Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Łódź |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 605 |
Wystartowało : | 558 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 553 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 20:30 | 20:45 | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | 22:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Czas łączny |
---|---|---|---|---|
1 | HUSARIA RACE TEAM | Bartosz Brzeziński Peter Kulaga Artur Gawroński Sławek Albrecht Mateusz Kowalski | 00:48:06.00 00:53:30.35 00:59:57.30 01:16:17.05 01:16:17.20 | 05:14:07.000 |
2 | TABATA RADEK TEAM | Andrzej Greń Tomasz Łuczyński Grzegorz Kraś Mariusz Palutkiewicz Piotr Rozwandowicz | 01:04:54.95 01:05:06.40 01:12:47.15 01:14:20.40 01:14:21.60 | 05:51:28.000 |
3 | RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY | Artur Brożek Michał Łaskawski Marek Szwed Joanna Konstanty Maria Dawiec | 00:50:50.80 01:04:04.90 01:19:37.65 01:28:56.40 01:28:56.90 | 06:12:23.000 |
4 | ROSSMANN | Piotr Wojciechowski Paweł Niemczyk Kamil Kaniowski Krystian Kamecki Konrad Kacprzak | 01:15:40.05 01:20:11.15 01:20:11.20 01:03:37.40 01:15:39.65 | 06:15:18.000 |
5 | ROOKIES | Marcin Majchrzak Małgorzata Lukas Aleksandra Stanowska Michał Stanowski Łukasz Stajuda | 01:10:35.05 01:15:25.40 01:16:51.95 01:17:12.60 01:18:37.65 | 06:18:40.000 |
6 | SPORTERA OCR | Łukasz Dopierała Dawid Leśniewski Dan Garcia Karolina Szałkucka Emil Kwaśniak | 00:58:05.05 01:16:24.70 01:25:14.00 01:25:14.10 01:31:31.20 | 06:36:28.000 |
7 | HUMAN OCR | Paweł Sikora Michał Janicki Konrad Baran Konrad Brygier Michał Świątkowski | 01:20:25.20 01:29:53.00 01:30:12.15 01:30:37.15 01:31:16.60 | 07:22:23.000 |
8 | CR-LISKI | Maja Skowrońska Magdalena SUCHAN Bartłomiej Czyżewski sebastian walczak KATARZYNA PŁOSZAJ | 01:26:19.55 01:26:35.10 01:28:10.20 01:33:30.35 01:33:31.20 | 07:28:05.000 |
9 | CF KUŹNIA DAMIANA | Szymon Stachowicz Zbigniew Zając Estera Stachowicz Damian Gach Paulina Ziarkowska | 01:27:10.85 01:27:10.85 01:27:10.90 01:33:35.55 01:33:36.00 | 07:28:41.000 |
10 | O BOGOWIE WALKA | Mateusz Papierz Mariisz Szymaszkiewicz Jan Arkuszyński Maciej Majchrowski Michał Rytych | 01:30:07.00 01:30:07.15 01:30:07.30 01:30:07.45 01:30:07.65 | 07:30:35.000 |
11 | EPA GKMA | Agata Karcz Renata Katarzyna Szustka Arkadiusz Tokarczyk Marcin Grobelny Natalia Adamkiewicz | 01:35:19.25 01:35:20.35 01:35:20.55 01:35:21.10 01:35:21.80 | 07:56:41.000 |
12 | #TEAMSPORTI | Łukasz Myszka Jakub Myszka Aleksandra Gut Marek Kwiatkowski Agnieszka Stępień | 01:36:43.70 01:37:01.75 01:37:45.40 01:38:42.60 01:38:42.70 | 08:08:53.000 |
13 | ATLAS RUNNING TEAM | Jacek Bik Dorota Zielińska Tomasz Kościński Michał Bednarek Agnieszka Nadel | 01:11:20.30 01:46:33.30 01:46:33.45 01:46:33.80 01:46:33.95 | 08:17:32.000 |
14 | SZWARCENEGERY | Milena Rossal Kornelia Czebotar Karolina Kamień Artem Cherniak Paula Czebotar | 01:39:36.45 01:39:36.95 01:39:37.00 01:39:37.05 01:39:37.25 | 08:18:03.000 |
15 | SIEM CITY | Rafał Sidorczuk robert piotrowski Wiktoria Piotrowska Magda Radziszewska Patrycja Piotrowska | 00:46:27.80 01:55:51.00 01:55:51.50 01:55:51.55 01:55:52.10 | 08:29:52.000 |
16 | BIEGAM WOLNO, BO MI WOLNO | Kinga Obuchowska Jagoda Bułman Anna Kuć Paulina Zarzycka Dorota Młynarczyk | 01:44:38.90 01:44:39.00 01:44:39.15 01:44:39.15 01:44:39.15 | 08:43:14.000 |
Znaleziono 16 wynik(ów)