Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-11 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 480 |
Wystartowało : | 457 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 453 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 20:45 | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTASIEWICZ Marek | 4378 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
2 | SZCZĘSNY Paweł | 4467 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
3 | BYRTUS Józef | 4018 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
4 | KOGUT Dawid | 4098 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
5 | KRISCH Alex | 4101 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
6 | MAŁYJUREK Rafał | 4108 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
7 | MILLAN Arkadiusz | 4111 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
8 | PAŁKA Adam | 4114 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
9 | STRUS Damian | 4372 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
10 | JEDYNAK Emil | 4095 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
11 | WÓJCIK Przemysław | 4054 | Przystojni Inaczej Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
12 | PILSZEK Marek | 4027 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
13 | GAMŻA Damian | 4337 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
14 | PALEŃ Kamil | 4070 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
15 | TRELA Krzysztof | 4376 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
16 | TRELA Lukasz | 4377 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
17 | RÓG Sebastian | 4028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
18 | BARON Wojciech | 4004 | Byle do mety | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
19 | KARCZMARCZYK Krzysztof | 4342 | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
20 | ZAJĄC Łukasz | 4126 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
21 | JAŁOWICZOR Michał | 4094 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
22 | MAŁYJUREK Ola | 4024 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
23 | BURGHARDT Marcin | 4031 | Jakoś damy radę | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
24 | SZCZEPAŃSKI Krzysztof | 4058 | RED HORSES | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
25 | CICHORZ Tomasz | 4089 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
26 | BERNACKI Łukasz | 4001 | #DAMRADE | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
27 | JUŻECKI Krzysztof | 4215 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
28 | KABAJ Przemysław | 4068 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
29 | MIK Karol | 4069 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
30 | LAPCZYK Kornelia | 4078 | Total Freak | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
31 | MICOREK Michał | 4352 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
32 | OCHMAŃSKI Kamil | 4184 | MEDICINE everyday therapy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
33 | BRALEWSKI Damian | 4053 | Przystojni Inaczej Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
34 | BUJAS Kacper | 4330 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
35 | BUJAKOWSKI Patryk | 4480 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
36 | MIKRUT Mateusz | 4079 | Total Freak | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
37 | FRĄCZYK Jędrzej | 4475 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
38 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 4206 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
39 | LAPCZYK Dominika | 4077 | Total Freak | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
40 | STĘPIEŃ Łukasz | 4080 | Total Freak | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
41 | RYCHARSKI Damian | 4313 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
42 | WOLNY Daniel | 4380 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
43 | WYCZYŃSKA Bożena | 4312 | PUMA_Starogard | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
44 | JELEŃ Monika | 4310 | PUMA_Starogard | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
45 | KOSSECKI Michał | 4311 | PUMA_Starogard | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
46 | KRÓL Grzegorz | 4222 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
47 | MIOZGA Sebastian | 4353 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
48 | SIDOR Krystian | 4048 | Osiem | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
49 | ZIĘTEK Rafał | 4051 | Osiem | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
50 | WRÓBLEWSKI Rafał | 4050 | Osiem | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
51 | OSTAFIN Szymon | 4167 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
52 | GAWLIK Łukasz | 4019 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
53 | TROJANOWSKI Ryszard | 4122 | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
54 | TRAJDOS Bartosz | 4250 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
55 | KLEKOTKO Adrian | 4097 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
56 | STANOCH Jarek | 4247 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
57 | NIŹNIK Borys | 4166 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
58 | KAPICA Wojciech | 4052 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
59 | ŚLIWIŃSKI Marcin | 4118 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
60 | ŚLĘZAK Przemysław | 4049 | Osiem | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
61 | KRZYSZTOFIK Wojciech | 4102 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
62 | MŁYNARCZYK Dorota | 4112 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
63 | DYDUCH Dominika | 4090 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
64 | WOJTASZEK Michał | 4044 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
65 | JOPA Maciej | 4036 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
66 | WISNIOWSKI Mirosław | 4002 | Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
67 | ŁUGOWSKI Mariusz | 4106 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
68 | KRZYŻANOWSKI Julian | 4103 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
69 | MAZIARKA Krzysztof | 4110 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
70 | KOSON Krzysztof | 4099 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
71 | WIERZBICKI Adam | 4125 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
72 | PIECHÓWKA Paulina | 4115 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
73 | HOJDA Karolina | 4092 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
74 | ODRZYWOLSKI Kamil | 4057 | RED HORSES | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
75 | ODRZYWOLSKA Joanna | 4056 | RED HORSES | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
76 | TALAR Anna | 4121 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
77 | WALASZEK Maciej | 4123 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
78 | IZBA Damian | 4020 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
79 | HEITZMAN Grzegorz | 4055 | RED HORSES | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
80 | SZOREK Monika | 4059 | RED HORSES | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
81 | FRĄCZEK Kamil | 4091 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
82 | SOCZEK Ewa | 4119 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
83 | MACHURA Marcin | 4318 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
84 | KOZAKIEWICZ Rafał | 4100 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
85 | BILOUS Serhii | 4045 | Martwe pszczoły gryzą | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
86 | POCZĄTKO Łukasz | 4360 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
87 | OLEŚ Rafał | 4025 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
88 | PETRYKOWSKI Jakub | 4169 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
89 | HŁADASZ Przemysław | 4033 | Jakoś damy radę | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
90 | KOVALOV Oleksii | 4046 | Martwe pszczoły gryzą | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
91 | WIDUCH Ryszard | 4015 | hardcorowe wyhylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
92 | BROŹEK Adrian | 4329 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
93 | MANUKHINA Anhelina | 4047 | Martwe pszczoły gryzą | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
94 | ANTONIEWICZ Sławomir | 4187 | REBEL | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
95 | WRÓBEL Damian | 4178 | Janusze&Halyny | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
96 | KOPCIUCH Kamil | 4177 | Janusze&Halyny | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
97 | DROZD Marek | 4176 | Janusze&Halyny | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
98 | OLSZYCKI Michał | 4356 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
99 | GUBAŁA Katarzyna | 4210 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
100 | JEDLECKI Michał | 4213 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
101 | ORLEF Magdalena | 4064 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
102 | ORLEF Aleksandra | 4063 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
103 | PACIOREK Piotr | 4026 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
104 | ŁUKASIK Aleksandra | 4107 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
105 | RADZIK Sylwester | 4116 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
106 | SZALBIRAK Błażej | 4373 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
107 | KOŁBON Mikołaj | 4344 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
108 | KLABISZ Lukasz | 4154 | EKZ | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
108 | KLABISZ Agnieszka | 4153 | EKZ | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
110 | PIWOWARSKI Marcin | 4235 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
111 | WŁODARCZYK Jan | 4173 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
112 | KUTA Dominika | 4164 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
113 | PTASZEK Gabi | 4364 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
114 | KUZNYETSOVA Kateryna | 4350 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
115 | KAPUŚCIARZ Jakub | 4316 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
116 | STOPIAK Rafał | 4317 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
117 | PRZYBYSZ Katarzyna | 4067 | StaminaBOX | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
118 | MRÓZ Katarzyna | 4039 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
119 | CZERNIAKOWSKI Michał | 4032 | Jakoś damy radę | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
120 | BUKSA Maciej | 4030 | Jakoś damy radę | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
121 | ADAMCZYK Paulina | 4327 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
122 | BŁĄKAŁA Damian | 4017 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
123 | PIERZAK Przemysław | 4234 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
124 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 4075 | TABREW | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
125 | ZBIEG Gabriela | 4476 | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
126 | OGORZELEC Katarzyna | 4073 | TABREW | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
127 | LUBAŚ Anna | 4072 | TABREW | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
128 | PĘKALA Renata | 4074 | TABREW | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
129 | KUREK Małgorzata | 4104 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
130 | OGAZA Anna | 4008 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
131 | WYCISK Marcin | 4076 | TABREW | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
132 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 4315 | Śmietanka | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
133 | CHRZAN Sebastian | 4088 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
134 | KOT Iga | 4022 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
135 | FULEK Marcin | 4267 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
136 | ŚLIWA Maria | 4270 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
137 | LASKUS Krzysztof | 4269 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
138 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 4268 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
139 | KOT Katarzyna | 4023 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
140 | KALETA Sebastian | 4142 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
141 | BIELENIN Wojciech | 4308 | Pędzące Mamuty | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
142 | JURAS Radoslaw | 4309 | Pędzące Mamuty | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
143 | GÓRK Robert | 4478 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
144 | DUDEK Janusz | 4335 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
145 | BAJOŁEK Aleksandra | 4182 | MEDICINE everyday therapy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
146 | RACZYŃSKI Piotr | 4238 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
147 | BIEDA Agata | 4152 | CROSS HEROES-OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
148 | GUMIELA Adam | 4011 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
149 | ZARYCZNY Mateusz | 4294 | Lewa W Góre | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
150 | PAWLIK Krystian | 4293 | Lewa W Góre | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
151 | DOMAGAŁA Damian | 4324 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
152 | MALINOWSKA Joanna | 4228 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
153 | SŁOWIK Karolina | 4245 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
154 | WOZNIAK Krzysztof | 4326 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
155 | JARZĄBEK Kacper | 4325 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
156 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 4012 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
157 | KITA Daniel | 4273 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
158 | KAROŃ Wojciech | 4281 | Ice Invaders | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
159 | TRACZ Sławomir | 4029 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
160 | SKWAREK Tomasz | 4367 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
161 | SKWAREK Magdalena | 4258 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
162 | MICHNIAK Agnieszka | 4230 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
163 | WALEWICZ Piotr | 4014 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
164 | SZYMAŃSKA Mirela | 4013 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
165 | BIELECKA Katarzyna | 4016 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
166 | KOSMALA Sebastian | 4021 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
167 | KOWALIK Kinga | 4221 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
168 | KOWALIK Karol | 4220 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
169 | BURSKI Wojciech | 4087 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
170 | OLCZAK Adrian | 4232 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
171 | SZABAT Paweł | 4139 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
172 | MICHALEC Łukasz | 4138 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
173 | FILIPOWSKI Krzysztof | 4137 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
174 | SZEWCZYK Kasia | 4065 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
175 | ANTOS Piotr | 4060 | Soczyście Sążniści | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
176 | ŚLIWA Wojtek | 4368 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
177 | RACZEK Sylwester | 4365 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
178 | KNYĆ Mateusz | 4256 | 12 zup | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
179 | MĄKA Michał | 4257 | BUNGEEKRAKOW | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
180 | BARAN Aleksandra | 4130 | Biegam i Skacze | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
181 | KUBICKI Artur | 4349 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
182 | SYNOWIEC Tomasz | 4248 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
183 | ARMATA Tomasz | 4203 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
184 | KUŹMA Marcin | 4224 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
185 | KONIK Blazej | 4219 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
186 | KUNCE Ryszard | 4155 | Grażyny Crossfitu | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
187 | JURKOWSKI Marcin | 4214 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
188 | KOZIOŁ Szczepan | 4346 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
189 | HUDASZEK Zbigniew | 4161 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
190 | JANIAK Gosia | 4212 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
191 | RAFAŁOWSKI Damian | 4282 | Ice Invaders | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
192 | MIKA Bogumił | 4038 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
193 | LENART Paweł | 4071 | Szczyty Możliwości | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
194 | PIWOWARCZYK Artur | 4041 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
195 | SWAŁDEK Grzegorz | 4043 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
196 | RYBARSKI Przemysław | 4366 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
197 | MAJKOWSKI Michał | 4037 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
198 | SZARO Artur | 4185 | MEDICINE everyday therapy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
199 | NIEDZIELA Arkadiusz | 4355 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
200 | GÓRKA Karolina | 4034 | KraKmandos | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
201 | GUZIK Piotr | 4339 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
202 | KILIAN Iwona | 4035 | KraKmandos | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
203 | SOBOS Izabela | 4042 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
204 | LONCZAK Monika | 4280 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
205 | PIOTROWSKI Mirosław | 4359 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
206 | BARON Aneta | 4003 | Byle do mety | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
207 | DUDA Izabela | 4006 | Byle do mety | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
208 | GRZYWNOWICZ Mateusz | 4338 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
209 | VU-THANH Grzegorz | 4253 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
210 | ŚCISŁO Paulina | 4244 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
211 | SMYK Paweł | 4246 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
212 | SZYLKIN Wojciech | 4403 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
213 | REMSAK Katarzyna | 4239 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
214 | TOMALA Jarosław | 4132 | Biegam i Skacze | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
215 | REY Andrzej | 4201 | Zdążyć przed zmrokiem | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
216 | REY Patryk | 4202 | Zdążyć przed zmrokiem | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
217 | BANACZKOWSKI Tomasz | 4200 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
218 | GRUSZCZYŃSKI Rafał | 4209 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
218 | RENKIEWICZ Damian | 4240 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
220 | WŁODARCZYK Damian | 4254 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
220 | TRZASKA Krzysztof | 4251 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
222 | DZIAWGO Adam | 4131 | Biegam i Skacze | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
223 | ZAJĄC Natalia | 4134 | Biegam i Skacze | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
224 | ZBROSZCZYK Damian | 4009 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
225 | ZBROSZCZYK Roksana | 4010 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
226 | MACIĄŻKA Piotr | 4198 | WE ARE THE ANSWEAR | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
227 | MACIĄŻKA Anna | 4226 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
228 | SOJA Marcin | 4199 | WE ARE THE ANSWEAR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
229 | LENART Natalia | 4105 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
230 | BARAN Adam | 4086 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
231 | KUTAJ Szymon | 4223 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
232 | RYZNAR Ela | 4242 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
233 | MAKOWIEC Jerzy | 4227 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
234 | KOMOŃSKI Roman | 4218 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
235 | PACEK Cezary | 4466 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
236 | GRUSZKA Damian | 4007 | Byle do mety | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
237 | KMIECIK Aneta | 4144 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
238 | TOKARCZYK Grzegorz | 4149 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
239 | RYZNAR Piotr | 4243 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
240 | DUKAT Sandra | 4208 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
241 | DAWIEC Maria | 4271 | Głodne Godzille | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
242 | ŻUREK Michał | 4085 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
243 | DUDEK Jakub | 4082 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
244 | CZYŻOWSKI Kamil | 4081 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
245 | KORZENIOWSKI Mateusz | 4084 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
246 | HERÓD Rafał | 4083 | TS Wieliczanka | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
247 | KONSTANTY Joanna | 4272 | Głodne Godzille | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
248 | KILON Łukasz | 4482 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
249 | KOŚCIELNIAK Klaudia | 4062 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
250 | TOKARCZYK Szymon | 4066 | Soczyście Sążniści | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
251 | KONIECZKO Edyta | 4128 | Because Uber was busy... | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
252 | ZUGAJ Marek | 4151 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
253 | LEPIARCZYK Paulina | 4145 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
254 | URBANIEC Damian | 4133 | Biegam i Skacze | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
255 | IMIŃSKI Piotr | 4340 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
256 | SPECJALSKI Piotr | 4369 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
257 | STEFAŃSKI Mikołaj | 4148 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
258 | OSTAFIN Mariola | 4146 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
259 | KUBICKA Magdalena | 4348 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
260 | CHMIELIK Ilona | 4140 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
261 | KOS Emil | 4129 | Because Uber was busy... | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
262 | HOLEWA Grzegorz | 4474 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
263 | KILARSKA Barbara | 4143 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
264 | SOKOLNICKA Anna | 4147 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
265 | MROCZKA Mateusz | 4418 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
266 | KŁECZEK Szymon | 4417 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
267 | PAŁKA Kacper | 4420 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
268 | GŁADKOWSKI Jakub | 4416 | OSP Wola Filipowska | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
269 | TOMCZYK Kinga | 4292 | KOT | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
270 | ODOMIRSKA Katarzyna | 4291 | KOT | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
271 | GADOWSKA Aleksandra | 4462 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
272 | GADOWSKI Paweł | 4463 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
273 | KMIECIK Justyna | 4278 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
274 | KMIECIK Marcin | 4279 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
275 | PAKULAK Bartosz | 4357 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
276 | CHROBOT Kamil | 4331 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
277 | KACZMAREK Artur | 4341 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
278 | ZIAJA Aleksandra | 4127 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
279 | SZCZUKA Aleksandra | 4120 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
280 | KARCZMARCZYK Ewelina | 4096 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
281 | MŁYNARCZYK Mateusz | 4354 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
282 | TABAJ Klaudia | 4374 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
283 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 4259 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
284 | PACYGON Tomek | 4264 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
285 | SKRĘTY Patryk | 4265 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
286 | PASIOWIEC Krzysztof | 4233 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
287 | GACEK Daniel | 4297 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
288 | PAWELEC Aleksandra | 4168 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
289 | BRACHOWICZ Piotr | 4205 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
290 | WOLARCZYK Gabriela | 4174 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
291 | MUCHA Jarosław | 4165 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
292 | BARCZ Bartłomiej | 4156 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
293 | WĄSAK Waldek | 4471 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
294 | RAŚ Agnieszka | 4170 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
295 | BUNIKOWSKA Emilia | 4157 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
296 | TOROŃSKI Tomasz | 4375 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
297 | CZEPIEC Alicja | 4158 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
298 | TOCHOWICZ Barbara | 4172 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
299 | CHRISTENSEN Jens | 4260 | Eden Runners | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
300 | RYŚ Marzena | 4171 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
301 | GOLCZYK Eryk | 4261 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
302 | WOJTULEWICZ Łukasz | 4305 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
303 | WITKOWSKI Marek | 4314 | Skończeni OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
304 | MĄKA Łukasz | 4301 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
305 | KOŹMIŃSKA Aleksandra | 4347 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
306 | PROTASEWICZ Paulina | 4362 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
307 | CIENGIEL Hanna | 4436 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
308 | HOFFMAN Marcin | 4262 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
309 | KIELISIAK Marek | 4162 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
310 | HADRYAN Andrzej | 4385 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
311 | WIECZOREK Karol | 4388 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
312 | WOJTULEWICZ Mateusz | 4306 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
313 | KACZOR Marcin | 4386 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
314 | ZYCH Zbyszek | 4389 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
315 | SOREK Wojciech | 4387 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
316 | KOLACHA Patryk | 4263 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
317 | STAROŃ Marta | 4266 | Eden Runners | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
318 | GAŃKO Aleksander | 4159 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
319 | KRZAK Edyta | 4163 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
320 | WOŹNIAK Marta | 4381 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
321 | SAMBORSKA Małgorzata | 4422 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
322 | SZCZYGIEŁEK Piotr | 4458 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
323 | BUREK Marek | 4207 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
324 | PORĘBSKI Jarosław | 4237 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
325 | PORĘBSKA Katarzyna | 4236 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
326 | STRANSPICH Łukasz | 4289 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
327 | MALEŃCZYK Sylwester | 4470 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
328 | UJAZDOWSKI Artur | 4252 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
329 | STRANSPICH Anna | 4288 | Kopalniaki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
330 | HANUSIAK Leszek | 4160 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
331 | KWIATKOWSKA Marta | 4225 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
332 | PRUCIAK Dawid | 4363 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
333 | DAJNOWSKA-KOPEĆ Karolina | 4332 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
334 | DĘBSKI Norman | 4333 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
335 | WEREWKA Kamila | 4197 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
336 | BAHYRYCZ Izabela | 4188 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
337 | BARA Daniel | 4189 | Smeerfy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
338 | JANKOWICZ Tomasz | 4442 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
339 | RACHWAŁ Tomasz | 4454 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
340 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 4286 | IWAN I MLECZ! | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
341 | CZAJKOWSKI Sebastian | 4287 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
342 | WOŹNICA Małgorzata | 4290 | Kopalniaki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
343 | KARCZ Paweł | 4216 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
344 | RÓŻAŃSKI Dominik | 4194 | Smeerfy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
345 | FURGOŁ Patryk | 4192 | Smeerfy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
346 | RZEPKA Lidia | 4477 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
347 | SMOLIŃSKA Wiktoria | 4196 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
348 | CHOJNACKI Jarosław | 4398 | Latający Holender | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
349 | BORYS Klaudia | 4191 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
350 | WARECKA Joanna | 4285 | IWAN I MLECZ! | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
351 | LECHOCKI Michał | 4284 | Ivan I Mlecz! | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
352 | BORYS Agnieszka | 4190 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
353 | GRZESIUK Filip | 4193 | Smeerfy | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
354 | ŻUCHOWSKI Jacek | 4175 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
355 | MAZUR Wojciech | 4384 | Brzuchate misie | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
356 | BELICKI Dominik | 4425 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
357 | WALENCIK Marcin | 4461 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
358 | DURAKIEWICZ Marta | 4483 | X Team Special Forces | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
359 | OLEŚ Michał | 4449 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
360 | KRÓL Krzysztof | 4275 | Hondziarze | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
361 | MAJEWSKI Hubert | 4277 | Hondziarze | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
362 | LALIK Magdalena | 4276 | Hondziarze | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
363 | MYNAREK Daniel | 4448 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
364 | ŁĄCKI Wojciech | 4445 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
365 | STACHOWIAK Remigiusz | 4410 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
366 | WEISMAYR Stephan | 4124 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
367 | MANTUR Dominika | 4229 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
368 | TORMA Zsolt | 4249 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
369 | PYTLARZ-OZGA Ewa | 4453 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
369 | ADAMCZYK Jakub | 4434 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
371 | OZGA Maciej | 4450 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
372 | MARCHEWKA Jacek | 4396 | Jezioraki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
373 | JANIK Damian | 4394 | Jezioraki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
374 | KŁAKOWICZ Dariusz | 4395 | Jezioraki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
375 | SERAFIN Dominika | 4397 | Jezioraki | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
376 | FICEK Agnieszka | 4440 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
377 | KAŁUŻA Łukasz | 4443 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
378 | PONTUS Piotr | 4383 | #bestbuddyever | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
379 | PIASECKI Hubert | 4382 | #bestbuddyever | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
380 | PLUTA Mariusz | 4452 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
381 | CHOJNACKI Mateusz | 4399 | Latający Holender | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
382 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 4460 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
383 | KRYSA Magda | 4444 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
384 | BORKOWSKI Wojtek | 4435 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
384 | BARANOWSKI Maciej | 4472 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
386 | CZAJKO Magdalena | 4437 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
387 | GOWINSKA Kasia | 4441 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
388 | SZADZEWICZ Monika | 4457 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
389 | HAN Kamilla | 4426 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
390 | JAGLIŃSKI Rafał | 4427 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
391 | PERESADA Maria | 4551 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
392 | MARSZAŁEK Mateusz | 4446 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
393 | MOCUR Dawid | 4447 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
394 | PAWŁOWSKA Agnieszka | 4136 | Bobry Widmo | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
395 | RÓŻYCKA Hanna | 4465 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
396 | GÓRSKI Mateusz | 4481 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
397 | KAWULKA Robert | 4319 | Wściekłe Chomiki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
398 | KOSEK Przemysław | 4320 | Wściekłe Chomiki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
399 | TOMASZ Przewięźlikowski | 4322 | Wściekłe Chomiki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
400 | PALIBOREK Monika | 4321 | Wściekłe Chomiki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
401 | WIELGUS Jacek | 4323 | Wściekłe Chomiki | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
402 | GÓRSKA Aleksandra | 4135 | Bobry Widmo | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
403 | PIETRZYK Konrad | 4358 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
404 | WOJTASIEWICZ Wiktoria | 4379 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
405 | WOJTULEWICZ Michał | 4307 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
406 | GARBACKI Andrzej | 4298 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
407 | WYKRĘT Bartłomiej | 4414 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
408 | GODULA Edyta | 4391 | Czad ekipa z 21.15 :) | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
409 | GODULA Adam | 4390 | Czad ekipa z 21.15 :) | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
410 | KAMIŃSKA - WCISŁO Monika | 4392 | Czad ekipa z 21.15 :) | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
411 | WCISŁO Piotr | 4393 | Czad ekipa z 21.15 :) | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
412 | BIEGA Dariusz | 4296 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
413 | KIDOŃ Mateusz | 4299 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
414 | TOKARZ Tomasz | 4303 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
415 | KOWALKOWSKA Joanna | 4300 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
416 | VIDA Katalin | 4304 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
417 | TALAGA Artur | 4302 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
418 | MALARCZYK Katarzyna | 4430 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
419 | MALARCZYK Marta | 4431 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
419 | KOPANIA Martyna | 4428 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
421 | LIPIEŃ Aleksandra | 4429 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
422 | FARYNIARZ Karolina | 4439 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
423 | TRZCIŃSKI Konrad | 4459 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
424 | SZADY Jan | 4456 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
425 | DOMINIK Kamil | 4438 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
426 | MIAZGA Piotr | 4464 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
427 | POSIEWKA Jacek | 4361 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
428 | DOBROWOLSKI Kamil | 4334 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
429 | KROCZEK Mateusz | 4405 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
430 | KUKUŁA Maciej | 4407 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
431 | TRZOP Dominik | 4411 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
432 | WOJCIECH Mateusz | 4413 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
433 | WOJCIECH Krzysztof | 4412 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
434 | KUBIESA Adrian | 4406 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
435 | MĘDRYSA Michał | 4408 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
436 | SKAMAJ Krzysztof | 4409 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
437 | STACHOWIAK Remigiusz | 4479 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
438 | KUREK Katarzyna | 4401 | Latający Holender | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
439 | STEFANIAK Ada | 4370 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
440 | STEFANIAK Marek | 4371 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
441 | BIEL Marta | 4328 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
442 | KALNIUK Tomasz | 4295 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
443 | BIOLIK Marek | 4404 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
444 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 4109 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
445 | KUBIŃSKI Damian | 4473 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
446 | FURGAŁ Ryszard | 4336 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
447 | KSIĄŻEK Krzysztof | 4400 | Latający Holender | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
448 | TURZA Filip | 4402 | Latający Holender | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
449 | PIERWOŁA Tomasz | 4424 | Poznań Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
450 | HAŁASZYN Joanna | 4415 | Organic Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
451 | ŻOŁĄDEK Krzysztof | 4423 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
452 | MAĆKOWIAK Karolina | 4421 | poRUNbani | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
453 | FELISIAK Rafał | 4433 | X-Team Special Forces | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
454 | STAWIARZ Małgorzata | 4455 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
455 | KOCOLOWSKI Jurek | 4343 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
456 | 4141 | 00:14:15 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
MRÓZ Sebastian | 4040 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 20:45 | DNF |
Znaleziono 457 wynik(ów)