0
210BUKSA Maciej 4030Jakoś damy radęOpen Mężczyzn145M 16520:4500:00:0001:58:41.4001:58:41.40+01:08:2119:463,0
211TOMCZYK Kinga 4292KOTOpen Kobiet41K 4621:1500:00:0001:59:12.6501:59:12.65+01:08:5319:523,0
212BARAN Aleksandra 4130Biegam i SkaczeOpen Kobiet42K 4721:0000:00:0001:59:16.6001:59:16.60+01:08:5719:523,0
213ODOMIRSKA Katarzyna 4291KOTOpen Kobiet43K 4821:1500:00:0001:59:18.8501:59:18.85+01:08:5919:533,0
214GADOWSKA Aleksandra 4462Open Kobiet44K 4921:1500:00:0001:59:23.8501:59:23.85+01:09:0419:533,0
215GADOWSKI Paweł 4463Open Mężczyzn146M 16621:1500:00:0001:59:27.6501:59:27.65+01:09:0819:543,0
216SYNOWIEC Tomasz 4248Open Mężczyzn147M 16721:0000:00:0001:59:44.9501:59:44.95+01:09:2519:573,0
217ARMATA Tomasz 4203Open Mężczyzn148M 16821:0000:00:0001:59:46.1501:59:46.15+01:09:2619:573,0
218KUŹMA Marcin 4224Open Mężczyzn149M 16921:0000:00:0001:59:46.9001:59:46.90+01:09:2719:573,0
219KONIK Blazej 4219Open Mężczyzn150M 17021:0000:00:0001:59:50.1501:59:50.15+01:09:3019:583,0
220KUNCE Ryszard 4155Grażyny CrossfituOpen Mężczyzn151M 17121:0000:00:0002:00:04.6502:00:04.65+01:09:4520:003,0
221JURKOWSKI Marcin 4214Open Masters Mężczyzn21M 17221:0000:00:0002:00:07.2002:00:07.20+01:09:4720:013,0
222HUDASZEK Zbigniew 4161Husaria Race Team Open Mężczyzn152M 17321:0000:00:0002:00:20.1502:00:20.15+01:10:0020:033,0
223JANIAK Gosia 4212Open Kobiet45K 5021:0000:00:0002:00:20.2502:00:20.25+01:10:0020:033,0
224KMIECIK Justyna 4278Husaria Race Team Open Kobiet46K 5121:1500:00:0002:00:29.0502:00:29.05+01:10:0920:043,0
225KMIECIK Marcin 4279Husaria Race Team Open Mężczyzn153M 17421:1500:00:0002:00:31.2002:00:31.20+01:10:1120:053,0
226MARSZAŁEK Mateusz 4446Open Mężczyzn154M 17521:4500:00:0002:00:33.4502:00:33.45+01:10:1320:053,0
227MOCUR Dawid 4447Open Mężczyzn155M 17621:4500:00:0002:00:35.7502:00:35.75+01:10:1620:053,0
228SIMONI-KRAMARZ Alicja 4075TABREWOpen Masters Kobiet6K 5220:4500:00:0002:00:43.9502:00:43.95+01:10:2420:073,0
229ZBIEG Gabriela 4476Open Masters Kobiet7K 5320:4500:00:0002:00:47.2002:00:47.20+01:10:2720:073,0
230OGORZELEC Katarzyna 4073TABREWOpen Kobiet47K 5420:4500:00:0002:00:48.4002:00:48.40+01:10:2820:083,0
231LUBAŚ Anna 4072TABREWOpen Masters Kobiet8K 5520:4500:00:0002:00:49.1502:00:49.15+01:10:2920:083,0
232PĘKALA Renata 4074TABREWOpen Masters Kobiet9K 5620:4500:00:0002:00:50.7002:00:50.70+01:10:3120:083,0
233KUREK Małgorzata 4104Open Kobiet48K 5720:4500:00:0002:00:55.1502:00:55.15+01:10:3520:093,0
234OGAZA Anna 4008Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet49K 5820:4500:00:0002:00:59.8002:00:59.80+01:10:4020:093,0
235SZARO Artur 4185MEDICINE everyday therapyOpen Mężczyzn156M 17721:0000:00:0002:01:01.4002:01:01.40+01:10:4120:103,0
236WYCISK Marcin 4076TABREWOpen Masters Mężczyzn22M 17820:4500:00:0002:01:12.3002:01:12.30+01:10:5220:123,0
237PAKULAK Bartosz 4357Open Mężczyzn157M 17921:1500:00:0002:01:27.2002:01:27.20+01:11:0720:143,0
238CHROBOT Kamil 4331Open Mężczyzn158M 18021:1500:00:0002:01:28.9502:01:28.95+01:11:0920:143,0
239KACZMAREK Artur 4341Open Mężczyzn159M 18121:1500:00:0002:01:33.5502:01:33.55+01:11:1320:153,0
240FULEK Marcin 4267EGIS BiovitalniOpen Mężczyzn160M 18220:4500:00:0002:01:47.2002:01:47.20+01:11:2720:173,0
241CHRZAN Sebastian 4088Open Mężczyzn161M 18320:4500:00:0002:01:53.9502:01:53.95+01:11:3420:183,0
242MŁYNARCZYK Mateusz 4354Open Mężczyzn162M 18421:1500:00:0002:01:56.5502:01:56.55+01:11:3620:193,0
243KOT Iga 4022Husaria Race Team Open Kobiet50K 5920:4500:00:0002:01:59.2502:01:59.25+01:11:3920:193,0
244TABAJ Klaudia 4374Open Kobiet51K 6021:1500:00:0002:02:01.3502:02:01.35+01:11:4120:203,0
245ŚLIWA Maria 4270EGIS BiovitalniOpen Kobiet52K 6120:4500:00:0002:02:08.4502:02:08.45+01:11:4820:212,9
246LASKUS Krzysztof 4269EGIS BiovitalniOpen Mężczyzn163M 18520:4500:00:0002:02:09.2002:02:09.20+01:11:4920:212,9
247SIEDLIKOWSKI Krzysztof 4259CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn23M 18621:1500:00:0002:02:09.5502:02:09.55+01:11:4920:212,9
248KRZEPKOWSKA Agnieszka 4268EGIS BiovitalniOpen Kobiet53K 6220:4500:00:0002:02:10.3002:02:10.30+01:11:5020:212,9
249KOT Katarzyna 4023Husaria Race Team Open Kobiet54K 6320:4500:00:0002:02:13.1002:02:13.10+01:11:5320:222,9
250WYKRĘT Bartłomiej 4414NIEPOZORNIOpen Mężczyzn164M 18721:4500:00:0002:02:49.6502:02:49.65+01:12:3020:282,9
251PACYGON Tomek 4264Eden RunnersOpen Mężczyzn165M 18821:1500:00:0002:03:19.7002:03:19.70+01:13:0020:332,9
252VU-THANH Grzegorz 4253Open Mężczyzn166M 18921:0000:00:0002:03:21.0502:03:21.05+01:13:0120:332,9
253ŚCISŁO Paulina 4244Open Kobiet55K 6421:0000:00:0002:03:23.7502:03:23.75+01:13:0420:332,9
254SMYK Paweł 4246Open Mężczyzn167M 19021:0000:00:0002:03:25.2002:03:25.20+01:13:0520:342,9
255SKRĘTY Patryk 4265Eden RunnersOpen Mężczyzn168M 19121:1500:00:0002:03:25.8002:03:25.80+01:13:0620:342,9
256MĄKA Łukasz 4301Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn169M 19221:1500:00:0002:03:31.4002:03:31.40+01:13:1120:352,9
257WOJTULEWICZ Łukasz 4305Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn170M 19321:1500:00:0002:03:33.3502:03:33.35+01:13:1320:352,9
258WOJTULEWICZ Mateusz 4306Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn171M 19421:1500:00:0002:03:40.2502:03:40.25+01:13:2020:362,9
259GACEK Daniel 4297Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn172M 19521:1500:00:0002:03:43.4002:03:43.40+01:13:2320:372,9
260TOROŃSKI Tomasz 4375Open Mężczyzn173M 19621:1500:00:0002:03:49.1502:03:49.15+01:13:2920:382,9
261REMSAK Katarzyna 4239Open Kobiet56K 6521:0000:00:0002:03:56.0002:03:56.00+01:13:3620:392,9
262TOMALA Jarosław 4132Biegam i SkaczeOpen Mężczyzn174M 19721:0000:00:0002:04:00.6002:04:00.60+01:13:4120:402,9
263CHRISTENSEN Jens 4260Eden RunnersOpen Masters Mężczyzn24M 19821:1500:00:0002:04:03.4002:04:03.40+01:13:4320:402,9
264GOLCZYK Eryk 4261Eden RunnersOpen Mężczyzn175M 19921:1500:00:0002:04:14.0002:04:14.00+01:13:5420:422,9
265GUMIELA Adam 4011Gryf TeamOpen Mężczyzn176M 20020:4500:00:0002:04:33.9502:04:33.95+01:14:1420:452,9
266WITKOWSKI Marek 4314Skończeni OCROpen Masters Mężczyzn25M 20121:1500:00:0002:04:39.9002:04:39.90+01:14:2020:462,9
267GODULA Edyta 4391Czad ekipa z 21.15 :)Open Masters Kobiet10K 6621:4500:00:0002:04:43.9502:04:43.95+01:14:2420:472,9
268GODULA Adam 4390Czad ekipa z 21.15 :)Open Masters Mężczyzn26M 20221:4500:00:0002:04:44.4002:04:44.40+01:14:2420:472,9
269KOŹMIŃSKA Aleksandra 4347Open Kobiet57K 6721:1500:00:0002:04:46.1002:04:46.10+01:14:2620:472,9
270PROTASEWICZ Paulina 4362Open Kobiet58K 6821:1500:00:0002:04:47.0002:04:47.00+01:14:2720:472,9
271HOFFMAN Marcin 4262Eden RunnersOpen Mężczyzn177M 20321:1500:00:0002:04:50.7002:04:50.70+01:14:3120:482,9
272REY Andrzej 4201Zdążyć przed zmrokiemOpen Masters Mężczyzn27M 20421:0000:00:0002:05:13.3002:05:13.30+01:14:5320:522,9
273REY Patryk 4202Zdążyć przed zmrokiemOpen Mężczyzn178M 20521:0000:00:0002:05:18.4502:05:18.45+01:14:5820:532,9
274BANACZKOWSKI Tomasz 4200Wilk TrenujeOpen Mężczyzn179M 20621:0000:00:0002:05:22.4502:05:22.45+01:15:0220:532,9
275RENKIEWICZ Damian 4240Open Masters Mężczyzn28M 20721:0000:00:0002:06:00.6002:06:00.60+01:15:4121:002,9
275GRUSZCZYŃSKI Rafał 4209Open Masters Mężczyzn29M 20821:0000:00:0002:06:00.6002:06:00.60+01:15:4121:002,9
277WŁODARCZYK Damian 4254Open Mężczyzn180M 20921:0000:00:0002:06:04.9002:06:04.90+01:15:4521:002,9
277TRZASKA Krzysztof 4251Open Masters Mężczyzn30M 21021:0000:00:0002:06:04.9002:06:04.90+01:15:4521:002,9
279SZAŁKOWSKA Agnieszka 4012Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet59K 6920:4500:00:0002:06:09.2502:06:09.25+01:15:4921:012,9
280DZIAWGO Adam 4131Biegam i SkaczeOpen Mężczyzn181M 21121:0000:00:0002:06:27.2002:06:27.20+01:16:0721:042,8
281ZAJĄC Natalia 4134Biegam i SkaczeOpen Kobiet60K 7021:0000:00:0002:06:31.5002:06:31.50+01:16:1121:052,8
282MACIĄŻKA Piotr 4198WE ARE THE ANSWEAROpen Masters Mężczyzn31M 21221:0000:00:0002:06:41.3502:06:41.35+01:16:2121:062,8
283MACIĄŻKA Anna 4226Open Masters Kobiet11K 7121:0000:00:0002:06:46.6002:06:46.60+01:16:2721:072,8
284SOJA Marcin 4199WE ARE THE ANSWEAROpen Mężczyzn182M 21321:0000:00:0002:06:51.4502:06:51.45+01:16:3121:082,8
285KAMIŃSKA - WCISŁO Monika 4392Czad ekipa z 21.15 :)Open Masters Kobiet12K 7221:4500:00:0002:06:56.9502:06:56.95+01:16:3721:092,8
286WCISŁO Piotr 4393Czad ekipa z 21.15 :)Open Masters Mężczyzn32M 21421:4500:00:0002:06:57.5502:06:57.55+01:16:3721:092,8
287TRACZ Sławomir 4029Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn33M 21520:4500:00:0002:06:58.1502:06:58.15+01:16:3821:092,8
288SKWAREK Tomasz 4367Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn183M 21620:4500:00:0002:07:00.1502:07:00.15+01:16:4021:102,8
289SKWAREK Magdalena 4258Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet61K 7320:4500:00:0002:07:02.1502:07:02.15+01:16:4221:102,8
290WALEWICZ Piotr 4014Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn184M 21720:4500:00:0002:07:36.4002:07:36.40+01:17:1621:162,8
291KUTAJ Szymon 4223Open Mężczyzn185M 21821:0000:00:0002:07:42.4502:07:42.45+01:17:2221:172,8
292SZYMAŃSKA Mirela 4013Hardcorowe WychylylybymyOpen Kobiet62K 7420:4500:00:0002:07:51.1002:07:51.10+01:17:3121:182,8
293KOLACHA Patryk 4263Eden RunnersOpen Mężczyzn186M 21921:1500:00:0002:07:58.3502:07:58.35+01:17:3821:192,8
294STAROŃ Marta 4266Eden RunnersOpen Kobiet63K 7521:1500:00:0002:08:08.1502:08:08.15+01:17:4821:212,8
295MALARCZYK Katarzyna 4430TURBO PYŚKIOpen Kobiet64K 7621:4500:00:0002:08:09.3002:08:09.30+01:17:4921:212,8
296KOPANIA Martyna 4428TURBO PYŚKIOpen Kobiet65K 7721:4500:00:0002:08:09.5502:08:09.55+01:17:4921:212,8
296MALARCZYK Marta 4431TURBO PYŚKIOpen Kobiet66K 7821:4500:00:0002:08:09.5502:08:09.55+01:17:4921:212,8
298LIPIEŃ Aleksandra 4429TURBO PYŚKIOpen Kobiet67K 7921:4500:00:0002:08:16.8502:08:16.85+01:17:5721:222,8
299WOŹNIAK Marta 4381Open Kobiet68K 8021:1500:00:0002:08:19.2502:08:19.25+01:17:5921:232,8
300RYZNAR Ela 4242Open Kobiet69K 8121:0000:00:0002:08:20.0502:08:20.05+01:18:0021:232,8
301FARYNIARZ Karolina 4439Open Kobiet70K 8221:4500:00:0002:08:22.7002:08:22.70+01:18:0321:232,8
302MAKOWIEC Jerzy 4227Open Masters Mężczyzn34M 22021:0000:00:0002:08:23.7502:08:23.75+01:18:0421:232,8
303KOMOŃSKI Roman 4218Open Mężczyzn187M 22121:0000:00:0002:08:43.8502:08:43.85+01:18:2421:272,8
304PACEK Cezary 4466Open Mężczyzn188M 22221:0000:00:0002:08:46.8502:08:46.85+01:18:2721:272,8
305TRZCIŃSKI Konrad 4459Open Mężczyzn189M 22321:4500:00:0002:08:48.4502:08:48.45+01:18:2821:282,8
306BIELECKA Katarzyna 4016Husaria Race Team Open Kobiet71K 8320:4500:00:0002:08:49.3502:08:49.35+01:18:2921:282,8
307KOSMALA Sebastian 4021Husaria Race Team Open Mężczyzn190M 22420:4500:00:0002:08:49.6002:08:49.60+01:18:3021:282,8
308KMIECIK Aneta 4144CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Kobiet13K 8421:0000:00:0002:08:50.7502:08:50.75+01:18:3121:282,8
309TOKARCZYK Grzegorz 4149CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn191M 22521:0000:00:0002:08:51.8502:08:51.85+01:18:3221:282,8
310RYZNAR Piotr 4243Open Mężczyzn192M 22621:0000:00:0002:08:52.5502:08:52.55+01:18:3221:282,8
311SZADY Jan 4456Open Mężczyzn193M 22721:4500:00:0002:08:53.0502:08:53.05+01:18:3321:282,8
312DOMINIK Kamil 4438Open Mężczyzn194M 22821:4500:00:0002:08:57.6002:08:57.60+01:18:3821:292,8
313MIAZGA Piotr 4464Open Mężczyzn195M 22921:4500:00:0002:09:01.4502:09:01.45+01:18:4121:302,8
314DUKAT Sandra 4208Open Kobiet72K 8521:0000:00:0002:09:01.8002:09:01.80+01:18:4221:302,8
315STRANSPICH Łukasz 4289KopalniakiOpen Mężczyzn196M 23021:1500:00:0002:09:19.2002:09:19.20+01:18:5921:332,8
316STRANSPICH Anna 4288KopalniakiOpen Kobiet73K 8621:1500:00:0002:09:31.0002:09:31.00+01:19:1121:352,8
317PRUCIAK Dawid 4363Open Mężczyzn197M 23121:1500:00:0002:09:58.0502:09:58.05+01:19:3821:392,8
318BURSKI Wojciech 4087Open Mężczyzn198M 23220:4500:00:0002:10:01.0002:10:01.00+01:19:4121:402,8
319DAJNOWSKA-KOPEĆ Karolina 4332Open Kobiet74K 8721:1500:00:0002:10:01.3502:10:01.35+01:19:4121:402,8
320DĘBSKI Norman 4333Open Mężczyzn199M 23321:1500:00:0002:10:04.7502:10:04.75+01:19:4521:402,8
321SZEWCZYK Kasia 4065Soczyście SążniściOpen Kobiet75K 8820:4500:00:0002:10:19.5502:10:19.55+01:19:5921:432,8
322KONIECZKO Edyta 4128Because Uber was busy...Open Kobiet76K 8921:0000:00:0002:10:20.6502:10:20.65+01:20:0121:432,8
323ZUGAJ Marek 4151CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Mężczyzn35M 23421:0000:00:0002:10:23.5502:10:23.55+01:20:0321:432,8
324LEPIARCZYK Paulina 4145CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet77K 9021:0000:00:0002:10:28.3502:10:28.35+01:20:0821:442,8
325ANTOS Piotr 4060Soczyście SążniściOpen Mężczyzn200M 23520:4500:00:0002:10:33.2002:10:33.20+01:20:1321:452,8
326URBANIEC Damian 4133Biegam i SkaczeOpen Mężczyzn201M 23621:0000:00:0002:10:33.5502:10:33.55+01:20:1321:452,8
327KOS Emil 4129Because Uber was busy...Open Mężczyzn202M 23721:0000:00:0002:11:11.0002:11:11.00+01:20:5121:512,7
328STEFAŃSKI Mikołaj 4148CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn203M 23821:0000:00:0002:11:13.1502:11:13.15+01:20:5321:522,7
329OSTAFIN Mariola 4146CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet78K 9121:0000:00:0002:11:20.2002:11:20.20+01:21:0021:532,7
330CHMIELIK Ilona 4140CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet79K 9221:0000:00:0002:11:27.2502:11:27.25+01:21:0721:542,7
331KROCZEK Mateusz 4405NIEPOZORNIOpen Mężczyzn204M 23921:4500:00:0002:11:29.3502:11:29.35+01:21:0921:542,7
332KUKUŁA Maciej 4407NIEPOZORNIOpen Mężczyzn205M 24021:4500:00:0002:11:30.8502:11:30.85+01:21:1121:552,7
333TRZOP Dominik 4411NIEPOZORNIOpen Mężczyzn206M 24121:4500:00:0002:11:32.9502:11:32.95+01:21:1321:552,7
334WOJCIECH Mateusz 4413NIEPOZORNIOpen Mężczyzn207M 24221:4500:00:0002:11:33.7502:11:33.75+01:21:1421:552,7
335WOJCIECH Krzysztof 4412NIEPOZORNIOpen Mężczyzn208M 24321:4500:00:0002:11:34.2502:11:34.25+01:21:1421:552,7
336SKAMAJ Krzysztof 4409NIEPOZORNIOpen Mężczyzn209M 24421:4500:00:0002:11:35.3002:11:35.30+01:21:1521:552,7
337KUBIESA Adrian 4406NIEPOZORNIOpen Mężczyzn210M 24521:4500:00:0002:11:36.5002:11:36.50+01:21:1621:562,7
338MĘDRYSA Michał 4408NIEPOZORNIOpen Mężczyzn211M 24621:4500:00:0002:11:38.0002:11:38.00+01:21:1821:562,7
339STACHOWIAK Remigiusz 4479NIEPOZORNIOpen Mężczyzn212M 24721:4500:00:0002:11:39.5002:11:39.50+01:21:1921:562,7
340WOJCIECHOWSKI Piotr 4286IWAN I MLECZ!Open Mężczyzn213M 24821:1500:00:0002:12:01.4502:12:01.45+01:21:4122:002,7
341CZAJKOWSKI Sebastian 4287KopalniakiOpen Mężczyzn214M 24921:1500:00:0002:12:03.7002:12:03.70+01:21:4422:002,7
342HOLEWA Grzegorz 4474CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn215M 25021:0000:00:0002:12:03.9502:12:03.95+01:21:4422:002,7
343WOŹNICA Małgorzata 4290KopalniakiOpen Kobiet80K 9321:1500:00:0002:12:06.7502:12:06.75+01:21:4722:012,7
344KILARSKA Barbara 4143CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet81K 9421:0000:00:0002:12:07.4002:12:07.40+01:21:4722:012,7
345KUREK Katarzyna 4401Latający HolenderOpen Kobiet82K 9521:4500:00:0002:12:07.7002:12:07.70+01:21:4822:012,7
346SOKOLNICKA Anna 4147CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet83K 9621:0000:00:0002:12:11.3002:12:11.30+01:21:5122:012,7
347WARECKA Joanna 4285IWAN I MLECZ!Open Kobiet84K 9721:1500:00:0002:12:45.0002:12:45.00+01:22:2522:072,7
348LECHOCKI Michał 4284Ivan I Mlecz!Open Mężczyzn216M 25121:1500:00:0002:12:48.5502:12:48.55+01:22:2822:082,7
349MIKA Bogumił 4038KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn217M 25220:4500:00:0002:14:17.5502:14:17.55+01:23:5722:222,7
350SOBOS Izabela 4042KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Kobiet85K 9820:4500:00:0002:14:24.9502:14:24.95+01:24:0522:242,7
351LENART Paweł 4071Szczyty MożliwościOpen Mężczyzn218M 25320:4500:00:0002:14:26.0502:14:26.05+01:24:0622:242,7
352PIWOWARCZYK Artur 4041KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn219M 25420:4500:00:0002:14:29.9002:14:29.90+01:24:1022:242,7
353SWAŁDEK Grzegorz 4043KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn220M 25520:4500:00:0002:14:30.5002:14:30.50+01:24:1022:252,7
354MAJKOWSKI Michał 4037KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn221M 25620:4500:00:0002:14:30.8002:14:30.80+01:24:1122:252,7
355KALNIUK Tomasz 4295Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn222M 25721:4500:00:0002:14:48.2502:14:48.25+01:24:2822:282,7
356BIEL Marta 4328Open Kobiet86K 9921:4500:00:0002:14:55.3002:14:55.30+01:24:3522:292,7
357GÓRKA Karolina 4034KraKmandosOpen Kobiet87K 10020:4500:00:0002:15:02.9002:15:02.90+01:24:4322:302,7
358BIOLIK Marek 4404NIEPOZORNIOpen Mężczyzn223M 25821:4500:00:0002:15:05.7502:15:05.75+01:24:4622:302,7
359FURGAŁ Ryszard 4336Open Mężczyzn224M 25921:4500:00:0002:15:11.0502:15:11.05+01:24:5122:312,7
360KILIAN Iwona 4035KraKmandosOpen Kobiet88K 10120:4500:00:0002:15:11.7502:15:11.75+01:24:5222:312,7
361MARTUSZEWSKI Ryszard 4109Open Masters Mężczyzn36M 26021:4500:00:0002:15:14.5502:15:14.55+01:24:5422:322,7
362KUBIŃSKI Damian 4473Open Mężczyzn225M 26121:4500:00:0002:15:17.3502:15:17.35+01:24:5722:322,7
363 4141  100:14:1502:01:13.4502:15:28.75+01:25:0920:123,0
364BARON Aneta 4003Byle do metyOpen Kobiet89K 10220:4500:00:0002:15:39.1502:15:39.15+01:25:1922:362,7
365DUDA Izabela 4006Byle do metyOpen Kobiet90K 10320:4500:00:0002:15:44.1002:15:44.10+01:25:2422:372,7
366KSIĄŻEK Krzysztof 4400Latający HolenderOpen Mężczyzn226M 26221:4500:00:0002:15:59.5502:15:59.55+01:25:3922:392,6
367TURZA Filip 4402Latający HolenderOpen Mężczyzn227M 26321:4500:00:0002:16:05.3502:16:05.35+01:25:4522:402,6
368KRÓL Krzysztof 4275HondziarzeOpen Mężczyzn228M 26421:1500:00:0002:16:39.8002:16:39.80+01:26:2022:462,6
369MAJEWSKI Hubert 4277HondziarzeOpen Mężczyzn229M 26521:1500:00:0002:16:40.1002:16:40.10+01:26:2022:462,6
370LALIK Magdalena 4276HondziarzeOpen Kobiet91K 10421:1500:00:0002:16:40.1502:16:40.15+01:26:2022:462,6
371KOCOLOWSKI Jurek 4343Open Masters Mężczyzn37M 26621:4500:00:0002:17:30.8502:17:30.85+01:27:1122:552,6
372PIERWOŁA Tomasz 4424Poznań Race TeamOpen Mężczyzn230M 26721:4500:00:0002:18:36.3502:18:36.35+01:28:1623:062,6
373HAŁASZYN Joanna 4415Organic TeamOpen Kobiet92K 10521:4500:00:0002:18:40.7002:18:40.70+01:28:2123:062,6
374MAĆKOWIAK Karolina 4421poRUNbaniOpen Kobiet93K 10621:4500:00:0002:18:45.8002:18:45.80+01:28:2623:072,6
375ŻOŁĄDEK Krzysztof 4423poRUNbaniOpen Mężczyzn231M 26821:4500:00:0002:18:48.9502:18:48.95+01:28:2923:082,6
376PASIOWIEC Krzysztof 4233Open Mężczyzn232M 26921:0000:00:0002:18:58.9002:18:58.90+01:28:3923:092,6
377STAWIARZ Małgorzata 4455Open Kobiet94K 10721:4500:00:0002:19:03.1002:19:03.10+01:28:4323:102,6
378BUNIKOWSKA Emilia 4157Husaria Race Team Open Kobiet95K 10821:0000:00:0002:19:07.4502:19:07.45+01:28:4723:112,6
378PAWELEC Aleksandra 4168Husaria Race Team Open Kobiet96K 10921:0000:00:0002:19:07.4502:19:07.45+01:28:4723:112,6
380CZEPIEC Alicja 4158Husaria Race Team Open Kobiet97K 11021:0000:00:0002:19:07.6002:19:07.60+01:28:4823:112,6
381TOCHOWICZ Barbara 4172Husaria Race Team Open Kobiet98K 11121:0000:00:0002:19:08.0502:19:08.05+01:28:4823:112,6
382RAŚ Agnieszka 4170Husaria Race Team Open Masters Kobiet14K 11221:0000:00:0002:19:08.3502:19:08.35+01:28:4823:112,6
383BRACHOWICZ Piotr 4205Open Mężczyzn233M 27021:0000:00:0002:19:10.1002:19:10.10+01:28:5023:112,6
384WOLARCZYK Gabriela 4174Husaria Race Team Open Kobiet99K 11321:0000:00:0002:19:12.4002:19:12.40+01:28:5223:122,6
385MUCHA Jarosław 4165Husaria Race Team Open Mężczyzn234M 27121:0000:00:0002:19:13.4502:19:13.45+01:28:5323:122,6
386BARCZ Bartłomiej 4156Husaria Race Team Open Mężczyzn235M 27221:0000:00:0002:19:14.6502:19:14.65+01:28:5523:122,6
387WĄSAK Waldek 4471Open Mężczyzn236M 27321:0000:00:0002:19:16.7502:19:16.75+01:28:5723:122,6
388FELISIAK Rafał 4433X-Team Special Forces Open Mężczyzn237M 27421:4500:00:0002:19:17.1502:19:17.15+01:28:5723:122,6
389WEISMAYR Stephan 4124Open Masters Mężczyzn38M 27521:1500:00:0002:19:22.6002:19:22.60+01:29:0323:132,6
390RYŚ Marzena 4171Husaria Race Team Open Kobiet100K 11421:0000:00:0002:19:26.2502:19:26.25+01:29:0623:142,6
391ZBROSZCZYK Roksana 4010Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet101K 11520:4500:00:0002:19:48.8002:19:48.80+01:29:2923:182,6
392ZBROSZCZYK Damian 4009Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn238M 27620:4500:00:0002:20:10.4502:20:10.45+01:29:5023:212,6
393KIELISIAK Marek 4162Husaria Race Team Open Mężczyzn239M 27721:0000:00:0002:20:15.0502:20:15.05+01:29:5523:222,6
394LENART Natalia 4105Open Kobiet102K 11620:4500:00:0002:20:28.1002:20:28.10+01:30:0823:242,6
395BARAN Adam 4086Open Mężczyzn240M 27820:4500:00:0002:20:31.6002:20:31.60+01:30:1223:252,6
396GRUSZKA Damian 4007Byle do metyOpen Mężczyzn241M 27920:4500:00:0002:22:21.6002:22:21.60+01:32:0223:432,5
397DAWIEC Maria 4271Głodne GodzilleOpen Kobiet103K 11720:4500:00:0002:22:52.5502:22:52.55+01:32:3223:482,5
398ŻUREK Michał 4085TS WieliczankaOpen Mężczyzn242M 28020:4500:00:0002:22:54.9502:22:54.95+01:32:3523:492,5
399DUDEK Jakub 4082TS WieliczankaOpen Mężczyzn243M 28120:4500:00:0002:22:55.9002:22:55.90+01:32:3623:492,5
400CZYŻOWSKI Kamil 4081TS WieliczankaOpen Mężczyzn244M 28220:4500:00:0002:22:56.9502:22:56.95+01:32:3723:492,5
401KORZENIOWSKI Mateusz 4084TS WieliczankaOpen Mężczyzn245M 28320:4500:00:0002:22:59.2502:22:59.25+01:32:3923:492,5
402HERÓD Rafał 4083TS WieliczankaOpen Mężczyzn246M 28420:4500:00:0002:23:02.0002:23:02.00+01:32:4223:502,5
403KONSTANTY Joanna 4272Głodne GodzilleOpen Kobiet104K 11820:4500:00:0002:23:04.1502:23:04.15+01:32:4423:502,5
404GAŃKO Aleksander 4159Husaria Race Team Open Mężczyzn247M 28521:0000:00:0002:23:33.9002:23:33.90+01:33:1423:552,5
405KRZAK Edyta 4163Husaria Race Team Open Kobiet105K 11921:0000:00:0002:23:36.9002:23:36.90+01:33:1723:562,5
406KOŚCIELNIAK Klaudia 4062Soczyście SążniściOpen Kobiet106K 12020:4500:00:0002:23:47.6002:23:47.60+01:33:2823:572,5
407TOKARCZYK Szymon 4066Soczyście SążniściOpen Mężczyzn248M 28620:4500:00:0002:23:48.6002:23:48.60+01:33:2923:582,5
408BUREK Marek 4207Open Mężczyzn249M 28721:0000:00:0002:24:12.6002:24:12.60+01:33:5324:022,5
409PORĘBSKI Jarosław 4237Open Mężczyzn250M 28821:0000:00:0002:24:14.8002:24:14.80+01:33:5524:022,5
410PORĘBSKA Katarzyna 4236Open Kobiet107K 12121:0000:00:0002:24:19.5502:24:19.55+01:33:5924:032,5
411UJAZDOWSKI Artur 4252Open Mężczyzn251M 28921:0000:00:0002:24:45.0502:24:45.05+01:34:2524:072,5
412HANUSIAK Leszek 4160Husaria Race Team Open Mężczyzn252M 29021:0000:00:0002:24:56.0002:24:56.00+01:34:3624:092,5
413KWIATKOWSKA Marta 4225Open Kobiet108K 12221:0000:00:0002:25:02.3502:25:02.35+01:34:4224:102,5
414BARA Daniel 4189SmeerfyOpen Mężczyzn253M 29121:0000:00:0002:25:28.5502:25:28.55+01:35:0824:142,5
415WEREWKA Kamila 4197SmeerfyOpen Kobiet109K 12321:0000:00:0002:25:31.7502:25:31.75+01:35:1224:152,5
416RZEPKA Lidia 4477SmeerfyOpen Kobiet110K 12421:0000:00:0002:25:35.3502:25:35.35+01:35:1524:152,5
417BAHYRYCZ Izabela 4188SmeerfyOpen Kobiet111K 12521:0000:00:0002:25:56.4002:25:56.40+01:35:3624:192,5
418KARCZ Paweł 4216Open Mężczyzn254M 29221:0000:00:0002:27:30.1002:27:30.10+01:37:1024:352,4
419RÓŻAŃSKI Dominik 4194SmeerfyOpen Mężczyzn255M 29321:0000:00:0002:27:35.3502:27:35.35+01:37:1524:352,4
420FURGOŁ Patryk 4192SmeerfyOpen Mężczyzn256M 29421:0000:00:0002:27:38.3002:27:38.30+01:37:1824:362,4
421SMOLIŃSKA Wiktoria 4196SmeerfyOpen Kobiet112K 12621:0000:00:0002:27:57.5002:27:57.50+01:37:3724:392,4
422BORYS Klaudia 4191SmeerfyOpen Kobiet113K 12721:0000:00:0002:28:03.5502:28:03.55+01:37:4324:402,4
423BORYS Agnieszka 4190SmeerfyOpen Kobiet114K 12821:0000:00:0002:28:20.0502:28:20.05+01:38:0024:432,4
424GRZESIUK Filip 4193SmeerfyOpen Mężczyzn257M 29521:0000:00:0002:28:24.8502:28:24.85+01:38:0524:442,4
425ŻUCHOWSKI Jacek 4175Husaria Race Team Open Mężczyzn258M 29621:0000:00:0002:28:30.5502:28:30.55+01:38:1024:452,4
426ZIAJA Aleksandra 4127Open Kobiet115K 12920:4500:00:0002:30:29.6502:30:29.65+01:40:1025:042,4
427SZCZUKA Aleksandra 4120Open Kobiet116K 13020:4500:00:0002:30:30.8502:30:30.85+01:40:1125:052,4
428KARCZMARCZYK Ewelina 4096Open Kobiet117K 13120:4500:00:0002:30:31.8502:30:31.85+01:40:1225:052,4
429KAWULKA Robert 4319Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn259M 29721:1500:00:0002:32:30.3002:32:30.30+01:42:1025:252,4
430KOSEK Przemysław 4320Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn260M 29821:1500:00:0002:32:31.5502:32:31.55+01:42:1125:252,4
431TOMASZ Przewięźlikowski 4322Wściekłe ChomikiOpen Mężczyzn261M 29921:1500:00:0002:32:33.0002:32:33.00+01:42:1325:252,4
432PALIBOREK Monika 4321Wściekłe ChomikiOpen Kobiet118K 13221:1500:00:0002:32:35.9502:32:35.95+01:42:1625:252,4
433WIELGUS Jacek 4323Wściekłe ChomikiOpen Masters Mężczyzn39M 30021:1500:00:0002:32:36.2502:32:36.25+01:42:1625:262,4
434PIETRZYK Konrad 4358Open Mężczyzn262M 30121:1500:00:0002:32:58.4002:32:58.40+01:42:3825:292,4
435WOJTASIEWICZ Wiktoria 4379Open Kobiet119K 13321:1500:00:0002:33:01.4502:33:01.45+01:42:4125:302,4
436WOJTULEWICZ Michał 4307Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Masters Mężczyzn40M 30221:1500:00:0002:33:44.2502:33:44.25+01:43:2425:372,3
437GARBACKI Andrzej 4298Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Masters Mężczyzn41M 30321:1500:00:0002:33:53.1502:33:53.15+01:43:3325:382,3
438MANTUR Dominika 4229Open Kobiet120K 13421:0000:00:0002:34:51.3002:34:51.30+01:44:3125:482,3
439TORMA Zsolt 4249Open Mężczyzn263M 30421:0000:00:0002:34:56.7002:34:56.70+01:44:3725:492,3
440BIEGA Dariusz 4296Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn264M 30521:1500:00:0002:38:17.2502:38:17.25+01:47:5726:222,3
441KIDOŃ Mateusz 4299Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn265M 30621:1500:00:0002:38:19.8002:38:19.80+01:48:0026:232,3
442TOKARZ Tomasz 4303Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Masters Mężczyzn42M 30721:1500:00:0002:38:21.0502:38:21.05+01:48:0126:232,3
443KOWALKOWSKA Joanna 4300Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Masters Kobiet15K 13521:1500:00:0002:38:36.1502:38:36.15+01:48:1626:262,3
444VIDA Katalin 4304Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Kobiet121K 13621:1500:00:0002:38:40.6002:38:40.60+01:48:2126:262,3
445TALAGA Artur 4302Nocne Dziki ze SmoleńskaOpen Mężczyzn266M 30821:1500:00:0002:38:42.0502:38:42.05+01:48:2226:272,3
446POSIEWKA Jacek 4361Open Mężczyzn267M 30921:1500:00:0002:42:36.3502:42:36.35+01:52:1627:062,2
447DOBROWOLSKI Kamil 4334Open Mężczyzn268M 31021:1500:00:0002:42:36.7502:42:36.75+01:52:1727:062,2
448STEFANIAK Ada 4370Open Kobiet122K 13721:1500:00:0002:45:36.1502:45:36.15+01:55:1627:362,2
449STEFANIAK Marek 4371Open Masters Mężczyzn43M 31121:1500:00:0002:45:37.1502:45:37.15+01:55:1727:362,2
450PAWŁOWSKA Agnieszka 4136Bobry WidmoOpen Kobiet123K 13821:0000:00:0002:47:36.5002:47:36.50+01:57:1627:562,1
451RÓŻYCKA Hanna 4465Open Kobiet124K 13921:0000:00:0002:47:41.4502:47:41.45+01:57:2127:562,1
452GÓRSKI Mateusz 4481Open Mężczyzn269M 31221:0000:00:0002:47:44.6502:47:44.65+01:57:2527:572,1
453GÓRSKA Aleksandra 4135Bobry WidmoOpen Kobiet125K 14021:0000:00:0002:47:45.1002:47:45.10+01:57:2527:572,1
454WOJTASIEWICZ Marek 4378Open Masters Mężczyzn44M 31321:1500:00:00   
455KRISCH Alex 4101Open Mężczyzn270M 31420:4500:00:00   
456STRUS Damian 4372Open Mężczyzn271M 31521:1500:00:00   
MRÓZ Sebastian 4040KRÓLEWNY I ŁOWCYOpen Mężczyzn20:45DNF DNF DNF--
Znaleziono 457 wynik(ów)