Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-06-30 |
Miejsce : | Pawłowice |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 492 |
Wystartowało : | 462 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 460 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Ratownicy drużynowa | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Ratownicy | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TIAHNYBOK Paweł | 2063 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
2 | WOŹNIAK Jerzy | 2011 | Dietetyk i spółka | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
3 | JAWORSKI Bartłomiej | 2072 | Zgradzieskie Mordy i nie tylko ... | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
4 | IMIOLCZYK Roland | 2125 | Agresywne Plastry | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
5 | KACPERSKI Radosław | 2013 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
6 | CĘCELEWSKI Jarosław | 2016 | Figlarze | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
7 | MAGNOR Dawid | 2484 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
8 | OSTROWSKI Łukasz | 2485 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
9 | RYSZKA Urban | 2483 | Kwk Knurow-Szczyglowice | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
10 | BIENIASZ Bogusław | 2201 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
11 | SCHILLER Fryderyk | 2052 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
12 | WOJTAS Seweryn | 2487 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
13 | PROCEK Marcin | 2352 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
14 | PISZKALA Dawid | 2486 | Ruch Knurów | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
15 | WOJTCZAK Marcin | 2289 | KSRG Jastrzębie | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
16 | SKOWRON Andrzej | 2170 | Różowe świnie | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
17 | KISIELEWSKI Rafal | 2045 | NieMaLipy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
18 | PLOCHARCZYK Marcin | 2046 | NieMaLipy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
19 | PACHOŃSKI Marcin | 2255 | CSRG S.A. | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
20 | PRZYBYŁA Tomasz | 2144 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
21 | KARNÓWKA Jarosław | 2140 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
22 | GWIŻDŻ Jacek | 2316 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
23 | GAWLIK Łukasz | 2269 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
24 | LINDNER Daniel | 2320 | Spoceni Brudzewo | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
25 | BASIAK Krzysztof | 2321 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
26 | HAWLENA Marcin | 2094 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
27 | PIGUŁA Rafał | 2177 | Spartanie z południa | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
28 | BIAŁAS Zygmunt | 2322 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
29 | FAŁOWSKI Jacek | 2306 | Pędzące żółwie NS | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
30 | KRZYSIAK Piotr | 2388 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
31 | RYGOŁ Janusz | 2391 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
32 | RYBARSKI Przemysław | 2462 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
33 | SZYMANIEC Marcin | 2467 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
34 | MIZERA Robert | 2389 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
35 | STEFAN Grzegorz | 2271 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 35 wynik(ów)