Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-08-17 |
Miejsce : | Łódź |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 605 |
Wystartowało : | 558 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 553 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 20:30 | 20:45 | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | 22:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POSIEWKA Jacek | 4103 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
2 | PROSZOWSKA Anna | 4104 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
3 | REGULSKA Ewa | 4105 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
4 | SIEWIOR Piotr | 4107 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
5 | SŁODKIEWICZ Dagmara | 4109 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
6 | STAŃCZYK Marcin | 4110 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
7 | STOLARSKI Kuba | 4111 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
8 | ŚWIĘTOSŁAWSKI Dawid | 4112 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
9 | SZCZEPAŃSKI Jarek | 4113 | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
10 | TRZEPIÓRA Barbara | 4114 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
11 | WASIAK Paulina | 4115 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
12 | WÓJCICKI Kamil | 4116 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
13 | WOJDALSKI Piotr | 4117 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
14 | ZABOST Anna | 4118 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
15 | ZABOST Justyna | 4119 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
16 | ZBRÓG Arkadiusz | 4120 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
17 | ZADROŻNY Krzysztof | 4135 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
18 | KAMIŃSKI Patryk | 4136 | Kozy Mroku Bez Wyroku | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
19 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | 4137 | Kozy Mroku Bez Wyroku | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
20 | WĄSOWSKA Katarzyna | 4138 | Kozy Mroku Bez Wyroku | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
21 | BRYSZEWSKI Mariusz | 4139 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
22 | TOMASZOWSKI Sławomir | 4140 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
23 | KAMIŃSKI Maciej | 4141 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
24 | ŁUKASZUK Andrzej | 4142 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
25 | ROGALSKA Joanna | 4143 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
26 | WERNIO Patryk | 4144 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
27 | BENDINGER Krystian | 4145 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
28 | BENDINGER Krzysztof | 4146 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
29 | JAGLIŃSKI Rafał | 4149 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
30 | JAWORSKI Michał | 4150 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
31 | KAPUŚCIARZ Jakub | 4151 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
32 | LANDAS Przemysław | 4152 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
33 | KOŚNIK Maja | 4153 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
34 | STOPA Julia | 4154 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
35 | AGIER Karolina | 4155 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
36 | BAJSAROWICZ Zuzanna | 4157 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
37 | BARTCZAK Aleksandra | 4158 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
38 | BUREK Marek | 4159 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
39 | BUREK Natalia | 4160 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
40 | IHNATOWICZ Łukasz | 4165 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
41 | JEZIORSKI Marcin | 4166 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
42 | KAPROŃ Andrzej | 4167 | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
43 | KISIEL Artur | 4168 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
44 | KŁĄB Tomasz | 4169 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
45 | KORCZYK Tomasz | 4170 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
46 | KUCHTA Pawel | 4174 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
47 | MACHURA Marcin | 4175 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
48 | ZAJĄC Zbigniew | 4014 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
49 | ZIARKOWSKA Paulina | 4015 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
50 | GUMIELA Adam | 4019 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
51 | SOBIESZEK Cezary | 4020 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
52 | SOSNOWSKI Patryk | 4022 | Harman Running Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
53 | RABIEGA Katarzyna | 4043 | ST8GYM | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
54 | SLOBODIAN Stepan | 4044 | ST8GYM | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
55 | WOCH Wiktoria | 4045 | ST8GYM | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
56 | KACZYŃSKA Hanna | 4047 | STEEL FACTORY | Open Masters Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
57 | ODRZYWOLSKA Sylwia | 4048 | STEEL FACTORY | Open Masters Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
58 | PIKURA Monika | 4049 | STEEL FACTORY | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
59 | SALUSZEWSKI Kamil | 4050 | STEEL FACTORY | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
60 | SZYC Maciej | 4051 | STEEL FACTORY | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
61 | FILIPEK Carolina | 4052 | United Runners | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
62 | SZYMAŃSKA Sylwia | 4053 | United Runners | Open Masters Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
63 | TÁNCZOS Weronika | 4054 | United Runners | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
64 | WŁOCH Michał | 4055 | Zabiegani Częstochowa | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
65 | ANDRZEJEWSKI Tomasz | 4056 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
66 | BERNAT Monika | 4057 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
67 | BRYK Karolina | 4058 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
68 | CHABROS Natalia | 4059 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
69 | CZAJKOWSKI Arkadiusz | 4060 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
70 | CZECH Mateusz | 4061 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
71 | CZURA Dominika | 4062 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
72 | DOBROWOLSKI Kamil | 4064 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
73 | DOBROWOLSKI Piotr | 4065 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
74 | DRABCZYK Martyna | 4066 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
75 | FALKENBERG Jarek | 4067 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
76 | FIELEK Kinga | 4068 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
77 | GOBEL Mariusz | 4071 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
78 | GRACZYK Kamil | 4072 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
79 | GWÓŹDŹ Artur | 4074 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
80 | JAKUBOWSKI Michał | 4075 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
81 | JARAWKA Karolina | 4076 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
82 | JEDRUSZAK Milena | 4077 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
83 | JURGA Piotr | 4078 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
84 | KACZOROWSKI Krzysztof | 4079 | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
85 | ŁANOCHA Michał | 4089 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
86 | LEŚNIAK Amadeusz | 4090 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
87 | MAJEWSKI Kamil | 4091 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
88 | MAŁYSZKA Natalia | 4092 | Open Masters Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
89 | MAZERANT Karolina | 4178 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
90 | MIERZWA Bartłomiej | 4179 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
91 | MIŚTA Bartłomiej | 4180 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
92 | OFICJALSKI Piotr | 4208 | BEJE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
93 | ZAWŁOCKI Maciej | 4209 | BEJE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
94 | PIĘCEK Daniel | 4212 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
95 | KOWALSKI Mateusz | 4236 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
96 | KULAGA Peter | 4237 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
97 | REDEK Damian | 4238 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
98 | TYSKA-CZARNECKA Agnieszka | 4239 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
99 | GARCIA Dan | 4248 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
100 | SZAŁKUCKA Karolina | 4255 | Sportera OCR | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
101 | KURZAWA Adam | 4268 | Tigres Del Papa | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
102 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 4285 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
103 | KILIM Michał | 4294 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
104 | KMIEĆ Gerard | 4295 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
105 | KOWALIK Karol | 4296 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
106 | ŁOPATKA Marta | 4299 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
107 | MAJEWSKI Adam | 4300 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
108 | MILEWSKI Marcin | 4302 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
109 | AUGUSTYNIAK Kamil | 4384 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
110 | FANDRYCH Paweł | 4387 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
111 | VESELOV Artem | 4410 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
112 | WŁODARCZYK Maciej | 4411 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
113 | BAŁABAŃSKI Piotr | 4414 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
114 | KAMECKI Krystian | 4468 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
115 | LAMENTA Andrzej | 4472 | trener24h.com.pl | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
116 | LIS Adam | 4588 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
117 | PIOTROWSKA Agnieszka | 4590 | Siusiaki | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
118 | MACIĄG Karolina | 4592 | Siusiaki | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
119 | STANISZEWSKI Marcin | 4593 | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
120 | MAŁKIEWICZ Mateusz | 4596 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
121 | DZIERZAWSKA Maria | 4600 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
122 | BARANOWSKI Maciej | 4601 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
123 | KOŁAKOWSKI Rafał | 4004 | BANKOWCY | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
123 | PARTYKA Justyna | 4005 | BANKOWCY | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
125 | SKOLIMOWSKI Konrad | 4006 | Bez Przygotowania | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
126 | WAWRYNIUK Paweł | 4007 | Bez Przygotowania | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
127 | PTAK Patryk | 4008 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
128 | ZDUŃCZYK Sylwia | 4009 | Biosfera | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
129 | BIEGAŃSKA Joanna | 4010 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
130 | GACH Damian | 4011 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
131 | STACHOWICZ Estera | 4012 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
132 | STACHOWICZ Szymon | 4013 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
133 | POLAŃSKI Adam | 4023 | Herki | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
134 | GAŃKO Aleksander | 4024 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
135 | KRZAK Edyta | 4025 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
136 | WIELEBA Monika | 4026 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
137 | CHRAPKIEWICZ Agnieszka | 4027 | Kocierz Team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
138 | LOTEK Ela | 4028 | Kocierz Team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
139 | MALCZEWSKI Tomasz | 4031 | Koksy i Fajterzy | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
140 | PIOTROWSKA Izabella | 4032 | Koksy i Fajterzy | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
141 | PIOTROWSKI Damian | 4033 | Koksy i Fajterzy | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
142 | CAŁKA Krzysztof | 4034 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
143 | KRZYWIEC Agnieszka | 4035 | No Limits Armagedon | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
144 | LISIAK Karina | 4036 | Organic Team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
145 | ZABOROWSKI Filip | 4037 | OSP Team Węglowice | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
146 | SAMBORSKA Małgorzata | 4038 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
147 | MAJCHEREK Marcin | 4039 | Press Glass Biegamy i Wspieramy | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
148 | WÓJCIK Magdalena | 4040 | Press Glass Biegamy i Wspieramy | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
149 | DAWIEC Maria | 4041 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
150 | KONSTANTY Joanna | 4042 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
151 | FILIPOWICZ Natalia | 4069 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
152 | KAZIMIERCZUK Hubert | 4080 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
153 | KOWALSKA Anna | 4084 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
154 | KOZIEŁ Wojciech | 4086 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
155 | KRENC Michał | 4088 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
156 | MISIURA Wiktor | 4093 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
157 | PAPUGA Kamil | 4095 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
158 | PATYKOWSKA Anita | 4096 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
159 | PIECH Sebastian | 4097 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
160 | PIETRZAK Wojciech | 4098 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
161 | PIWOWAR Jacek | 4099 | Open Masters Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
162 | PŁATOS Ewelina | 4100 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
163 | PLEWKA Daniel | 4101 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
164 | POGRZEBA Rafał | 4102 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
165 | ŻUBEREK Paweł | 4121 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
166 | KOPCZYŃSKA Iza | 4122 | AlboNOCNYalboWCALE!!! | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
167 | ILCZUK Jagoda | 4124 | Biegniemy w kaloszach | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
168 | KHODOROVSKYI Ievgenii | 4125 | Biegniemy w kaloszach | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
169 | KOWALCZYK Daniel | 4126 | Biegniemy w kaloszach | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
170 | BARAN Dawid | 4127 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
171 | HARASIMIUK Norbert | 4128 | Błyskawiczne ręce | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
172 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 4129 | CR-LISKI | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
173 | PŁOSZAJ Katarzyna | 4130 | CR-LISKI | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
174 | SKOWROŃSKA Maja | 4131 | CR-LISKI | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
175 | SUCHAN Magdalena | 4132 | CR-LISKI | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
176 | WALCZAK Sebastian | 4133 | CR-LISKI | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
177 | KALNIUK Tomasz | 4147 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
178 | FIGARSKA Gabriela | 4148 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
179 | CZECZOTT Katarzyna | 4161 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
180 | SKÓRA Przemek | 4190 | Open Masters Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
181 | ŚLESICKI Konstanty | 4191 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
182 | SOBCZAK Szymon | 4192 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
183 | STOPIAK Rafał | 4193 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
184 | SZUSTKIEWICZ Justyna | 4194 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
185 | TWORZEWSKI Mateusz | 4195 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
186 | WAŁOWSKA Justyna | 4196 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
187 | WIŚNIEWSKI Sylwester | 4197 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
188 | WÓJCIK Anna | 4198 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
189 | WOLNY Daniel | 4589 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
190 | WRÓBEL Magdalena | 4199 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
191 | WYDRA Przemysław | 4200 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
192 | ZAMECKI Radosław | 4201 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
193 | GOLĘDZINOWSKA Marzena | 4202 | #GolonTeam | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
194 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | 4203 | #GolonTeam | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
195 | KOMINIAK Bartłomiej | 4204 | Badżery | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
196 | STRZELECKI Dawid | 4206 | Badżery | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
197 | ANDRYCH Mateusz | 4216 | Fit Couple | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
198 | PIETRUCHA Łukasz | 4217 | Fit Couple | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
199 | ŚWIĄTEK Kinga | 4219 | FitCouple | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
200 | GOŻUCH Kacper | 4220 | GROBLA TEAM | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
201 | JANICKI Michał | 4225 | Human OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
202 | SIKORA Paweł | 4229 | Human OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
203 | ALBRECHT Sławek | 4233 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
204 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 4234 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
205 | CZARNECKI Jakub | 4235 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
206 | BROŻEK Artur | 4244 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
207 | ŁASKAWSKI Michał | 4245 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
208 | DOPIERAŁA Łukasz | 4247 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
209 | KAZIMIERCZAK Paweł | 4249 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
210 | LEŚNIEWSKI Dawid | 4251 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
211 | DYNIA Jakub | 4272 | U pana doktora | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
212 | SZWIEC Marek | 4273 | U pana doktora | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
213 | NIEDZIELSKI Wojciech | 4278 | Zakreceni OT | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
214 | PRYGA Igor | 4279 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
215 | BOŚKA Arkadiusz | 4282 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
216 | BOŚKA Patryk | 4283 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
217 | BROŻYNA Łukasz | 4284 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
218 | CHODAŃ Jakub | 4286 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
219 | CZERWONIEC Andrzej | 4287 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
220 | CZUBA Michał | 4288 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
221 | GOLISZ Kamil | 4594 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
222 | GÓRKA Marcin | 4292 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
223 | KAZIMIERCZAK Arkadiusz | 4595 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
224 | MISZCZUK Ewelina | 4303 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
225 | MÜLLER Marta | 4304 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
226 | MYŚLIWIEC Kacper | 4305 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
227 | PIETRASZ Krzysztof | 4306 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
228 | RYBARCZYK Kamil | 4310 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
229 | STACHURSKA Sara | 4311 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
230 | STANIOS Kamil | 4312 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
231 | ŚWIĘCH Michał | 4313 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
232 | ŚWIĘCH Rafał | 4314 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
233 | SZURMIEJ Karolina | 4316 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
234 | WOŁYŃSKI Kacper | 4320 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
235 | GAWROŃSKI Artur | 4351 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
236 | KOSIOREK Łukasz | 4365 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
237 | SIDORCZUK Rafał | 4378 | Siem City | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
238 | GĘBCZYŃSKA Patrycja | 4602 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
239 | GODLOW Przemyslaw | 4391 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
240 | JEWDOKIMOW Łukasz | 4394 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
241 | KRAZIŃSKI Jakub | 4398 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
242 | NIEDZIELA Arkadiusz | 4402 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
243 | OWCZAREK Adam | 4404 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
244 | PODSIEDLIK Norbert | 4406 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
245 | SITARSKI Marcin | 4598 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
246 | STRUPIECHOWSKI Jan | 4409 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
247 | KOWALSKA Lena | 4419 | Atlas Running Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
248 | JANIAK Inez | 4490 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
249 | KRZESINSKA VEL ROSIAK Kinga | 4029 | Koksy i Fajterzy | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
250 | KLUŹ Michał | 4081 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
251 | KOLAŃCZYK Artur | 4082 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
252 | KOWALSKA Aleksandra | 4083 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
253 | GORTAT Agnieszka | 4607 | Open Masters Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
254 | GOŹDZIK Piotr | 4162 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
255 | GRUBERSKA Aleksandra | 4163 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
256 | MAŁKOWSKA Adrianna | 4606 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
257 | PORĘBSKA Katarzyna | 4186 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
258 | PORĘBSKI Jarosław | 4187 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
259 | RAJCH Weronika | 4188 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
260 | MATUSZAK Adam | 4205 | Badżery | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
261 | PRYGA Zachariasz | 4280 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
262 | ROBAK Rafał | 4281 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
263 | MATULKA Michał | 4177 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
264 | NIEDZIELA Arkadiusz | 4402 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
265 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 4433 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
266 | BARAN Konrad | 4221 | Human OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
267 | BRYGIER Konrad | 4222 | Human OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
268 | KOŁODZIEJ Dawid | 4395 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
269 | KOWALSKI Michał | 4397 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
270 | KACZYŃSKA Dorota | 4293 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
271 | ŚWIĄTKOWSKI Michał | 4230 | Human OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
272 | SOWA Przemysław | 4408 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
273 | KWAŚNIAK Emil | 4250 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
274 | DEMCZUK Dominik | 4604 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
275 | PORZĄDNY Sebastian | 4498 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
276 | ABRAMCZYK Filip | 4349 | Hasa hasające zające (bo fajnie brzmi:)) | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
277 | ANTOSIK Igor | 4482 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
278 | CYGANIK Magdalena | 4487 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
279 | SKORUPA Krystian | 4350 | Hasa hasające zające (bo fajnie brzmi:)) | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
280 | TYLLAK Karolina | 4231 | Human OCR | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
281 | KOWALCZYK Łukasz | 4207 | BEJE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
282 | JOŃCZYK Monika | 4226 | Human OCR | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
283 | LAMUS Patrycja | 4260 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
284 | DOMIŃCZYK Przemysław | 4290 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
285 | SZEWCZYK Arkadjusz | 4504 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
286 | KONECKI Kamil | 4354 | Łódź Kocha Sport | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
286 | WIADERNY Damian | 4356 | Łódź Kocha Sport | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
288 | SZUBSKI Rafał | 4355 | Łódź Kocha Sport | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
289 | LESIAK Michał | 4399 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
290 | STAROSTA Michał | 4502 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
291 | RUM Maciej | 4407 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
292 | FRĄTCZAK Paulina | 4389 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
293 | NAWARA Tomasz | 4401 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
294 | WITKOWSKI Arkadiusz | 4232 | Human OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
295 | BUKOWSKI Piotr | 4223 | Human OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
296 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 4253 | Sportera OCR | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
297 | SZUKALSKI Maciej | 4315 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
298 | MOSTOWSKI Radosław | 4252 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
298 | WÓJCIAK Ewelina | 4319 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
300 | ZARĘBA Justyna | 4259 | Sportera OCR | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
301 | BANDEL Aneta | 4597 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
302 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 4254 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
303 | CHABER Szymon | 4246 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
304 | CZARDYBON Dominik | 4431 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
305 | KOZIOŁ Anna | 4297 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
306 | CHUŚCIŃSKA Patrycja | 4224 | Human OCR | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
307 | MELKOWSKI Robert | 4425 | Hero Box Świecie | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
308 | MELKOWSKA Monika | 4494 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
309 | ROSSAL Milena | 4267 | Szwarcenegery | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
310 | KALINOWSKI Szymon | 4538 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
311 | CZEBOTAR Kornelia | 4263 | Szwarcenegery | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
312 | KAMIEŃ Karolina | 4265 | Szwarcenegery | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
313 | CHERNIAK Artem | 4262 | Szwarcenegery | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
314 | CZEBOTAR Paula | 4264 | Szwarcenegery | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
315 | KUSIAK Rafał | 4266 | Szwarcenegery | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
316 | PAWLAK Anna | 4182 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
317 | PIWOWSKI Mikołaj | 4185 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
318 | PAWLAK Łukasz | 4184 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
319 | RYNKIEWICZ Filip | 4271 | TrzyParowki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
320 | GRABOWSKI Marcin | 4270 | TrzyParowki | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
321 | ROSA Wojciech | 4189 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
322 | GRZESIAK Paulina | 4164 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
323 | OGIŃSKI Szymon | 4181 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
324 | ZABŁOCKI Piotr | 4257 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
325 | BASIAK Krzysztof | 4385 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
326 | GOŁUCHOWSKA Aldona | 4392 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
327 | GŁAZ Magdalena | 4353 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
328 | GŁAZ Elżbieta | 4390 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
329 | KRAUTSZTRUNG Witold | 4173 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
330 | PUCHALSKA Emilia | 4605 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
331 | PILARSKI Piotr | 4215 | FISIAK GDZIE LECIMY? | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
332 | ŻUBER Jarosław | 4412 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
333 | ŻUBER Małgorzata | 4609 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
334 | BROŻYNA Katarzyna | 4343 | Frygaci | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
335 | WŁODARCZYK Dawid | 4585 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
336 | MAJCHRZAK Marcin | 4452 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
337 | KORNETA-WÓJCIK Izabela | 4424 | Bractwo Biegowe BGK | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
338 | JENDRASZEK Patryk | 4423 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
339 | BARANOWSKI Leszek | 4484 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
340 | PAPIERZ Mateusz | 4360 | O BOGOWIE WALKA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
341 | SZYMASZKIEWICZ Mariisz | 4362 | O BOGOWIE WALKA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
342 | RYTYCH Michał | 4361 | O BOGOWIE WALKA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
343 | ARKUSZYŃSKI Jan | 4358 | O BOGOWIE WALKA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
344 | MAJCHROWSKI Maciej | 4359 | O BOGOWIE WALKA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
345 | BIK Anna | 4485 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
346 | BIK Jacek | 4417 | Atlas Running Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
347 | STASIAK Grzegorz | 4503 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
348 | GRODZKI Michał | 4344 | Frygaci | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
348 | MALISZAK Tomek | 4345 | Frygaci | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
350 | DUBIAK Marcin | 4488 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
351 | GŁAZ Jacek | 4352 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
352 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | 4480 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
353 | BURZYŃSKA Olga | 4332 | CrossParty | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
354 | KLIMCZAK Michał | 4333 | CrossParty | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
355 | SKOWRONEK Hubert | 4327 | BioEkonomik | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
356 | BECHT Roksana | 4587 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
357 | CZAJKA Piotr | 4386 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
358 | ARCISZEWSKI Krzysztof | 4383 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
359 | SZAFARA Kamil | 4477 | zWarty Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
360 | MIELCZAREK Jakub | 4476 | zWarty Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
361 | SZTAJNHAUER Aneta | 4478 | zWarty Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
362 | MICHALSKI Mateusz | 4495 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
363 | RAMIEGA Cezary | 4308 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
364 | FISIAK Agnieszka | 4214 | FISIAK GDZIE LECIMY? | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
365 | ROGALSKA Martyna | 4309 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
365 | ŁASZCZEWSKI Michał | 4298 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
367 | KURCEWICZ Paweł | 4575 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
368 | BOGACIŃSKA Agata | 4326 | BioEkonomik | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
369 | PRYCA Mateusz | 4307 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
370 | LUKAS Małgorzata | 4450 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
371 | PEREGRYM Tobiasz | 4579 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
372 | GAWRON Hubert | 4489 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
373 | BALCERZAK Kamil | 4483 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
374 | JANICKA Aleksandra | 4329 | BOAT CITY TEAM | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
375 | NAPIÓRKOWSKA Ingrid | 4330 | BOAT CITY TEAM | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
376 | NAPIÓRKOWSKI Michał | 4331 | BOAT CITY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
377 | DŁUGOSZ-SAWICKA Marta | 4328 | BOAT CITY TEAM | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
378 | KARCZ Agata | 4340 | EPA GKMA | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
379 | TOKARCZYK Arkadiusz | 4342 | EPA GKMA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
380 | SZUSTKA Renata Katarzyna | 4341 | EPA GKMA | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
381 | GROBELNY Marcin | 4339 | EPA GKMA | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
382 | ADAMKIEWICZ Natalia | 4338 | EPA GKMA | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
383 | STANOWSKA Aleksandra | 4462 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
384 | KONIECZNY Damian | 4492 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
385 | SKOKOWSKA Anna | 4501 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
386 | LEŚNIK Damian | 4400 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
387 | PAROŃ Krzysztof | 4405 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
388 | STANOWSKI Michał | 4463 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
389 | SIEKIERSKI Bartosz | 4275 | Z Łodzi Dookoła Świata | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
390 | STAJUDA Łukasz | 4460 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
391 | STAJUDA Magda | 4461 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
392 | WEGNER Patryk | 4318 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
393 | GREŃ Andrzej | 4531 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
394 | ŁUCZYŃSKI Tomasz | 4534 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
395 | RZYMSKI Jakub | 4581 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
396 | MAJEWSKI Wojciech | 4301 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
397 | TOMCZAK-MAJEWSKA Beata | 4317 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
398 | SZWED Marek | 4471 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
399 | JARZĄBKOWSKI Jakub | 4336 | Drewniaki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
400 | MIODUSZEWSKI Michał | 4337 | Drewniaki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
401 | RUNO Michał | 4513 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
402 | CHYLIŃSKI Michał | 4437 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
403 | TUROWSKA Patrycja | 4514 | Łomża Hardcore Squad | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
404 | KOWALCZYK Ilona | 4171 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
405 | ANTOSIK Radoslaw | 4156 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
406 | DĘBSKI Bartłomiej | 4335 | Drewniaki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
407 | KRUPIŃSKI Tomasz | 4610 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
408 | BĄKOWSKA Monika | 4435 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
409 | BĄKOWSKI Rafał | 4436 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
410 | GRABOWICZ Dawid | 4366 | PÓŁKRECI | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
411 | WIECZOREK Katarzyna | 4276 | Z Łodzi Dookoła Świata | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
412 | WIECZOREK Patryk | 4277 | Z Łodzi Dookoła Świata | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
413 | KONIAREK Marcin | 4363 | Ogórki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
414 | STANECKI Maciej | 4364 | Ogórki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
415 | ZOMB Adam | 4382 | TiimBO | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
416 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 4379 | TiimBO | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
417 | CZAJKOWSKI Andrzej | 4380 | TiimBO | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
418 | CZAJKOWSKI Marek | 4381 | TiimBO | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
419 | WOJDA Natalia | 4369 | PÓŁKRECI | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
420 | JUSZCZUK Katarzyna | 4442 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
421 | KMIECIK Bartłomiej | 4446 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
422 | CHMURSKI Maciej | 4334 | DARUSIA TEAM | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
423 | OBUCHOWSKA Kinga | 4324 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
424 | BUŁMAN Jagoda | 4321 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
425 | ZARZYCKA Paulina | 4325 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
425 | KUĆ Anna | 4322 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
425 | MŁYNARCZYK Dorota | 4323 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
428 | ORCHOWSKA Magdalena | 4455 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
429 | KIELAR Aleksandra | 4443 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
430 | KILAŃSKI Maciej | 4444 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
431 | SPYCHALSKI Mateusz | 4556 | 5408 squad | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
432 | ANUSZCZYK Mariusz | 4567 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
433 | KRAŚ Grzegorz | 4533 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
434 | GAJDA Kamil | 4509 | FREEKO | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
435 | OLSZAK Wioleta | 4544 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
436 | TŁOKIŃSKI Krzysztof | 4546 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
437 | MATYSIAK Anna | 4541 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
438 | LIWIŃSKI Andrzej | 4507 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
439 | FRANKOWSKI Michał | 4508 | FREEKO | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
440 | PALUTKIEWICZ Mariusz | 4599 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
441 | ROZWANDOWICZ Piotr | 4535 | TABATA RADEK TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
442 | KACZMARSKA Mariola | 4608 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
443 | KRAKOWIAK Maciej | 4474 | WKZ team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
444 | OBORSKA Klaudia | 4496 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
445 | KRAKOWIAK Ewelina | 4473 | WKZ team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
446 | WÓJCIK Mariusz | 4475 | WKZ team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
447 | PETRUS Dominika | 4370 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
448 | PILARCZYK Daniel | 4371 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
449 | KACPRZAK Konrad | 4519 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
450 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 4530 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
450 | KAROLAK Karina | 4521 | Rossmann | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
452 | JANICKI Dariusz | 4557 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
453 | WALEWSKI Nikodem | 4510 | FREEKO | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
454 | JANISZTA Marta | 4536 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
455 | KASIŃSKI Szymon | 4367 | PÓŁKRECI | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
456 | SUT Daria | 4368 | PÓŁKRECI | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
457 | KAMIONKA Martyna | 4357 | MKM | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
458 | ŻYCIŃSKA Karolina | 4434 | MKM | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
459 | MARCINIAK Piotr | 4240 | Man36da | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
460 | WRONA Ewa | 4241 | Man36da | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
461 | KASZKOWIAK Patryk | 4470 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
462 | GRAJEWSKA Anna | 4469 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
463 | MIZERSKI Artur | 4542 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
464 | CZUMA Aneta | 4518 | Rossmann | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
464 | AMBROZIAK Sebastian | 4517 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
466 | WILAMEK Jakub | 4529 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
466 | NIEMCZYK Paweł | 4525 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
468 | KANIOWSKI Kamil | 4520 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
469 | ŁOWIEC Patrycja | 4523 | Rossmann | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
470 | DĄBROSKI Damian | 4515 | ROSSBIEGANI | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
471 | KRAWCZYK Rafał | 4522 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
472 | OPAS Dominik | 4526 | Rossmann | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
473 | LECH Mateusz | 4347 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
474 | ZIÓŁKOWSKA Anna | 4348 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
475 | PALCZYŃSKI Andrzej | 4458 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
476 | ROGALA Maciej | 4580 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
477 | ŁĄCKA Agata | 4448 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
478 | FRYD Krzysztofa | 4439 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
479 | STAWIARZ Przemysław | 4464 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
480 | GRABARCZYK Marta | 4441 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
481 | MICHALAK Katarzyna | 4453 | Rookies | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
482 | SIWIASZCZYK Mateusz | 4500 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
483 | GÓRA Karolina | 4440 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
484 | WILCZEK Lukasz | 4565 | M & M Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
485 | PIOTROWSKI Robert | 4375 | Siem City | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
486 | RADZISZEWSKA Magda | 4376 | Siem City | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
487 | PIOTROWSKA Patrycja | 4373 | Siem City | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
488 | RADZISZEWSKI Maciej | 4377 | Siem City | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
489 | PIOTROWSKA Katarzyna | 4372 | Siem City | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
490 | PIOTROWSKA Wiktoria | 4374 | Siem City | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
491 | PAZIO Michał | 4578 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
492 | OWCZAREK Jolanta | 4456 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
493 | SZYMAŃSKA Justyna | 4465 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
494 | FIGLUS Katarzyna | 4438 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
495 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 4457 | Rookies | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
496 | TOMASZCZYK Agata | 4466 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
497 | PIECHOWSKA Magda | 4459 | Rookies | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
498 | TRZECIAK Krzysztof | 4467 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
499 | LEWERA Robert | 4449 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
500 | STATKIEWICZ Jakub | 4512 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
501 | BĘTLEWSKI Adam | 4511 | J.K.N.W | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
502 | MUSIAŁ Marcin | 4454 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
503 | KORENKIEWICZ Anna | 4396 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
504 | FIKUS Anna | 4388 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
505 | OSIECKI Tomasz | 4577 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
506 | WOLANOWSKI Marek | 4430 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
507 | KULIGOWSKA Monika | 4426 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
508 | MÓWIŃSKA Marlena | 4428 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
509 | LEDUCHOWSKI Paweł | 4427 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
510 | LUKAS Mateusz | 4451 | Rookies | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
511 | ZIELIŃSKI Maciej | 4506 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
512 | PŁOMIŃSKI Dariusz | 4497 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
513 | JEZIERSKA-KISIEL Dominika | 4491 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
514 | STĘPLEWSKA Patrycja | 4584 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
515 | ZIELIŃSKA Dorota | 4422 | Atlas Running Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
516 | KOŚCIŃSKI Tomasz | 4418 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
517 | CIUPEK Piotr | 4486 | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
518 | BEDNAREK Michał | 4416 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
519 | ÁLVAREZ-SUÁREZ Paloma | 4481 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
520 | NADEL Agnieszka | 4413 | Atlas Running Team | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
521 | MATCZAK Paweł | 4420 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
522 | BARYGA Mateusz | 4415 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
523 | SOBOLA Maciej | 4561 | Gang Pytona 2.0 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
524 | KANIAK Marta | 4559 | Gang Pytona 2.0 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
525 | JAGODZIŃSKI Tomasz | 4558 | Gang Pytona 2.0 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
526 | PIEPER Wojciech | 4560 | Gang Pytona 2.0 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
527 | GAŁAN Barbara | 4562 | kojoty | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
528 | GAŁAN Tomasz | 4563 | kojoty | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
529 | ZAJĄC Magdalena | 4564 | kojoty | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
530 | KAROLIŃSKA Aleksandra | 4532 | TABATA RADEK TEAM | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
531 | SIELSKA Dagmara | 4582 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
532 | JANKOWSKI Michal | 4574 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
533 | RAŹNIEWSKA Marta | 4527 | Rossmann | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
534 | ADAMECKA Natalia | 4516 | Rossmann | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
535 | SMUZYNSKI Kamil | 4545 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
536 | RAŹNIEWSKA Monika | 4528 | Rossmann | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
537 | MYSZKA Łukasz | 4553 | #teamsporti | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
538 | MYSZKA Jakub | 4552 | #teamsporti | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
539 | SITEK Kasper | 4583 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
540 | ZATORSKA Zuzanna | 4586 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
541 | GŁOWACKI Kamil | 4573 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
542 | DYBAŁA Julia | 4572 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
543 | MASIAREK Marianna | 4576 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
544 | DANIELEWICZ Maciej | 4571 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
545 | DANIELEWICZ Daniel | 4570 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
546 | GUT Aleksandra | 4548 | #teamsporti | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
547 | KUBARSKI Marcin | 4540 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
548 | NOWAK Barbara | 4543 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
549 | KWIATKOWSKI Marek | 4550 | #teamsporti | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
550 | STĘPIEŃ Agnieszka | 4554 | #teamsporti | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
551 | KWIATKOWSKA Daria | 4549 | #teamsporti | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
552 | BIAŁEK Marcin | 4569 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
552 | ALAMA Katarzyna | 4566 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
554 | BIAŁEK Krzysztof | 4568 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
555 | PYZIAK Małgorzata | 4218 | Fit Couple | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
556 | SELEROWICZ Aleksandra | 4499 | Open Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
557 | MICHALCZYK Wiktor | 4551 | #teamsporti | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:07:54 | ||
558 | ORIAŃSKI Bartlomiej | 4403 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:08:37 |
Znaleziono 558 wynik(ów)