RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT POZNAŃ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-07-21
Miejsce/ Place:
Poznań
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
594
Wystartowało/ Started:
548
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
545
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | 22:00 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HANUS Przemysław 3002AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn1M 121:0000:45:36.8000:45:36.80 7:367.9
2HANUS Piotr 3001AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn2M 221:0000:45:40.8000:45:40.80+00:00:047:367.9
3KRZYMIŃSKI Kamil 3254CZARNE STOPYOpen Mężczyzn3M 321:3000:49:32.7500:49:32.75+00:03:558:157.3
4KAMIONKA Mateusz 3323Open Mężczyzn4M 421:3000:52:36.1500:52:36.15+00:06:598:466.8
5SZYMAŃSKI Łukasz 3009BRYGADA BAJLANDOOpen Mężczyzn5M 521:0000:54:12.9000:54:12.90+00:08:369:026.6
6BRODA Mateusz 3491UNIMOGIOpen Mężczyzn6M 621:4500:55:15.0500:55:15.05+00:09:389:126.5
7KUBISZYN Tobiasz 3004AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn7M 721:0000:56:02.4000:56:02.40+00:10:259:206.4
8LEJK Beniamin 3070XRUNNERSOpen Mężczyzn8M 821:0000:56:10.0500:56:10.05+00:10:339:216.4
9BUJAK Damian 3408HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn9M 921:4500:58:52.9500:58:52.95+00:13:169:486.1
10ADAMSKI Piotr 3071Open Mężczyzn10M 1021:0000:59:01.3500:59:01.35+00:13:249:506.1
11SWORACKI Tomasz 3304ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn11M 1121:3000:59:02.9500:59:02.95+00:13:269:506.1
12KUBISZYN Mateusz 3003AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn12M 1221:0001:00:19.9001:00:19.90+00:14:4310:036
13ŁAPACZ Tomasz 3016DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn1M 1321:0001:00:23.2001:00:23.20+00:14:4610:036
14MILEWSKI Maciej 3334Open Mężczyzn13M 1421:3001:00:43.9501:00:43.95+00:15:0710:075.9
15KOZŁOWSKI Przemysław 3089Open Mężczyzn14M 1521:0001:01:50.3501:01:50.35+00:16:1310:185.8
16DUCHNOWSKI Tomasz 3263HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn15M 1621:0001:02:05.5001:02:05.50+00:16:2810:205.8
17PUCHACZ Michael 3338Open Mężczyzn16M 1721:3001:02:21.0001:02:21.00+00:16:4410:235.8
18LASKOWSKI Tomasz 3065PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn17M 1821:0001:03:14.8501:03:14.85+00:17:3810:325.7
19WEJKNIS Krzysztof 3356Open Mężczyzn18M 1921:3001:03:38.5001:03:38.50+00:18:0110:365.7
20NADOBNIK Bartosz 3383BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Mężczyzn19M 2021:3001:03:38.6501:03:38.65+00:18:0110:365.7
21NOWAK Marcin 3066PINGWINY Z MADAGASKARUOpen Mężczyzn20M 2121:0001:04:09.7501:04:09.75+00:18:3210:415.6
22GEZELA Jacek 3195ZIELONAIMPREZAOpen Mężczyzn21M 2221:1501:05:14.8001:05:14.80+00:19:3810:525.5
23LEDWOROWSKI Paweł 3092Open Mężczyzn22M 2321:0001:05:38.4001:05:38.40+00:20:0110:565.5
24BŁASZCZYK Adam 3074Open Mężczyzn23M 2421:0001:06:08.9001:06:08.90+00:20:3211:015.4
25ZIOŁO Krzysztof 3119Open Mężczyzn24M 2521:0001:06:10.8501:06:10.85+00:20:3411:015.4
26KORCZYK Tomasz 3216Open Mężczyzn25M 2621:1501:06:36.8001:06:36.80+00:21:0011:065.4
27BARTKOWIAK Artur 3253CZARNE STOPYOpen Mężczyzn26M 2721:3001:06:38.0501:06:38.05+00:21:0111:065.4
28PAWŁOWSKI Tadeusz 3101Open Mężczyzn27M 2821:0001:06:40.2501:06:40.25+00:21:0311:065.4
29DURIASZ Bartosz 3264HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn2M 2921:3001:07:31.4001:07:31.40+00:21:5411:155.3
30KRZEMIENIEWSKI Mateusz 3090Open Mężczyzn28M 3021:0001:07:52.8501:07:52.85+00:22:1611:185.3
31PIELATOWSKI Adam 3398DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn29M 3121:4501:08:00.2501:08:00.25+00:22:2311:205.3
32KOSSAKOWSKI Paweł 3265HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn30M 3221:3001:08:50.0001:08:50.00+00:23:1311:285.2
33FIEGA Mirek 3570DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn31M 3321:0001:09:03.6501:09:03.65+00:23:2611:305.2
34KWAŚNY Aleksander 3329Open Mężczyzn32M 3421:3001:09:18.2001:09:18.20+00:23:4111:335.2
35CIEŚLA Krzysztof 3312Open Mężczyzn33M 3521:3001:09:29.1001:09:29.10+00:23:5211:345.2
36PIETRZAK Tomek 3245BRUD EKIPAOpen Mężczyzn34M 3621:3001:09:37.9501:09:37.95+00:24:0111:365.2
37ROZE Joanna 3340Open Kobiet1K 121:3001:09:52.6501:09:52.65+00:24:1511:385.2
38WIETRZYŃSKI Maciej 3420HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn35M 3721:3001:09:54.4001:09:54.40+00:24:1711:395.2
39SPILISZEWSKI Marcin 3183POWER TRAININGOpen Mężczyzn36M 3821:1501:10:04.0501:10:04.05+00:24:2711:405.1
40KRYSZTOFIŃSKI Dawid 3181POWER TRAININGOpen Mężczyzn37M 3921:1501:10:04.1001:10:04.10+00:24:2711:405.1
41GRAMZA Adam 3514Open Mężczyzn38M 4022:0001:11:00.5001:11:00.50+00:25:2311:505.1
42NIEDŹWIECKI Robert 3335Open Masters Mężczyzn3M 4121:3001:11:10.5501:11:10.55+00:25:3311:515.1
43HUTNIK Tomasz 3286TRANSFITMACJAOpen Masters Mężczyzn4M 4221:3001:11:27.0001:11:27.00+00:25:5011:545
44NOWICKI Marcin 3128ALKO NINJAOpen Mężczyzn39M 4321:1501:11:44.3001:11:44.30+00:26:0711:575
45LEŃCZUK Łukasz 3005AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn40M 4421:0001:11:55.2501:11:55.25+00:26:1811:595
46DROZDOWSKI Piotr 3014DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn5M 4521:0001:12:10.4001:12:10.40+00:26:3312:015
47PRZYBYLSKI Mirosław 3437NOCNI PIZGATORZY CROSSFITUOpen Masters Mężczyzn6M 4622:0001:12:20.8001:12:20.80+00:26:4412:035
48KUSNIERZ Jakub 3196ZIELONAIMPREZAOpen Mężczyzn41M 4721:1501:12:37.4501:12:37.45+00:27:0012:065
49SAJ Waldemar 3194ZIELONA IMPREZAOpen Mężczyzn42M 4821:1501:12:37.5001:12:37.50+00:27:0012:065
50SUSZKO Krzysiek 3006AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn43M 4921:0001:12:42.0001:12:42.00+00:27:0512:075
51ADAMCZEWSKA-KMIEĆ Natalia 3262HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet2K 221:3001:12:52.2001:12:52.20+00:27:1512:084.9
52BASSA Adrian 3307Open Mężczyzn44M 5021:3001:12:56.3501:12:56.35+00:27:1912:094.9
53TUWALSKI Bernard 3112Open Masters Mężczyzn7M 5121:0001:13:07.7001:13:07.70+00:27:3012:114.9
54SZCZECH Szymon 3129ALKO NINJAOpen Mężczyzn45M 5221:1501:13:11.2501:13:11.25+00:27:3412:114.9
55SZUBAŁA Marek 3305ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn46M 5321:3001:13:20.8501:13:20.85+00:27:4412:134.9
56SZUBAŁA Michał 3350Open Mężczyzn47M 5421:3001:13:37.0001:13:37.00+00:28:0012:164.9
57KAMIŃSKA Marietta 3297ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet3K 321:3001:13:37.6001:13:37.60+00:28:0012:164.9
58SZULA Patryk 3044KWK PNIÓWEKOpen Mężczyzn48M 5521:0001:13:42.0001:13:42.00+00:28:0512:174.9
59KĘDZIERSKI Bartosz 3432NOCNI PIZGATORZY CROSSFITUOpen Mężczyzn49M 5622:0001:13:44.9501:13:44.95+00:28:0812:174.9
60KUBACZYK Adam 3434NOCNI PIZGATORZY CROSSFITUOpen Mężczyzn50M 5722:0001:13:52.7001:13:52.70+00:28:1512:184.9
61RYDZIK Wiktor 3105Open Mężczyzn51M 5821:0001:13:59.6001:13:59.60+00:28:2212:194.9
62PIOTROVSKYJ Liubomyr 3546Open Mężczyzn52M 5921:0001:14:09.2001:14:09.20+00:28:3212:214.9
63BIAŁEK Marcin 3499Open Mężczyzn53M 6022:0001:14:16.8001:14:16.80+00:28:4012:224.8
64KACPERSKI Radosław 3015DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn8M 6121:0001:14:52.1501:14:52.15+00:29:1512:284.8
65WŁODARCZYK Paweł 3036HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn54M 6221:0001:15:17.6501:15:17.65+00:29:4012:324.8
66HELLER Ernest 3516Open Mężczyzn55M 6321:4501:15:26.7001:15:26.70+00:29:4912:344.8
67KLESZCZ Szymon 3522Open Mężczyzn56M 6421:4501:15:27.1501:15:27.15+00:29:5012:344.8
68KRAJNIAK Jarosław 3031HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn57M 6521:0001:15:28.4001:15:28.40+00:29:5112:344.8
69PIOTROWSKI Roman 3416HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn58M 6621:0001:15:37.6001:15:37.60+00:30:0012:364.8
70KLIK Paweł 3215Open Mężczyzn59M 6721:1501:15:47.3001:15:47.30+00:30:1012:374.8
71MIKUT Krzysztof 3333Open Masters Mężczyzn9M 6821:3001:15:51.2001:15:51.20+00:30:1412:384.7
72PIWOWAR Jacek 3547Open Mężczyzn60M 6922:0001:16:17.8001:16:17.80+00:30:4112:424.7
73LASKOWSKA Katarzyna 3531Open Kobiet4K 422:0001:16:32.4501:16:32.45+00:30:5512:454.7
74MAŁKOWSKI Karol 3536Open Mężczyzn61M 7022:0001:16:44.8501:16:44.85+00:31:0812:474.7
75SIENKIEWICZ Katarzyna 3550Open Kobiet5K 522:0001:16:44.9501:16:44.95+00:31:0812:474.7
76CZERWIŃSKI Mateusz 3460SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn62M 7122:0001:16:53.6501:16:53.65+00:31:1612:484.7
77MUCHA Michał 3401DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn63M 7222:0001:17:03.0501:17:03.05+00:31:2612:504.7
78KASPRZAK Mateusz 3400DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn64M 7322:0001:17:04.3001:17:04.30+00:31:2712:504.7
79TOMASZEWSKI Krzysztof 3268HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn65M 7421:3001:17:59.4001:17:59.40+00:32:2212:594.6
80SMOLIŃSKI Adam 3556Open Mężczyzn66M 7522:0001:18:16.2001:18:16.20+00:32:3913:024.6
81ŚLEDŹ Jarosław 3109Open Mężczyzn67M 7621:0001:18:17.8501:18:17.85+00:32:4113:024.6
82KUKUCKI Michał 3042JUNIOR CCR POZNAŃOpen Mężczyzn68M 7721:0001:18:19.2501:18:19.25+00:32:4213:034.6
83KIEŁPIŃSKI Rafał 3169MNISZEKOpen Mężczyzn69M 7821:1501:18:29.4001:18:29.40+00:32:5213:044.6
84BRYL Patrycja 3590Open Masters Kobiet1K 621:0001:18:30.6501:18:30.65+00:32:5313:054.6
85KOSIŃSKI Michael 3030HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn70M 7921:0001:18:32.5001:18:32.50+00:32:5513:054.6
86JANISZEWSKI Grzegorz 3257DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10M 8021:3001:18:37.6001:18:37.60+00:33:0013:064.6
87ZIERHOFFER Michał 3064OSTATNIE PARÓWECZKI HRABIEGO BARRY KENTAOpen Mężczyzn71M 8121:0001:18:47.3001:18:47.30+00:33:1013:074.6
88JANKOWIAK Szymon 3068SPORTOWY TEAM ŻABKAOpen Mężczyzn72M 8221:0001:19:03.5001:19:03.50+00:33:2613:104.6
89ŻYŁOWSKI Mateusz 3120Open Mężczyzn73M 8321:0001:19:05.1001:19:05.10+00:33:2813:104.6
90BARANOWSKI Dawid 3269KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn74M 8421:3001:19:11.9001:19:11.90+00:33:3513:114.5
91TONDER Tomasz 3270KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn75M 8521:3001:19:15.5501:19:15.55+00:33:3813:124.5
92BAGIŃSKI Hubert 3192WCZORAJSI ;)Open Masters Mężczyzn11M 8621:1501:19:17.4001:19:17.40+00:33:4013:124.5
93MIKOLAJCZAK Tomasz 3193WCZORAJSI ;)Open Mężczyzn76M 8721:1501:19:18.3501:19:18.35+00:33:4113:134.5
94NAZARCZYK Oskar 3390CLEO TEAMOpen Mężczyzn77M 8822:0001:19:23.4001:19:23.40+00:33:4613:134.5
95NAZARCZYK Rafał 3391CLEO TEAMOpen Masters Mężczyzn12M 8922:0001:19:23.6501:19:23.65+00:33:4613:134.5
96SZULC Michał 3034HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn78M 9021:0001:19:36.6501:19:36.65+00:33:5913:164.5
97HATKA Tomasz 3084Open Mężczyzn79M 9121:0001:19:39.4001:19:39.40+00:34:0213:164.5
98SZYJA Mariusz 3240ANIMMALS ZAWIERCIE Open Mężczyzn80M 9221:3001:19:54.7501:19:54.75+00:34:1713:194.5
99TREPKA Karolina 3241ANIMMALS ZAWIERCIE Open Kobiet6K 721:3001:19:55.2001:19:55.20+00:34:1813:194.5
100SKURAT Piotr 3108Open Mężczyzn81M 9321:0001:20:12.7001:20:12.70+00:34:3513:224.5
101GOLIASZ Arnold 3578Open Mężczyzn82M 9422:0001:20:13.0501:20:13.05+00:34:3613:224.5
102KĘPIŃSKI Piotr 3581Open Mężczyzn83M 9522:0001:20:13.3001:20:13.30+00:34:3613:224.5
103MORAWSKI Bartosz 3043JUNIOR CCR POZNAŃOpen Mężczyzn84M 9621:0001:20:20.5001:20:20.50+00:34:4313:234.5
104KRZEMIŃSKI Bartosz 3363#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn85M 9721:4501:20:21.6001:20:21.60+00:34:4413:234.5
105FURMANIAK Mateusz 3038HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn86M 9821:0001:20:37.9001:20:37.90+00:35:0113:264.5
106RÓŻAŃSKI Tomasz 3260DZIKI Z AFRYKIOpen Mężczyzn87M 9921:3001:20:42.8001:20:42.80+00:35:0613:274.5
107DUBIS Jaroslaw 3206Open Masters Mężczyzn13M 10021:1501:20:52.3001:20:52.30+00:35:1513:284.5
108DRZEWIECKI Arek 3205Open Mężczyzn88M 10121:1501:21:00.7501:21:00.75+00:35:2313:304.4
109CYMERYS Michał 3313Open Mężczyzn89M 10221:1501:21:17.8001:21:17.80+00:35:4113:324.4
110KUŹNIARSKI Mikołaj 3364#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn90M 10321:4501:21:18.9501:21:18.95+00:35:4213:334.4
111KAŹMIERCZAK Patryk 3168MNISZEKOpen Mężczyzn91M 10421:1501:21:33.9001:21:33.90+00:35:5713:354.4
112KOSZELA Dawid 3579Open Mężczyzn92M 10522:0001:21:41.8001:21:41.80+00:36:0513:364.4
113SOCHALA Szymon 3230Open Mężczyzn93M 10621:1501:21:52.6501:21:52.65+00:36:1513:384.4
114ZDANOWICZ Marcin 3481SWL - SPOCENI W LODÓWCEOpen Mężczyzn94M 10721:4501:22:34.7001:22:34.70+00:36:5713:454.4
115KĘDZIERZYŃSKI Rafał 3475SWL - SPOCENI W LODÓWCEOpen Mężczyzn95M 10821:4501:22:35.1001:22:35.10+00:36:5813:454.4
116KULWAS Daniel 3259DZIKI Z AFRYKIOpen Mężczyzn96M 10921:3001:23:22.4001:23:22.40+00:37:4513:534.3
117BARANOWSKI Dariusz 3243BRUD EKIPAOpen Mężczyzn97M 11021:3001:23:32.0501:23:32.05+00:37:5513:554.3
118WÓDCZAK Waldek 3116Open Mężczyzn98M 11121:0001:23:32.7501:23:32.75+00:37:5513:554.3
119TELISZEWSKI Maciej 3021EKIPA HAIEROpen Masters Mężczyzn14M 11221:0001:23:40.4001:23:40.40+00:38:0313:564.3
120WOLNOMIEJSKI Rafał 3022EKIPA HAIEROpen Masters Mężczyzn15M 11321:0001:23:40.4501:23:40.45+00:38:0313:564.3
121SEBUNIA Aleksandra 3228Open Masters Kobiet2K 821:1501:23:43.9001:23:43.90+00:38:0713:574.3
122ANTOLIK Aneta 3242BRUD EKIPAOpen Kobiet7K 921:3001:23:45.4501:23:45.45+00:38:0813:574.3
123ANTKOWIAK Krzysztof 3040JUNIOR CCR POZNAŃOpen Mężczyzn99M 11421:0001:23:48.0001:23:48.00+00:38:1113:584.3
124KAMIŃSKA Sylwia 3244BRUD EKIPAOpen Kobiet8K 1021:3001:24:04.9501:24:04.95+00:38:2814:004.3
125KARPIŃSKI Bartłomiej 3184RAGNAROK SZCZECINOpen Mężczyzn100M 11521:1501:24:19.8501:24:19.85+00:38:4314:034.3
126RYCHNOWSKI Michał 3023FIGLARZEOpen Mężczyzn101M 11621:0001:24:23.0001:24:23.00+00:38:4614:034.3
127SIEMBAB Joanna 3024FIGLARZEOpen Kobiet9K 1121:0001:24:23.1001:24:23.10+00:38:4614:034.3
128FOSZMANOWICZ Paulina 3208Open Kobiet10K 1221:1501:24:41.0001:24:41.00+00:39:0414:064.3
129KRAKOWIAK Patryk 3485TGV CLUBOpen Mężczyzn102M 11721:4501:24:56.4501:24:56.45+00:39:1914:094.2
130SLIEPOV Oleksii 3426LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn103M 11821:4501:24:59.2001:24:59.20+00:39:2214:094.2
131BEBRYS Daniel 3422LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn104M 11921:4501:24:59.7001:24:59.70+00:39:2214:094.2
132RAK Michał 3186Open Mężczyzn105M 12021:1501:25:16.6501:25:16.65+00:39:3914:124.2
133WOJNOWSKI Marcin 3290WATAHAOpen Mężczyzn106M 12121:3001:25:18.4501:25:18.45+00:39:4114:134.2
134PUZICKI Szymon 3103Open Mężczyzn107M 12221:0001:25:36.4501:25:36.45+00:39:5914:164.2
135WOŹNIAK Łukasz 3063OSTATNIE PARÓWECZKI HRABIEGO BARRY KENTAOpen Mężczyzn108M 12321:0001:26:02.0001:26:02.00+00:40:2514:204.2
136PRESSER Michał 3062OSTATNIE PARÓWECZKI HRABIEGO BARRY KENTAOpen Mężczyzn109M 12421:0001:26:12.6001:26:12.60+00:40:3514:224.2
137KOWALCZYK Emil 3018DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn110M 12521:0001:26:50.3001:26:50.30+00:41:1314:284.1
138RYMWID-MICKIEWICZ Przemysław 3161KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Mężczyzn16M 12621:1501:27:03.3001:27:03.30+00:41:2614:304.1
139MEDWID Daniel 3160KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Mężczyzn17M 12721:1501:27:03.5501:27:03.55+00:41:2614:304.1
140BANACHOWSKI Bartek 3158KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn111M 12821:1501:27:03.5501:27:03.55+00:41:2614:304.1
141CAPUTA Monika 3176OLIMP HANDBALL TEAMOpen Masters Kobiet3K 1321:1501:27:03.6501:27:03.65+00:41:2614:304.1
142NOWAK Sebastian 3386BYCZE KUTANGI TEAMOpen Mężczyzn112M 12921:4501:27:27.7001:27:27.70+00:41:5014:344.1
143PAWLAK Sylwester 3246CRASHTEAMOpen Mężczyzn113M 13021:3001:27:39.1001:27:39.10+00:42:0214:364.1
144ROBERT Kamil 3247CRASHTEAMOpen Mężczyzn114M 13121:3001:27:39.5501:27:39.55+00:42:0214:364.1
145ZMYSŁOWSKI Paweł 3568Open Mężczyzn115M 13222:0001:27:49.4501:27:49.45+00:42:1214:384.1
146BAGIŃSKA Laura 3072Open Kobiet11K 1421:0001:27:56.3001:27:56.30+00:42:1914:394.1
147KOŁODZIEJCZAK Krzysztof 3523Open Mężczyzn116M 13322:0001:27:58.3001:27:58.30+00:42:2114:394.1
148WARSZAWSKI Patryk 3457ROSSMANN Open Mężczyzn117M 13421:3001:28:08.1501:28:08.15+00:42:3114:414.1
149SZTURO Marcin 3557Open Mężczyzn118M 13521:4501:28:12.7001:28:12.70+00:42:3514:424.1
150KOPCZYK Krzysztof 3524Open Mężczyzn119M 13621:4501:28:13.4001:28:13.40+00:42:3614:424.1
151KRUTOF Rafał 3159KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn120M 13721:1501:28:14.0001:28:14.00+00:42:3714:424.1
152BURITTA Mariusz 3028HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn121M 13821:0001:28:23.3501:28:23.35+00:42:4614:434.1
153NOWACZYK Patryk 3337Open Mężczyzn122M 13921:3001:28:29.7001:28:29.70+00:42:5214:444.1
154BOGUSŁAWSKI Dominik 3308Open Mężczyzn123M 14021:3001:28:30.0001:28:30.00+00:42:5314:454.1
155MATUS Dawid 3170MNISZEKOpen Mężczyzn124M 14121:1501:28:47.4001:28:47.40+00:43:1014:474.1
156PAMPUCH Grzegorz 3541Open Masters Mężczyzn18M 14222:0001:28:48.1001:28:48.10+00:43:1114:484.1
157PESTA Wojciech 3248CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn125M 14321:3001:28:49.5001:28:49.50+00:43:1214:484.1
158MAZEIKA Romas 3218Open Mężczyzn126M 14421:1501:28:54.0501:28:54.05+00:43:1714:494
159MODELSKI Piotr 3538Open Mężczyzn127M 14522:0001:28:57.5001:28:57.50+00:43:2014:494
160KOWALEWSKI Kamil 3088Open Mężczyzn128M 14621:0001:29:00.9001:29:00.90+00:43:2414:504
161IWASZKIEWICZ Łukasz 3210Open Mężczyzn129M 14721:1501:29:06.7001:29:06.70+00:43:2914:514
162ŚMIAŁEK Wojciech 3554Open Mężczyzn130M 14821:4501:29:24.5501:29:24.55+00:43:4714:544
163WITTKE Arkadiusz 3480SWL - SPOCENI W LODÓWCEOpen Mężczyzn131M 14921:4501:29:30.8501:29:30.85+00:43:5414:554
164MATACZYNA Martin 3476SWL - SPOCENI W LODÓWCEOpen Mężczyzn132M 15021:4501:29:30.9001:29:30.90+00:43:5414:554
165PIECHOCKI Tomasz 3225Open Mężczyzn133M 15121:0001:29:51.0501:29:51.05+00:44:1414:584
166SACZUK Magda 3593WILD TEAMOpen Kobiet12K 1521:3001:30:11.5001:30:11.50+00:44:3415:014
167GŁOWIŃSKI Michał 3180POWER TRAININGOpen Mężczyzn134M 15221:1501:30:25.8001:30:25.80+00:44:4915:044
168BALKIEWICZ Katarzyna 3177POWER TRAININGOpen Kobiet13K 1621:1501:30:26.8001:30:26.80+00:44:5015:044
169NOWAK Aleksandra 3424LATAJĄCE GRYFYOpen Kobiet14K 1721:4501:30:44.6501:30:44.65+00:45:0715:074
170KUŻEL Adrian 3423LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn19M 15321:4501:30:45.5001:30:45.50+00:45:0815:074
171SŁAWOMIR Chyliński 3425LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn20M 15421:4501:30:45.8001:30:45.80+00:45:0915:074
172DURIASZ Piotr 3316Open Masters Mężczyzn21M 15521:3001:31:25.7001:31:25.70+00:45:4815:143.9
173PATECKI Michal 3542Open Masters Mężczyzn22M 15622:0001:31:31.5501:31:31.55+00:45:5415:153.9
174GUSTA Dominik 3321Open Masters Mężczyzn23M 15721:3001:31:34.0001:31:34.00+00:45:5715:153.9
175GRZEŚKOWIAK Adam 3146DIRTY SPARROWSOpen Masters Mężczyzn24M 15821:1501:31:40.5501:31:40.55+00:46:0315:163.9
176BALCERZAK Paweł 3498Open Mężczyzn135M 15922:0001:31:51.1001:31:51.10+00:46:1415:183.9
177BORDA Dawid 3204Open Mężczyzn136M 16021:3001:31:57.0001:31:57.00+00:46:2015:193.9
178WAWRZYNIAK Marcin 3233Open Mężczyzn137M 16121:3001:31:57.8001:31:57.80+00:46:2115:193.9
179SZYMAŃSKI Sebastian 3035HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn138M 16221:0001:32:20.6001:32:20.60+00:46:4315:233.9
180MATUSZAK Tomasz 3404GRACIE BARRA POZNAŃOpen Mężczyzn139M 16321:4501:32:35.0501:32:35.05+00:46:5815:253.9
181WIŚNIEWSKA Joanna 3405GRACIE BARRA POZNAŃOpen Masters Kobiet4K 1821:4501:32:35.8501:32:35.85+00:46:5915:253.9
182BOBAK Robert 3075Open Mężczyzn140M 16421:0001:32:58.9001:32:58.90+00:47:2215:293.9
183KULACZKOWSKI Adrian 3595Open Mężczyzn141M 16522:0001:33:05.0501:33:05.05+00:47:2815:303.9
184MELKOWSKA Monika 3406HERO BOX ŚWIECIEOpen Kobiet15K 1921:4501:33:07.6001:33:07.60+00:47:3015:313.9
185MELKOWSKI Robert 3407HERO BOX ŚWIECIEOpen Masters Mężczyzn25M 16621:4501:33:07.6001:33:07.60+00:47:3015:313.9
186FRĄCKOWIAK Mateusz 3474SWL - SPOCENI W LODÓWCEOpen Mężczyzn142M 16721:4501:33:24.3001:33:24.30+00:47:4715:343.9
187PRĘTKI Radosław 3478SWL - SPOCENI W LODÓWCEOpen Mężczyzn143M 16821:4501:33:34.8501:33:34.85+00:47:5815:353.8
188SZYMAŃSKI Michał 3559Open Mężczyzn144M 16922:0001:34:09.3001:34:09.30+00:48:3215:413.8
189ZELL Jacek 3258DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn26M 17021:3001:34:13.9001:34:13.90+00:48:3715:423.8
190RATAJCZAK Maciej 3202ZSZOKOWANI BOJANOWOOpen Masters Mężczyzn27M 17121:1501:34:17.9001:34:17.90+00:48:4115:423.8
191GACKOWSKA Katarzyna 3591Open Masters Kobiet5K 2021:1501:34:17.9001:34:17.90+00:48:4115:423.8
192SKRZYPCZAK Mateusz 3203ZSZOKOWANI BOJANOWOOpen Mężczyzn145M 17221:1501:34:18.0501:34:18.05+00:48:4115:433.8
193KUROPKA Szymon 3201ZSZOKOWANI BOJANOWOOpen Mężczyzn146M 17321:1501:34:18.2501:34:18.25+00:48:4115:433.8
194JARÓŻEK Dominik 3199ZSZOKOWANI BOJANOWOOpen Mężczyzn147M 17421:1501:34:18.3501:34:18.35+00:48:4115:433.8
195KOŁBUC Rafał 3291WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn148M 17521:3001:34:45.8501:34:45.85+00:49:0915:473.8
196KWINTA Jakub 3530Open Mężczyzn149M 17621:0001:34:58.0001:34:58.00+00:49:2115:493.8
197RADOLAK Maciej 3339Open Mężczyzn150M 17721:3001:35:04.0501:35:04.05+00:49:2715:503.8
198GÓRSKI Łukasz 3029HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn151M 17821:0001:35:28.7501:35:28.75+00:49:5115:543.8
199PÓŁGĘSEK Bartosz 3032HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn152M 17921:0001:35:28.9001:35:28.90+00:49:5215:543.8
200OKUSZKO Krzysztof 3389CIEĆMORUCHYOpen Mężczyzn153M 18021:4501:35:32.4501:35:32.45+00:49:5515:553.8
201KWIATKOWSKI Marcin 3388CIEĆMORUCHYOpen Mężczyzn154M 18121:4501:35:32.4501:35:32.45+00:49:5515:553.8
202ZIOMKOWSKI Rafał 3567Open Mężczyzn155M 18221:0001:35:32.5501:35:32.55+00:49:5515:553.8
203WIŚNIEWSKI Marek 3115Open Mężczyzn156M 18321:0001:35:33.6501:35:33.65+00:49:5615:553.8
204PIK Marcin 3102Open Mężczyzn157M 18421:0001:35:45.8001:35:45.80+00:50:0915:573.8
205SYKUT Katarzyna 3110Open Kobiet16K 2121:0001:35:45.9501:35:45.95+00:50:0915:573.8
206SHIMKO Yevgen 3033HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn158M 18521:0001:35:47.4001:35:47.40+00:50:1015:573.8
207KACZMAREK Oliwia 3519Open Kobiet17K 2221:4501:35:48.5001:35:48.50+00:50:1115:583.8
208ŻYLEWICZ Patrycjan 3497ZŁOCIENIEC TEAMOpen Mężczyzn159M 18622:0001:36:05.1001:36:05.10+00:50:2816:003.7
209SZADZEWICZ Monika 3496ZŁOCIENIEC TEAMOpen Masters Kobiet6K 2322:0001:36:05.5001:36:05.50+00:50:2816:003.7
210TRAWICKA Emilia 3561Open Kobiet18K 2422:0001:36:13.0001:36:13.00+00:50:3616:023.7
211DOMOŃ Piotr 3274SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn160M 18721:3001:36:19.6001:36:19.60+00:50:4216:033.7
212PIĄTKOWSKI Bartłomiej 3277SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn161M 18821:3001:36:19.6001:36:19.60+00:50:4216:033.7
213RUTKA Michał 3278SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn162M 18921:3001:36:20.1001:36:20.10+00:50:4316:033.7
214MIKOŁAJCZAK Adrian 3537Open Mężczyzn163M 19021:4501:36:20.1501:36:20.15+00:50:4316:033.7
215KUFFEL Damian 3276SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn164M 19121:3001:36:20.8001:36:20.80+00:50:4416:033.7
216ERWIŃSKI Tomasz 3275SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn165M 19221:3001:36:21.3001:36:21.30+00:50:4416:033.7
217NOWOWIEJSKI Jakub 3100Open Mężczyzn166M 19321:0001:36:33.7501:36:33.75+00:50:5616:053.7
218FRĄTCZAK Maciej 3082Open Mężczyzn167M 19421:0001:36:33.9001:36:33.90+00:50:5716:053.7
219KUS Andrzej 3529Open Masters Mężczyzn28M 19521:4501:36:41.2001:36:41.20+00:51:0416:063.7
220WITEK-AST Anna 3235Open Kobiet19K 2521:1501:36:53.8001:36:53.80+00:51:1716:083.7
221PUPKOWSKI Kamil 3127ALGRAF RACE TEAMOpen Mężczyzn168M 19621:1501:36:53.8001:36:53.80+00:51:1716:083.7
222BOSZKO Jolanta 33734FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet20K 2622:0001:36:59.3001:36:59.30+00:51:2216:093.7
223BOSZKO Dominik 33724FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn169M 19722:0001:37:02.2001:37:02.20+00:51:2516:103.7
224SAMIEC Iwona 33774FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet21K 2722:0001:37:03.6501:37:03.65+00:51:2616:103.7
225CZERNIEJEWSKI Jan 3076Open Mężczyzn170M 19821:0001:37:08.6001:37:08.60+00:51:3116:113.7
226WOJCIECHOWSKI Kamil 3117Open Mężczyzn171M 19921:0001:37:08.6001:37:08.60+00:51:3116:113.7
227ŁUKOWIAK Łukasz 3096Open Mężczyzn172M 20021:0001:37:08.7001:37:08.70+00:51:3116:113.7
228GLINA Krzysztof 3319Open Masters Mężczyzn29M 20121:3001:37:09.0001:37:09.00+00:51:3216:113.7
229WEYSSENHOFF Piotr 3019DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn173M 20221:0001:37:13.2501:37:13.25+00:51:3616:123.7
230TUKALSKI Michał 3050NAM BIEGAĆ NIE KAZANOOpen Mężczyzn174M 20321:0001:37:16.6501:37:16.65+00:51:3916:123.7
231KUJAWA Małgorzata 3052NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.Open Masters Kobiet7K 2821:0001:37:16.8001:37:16.80+00:51:4016:123.7
232MÓWIŃSKI Patryk 3049NAM BIEGAĆ NIE KAZANOOpen Mężczyzn175M 20421:0001:37:16.8001:37:16.80+00:51:4016:123.7
233GROCHOWSKA Beata 3653Open Kobiet22K 2921:0001:37:17.0501:37:17.05+00:51:4016:123.7
234BORUCKA Sylwia 3051NAM BIEGAĆ NIE KAZANO.Open Kobiet23K 3021:0001:37:17.2001:37:17.20+00:51:4016:123.7
235MARKOWSKA Iwona 33744FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Masters Kobiet8K 3122:0001:37:29.6501:37:29.65+00:51:5216:143.7
236RUDZIŃSKA Marlena 33754FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet24K 3222:0001:37:30.5001:37:30.50+00:51:5316:153.7
237RUDZIŃSKI Radosław 33764FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn176M 20522:0001:37:30.5501:37:30.55+00:51:5316:153.7
238WOŹNIAK Damian 33784FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn177M 20622:0001:37:33.1001:37:33.10+00:51:5616:153.7
239WEBER Patryk 3167LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn178M 20721:1501:37:36.3001:37:36.30+00:51:5916:163.7
240RUCZEWSKA Klaudia 3165LUDKI JAGÓDKIOpen Kobiet25K 3321:1501:37:36.3501:37:36.35+00:51:5916:163.7
241KURDUBSKA Aleksandra 3164LUDKI JAGÓDKIOpen Kobiet26K 3421:1501:37:36.8501:37:36.85+00:52:0016:163.7
242CEDRO Tomasz 3162LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn179M 20821:1501:37:37.9501:37:37.95+00:52:0116:163.7
243WEBER Jakub 3166LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn180M 20921:1501:37:38.0501:37:38.05+00:52:0116:163.7
244DMITRZAK Dominik 3163LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn181M 21021:1501:37:48.6001:37:48.60+00:52:1116:183.7
245DYBA Przemysław 3271MANES TEAMOpen Mężczyzn182M 21121:3001:37:54.5501:37:54.55+00:52:1716:193.7
246OLECH Piotr 3272MANES TEAMOpen Mężczyzn183M 21221:3001:37:55.8001:37:55.80+00:52:1916:193.7
247JABŁONOWSKI Andrzej 3517Open Masters Mężczyzn30M 21322:0001:37:57.2501:37:57.25+00:52:2016:193.7
248JANKOWSKI Wojtek 3087Open Mężczyzn184M 21421:0001:37:59.0001:37:59.00+00:52:2216:193.7
249KOWALCZYK Przemek 3395CYPISYOpen Mężczyzn185M 21521:4501:38:21.4001:38:21.40+00:52:4416:233.7
250SZADOWIAK Dawid 3396CYPISYOpen Mężczyzn186M 21621:4501:38:22.4501:38:22.45+00:52:4516:233.7
251KRAWCZYK Rafał 3450ROSSMANN Open Mężczyzn187M 21722:0001:38:24.9001:38:24.90+00:52:4816:243.7
252MATUSIAK Karolina 3453ROSSMANN Open Kobiet27K 3522:0001:38:24.9501:38:24.95+00:52:4816:243.7
253DĄBROWSKA Karolina 3447ROSSMANNOpen Kobiet28K 3622:0001:38:25.1501:38:25.15+00:52:4816:243.7
254KANIOWSKI Kamil 3449ROSSMANNOpen Mężczyzn188M 21822:0001:38:25.2001:38:25.20+00:52:4816:243.7
255WILAMEK Jakub 3458ROSSMANN Open Mężczyzn189M 21922:0001:38:25.2501:38:25.25+00:52:4816:243.7
256KWIATKOWSKI Filip 3436NOCNI PIZGATORZY CROSSFITUOpen Masters Mężczyzn31M 22022:0001:38:34.3001:38:34.30+00:52:5716:253.7
257BERNADOWSKI Paweł 3443REEBOK CROSSFIT POZNAŃOpen Mężczyzn190M 22122:0001:38:35.0001:38:35.00+00:52:5816:253.7
258KULCZAK Paweł 3527Open Mężczyzn191M 22221:4501:38:43.1001:38:43.10+00:53:0616:273.6
259SAMBORSKA Anna 3456ROSSMANN Open Kobiet29K 3722:0001:38:54.6001:38:54.60+00:53:1716:293.6
260PETRUSIEWICZ Paweł 3544Open Mężczyzn192M 22321:4501:38:55.7501:38:55.75+00:53:1816:293.6
261SKOLANKIEWICZ Zuzanna 3585Open Kobiet30K 3821:4501:38:55.9501:38:55.95+00:53:1916:293.6
262ERTMAŃSKI Jakub 3506Open Mężczyzn193M 22421:4501:38:56.3501:38:56.35+00:53:1916:293.6
263JUNKIER Mateusz 3518Open Mężczyzn194M 22521:4501:38:56.4001:38:56.40+00:53:1916:293.6
264FIGLARZ Michał 3507Open Mężczyzn195M 22621:4501:38:57.8501:38:57.85+00:53:2116:293.6
265KORYCKI Krzysztof 3525Open Mężczyzn196M 22721:4501:38:58.7001:38:58.70+00:53:2116:293.6
266ALBIGOWSKA Magdalena 3444ROSSMANN Open Kobiet31K 3922:0001:39:36.7501:39:36.75+00:53:5916:363.6
267SZYMEL Jacek 3421HUSARIA REACE TEAMOpen Mężczyzn197M 22822:0001:39:36.7501:39:36.75+00:53:5916:363.6
268LACHTARA Marta 3451ROSSMANN Open Kobiet32K 4022:0001:39:37.0001:39:37.00+00:54:0016:363.6
269GRACZYK Kamil 3394CYPISYOpen Mężczyzn198M 22921:4501:39:37.3001:39:37.30+00:54:0016:363.6
270BARSZCZ Dominika 3445ROSSMANNOpen Kobiet33K 4122:0001:39:43.7501:39:43.75+00:54:0616:373.6
271KECLER Katarzyna 3362#MYPONAGRODYOpen Kobiet34K 4221:4501:39:53.3001:39:53.30+00:54:1616:383.6
272SWINARSKA Katarzyna 3370#MYPONAGRODYOpen Kobiet35K 4321:4501:39:53.6501:39:53.65+00:54:1616:383.6
273IGNASIAK Dominika 3361#MYPONAGRODYOpen Kobiet36K 4421:4501:39:54.3501:39:54.35+00:54:1716:393.6
274SZELĄG Monika 3294YOUNGWILD&FREEOpen Masters Kobiet9K 4521:3001:40:06.3501:40:06.35+00:54:2916:413.6
275GRAJEWSKA Lidia 3293YOUNGWILD&FREEOpen Kobiet37K 4621:3001:40:10.2501:40:10.25+00:54:3316:413.6
276FRĄTCZAK Dariusz 3510Open Mężczyzn199M 23022:0001:41:08.1501:41:08.15+00:55:3116:513.6
277SZYMANEK Tomasz 3558Open Mężczyzn200M 23122:0001:41:08.3001:41:08.30+00:55:3116:513.6
278WOŹNIAK Bartłomiej 3239Open Mężczyzn201M 23221:0001:41:32.3501:41:32.35+00:55:5516:553.5
279WRZESIŃSKA Katarzyna 3008BŁOTNE RUSAŁKIOpen Kobiet38K 4721:0001:41:35.6001:41:35.60+00:55:5816:553.5
280SKRZYPEK Patrycja 3007BŁOTNE RUSAŁKIOpen Kobiet39K 4821:0001:41:35.6001:41:35.60+00:55:5816:553.5
281NADOBNIK Bartosz 3592BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Mężczyzn202M 23321:4501:42:08.6001:42:08.60+00:56:3117:013.5
282SIMINIAK Weronika 3384BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Kobiet40K 4921:4501:42:08.9001:42:08.90+00:56:3217:013.5
283LIPOWY Andrzej 3532Open Mężczyzn203M 23421:4501:42:16.6001:42:16.60+00:56:3917:023.5
284DROBCZYŃSKI Sebastian 3494WARIOT TEAMOpen Masters Mężczyzn32M 23521:4501:42:30.0501:42:30.05+00:56:5317:053.5
285JÓŹWIAK Nadia 3495WARIOT TEAMOpen Kobiet41K 5021:4501:42:30.3501:42:30.35+00:56:5317:053.5
286NOWAK Małgorzata 3046LUDZIE WRZESZCZĄCY JAK KOZYOpen Kobiet42K 5121:0001:42:34.1001:42:34.10+00:56:5717:053.5
287LECIEJEWSKA Justyna 3045LUDZIE WRZESZCZĄCY JAK KOZYOpen Kobiet43K 5221:0001:42:34.4001:42:34.40+00:56:5717:053.5
288SZMIDT Tomasz 3155HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn204M 23621:1501:42:35.8501:42:35.85+00:56:5917:053.5
289SŁOMIŃSKI Błażej 3154HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn205M 23721:1501:42:37.1001:42:37.10+00:57:0017:063.5
290OSTROWSKI Tomasz 3223Open Mężczyzn206M 23821:1501:42:38.9001:42:38.90+00:57:0217:063.5
291JANIEC Kamil 3211Open Mężczyzn207M 23921:1501:42:39.2501:42:39.25+00:57:0217:063.5
292LESZCZYŃSKI Damian 3331Open Mężczyzn208M 24021:3001:43:07.8501:43:07.85+00:57:3117:113.5
293LEWANDOWSKI Mateusz 3385BYCZE KUTANGI TEAMOpen Mężczyzn209M 24121:4501:43:16.4001:43:16.40+00:57:3917:123.5
294SENDURKIEWICZ Filip 3387BYCZE KUTANGI TEAMOpen Mężczyzn210M 24221:4501:43:16.6001:43:16.60+00:57:3917:123.5
295PIERWOŁA Krzysztof 3226Open Mężczyzn211M 24321:0001:43:23.0501:43:23.05+00:57:4617:133.5
296SMEKTAŁA Adam 3345Open Mężczyzn212M 24421:3001:43:38.8001:43:38.80+00:58:0217:163.5
297KORTUS Izabela 3484TGV CLUBOpen Kobiet44K 5321:4501:44:27.0501:44:27.05+00:58:5017:243.4
298HASIŃSKA Paulina 3483TGV CLUBOpen Kobiet45K 5421:4501:44:28.4501:44:28.45+00:58:5117:243.4
299SZAŁKOWSKA Agnieszka 3267HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet46K 5521:3001:44:37.2001:44:37.20+00:59:0017:263.4
300DOBRYCHŁOP Ewa 3503Open Kobiet47K 5621:4501:44:55.8501:44:55.85+00:59:1917:293.4
301SZCZYGIELSKI Krzysztof 3256DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn213M 24521:3001:45:04.4001:45:04.40+00:59:2717:303.4
302SZCZYGIELSKI Jakub 3255DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn214M 24621:3001:45:06.0001:45:06.00+00:59:2917:313.4
303JANKOWSKI Przemyslaw 3086Open Masters Mężczyzn33M 24721:0001:45:07.8501:45:07.85+00:59:3117:313.4
304JANKOWSKI Maciej 3085Open Mężczyzn215M 24821:0001:45:21.2501:45:21.25+00:59:4417:333.4
305CEJBA Dominika 3502Open Kobiet48K 5721:4501:45:33.2001:45:33.20+00:59:5617:353.4
306RAJKOWSKI Przemysław 3455ROSSMANN Open Masters Mężczyzn34M 24922:0001:45:38.8501:45:38.85+01:00:0217:363.4
307GRZONKOWSKI Rafał 3320Open Masters Mężczyzn35M 25021:1501:46:15.7501:46:15.75+01:00:3817:423.4
308FRANKOWSKI Michał 3427LODOŻERCY CHODZIEŻOpen Mężczyzn216M 25121:4501:47:03.4001:47:03.40+01:01:2617:503.4
309KOSTRZEWA Sebastian 3430NIETOPERZE W OGNIUOpen Mężczyzn217M 25221:4501:47:21.1001:47:21.10+01:01:4417:533.4
310ŚWIĄTEK Natalia 3431NIETOPERZE W OGNIUOpen Kobiet49K 5821:4501:47:21.2001:47:21.20+01:01:4417:533.4
311OLEŚ Michał 3571Open Mężczyzn218M 25322:0001:47:32.8001:47:32.80+01:01:5617:553.3
312NOWAK Piotr 3048META PEŁNA PIWAOpen Mężczyzn219M 25421:0001:47:36.8501:47:36.85+01:02:0017:563.3
313WABERSKI Maciej 3175NOCNE NORKIOpen Masters Mężczyzn36M 25521:1501:47:42.6501:47:42.65+01:02:0517:573.3
314DOLEGAŁA Adam 3505Open Mężczyzn220M 25621:4501:48:01.1501:48:01.15+01:02:2418:003.3
315PLENZLER Paweł 3173NOCNE NORKIOpen Mężczyzn221M 25721:1501:48:01.5501:48:01.55+01:02:2418:003.3
316SKUBISZYŃSKI Szymon 3174NOCNE NORKIOpen Mężczyzn222M 25821:1501:48:02.5001:48:02.50+01:02:2518:003.3
317POŁOJKO Mateusz 3227Open Mężczyzn223M 25921:1501:48:09.3001:48:09.30+01:02:3218:013.3
318KĘDZIERSKA Paulina 3428LODOŻERCY CHODZIEŻOpen Kobiet50K 5921:4501:48:11.0001:48:11.00+01:02:3418:013.3
319BALCERZAK Dariusz 3306Open Mężczyzn224M 26021:3001:48:19.5501:48:19.55+01:02:4218:033.3
320LAMORSKA-BALCERZAK Sylwia 3330Open Kobiet51K 6021:3001:48:19.9001:48:19.90+01:02:4318:033.3
321BŁAŻEJ Rafał 3059OSP PSARSKIEOpen Masters Mężczyzn37M 26121:0001:48:20.6501:48:20.65+01:02:4318:033.3
322KUSTER Waldemar 3060OSP PSARSKIEOpen Mężczyzn225M 26221:0001:48:20.7501:48:20.75+01:02:4318:033.3
323MALCZYK Natalia 3047META PEŁNA PIWAOpen Kobiet52K 6121:0001:48:24.1001:48:24.10+01:02:4718:043.3
324DRĄŻKIEWICZ Arkadiusz 3315Open Mężczyzn226M 26321:1501:48:42.9501:48:42.95+01:03:0618:073.3
325GOGOJEWICZ Sebastian 3574Open Mężczyzn227M 26422:0001:48:43.8501:48:43.85+01:03:0718:073.3
326CYWIŃSKI Sebastian 3572Open Mężczyzn228M 26522:0001:48:59.2501:48:59.25+01:03:2218:093.3
327GOGOJEWICZ Marta 3575Open Kobiet53K 6222:0001:49:04.3001:49:04.30+01:03:2718:103.3
328BÓJKO Adam 3439NORDCITYOpen Mężczyzn229M 26622:0001:49:34.3001:49:34.30+01:03:5718:153.3
329ADAMCZAK Marek 3142BRYGADAKRYZYSOpen Mężczyzn230M 26721:1501:49:42.7501:49:42.75+01:04:0518:173.3
330FABIAN Paweł 3143BRYGADAKRYZYSOpen Masters Mężczyzn38M 26821:1501:49:42.7501:49:42.75+01:04:0518:173.3
331BEYGA Malwina 3136BRYGADA KRYZYSOpen Kobiet54K 6321:1501:49:42.9001:49:42.90+01:04:0618:173.3
332JEZIERSKA Zuzia 3144BRYGADAKRYZYSOpen Kobiet55K 6421:1501:49:42.9001:49:42.90+01:04:0618:173.3
333KOZŁOWSKA Ewa 3139BRYGADA KRYZYSOpen Masters Kobiet10K 6521:1501:49:43.0001:49:43.00+01:04:0618:173.3
334KOZŁOWSKI Mirosław 3140BRYGADA KRYZYSOpen Masters Mężczyzn39M 26921:1501:49:43.0001:49:43.00+01:04:0618:173.3
335JEZIERSKI Romuald 3137BRYGADA KRYZYSOpen Masters Mężczyzn40M 27021:1501:49:43.0501:49:43.05+01:04:0618:173.3
336KOSICKA Ewelina 3138BRYGADA KRYZYSOpen Kobiet56K 6621:1501:49:43.0501:49:43.05+01:04:0618:173.3
337K Magda 3145BRYGADAKRYZYSOpen Kobiet57K 6721:1501:49:43.3001:49:43.30+01:04:0618:173.3
338WIDUCH Ryszard 3565Open Mężczyzn231M 27122:0001:49:48.0001:49:48.00+01:04:1118:183.3
339KURSZEWSKI Krzysztof 3440NORDCITYOpen Mężczyzn232M 27222:0001:49:48.2001:49:48.20+01:04:1118:183.3
340TOMCZAK Mateusz 3560Open Mężczyzn233M 27322:0001:49:56.2001:49:56.20+01:04:1918:193.3
341GRELKA Adrianna 3448ROSSMANNOpen Kobiet58K 6822:0001:49:56.2001:49:56.20+01:04:1918:193.3
342PIOTROWSKI Jerzy 3147DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn41M 27421:1501:49:59.6001:49:59.60+01:04:2218:193.3
343PANTERA Daniel 3266HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn234M 27521:4501:50:17.7001:50:17.70+01:04:4018:223.3
344WĄSAK Waldek 3419HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn235M 27621:4501:50:18.1501:50:18.15+01:04:4118:233.3
345PIETROŃ Monika 3415HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet59K 6921:4501:50:18.3001:50:18.30+01:04:4118:233.3
346SOCHA Joanna 3346Open Kobiet60K 7021:3001:50:41.8501:50:41.85+01:05:0518:263.3
347SZURKO Wojtek 3351Open Mężczyzn236M 27721:3001:50:44.2501:50:44.25+01:05:0718:273.3
348STASZKIEWICZ Mateusz 3347Open Mężczyzn237M 27821:3001:50:44.3501:50:44.35+01:05:0718:273.3
349TOMCZAK Katarzyna 3393CROSSFIT LAMPARTOpen Kobiet61K 7121:4501:50:55.0501:50:55.05+01:05:1818:293.2
350TABACZEWSKA Anna 3111Open Kobiet62K 7221:0001:51:00.4001:51:00.40+01:05:2318:303.2
351NAJDEK Agnieszka 3098Open Kobiet63K 7321:0001:51:00.6501:51:00.65+01:05:2318:303.2
352MILEWSKI Kamil 3097Open Mężczyzn238M 27921:0001:51:21.1001:51:21.10+01:05:4418:333.2
353KAŁUŻNA Patrycja 3520Open Kobiet64K 7421:4501:51:40.0501:51:40.05+01:06:0318:363.2
354GAWROŃSKI Krzysztof 3513Open Mężczyzn239M 28021:4501:51:40.8001:51:40.80+01:06:0418:363.2
355BUBIŃSKI Przemysław 3392CROSSFIT LAMPARTOpen Mężczyzn240M 28121:4501:51:41.1001:51:41.10+01:06:0418:363.2
356KUPŚ Bartosz 3528Open Mężczyzn241M 28222:0001:51:41.9501:51:41.95+01:06:0518:363.2
357KOSEK Łukasz 3327Open Mężczyzn242M 28321:3001:52:22.7501:52:22.75+01:06:4518:433.2
358SUMECKI Marek 3303ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn243M 28421:3001:52:23.5501:52:23.55+01:06:4618:433.2
359SUMECKA Monika 3302ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet65K 7521:3001:52:23.6001:52:23.60+01:06:4618:433.2
360ROLNIK Maciej 3282SIGMEO TEAMOpen Mężczyzn244M 28521:3001:52:28.1001:52:28.10+01:06:5118:443.2
361KOZŁOWSKA Sylwia 3187WARIACIOpen Kobiet66K 7621:1501:52:30.1001:52:30.10+01:06:5318:453.2
362ZAJĄC Angelika 3189WARIACIOpen Kobiet67K 7721:1501:52:30.1001:52:30.10+01:06:5318:453.2
363GRZYBIŃSKI Dawid 3584WARIACIOpen Mężczyzn245M 28621:1501:52:30.3001:52:30.30+01:06:5318:453.2
364WOJTAS Aleksandra 3188WARIACIOpen Kobiet68K 7821:1501:52:31.5501:52:31.55+01:06:5418:453.2
365KAZIMIERCZAK Michał 3281SIGMEO TEAMOpen Mężczyzn246M 28721:3001:52:48.3501:52:48.35+01:07:1118:483.2
366KAZIMIERCZAK Angelika 3280SIGMEO TEAMOpen Kobiet69K 7921:3001:52:48.5501:52:48.55+01:07:1118:483.2
367WOLFF Łukasz 3284SIGMEO TEAMOpen Mężczyzn247M 28821:3001:52:55.3001:52:55.30+01:07:1818:493.2
368BADACH Sylwester 3279SIGMEO TEAMOpen Mężczyzn248M 28921:3001:53:01.0001:53:01.00+01:07:2418:503.2
369KRZEMIŃSKA Aleksandra 3039HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet70K 8021:0001:53:17.8001:53:17.80+01:07:4118:523.2
370GROBELNY Maciej 3515Open Mężczyzn249M 29021:4501:53:36.6501:53:36.65+01:07:5918:563.2
371KUPŚ Bartosz 3594Open Mężczyzn250M 29121:4501:53:37.0001:53:37.00+01:08:0018:563.2
372BACHTA Aleksandra 3569Open Kobiet71K 8121:0001:53:37.8001:53:37.80+01:08:0118:563.2
373FRĄCKOWIAK Maciej 3509Open Mężczyzn251M 29221:0001:53:39.5001:53:39.50+01:08:0218:563.2
374NAGÓRNY Mateusz 3539Open Mężczyzn252M 29321:4501:53:48.9001:53:48.90+01:08:1218:583.2
375PAWŁOWSKI Piotr 3543Open Mężczyzn253M 29421:4501:53:51.2001:53:51.20+01:08:1418:583.2
376TOMCZAK Joanna 3354Open Kobiet72K 8221:3001:53:51.7001:53:51.70+01:08:1418:583.2
377TOMCZAK Artur 3353Open Mężczyzn254M 29521:3001:53:51.7001:53:51.70+01:08:1418:583.2
378SZPUREK Sylwia 3349Open Kobiet73K 8321:3001:53:51.9501:53:51.95+01:08:1518:583.2
379SABURENKOVA Irina 3342Open Kobiet74K 8421:3001:53:57.6501:53:57.65+01:08:2018:593.2
380ROZHKOV Vitalii 3341Open Mężczyzn255M 29621:3001:53:57.9001:53:57.90+01:08:2118:593.2
381SHYSHKINA Kateryna 3344Open Kobiet75K 8521:3001:54:38.1501:54:38.15+01:09:0119:063.1
382MASLOV Yaroslav 3332Open Mężczyzn256M 29721:3001:54:40.1501:54:40.15+01:09:0319:063.1
383BLAŃDA Dominik 3573UNIMOGIOpen Mężczyzn257M 29821:4501:54:51.9501:54:51.95+01:09:1519:083.1
384BARTOS Igor 3402GRACIE BARRA POZNAŃOpen Mężczyzn258M 29921:4501:55:12.0001:55:12.00+01:09:3519:123.1
385BAUM Szymon 3403GRACIE BARRA POZNAŃOpen Mężczyzn259M 30021:4501:55:12.2501:55:12.25+01:09:3519:123.1
386GIERSZEWSKA Katarzyna 3209Open Kobiet76K 8621:1501:55:47.3501:55:47.35+01:10:1019:173.1
387GĄSIOROWSKA Aleksandra 3512Open Kobiet77K 8721:4501:56:06.5001:56:06.50+01:10:2919:213.1
388DĄDELEWSKA Joanna 3441PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet78K 8821:0001:56:33.8501:56:33.85+01:10:5719:253.1
389DĄDELEWSKA Oliwia 3442PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet79K 8921:0001:56:33.8501:56:33.85+01:10:5719:253.1
390SKRĘTEK Paulina 3107Open Kobiet80K 9021:0001:56:35.2001:56:35.20+01:10:5819:253.1
391SIENKIEWICZ Jakub 3106Open Mężczyzn260M 30121:0001:56:35.3001:56:35.30+01:10:5819:253.1
392DŁUGIEWICZ Mateusz 3580Open Mężczyzn261M 30221:3001:57:02.5501:57:02.55+01:11:2519:303.1
393BOGUTA Piotr 3310Open Mężczyzn262M 30321:3001:57:03.7001:57:03.70+01:11:2619:303.1
394BOGUTA Aldona 3309Open Kobiet81K 9121:3001:57:05.4001:57:05.40+01:11:2819:303.1
395KUŚ Przemysław 3091Open Masters Mężczyzn42M 30421:0001:57:13.3501:57:13.35+01:11:3619:323.1
396LIS Anna 3452ROSSMANN Open Kobiet82K 9222:0001:57:37.1001:57:37.10+01:12:0019:363.1
397MATYSIAK Anna 3454ROSSMANN Open Kobiet83K 9322:0001:57:38.4001:57:38.40+01:12:0119:363.1
398OLSZEWSKI Mateusz 3222Open Mężczyzn263M 30521:1501:57:53.0501:57:53.05+01:12:1619:383.1
399MIODUSZEWSKI Łukasz 3219Open Mężczyzn264M 30621:1501:57:53.6501:57:53.65+01:12:1619:383.1
400RYBACKA-DUBIEL Sylwia 3058NIGHT WALKERSOpen Kobiet84K 9421:0001:58:06.0501:58:06.05+01:12:2919:413
401PUCIŃSKA Agnieszka 3057NIGHT WALKERSOpen Kobiet85K 9521:0001:58:06.3501:58:06.35+01:12:2919:413
402POKRZYWIŃSKA Kinga 3055NIGHT WALKERSOpen Kobiet86K 9621:0001:58:06.3501:58:06.35+01:12:2919:413
403PRZYBYTEK Karolina 3056NIGHT WALKERSOpen Kobiet87K 9721:0001:58:06.7001:58:06.70+01:12:2919:413
404WIZA Mikołaj 3237Open Mężczyzn265M 30721:1501:58:41.1501:58:41.15+01:13:0419:463
405JANKOWSKI Maciej 3157JANKOWSKI BROSOpen Mężczyzn266M 30821:1501:58:41.6501:58:41.65+01:13:0419:463
406SIENKIEWICZ Karolina 3229Open Kobiet88K 9821:1501:59:01.2001:59:01.20+01:13:2419:503
407JANKOWSKI Adam 3213Open Mężczyzn267M 30921:1501:59:02.1001:59:02.10+01:13:2519:503
408CIAMCIAK Olaf 3311Open Mężczyzn268M 31021:3002:01:24.3502:01:24.35+01:15:4720:143
409RETTIG Agata 3582Open Kobiet89K 9921:3002:01:24.6502:01:24.65+01:15:4720:143
410PISZCZOŁA Maria 3013DIRTY SPARROWSOpen Kobiet90K 10021:0002:01:29.7002:01:29.70+01:15:5220:143
411PRZYBYSZ Damian 3381AVENGERS OSTRORÓGOpen Mężczyzn269M 31121:4502:01:41.3002:01:41.30+01:16:0420:163
412RYCHCZYŃSKI Tomasz 3382AVENGERS OSTRORÓGOpen Mężczyzn270M 31221:4502:01:41.4502:01:41.45+01:16:0420:163
413CZEKAŁA Natalia 3379AVENGERS OSTRORÓGOpen Kobiet91K 10121:4502:01:41.5002:01:41.50+01:16:0420:163
414PACIURA Kamil 3380AVENGERS OSTRORÓGOpen Mężczyzn271M 31321:4502:01:41.9002:01:41.90+01:16:0520:163
415CHAJEC Patrycja 3012Open Kobiet92K 10221:0002:01:59.1002:01:59.10+01:16:2220:193
416BINKOWSKA Nadia 3010DIRTY SPARROWSOpen Kobiet93K 10321:0002:01:59.2002:01:59.20+01:16:2220:193
417DOLSKA Anna 3079Open Kobiet94K 10421:0002:01:59.3002:01:59.30+01:16:2220:193
418FRĄCZEK Katarzyna 3360#MYPONAGRODYOpen Kobiet95K 10521:4502:02:13.1502:02:13.15+01:16:3620:222.9
419LINKE Aleksandra 3365#MYPONAGRODYOpen Kobiet96K 10621:4502:02:28.3002:02:28.30+01:16:5120:242.9
420SOWA Magdalena 3369#MYPONAGRODYOpen Masters Kobiet11K 10721:4502:02:29.4502:02:29.45+01:16:5220:242.9
421WILCZEK Lukasz 3357Open Mężczyzn272M 31421:3002:02:59.8502:02:59.85+01:17:2320:292.9
422ZAJĄCZKOWSKA Ewelina 3358Open Kobiet97K 10821:3002:03:00.9002:03:00.90+01:17:2420:302.9
423DRABER Piotr 3080Open Mężczyzn273M 31521:0002:03:00.9502:03:00.95+01:17:2420:302.9
424WENTOWSKI Krzysztof 3114Open Mężczyzn274M 31621:0002:03:00.9502:03:00.95+01:17:2420:302.9
425BIENIECKA Sara 3073Open Kobiet98K 10921:0002:03:01.8502:03:01.85+01:17:2520:302.9
426SOBKOWSKA Milena 3135ATELIER TEAMOpen Kobiet99K 11021:1502:03:03.1002:03:03.10+01:17:2620:302.9
427IRACKA Ania 3132ATELIER TEAMOpen Kobiet100K 11121:1502:03:03.2002:03:03.20+01:17:2620:302.9
428NIZIOŁEK Justyna 3134ATELIER TEAMOpen Kobiet101K 11221:1502:03:03.2002:03:03.20+01:17:2620:302.9
429AUGUSTYNIAK Weronika 3130ATELIER TEAMOpen Kobiet102K 11321:1502:03:03.3002:03:03.30+01:17:2620:302.9
430KOPYDŁOWSKI Szymon 3326Open Mężczyzn275M 31721:3002:03:04.2502:03:04.25+01:17:2720:302.9
431TUREK Bartek 3562Open Mężczyzn276M 31821:4502:03:50.9002:03:50.90+01:18:1420:382.9
432DEPTUŁA Mariusz 3296ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn277M 31921:3002:04:18.9502:04:18.95+01:18:4220:432.9
433RADTKE Maciej 3299ZADYSZKA TEAMOpen Masters Mężczyzn43M 32021:3002:04:19.1002:04:19.10+01:18:4220:432.9
434RADTKE Urszula 3300ZADYSZKA TEAMOpen Masters Kobiet12K 11421:3002:04:19.5002:04:19.50+01:18:4220:432.9
435DEPTUŁA Beata 3295ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet103K 11521:3002:04:19.6502:04:19.65+01:18:4220:432.9
436ORLIŃSKA Weronika 3366#MYPONAGRODYOpen Kobiet104K 11621:4502:04:26.3502:04:26.35+01:18:4920:442.9
437KASZKOWIAK Patryk 3521Open Mężczyzn278M 32121:4502:04:45.3502:04:45.35+01:19:0820:472.9
438KOSMOWSKA Anna 3526Open Kobiet105K 11721:4502:04:46.1502:04:46.15+01:19:0920:472.9
439MALANOWSKA URBANIAK Paulina 3534Open Kobiet106K 11821:4502:04:46.4002:04:46.40+01:19:0920:472.9
440KORALEWSKI Ziemowit 3025FLAKIOpen Mężczyzn279M 32221:0002:05:08.9002:05:08.90+01:19:3220:512.9
441PRZYBYŁA Aleksandra 3027FLAKIOpen Kobiet107K 11921:0002:05:09.0502:05:09.05+01:19:3220:512.9
442OLBIŃSKA Weronika 3026FLAKIOpen Kobiet108K 12021:0002:05:09.1002:05:09.10+01:19:3220:512.9
443SKOWYRA Katarzyna 3587Open Kobiet109K 12121:4502:05:53.0502:05:53.05+01:20:1620:582.9
444GÓRECKI Tomasz 3083Open Mężczyzn280M 32321:0002:05:54.6502:05:54.65+01:20:1720:592.9
445SZUBERT Jakub 3250CYMBOŁBANDOpen Mężczyzn281M 32421:3002:05:58.7502:05:58.75+01:20:2120:592.9
446SZUBERT Bartłomiej 3249CYMBOŁBANDOpen Mężczyzn282M 32521:3002:06:00.0502:06:00.05+01:20:2321:002.9
447WALOCH Paulina 3252CYMBOŁBANDOpen Kobiet110K 12221:3002:06:00.1002:06:00.10+01:20:2321:002.9
448WALOCH Michał 3251CYMBOŁBANDOpen Mężczyzn283M 32621:3002:06:00.6002:06:00.60+01:20:2321:002.9
449SARLEJ Robert 3417HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn284M 32722:0002:06:20.0002:06:20.00+01:20:4321:032.8
450CHŁĄD Aleksander 3409HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn285M 32822:0002:06:20.1502:06:20.15+01:20:4321:032.8
451GRZYB Radosław 3596Open Mężczyzn286M 32921:4502:06:31.6002:06:31.60+01:20:5421:052.8
452SIEDLECKA Paulina 3367#MYPONAGRODYOpen Kobiet111K 12321:4502:07:03.7502:07:03.75+01:21:2621:102.8
453KARSKI Patryk 3324Open Mężczyzn287M 33021:3002:07:24.4502:07:24.45+01:21:4721:142.8
454WARZYC Aleksandra 3597Open Kobiet112K 12421:4502:07:35.7002:07:35.70+01:21:5821:152.8
455NEUMANN Kuba 3488TGV CLUB KOŚCIANOpen Mężczyzn288M 33121:4502:07:56.9502:07:56.95+01:22:2021:192.8
456LAJSZNER Maria 3487TGV CLUB KOŚCIANOpen Kobiet113K 12521:4502:07:57.2502:07:57.25+01:22:2021:192.8
457BOGACKI Krystian 3482TGV CLUBOpen Mężczyzn289M 33221:4502:07:59.6002:07:59.60+01:22:2221:192.8
458ZAWORSKI Kamil 3118Open Mężczyzn290M 33321:0002:09:24.2002:09:24.20+01:23:4721:342.8
459GIBAS Angelika 3318Open Kobiet114K 12621:3002:10:00.2002:10:00.20+01:24:2321:402.8
460SERAFIN Dominika 3343Open Kobiet115K 12721:3002:10:01.1002:10:01.10+01:24:2421:402.8
461DZIASEK Adam 3317Open Mężczyzn291M 33421:3002:10:01.4502:10:01.45+01:24:2421:402.8
462SURMELA Patrycja 3348Open Kobiet116K 12821:3002:10:22.2502:10:22.25+01:24:4521:432.8
463RABIEGA Katarzyna 3273NIESPORACZKI!!Open Kobiet117K 12921:3002:10:26.0002:10:26.00+01:24:4921:442.8
464BLASZKOWIAK Krystian 3501Open Mężczyzn292M 33522:0002:10:39.5502:10:39.55+01:25:0221:462.8
465DUDA Danuta 3148GANG PODHALEOpen Kobiet118K 13021:1502:10:42.5002:10:42.50+01:25:0521:472.8
466SĘPEK Konrad 3150GANG PODHALEOpen Mężczyzn293M 33621:1502:10:42.8502:10:42.85+01:25:0621:472.8
467MAJERCZYK Katarzyna 3149GANG PODHALEOpen Kobiet119K 13121:1502:10:42.8502:10:42.85+01:25:0621:472.8
468MALINOWSKI Piotr 3535Open Mężczyzn294M 33722:0002:10:46.5002:10:46.50+01:25:0921:472.8
469FIDOR Arnold 3081Open Masters Mężczyzn44M 33821:0002:10:48.4002:10:48.40+01:25:1121:482.8
470SIERECKI Zbigniew 3017DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn45M 33921:0002:10:48.4502:10:48.45+01:25:1121:482.8
471JEDYNAK Mateusz 3576Open Mężczyzn295M 34021:3002:10:56.8502:10:56.85+01:25:2021:492.7
472GUŹNICZAK Rafał 3322Open Mężczyzn296M 34121:3002:10:56.9502:10:56.95+01:25:2021:492.7
473ŚLIPKO Andrzej 3473SIŁA I CZOSNEKOpen Mężczyzn297M 34221:4502:10:57.3002:10:57.30+01:25:2021:492.7
474MRÓZ-SICZYŃSKA Katarzyna 3471SIŁA I CZOSNEKOpen Kobiet120K 13221:4502:10:57.6502:10:57.65+01:25:2021:492.7
475JÓŹWIAK Tomasz 3467SIŁA I CZOSNEKOpen Mężczyzn298M 34321:4502:10:57.7502:10:57.75+01:25:2021:492.7
476OKSIEJUK Marek 3472SIŁA I CZOSNEKOpen Masters Mężczyzn46M 34421:4502:10:57.8002:10:57.80+01:25:2121:492.7
477CZAPIK Marta 3466SIŁA I CZOSNEKOpen Kobiet121K 13321:4502:10:58.8502:10:58.85+01:25:2221:492.7
478LUDWICZAK Hubert 3469SIŁA I CZOSNEKOpen Mężczyzn299M 34521:4502:10:59.5002:10:59.50+01:25:2221:492.7
479MARCINKOWSKA Dominika 3470SIŁA I CZOSNEKOpen Kobiet122K 13421:4502:10:59.7002:10:59.70+01:25:2221:492.7
480KURNATOWSKI Piotr 3468SIŁA I CZOSNEKOpen Mężczyzn300M 34621:4502:11:03.8002:11:03.80+01:25:2721:502.7
481WAŻNY Łukasz 3429META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn301M 34721:4502:11:34.7502:11:34.75+01:25:5721:552.7
482MICHALAK Paweł 3464SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn302M 34822:0002:12:38.4002:12:38.40+01:27:0122:062.7
483KONDRACIUK Rajmund 3463SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn303M 34922:0002:13:10.5002:13:10.50+01:27:3322:112.7
484ROGOWSKI Maciej 3465SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn304M 35022:0002:13:11.2002:13:11.20+01:27:3422:112.7
485HRYCIUK Przemysław 3461SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn305M 35122:0002:13:11.3502:13:11.35+01:27:3422:112.7
486KASPRZAK Radomir 3462SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn306M 35222:0002:13:11.3502:13:11.35+01:27:3422:112.7
487CICHOŃSKI Remigiusz 3459SANATORIUM "MARNE SZANSE"Open Mężczyzn307M 35322:0002:13:11.5002:13:11.50+01:27:3422:112.7
488SOBOLEWSKI Michał 3368#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn308M 35421:4502:14:58.8002:14:58.80+01:29:2222:292.7
489WOJTAS Sebastian 3371#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn309M 35521:4502:14:59.3502:14:59.35+01:29:2222:292.7
490KOZIAK Agnieszka 3413HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet123K 13522:0002:15:12.3502:15:12.35+01:29:3522:322.7
491WAJDA Sławomir 3418HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn47M 35622:0002:15:47.3002:15:47.30+01:30:1022:372.7
492DUDEK Karol 3207Open Mężczyzn310M 35721:1502:15:58.5502:15:58.55+01:30:2122:392.6
493OCIECZEK Agata 3221Open Kobiet124K 13621:1502:15:58.9502:15:58.95+01:30:2222:392.6
494TOMCZAK Anna 3232Open Kobiet125K 13721:1502:15:59.2502:15:59.25+01:30:2222:392.6
495WITKOWSKI Sebastian 3236Open Mężczyzn311M 35821:1502:15:59.7502:15:59.75+01:30:2222:392.6
496JANKOWSKA Małgorzata 3212Open Kobiet126K 13821:1502:16:00.0002:16:00.00+01:30:2322:402.6
497PACHCIAZ Robert 3224Open Mężczyzn312M 35921:1502:16:00.3002:16:00.30+01:30:2322:402.6
498JASTRZEMBSKA Iwona 3214Open Kobiet127K 13921:1502:16:00.6002:16:00.60+01:30:2322:402.6
499HORĘZGA Dorota 3411HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet128K 14022:0002:16:24.0002:16:24.00+01:30:4722:442.6
500DUDEK Konrad 3179POWER TRAININGOpen Mężczyzn313M 36021:1502:16:27.1502:16:27.15+01:30:5022:442.6
501PYTLEWSKA Monika 3182POWER TRAININGOpen Kobiet129K 14121:1502:16:27.2502:16:27.25+01:30:5022:442.6
502KANIA Magda 3412HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet13K 14222:0002:16:27.6502:16:27.65+01:30:5022:442.6
503KOZIEŁ Anna 3217Open Kobiet130K 14322:0002:16:40.2502:16:40.25+01:31:0322:462.6
504BRASZKA Ewelina 3589Open Kobiet131K 14422:0002:18:06.0002:18:06.00+01:32:2923:012.6
505GAJEWSKI Karol 3511Open Mężczyzn314M 36122:0002:18:30.0002:18:30.00+01:32:5323:052.6
506MAGIERA Sandra 3533Open Kobiet132K 14522:0002:18:30.4002:18:30.40+01:32:5323:052.6
507KRUCZKOWSKI Adam 3433NOCNI PIZGATORZY CROSSFITUOpen Mężczyzn315M 36222:0002:18:45.4002:18:45.40+01:33:0823:072.6
508KUROWIAK Maciej 3435NOCNI PIZGATORZY CROSSFITUOpen Mężczyzn316M 36322:0002:18:47.1502:18:47.15+01:33:1023:072.6
509CHOMICZ Rafał 31218EOpen Mężczyzn317M 36421:1502:19:49.7002:19:49.70+01:34:1223:182.6
510ZAWADZKI Jakub 31268EOpen Mężczyzn318M 36521:1502:19:49.9502:19:49.95+01:34:1323:182.6
511ZIELIŃSKA Agnieszka 35868EOpen Kobiet133K 14621:1502:19:50.0002:19:50.00+01:34:1323:182.6
512KLAMEREK Dorota 31248EOpen Kobiet134K 14721:1502:19:50.2002:19:50.20+01:34:1323:182.6
513NOWAK Piotr 31258EOpen Mężczyzn319M 36621:1502:19:50.6002:19:50.60+01:34:1323:182.6
514BŁASZCZYK Karolina 3500Open Kobiet135K 14821:1502:19:50.6002:19:50.60+01:34:1323:182.6
515CZACHURA Sławomir 31228EOpen Mężczyzn320M 36721:1502:19:51.1502:19:51.15+01:34:1423:182.6
516WEIS Michał 3563Open Mężczyzn321M 36822:0002:21:25.1502:21:25.15+01:35:4823:342.5
517SZERPINSKA Monika 3552Open Kobiet136K 14922:0002:21:25.2002:21:25.20+01:35:4823:342.5
518WAWRZYNIAK Damian 3355Open Mężczyzn322M 36921:3002:25:58.6502:25:58.65+01:40:2124:192.5
519KAWA Łukasz 3490TWARDA RENA SZCZENA PENAOpen Mężczyzn323M 37021:3002:26:31.4502:26:31.45+01:40:5424:252.5
520DOBOSZ Damian 3078Open Mężczyzn324M 37121:3002:26:31.7502:26:31.75+01:40:5424:252.5
521NOWOŚWIAT Arkadiusz 3037HEALTH REVOLUTION ELBLĄGOpen Mężczyzn325M 37221:3002:26:31.9002:26:31.90+01:40:5524:252.5
522JEZIORNY Wojtek 3288TWARDA RĘKA SZCZĘKA PĘKAOpen Mężczyzn326M 37321:3002:26:32.2002:26:32.20+01:40:5524:252.5
523MROŻEK Paweł 3292WILD TEAMOpen Mężczyzn327M 37421:3002:26:32.3502:26:32.35+01:40:5524:252.5
524KOSZELA Beata 3328Open Kobiet137K 15021:3002:26:33.5002:26:33.50+01:40:5624:252.5
525CZADERSKA Weronika 3287TWARDA RĘKA SZCZĘKA PĘKAOpen Kobiet138K 15121:3002:26:56.4502:26:56.45+01:41:1924:292.5
526MARCZAK Zuzanna 3289TWARDA RENA SZCZENA PENAOpen Kobiet139K 15221:3002:26:57.9002:26:57.90+01:41:2124:292.4
527PIASECKI Mikołaj 3397DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn328M 37521:4502:28:38.7502:28:38.75+01:43:0124:462.4
528PIASECKI Krzysztof 3545Open Masters Mężczyzn48M 37621:4502:28:38.8002:28:38.80+01:43:0224:462.4
529MATUSZCZAK Jakub 3414HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn329M 37721:4502:28:39.1002:28:39.10+01:43:0224:462.4
530ZAWAL Katarzyna 3399DIRTY SPARROWSOpen Kobiet140K 15321:4502:28:39.1002:28:39.10+01:43:0224:462.4
531DOJCZ Wojciech 3504Open Mężczyzn330M 37821:4502:28:39.5502:28:39.55+01:43:0224:462.4
532LUDWICZAK Roman 3094Open Masters Mężczyzn49M 37921:0002:35:27.0002:35:27.00+01:49:5025:542.3
533LUDWICZAK Małgorzata 3093Open Kobiet141K 15421:0002:35:27.1502:35:27.15+01:49:5025:542.3
534WALCZAK Danuta 3113Open Kobiet142K 15521:0002:35:27.2502:35:27.25+01:49:5025:542.3
535LUDWICZAK Sylwia 3095Open Masters Kobiet14K 15621:0002:35:27.4002:35:27.40+01:49:5025:542.3
536PIERWOŁA Tomasz 3067POZNAŃ RACE TEAM Open Mężczyzn331M 38021:0002:35:27.7002:35:27.70+01:49:5025:542.3
537MARKIEWICZ Julia 3152HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet143K 15721:1502:43:14.9502:43:14.95+01:57:3827:122.2
538KRAWCZYŃSKA Emilia 3151HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet144K 15821:1502:43:21.9502:43:21.95+01:57:4527:132.2
539WOJCIECHOWSKI Mikołaj 3156HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn332M 38121:1502:44:27.5002:44:27.50+01:58:5027:242.2
540MARKIEWICZ Maksymilian 3153HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn333M 38221:1502:44:31.7002:44:31.70+01:58:5427:252.2
541WOJCIECHOWSKA Magdalena 3238Open Kobiet145K 15921:1502:44:32.2002:44:32.20+01:58:5527:252.2
542ZIÓŁKO Magdalena 3172NIEZŁE ZIÓŁKAOpen Kobiet146K 16021:1502:46:36.2502:46:36.25+02:00:5927:462.2
543NOWAKOWSKA Zuzanna 3171NIEZŁE ZIÓŁKAOpen Kobiet147K 16121:1502:46:36.4502:46:36.45+02:00:5927:462.2
544RYCHLICKA Ines 3190WCALE NIE ŚPIĘ!Open Kobiet148K 16221:1502:58:40.2002:58:40.20+02:13:0329:462
545WILCZEK Marcin 3191WCALE NIE ŚPIĘ!Open Mężczyzn334M 38321:1502:58:40.2002:58:40.20+02:13:0329:462
546ŚMIGIELSKI Dominik 3555Open Mężczyzn335M 38421:45   
547ŻAK Magdalena 3359Open Kobiet149K 16321:30   
548BURITTA Mariusz 3028HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZOpen Mężczyzn336M 38521:00   
Znaleziono 548 wynik(ów)