Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-11 |
Miejsce : | Kraków |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 480 |
Wystartowało : | 457 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 453 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 20:45 | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYJUREK Ola | 4024 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
2 | LAPCZYK Kornelia | 4078 | Total Freak | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
3 | LAPCZYK Dominika | 4077 | Total Freak | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
4 | WYCZYŃSKA Bożena | 4312 | PUMA_Starogard | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
5 | JELEŃ Monika | 4310 | PUMA_Starogard | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
6 | MŁYNARCZYK Dorota | 4112 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
7 | DYDUCH Dominika | 4090 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
8 | PIECHÓWKA Paulina | 4115 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
9 | HOJDA Karolina | 4092 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
10 | ODRZYWOLSKA Joanna | 4056 | RED HORSES | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
11 | TALAR Anna | 4121 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
12 | SZOREK Monika | 4059 | RED HORSES | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
13 | SOCZEK Ewa | 4119 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
14 | MANUKHINA Anhelina | 4047 | Martwe pszczoły gryzą | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
15 | GUBAŁA Katarzyna | 4210 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
16 | ORLEF Magdalena | 4064 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
17 | ORLEF Aleksandra | 4063 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
18 | ŁUKASIK Aleksandra | 4107 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
19 | KLABISZ Agnieszka | 4153 | EKZ | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
20 | KUTA Dominika | 4164 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
21 | PTASZEK Gabi | 4364 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
22 | KUZNYETSOVA Kateryna | 4350 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
23 | PRZYBYSZ Katarzyna | 4067 | StaminaBOX | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
24 | MRÓZ Katarzyna | 4039 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
25 | ADAMCZYK Paulina | 4327 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
26 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 4075 | TABREW | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
27 | ZBIEG Gabriela | 4476 | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
28 | OGORZELEC Katarzyna | 4073 | TABREW | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
29 | LUBAŚ Anna | 4072 | TABREW | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
30 | PĘKALA Renata | 4074 | TABREW | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
31 | KUREK Małgorzata | 4104 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
32 | OGAZA Anna | 4008 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
33 | KOT Iga | 4022 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
34 | ŚLIWA Maria | 4270 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
35 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 4268 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
36 | KOT Katarzyna | 4023 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
37 | BAJOŁEK Aleksandra | 4182 | MEDICINE everyday therapy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
38 | BIEDA Agata | 4152 | CROSS HEROES-OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
39 | MALINOWSKA Joanna | 4228 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
40 | SŁOWIK Karolina | 4245 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
41 | SZAŁKOWSKA Agnieszka | 4012 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
42 | SKWAREK Magdalena | 4258 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
43 | MICHNIAK Agnieszka | 4230 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
44 | SZYMAŃSKA Mirela | 4013 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
45 | BIELECKA Katarzyna | 4016 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
46 | KOWALIK Kinga | 4221 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
47 | SZEWCZYK Kasia | 4065 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
48 | BARAN Aleksandra | 4130 | Biegam i Skacze | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
49 | JANIAK Gosia | 4212 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
50 | GÓRKA Karolina | 4034 | KraKmandos | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
51 | KILIAN Iwona | 4035 | KraKmandos | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
52 | SOBOS Izabela | 4042 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
53 | LONCZAK Monika | 4280 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
54 | BARON Aneta | 4003 | Byle do mety | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
55 | DUDA Izabela | 4006 | Byle do mety | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
56 | ŚCISŁO Paulina | 4244 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
57 | REMSAK Katarzyna | 4239 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
58 | ZAJĄC Natalia | 4134 | Biegam i Skacze | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
59 | ZBROSZCZYK Roksana | 4010 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
60 | MACIĄŻKA Anna | 4226 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
61 | LENART Natalia | 4105 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
62 | RYZNAR Ela | 4242 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
63 | KMIECIK Aneta | 4144 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
64 | DUKAT Sandra | 4208 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
65 | DAWIEC Maria | 4271 | Głodne Godzille | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
66 | KONSTANTY Joanna | 4272 | Głodne Godzille | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
67 | KOŚCIELNIAK Klaudia | 4062 | Soczyście Sążniści | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
68 | KONIECZKO Edyta | 4128 | Because Uber was busy... | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
69 | LEPIARCZYK Paulina | 4145 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
70 | OSTAFIN Mariola | 4146 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
71 | KUBICKA Magdalena | 4348 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
72 | CHMIELIK Ilona | 4140 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
73 | KILARSKA Barbara | 4143 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
74 | SOKOLNICKA Anna | 4147 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
75 | TOMCZYK Kinga | 4292 | KOT | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
76 | ODOMIRSKA Katarzyna | 4291 | KOT | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
77 | GADOWSKA Aleksandra | 4462 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
78 | KMIECIK Justyna | 4278 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
79 | ZIAJA Aleksandra | 4127 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
80 | SZCZUKA Aleksandra | 4120 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
81 | KARCZMARCZYK Ewelina | 4096 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
82 | TABAJ Klaudia | 4374 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
83 | PAWELEC Aleksandra | 4168 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
84 | WOLARCZYK Gabriela | 4174 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
85 | RAŚ Agnieszka | 4170 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
86 | BUNIKOWSKA Emilia | 4157 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
87 | CZEPIEC Alicja | 4158 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
88 | TOCHOWICZ Barbara | 4172 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
89 | RYŚ Marzena | 4171 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
90 | KOŹMIŃSKA Aleksandra | 4347 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
91 | PROTASEWICZ Paulina | 4362 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
92 | CIENGIEL Hanna | 4436 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
93 | STAROŃ Marta | 4266 | Eden Runners | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
94 | KRZAK Edyta | 4163 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
95 | WOŹNIAK Marta | 4381 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
96 | SAMBORSKA Małgorzata | 4422 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
97 | PORĘBSKA Katarzyna | 4236 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
98 | STRANSPICH Anna | 4288 | Kopalniaki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
99 | KWIATKOWSKA Marta | 4225 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
100 | DAJNOWSKA-KOPEĆ Karolina | 4332 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
101 | WEREWKA Kamila | 4197 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
102 | BAHYRYCZ Izabela | 4188 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
103 | WOŹNICA Małgorzata | 4290 | Kopalniaki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
104 | RZEPKA Lidia | 4477 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
105 | SMOLIŃSKA Wiktoria | 4196 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
106 | BORYS Klaudia | 4191 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
107 | WARECKA Joanna | 4285 | IWAN I MLECZ! | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
108 | BORYS Agnieszka | 4190 | Smeerfy | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
109 | DURAKIEWICZ Marta | 4483 | X Team Special Forces | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
110 | LALIK Magdalena | 4276 | Hondziarze | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
111 | MANTUR Dominika | 4229 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
112 | PYTLARZ-OZGA Ewa | 4453 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
113 | SERAFIN Dominika | 4397 | Jezioraki | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
114 | FICEK Agnieszka | 4440 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
115 | KRYSA Magda | 4444 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
116 | CZAJKO Magdalena | 4437 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
117 | GOWINSKA Kasia | 4441 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
118 | SZADZEWICZ Monika | 4457 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
119 | HAN Kamilla | 4426 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
120 | PERESADA Maria | 4551 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
121 | PAWŁOWSKA Agnieszka | 4136 | Bobry Widmo | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
122 | RÓŻYCKA Hanna | 4465 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
123 | PALIBOREK Monika | 4321 | Wściekłe Chomiki | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
124 | GÓRSKA Aleksandra | 4135 | Bobry Widmo | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
125 | WOJTASIEWICZ Wiktoria | 4379 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
126 | GODULA Edyta | 4391 | Czad ekipa z 21.15 :) | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
127 | KAMIŃSKA - WCISŁO Monika | 4392 | Czad ekipa z 21.15 :) | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
128 | KOWALKOWSKA Joanna | 4300 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
129 | VIDA Katalin | 4304 | Nocne Dziki ze Smoleńska | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
130 | MALARCZYK Katarzyna | 4430 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
131 | MALARCZYK Marta | 4431 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
131 | KOPANIA Martyna | 4428 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
133 | LIPIEŃ Aleksandra | 4429 | TURBO PYŚKI | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
134 | FARYNIARZ Karolina | 4439 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
135 | KUREK Katarzyna | 4401 | Latający Holender | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
136 | STEFANIAK Ada | 4370 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
137 | BIEL Marta | 4328 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
138 | HAŁASZYN Joanna | 4415 | Organic Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
139 | MAĆKOWIAK Karolina | 4421 | poRUNbani | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
140 | STAWIARZ Małgorzata | 4455 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 140 wynik(ów)