Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZOPA Hanna | 2179 | Spartanie z południa | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
2 | ZYCHOWSKA Dominika | 2411 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
3 | LISOWSKI Adam | 2062 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
4 | WYPUKOŁ Jakub | 2064 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
5 | KOPECKÝ Jakub | 2101 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
6 | TIAHNYBOK Paweł | 2063 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
7 | VECERA Jan | 2492 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
8 | FIEDOR Tomasz | 2027 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
9 | LASKOWSKI Tomasz | 2050 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
10 | WOŹNIAK Jerzy | 2011 | Dietetyk i spółka | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
11 | GRUDNIOK Damian | 2005 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
12 | WILK Tomasz | 2145 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
13 | MUSIOLIK Mariusz | 2109 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
14 | JAROSZ Waldemar | 2479 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
15 | KACHEL Agata | 2067 | Szturm | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
16 | JAWORSKI Jakub | 2096 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
17 | JAWORSKI Bartłomiej | 2072 | Zgradzieskie Mordy i nie tylko ... | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
18 | CYWICKI Piotr | 2051 | Power Studio | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
19 | SZTAJER Bartek | 2041 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
20 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 2129 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
21 | CHMIELORZ Józef | 2004 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
22 | NAGAS Pawel | 2040 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
23 | SZUTA Sylwia | 2069 | Szturm | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
24 | NUŻYŃSKI Radosław | 2185 | Torpeda Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
25 | SZCZENDZINA Mariusz | 2118 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
26 | IMIOLCZYK Roland | 2125 | Agresywne Plastry | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
27 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 2130 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
28 | KOVAŘÍK Tomáš | 2047 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
29 | GÓRCZYŃSKI Sebastian | 2089 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
30 | KACPERSKI Radosław | 2013 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
31 | BRYŚ Piotr | 2078 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
32 | KARWATA Karol | 2017 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
33 | DOBOSZ Kamil | 2082 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
34 | PAWEŁOSZEK Olaf | 2481 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
35 | LAZAR Szymon | 2293 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
36 | TOMCZYK Tomasz | 2300 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
37 | WOŹNIAK Bartosz | 2010 | Dietetyk i spółka | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
38 | KRUK Mateusz | 2103 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
39 | STASZEL- ŁATAS Tomasz | 2164 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
40 | KAŹMIERCZAK Mateusz | 2334 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
41 | CHMIELORZ Donata | 2003 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
42 | GARBACZ Damian | 2028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
43 | GARBACZ Rafał | 2029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
44 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2016 | Figlarze | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
45 | KOTOMSKA Renata | 2102 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
46 | DROZD Radek | 2290 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
47 | WOŹNIAK Mateusz | 2371 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
48 | SŁOMIAN Marcelina | 2472 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
49 | STOPKA Daniel | 2237 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
50 | NOWAK Jakub | 2346 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
51 | CYPRIAN Dominik | 2206 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
52 | GRZYBOWSKI Mateusz | 2092 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
53 | GRZYBOWSKI Patryk | 2093 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
54 | SIKORA Tomasz | 2114 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
55 | SOBIK Michał | 2015 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
56 | MAGNOR Dawid | 2484 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
57 | KOWALSKI Dariusz | 2216 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
58 | GRYGIEREK Krystian | 2295 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
59 | OSTROWSKI Łukasz | 2485 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
60 | TUSZYŃSKI Grzegorz | 2037 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
61 | DYŻEWSKI Michał | 2034 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
62 | KABALA Mariusz | 2001 | auto1 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
63 | PASKO Szymon | 2002 | auto1 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
64 | KYSIAK Kamil | 2104 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
65 | GIEC Marcin | 2085 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
66 | WIERZBICKI Daniel | 2366 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
67 | KASPRZAK Szymon | 2281 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
68 | KOLARCZYK Paweł | 2282 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
69 | JURECEK Radek | 2493 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
70 | KUCIEL Dawid | 2165 | PKP S.A. | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
71 | CHAIEB Natalia | 2025 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
72 | JANECKI Zbigniew | 2296 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
73 | WŁODARCZYK Jan | 2030 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
74 | CHAIEB Sebastian | 2026 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
75 | WOŹNIAK Kuba | 2012 | Dietetyk i spółka | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
76 | WYSZYŃSKI Leszek | 2294 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
77 | SZELAG Marcin | 2023 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
78 | RYSZKA Urban | 2483 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
79 | JAKUBOWSKIU Kamil | 2497 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
80 | CUDOK Krzysztof | 2205 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
81 | SŁABKOWSKI Paweł | 2297 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
82 | PYTEL Oskar | 2229 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
83 | GARBACZ Kasia | 2009 | Dietetyk i spółka | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
84 | SZULA Patryk | 2121 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
85 | BIENIASZ Bogusław | 2201 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
86 | FRANKE Karol | 2291 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
87 | KONSEK Krzysztof | 2299 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
88 | GOMULARZ Sebastian | 2138 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
89 | ŁANOCHA Michał | 2163 | PIĘKNE I BESTIEE | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
90 | PIOTROWICZ Tomasz | 2228 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
91 | GNIZA Marcin | 2135 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
92 | STRADZA Kamil | 2361 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
93 | SCHILLER Fryderyk | 2052 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
94 | BUDNY Agnieszka | 2079 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
95 | JANISZEWSKI Kamil | 2491 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
96 | GRZYB Leszek | 2292 | KSRG Pniówek | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
97 | ZALEWSKI Piotr | 2298 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
98 | KRZEMIŃSKI Kamil | 2252 | Beasts | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
99 | SANKIEWICZ Łukasz | 2356 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
100 | SZOSTEK Łukasz | 2241 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
101 | BEDNARCZYK Mateusz | 2198 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
102 | SZKOŁUT Ewa | 2035 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
103 | BIENIEK Witold | 2202 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
104 | BIELAŃSKI Zbigniew | 2323 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
105 | SZKOŁUT Paweł | 2036 | KOREAŃSKIE WARIATY | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
106 | WOJTAS Seweryn | 2487 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
107 | ZIĘBA Marcin | 2284 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
108 | CIBA Ola | 2081 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
109 | DUBIEL Klaudia | 2083 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
110 | MISIAK Sandra | 2020 | GANG BULIKA | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
111 | KORUS Marcin | 2018 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
112 | GLISZCZYŃSKI Paweł | 2330 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
113 | SZKLARCZYK Patryk | 2363 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
114 | PROCEK Marcin | 2352 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
115 | PISZKALA Dawid | 2486 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
116 | SOBOTKA Bartłomiej | 2071 | TI AUTOMOTIVE | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
117 | JĘDRZEJOWSKI Michał | 2097 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
118 | GŁOS Grzegorz | 2488 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
119 | KRZYSTECZKO Szymon | 2283 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
120 | PETRUS Karolina | 2066 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
121 | BARCZYK David | 2074 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
122 | GOIK Edyta | 2086 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
123 | GUZIK Maksymilian | 2212 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
124 | MĄKA Michał | 2222 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
125 | KLEKOTKO Adrian | 2099 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
126 | PORWOŁ Karol | 2048 | Pain in dark | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
127 | LASZCZAK Aneta | 2070 | TI AUTOMOTIVE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
128 | MIELEWCZYK Bartłomiej | 2480 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
129 | DOMAGAŁA Mateusz | 2209 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
130 | GABRYŚ Adrian | 2084 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
131 | BRACHACZEK Wojciech | 2077 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
132 | BRACHACZEK Michalina | 2076 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
133 | ŚMIGALSKI Wiktor | 2116 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
134 | PĘZIŃSKI Piotr | 2349 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
135 | SOSNA Tomasz | 2234 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
136 | WOJDAT Robert | 2249 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
137 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 2032 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
138 | WRÓBLEWSKA Elżbieta | 2031 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
139 | ZBROSZCZYK Damian | 2146 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
140 | KORCZYK Tomasz | 2338 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
141 | NOWAK Marek | 2348 | KWK Budryk | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
142 | WITOSZEK Wojciech | 2370 | KSRG ZOFIÓWKA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
143 | LADDACH Piotr | 2105 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
144 | GROBORZ Magdalena | 2091 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
145 | MAZELANIK Kamil | 2107 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
146 | DOCHNIAK Piotr | 2208 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
147 | ZDROWAK Mariusz | 2192 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
148 | FLAK Sebastian | 2159 | Paneuropa | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
149 | FAJKUS Fryderyk | 2014 | Energia Gaz | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
150 | CHOJNOWSKI Piotr | 2477 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
151 | GRABOWSKI Tomasz | 2435 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
152 | PETRUS Dominika | 2065 | SRTG KATOWICE | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
153 | PANKOWSKI Mateusz | 2226 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
154 | SZOŁTYSIK Rafał | 2119 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
155 | PANKOWSKI Piotr | 2227 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
156 | SZOSTEK Marcin | 2242 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
157 | GOLDYSZEWICZ Grzegorz | 2166 | Różowe świnie | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
158 | - - | 2496 | 22:15 | 00:00:00 | ||||
159 | PŁONKA Łukasz | 2351 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
160 | MAJER Piotr | 2168 | Różowe świnie | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
161 | ZIOBROWSKI Kacper | 2124 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
162 | NOWAK Krystian | 2347 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
163 | BIGAS Maciej | 2075 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
164 | SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur | 2120 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
165 | NICIA-RZESZOWSKA Agata | 2169 | Różowe świnie | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
166 | SOBCZYK Magdalena | 2117 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
167 | LEDWOŃ Łukasz | 2287 | KSRG Jastrzębie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
168 | KOWAL Rafał | 2286 | KSRG Jastrzębie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
169 | CEGLAREK Przemysław | 2325 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
170 | HURAS Michał | 2386 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
171 | PORĘBNY Dominik | 2312 | Różowe świnie | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
172 | LENART Dariusz | 2167 | Różowe świnie | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
173 | WÓJCIK Michał | 2272 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
174 | LECHOWICZ Aneta | 2019 | GANG BULIKA | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
175 | PANEK Bartosz | 2110 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
176 | WOJTCZAK Marcin | 2289 | KSRG Jastrzębie | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
177 | KOMOROWSKI Filip | 2337 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
178 | WÓJCIK Arkadiusz | 2248 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
179 | SIERPIŃSKA Monika | 2113 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
180 | SIENKIEWICZ Jakub | 2112 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
181 | KRAUZY Aleksandra | 2339 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
182 | SZYMURA Wojtek | 2244 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
183 | NOWAK Paweł | 2375 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
184 | WIECZOREK Arkadiusz | 2429 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
185 | GRODOŃ Kinga | 2061 | Silesia Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
186 | SKOWRON Andrzej | 2170 | Różowe świnie | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
187 | BĄK Gabriela | 2073 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
188 | KALARUS Wojciech | 2098 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
189 | SYCZ Michał | 2378 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
190 | GRZYBEK Łukasz | 2425 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
191 | BANAŚ Mateusz | 2280 | KSRG BORYNIA | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
192 | GAJDA Daniel | 2060 | Silesia Team | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
193 | KWIECINSKI Tomasz | 2340 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
194 | SZULKIN Dawid | 2186 | Turbo Gumisie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
195 | ROŻEK Michał | 2231 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
196 | LESIAK Łukasz | 2142 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
197 | SOKOŁOWSKI Dawid | 2022 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
198 | KOZŁOWSKA-KROSTA Joanna | 2219 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
199 | SZYBA Piotr | 2243 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
200 | GĘSTY Łukasz | 2136 | Husaria | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
201 | PUKOCZ Rafał | 2021 | GANG BULIKA | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
202 | JURKOW Pawel | 2044 | NieMaLipy | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
203 | ROTKEGEL Tomasz | 2426 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
204 | RODASIK Bartosz | 2230 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
205 | WILGOS Ewelina | 2024 | GANG BULIKA | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
206 | CHROBOK Weronika | 2204 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
207 | BARANOWSKI Dawid | 2197 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
208 | PYSZ Grzegorz | 2353 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
209 | PINDEL Jerzy | 2350 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
210 | KOŁDRAS Kamila | 2100 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
211 | GORZYYNSKA Mirela | 2090 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
212 | GOLUS Beata | 2088 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
213 | KISIELEWSKI Rafal | 2045 | NieMaLipy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
214 | LECIEJEWSKI Patryk | 2342 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
215 | BURKOWSKA Ewa | 2203 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
216 | FABER Sylwia | 2210 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
217 | DROŹDZIOK Aleksandra | 2327 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
218 | PLOCHARCZYK Marcin | 2046 | NieMaLipy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
219 | JURKIEWICZ Mateusz | 2214 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
220 | PRZYBYŁA Tadeusz | 2143 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
221 | PACHOŃSKI Marcin | 2255 | CSRG S.A. | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
222 | PRZYBYŁA Tomasz | 2144 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
223 | KARNÓWKA Jarosław | 2140 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
224 | BANDURSKI Daniel | 2254 | CSRG S.A. | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
225 | WACHOWICZ Pawel | 2256 | CSRG S.A. | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
226 | MAZUR Jacek | 2374 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
227 | KLECHA Robert | 2373 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
228 | RAK Sebastian | 2402 | hakunamatatta | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
229 | MIROSŁAW Urszula | 2127 | Biegnięte | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
230 | ZYSS Agnieszka | 2128 | Biegnięte | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
231 | ROŻDŻYŃSKA Maja | 2111 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
232 | JAROSZ Michał | 2095 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
232 | GOLONKA Igor | 2087 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
234 | PIEŁA Szymon | 2400 | hakunamatatta | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
235 | WALTER Miron | 2257 | CSRG S.A. | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
236 | RAK Krzysztof | 2401 | hakunamatatta | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
237 | CZAJKA Marcin | 2315 | SKF | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
238 | ZAJĄC Patrycja | 2184 | Team Pszczółek :) | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
239 | KWOKA Kamila | 2181 | Team Pszczółek :) | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
240 | PIĄTEK Przemek | 2182 | Team Pszczółek :) | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
241 | KURNIK Sabina | 2126 | Biegnięte | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
242 | ZABIEGŁY Tomasz | 2372 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
243 | BREJZA Kamil | 2424 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
244 | RZYMANEK Piotr | 2427 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
245 | SZEPELAK Marek | 2239 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
246 | WODECKI Tomasz | 2137 | Husaria | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
247 | KOSMALA Konrad | 2317 | SKF | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
248 | GWIŻDŻ Jacek | 2316 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
249 | OSTROWSKA Barbara | 2223 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
250 | SZLOSAREK Rafał | 2240 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
251 | ZAWIDNIAK Nina | 2250 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
252 | LITWIN Dorota | 2220 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
253 | OSTROWSKI Maciej | 2224 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
254 | GAWLIK Łukasz | 2269 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
255 | KOWALCZYK Adam | 2494 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
256 | KRÓL Grzegorz | 2449 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
257 | KALETA Anna | 2440 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
258 | WESNEROWICZ Anna | 2049 | Pain in dark | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
259 | SROKOCZ Karolina | 2057 | SENETIC | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
260 | KUKLA Robert | 2450 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
261 | PORWOŁ Karol | 2490 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
262 | GACH Damian | 2385 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
263 | MAGDZIŃSKI Wojciech | 2455 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
264 | WILŻYŃSKI Kamil | 2368 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
265 | MADEJSKI Jacek | 2221 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
266 | KULA Marcin | 2174 | Spartanie z południa | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
267 | PLUTA Krzysztof | 2178 | Spartanie z południa | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
268 | KĘSOŃ Adam | 2335 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
269 | WILŻYŃSKI Łukasz | 2369 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
270 | RADAJEWSKI Szymon | 2354 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
271 | LINDNER Daniel | 2320 | Spoceni Brudzewo | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
272 | ZGOLIŃSKI Dawid | 2251 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
273 | PIGUŁA Daria | 2175 | Spartanie z południa | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
274 | KOZŁOWSKI Przemysław | 2447 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
275 | URBAŃCZYK Andrzej | 2246 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
276 | MARON Tadeusz | 2288 | KSRG Jastrzębie | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
277 | SOCHA Michał | 2377 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
278 | TOMASZEWICZ Adam | 2245 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
279 | SAWICZ Michał | 2233 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
280 | JARCZYK Paweł | 2387 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
281 | WILK Łukasz | 2367 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
282 | ŁATAŚ Dominik | 2452 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
283 | WAWSZCZAK Michał | 2468 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
284 | MULARCZYK Krystian | 2056 | SENETIC | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
285 | BOJAR Łukasz | 2053 | SENETIC | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
286 | WEPA Mateusz | 2058 | SENETIC | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
287 | ŁĄCKI Mateusz | 2341 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
288 | SOKOŁOWSKI Piotr | 2358 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
289 | SOKOŁOWSKA Monika | 2357 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
290 | SIMON Adam | 2464 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
291 | GOŁUCHOWSKA Aldona | 2331 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
292 | BASIAK Krzysztof | 2321 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
293 | PASTUSZKA Michał | 2458 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
294 | SMEREKA Jan | 2396 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
295 | PALASZ Piotr | 2310 | Q90 Team | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
296 | MACKFORD Piotr | 2454 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
297 | MAGDEWICZ Rafał | 2395 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
298 | SABAS Artur | 2232 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
299 | OSIKOWSKA Justyna | 2457 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
300 | HAWLENA Marcin | 2094 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
301 | WIERTELORZ Paweł | 2123 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
302 | WOLAK Daria | 2157 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
303 | JAROSZEWSKA Kasia | 2039 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
304 | ŁUCKA Angelika | 2106 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
305 | MICHALIK Kamil | 2108 | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
306 | WYLEŻUCH Kinga | 2043 | Lubię Burpees’y | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
307 | STACHURA Wojciech | 2311 | Q90 Team | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
308 | PŁUSKA Sandra | 2171 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
309 | SKUPIEŃ Przemysław | 2379 | Alkusteam | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
310 | MICHALIK Klaudia | 2156 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
311 | CZARNOTA Katarzyna | 2155 | Krav Maga Rybnik | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
312 | WĄS Paulina | 2268 | HDG | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
313 | BILSKI Jarośław | 2267 | HDG | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
314 | HABER Patryk | 2421 | Szturm | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
315 | JANECKI Jerzy | 2139 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
316 | SARZYŃSKA Monika | 2191 | Uno Más? | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
317 | KUPIEC Monika | 2141 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
318 | LISOŃ Patryk | 2453 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
319 | SZEWCZYK Aleksandra | 2466 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
320 | HABER Monika | 2420 | Szturm | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
321 | BARTOSZ Kamil | 2419 | Szturm | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
322 | PIGUŁA Rafał | 2177 | Spartanie z południa | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
323 | PIELA Mateusz | 2422 | Szturm | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
324 | ŚWITALSKA KASZCZYC Daniela | 2238 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
325 | HUDASZEK Zbigniew | 2190 | Uno Más? | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
326 | TRYBUŚ Kamil | 2365 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
327 | GREINER Justyna | 2332 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
328 | PŁACZEK Ania | 2006 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
329 | STRADZA Bartłomiej | 2132 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
329 | SKWAREK Tomasz | 2131 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
331 | WRÓBEL Filip | 2134 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
331 | STYLOK Dawid | 2007 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
333 | STYLOK Milena | 2133 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
334 | DUDEK Jakub | 2434 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
335 | BIAŁAS Zygmunt | 2322 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
336 | GARUS Angelika | 2329 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
337 | MACHURA Ania | 2343 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
338 | PALA Sylwia | 2225 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
339 | BIAŁKOWSKA Anita | 2199 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
340 | BOCHENEK Dawid | 2324 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
341 | CIEŚLA Damian | 2326 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
342 | SUKNIEWICZ Marzena | 2465 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
343 | PINKOWICZ Maciej | 2390 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
344 | JANISZ Wojciech | 2308 | Pędzące żółwie NS | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
345 | TABAJ Klaudia | 2364 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
346 | BYKOWSKI Wojciech | 2383 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
347 | SOŁTYS Karol | 2153 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
348 | KISIELOWSKA Katarzyna | 2336 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
349 | KUCIA Marta | 2309 | Pędzące żółwie NS | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
350 | STASIEWICZ Grzegorz | 2359 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
351 | JANISZ Katarzyna | 2307 | Pędzące żółwie NS | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
352 | FAŁOWSKI Jacek | 2306 | Pędzące żółwie NS | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
353 | KRZYSIAK Piotr | 2388 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
354 | STOLCZYK Denis | 2360 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
355 | WĘGRZYNOWICZ Estera | 2394 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
356 | BEDNARSKI Rafał | 2147 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
357 | KORNICZUK Kamila | 2274 | Ich trzech ona jedna | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
358 | BLADYN Dawid | 2148 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
359 | SLESAR Bartosz | 2392 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
360 | RYGOŁ Janusz | 2391 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
361 | RYBARSKI Przemysław | 2462 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
362 | SIELSKA Dagmara | 2152 | Janusze Przeszkód | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
363 | FRANIELCZYK Michał | 2273 | Ich trzech ona jedna | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
364 | ŁUKASIK Bartosz | 2150 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
365 | PAJĄK Damian | 2151 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
366 | KALETA Patryk | 2149 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
367 | WOJCIECHOWSKI Kamil | 2154 | Janusze Przeszkód | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
368 | URBAŃSKI Łukasz | 2253 | Beasts | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
369 | BANASIK Sylwia | 2381 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
370 | SENDEL Joanna | 2172 | Spartan Team | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
371 | SWIERC Magdalena | 2173 | Spartan Team Kalety | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
372 | MUZYKANT Aleksandra | 2162 | PE | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
373 | SZYMANIEC Marcin | 2467 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
374 | KĄDZIELA Tomasz | 2439 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
375 | MAŁOLEPSZY Aleksandra | 2344 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
376 | KOLARCZYK Bartosz | 2215 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
377 | BIENIAS Marcin | 2200 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
378 | PIGUŁA Mateusz | 2176 | Spartanie z południa | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
379 | KOWOL Aron | 2218 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
380 | KOWOL Anita | 2217 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
381 | WESTERLICH Weronika | 2247 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
382 | HOJKA Daria | 2213 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
383 | MAZUR Krzysztof | 2275 | Ich trzech ona jedna | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
384 | MOSKAŁA Magdalena | 2345 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
385 | RAKOWSKA Izabela | 2355 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
386 | HAJDUK Magdalena | 2436 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
387 | STEC Ewa | 2235 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
388 | ZAJĄC Marcin | 2380 | Alkusteam | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
389 | KANIK Krzysztof | 2441 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
390 | SZATKOWSKI Jerzy | 2362 | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
391 | ŚWIERC Damian | 2489 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
392 | KNURA Patryk | 2444 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
393 | GACH Adrian | 2384 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
394 | MAJCHEREK Marcin | 2193 | Zabójcze ryjówki | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
395 | MIZERA Robert | 2389 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
396 | BIEGAŃSKA Joanna | 2382 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
397 | STACHOWICZ Szymon | 2393 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
398 | JANKOWSKA Marta | 2474 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
399 | GODLEWSKI Adam | 2211 | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
400 | CZARNECKA Magdalena | 2207 | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
401 | STEFAN Grzegorz | 2271 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
402 | FIJAŁKOWSKA Angelika | 2328 | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
403 | LASKUS Krzysztof | 2264 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
404 | ŚLIWA Maria | 2265 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
405 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 2263 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
406 | FULEK Marcin | 2261 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
407 | GRABOWSKA Maja | 2403 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
408 | LEISZNER Izabela | 2270 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
409 | PIĄTKOWSKI Michał | 2459 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
410 | KRAWCZYK Dariusz | 2448 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
411 | STRZEDUŁA Mateusz | 2304 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
412 | PELCZAR Błażej | 2302 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
413 | PALETTA Bartłomiej | 2301 | MYŁKI | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
414 | PIECHULA Justyna | 2303 | MYŁKI | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
415 | RUTKOWSKI Krystian | 2478 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
416 | PASTUSZKA Kamila | 2194 | Zabójcze ryjówki | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
417 | SOBIK Sebastian | 2195 | Zabójcze ryjówki | Open Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
418 | IGNACEK Mariola | 2437 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
419 | KURKOWSKI Marcin | 2451 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
420 | ZARĘBA Martyna | 2470 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
421 | KANIUK Anna | 2442 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
422 | KOŁCZ Barbara | 2445 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
423 | KOŁCZ Krzysztof | 2446 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
424 | SOCHA Marcin | 2376 | 6 Twarzy Grzybiarzy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
425 | CAŁKA Krzysztof | 2412 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
426 | JEZIOR Bartosz | 2413 | Napędzani Procentem | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
427 | SOBEL Monika | 2414 | Napędzani Procentem | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
428 | LIPIEC Bartłomiej | 2418 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
429 | KURMAŃSKI Michał | 2417 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
430 | KĘDZIA Maciej | 2416 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
431 | BIEGUN Dawid | 2415 | rzułte mordy | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
432 | JARZĄBEK Martyna | 2438 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
433 | ZALEŚNY Dawid | 2469 | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
434 | KLAMA Patrycja | 2259 | DKG CREW | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
435 | SZWED Przemysław | 2260 | DKG CREW | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
436 | AUGUŚCIK Ewelina | 2318 | Ślepe Wariatki | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
437 | MYŚLIWIEC Barbara | 2319 | Ślepe Wariatki | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
438 | ŻELAZNA Anna | 2158 | Krokiety | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
439 | BOGDAN Agnieszka | 2276 | Krokiety | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
440 | WASILUK Mateusz | 2279 | Krokiety | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
441 | STRZELECKA Ola | 2278 | Krokiety | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
441 | ŁABUDEK Łukasz | 2277 | Krokiety | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
443 | GRABOWSKA - MYNARSKA Sylwia | 2187 | UKS Orzeł Katowice | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
444 | PORĘBSKI Marek | 2189 | UKS Orzeł Katowice | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
445 | KOPCIUCH Izabela | 2188 | UKS Orzeł Katowice | Open Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
446 | WŁOCH Jakub | 2266 | FireEagles | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
447 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 2471 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
448 | KOSTRZEWSKA Ewelina | 2476 | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
449 | SKOWROŃSKI Tomasz | 2314 | Runmordor | Open Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
450 | KLIMAS Anna | 2313 | Runmordor | Open Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
451 | TUROS Maciej | 2431 | X-Team Special Forces | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
452 | DURAKIEWICZ Marta | 2430 | X-Team Special Forces | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
453 | WRONA Katarzyna | 2033 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
454 | SŁOWIK Natalia | 2115 | Open Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
455 | KRAKOWSKI Michał | 2397 | EY | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
456 | RYZ Dawid | 2409 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
457 | HAJNSZ Robert | 2407 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
458 | ZAIK Karolina | 2410 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
459 | LOT Michał | 2408 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
460 | ADAMIK Łukasz | 2406 | Mustangi z Dzikiej Doliny | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
461 | SZARŁOWICZ Jakub | 2399 | EY | Open Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
462 | JUST Sylwester | 2180 | Team Pszczółek :) | Open Mężczyzn | 22:00 | 00:00:14 |
Znaleziono 462 wynik(ów)