RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT SILESIA

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-06-30
Miejsce/ Place:
Pawłowice
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
492
Wystartowało/ Started:
462
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
460
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LISOWSKI Adam 2062SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn1M 121:4500:59:06.3000:59:06.30 9:516.1
2WYPUKOŁ Jakub 2064SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn2M 221:4500:59:34.9000:59:34.90+00:00:289:556
3KAŹMIERCZAK Mateusz 2334KWK BUDRYKOpen Mężczyzn3M 322:1501:01:45.5001:01:45.50+00:02:3910:175.8
4LAZAR Szymon 2293KSRG PNIÓWEKOpen Mężczyzn4M 422:1501:06:40.6501:06:40.65+00:07:3411:065.4
5TOMCZYK Tomasz 2300KWK KNUROW-SZCZYGLOWICEOpen Mężczyzn5M 522:1501:07:03.7001:07:03.70+00:07:5711:105.4
6WILK Tomasz 2145HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn6M 622:0001:08:53.2501:08:53.25+00:09:4611:285.2
7DROZD Radek 2290KSRG PNIÓWEKOpen Mężczyzn7M 722:1501:09:35.0001:09:35.00+00:10:2811:355.2
8KOPECKÝ Jakub 2101Open Mężczyzn8M 821:4501:12:33.7001:12:33.70+00:13:2712:055
9MAGNOR Dawid 2484RUCH KNURÓWOpen Masters Mężczyzn1M 922:1501:12:38.8001:12:38.80+00:13:3212:065
10GRYGIEREK Krystian 2295KSRG ZOFIÓWKAOpen Mężczyzn9M 1022:1501:13:33.4501:13:33.45+00:14:2712:154.9
11OSTROWSKI Łukasz 2485RUCH KNURÓWOpen Masters Mężczyzn2M 1122:1501:13:39.5001:13:39.50+00:14:3312:164.9
12GOŁĘBIOWSKI Konrad 2129CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn10M 1222:0001:14:40.3001:14:40.30+00:15:3412:264.8
13WIERZBICKI Daniel 2366Open Mężczyzn11M 1322:1501:15:38.0501:15:38.05+00:16:3112:364.8
14KASPRZAK Szymon 2281KSRG BORYNIAOpen Mężczyzn12M 1422:1501:15:38.1501:15:38.15+00:16:3112:364.8
15JAKUBOWSKIU Kamil 2497KWK KNUROW-SZCZYGLOWICEOpen Mężczyzn13M 1522:1501:15:42.8501:15:42.85+00:16:3612:374.8
16KOLARCZYK Paweł 2282KSRG BORYNIAOpen Mężczyzn14M 1622:1501:15:48.3501:15:48.35+00:16:4212:384.7
17NUŻYŃSKI Radosław 2185TORPEDA RACE TEAMOpen Mężczyzn15M 1722:0001:17:00.1501:17:00.15+00:17:5312:504.7
18JANECKI Zbigniew 2296KSRG ZOFIÓWKAOpen Mężczyzn16M 1822:1501:17:08.4501:17:08.45+00:18:0212:514.7
19IMIOLCZYK Roland 2125AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn3M 1922:0001:17:34.4001:17:34.40+00:18:2812:554.6
20WYSZYŃSKI Leszek 2294KSRG PNIÓWEKOpen Mężczyzn17M 2022:1501:17:39.7501:17:39.75+00:18:3312:564.6
21RYSZKA Urban 2483KWK KNUROW-SZCZYGLOWICEOpen Masters Mężczyzn4M 2122:1501:18:01.9501:18:01.95+00:18:5513:004.6
22VECERA Jan 2492Open Mężczyzn18M 2221:4501:18:22.7001:18:22.70+00:19:1613:034.6
23GOŁĘBIOWSKI Tomasz 2130CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn19M 2322:0001:18:30.9001:18:30.90+00:19:2413:054.6
24SŁABKOWSKI Paweł 2297KSRG ZOFIÓWKAOpen Mężczyzn20M 2422:1501:19:13.3501:19:13.35+00:20:0713:124.5
25FRANKE Karol 2291KSRG PNIÓWEKOpen Mężczyzn21M 2522:1501:19:19.7001:19:19.70+00:20:1313:134.5
26KONSEK Krzysztof 2299KWK KNUROW-SZCZYGLOWICEOpen Mężczyzn22M 2622:1501:19:26.5501:19:26.55+00:20:2013:144.5
27TIAHNYBOK Paweł 2063SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn5M 2721:4501:20:37.4501:20:37.45+00:21:3113:264.5
28STRADZA Kamil 2361Open Mężczyzn23M 2822:1501:20:45.1001:20:45.10+00:21:3813:274.5
29PAWEŁOSZEK Olaf 2481Open Mężczyzn24M 2922:0001:20:57.7501:20:57.75+00:21:5113:294.4
30GRABOWSKI Tomasz 2435Open Mężczyzn25M 3022:3001:21:09.6501:21:09.65+00:22:0313:314.4
31FIEDOR Tomasz 2027HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn26M 3121:4501:21:28.3001:21:28.30+00:22:2213:344.4
32LASKOWSKI Tomasz 2050PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn27M 3221:4501:21:44.3501:21:44.35+00:22:3813:374.4
33GRZYB Leszek 2292KSRG PNIÓWEKOpen Mężczyzn28M 3322:1501:22:19.6501:22:19.65+00:23:1313:434.4
34ZALEWSKI Piotr 2298KSRG ZOFIÓWKAOpen Mężczyzn29M 3422:1501:22:34.3501:22:34.35+00:23:2813:454.4
35STASZEL- ŁATAS Tomasz 2164PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn30M 3522:0001:22:41.4501:22:41.45+00:23:3513:464.4
36KRZEMIŃSKI Kamil 2252BEASTSOpen Mężczyzn31M 3622:1501:23:12.7501:23:12.75+00:24:0613:524.3
37MIELEWCZYK Bartłomiej 2480Open Mężczyzn32M 3722:0001:23:13.5501:23:13.55+00:24:0713:524.3
38SANKIEWICZ Łukasz 2356KWK BUDRYKOpen Mężczyzn33M 3822:1501:23:18.7501:23:18.75+00:24:1213:534.3
39WOŹNIAK Jerzy 2011DIETETYK I SPÓŁKAOpen Masters Mężczyzn6M 3921:4501:23:21.4001:23:21.40+00:24:1513:534.3
40SŁOMIAN Marcelina 2472RMF4RT OCROpen Kobiet1K 122:0001:24:12.9501:24:12.95+00:25:0614:024.3
41BIELAŃSKI Zbigniew 2323Open Mężczyzn34M 4022:1501:24:16.0001:24:16.00+00:25:0914:024.3
42GRUDNIOK Damian 2005CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn35M 4121:4501:24:19.0501:24:19.05+00:25:1214:034.3
43WOJTAS Seweryn 2487RUCH KNURÓWOpen Masters Mężczyzn7M 4222:1501:24:21.2501:24:21.25+00:25:1414:034.3
44STOPKA Daniel 2237Open Mężczyzn36M 4322:0001:24:22.3001:24:22.30+00:25:1614:034.3
45ZIĘBA Marcin 2284KSRG BORYNIAOpen Mężczyzn37M 4422:1501:24:36.4501:24:36.45+00:25:3014:064.3
46GLISZCZYŃSKI Paweł 2330KWK BUDRYKOpen Mężczyzn38M 4522:1501:24:49.0001:24:49.00+00:25:4214:084.2
47SZKLARCZYK Patryk 2363Open Mężczyzn39M 4622:1501:24:51.6001:24:51.60+00:25:4514:084.2
48PROCEK Marcin 2352RUCH KNURÓWOpen Masters Mężczyzn8M 4722:1501:24:55.4501:24:55.45+00:25:4914:094.2
49PISZKALA Dawid 2486RUCH KNURÓWOpen Masters Mężczyzn9M 4822:1501:25:01.2501:25:01.25+00:25:5414:104.2
50NOWAK Jakub 2346Open Mężczyzn40M 4922:0001:25:18.4501:25:18.45+00:26:1214:134.2
51HURAS Michał 2386CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn41M 5022:3001:25:55.6001:25:55.60+00:26:4914:194.2
52CYPRIAN Dominik 2206Open Mężczyzn42M 5122:0001:26:22.2001:26:22.20+00:27:1514:234.2
53KRZYSTECZKO Szymon 2283KSRG BORYNIAOpen Mężczyzn43M 5222:1501:26:44.3001:26:44.30+00:27:3814:274.2
54MUSIOLIK Mariusz 2109Open Mężczyzn44M 5321:4501:27:36.3501:27:36.35+00:28:3014:364.1
55KOWALSKI Dariusz 2216Open Mężczyzn45M 5422:0001:28:00.4501:28:00.45+00:28:5414:404.1
56JAROSZ Waldemar 2479Open Mężczyzn46M 5521:4501:28:23.7501:28:23.75+00:29:1714:434.1
57KACHEL Agata 2067SZTURMOpen Kobiet2K 221:4501:29:20.4501:29:20.45+00:30:1414:534
58NOWAK Paweł 23756 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn47M 5622:3001:29:27.0501:29:27.05+00:30:2014:544
59WIECZOREK Arkadiusz 2429WIECZNE MŁODZIENIASZKIOpen Mężczyzn48M 5722:3001:29:37.3001:29:37.30+00:30:3114:564
60JAWORSKI Jakub 2096Open Mężczyzn49M 5821:4501:30:29.1001:30:29.10+00:31:2215:044
61SYCZ Michał 23786 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn50M 5922:3001:30:36.7501:30:36.75+00:31:3015:064
62GRZYBEK Łukasz 2425WIECZNE MŁODZIENIASZKIOpen Mężczyzn51M 6022:3001:30:39.2001:30:39.20+00:31:3215:064
63KUCIEL Dawid 2165PKP S.A.Open Mężczyzn52M 6122:0001:30:55.3501:30:55.35+00:31:4915:094
64JAWORSKI Bartłomiej 2072ZGRADZIESKIE MORDY I NIE TYLKO ...Open Masters Mężczyzn10M 6221:4501:31:16.1501:31:16.15+00:32:0915:123.9
65CYWICKI Piotr 2051POWER STUDIOOpen Mężczyzn53M 6321:4501:31:39.9001:31:39.90+00:32:3315:163.9
66PĘZIŃSKI Piotr 2349KWK BUDRYKOpen Mężczyzn54M 6422:1501:31:40.5001:31:40.50+00:32:3415:163.9
67SZTAJER Bartek 2041LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn55M 6521:4501:32:12.2001:32:12.20+00:33:0515:223.9
68ROTKEGEL Tomasz 2426WIECZNE MŁODZIENIASZKIOpen Mężczyzn56M 6622:3001:32:36.2001:32:36.20+00:33:2915:263.9
69KORCZYK Tomasz 2338Open Mężczyzn57M 6722:1501:33:28.0001:33:28.00+00:34:2115:343.9
70CUDOK Krzysztof 2205Open Mężczyzn58M 6822:0001:33:28.7501:33:28.75+00:34:2215:343.9
71NOWAK Marek 2348KWK BUDRYKOpen Mężczyzn59M 6922:1501:33:41.8501:33:41.85+00:34:3515:363.8
72WITOSZEK Wojciech 2370KSRG ZOFIÓWKAOpen Mężczyzn60M 7022:1501:33:42.5501:33:42.55+00:34:3615:373.8
73PYTEL Oskar 2229Open Mężczyzn61M 7122:0001:33:46.4001:33:46.40+00:34:4015:373.8
74JANISZEWSKI Kamil 2491Open Mężczyzn62M 7222:0001:33:47.3001:33:47.30+00:34:4115:373.8
75BIENIASZ Bogusław 2201Open Masters Mężczyzn11M 7322:0001:33:51.2001:33:51.20+00:34:4415:383.8
76CHMIELORZ Józef 2004CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn63M 7421:4501:34:07.4501:34:07.45+00:35:0115:413.8
77GOMULARZ Sebastian 2138HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn64M 7522:0001:34:15.3001:34:15.30+00:35:0915:423.8
78NAGAS Pawel 2040LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn65M 7621:4501:34:16.1001:34:16.10+00:35:0915:423.8
79ŁANOCHA Michał 2163PIĘKNE I BESTIEEOpen Mężczyzn66M 7722:0001:34:25.0501:34:25.05+00:35:1815:443.8
80PIOTROWICZ Tomasz 2228Open Mężczyzn67M 7822:0001:34:31.8001:34:31.80+00:35:2515:453.8
81GNIZA Marcin 2135DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn68M 7922:0001:35:03.5501:35:03.55+00:35:5715:503.8
82SZUTA Sylwia 2069SZTURMOpen Kobiet3K 321:4501:35:11.1001:35:11.10+00:36:0415:513.8
83SZCZENDZINA Mariusz 2118Open Mężczyzn69M 8021:4501:35:29.6501:35:29.65+00:36:2315:543.8
84- - 2496  122:1501:37:14.9501:37:14.95+00:38:0816:123.7
85MAZUR Jacek 23746 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn70M 8122:3001:37:17.0001:37:17.00+00:38:1016:123.7
86KLECHA Robert 23736 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn71M 8222:3001:37:17.4001:37:17.40+00:38:1116:123.7
87PŁONKA Łukasz 2351Open Mężczyzn72M 8322:1501:37:24.2001:37:24.20+00:38:1716:143.7
88RAK Sebastian 2402HAKUNAMATATTAOpen Mężczyzn73M 8422:3001:37:25.4001:37:25.40+00:38:1916:143.7
89NOWAK Krystian 2347Open Mężczyzn74M 8522:1501:37:40.9501:37:40.95+00:38:3416:163.7
90KOVAŘÍK Tomáš 2047OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn75M 8621:4501:37:52.7501:37:52.75+00:38:4616:183.7
91PIEŁA Szymon 2400HAKUNAMATATTAOpen Mężczyzn76M 8722:3001:38:03.1501:38:03.15+00:38:5616:203.7
92RAK Krzysztof 2401HAKUNAMATATTAOpen Mężczyzn77M 8822:3001:38:11.1001:38:11.10+00:39:0416:213.7
93GÓRCZYŃSKI Sebastian 2089Open Mężczyzn78M 8921:4501:38:15.8001:38:15.80+00:39:0916:223.7
94KACPERSKI Radosław 2013DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn12M 9021:4501:38:18.1001:38:18.10+00:39:1116:233.7
95SZOSTEK Łukasz 2241Open Mężczyzn79M 9122:0001:38:19.3001:38:19.30+00:39:1316:233.7
96BRYŚ Piotr 2078Open Mężczyzn80M 9221:4501:38:32.5501:38:32.55+00:39:2616:253.7
97BEDNARCZYK Mateusz 2198Open Mężczyzn81M 9322:0001:38:35.1501:38:35.15+00:39:2816:253.7
98BIENIEK Witold 2202Open Mężczyzn82M 9422:0001:38:47.0501:38:47.05+00:39:4016:273.6
99KARWATA Karol 2017GANG BULIKAOpen Mężczyzn83M 9521:4501:39:02.2501:39:02.25+00:39:5516:303.6
100LEDWOŃ Łukasz 2287KSRG JASTRZĘBIEOpen Mężczyzn84M 9622:1501:39:21.0501:39:21.05+00:40:1416:333.6
101DOBOSZ Kamil 2082Open Mężczyzn85M 9721:4501:39:21.4001:39:21.40+00:40:1516:333.6
102KOWAL Rafał 2286KSRG JASTRZĘBIEOpen Mężczyzn86M 9822:1501:39:24.6001:39:24.60+00:40:1816:343.6
103CEGLAREK Przemysław 2325KWK KNUROW-SZCZYGLOWICEOpen Mężczyzn87M 9922:1501:39:27.6501:39:27.65+00:40:2116:343.6
104GŁOS Grzegorz 2488Open Mężczyzn88M 10022:0001:39:31.6501:39:31.65+00:40:2516:353.6
105BREJZA Kamil 2424WIECZNE MŁODZIENIASZKIOpen Mężczyzn89M 10122:3001:40:11.7001:40:11.70+00:41:0516:413.6
106RZYMANEK Piotr 2427WIECZNE MŁODZIENIASZKIOpen Mężczyzn90M 10222:3001:40:18.7501:40:18.75+00:41:1216:433.6
107WOŹNIAK Bartosz 2010DIETETYK I SPÓŁKAOpen Mężczyzn91M 10321:4501:40:26.3001:40:26.30+00:41:2016:443.6
108KRUK Mateusz 2103Open Mężczyzn92M 10421:4501:40:52.5501:40:52.55+00:41:4616:483.6
109WÓJCIK Michał 2272HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn93M 10522:1501:41:33.9001:41:33.90+00:42:2716:553.5
110CHMIELORZ Donata 2003CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet4K 421:4501:41:39.8001:41:39.80+00:42:3316:563.5
111GUZIK Maksymilian 2212Open Mężczyzn94M 10622:0001:41:47.0001:41:47.00+00:42:4016:573.5
112GARBACZ Damian 2028HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn95M 10721:4501:41:54.1501:41:54.15+00:42:4716:593.5
113GARBACZ Rafał 2029HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn96M 10821:4501:41:54.8001:41:54.80+00:42:4816:593.5
114WOJTCZAK Marcin 2289KSRG JASTRZĘBIEOpen Masters Mężczyzn13M 10922:1501:42:07.2001:42:07.20+00:43:0017:013.5
115CĘCELEWSKI Jarosław 2016FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn14M 11021:4501:42:25.3501:42:25.35+00:43:1917:043.5
116KOTOMSKA Renata 2102Open Masters Kobiet1K 521:4501:42:26.2001:42:26.20+00:43:1917:043.5
117KRÓL Grzegorz 2449Open Mężczyzn97M 11122:3001:42:28.2501:42:28.25+00:43:2117:043.5
118WOŹNIAK Mateusz 2371Open Mężczyzn98M 11221:4501:42:39.8501:42:39.85+00:43:3317:063.5
119MĄKA Michał 2222Open Mężczyzn99M 11322:0001:42:43.5501:42:43.55+00:43:3717:073.5
120KOMOROWSKI Filip 2337Open Mężczyzn100M 11422:1501:42:46.4001:42:46.40+00:43:4017:073.5
121KLEKOTKO Adrian 2099Open Mężczyzn101M 11522:0001:42:47.9501:42:47.95+00:43:4117:073.5
122KALETA Anna 2440Open Kobiet5K 622:3001:43:19.0501:43:19.05+00:44:1217:133.5
123KRAUZY Aleksandra 2339Open Kobiet6K 722:1501:43:47.7001:43:47.70+00:44:4117:173.5
124DOMAGAŁA Mateusz 2209Open Mężczyzn102M 11622:0001:44:38.3001:44:38.30+00:45:3217:263.4
125KUKLA Robert 2450Open Mężczyzn103M 11722:3001:45:06.5001:45:06.50+00:46:0017:313.4
126GRZYBOWSKI Mateusz 2092Open Mężczyzn104M 11821:4501:45:13.5001:45:13.50+00:46:0717:323.4
127GRZYBOWSKI Patryk 2093Open Mężczyzn105M 11921:4501:45:14.3501:45:14.35+00:46:0817:323.4
128SIKORA Tomasz 2114Open Mężczyzn106M 12021:4501:45:14.7501:45:14.75+00:46:0817:323.4
129GACH Damian 2385CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn107M 12122:3001:45:18.8501:45:18.85+00:46:1217:333.4
130BANAŚ Mateusz 2280KSRG BORYNIAOpen Mężczyzn108M 12222:1501:45:23.5001:45:23.50+00:46:1717:333.4
131SOBIK Michał 2015ENERGIA GAZOpen Mężczyzn109M 12321:4501:45:30.4501:45:30.45+00:46:2417:353.4
132KWIECINSKI Tomasz 2340Open Mężczyzn110M 12422:1501:45:40.4501:45:40.45+00:46:3417:363.4
133SZULKIN Dawid 2186TURBO GUMISIEOpen Mężczyzn111M 12522:1501:45:46.7501:45:46.75+00:46:4017:373.4
134MAGDZIŃSKI Wojciech 2455Open Mężczyzn112M 12622:3001:45:58.3001:45:58.30+00:46:5217:393.4
135SOSNA Tomasz 2234Open Mężczyzn113M 12722:0001:46:16.6001:46:16.60+00:47:1017:423.4
136JURECEK Radek 2493Open Mężczyzn114M 12821:4501:46:32.0001:46:32.00+00:47:2517:453.4
137WOJDAT Robert 2249Open Mężczyzn115M 12922:0001:46:42.0001:46:42.00+00:47:3517:473.4
138TUSZYŃSKI Grzegorz 2037KOREAŃSKIE WARIATYOpen Mężczyzn116M 13021:4501:47:18.4001:47:18.40+00:48:1217:533.4
139DYŻEWSKI Michał 2034KOREAŃSKIE WARIATYOpen Mężczyzn117M 13121:4501:47:20.8001:47:20.80+00:48:1417:533.4
140ZBROSZCZYK Damian 2146HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn118M 13222:0001:47:22.0001:47:22.00+00:48:1517:533.4
141KOZŁOWSKI Przemysław 2447Open Mężczyzn119M 13322:3001:47:36.8001:47:36.80+00:48:3017:563.3
142PYSZ Grzegorz 2353Open Mężczyzn120M 13422:1501:48:06.0001:48:06.00+00:48:5918:013.3
143SOCHA Michał 23776 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn121M 13522:3001:48:12.2001:48:12.20+00:49:0518:023.3
144KABALA Mariusz 2001AUTO1Open Mężczyzn122M 13621:4501:48:27.4501:48:27.45+00:49:2118:043.3
145PINDEL Jerzy 2350Open Mężczyzn123M 13722:1501:48:28.0501:48:28.05+00:49:2118:043.3
146PASKO Szymon 2002AUTO1Open Mężczyzn124M 13821:4501:48:32.6501:48:32.65+00:49:2618:053.3
147KYSIAK Kamil 2104Open Mężczyzn125M 13921:4501:48:33.0001:48:33.00+00:49:2618:053.3
148GIEC Marcin 2085Open Mężczyzn126M 14021:4501:48:33.3501:48:33.35+00:49:2718:053.3
149LADDACH Piotr 2105Open Mężczyzn127M 14122:0001:48:43.6501:48:43.65+00:49:3718:073.3
150DOCHNIAK Piotr 2208Open Mężczyzn128M 14222:0001:49:17.6501:49:17.65+00:50:1118:123.3
151ZDROWAK Mariusz 2192WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn129M 14322:0001:49:21.1501:49:21.15+00:50:1418:133.3
152FLAK Sebastian 2159PANEUROPAOpen Mężczyzn130M 14422:0001:49:23.3001:49:23.30+00:50:1718:133.3
153JARCZYK Paweł 2387CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn131M 14522:3001:49:23.8501:49:23.85+00:50:1718:133.3
154CHAIEB Natalia 2025HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet7K 821:4501:49:57.9501:49:57.95+00:50:5118:193.3
155LECIEJEWSKI Patryk 2342Open Mężczyzn132M 14622:1501:49:59.4501:49:59.45+00:50:5318:193.3
156WŁODARCZYK Jan 2030HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn133M 14721:4501:50:13.8501:50:13.85+00:51:0718:223.3
157ŁATAŚ Dominik 2452Open Mężczyzn134M 14822:3001:50:23.8001:50:23.80+00:51:1718:233.3
158WAWSZCZAK Michał 2468Open Mężczyzn135M 14922:3001:50:24.5501:50:24.55+00:51:1818:243.3
159CHAIEB Sebastian 2026HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn136M 15021:4501:50:30.9501:50:30.95+00:51:2418:253.3
160WOŹNIAK Kuba 2012DIETETYK I SPÓŁKAOpen Mężczyzn137M 15121:4501:50:35.0001:50:35.00+00:51:2818:253.3
161SZELAG Marcin 2023GANG BULIKAOpen Mężczyzn138M 15221:4501:50:44.2501:50:44.25+00:51:3718:273.3
162DROŹDZIOK Aleksandra 2327Open Kobiet8K 922:1501:51:04.2501:51:04.25+00:51:5718:303.2
163PANKOWSKI Mateusz 2226Open Mężczyzn139M 15322:0001:51:14.2501:51:14.25+00:52:0718:323.2
164PANKOWSKI Piotr 2227Open Mężczyzn140M 15422:0001:51:20.9501:51:20.95+00:52:1418:333.2
165PACHOŃSKI Marcin 2255CSRG S.A.Open Masters Mężczyzn15M 15522:1501:51:31.4501:51:31.45+00:52:2518:353.2
166SZOSTEK Marcin 2242Open Mężczyzn141M 15622:0001:51:38.9001:51:38.90+00:52:3218:363.2
167GOLDYSZEWICZ Grzegorz 2166RÓŻOWE ŚWINIEOpen Mężczyzn142M 15722:0001:51:41.6501:51:41.65+00:52:3518:363.2
168BANDURSKI Daniel 2254CSRG S.A.Open Mężczyzn143M 15822:1501:51:48.7501:51:48.75+00:52:4218:383.2
169WACHOWICZ Pawel 2256CSRG S.A.Open Mężczyzn144M 15922:1501:51:49.9501:51:49.95+00:52:4318:383.2
170SIMON Adam 2464Open Mężczyzn145M 16022:3001:51:51.8501:51:51.85+00:52:4518:383.2
171MAJER Piotr 2168RÓŻOWE ŚWINIEOpen Mężczyzn146M 16122:0001:51:59.5001:51:59.50+00:52:5318:393.2
172GARBACZ Kasia 2009DIETETYK I SPÓŁKAOpen Kobiet9K 1021:4501:52:16.8001:52:16.80+00:53:1018:423.2
173SZULA Patryk 2121Open Mężczyzn147M 16221:4501:52:18.6501:52:18.65+00:53:1218:433.2
174PASTUSZKA Michał 2458Open Mężczyzn148M 16322:3001:52:43.2501:52:43.25+00:53:3618:473.2
175WALTER Miron 2257CSRG S.A.Open Mężczyzn149M 16422:1501:52:46.6001:52:46.60+00:53:4018:473.2
176NICIA-RZESZOWSKA Agata 2169RÓŻOWE ŚWINIEOpen Kobiet10K 1122:0001:53:05.0001:53:05.00+00:53:5818:503.2
177SMEREKA Jan 2396EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn150M 16522:3001:53:07.5501:53:07.55+00:54:0118:513.2
178MACKFORD Piotr 2454Open Mężczyzn151M 16622:3001:53:12.0001:53:12.00+00:54:0518:523.2
179CZAJKA Marcin 2315SKFOpen Mężczyzn152M 16722:1501:53:13.1001:53:13.10+00:54:0618:523.2
180MAGDEWICZ Rafał 2395EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn153M 16822:3001:53:15.5501:53:15.55+00:54:0918:523.2
181OSIKOWSKA Justyna 2457Open Kobiet11K 1222:3001:53:36.7001:53:36.70+00:54:3018:563.2
182ZABIEGŁY Tomasz 2372Open Mężczyzn154M 16922:1501:54:03.3001:54:03.30+00:54:5719:003.2
183SCHILLER Fryderyk 2052SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn16M 17021:4501:54:17.4001:54:17.40+00:55:1119:023.2
184BUDNY Agnieszka 2079Open Kobiet12K 1321:4501:54:19.8501:54:19.85+00:55:1319:033.1
185SKUPIEŃ Przemysław 2379ALKUSTEAMOpen Mężczyzn155M 17122:3001:54:45.6501:54:45.65+00:55:3919:073.1
186KOSMALA Konrad 2317SKFOpen Mężczyzn156M 17222:1501:55:11.3001:55:11.30+00:56:0519:113.1
187KOWALCZYK Adam 2494Open Mężczyzn157M 17322:1501:55:11.4501:55:11.45+00:56:0519:113.1
188GWIŻDŻ Jacek 2316SKFOpen Masters Mężczyzn17M 17422:1501:55:34.3501:55:34.35+00:56:2819:153.1
189PORĘBNY Dominik 2312RÓŻOWE ŚWINIEOpen Mężczyzn158M 17522:0001:55:41.2001:55:41.20+00:56:3419:163.1
190LENART Dariusz 2167RÓŻOWE ŚWINIEOpen Mężczyzn159M 17622:0001:56:05.0501:56:05.05+00:56:5819:203.1
191GAWLIK Łukasz 2269HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn18M 17722:1501:56:12.9001:56:12.90+00:57:0619:223.1
192HABER Patryk 2421SZTURMOpen Mężczyzn160M 17822:3001:57:10.9001:57:10.90+00:58:0419:313.1
193SZKOŁUT Ewa 2035KOREAŃSKIE WARIATYOpen Kobiet13K 1421:4501:57:11.7501:57:11.75+00:58:0519:313.1
194SZKOŁUT Paweł 2036KOREAŃSKIE WARIATYOpen Mężczyzn161M 17921:4501:57:19.7001:57:19.70+00:58:1319:333.1
195LISOŃ Patryk 2453Open Mężczyzn162M 18022:3001:57:37.5001:57:37.50+00:58:3119:363.1
196SZEWCZYK Aleksandra 2466Open Kobiet14K 1522:3001:57:38.5001:57:38.50+00:58:3219:363.1
197CIBA Ola 2081Open Kobiet15K 1621:4501:57:39.9501:57:39.95+00:58:3319:363.1
198HABER Monika 2420SZTURMOpen Kobiet16K 1722:3001:57:40.2501:57:40.25+00:58:3319:363.1
199DUBIEL Klaudia 2083Open Kobiet17K 1821:4501:57:41.8001:57:41.80+00:58:3519:363.1
200BARTOSZ Kamil 2419SZTURMOpen Mężczyzn163M 18122:3001:57:46.5001:57:46.50+00:58:4019:373.1
201MISIAK Sandra 2020GANG BULIKAOpen Kobiet18K 1921:4501:57:46.6001:57:46.60+00:58:4019:373.1
202KORUS Marcin 2018GANG BULIKAOpen Mężczyzn164M 18221:4501:57:48.0001:57:48.00+00:58:4119:383.1
203PIELA Mateusz 2422SZTURMOpen Mężczyzn165M 18322:3001:58:04.8501:58:04.85+00:58:5819:403
204SOBOTKA Bartłomiej 2071TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn166M 18421:4501:58:05.2501:58:05.25+00:58:5819:403
205WÓJCIK Arkadiusz 2248Open Mężczyzn167M 18522:0001:58:07.2501:58:07.25+00:59:0019:413
206SZYMURA Wojtek 2244Open Mężczyzn168M 18622:0001:58:24.2501:58:24.25+00:59:1719:443
207SKOWRON Andrzej 2170RÓŻOWE ŚWINIEOpen Masters Mężczyzn19M 18722:0001:58:52.1001:58:52.10+00:59:4519:483
208JĘDRZEJOWSKI Michał 2097Open Mężczyzn169M 18821:4501:59:01.8001:59:01.80+00:59:5519:503
209BĄK Gabriela 2073Open Kobiet19K 2022:0001:59:19.3001:59:19.30+01:00:1319:533
210KALARUS Wojciech 2098Open Mężczyzn170M 18922:0001:59:19.7501:59:19.75+01:00:1319:533
211LASZCZAK Aneta 2070TI AUTOMOTIVEOpen Kobiet20K 2121:4501:59:22.7001:59:22.70+01:00:1619:533
212DUDEK Jakub 2434Open Mężczyzn171M 19022:3001:59:36.7501:59:36.75+01:00:3019:563
213PETRUS Karolina 2066SRTG KATOWICEOpen Kobiet21K 2221:4501:59:50.2001:59:50.20+01:00:4319:583
214BARCZYK David 2074Open Mężczyzn172M 19121:4501:59:52.5501:59:52.55+01:00:4619:583
215GOIK Edyta 2086Open Kobiet22K 2321:4501:59:52.6001:59:52.60+01:00:4619:583
216SUKNIEWICZ Marzena 2465Open Kobiet23K 2422:3002:00:21.0002:00:21.00+01:01:1420:033
217ROŻEK Michał 2231Open Mężczyzn173M 19222:0002:00:38.3502:00:38.35+01:01:3220:063
218WILŻYŃSKI Kamil 2368Open Mężczyzn174M 19322:1502:00:41.0502:00:41.05+01:01:3420:063
219LESIAK Łukasz 2142HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn175M 19422:0002:01:00.5002:01:00.50+01:01:5420:103
220KOZŁOWSKA-KROSTA Joanna 2219Open Kobiet24K 2522:0002:01:26.5002:01:26.50+01:02:2020:143
221KĘSOŃ Adam 2335Open Mężczyzn176M 19522:1502:01:32.4002:01:32.40+01:02:2620:153
222SZYBA Piotr 2243Open Mężczyzn177M 19622:0002:01:33.3502:01:33.35+01:02:2720:153
223GĘSTY Łukasz 2136HUSARIAOpen Mężczyzn178M 19722:0002:01:34.4002:01:34.40+01:02:2820:153
224WILŻYŃSKI Łukasz 2369Open Mężczyzn179M 19822:1502:01:34.6002:01:34.60+01:02:2820:153
225PORWOŁ Karol 2048PAIN IN DARKOpen Mężczyzn180M 19921:4502:01:52.4002:01:52.40+01:02:4620:183
226RADAJEWSKI Szymon 2354Open Mężczyzn181M 20022:1502:01:54.5002:01:54.50+01:02:4820:193
227LINDNER Daniel 2320SPOCENI BRUDZEWOOpen Masters Mężczyzn20M 20122:1502:01:56.0002:01:56.00+01:02:4920:193
228PINKOWICZ Maciej 2390CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn182M 20222:3002:01:58.1502:01:58.15+01:02:5120:193
229RODASIK Bartosz 2230Open Mężczyzn183M 20322:0002:01:59.5002:01:59.50+01:02:5320:193
230CHROBOK Weronika 2204Open Kobiet25K 2622:0002:02:24.2502:02:24.25+01:03:1720:242.9
231BARANOWSKI Dawid 2197Open Mężczyzn184M 20422:0002:02:29.3002:02:29.30+01:03:2320:242.9
232MARON Tadeusz 2288KSRG JASTRZĘBIEOpen Mężczyzn185M 20522:1502:02:45.8002:02:45.80+01:03:3920:272.9
233BYKOWSKI Wojciech 2383CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn186M 20622:3002:03:16.8502:03:16.85+01:04:1020:322.9
234GABRYŚ Adrian 2084Open Mężczyzn187M 20721:4502:03:23.5002:03:23.50+01:04:1720:332.9
235BRACHACZEK Wojciech 2077Open Mężczyzn188M 20821:4502:03:26.4002:03:26.40+01:04:2020:342.9
236BRACHACZEK Michalina 2076Open Kobiet26K 2721:4502:03:27.8002:03:27.80+01:04:2120:342.9
237ŚMIGALSKI Wiktor 2116Open Mężczyzn189M 20921:4502:03:55.3002:03:55.30+01:04:4920:392.9
238KRZYSIAK Piotr 2388CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn21M 21022:3002:04:15.7502:04:15.75+01:05:0920:422.9
239WILK Łukasz 2367Open Mężczyzn190M 21122:1502:04:40.5502:04:40.55+01:05:3420:462.9
240WĘGRZYNOWICZ Estera 2394CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet27K 2822:3002:04:48.0002:04:48.00+01:05:4120:482.9
241BURKOWSKA Ewa 2203Open Kobiet28K 2922:0002:04:58.9002:04:58.90+01:05:5220:492.9
242FABER Sylwia 2210Open Kobiet29K 3022:0002:04:59.8002:04:59.80+01:05:5320:492.9
243SLESAR Bartosz 2392CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn191M 21222:3002:05:06.1502:05:06.15+01:05:5920:512.9
244RYGOŁ Janusz 2391CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn22M 21322:3002:05:06.8002:05:06.80+01:06:0020:512.9
245ŁĄCKI Mateusz 2341Open Mężczyzn192M 21422:1502:05:16.7002:05:16.70+01:06:1020:522.9
246SOKOŁOWSKI Piotr 2358Open Mężczyzn193M 21522:1502:05:25.9502:05:25.95+01:06:1920:542.9
247SOKOŁOWSKA Monika 2357Open Kobiet30K 3122:1502:05:26.0002:05:26.00+01:06:1920:542.9
248RYBARSKI Przemysław 2462Open Masters Mężczyzn23M 21622:3002:05:31.9002:05:31.90+01:06:2520:552.9
249WRÓBLEWSKI Tomasz 2032HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn194M 21721:4502:05:32.5002:05:32.50+01:06:2620:552.9
250WRÓBLEWSKA Elżbieta 2031HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet31K 3221:4502:05:35.7502:05:35.75+01:06:2920:552.9
251JURKIEWICZ Mateusz 2214Open Mężczyzn195M 21822:0002:05:46.9502:05:46.95+01:06:4020:572.9
252PRZYBYŁA Tadeusz 2143HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn196M 21922:0002:05:53.5502:05:53.55+01:06:4720:582.9
253PRZYBYŁA Tomasz 2144HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn24M 22022:0002:06:08.5002:06:08.50+01:07:0221:012.9
254KARNÓWKA Jarosław 2140HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 22122:0002:06:09.8002:06:09.80+01:07:0321:012.9
255JUST Sylwester 2180TEAM PSZCZÓŁEK :)Open Mężczyzn197M 22222:0002:05:58.8502:06:13.10+01:07:0620:592.9
256GOŁUCHOWSKA Aldona 2331Open Kobiet32K 3322:1502:06:36.2002:06:36.20+01:07:2921:062.8
257BASIAK Krzysztof 2321Open Masters Mężczyzn26M 22322:1502:06:37.9002:06:37.90+01:07:3121:062.8
258MIROSŁAW Urszula 2127BIEGNIĘTEOpen Kobiet33K 3422:0002:06:47.4002:06:47.40+01:07:4121:072.8
259ZYSS Agnieszka 2128BIEGNIĘTEOpen Kobiet34K 3522:0002:06:48.5502:06:48.55+01:07:4221:082.8
260BANASIK Sylwia 2381CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Kobiet2K 3622:3002:06:55.5002:06:55.50+01:07:4921:092.8
261SENDEL Joanna 2172SPARTAN TEAMOpen Kobiet35K 3722:3002:06:58.8002:06:58.80+01:07:5221:092.8
262SWIERC Magdalena 2173SPARTAN TEAM KALETYOpen Kobiet36K 3822:3002:07:06.7502:07:06.75+01:08:0021:112.8
263SZYMANIEC Marcin 2467Open Masters Mężczyzn27M 22422:3002:07:15.7502:07:15.75+01:08:0921:122.8
264GROBORZ Magdalena 2091Open Kobiet37K 3921:4502:07:33.1002:07:33.10+01:08:2621:152.8
265ZAJĄC Patrycja 2184TEAM PSZCZÓŁEK :)Open Kobiet38K 4022:0002:07:34.8002:07:34.80+01:08:2821:152.8
266MAZELANIK Kamil 2107Open Mężczyzn198M 22521:4502:07:35.7502:07:35.75+01:08:2921:152.8
267KĄDZIELA Tomasz 2439Open Mężczyzn199M 22622:3002:07:48.3502:07:48.35+01:08:4221:182.8
268PALASZ Piotr 2310Q90 TEAMOpen Mężczyzn200M 22722:1502:07:49.8002:07:49.80+01:08:4321:182.8
269KWOKA Kamila 2181TEAM PSZCZÓŁEK :)Open Kobiet39K 4122:0002:08:14.8502:08:14.85+01:09:0821:222.8
270PIĄTEK Przemek 2182TEAM PSZCZÓŁEK :)Open Mężczyzn201M 22822:0002:08:16.0002:08:16.00+01:09:0921:222.8
271KURNIK Sabina 2126BIEGNIĘTEOpen Kobiet40K 4222:0002:08:19.3502:08:19.35+01:09:1321:232.8
272FAJKUS Fryderyk 2014ENERGIA GAZOpen Mężczyzn202M 22921:4502:08:28.7502:08:28.75+01:09:2221:242.8
273CHOJNOWSKI Piotr 2477Open Mężczyzn203M 23021:4502:08:43.0002:08:43.00+01:09:3621:272.8
274HAJDUK Magdalena 2436Open Kobiet41K 4322:3002:08:46.2502:08:46.25+01:09:3921:272.8
275STACHURA Wojciech 2311Q90 TEAMOpen Mężczyzn204M 23122:1502:09:02.3002:09:02.30+01:09:5621:302.8
276PETRUS Dominika 2065SRTG KATOWICEOpen Kobiet42K 4421:4502:09:33.3502:09:33.35+01:10:2721:352.8
277SZEPELAK Marek 2239Open Mężczyzn205M 23222:0002:09:34.3502:09:34.35+01:10:2821:352.8
278ŚWIERC Damian 2489Open Mężczyzn206M 23322:3002:09:38.3002:09:38.30+01:10:3221:362.8
279WODECKI Tomasz 2137HUSARIAOpen Mężczyzn207M 23422:0002:09:39.7502:09:39.75+01:10:3321:362.8
280SZOŁTYSIK Rafał 2119Open Mężczyzn208M 23521:4502:09:43.8502:09:43.85+01:10:3721:372.8
281ZAJĄC Marcin 2380ALKUSTEAMOpen Mężczyzn209M 23622:3002:10:21.8002:10:21.80+01:11:1521:432.8
282WĄS Paulina 2268HDGOpen Kobiet43K 4522:1502:10:26.8002:10:26.80+01:11:2021:442.8
283KANIK Krzysztof 2441Open Mężczyzn210M 23722:3002:10:27.3002:10:27.30+01:11:2121:442.8
284BILSKI Jarośław 2267HDGOpen Mężczyzn211M 23822:1502:10:28.0502:10:28.05+01:11:2121:442.8
285OSTROWSKA Barbara 2223Open Kobiet44K 4622:0002:10:29.8002:10:29.80+01:11:2321:442.8
286SZLOSAREK Rafał 2240Open Mężczyzn212M 23922:0002:10:30.5502:10:30.55+01:11:2421:452.8
287ZAWIDNIAK Nina 2250Open Kobiet45K 4722:0002:10:33.2002:10:33.20+01:11:2621:452.8
288LITWIN Dorota 2220Open Kobiet46K 4822:0002:10:34.8002:10:34.80+01:11:2821:452.8
289ZIOBROWSKI Kacper 2124Open Mężczyzn213M 24021:4502:10:35.6502:10:35.65+01:11:2921:452.8
290OSTROWSKI Maciej 2224Open Mężczyzn214M 24122:0002:10:36.0502:10:36.05+01:11:2921:462.8
291KNURA Patryk 2444Open Mężczyzn215M 24222:3002:10:45.0502:10:45.05+01:11:3821:472.8
292BIGAS Maciej 2075Open Mężczyzn216M 24321:4502:10:48.4002:10:48.40+01:11:4221:482.8
293SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur 2120Open Mężczyzn217M 24421:4502:10:50.5502:10:50.55+01:11:4421:482.8
294GACH Adrian 2384CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn218M 24522:3002:10:54.2002:10:54.20+01:11:4721:492.8
295MIZERA Robert 2389CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn28M 24622:3002:11:29.0502:11:29.05+01:12:2221:542.7
296BIEGAŃSKA Joanna 2382CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet47K 4922:3002:11:29.6502:11:29.65+01:12:2321:542.7
297STACHOWICZ Szymon 2393CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn219M 24722:3002:11:30.7002:11:30.70+01:12:2421:552.7
298SOBCZYK Magdalena 2117Open Kobiet48K 5021:4502:11:37.8002:11:37.80+01:12:3121:562.7
299GRABOWSKA Maja 2403MIRAZ RACE TEAMOpen Kobiet49K 5122:3002:12:13.4002:12:13.40+01:13:0722:022.7
300TRYBUŚ Kamil 2365Open Mężczyzn220M 24822:1502:13:26.0002:13:26.00+01:14:1922:142.7
301GREINER Justyna 2332Open Kobiet50K 5222:1502:13:27.2502:13:27.25+01:14:2022:142.7
302PIĄTKOWSKI Michał 2459Open Mężczyzn221M 24922:3002:14:12.0002:14:12.00+01:15:0522:222.7
303BIAŁAS Zygmunt 2322Open Masters Mężczyzn29M 25022:1502:14:22.5502:14:22.55+01:15:1622:232.7
304KRAWCZYK Dariusz 2448Open Mężczyzn222M 25122:3002:14:24.9002:14:24.90+01:15:1822:242.7
305LECHOWICZ Aneta 2019GANG BULIKAOpen Masters Kobiet3K 5321:4502:14:36.6002:14:36.60+01:15:3022:262.7
306PANEK Bartosz 2110Open Mężczyzn223M 25221:4502:14:45.8002:14:45.80+01:15:3922:272.7
307GARUS Angelika 2329Open Kobiet51K 5422:1502:14:46.4002:14:46.40+01:15:4022:272.7
308MACHURA Ania 2343Open Kobiet52K 5522:1502:14:47.0002:14:47.00+01:15:4022:272.7
309BOCHENEK Dawid 2324Open Mężczyzn224M 25322:1502:14:49.8002:14:49.80+01:15:4322:282.7
310MADEJSKI Jacek 2221Open Mężczyzn225M 25422:0002:15:17.3002:15:17.30+01:16:1122:322.7
311CIEŚLA Damian 2326Open Mężczyzn226M 25522:1502:15:25.5502:15:25.55+01:16:1922:342.7
312KULA Marcin 2174SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn227M 25622:0002:15:37.4002:15:37.40+01:16:3122:362.7
313RUTKOWSKI Krystian 2478Open Mężczyzn228M 25722:3002:15:52.7502:15:52.75+01:16:4622:382.6
314PLUTA Krzysztof 2178SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn229M 25822:0002:15:52.8502:15:52.85+01:16:4622:382.6
315IGNACEK Mariola 2437Open Kobiet53K 5622:3002:16:23.1502:16:23.15+01:17:1622:432.6
316ZGOLIŃSKI Dawid 2251Open Mężczyzn230M 25922:0002:16:30.3002:16:30.30+01:17:2422:452.6
317PIGUŁA Daria 2175SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Kobiet54K 5722:0002:16:33.6002:16:33.60+01:17:2722:452.6
318SIERPIŃSKA Monika 2113Open Kobiet55K 5821:4502:16:39.0002:16:39.00+01:17:3222:462.6
319SIENKIEWICZ Jakub 2112Open Mężczyzn231M 26021:4502:16:39.6002:16:39.60+01:17:3322:462.6
320KURKOWSKI Marcin 2451Open Mężczyzn232M 26122:3002:16:41.8002:16:41.80+01:17:3522:462.6
321ZARĘBA Martyna 2470Open Kobiet56K 5922:3002:16:42.5002:16:42.50+01:17:3622:472.6
322URBAŃCZYK Andrzej 2246Open Mężczyzn233M 26222:0002:16:49.5002:16:49.50+01:17:4322:482.6
323GRODOŃ Kinga 2061SILESIA TEAMOpen Kobiet57K 6021:4502:17:18.7502:17:18.75+01:18:1222:532.6
324KANIUK Anna 2442Open Kobiet58K 6122:3002:17:29.2002:17:29.20+01:18:2222:542.6
325JANISZ Wojciech 2308PĘDZĄCE ŻÓŁWIE NSOpen Mężczyzn234M 26322:1502:17:36.2002:17:36.20+01:18:2922:562.6
326TABAJ Klaudia 2364Open Kobiet59K 6222:1502:17:51.8002:17:51.80+01:18:4522:582.6
327KOŁCZ Barbara 2445Open Kobiet60K 6322:3002:18:00.2502:18:00.25+01:18:5323:002.6
328KOŁCZ Krzysztof 2446Open Mężczyzn235M 26422:3002:18:01.4002:18:01.40+01:18:5523:002.6
329SOCHA Marcin 23766 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn236M 26522:3002:18:11.1002:18:11.10+01:19:0423:012.6
330GAJDA Daniel 2060SILESIA TEAMOpen Mężczyzn237M 26621:4502:18:28.3002:18:28.30+01:19:2223:042.6
331TOMASZEWICZ Adam 2245Open Mężczyzn238M 26722:0002:18:32.4002:18:32.40+01:19:2623:052.6
332SAWICZ Michał 2233Open Mężczyzn239M 26822:0002:18:33.1002:18:33.10+01:19:2623:052.6
333KISIELOWSKA Katarzyna 2336Open Kobiet61K 6422:1502:18:34.1502:18:34.15+01:19:2723:052.6
334KUCIA Marta 2309PĘDZĄCE ŻÓŁWIE NSOpen Kobiet62K 6522:1502:18:37.3002:18:37.30+01:19:3123:062.6
335STASIEWICZ Grzegorz 2359Open Mężczyzn240M 26922:1502:18:38.4502:18:38.45+01:19:3223:062.6
336JANISZ Katarzyna 2307PĘDZĄCE ŻÓŁWIE NSOpen Kobiet63K 6622:1502:18:40.8502:18:40.85+01:19:3423:062.6
337CAŁKA Krzysztof 2412NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn241M 27022:3002:18:44.6502:18:44.65+01:19:3823:072.6
338FAŁOWSKI Jacek 2306PĘDZĄCE ŻÓŁWIE NSOpen Masters Mężczyzn30M 27122:1502:18:49.9002:18:49.90+01:19:4323:082.6
339STOLCZYK Denis 2360Open Mężczyzn242M 27222:1502:19:10.7502:19:10.75+01:20:0423:112.6
340JEZIOR Bartosz 2413NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Mężczyzn243M 27322:3002:19:31.1002:19:31.10+01:20:2423:152.6
341SOBEL Monika 2414NAPĘDZANI PROCENTEMOpen Kobiet64K 6722:3002:19:32.9502:19:32.95+01:20:2623:152.6
342SOKOŁOWSKI Dawid 2022GANG BULIKAOpen Mężczyzn244M 27421:4502:19:41.3002:19:41.30+01:20:3523:162.6
343KORNICZUK Kamila 2274ICH TRZECH ONA JEDNA Open Kobiet65K 6822:1502:19:44.6002:19:44.60+01:20:3823:172.6
344LIPIEC Bartłomiej 2418RZUŁTE MORDYOpen Mężczyzn245M 27522:3002:19:49.0002:19:49.00+01:20:4223:182.6
345KURMAŃSKI Michał 2417RZUŁTE MORDYOpen Mężczyzn246M 27622:3002:19:50.0002:19:50.00+01:20:4323:182.6
346PUKOCZ Rafał 2021GANG BULIKAOpen Mężczyzn247M 27721:4502:20:09.8502:20:09.85+01:21:0323:212.6
347JURKOW Pawel 2044NIEMALIPYOpen Mężczyzn248M 27821:4502:20:12.9002:20:12.90+01:21:0623:222.6
348KĘDZIA Maciej 2416RZUŁTE MORDYOpen Mężczyzn249M 27922:3002:20:25.9502:20:25.95+01:21:1923:242.6
349WILGOS Ewelina 2024GANG BULIKAOpen Kobiet66K 6921:4502:20:43.0002:20:43.00+01:21:3623:272.6
350BIEGUN Dawid 2415RZUŁTE MORDYOpen Mężczyzn250M 28022:3002:20:59.8002:20:59.80+01:21:5323:292.6
351FRANIELCZYK Michał 2273ICH TRZECH ONA JEDNA Open Mężczyzn251M 28122:1502:21:06.2002:21:06.20+01:21:5923:312.6
352URBAŃSKI Łukasz 2253BEASTSOpen Mężczyzn252M 28222:1502:21:32.8002:21:32.80+01:22:2623:352.5
353JARZĄBEK Martyna 2438Open Kobiet67K 7022:3002:21:46.3502:21:46.35+01:22:4023:372.5
354ZALEŚNY Dawid 2469Open Mężczyzn253M 28322:3002:21:47.2002:21:47.20+01:22:4023:372.5
355MAŁOLEPSZY Aleksandra 2344Open Kobiet68K 7122:1502:22:29.1502:22:29.15+01:23:2223:442.5
356SABAS Artur 2232Open Mężczyzn254M 28422:0002:22:45.9002:22:45.90+01:23:3923:472.5
357KOŁDRAS Kamila 2100Open Kobiet69K 7221:4502:22:47.3002:22:47.30+01:23:4123:472.5
358GORZYYNSKA Mirela 2090Open Kobiet70K 7321:4502:22:49.7002:22:49.70+01:23:4323:482.5
359MAZUR Krzysztof 2275ICH TRZECH ONA JEDNA Open Mężczyzn255M 28522:1502:22:51.4002:22:51.40+01:23:4523:482.5
360GOLUS Beata 2088Open Kobiet71K 7421:4502:22:53.2502:22:53.25+01:23:4623:482.5
361KISIELEWSKI Rafal 2045NIEMALIPYOpen Masters Mężczyzn31M 28621:4502:22:56.5002:22:56.50+01:23:5023:492.5
362WOLAK Daria 2157KRAV MAGA RYBNIKOpen Kobiet72K 7522:0002:22:56.9002:22:56.90+01:23:5023:492.5
363MOSKAŁA Magdalena 2345Open Kobiet73K 7622:1502:23:05.6502:23:05.65+01:23:5923:502.5
364RAKOWSKA Izabela 2355Open Kobiet74K 7722:1502:23:07.8002:23:07.80+01:24:0123:512.5
365PŁUSKA Sandra 2171SOCIOS SILESIAOpen Kobiet75K 7822:0002:23:55.4002:23:55.40+01:24:4923:592.5
366PLOCHARCZYK Marcin 2046NIEMALIPYOpen Masters Mężczyzn32M 28721:4502:24:11.1002:24:11.10+01:25:0424:012.5
367MICHALIK Klaudia 2156KRAV MAGA RYBNIKOpen Kobiet76K 7922:0002:24:22.7502:24:22.75+01:25:1624:032.5
368CZARNOTA Katarzyna 2155KRAV MAGA RYBNIKOpen Kobiet77K 8022:0002:24:24.6002:24:24.60+01:25:1824:042.5
369SZATKOWSKI Jerzy 2362Open Mężczyzn256M 28822:1502:25:12.6502:25:12.65+01:26:0624:122.5
370ROŻDŻYŃSKA Maja 2111Open Kobiet78K 8121:4502:25:34.0502:25:34.05+01:26:2724:152.5
371GOLONKA Igor 2087Open Mężczyzn257M 28921:4502:25:34.9502:25:34.95+01:26:2824:152.5
372JAROSZ Michał 2095Open Mężczyzn258M 29021:4502:25:34.9502:25:34.95+01:26:2824:152.5
373ŚLIWIŃSKA Joanna 2471PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet79K 8222:3002:26:28.9002:26:28.90+01:27:2224:242.5
374KOSTRZEWSKA Ewelina 2476Open Kobiet80K 8322:3002:26:31.6502:26:31.65+01:27:2524:252.5
375STEFAN Grzegorz 2271HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn33M 29122:1502:26:34.7502:26:34.75+01:27:2824:252.5
376FIJAŁKOWSKA Angelika 2328Open Kobiet81K 8422:1502:26:37.2502:26:37.25+01:27:3024:262.5
377DURAKIEWICZ Marta 2430X-TEAM SPECIAL FORCES Open Kobiet82K 8522:3002:26:39.6002:26:39.60+01:27:3324:262.5
378JANECKI Jerzy 2139HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn259M 29222:0002:26:44.0002:26:44.00+01:27:3724:272.5
379SARZYŃSKA Monika 2191UNO MÁS?Open Kobiet83K 8622:0002:26:44.4502:26:44.45+01:27:3824:272.5
380KUPIEC Monika 2141HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet84K 8722:0002:26:45.5502:26:45.55+01:27:3924:272.5
381LASKUS Krzysztof 2264EGIS BIOVITALNIOpen Mężczyzn260M 29322:1502:26:45.9502:26:45.95+01:27:3924:272.5
382ŚLIWA Maria 2265EGIS BIOVITALNIOpen Kobiet85K 8822:1502:26:51.1002:26:51.10+01:27:4424:282.5
383KRZEPKOWSKA Agnieszka 2263EGIS BIOVITALNIOpen Kobiet86K 8922:1502:26:52.8002:26:52.80+01:27:4624:282.5
384FULEK Marcin 2261EGIS BIOVITALNIOpen Mężczyzn261M 29422:1502:26:53.2002:26:53.20+01:27:4624:282.5
385LEISZNER Izabela 2270HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet87K 9022:1502:27:02.2502:27:02.25+01:27:5524:302.4
386PIGUŁA Rafał 2177SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Masters Mężczyzn34M 29522:0002:27:05.1002:27:05.10+01:27:5824:302.4
387TUROS Maciej 2431X-TEAM SPECIAL FORCES Open Mężczyzn262M 29622:3002:27:22.5002:27:22.50+01:28:1624:332.4
388ŚWITALSKA KASZCZYC Daniela 2238Open Kobiet88K 9122:0002:27:43.1502:27:43.15+01:28:3624:372.4
389HUDASZEK Zbigniew 2190UNO MÁS?Open Mężczyzn263M 29722:0002:27:45.2002:27:45.20+01:28:3824:372.4
390STRZEDUŁA Mateusz 2304MYŁKIOpen Mężczyzn264M 29822:1502:28:32.7502:28:32.75+01:29:2624:452.4
391PŁACZEK Ania 2006CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet89K 9222:0002:28:46.0502:28:46.05+01:29:3924:472.4
392SKWAREK Tomasz 2131CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn265M 29922:0002:28:46.1002:28:46.10+01:29:3924:472.4
393STRADZA Bartłomiej 2132CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn266M 30022:0002:28:46.1002:28:46.10+01:29:3924:472.4
394STYLOK Dawid 2007CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn267M 30122:0002:28:46.3502:28:46.35+01:29:4024:472.4
395WRÓBEL Filip 2134CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn268M 30222:0002:28:46.3502:28:46.35+01:29:4024:472.4
396STYLOK Milena 2133CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet90K 9322:0002:28:46.5002:28:46.50+01:29:4024:472.4
397PALA Sylwia 2225Open Kobiet91K 9422:0002:29:20.1002:29:20.10+01:30:1324:532.4
398BIAŁKOWSKA Anita 2199Open Kobiet92K 9522:0002:29:20.3502:29:20.35+01:30:1424:532.4
399PELCZAR Błażej 2302MYŁKIOpen Mężczyzn269M 30322:1502:29:48.4002:29:48.40+01:30:4224:582.4
400PALETTA Bartłomiej 2301MYŁKIOpen Mężczyzn270M 30422:1502:29:51.1502:29:51.15+01:30:4424:582.4
401KRAKOWSKI Michał 2397EYOpen Mężczyzn271M 30522:3002:30:25.1002:30:25.10+01:31:1825:042.4
402PIECHULA Justyna 2303MYŁKIOpen Kobiet93K 9622:1502:30:27.8502:30:27.85+01:31:2125:042.4
403WESNEROWICZ Anna 2049PAIN IN DARKOpen Kobiet94K 9721:4502:31:15.2502:31:15.25+01:32:0825:122.4
404PORWOŁ Karol 2490Open Mężczyzn272M 30621:4502:31:15.6502:31:15.65+01:32:0925:122.4
405SROKOCZ Karolina 2057SENETICOpen Kobiet95K 9821:4502:31:21.4002:31:21.40+01:32:1525:132.4
406SOŁTYS Karol 2153JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn273M 30722:0002:32:31.3002:32:31.30+01:33:2525:252.4
407RYZ Dawid 2409MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINYOpen Mężczyzn274M 30822:3002:33:45.4002:33:45.40+01:34:3925:372.3
408HAJNSZ Robert 2407MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINYOpen Mężczyzn275M 30922:3002:33:48.5002:33:48.50+01:34:4225:382.3
409ZAIK Karolina 2410MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINYOpen Kobiet96K 9922:3002:33:49.7002:33:49.70+01:34:4325:382.3
410LOT Michał 2408MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINYOpen Mężczyzn276M 31022:3002:33:50.5502:33:50.55+01:34:4425:382.3
411ADAMIK Łukasz 2406MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINYOpen Mężczyzn277M 31122:3002:33:55.7002:33:55.70+01:34:4925:392.3
412SZARŁOWICZ Jakub 2399EYOpen Mężczyzn278M 31222:3002:34:03.5002:34:03.50+01:34:5725:402.3
413BEDNARSKI Rafał 2147JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn279M 31322:0002:34:05.6502:34:05.65+01:34:5925:402.3
414BLADYN Dawid 2148JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn280M 31422:0002:34:17.5002:34:17.50+01:35:1125:422.3
415SIELSKA Dagmara 2152JANUSZE PRZESZKÓDOpen Kobiet97K 10022:0002:34:45.9002:34:45.90+01:35:3925:472.3
416ŁUKASIK Bartosz 2150JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn281M 31522:0002:35:41.6002:35:41.60+01:36:3525:562.3
417PAJĄK Damian 2151JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn282M 31622:0002:35:43.4002:35:43.40+01:36:3725:572.3
418KALETA Patryk 2149JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn283M 31722:0002:35:57.7002:35:57.70+01:36:5125:592.3
419WOJCIECHOWSKI Kamil 2154JANUSZE PRZESZKÓDOpen Mężczyzn284M 31822:0002:35:59.3002:35:59.30+01:36:5325:592.3
420MUZYKANT Aleksandra 2162PEOpen Kobiet98K 10122:0002:36:25.8002:36:25.80+01:37:1926:042.3
421KOLARCZYK Bartosz 2215Open Mężczyzn285M 31922:0002:37:08.2002:37:08.20+01:38:0126:112.3
422BIENIAS Marcin 2200Open Mężczyzn286M 32022:0002:37:08.6002:37:08.60+01:38:0226:112.3
423PIGUŁA Mateusz 2176SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn287M 32122:0002:37:09.8002:37:09.80+01:38:0326:112.3
424KOWOL Aron 2218Open Mężczyzn288M 32222:0002:37:11.9502:37:11.95+01:38:0526:112.3
425KOWOL Anita 2217Open Kobiet99K 10222:0002:37:15.0002:37:15.00+01:38:0826:122.3
426WESTERLICH Weronika 2247Open Kobiet100K 10322:0002:37:18.7002:37:18.70+01:38:1226:132.3
427HOJKA Daria 2213Open Kobiet101K 10422:0002:37:22.1002:37:22.10+01:38:1526:132.3
428KLAMA Patrycja 2259DKG CREWOpen Kobiet102K 10522:1502:37:26.1502:37:26.15+01:38:1926:142.3
429SZWED Przemysław 2260DKG CREWOpen Mężczyzn289M 32322:1502:37:41.1502:37:41.15+01:38:3426:162.3
430STEC Ewa 2235Open Kobiet103K 10622:0002:38:01.2002:38:01.20+01:38:5426:202.3
431MULARCZYK Krystian 2056SENETICOpen Mężczyzn290M 32421:4502:38:17.0002:38:17.00+01:39:1026:222.3
432BOJAR Łukasz 2053SENETICOpen Mężczyzn291M 32521:4502:38:17.3002:38:17.30+01:39:1126:222.3
433WEPA Mateusz 2058SENETICOpen Mężczyzn292M 32621:4502:38:17.5002:38:17.50+01:39:1126:222.3
434AUGUŚCIK Ewelina 2318ŚLEPE WARIATKIOpen Kobiet104K 10722:1502:38:42.8502:38:42.85+01:39:3626:272.3
435MYŚLIWIEC Barbara 2319ŚLEPE WARIATKIOpen Kobiet105K 10822:1502:38:44.3002:38:44.30+01:39:3826:272.3
436ŻELAZNA Anna 2158KROKIETYOpen Kobiet106K 10922:1502:39:03.7002:39:03.70+01:39:5726:302.3
437BOGDAN Agnieszka 2276KROKIETYOpen Kobiet107K 11022:1502:39:04.5002:39:04.50+01:39:5826:302.3
438WASILUK Mateusz 2279KROKIETYOpen Mężczyzn293M 32722:1502:39:06.2002:39:06.20+01:39:5926:312.3
439STRZELECKA Ola 2278KROKIETYOpen Kobiet108K 11122:1502:39:06.9002:39:06.90+01:40:0026:312.3
440ŁABUDEK Łukasz 2277KROKIETYOpen Mężczyzn294M 32822:1502:39:06.9002:39:06.90+01:40:0026:312.3
441WŁOCH Jakub 2266FIREEAGLESOpen Mężczyzn295M 32922:1502:40:22.2502:40:22.25+01:41:1526:432.2
442MAJCHEREK Marcin 2193ZABÓJCZE RYJÓWKIOpen Mężczyzn296M 33022:0002:40:29.8002:40:29.80+01:41:2326:442.2
443JANKOWSKA Marta 2474Open Kobiet109K 11222:0002:40:50.6502:40:50.65+01:41:4426:482.2
444GODLEWSKI Adam 2211Open Mężczyzn297M 33122:0002:41:02.1502:41:02.15+01:41:5526:502.2
445CZARNECKA Magdalena 2207Open Kobiet110K 11322:0002:41:03.5002:41:03.50+01:41:5726:502.2
446HAWLENA Marcin 2094Open Masters Mężczyzn35M 33221:4502:41:22.1502:41:22.15+01:42:1526:532.2
447WIERTELORZ Paweł 2123Open Mężczyzn298M 33321:4502:41:22.8502:41:22.85+01:42:1626:532.2
448SKOWROŃSKI Tomasz 2314RUNMORDOROpen Mężczyzn299M 33422:1502:41:38.4002:41:38.40+01:42:3226:562.2
449JAROSZEWSKA Kasia 2039LUBIĘ BURPEES’YOpen Kobiet111K 11421:4502:41:38.4002:41:38.40+01:42:3226:562.2
450KLIMAS Anna 2313RUNMORDOROpen Kobiet112K 11522:1502:41:38.7002:41:38.70+01:42:3226:562.2
451ŁUCKA Angelika 2106Open Kobiet113K 11621:4502:41:52.5502:41:52.55+01:42:4626:582.2
452MICHALIK Kamil 2108Open Mężczyzn300M 33521:4502:41:55.7002:41:55.70+01:42:4926:592.2
453WYLEŻUCH Kinga 2043LUBIĘ BURPEES’YOpen Kobiet114K 11721:4502:42:01.6002:42:01.60+01:42:5527:002.2
454GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia 2187UKS ORZEŁ KATOWICEOpen Kobiet115K 11822:0002:54:48.9502:54:48.95+01:55:4229:082.1
455PORĘBSKI Marek 2189UKS ORZEŁ KATOWICEOpen Mężczyzn301M 33622:0002:54:49.8502:54:49.85+01:55:4329:082.1
456KOPCIUCH Izabela 2188UKS ORZEŁ KATOWICEOpen Kobiet116K 11922:0002:54:50.1502:54:50.15+01:55:4329:082.1
457PASTUSZKA Kamila 2194ZABÓJCZE RYJÓWKIOpen Kobiet117K 12021:4503:04:00.5003:04:00.50+02:04:5430:402
458SOBIK Sebastian 2195ZABÓJCZE RYJÓWKIOpen Mężczyzn302M 33721:4503:04:00.7003:04:00.70+02:04:5430:402
459WRONA Katarzyna 2033HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet118K 12121:4503:16:27.7003:16:27.70+02:17:2132:441.8
460SŁOWIK Natalia 2115Open Kobiet119K 12221:4503:16:27.8003:16:27.80+02:17:2132:441.8
461ZYCHOWSKA Dominika 2411MUSTANGI Z DZIKIEJ DOLINYOpen Kobiet120K 12322:30   
462SZOPA Hanna 2179SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Kobiet121K 12422:00   
Znaleziono 462 wynik(ów)