RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT TRÓJMIASTO

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-06-08
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
493
Wystartowało:
444
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
443
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FILIPCZAK Kamil 4210GRAŻKI RUNMAGEDDONFISTASZKIOpen Masters Mężczyzn1M 121:4500:54:18.8500:54:18.85 9:036.6
2SZULCEK Patryk 4423BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn1M 222:1500:54:39.6500:54:39.65+00:00:209:066.6
3KOWALSKI Adam 4113Open Mężczyzn2M 321:3000:57:51.3500:57:51.35+00:03:329:386.2
4TOMASIK Damian 4473Open Mężczyzn3M 421:3000:58:03.3500:58:03.35+00:03:449:406.2
5DĘBSKI Robert 4102Open Mężczyzn4M 521:3000:58:42.4000:58:42.40+00:04:239:476.1
6BURBUL Przemysław 4055NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn5M 621:3000:59:43.1500:59:43.15+00:05:249:576
7MACHURA Marcin 4068SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn6M 721:3001:02:10.5001:02:10.50+00:07:5110:215.8
8PIERZ Tomasz 4132Open Mężczyzn7M 821:3001:02:55.2501:02:55.25+00:08:3610:295.7
9KOBIELA Przemysław 4401Open Mężczyzn8M 922:0001:05:02.7001:05:02.70+00:10:4310:505.5
10MEYER Michał 4312BARBIK TEAMOpen Mężczyzn9M 1022:0001:05:37.2501:05:37.25+00:11:1810:565.5
11FURGAŁA Piotr 4057ODURZENI RUNMARICHUANĄOpen Mężczyzn10M 1121:3001:06:41.8501:06:41.85+00:12:2311:065.4
12PAWLUK Nikolas 4156BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn11M 1221:4501:07:22.1501:07:22.15+00:13:0311:135.3
13ZAJĄC Paweł 4158BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn12M 1321:4501:07:22.4001:07:22.40+00:13:0311:135.3
14MŁYNARCZYK Tatiana 4047HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet1K 121:3001:09:24.8501:09:24.85+00:15:0611:345.2
15KĘMPIŃSKI Adrian 4108Open Mężczyzn13M 1421:3001:09:31.6501:09:31.65+00:15:1211:355.2
16KREBS Jon 4456Open Mężczyzn14M 1522:1501:10:58.4001:10:58.40+00:16:3911:495.1
17OKOŃ Mariusz 4128Open Mężczyzn15M 1622:0001:11:20.8001:11:20.80+00:17:0111:535
18RZĄDCA Marcin 4465Open Mężczyzn16M 1722:1501:12:05.8001:12:05.80+00:17:4612:005
19MROŻEK Dominik 4338NA WSTECZNYMOpen Mężczyzn17M 1822:0001:12:41.9501:12:41.95+00:18:2312:065
20KLINOWSKI Andrzej 4155BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn18M 1921:4501:13:28.9501:13:28.95+00:19:1012:144.9
21PROCNER Marcin 4157BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn2M 2021:4501:13:29.0501:13:29.05+00:19:1012:144.9
22PAWELCZYK Marcin 4130Open Mężczyzn19M 2121:4501:13:35.3001:13:35.30+00:19:1612:154.9
23RUBINKOWSKI Krzysztof 4136Open Mężczyzn20M 2221:3001:13:55.9501:13:55.95+00:19:3712:194.9
24RZĄDCA Grzegorz 4464Open Mężczyzn21M 2322:1501:14:51.8501:14:51.85+00:20:3312:284.8
25JĘDRZEJEK Krzysztof 4081TRZEJ KRÓLOWIEOpen Masters Mężczyzn3M 2421:3001:15:28.4001:15:28.40+00:21:0912:344.8
26BANAŚ Krzysztof 4095Open Mężczyzn22M 2521:3001:15:41.1001:15:41.10+00:21:2212:364.8
27ILCZYSZYN Julita 4361RMF4RT GLADIATORSOpen Kobiet2K 222:0001:15:47.3501:15:47.35+00:21:2812:374.8
28MOTYL Tomasz 4085WAKACJE.PL - NIGHTOpen Mężczyzn23M 2621:3001:16:36.4501:16:36.45+00:22:1712:464.7
29MYRLAK Maciej 4296Open Masters Mężczyzn4M 2721:4501:16:50.8001:16:50.80+00:22:3112:484.7
30SZLACHTA-MYRLAK Maria 4303Open Kobiet3K 321:4501:16:50.9501:16:50.95+00:22:3212:484.7
31ZATORSKA Karolina 4369TREC TEAMOpen Kobiet4K 422:0001:17:04.9001:17:04.90+00:22:4612:504.7
32GORNOWICZ Marcin 4368TREC TEAMOpen Mężczyzn24M 2822:0001:17:10.3001:17:10.30+00:22:5112:514.7
33PRĘCIKOWSKI Mateusz 4135Open Mężczyzn25M 2921:3001:17:13.0501:17:13.05+00:22:5412:524.7
34MYKYTA Tomasz 4125Open Mężczyzn26M 3021:3001:17:20.6501:17:20.65+00:23:0112:534.7
35WICHER Daniel 4145Open Mężczyzn27M 3121:3001:17:24.5001:17:24.50+00:23:0512:544.7
36DRAŃKO Piotr 4449Open Mężczyzn28M 3222:1501:17:40.5501:17:40.55+00:23:2112:564.6
37ZAMECKI Radosław 4468Open Mężczyzn29M 3322:1501:17:40.6001:17:40.60+00:23:2112:564.6
38STANIUK Bartosz 4080TOYOTA SŁUPSKOpen Mężczyzn30M 3421:3001:17:44.9501:17:44.95+00:23:2612:574.6
39SADOŃ Karolina 4037FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet5K 521:3001:18:02.1501:18:02.15+00:23:4313:004.6
40JERECZEK Joanna 4027FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet1K 621:3001:18:03.0501:18:03.05+00:23:4413:004.6
41OLEJARCZYK Katarzyna 4034FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet6K 721:3001:18:11.6501:18:11.65+00:23:5213:014.6
42SZATKOWSKA Agnieszka 4066RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet7K 821:3001:18:44.7001:18:44.70+00:24:2513:074.6
43CYWICKI Piotr 4063RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn31M 3521:3001:18:45.5501:18:45.55+00:24:2613:074.6
44GNIOTA Lidia 4026FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet8K 921:3001:19:02.5001:19:02.50+00:24:4313:104.6
45LISOWSKA Justyna 4032FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet9K 1021:3001:19:02.8001:19:02.80+00:24:4313:104.6
46KOTOMSKA Renata 4111Open Masters Kobiet2K 1121:3001:19:57.4501:19:57.45+00:25:3813:194.5
47CĘCELEWSKI Jarosław 4100Open Masters Mężczyzn5M 3621:3001:20:10.5001:20:10.50+00:25:5113:214.5
48KACZMAREK Dawid 4107Open Mężczyzn32M 3721:3001:20:42.3001:20:42.30+00:26:2313:274.5
49JASIŃSKA Jagoda 4261OMEGA TEAMOpen Kobiet10K 1221:4501:21:02.3501:21:02.35+00:26:4313:304.4
50MILER Beata 4262OMEGA TEAMOpen Kobiet11K 1321:4501:21:04.1001:21:04.10+00:26:4513:304.4
51PRYKA Marek 4265OMEGA TEAMOpen Mężczyzn33M 3821:4501:21:21.8001:21:21.80+00:27:0213:334.4
52STĘPIEŃ Katarzyna 4435PEWNIAKIOpen Kobiet12K 1422:1501:21:40.0501:21:40.05+00:27:2113:364.4
53SKOWRON Natalia 4434PEWNIAKIOpen Kobiet13K 1522:1501:21:43.3001:21:43.30+00:27:2413:374.4
54MACIOCHA Krzysztof 4117Open Mężczyzn34M 3921:3001:22:18.3501:22:18.35+00:27:5913:434.4
55MALAK Mikołaj 4118Open Mężczyzn35M 4021:3001:22:31.2501:22:31.25+00:28:1213:454.4
56PAWLAK Krystyna 4131Open Masters Kobiet3K 1621:3001:22:43.3501:22:43.35+00:28:2413:474.4
57KOZA Damian 4114Open Mężczyzn36M 4121:3001:22:44.4001:22:44.40+00:28:2513:474.4
58KONONOWICZ Paweł 4292Open Mężczyzn37M 4221:4501:22:51.2501:22:51.25+00:28:3213:484.3
59KRYSZEWSKI Paweł 4294Open Mężczyzn38M 4321:4501:22:53.2501:22:53.25+00:28:3413:484.3
60POTRYKUS Błażej 4422BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn39M 4422:1501:23:00.0501:23:00.05+00:28:4113:504.3
61WŁODARCZYK Nikodem 4146Open Mężczyzn40M 4521:3001:23:01.1001:23:01.10+00:28:4213:504.3
62BEDNARSKI Rafał 4431PARTACZEOpen Mężczyzn41M 4622:1501:23:50.9501:23:50.95+00:29:3213:584.3
63MIKOŁAJCZYK Marcin 4433PARTACZEOpen Mężczyzn42M 4722:1501:23:51.0501:23:51.05+00:29:3213:584.3
64KAŁUŻA Robert 4432PARTACZEOpen Mężczyzn43M 4822:1501:23:51.5001:23:51.50+00:29:3213:584.3
65HULEK Anna 4311BARBIK TEAMOpen Kobiet14K 1722:0001:24:17.6501:24:17.65+00:29:5814:024.3
66JARCZYŃSKA Jowita 4398Open Kobiet15K 1822:0001:24:29.2001:24:29.20+00:30:1014:044.3
67FLIEGERT Szymon 4393Open Mężczyzn44M 4921:4501:15:12.0501:24:38.70+00:30:1912:324.8
68FLIEGERT Paweł 4392Open Mężczyzn45M 5021:4501:15:16.4501:24:42.00+00:30:2312:324.8
69PASZKI Jolanta 4035FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet16K 1921:3001:24:58.2501:24:58.25+00:30:3914:094.2
70METEL Justyna 4033FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet17K 2021:3001:25:00.1501:25:00.15+00:30:4114:104.2
71WESOŁOWSKI Jan 4088WAKACJE.PL - NIGHTOpen Mężczyzn46M 5121:3001:25:13.8501:25:13.85+00:30:5514:124.2
72BAJDAŁA Robert 4320JEDZIEMY Z TYM KOKSEMOpen Mężczyzn47M 5222:0001:25:28.0501:25:28.05+00:31:0914:144.2
73ŁAPA Ania 4083TYGRYSY CURRENDYOpen Kobiet18K 2121:3001:25:29.0501:25:29.05+00:31:1014:144.2
74KUKLA Robert 4082TYGRYSY CURRENDYOpen Mężczyzn48M 5321:3001:25:29.2001:25:29.20+00:31:1014:144.2
75ZDUŃCZYK Sylwia 4009BIOSFERAOpen Kobiet19K 2221:3001:25:35.5001:25:35.50+00:31:1614:154.2
76MARTUSZEWSKI Ryszard 4119Open Masters Mężczyzn6M 5421:3001:25:38.2001:25:38.20+00:31:1914:164.2
77DOBEK Marcin 4043HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn49M 5521:3001:25:43.5501:25:43.55+00:31:2414:174.2
78ŁYPIK Jakub 4116Open Mężczyzn50M 5621:3001:25:57.0001:25:57.00+00:31:3814:194.2
79WALKOWSKI Rafał 4415Open Masters Mężczyzn7M 5722:0001:26:06.2001:26:06.20+00:31:4714:214.2
80RÓŻYCKI Adrian 4321JEDZIEMY Z TYM KOKSEMOpen Mężczyzn51M 5822:0001:26:17.8001:26:17.80+00:31:5814:224.2
81RAJNIK Daniel 4478Open Mężczyzn52M 5922:0001:27:15.1001:27:16.80+00:32:5714:324.1
82FUCHS Bartosz 4045HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn53M 6021:3001:27:21.8501:27:21.85+00:33:0314:334.1
83SEPIOLO Marcin 4061OQRWAOpen Mężczyzn54M 6121:3001:27:24.0501:27:24.05+00:33:0514:344.1
84GRYNBERG Urszula 4149#SZPORTOWE ŚWIRYOpen Kobiet20K 2321:4501:27:32.1501:27:32.15+00:33:1314:354.1
85OFIERSKI Krzysztof 4070ŚWIRY Z NDGOpen Mężczyzn55M 6221:3001:27:34.0001:27:34.00+00:33:1514:354.1
86BALBUZA Kasia 4069ŚWIRY Z NDGOpen Kobiet21K 2421:3001:27:35.1501:27:35.15+00:33:1614:354.1
87KOWALIK Karol 4112Open Mężczyzn56M 6321:3001:27:35.2501:27:35.25+00:33:1614:354.1
88STAROSIELEC Adam 4138Open Mężczyzn57M 6421:3001:27:37.1001:27:37.10+00:33:1814:364.1
89BOSZKO Dominik 41534FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn58M 6521:4501:27:44.3501:27:44.35+00:33:2514:374.1
90RUDZIŃSKA Marlena 41514FI CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet22K 2521:4501:27:44.3501:27:44.35+00:33:2514:374.1
91RUDZIŃSKI Radosław 41524FI CROSS BIAŁOGARDOpen Mężczyzn59M 6621:4501:27:45.2001:27:45.20+00:33:2614:374.1
92BOSZKO Jolanta 41544FIT CROSS BIAŁOGARDOpen Kobiet23K 2621:4501:27:45.3001:27:45.30+00:33:2614:374.1
93BŁĘDOWSKI Mariusz 4058OQRWAOpen Mężczyzn60M 6721:3001:27:48.3001:27:48.30+00:33:2914:384.1
94ORCZYKOWSKA Izabela 4357POWER TRAININGOpen Kobiet24K 2722:0001:28:02.5001:28:02.50+00:33:4314:404.1
95WATAŁA Marcin 4416Open Masters Mężczyzn8M 6822:0001:28:08.4501:28:08.45+00:33:4914:414.1
96JOSKOWSKA Ewelina 4370VIRTUS PUCKOpen Kobiet25K 2822:0001:28:08.9501:28:08.95+00:33:5014:414.1
97MAZUR Krzysztof 4371VIRTUS PUCKOpen Masters Mężczyzn9M 6922:0001:28:09.6501:28:09.65+00:33:5014:414.1
98PAWLIKOWSKI Kacper 4150#SZPORTOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn61M 7021:4501:28:18.6501:28:18.65+00:33:5914:434.1
99FENIK Bartłomiej 4148#SZPORTOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn62M 7121:4501:28:20.3501:28:20.35+00:34:0114:434.1
100JEDYNAK Kamil 4059OQRWAOpen Mężczyzn63M 7221:3001:28:51.9001:28:51.90+00:34:3314:484.1
101MINDA Michał 4490Open Mężczyzn64M 7322:0001:28:55.9501:28:55.95+00:34:3714:494
102JEŻYNA Igor 4374WATAHA ŻÓŁWIOpen Masters Mężczyzn10M 7422:0001:29:04.2501:29:04.25+00:34:4514:504
103ZARZECZNY Jakub 4475Open Mężczyzn65M 7522:0001:29:04.8501:29:04.85+00:34:4614:504
104SIERDA Justyna 4412Open Kobiet26K 2922:0001:29:24.9001:29:24.90+00:35:0614:544
105SZYMOŃSKA Karolina 4313BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet27K 3022:0001:29:36.1001:29:36.10+00:35:1714:564
106GLABISZEWSKI Jakub 4289Open Masters Mężczyzn11M 7621:4501:29:42.2501:29:42.25+00:35:2314:574
107JUREK Natalia 4399Open Kobiet28K 3122:0001:30:14.2501:30:14.25+00:35:5515:024
108PISAREK Przemysław 4330LENIWE WIELBŁĄDYOpen Mężczyzn66M 7722:0001:30:19.0501:30:19.05+00:36:0015:034
109ŁASKAWSKI Michał 4007BEFIT24TEAM Open Mężczyzn67M 7821:3001:30:19.3501:30:19.35+00:36:0015:034
110GIEC Monika 4493Open Kobiet29K 3222:1501:30:19.8501:30:19.85+00:36:0115:034
111SALWIN Justyna 4494Open Kobiet30K 3322:1501:30:22.7501:30:22.75+00:36:0315:034
112SZCZERBA Ania 4302Open Kobiet31K 3421:4501:30:24.0001:30:24.00+00:36:0515:044
113CHEREK Adam 4448Open Mężczyzn68M 7922:1501:30:24.2501:30:24.25+00:36:0515:044
114CHOLEWA Hubert 4287Open Mężczyzn69M 8021:4501:30:24.6001:30:24.60+00:36:0515:044
115GRYMEK Dagmara 4006BEFIT24TEAM Open Kobiet32K 3521:3001:30:45.3501:30:45.35+00:36:2615:074
116ŻOCHOWSKI Marcin 4314BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn70M 8122:0001:31:01.2501:31:01.25+00:36:4215:104
117STRZELECKA Anna 4328KRZYŻACYOpen Kobiet33K 3622:0001:31:21.0001:31:21.00+00:37:0215:133.9
118DZIWIRZ Jarek 4324KRZYŻACYOpen Mężczyzn71M 8222:0001:31:24.0001:31:24.00+00:37:0515:143.9
119FETLIŃSKI Grzegorz 4319HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn72M 8322:0001:31:25.1001:31:25.10+00:37:0615:143.9
120POLAK Jarosław 4133Open Mężczyzn73M 8421:3001:31:40.1501:31:40.15+00:37:2115:163.9
121GRUCHAŁA-WIĘSIERSKA Michalina 4106Open Kobiet34K 3721:3001:31:41.6501:31:41.65+00:37:2215:163.9
122KRAJEWSKI Sebastian 4405Open Mężczyzn74M 8522:0001:32:12.0001:32:12.00+00:37:5315:223.9
123KUZDRO Jan 4474Open Mężczyzn75M 8622:0001:32:14.7001:32:14.70+00:37:5515:223.9
124KUBLAS Magdalena 4030FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet35K 3821:3001:33:11.7001:33:11.70+00:38:5215:313.9
125CHWARZYNSKA Aldona 4023FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet36K 3921:3001:33:11.8001:33:11.80+00:38:5215:313.9
126KLAMAN Katarzyna 4028FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Kobiet37K 4021:3001:33:11.9501:33:11.95+00:38:5315:313.9
127CIERSON Aneta 4025FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet4K 4121:3001:33:12.0001:33:12.00+00:38:5315:323.9
128KUCZKOWSKA Aneta 4031FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet5K 4221:3001:33:12.0501:33:12.05+00:38:5315:323.9
129KOTARSKA Ewa 4029FABRYKA ZDROWIA BYTÓWOpen Masters Kobiet6K 4321:3001:33:12.2501:33:12.25+00:38:5315:323.9
130TORBIARCZYK Daniel 4144Open Masters Mężczyzn12M 8721:3001:33:14.0001:33:14.00+00:38:5515:323.9
131JAKUBEK Patryk 4451Open Mężczyzn76M 8822:1501:33:20.0001:33:20.00+00:39:0115:333.9
132LINDA Karol 4429CYCEOpen Mężczyzn77M 8922:1501:33:43.8501:33:43.85+00:39:2515:373.8
133KOSZAŁKA Szymon 4110Open Mężczyzn78M 9022:0001:33:56.7001:33:56.70+00:39:3715:393.8
134MIELEWCZYK Bartłomiej 4122Open Mężczyzn79M 9122:0001:33:58.3501:33:58.35+00:39:3915:393.8
135OSIKOWSKA Justyna 4460Open Kobiet38K 4422:1501:34:05.6501:34:05.65+00:39:4615:403.8
136JANKOWSKI Sławomir 4452Open Mężczyzn80M 9222:1501:34:12.0001:34:12.00+00:39:5315:423.8
137BOBRYK Karolina 4252NAWIEDZENIEOpen Kobiet39K 4521:4501:34:23.5501:34:23.55+00:40:0415:433.8
138KOPCIŃSKI Bartłomiej 4255NAWIEDZENIEOpen Mężczyzn81M 9321:4501:34:24.8501:34:24.85+00:40:0615:443.8
139KUCHARSKA Sylwia 4268PACZKOŚWIRYOpen Kobiet40K 4621:3001:34:30.7001:34:30.70+00:40:1115:453.8
140RICHERT Radosław 4487Open Mężczyzn82M 9422:1501:34:38.2501:34:38.25+00:40:1915:463.8
141ZABŁOCKI Paweł 4309Open Mężczyzn83M 9521:4501:34:45.5001:34:45.50+00:40:2615:473.8
142MAŚLANIK Dawid 4430CYCEOpen Mężczyzn84M 9622:1501:34:57.5501:34:57.55+00:40:3815:493.8
143KOŁODZIEJ Agata 4109Open Kobiet41K 4721:3001:35:05.2001:35:05.20+00:40:4615:503.8
144ANTECKI Kamil 4479Open Mężczyzn85M 9721:3001:35:05.3001:35:05.30+00:40:4615:503.8
145MAZGAJ Konrad 4120Open Mężczyzn86M 9821:3001:35:07.1001:35:07.10+00:40:4815:513.8
146JACHIMOWSKI Kamil 4218HEMPELOpen Mężczyzn87M 9921:4501:35:25.8001:35:25.80+00:41:0615:543.8
147PASTUSZKA Michał 4461Open Mężczyzn88M 10022:1501:35:28.7501:35:28.75+00:41:0915:543.8
148ZABŁOCKI Piotr 4310Open Mężczyzn89M 10121:4501:35:40.6501:35:40.65+00:41:2115:563.8
149KOZŁOWSKI Bartosz 4293Open Mężczyzn90M 10221:4501:36:15.8001:36:15.80+00:41:5616:023.7
150KOBUS Krzysztof 4222HEMPELOpen Mężczyzn91M 10321:4501:36:17.3001:36:17.30+00:41:5816:023.7
151SZCZECH Michał 4087WAKACJE.PL - NIGHTOpen Mężczyzn92M 10421:3001:36:34.0501:36:34.05+00:42:1516:053.7
152FRANKOWSKI Wojciech 4084WAKACJE.PL - NIGHTOpen Mężczyzn93M 10521:3001:36:34.9001:36:34.90+00:42:1616:053.7
153KOWALSKI Zbigniew 4404Open Mężczyzn94M 10622:0001:36:47.1001:36:47.10+00:42:2816:073.7
154KOSTINA Tetyana 4403Open Kobiet42K 4822:0001:37:35.7001:37:35.70+00:43:1616:153.7
155SYCHOWSKA Anna 4413Open Kobiet43K 4922:0001:37:48.9001:37:48.90+00:43:3016:183.7
156GŁUSZKOWSKI Adam 4395Open Mężczyzn95M 10722:0001:37:49.1501:37:49.15+00:43:3016:183.7
157BITNER Łukasz 4194DPD RUNNOpen Mężczyzn96M 10821:4501:37:57.8501:37:57.85+00:43:3916:193.7
158LANGE Ela 4203DPD RUNNOpen Masters Kobiet7K 5021:4501:37:58.0501:37:58.05+00:43:3916:193.7
159EDELWAJN Anna 4197DPD RUNNOpen Kobiet44K 5121:4501:37:59.7501:37:59.75+00:43:4016:193.7
160TAMECKI Artur 4209DPD RUNNOpen Mężczyzn97M 10921:4501:38:03.7501:38:03.75+00:43:4416:203.7
161PRZYBYLSKI Patryk 4206DPD RUNNOpen Mężczyzn98M 11021:4501:38:05.0001:38:05.00+00:43:4616:203.7
162ZABŁOCKI Marcin 4308Open Mężczyzn99M 11121:4501:38:12.9501:38:12.95+00:43:5416:223.7
163SZUTIAK Ewa 4484LEWA WOLNA...Open Masters Kobiet8K 5221:4501:38:17.5501:38:17.55+00:43:5816:223.7
164TUŃSKA Edyta 4241LEWA WOLNA...Open Masters Kobiet9K 5321:4501:38:19.4501:38:19.45+00:44:0016:233.7
165KOWALCZYK Ireneusz 4238LEWA WOLNA...Open Masters Mężczyzn13M 11221:4501:38:19.8001:38:19.80+00:44:0016:233.7
166TUŃSKA Wiktoria 4242LEWA WOLNA...Open Kobiet45K 5421:4501:38:20.1001:38:20.10+00:44:0116:233.7
167SKWARSKI Łukasz 4239LEWA WOLNA...Open Mężczyzn100M 11321:4501:38:20.5501:38:20.55+00:44:0116:233.7
168BRACŁAWIEC Tomasz 4237LEWA WOLNA...Open Mężczyzn101M 11421:4501:38:21.1001:38:21.10+00:44:0216:233.7
169IWIŃSKI Krzysztof 4397Open Mężczyzn102M 11522:1501:38:23.6501:38:23.65+00:44:0416:233.7
170AKIMOV Vadim 4193DPD RUNNOpen Mężczyzn103M 11621:4501:38:24.8001:38:24.80+00:44:0516:243.7
171LAVRENCHUK Mariia 4204DPD RUNNOpen Kobiet46K 5521:4501:38:25.0501:38:25.05+00:44:0616:243.7
172SUKHODOLA Natalia 4207DPD RUNNOpen Kobiet47K 5621:4501:38:25.5001:38:25.50+00:44:0616:243.7
173GREGORCZYK Paweł 4396Open Mężczyzn104M 11722:1501:38:52.3001:38:52.30+00:44:3316:283.6
174ZYMON Katarzyna 4428BLUE DOGSOpen Masters Kobiet10K 5722:1501:39:16.7001:39:16.70+00:44:5716:323.6
175WASYLISZYN Michalina 4427BLUE DOGSOpen Kobiet48K 5822:1501:39:17.9001:39:17.90+00:44:5916:323.6
176SOŁOWIEJ Karolina 4137Open Kobiet49K 5921:3001:39:21.9001:39:21.90+00:45:0316:333.6
177BIELECKI Mateusz 4098Open Mężczyzn105M 11821:3001:39:24.1501:39:24.15+00:45:0516:343.6
178STECHLIŃSKA Magdalena 4426BLUE DOGSOpen Kobiet50K 6022:1501:39:27.5501:39:27.55+00:45:0816:343.6
179SZCZYGIELSKI Dorian 4339NA WSTECZNYMOpen Mężczyzn106M 11922:0001:39:28.0001:39:28.00+00:45:0916:343.6
180BEDNARSKI Kacper 4443Open Mężczyzn107M 12022:1501:39:42.7501:39:42.75+00:45:2316:373.6
181KAMIŃSKI Damian 4453Open Mężczyzn108M 12122:1501:39:44.1501:39:44.15+00:45:2516:373.6
182MALINOWSKI Robert 4457Open Mężczyzn109M 12222:1501:39:45.4001:39:45.40+00:45:2616:373.6
183BÓJKO Adam 4269PAN FRANCISZEKOpen Mężczyzn110M 12321:4501:39:46.4501:39:46.45+00:45:2716:373.6
184KOTŁOWSKI Lucjan 4425BLUE DOGSOpen Mężczyzn111M 12422:1501:39:48.9501:39:48.95+00:45:3016:383.6
185KECLER Katarzyna 4291Open Kobiet51K 6121:4501:39:59.5501:39:59.55+00:45:4016:393.6
186ORLIŃSKA Weronika 4297Open Kobiet52K 6221:4501:39:59.9001:39:59.90+00:45:4116:393.6
187KOŁAKOWSKI Paweł 4402Open Mężczyzn112M 12522:0001:40:21.2501:40:21.25+00:46:0216:433.6
188PERKOWSKI Tomasz 4086WAKACJE.PL - NIGHTOpen Mężczyzn113M 12621:3001:40:30.4001:40:30.40+00:46:1116:453.6
189SZPYRKO Andrzej 4142Open Mężczyzn114M 12721:3001:40:30.5001:40:30.50+00:46:1116:453.6
190DZIERŻAK Elżbieta 4044HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet11K 6321:3001:40:31.8501:40:31.85+00:46:1316:453.6
191MULLER Rafał 4008BEFIT24TEAM Open Mężczyzn115M 12821:3001:40:47.3501:40:47.35+00:46:2816:473.6
192DOBROWOLSKI Jacek 4270PAN FRANCISZEKOpen Mężczyzn116M 12921:4501:40:51.8001:40:51.80+00:46:3216:483.6
193CZERWISKI Tomasz 4336NA WSTECZNYMOpen Mężczyzn117M 13022:0001:41:04.3001:41:04.30+00:46:4516:503.6
194KRAJEWSKI Jakub 4454Open Mężczyzn118M 13122:1501:41:08.0001:41:08.00+00:46:4916:513.6
195KRAJEWSKI Przemysław 4455Open Mężczyzn119M 13222:1501:41:10.8501:41:10.85+00:46:5216:513.6
196PAWŁOWSKI Krzysztof 4462Open Mężczyzn120M 13322:1501:41:11.2001:41:11.20+00:46:5216:513.6
197WILCZEK Lukasz 4305Open Mężczyzn121M 13421:4501:41:18.3501:41:18.35+00:46:5916:533.6
198PLUTA Karol 4463Open Mężczyzn122M 13522:1501:41:26.4001:41:26.40+00:47:0716:543.5
199KORNIAK Grzegorz 4347OSTRE SZCZĘKIOpen Mężczyzn123M 13622:0001:41:51.2001:41:51.20+00:47:3216:583.5
200DĄBROWSKI Marcin 4258NOCNE BOLKIOpen Masters Mężczyzn14M 13721:4501:41:52.0501:41:52.05+00:47:3316:583.5
201KORNIAK Katarzyna 4348OSTRE SZCZĘKIOpen Kobiet53K 6422:0001:41:56.3501:41:56.35+00:47:3716:593.5
202SZPYRKO Tomasz 4488Open Mężczyzn124M 13821:3001:42:02.2001:42:02.20+00:47:4317:003.5
203BACH-DĄBROWSKA Irena 4257NOCNE BOLKIOpen Kobiet54K 6521:4501:42:03.3501:42:03.35+00:47:4417:003.5
204JELITTO Beata 4259NOCNE BOLKIOpen Masters Kobiet12K 6621:4501:42:05.2501:42:05.25+00:47:4617:003.5
205POTRYKUS Daria 4277TEAM DĘBKIOpen Kobiet55K 6721:4501:42:22.9501:42:22.95+00:48:0417:033.5
206LEMCZAK Klaudia 4276TEAM DĘBKIOpen Kobiet56K 6821:4501:42:24.4001:42:24.40+00:48:0517:043.5
207BIAŁEK Marcin 4445Open Mężczyzn125M 13922:1501:42:49.5501:42:49.55+00:48:3017:083.5
208BIAŁEK Kuba 4444Open Mężczyzn126M 14022:1501:42:50.6501:42:50.65+00:48:3117:083.5
209MUSIAŁ Katarzyna 4124Open Kobiet57K 6921:3001:43:02.0501:43:02.05+00:48:4317:103.5
210MICHALAK Krystian 4337NA WSTECZNYMOpen Mężczyzn127M 14122:1501:43:19.9501:43:19.95+00:49:0117:133.5
211PAŁUBICKI Jacek 4437TABUN DZIKICH KONIOpen Mężczyzn128M 14222:1501:43:21.1001:43:21.10+00:49:0217:133.5
212STĘPNICKI Tomasz 4438TABUN DZIKICH KONIOpen Mężczyzn129M 14322:1501:43:21.9501:43:21.95+00:49:0317:133.5
213PARYŚ Anna 4091WILD TEAMOpen Kobiet58K 7021:3001:43:26.6001:43:26.60+00:49:0717:143.5
214KAMIŃSKI Maciej 4056NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn130M 14421:3001:43:28.1001:43:28.10+00:49:0917:143.5
215CHOJNOWSKA Karolina 4440WOLOŚWIRYOpen Kobiet59K 7122:1501:43:31.1501:43:31.15+00:49:1217:153.5
216CASES Nuria 4099Open Kobiet60K 7221:4501:43:42.6001:43:42.60+00:49:2317:173.5
217MICHALAK Krystian 4489NA WSTECZNYMOpen Mężczyzn131M 14522:0001:44:24.7501:44:24.75+00:50:0517:243.4
218WRÓBEL Adrian 4360RAGE TEAMOpen Mężczyzn132M 14622:0001:44:43.6501:44:43.65+00:50:2417:273.4
219FRĄCZAK Radosław 4359RAGE TEAMOpen Mężczyzn133M 14722:0001:44:43.8001:44:43.80+00:50:2417:273.4
220FRĄCZAK Maria 4358RAGE TEAMOpen Kobiet61K 7322:0001:44:44.1001:44:44.10+00:50:2517:273.4
221KOWALCZYK Marlena 4064RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet62K 7421:3001:45:55.3501:45:55.35+00:51:3617:393.4
222RYBAK Piotr 4065RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn134M 14821:3001:45:55.5501:45:55.55+00:51:3617:393.4
223ROGALA Sandra 4286WIMBLEDON TEAMOpen Kobiet63K 7521:4501:46:03.8501:46:03.85+00:51:4517:403.4
224DOBRZYŃSKA Weronika 4285WIMBLEDON TEAMOpen Kobiet64K 7621:4501:46:04.3501:46:04.35+00:51:4517:403.4
225WINIARSKA-PRISACARIU Paulina 4306Open Kobiet65K 7721:4501:46:05.4001:46:05.40+00:51:4617:403.4
226MOŚ Sebastian 4380ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn135M 14922:0001:46:37.6001:46:37.60+00:52:1817:463.4
227NOWACZYK Michal 4382ZADYSZKA TEAMOpen Mężczyzn136M 15022:0001:46:37.7001:46:37.70+00:52:1817:463.4
228NOGOWSKA Joanna 4381ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet66K 7822:0001:46:37.7501:46:37.75+00:52:1817:463.4
229TYSZKIEWICZ Malgosia 4383ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet67K 7922:0001:46:38.0501:46:38.05+00:52:1917:463.4
230KOŹLIKOWSKA Magdalena 4379ZADYSZKA TEAMOpen Kobiet68K 8022:0001:46:38.3001:46:38.30+00:52:1917:463.4
231KAZUBEK Michał 4400Open Mężczyzn137M 15122:0001:46:49.5501:46:49.55+00:52:3017:483.4
232KAZUBEK Mateusz 4477Open Mężczyzn138M 15222:0001:46:50.0001:46:50.00+00:52:3117:483.4
233ZIEMBA Sylwia 4470Open Kobiet69K 8122:1501:47:05.1501:47:05.15+00:52:4617:503.4
234MULINEK Arek 4228HEMPELOpen Masters Mężczyzn15M 15321:4501:47:07.1501:47:07.15+00:52:4817:513.4
235LACH Jagoda 4225HEMPELOpen Kobiet70K 8221:4501:47:08.4501:47:08.45+00:52:4917:513.4
236RUBACH Jakub 4231HEMPELOpen Mężczyzn139M 15421:4501:47:09.7501:47:09.75+00:52:5017:513.4
237BURCZYK Maciej 4213HEMPELOpen Mężczyzn140M 15521:4501:47:10.7001:47:10.70+00:52:5117:513.4
238MULINEK Patryk 4229HEMPELOpen Mężczyzn141M 15621:4501:47:11.3001:47:11.30+00:52:5217:513.4
239WITCZAK Maria 4235HEMPELOpen Kobiet71K 8321:4501:47:11.3001:47:11.30+00:52:5217:513.4
240KATKOWSKI Łukasz 4221HEMPELOpen Mężczyzn142M 15721:4501:47:11.5001:47:11.50+00:52:5217:513.4
241SMAKOSZ Magdalena 4233HEMPELOpen Kobiet72K 8421:4501:47:11.8501:47:11.85+00:52:5317:513.4
242BURCZYK Michał 4214HEMPELOpen Mężczyzn143M 15821:4501:47:11.8501:47:11.85+00:52:5317:513.4
243WELZ Marcin 4234HEMPELOpen Mężczyzn144M 15921:4501:47:12.0001:47:12.00+00:52:5317:523.4
244WOLOSZYK Sebastian 4236HEMPELOpen Mężczyzn145M 16021:4501:47:12.0501:47:12.05+00:52:5317:523.4
245JĘDRZEJCZYK Marzena 4220HEMPELOpen Kobiet73K 8521:4501:47:12.1501:47:12.15+00:52:5317:523.4
246OSTROWSKI Marek 4230HEMPELOpen Mężczyzn146M 16121:4501:47:12.2501:47:12.25+00:52:5317:523.4
247ŁOŻYŃSKA Dominika 4226HEMPELOpen Kobiet74K 8621:4501:47:12.6501:47:12.65+00:52:5317:523.4
248MAŃKOWSKA Małgorzata 4227HEMPELOpen Kobiet75K 8721:4501:47:12.9501:47:12.95+00:52:5417:523.4
249BALCER Michalina 4211HEMPELOpen Kobiet76K 8821:4501:47:13.1501:47:13.15+00:52:5417:523.4
250CHEREK Klaudia 4216HEMPELOpen Kobiet77K 8921:4501:47:13.6001:47:13.60+00:52:5417:523.4
251CHALECKI Łukasz 4215HEMPELOpen Mężczyzn147M 16221:4501:47:13.7001:47:13.70+00:52:5417:523.4
252DOMAŃSKA Joanna 4217HEMPELOpen Kobiet78K 9021:4501:47:15.2501:47:15.25+00:52:5617:523.4
253CHOJKE Monika 4375WIÓRKOWSKI TEAMOpen Kobiet79K 9122:0001:47:25.1501:47:25.15+00:53:0617:543.4
254CHOJKE Wojciech 4376WIÓRKOWSKI TEAMOpen Mężczyzn148M 16322:0001:47:25.7501:47:25.75+00:53:0617:543.4
255WICHROWSKI Jacek 4377WIÓRKOWSKI TEAMOpen Mężczyzn149M 16422:0001:47:26.1501:47:26.15+00:53:0717:543.4
256KWIECIŃSKI Łukasz 4243LOKALNE MOCZYMORDYOpen Mężczyzn150M 16521:4501:47:28.3501:47:28.35+00:53:0917:543.3
257SAWICKI Piotr 4386ZDYSZANE CZUPAKABRYOpen Mężczyzn151M 16622:0001:48:21.3501:48:21.35+00:54:0218:033.3
258HOŁUBEK Agnieszka 4385ZDYSZANE CZUPAKABRYOpen Kobiet80K 9222:0001:48:21.6501:48:21.65+00:54:0218:033.3
259DUDEK Krzysztof 4390Open Mężczyzn152M 16721:4501:48:28.1501:48:28.15+00:54:0918:043.3
260JAWOROWSKA Magdalena 4290Open Kobiet81K 9321:4501:48:30.0001:48:30.00+00:54:1118:053.3
261ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna 4301Open Masters Kobiet13K 9421:4501:48:30.9501:48:30.95+00:54:1218:053.3
262PAZIAK Łukasz 4245LOKALNE MOCZYMORDYOpen Mężczyzn153M 16821:4501:48:36.0501:48:36.05+00:54:1718:063.3
263GAWEŁ Marcin 4272SPECTORSOpen Mężczyzn154M 16921:4501:48:43.7501:48:43.75+00:54:2418:073.3
264MARZEC Tomasz 4274SPECTORSOpen Mężczyzn155M 17021:4501:48:44.3001:48:44.30+00:54:2518:073.3
265KARBOWSKI Michał 4273SPECTORSOpen Mężczyzn156M 17121:4501:48:44.4001:48:44.40+00:54:2518:073.3
266SAPIŃSKI Kamil 4275SPECTORSOpen Mężczyzn157M 17221:4501:48:44.4501:48:44.45+00:54:2518:073.3
267ŚWIERCZEK Anna 4140Open Kobiet82K 9521:3001:49:10.7501:49:10.75+00:54:5118:113.3
268WILCZYŃSKI Mariusz 4485Open Masters Mężczyzn16M 17322:0001:49:23.7501:49:23.75+00:55:0418:133.3
269RYCHLAK Krzysztof 4410Open Mężczyzn158M 17422:0001:49:51.4501:49:51.45+00:55:3218:183.3
270WILCZYŃSKI Maksymilian 4486Open Mężczyzn159M 17522:0001:49:53.2501:49:53.25+00:55:3418:183.3
271STRASZEWSKA Martyna 4040GRAŻKI RUNMAGEDDONFISTASZKIOpen Kobiet83K 9621:3001:50:02.0001:50:02.00+00:55:4318:203.3
272JABŁOŃSKA Wiktoria 4039GRAŻKI RUNMAGEDDONFISTASZKIOpen Kobiet84K 9721:3001:50:03.7501:50:03.75+00:55:4418:203.3
273DRĄG Tomasz 4103Open Mężczyzn160M 17621:3001:50:06.9001:50:06.90+00:55:4818:213.3
274KRYSIK Agnieszka 4406Open Kobiet85K 9822:0001:50:28.9001:50:28.90+00:56:1018:243.3
275TRAWCZYŃSKI Oliwer 4414Open Mężczyzn161M 17722:0001:50:33.2501:50:33.25+00:56:1418:253.3
276OCHĘDOWSKI Patryk 4244LOKALNE MOCZYMORDYOpen Mężczyzn162M 17821:4501:50:34.1001:50:34.10+00:56:1518:253.3
277JUZELUK Karolina 4254NAWIEDZENIEOpen Kobiet86K 9921:4501:50:39.5001:50:39.50+00:56:2018:263.3
278PILAWSKI Piotr 4298Open Mężczyzn163M 17921:4501:50:49.0501:50:49.05+00:56:3018:283.2
279OSETEK Hubert 4459Open Mężczyzn164M 18021:3001:51:25.4001:51:25.40+00:57:0618:343.2
280MULAK Filip 4458Open Mężczyzn165M 18121:3001:51:25.7001:51:25.70+00:57:0618:343.2
281BIDZINSKA Magda 4446Open Kobiet87K 10021:3001:51:26.2001:51:26.20+00:57:0718:343.2
282OSSOWSKA Agnieszka 4409Open Kobiet88K 10122:0001:51:30.5501:51:30.55+00:57:1118:353.2
283ŻYLIŃSKI Gracjan 4356POŁAMAŃCE Z GEMINI :)Open Mężczyzn166M 18222:0001:51:51.5501:51:51.55+00:57:3218:383.2
284ŁOZIŃSKI Radosław 4351POŁAMAŃCE Z GEMINI :)Open Mężczyzn167M 18322:0001:51:51.6501:51:51.65+00:57:3218:383.2
285JAKÓBCZAK Karolina 4046HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet89K 10221:3001:51:51.8501:51:51.85+00:57:3318:383.2
286KORTAS Magdalena 4350POŁAMAŃCE Z GEMINI :)Open Kobiet90K 10322:0001:51:52.0501:51:52.05+00:57:3318:383.2
287SZELBRACIKOWSKI Dawid 4355POŁAMAŃCE Z GEMINI :)Open Mężczyzn168M 18422:0001:51:52.2501:51:52.25+00:57:3318:383.2
288SZCZĘCH Anna 4067RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet91K 10421:3001:51:52.4501:51:52.45+00:57:3318:383.2
289SITKOWSKA Magda 4354POŁAMAŃCE Z GEMINI :)Open Kobiet92K 10522:0001:51:52.5501:51:52.55+00:57:3318:383.2
290BIESZCZAD Katarzyna 4349POŁAMAŃCE Z GEMINI :)Open Kobiet93K 10622:0001:51:53.2001:51:53.20+00:57:3418:383.2
291WĘGLIŃSKA Joanna 4318EKIPA HAIEROpen Kobiet94K 10722:0001:51:58.6501:51:58.65+00:57:3918:393.2
292GOŁĄB Radosław 4315EKIPA HAIEROpen Mężczyzn169M 18522:0001:51:58.7001:51:58.70+00:57:3918:393.2
293URBAN Jacek 4317EKIPA HAIEROpen Mężczyzn170M 18622:0001:51:59.9501:51:59.95+00:57:4118:393.2
294ROPELA Krzysztof 4495Open Mężczyzn171M 18722:1501:48:08.9001:52:03.25+00:57:4418:013.3
295SADOWSKA Patrycja 4300Open Kobiet95K 10821:4501:52:05.1001:52:05.10+00:57:4618:403.2
296RYKOWSKA Anna 4299Open Kobiet96K 10921:4501:52:06.9001:52:06.90+00:57:4818:413.2
297CYBULSKI Jarosław 4196DPD RUNNOpen Mężczyzn172M 18821:4501:52:18.1501:52:18.15+00:57:5918:433.2
298SZCZEPAŃSKI Sebastian 4208DPD RUNNOpen Mężczyzn173M 18921:4501:52:18.2001:52:18.20+00:57:5918:433.2
299KAŹMIERCZAK Julian 4201DPD RUNNOpen Mężczyzn174M 19021:4501:52:18.4001:52:18.40+00:57:5918:433.2
300BORUCKI Igor 4195DPD RUNNOpen Mężczyzn175M 19121:4501:52:18.4001:52:18.40+00:57:5918:433.2
301KOZELAN Jakub 4202DPD RUNNOpen Mężczyzn176M 19221:4501:52:18.4001:52:18.40+00:57:5918:433.2
302ŁUCZAK Andrzej 4205DPD RUNNOpen Mężczyzn177M 19321:4501:52:18.4001:52:18.40+00:57:5918:433.2
303KAŹMIERCZAK Brajan 4200DPD RUNNOpen Mężczyzn178M 19421:4501:52:18.4001:52:18.40+00:57:5918:433.2
304HOLOVKO Kristina 4198DPD RUNNOpen Kobiet97K 11021:4501:52:18.6001:52:18.60+00:57:5918:433.2
305BAŃSKI Krzysztof 4096Open Mężczyzn179M 19521:3001:52:22.8001:52:22.80+00:58:0318:433.2
306NI Dorota 4126Open Kobiet98K 11121:3001:52:23.3001:52:23.30+00:58:0418:433.2
307KIESZKOWSKI Paweł 4496Open Mężczyzn180M 19622:1501:48:36.2001:52:28.60+00:58:0918:063.3
308MAZUR Mateusz 4497Open Mężczyzn181M 19722:1501:48:33.7501:52:28.90+00:58:1018:053.3
309WOŹNIAK Maria 4467Open Kobiet99K 11222:1501:52:30.8001:52:30.80+00:58:1118:453.2
310MOTYKA Oliwia 4421BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet100K 11322:1501:52:30.9501:52:30.95+00:58:1218:453.2
311PRZYCHODZEŃ Michał 4327KRZYŻACYOpen Mężczyzn182M 19822:0001:52:47.5501:52:47.55+00:58:2818:473.2
312CHOMICZ Cecylia 4322KRZYŻACYOpen Kobiet101K 11422:0001:52:47.7001:52:47.70+00:58:2818:473.2
313CHOMICZ Dawid 4323KRZYŻACYOpen Mężczyzn183M 19922:0001:52:47.8501:52:47.85+00:58:2918:473.2
314NIEŁACNA Ilona 4325KRZYŻACYOpen Kobiet102K 11522:0001:52:48.0001:52:48.00+00:58:2918:483.2
315OLESIŃSKI Maciej 4129Open Mężczyzn184M 20021:3001:52:50.3501:52:50.35+00:58:3118:483.2
316MICHEL Mateusz 4121Open Mężczyzn185M 20121:3001:52:51.1001:52:51.10+00:58:3218:483.2
317SZPYRKO Tomasz 4143Open Mężczyzn186M 20221:3001:52:51.3001:52:51.30+00:58:3218:483.2
318GUMIELA Adam 4042GRYF TEAMOpen Mężczyzn187M 20321:3001:53:36.0001:53:36.00+00:59:1718:563.2
319KUBIAK Kaj 4115Open Mężczyzn188M 20421:3001:53:43.7001:53:43.70+00:59:2418:573.2
320ROCHALSKI Kamil 4022FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn189M 20521:3001:53:50.4001:53:50.40+00:59:3118:583.2
321LASZCZYK Julia 4021FABRYKA FORMY BYTOMOpen Kobiet103K 11621:3001:53:50.4501:53:50.45+00:59:3118:583.2
322REDZYŃSKI Sebastian 4491Open Mężczyzn190M 20622:0001:54:02.6001:54:02.60+00:59:4319:003.2
323WIŚNIEWSKA Ilona 4492Open Kobiet104K 11722:0001:54:02.6501:54:02.65+00:59:4319:003.2
324WIŚNIEWSKA Paulina 4307Open Kobiet105K 11822:0001:54:02.7001:54:02.70+00:59:4319:003.2
325WICKI Karol 4304Open Mężczyzn191M 20722:0001:54:03.1001:54:03.10+00:59:4419:003.2
326JABŁOŃSKA Iwona 4038GRAŻKI RUNMAGEDDONFISTASZKIOpen Masters Kobiet14K 11921:3001:54:18.9501:54:18.95+01:00:0019:033.1
327SUCHECKA Ewelina 4041GRAŻKI RUNMAGEDDONFISTASZKIOpen Masters Kobiet15K 12021:3001:54:20.0001:54:20.00+01:00:0119:033.1
328EJSMOND Maciej 4002ARCHIGEDONOpen Mężczyzn192M 20821:3001:54:20.2001:54:20.20+01:00:0119:033.1
329JAROSZEWICZ Szymon 4004ARCHIGEDONOpen Mężczyzn193M 20921:3001:54:20.2501:54:20.25+01:00:0119:033.1
330KELER Aleksandra 4005ARCHIGEDONOpen Kobiet106K 12121:3001:54:20.3501:54:20.35+01:00:0119:033.1
331DYLIK Kamila 4001ARCHIGEDONOpen Kobiet107K 12221:3001:54:20.4001:54:20.40+01:00:0119:033.1
332CHYBICKI Łukasz 4288Open Mężczyzn194M 21021:4501:54:29.1501:54:29.15+01:00:1019:043.1
333KWIECIEŃ Andrzej 4295Open Mężczyzn195M 21121:4501:54:29.7501:54:29.75+01:00:1019:043.1
334LIDER Monika 4278TRENUJE Z MARCINEMOpen Kobiet108K 12321:4501:54:31.0001:54:31.00+01:00:1219:053.1
335ZACIEWSKI Marcin 4279TRENUJE Z MARCINEMOpen Mężczyzn196M 21221:4501:54:31.1001:54:31.10+01:00:1219:053.1
336FELKNER Marek 4481Open Mężczyzn197M 21322:0001:54:35.3001:54:35.30+01:00:1619:053.1
337ŻOŁĄDEK Katarzyna 4483Open Kobiet109K 12422:0001:54:36.7001:54:36.70+01:00:1719:063.1
338BUCZKOWSKI Robert 4480Open Masters Mężczyzn17M 21422:0001:54:37.4001:54:37.40+01:00:1819:063.1
339KLIMCZAK Dariusz 4482Open Mężczyzn198M 21522:0001:54:41.4501:54:41.45+01:00:2219:063.1
340OLSZOWA Anna 4078TOMATO TEAMOpen Kobiet110K 12521:3001:54:41.8501:54:41.85+01:00:2319:063.1
341LANDOWSKI Daniel 4075TOMATO TEAMOpen Mężczyzn199M 21621:3001:54:41.9501:54:41.95+01:00:2319:063.1
342ŁAPIŃSKI Marcin 4076TOMATO TEAMOpen Mężczyzn200M 21721:3001:54:42.4501:54:42.45+01:00:2319:073.1
343MUSIEJKO Maciej 4077TOMATO TEAMOpen Mężczyzn201M 21821:3001:54:42.6001:54:42.60+01:00:2319:073.1
344BURCZYK Adam 4419BIEGAM ŻEBY WIĘCEJ PIZZÓW ŻREĆOpen Mężczyzn202M 21922:1501:55:13.7001:55:13.70+01:00:5419:123.1
345GUZIŃSKA Justyna 4420BIEGAM ŻEBY WIĘCEJ PIZZÓW ŻREĆOpen Kobiet111K 12622:1501:55:14.0001:55:14.00+01:00:5519:123.1
346HUBENY Jakub 4476Open Mężczyzn203M 22022:1501:55:14.8001:55:14.80+01:00:5519:123.1
347ZIELIŃSKI Wiktor 4469Open Mężczyzn204M 22122:1501:55:15.5501:55:15.55+01:00:5619:123.1
348BUTA Martyna 4447Open Kobiet112K 12722:1501:55:16.7501:55:16.75+01:00:5719:123.1
349JANKOWSKI Bartłomiej 4253NAWIEDZENIEOpen Mężczyzn205M 22221:4501:56:18.3001:56:18.30+01:01:5919:233.1
350SOŚNICKA Daria 4256NAWIEDZENIEOpen Kobiet113K 12821:4501:56:18.3001:56:18.30+01:01:5919:233.1
351BARCZAK Piotr 4097Open Mężczyzn206M 22321:3001:48:30.7001:56:19.75+01:02:0018:053.3
352MÜLLER Aleksandra 4408Open Kobiet114K 12922:0001:57:05.6501:57:05.65+01:02:4619:303.1
353NOWOŚWIAT Arkadiusz 4127Open Mężczyzn207M 22422:1501:57:23.1501:57:23.15+01:03:0419:333.1
354KURAN Halina 4089WATAHAOpen Kobiet115K 13022:1501:57:24.2501:57:24.25+01:03:0519:343.1
355DOBOSZ Damian 4441WOLOŚWIRYOpen Mężczyzn208M 22522:1501:57:24.3001:57:24.30+01:03:0519:343.1
356GRZECH Mateusz 4418BESTIE OCR LEGIONOWOOpen Mężczyzn209M 22622:1501:57:24.6001:57:24.60+01:03:0519:343.1
357SZCZOTOK Wiktor 4442WOLOŚWIRYOpen Mężczyzn210M 22722:1501:57:24.7501:57:24.75+01:03:0519:343.1
358PANEWSKI Mariusz 4165CASTORAMA GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn18M 22821:4501:58:40.5501:58:40.55+01:04:2119:463
359KIEZIK Michał 4160CASTORAMA GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn19M 22921:4501:58:49.8501:58:49.85+01:04:3119:483
360FORNALIK Mateusz 4394Open Mężczyzn211M 23022:0001:58:51.4501:58:51.45+01:04:3219:483
361ZABIELSKI Tomasz 4168CASTORAMA GDAŃSKOpen Mężczyzn212M 23121:4501:58:51.5001:58:51.50+01:04:3219:483
362KUNICKI Adrian 4161CASTORAMA GDAŃSKOpen Mężczyzn213M 23221:4501:58:55.8001:58:55.80+01:04:3619:493
363DUMAŃSKI Mateusz 4391Open Mężczyzn214M 23322:0001:58:56.2001:58:56.20+01:04:3719:493
364ASENDRYCH Konrad 4388Open Mężczyzn215M 23422:0001:58:57.5501:58:57.55+01:04:3819:493
365MAZEIKA Romas 4163CASTORAMA GDAŃSKOpen Mężczyzn216M 23521:4501:59:02.3501:59:02.35+01:04:4319:503
366MAKURAT Michał 4162CASTORAMA GDAŃSKOpen Mężczyzn217M 23621:4501:59:06.2501:59:06.25+01:04:4719:513
367FALK Agnieszka 4159CASTORAMA GDAŃSKOpen Kobiet116K 13121:4501:59:45.5001:59:45.50+01:05:2619:573
368MOSEK Paulina 4164CASTORAMA GDAŃSKOpen Kobiet117K 13221:4501:59:47.4501:59:47.45+01:05:2819:573
369PRZYWIECZERSKI Krzysztof 4167CASTORAMA GDAŃSKOpen Mężczyzn218M 23721:4501:59:48.6501:59:48.65+01:05:2919:583
370PRILL Wojciech 4166CASTORAMA GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn20M 23821:4501:59:50.4001:59:50.40+01:05:3119:583
371RYDZEK Florian 4248MACIORY Z OBORY I KNURY WSIURYOpen Mężczyzn219M 23921:4501:59:54.7501:59:54.75+01:05:3519:593
372RYDZEK Tobias 4249MACIORY Z OBORY I KNURY WSIURYOpen Mężczyzn220M 24021:4501:59:54.9001:59:54.90+01:05:3619:593
373WOŹNICA Angelika 4251MACIORY Z OBORY I KNURY WSIURYOpen Kobiet118K 13321:4501:59:55.0001:59:55.00+01:05:3619:593
374SZUTIAK Ewa 4240LEWA WOLNA...Open Masters Kobiet16K 13421:4501:59:55.0001:59:55.00+01:05:3619:593
375LATUSEK Roksana 4247MACIORY Z OBORY I KNURY WSIURYOpen Kobiet119K 13521:4501:59:55.0501:59:55.05+01:05:3619:593
376KWOCZAŁA Łukasz 4246MACIORY Z OBORY I KNURY WSIURYOpen Mężczyzn221M 24121:4501:59:55.0501:59:55.05+01:05:3619:593
377FRKALA Jan 4280UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn21M 24221:4502:01:26.5502:01:26.55+01:07:0720:143
378HORÁK Martin 4281UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn22M 24321:4502:02:09.0502:02:09.05+01:07:5020:212.9
379KARASEK Tomas 4283UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn23M 24421:4502:02:09.9502:02:09.95+01:07:5120:212.9
380HORÁKOVÁ Jana 4282UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet17K 13621:4502:02:10.7502:02:10.75+01:07:5120:212.9
381ŚWIRSKI Tomasz 4344NOT FAST BUT FURIOUSOpen Mężczyzn222M 24522:0002:02:14.9002:02:14.90+01:07:5620:222.9
382KREMPA Karolina 4342NOT FAST BUT FURIOUSOpen Kobiet120K 13722:0002:02:15.2002:02:15.20+01:07:5620:222.9
383GORECKI Lukasz 4105Open Mężczyzn223M 24621:3002:02:38.4002:02:38.40+01:08:1920:262.9
384GÓRECKA Ewa 4104Open Kobiet121K 13821:3002:03:19.0502:03:19.05+01:09:0020:332.9
385SZCZYPEK Katarzyna 4141Open Kobiet122K 13921:3002:03:19.5002:03:19.50+01:09:0020:332.9
386SZEWCZUK Jolanta 4345NOT FAST BUT FURIOUSOpen Kobiet123K 14022:0002:04:42.2502:04:42.25+01:10:2320:472.9
387KAŹMIERCZAK Kamil 4341NOT FAST BUT FURIOUSOpen Mężczyzn224M 24722:0002:05:12.8502:05:12.85+01:10:5420:522.9
388PAKUZOVÁ Andrea 4284UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet18K 14121:4502:05:15.1002:05:15.10+01:10:5620:522.9
389GARDYNIK Monika 4340NOT FAST BUT FURIOUSOpen Kobiet124K 14222:0002:05:52.9502:05:52.95+01:11:3420:582.9
390PIOTROWSKI Dawid 4343NOT FAST BUT FURIOUSOpen Mężczyzn225M 24822:0002:05:54.5502:05:54.55+01:11:3520:592.9
391LODA Piotr 4260NOT FAST BUT FURIOUSOpen Mężczyzn226M 24922:0002:05:55.6002:05:55.60+01:11:3620:592.9
392NOWAK Elżbieta 4015CEBULEOpen Kobiet125K 14321:3002:07:05.0502:07:05.05+01:12:4621:102.8
393JACKIEWICZ Maria 4013CEBULEOpen Kobiet126K 14421:3002:07:05.9002:07:05.90+01:12:4721:102.8
394KWIATKOWSKI Paweł 4014CEBULEOpen Mężczyzn227M 25021:3002:07:08.3502:07:08.35+01:12:4921:112.8
395SZEWCZUK Wiesław 4346NOT FAST BUT FURIOUSOpen Mężczyzn228M 25122:0002:07:18.3502:07:18.35+01:12:5921:132.8
396BRODNY Grzegorz 4389Open Mężczyzn229M 25221:4501:57:50.6502:07:30.45+01:13:1119:383.1
397WINTER Adrianna 4019DEJTA NAM MEDALOpen Kobiet127K 14521:3002:09:12.8502:09:12.85+01:14:5421:322.8
398SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa 4016DEJTA NAM MEDALOpen Kobiet128K 14621:3002:09:12.9502:09:12.95+01:14:5421:322.8
399TOMIAK Michał 4365STOWARZYSZENIE KRAV MAGA POLSKAOpen Mężczyzn230M 25322:0002:09:21.8502:09:21.85+01:15:0321:332.8
400MULLER Igor 4123Open Mężczyzn231M 25421:3002:09:24.2502:09:24.25+01:15:0521:342.8
401PIASECKA Aleksandra 4363STOWARZYSZENIE KRAV MAGA POLSKAOpen Kobiet129K 14722:0002:09:36.9002:09:36.90+01:15:1821:362.8
402GÓRALSKA Martyna 4362STOWARZYSZENIE KRAV MAGA POLSKAOpen Kobiet130K 14822:0002:09:37.4002:09:37.40+01:15:1821:362.8
403SZELUGA Maciej 4364STOWARZYSZENIE KRAV MAGA POLSKAOpen Mężczyzn232M 25522:0002:09:37.7502:09:37.75+01:15:1821:362.8
404GRAD Wiktoria 4332LUXTORPEDA Z PLAŻY NA DRZEWAOpen Kobiet131K 14922:0002:11:52.5002:11:52.50+01:17:3321:582.7
405NOWAK Oskar 4333LUXTORPEDA Z PLAŻY NA DRZEWAOpen Mężczyzn233M 25622:0002:11:53.2502:11:53.25+01:17:3421:582.7
406REDZIK Weronika 4334LUXTORPEDA Z PLAŻY NA DRZEWAOpen Kobiet132K 15022:0002:11:53.9002:11:53.90+01:17:3521:582.7
407GLISZCZYŃSKA Wiktoria 4331LUXTORPEDA Z PLAŻY NA DRZEWAOpen Kobiet133K 15122:0002:11:54.3002:11:54.30+01:17:3521:592.7
408STEMPKOWSKI Maciej 4335LUXTORPEDA Z PLAŻY NA DRZEWAOpen Mężczyzn234M 25722:0002:11:54.6502:11:54.65+01:17:3521:592.7
409KORDOWSKI Łukasz 4177DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn235M 25821:4502:12:06.0502:12:06.05+01:17:4722:012.7
410SOWIŃSKA Lidia 4186DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet134K 15221:4502:13:23.7502:13:23.75+01:19:0422:132.7
411MICHAJLUK Karolina 4180DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet135K 15321:4502:13:25.6502:13:25.65+01:19:0622:142.7
412GAWĘDA Mateusz 4174DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn236M 25921:4502:14:03.1502:14:03.15+01:19:4422:202.7
413KAŁĘKA Patrycja 4175DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet136K 15421:4502:14:05.0002:14:05.00+01:19:4622:202.7
414WITOSZKO Joachim 4191DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn237M 26021:4502:14:11.9002:14:11.90+01:19:5322:212.7
415BALCERCZYK Kamil 4169DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn238M 26121:4502:14:15.9002:14:15.90+01:19:5722:222.7
416WOJTKIEWICZ Mariusz 4192DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn239M 26221:4502:14:18.5502:14:18.55+01:19:5922:232.7
417BROKOS Alicja 4171DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet137K 15521:4502:14:19.6502:14:19.65+01:20:0022:232.7
418MARCINIAK Adrianna 4178DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet138K 15621:4502:15:15.8502:15:15.85+01:20:5722:322.7
419PAWŁOWSKA Anna 4183DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet139K 15721:4502:17:56.6502:17:56.65+01:23:3722:592.6
420GABREL Paulina 4173DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet140K 15821:4502:18:26.8502:18:26.85+01:24:0823:042.6
421SKOCZYLAS Kamil 4017DEJTA NAM MEDALOpen Mężczyzn240M 26321:3002:18:55.8002:18:55.80+01:24:3623:092.6
422SZAFRANEK Paweł 4018DEJTA NAM MEDALOpen Mężczyzn241M 26421:3002:19:01.2502:19:01.25+01:24:4223:102.6
423PAWŁOWSKA Agnieszka 4012BOBRY WIDMOOpen Kobiet141K 15921:3002:19:22.6002:19:22.60+01:25:0323:132.6
424TURCHAN Maciej 4062RMF4RT OCROpen Mężczyzn242M 26521:3002:19:24.0002:19:24.00+01:25:0523:142.6
425GÓRSKA Aleksandra 4010BOBRY WIDMOOpen Kobiet142K 16021:3002:19:24.2502:19:24.25+01:25:0523:142.6
426MACIĄG Karolina 4011BOBRY WIDMOOpen Kobiet143K 16121:3002:19:25.2502:19:25.25+01:25:0623:142.6
427SOBIERAH Maja 4185DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet144K 16221:4502:21:44.4002:21:44.40+01:27:2523:372.5
428CHARA Piotr 4101Open Mężczyzn243M 26621:3002:21:50.5502:21:50.55+01:27:3123:382.5
429PIEKUNKO Adrianna 4093WILD TEAMOpen Kobiet145K 16321:3002:22:14.4502:22:14.45+01:27:5523:422.5
430SZWAMBER Karolina 4094WILD TEAMOpen Kobiet146K 16421:3002:22:14.9502:22:14.95+01:27:5623:422.5
431MACIOCH Martyna 4090WILD TEAMOpen Kobiet147K 16521:3002:22:15.4502:22:15.45+01:27:5623:422.5
432PASIEK Krzysztof 4092WILD TEAMOpen Mężczyzn244M 26721:3002:22:15.6502:22:15.65+01:27:5623:422.5
433TARASIEWICZ Justyna 4187DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet148K 16621:4502:24:38.3002:24:38.30+01:30:1924:062.5
434WALUKIEWICZ Natalia 4189DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet149K 16721:4502:24:38.3002:24:38.30+01:30:1924:062.5
435KOPEĆ Klaudia 4176DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet150K 16821:4502:24:38.3002:24:38.30+01:30:1924:062.5
436DAMSKI Karol 4172DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn245M 26821:4502:24:38.3502:24:38.35+01:30:1924:062.5
437NAGÓRSKI Stanisław 4181DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn246M 26921:4502:24:38.3502:24:38.35+01:30:1924:062.5
438ROMBALSKA Julia 4184DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet151K 16921:4502:24:38.4002:24:38.40+01:30:1924:062.5
439OLEKSIAK Martyna 4182DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Kobiet152K 17021:4502:24:38.5002:24:38.50+01:30:1924:062.5
440BIEŃSKOWSKI Jarosław 4170DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn247M 27021:4502:24:38.5002:24:38.50+01:30:1924:062.5
441MASŁOWSKI Paweł 4179DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn248M 27121:4502:24:38.6002:24:38.60+01:30:1924:062.5
442WILAMOWSKI Łukasz 4190DECATHLON PRZYMORZE TEAMOpen Mężczyzn249M 27221:4502:24:38.9002:24:38.90+01:30:2024:062.5
443KACPRZAK Paweł 4199DPD RUNNOpen Mężczyzn250M 27321:4502:26:07.0502:26:07.05+01:31:4824:212.5
444SARNOWSKI Artur 4466Open Mężczyzn251M 27422:15   
Znaleziono 444 wynik(ów)