Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-05-26 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 709 |
Wystartowało : | 653 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 651 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | Drużynowa Open | 21:00 | 21:15 | 21:30 | 21:45 | 22:00 | 22:15 | 22:30 | Open Masters Kobiet | Open Masters Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRZELAK Tobiasz | 5001 | !!!! LUDZIE KOCHANI !!!! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
2 | JANCZYK Damian | 5002 | !!!! LUDZIE KOCHANI !!!! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
3 | MARCINIAK Oliwia | 5003 | !!!! LUDZIE KOCHANI !!!! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
4 | WÓJCIAK Maciek | 5004 | !!!! LUDZIE KOCHANI !!!! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
5 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 5007 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
6 | TUWALSKI Bernard | 5008 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
7 | PYRZ Monika | 5031 | HARPAGANY | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
8 | PYRZ Sylwia | 5032 | HARPAGANY | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
9 | KOWALSKI Krzysztof | 5033 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
10 | PERENC Michał | 5035 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
11 | MIŁOSZ Izabela | 5036 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
12 | GLOWINSKI Jacek | 5038 | Kongsberg Automotive | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
13 | BŁASZCZYK Dominika | 5039 | KONIUCHY OCR | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
14 | LASKOWSKI Tomasz | 5061 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
15 | SIERECKI Zbigniew | 5062 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
16 | GRZESIAK Tomasz | 5063 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
17 | DROŹDZIEL Mariusz | 5065 | Pure Fight / Wolni Ludzie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
18 | HUDAŁA Krzysztof | 5066 | Pure Fight / Wolni Ludzie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
19 | BIARDA Paweł | 5091 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
20 | BIEGUS Paweł | 5092 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
21 | BRACH Michał | 5093 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
22 | DOMINIK Filip | 5094 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
23 | FRANKEL - DOMINIK Marta | 5095 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
24 | GAJDA Karolina | 5096 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
25 | GODLEWSKA Beata | 5097 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
26 | GRUDZIŃSKI Dariusz | 5098 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
27 | GRUDZIŃSKI Przemysław | 5099 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
28 | WYDRYSZEK Norbert | 5121 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
29 | WYGANOWSKA Amelia | 5122 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
30 | WYSOCKA Blanka | 5123 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
31 | GRUZA Maja | 5125 | ATLECI | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
32 | ZGORZAŁA Katarzyna | 5126 | ATLECI | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
33 | MUCHA Robert | 5127 | Bestie OCR Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
34 | KNAPIK Tomasz | 5151 | Ćwierkające Pierogi | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
35 | KRYSIAK Jakub | 5152 | Ćwierkające Pierogi | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
36 | PLONA Katarzyna | 5153 | Ćwierkające Pierogi | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
37 | FILIPCZAK Bartłomiej | 5154 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
38 | JAROSZEWSKI Paweł | 5155 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
39 | KOZŁOWSKI Karol | 5156 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
40 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 5157 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
41 | REDZIAK Iza | 5181 | Gitfit | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
42 | SMOLIK Sławomir | 5182 | Gitfit | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
43 | GAJDA Paweł | 5183 | Humpty Dumpty | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
44 | STIMMA Alicja | 5184 | Humpty Dumpty | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
45 | STIMMA Anna | 5185 | Humpty Dumpty | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
46 | TYLISZCZAK Bożena | 5186 | Humpty Dumpty | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
47 | JASEK-BORS Paulina | 5188 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
48 | MIECZNIKOWSKA Anna | 5211 | ZdupyDoMordyZaury | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
49 | PIELOK Maciej | 5212 | ZdupyDoMordyZaury | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
50 | BAJOREK Kamil | 5213 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
51 | BIESIADA Maciej | 5214 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
52 | BIEŻUŃSKA Beata | 5215 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
53 | BOROWSKA Dominika | 5216 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
54 | BROŻEK Artur | 5217 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
55 | CZAJKA Monika | 5219 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
56 | MIERZEJEWSKA Maja | 5241 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
57 | NOWIŃSKA Monika | 5242 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
58 | ORLIK Łukasz | 5243 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
59 | PAPROCKI Bartłomiej | 5244 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
60 | PERCZYŃSKI Rafał | 5245 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
61 | PIERZAK Przemysław | 5246 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
62 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 5247 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
63 | POTKAJ Przemysław | 5248 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
64 | POTKAJ Radosław | 5249 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
65 | KRAJEWSKI Jakub | 5271 | DEBEŚCIAKI! | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
66 | KRAJEWSKI Przemysław | 5272 | DEBEŚCIAKI! | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
67 | PLUTA Karol | 5273 | DEBEŚCIAKI! | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
68 | WOŁOSZYN Katarzyna | 5274 | DEBEŚCIAKI! | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
69 | ZIEMBA Sylwia | 5275 | DEBEŚCIAKI! | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
70 | SOKOŁOWSKI Artur | 5276 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
71 | WNOROWSKA Magdalena | 5277 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
72 | BARAŃSKI Łukasz | 5278 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
73 | WALKIEWICZ Agnieszka | 5301 | Inter-team | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
74 | WALKIEWICZ Zbigniew | 5302 | Inter-team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
75 | ANCUTA Mariusz | 5303 | KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
76 | PAŁKA Bartłomiej | 5306 | Konserwy, wóda polibuda | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
77 | RÓŻAŃSKI Mateusz | 5307 | Konserwy, wóda polibuda | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
78 | MATUSIAK Michał | 5308 | Kucyki Pony Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
79 | SAWICKA Zuzanna | 5331 | Słonie w składzie porcelany | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
80 | SAWICKA - WERS Urszula | 5332 | Słonie w składzie porcelany | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
81 | HUDASZEK Zbigniew | 5334 | Uno Más? | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
82 | RÓG Sebastian | 5335 | Uno Más? | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
83 | ZWAAN Johan | 5336 | Uno Más? | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
84 | BARANOWSKI Jakub | 5337 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
85 | BARTOŃ Sławek | 5338 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
86 | KRUSZYŃSKA Agnieszka | 5361 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
87 | KUDAN Marek | 5362 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
88 | ŁAWNICZAK Andżelika | 5363 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
89 | ŁĘPICKI Mateusz | 5364 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
90 | LUTEREK Michał | 5365 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
91 | MATYLA Aleksandra | 5366 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
92 | MAZEIKA Romas | 5367 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
93 | MIKOŁAJCZYK Piotr | 5368 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
94 | ODEJEWSKI Dariusz | 5369 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
95 | ŻURAWSKA Edyta | 5391 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
96 | JÓŹWIAK Anna | 5392 | Anna do kwadratu | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
97 | MAJ Anna | 5393 | Anna do kwadratu | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
98 | KOWALSKA Justyna | 5394 | Anwil team | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
99 | HERMAN Krzysztof | 5395 | CM Żelazna | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
100 | JÓŹWIAK Łukasz | 5396 | CM Żelazna | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
101 | KOŁACZ Karina | 5397 | CM Żelazna | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
102 | DOROMIEJCZUK Andrzej | 5400 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
103 | KRAJEWSKI Michał | 5421 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
104 | RYCHLICKA Ines | 5422 | Przepraszam. Śpieszę się na autobus. | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
105 | WILCZEK Marcin | 5423 | Przepraszam. Śpieszę się na autobus. | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
106 | KAŁAMAŃSKA Ania | 5424 | TEAM PATRYCJI | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
107 | NAWROCKA Patrycja | 5425 | TEAM PATRYCJI | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
108 | PACOCHA Ewelina | 5426 | TEAM PATRYCJI | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
109 | MULSKI Grzegorz | 5427 | Volenti non fit iniuria | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
110 | SIKORA Jędrzej | 5428 | Volenti non fit iniuria | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
111 | TYCZYŃSKI Adrian | 5451 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
112 | WOLSKI Marcin | 5452 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
113 | KOSIŃSKI Tomasz | 5453 | -= GUMISIE =- | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
114 | KRAWCZAK Emil | 5454 | -= GUMISIE =- | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
115 | PRZYBYSZ Rafał | 5455 | -= GUMISIE =- | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
116 | SZPAKOWSKI Jacek | 5456 | -= GUMISIE =- | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
117 | IMIOLCZYK Roland | 5457 | Agresywne Plastry | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
118 | ZADROŻNY Piotr | 5458 | Drzwi do marzeń | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
119 | SZEWCZYK Katarzyna | 5481 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
120 | LANGER Karol | 5482 | Oposy z Inkjurdów | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
121 | ORZEŁ Cezary | 5483 | Oposy z Inkjurdów | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
122 | ZIELIŃSKI Mateusz | 5484 | PATOS | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
123 | ADAMSKI Łukasz | 5485 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
124 | KALINOWSKI Michał | 5486 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
125 | KAMROWSKI Adrian | 5487 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
126 | KRYSTER Łukasz | 5488 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
127 | SZMALC Adam | 5511 | Resorowa Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
128 | SĘPEK Konrad | 5512 | Smugglerzy | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
129 | ZACHWIEJA Dawid | 5513 | Smugglerzy | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
130 | DYMEK Sebastian | 5515 | Team Wierny Setuni | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
131 | GIRO Kacper | 5516 | Team Wierny Setuni | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
132 | KOC Jacek | 5517 | Team Wierny Setuni | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
133 | NOWAKOWSKI Kacper | 5518 | Team Wierny Setuni | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
134 | NOCUŃ Krystian | 5541 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
135 | PAŁUCKI Krzysztof | 5542 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
136 | PAWLAK Radosław | 5543 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
137 | POHL Artur | 5544 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
138 | SŁOWIKOWSKI Kacper | 5546 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
139 | SŁOWIKOWSKI Kajetan | 5547 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
140 | SOKOŁOWSKI Maciek | 5548 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
141 | STRZAŁKOWSKI Dawid | 5549 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
142 | CHOLEWIŃSKI Kamil | 5571 | Natural Born Winners | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
143 | FURGA Kinga | 5572 | Natural Born Winners | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
144 | GUNIA Tomasz | 5573 | Natural Born Winners | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
145 | KOPROWSKA Karolina | 5574 | Natural Born Winners | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
146 | KOWALCZYK Piotr | 5575 | Natural Born Winners | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
147 | ŚWIĘTULSKI Konrad | 5576 | Natural Born Winners | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
148 | PASTUSZKO Kinga | 5601 | Sierściuchy spod trójki | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
149 | NERILLO Alessia | 5602 | Speedsters | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
150 | SAWINA Krystian | 5603 | Speedsters | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
151 | ŚLESICKI Mateusz | 5604 | Speedsters | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
152 | WILCZAK Agata | 5605 | Speedsters | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
153 | CHOJECKI Artur | 5607 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
154 | DOMAŃSKA Justyna | 5608 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
155 | WOJEWÓDZKA Adrianna | 5631 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
156 | ZAWADKA Jan | 5633 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
157 | DOMINOWSKI Jakub | 5636 | Chaos Runners | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
158 | JEŻAK Ewa | 5637 | Chaos Runners | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
159 | WYSOCKI Paweł | 5638 | Chaos Runners | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
160 | KARCZMAREK Patryk | 5661 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
161 | WIĘCKOWSKA Bogumiła | 5662 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
162 | ZYCH Zbyszek | 5663 | NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
163 | KAŹMIERCZAK Marta | 5664 | ORKI Z MAJORKI | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
164 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | 5665 | ORKI Z MAJORKI | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
165 | WIŚNIEWSKI Stanisław | 5666 | ORKI Z MAJORKI | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
166 | KOŚCIELNIAK Adam | 5668 | Tigres Del Papa | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
167 | KOSTRUBIEC Natalia | 5705 | MatkiWariatki | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
168 | CIEŚLAK Justyna | 5706 | MatkiWariatki | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
169 | WICHRZYCKI Szymon | 5711 | RMF 4RACING Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
170 | SKURAS Anastazja | 5713 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
171 | CZYŻKOWSKI Łukasz | 5701 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
172 | PAROL Diana | 5702 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
173 | MISZTAL Michał | 5703 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
174 | BARSZCZEWSKI Mariusz | 5714 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
175 | GANCARZ Artur | 5010 | DZIKI Z BATOREGO | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
176 | OLECHNIEWICZ Michał | 5011 | DZIKI Z BATOREGO | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
177 | PRZYBYSZEWSKI Wojciech | 5012 | DZIKI Z BATOREGO | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
178 | WILEŃSKA Kamila | 5013 | Dziki z Sherwood | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
179 | WILEŃSKI Krzysztof | 5014 | Dziki z Sherwood | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
180 | BIELECKI Arkadiusz | 5015 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
181 | BUSZMAN Michał | 5017 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
182 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 5018 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
183 | TELISZEWSKI Maciej | 5019 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
184 | WOLNOMIEJSKI Rafał | 5020 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
185 | MISIOR Paulina | 5023 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
186 | PIĘTKA Marcin | 5024 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
187 | PIĘTKA Paulina | 5025 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
188 | SIERPIŃSKI Wojciech | 5026 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
189 | AFEKK Karolina | 5027 | HARPAGANY | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
190 | BIERNAT Aleksandra | 5028 | Harpagany | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
191 | GRABIŃSKA Małgorzata | 5029 | Harpagany | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
192 | PIETRZAK Ewa | 5030 | HARPAGANY | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
193 | GEOFFROY Christine | 5041 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
194 | GEOFFROY Fanny | 5042 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
194 | HUGE Helene | 5044 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
196 | LACLAUTRE Angélique | 5045 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
197 | LAMELOT Elodie | 5046 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
198 | MARTINEZ RUIZ Cristina | 5047 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
199 | WALCH Sophie | 5048 | Les bichettes | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
200 | MOSAK Katarzyna | 5050 | NAS NE DOGONYAT | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
201 | WIELEBA Marcin | 5051 | NAS NE DOGONYAT | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
202 | ŁOSIŃSKI Michał | 5052 | Niech To Się Skończy Bo Umieram Z Głodu | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
203 | ROŻNOWSKA Wiktoria | 5053 | Niech To Się Skończy Bo Umieram Z Głodu | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
204 | BISKUPSKI Marek | 5054 | ObLeśne Typy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
205 | ŁOŃ Agnieszka | 5055 | ObLeśne Typy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
206 | OCIPKA Michał | 5057 | Ofensywa | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
207 | PAMIĘTA Piotr | 5058 | Ofensywa | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
208 | SIECZKOWSKI Karol | 5059 | Ofensywa | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
209 | JASKULSKA Daria | 5069 | Run, Forrest, run! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
210 | BRZOZOWSKI Jan | 5070 | Run, Wędrolu, Run! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
211 | POLENCEUSZ Konrad | 5071 | Run, Wędrolu, Run! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
211 | RODZIEWICZ Hubert | 5072 | Run, Wędrolu, Run! | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
213 | WOŹNIAK Julia | 5073 | Run, Wędrolu, Run! | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
214 | BARAŃSKI Grzegorz | 5074 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
214 | PAŁASZEWSKA Karolina | 5075 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
216 | RZESZOTARSKI Jacek | 5076 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
216 | SZCZUBKOWSKA Anna | 5077 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
218 | TWOROGAL Robert | 5078 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
219 | STANIUK Bartosz | 5079 | SŁUPSK | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
220 | ZGORZAŁEK Daniel | 5081 | Szybcy Jak Przeciąg | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
221 | ADAMEK Sebastian | 5082 | TŁUSTE KARPIE | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
222 | BARTMIŃSKI Marcin | 5083 | TŁUSTE KARPIE | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
223 | KRYCH Błażej | 5084 | TŁUSTE KARPIE | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
224 | TREBACKI Lukasz | 5085 | TŁUSTE KARPIE | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
225 | BADOWSKI Tomasz | 5086 | WGR Team | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
226 | STRÓŻEWSKA Wiktoria | 5087 | Wikinsy | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
227 | WALEŃKO Maciej | 5088 | Wikinsy | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
228 | MOSZYŃSKI Patryk | 5089 | xRunners | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
229 | KICIŃSKI Piotr | 5100 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
230 | KOBOJEK Kamil | 5101 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
231 | KOTAS Patrycja | 5102 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
232 | KOWALCZYK Jakub | 5103 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
233 | KUBALIK Aleksandra | 5105 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
234 | MISIAK Paweł | 5106 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
235 | MODZELEWSKA Agata | 5107 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
236 | PAWLAK Michał | 5109 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
237 | PAWLUS Karol | 5110 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
238 | PIEKARSKI Ryszard | 5111 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
239 | REDYK Radek | 5112 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
240 | SIENKIEWICZ Jakub | 5113 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
241 | SIERPIŃSKA Monika | 5114 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
242 | SKRĘTEK Paulina | 5115 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
243 | SOCHALA Szymon | 5116 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
244 | SZWAJA Damian | 5117 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
245 | SZWARC Grzegorz | 5118 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
246 | TARGONSKI Adrian | 5119 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
247 | WRÓBEL Marcin | 5120 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
248 | AUGUSTYNIAK Joanna | 5129 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
249 | FIRSOW Monika | 5130 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
250 | PLEWIŃSKA Klaudia | 5131 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
251 | SROKA Agnieszka | 5132 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
252 | ZDUŃCZYK Sylwia | 5133 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
253 | ZYTKE Karolina | 5134 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
254 | MARKIEWICZ Radosław | 5135 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
255 | ŻUKOWSKI Artur | 5136 | Bravehearts Legionowo | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
256 | DRABAREK Paulina | 5137 | CM Żelazna | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
257 | GŁĘBICKA Patrycja | 5138 | Crossfit Łuków | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
258 | GOŁAWSKI Grzegorz | 5139 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
259 | GRABOWSKI Bartosz | 5140 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
260 | KOWALEWSKI Mateusz | 5141 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
261 | KOWALSKI Konrad | 5142 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
262 | KRASNITSKAYA Yaroslava | 5143 | Crossfit Łuków | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
263 | KRUKOW Łukasz | 5144 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
264 | MUSIATOWICZ Jaroslaw | 5145 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
265 | OCHNIO Andrzej | 5146 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
266 | ROSA Jolanta | 5147 | Crossfit Łuków | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
267 | WOLIŃSKI Łukasz | 5148 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
268 | WOLIŃSKI Mateusz | 5149 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
269 | FRANIEWSKA Monika | 5150 | Ćwierkające Pierogi | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
270 | PIÓRECKA Magdalena | 5159 | DANFOSS | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
271 | STARCZEWSKA Ewa | 5160 | DANFOSS | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
272 | SZCZYGIEŁ Jakub | 5161 | DANFOSS | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
273 | WOJTAN Małgorzata | 5162 | DANFOSS | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
274 | GOŁĄB Dorota | 5163 | Dziki z Sherwood | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
275 | WYSAKOWSKA Ewa | 5164 | Dziki z Sherwood | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
276 | HUK Mateusz | 5165 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
277 | KAPUSTA Paweł | 5166 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
278 | KRZESIŃSKA Ewelina | 5167 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
279 | SITAREK Piotr | 5168 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
280 | WEREMCZUK Monika | 5169 | DZIKUSY W NATARCIU | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
281 | JAGODZIŃSKI Tomasz | 5170 | FizjoŚwiry | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
282 | KANIAK Marta | 5171 | FizjoŚwiry | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
283 | SOBOLA Maciej | 5172 | FizjoŚwiry | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
284 | JAWORSKA Agnieszka | 5173 | fresh meat | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
285 | LINOWSKA Paulina | 5174 | fresh meat | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
286 | ŁAKOMIEC Maciej | 5175 | FSD RUN DREZDENKO | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
287 | NOWAK Zbigniew | 5176 | FSD RUN DREZDENKO | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
288 | SIEINSKI Adam | 5177 | FSD RUN DREZDENKO | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
289 | ZIÓŁEK Dawid | 5178 | FSD RUN DREZDENKO | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
290 | GAŁACH Ewelina | 5179 | Gitfit | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
291 | HAMERLA Agnieszka | 5180 | Gitfit | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
292 | KISZKIS Elżbieta | 5189 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
293 | ZAWORA Łukasz | 5190 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
294 | KOZYRA Jakub | 5191 | IGT RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
295 | LIS Łukasz | 5192 | IGT RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
296 | GOMUŁKA Marta | 5193 | Nest Bank S.A. | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
297 | MUSIAŁ Krzysztof | 5194 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
298 | KĘDZIERSKA Natalia | 5196 | Paraniemoralni | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
299 | LENKIEWICZ Kacper | 5197 | Paraniemoralni | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
300 | ŚLIWIŃSKA Joanna | 5198 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
301 | MIERZICKI Marcel | 5199 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
302 | MISIAK Amna | 5200 | Runmix | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
303 | RULAK Jerzy | 5201 | Runmix | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
304 | SCHILLER Fryderyk | 5202 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
305 | NIKOŁAJÓW Adam | 5203 | Śwagry | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
306 | LAMENTA Andrzej | 5204 | trener24h.com.pl | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
307 | MAJER Agnieszka | 5205 | trener24h.com.pl | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
308 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 5206 | WTF? | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
309 | WOJTAL Katarzyna | 5207 | WTF? | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
310 | BIENIEK Krystian | 5208 | ZdupyDoMordyZaury | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
311 | LOZINSKI Ignacy | 5209 | ZdupyDoMordyZaury | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
312 | MAJEWSKI Wojciech | 5210 | ZdupyDoMordyZaury | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
313 | DEDIO Paweł | 5220 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
314 | GĄSIOROWSKA Paulina | 5221 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
315 | GÓRSKI Konrad | 5222 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
316 | JAROSIEWICZ Izabela | 5223 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
317 | JARZĘBSKA Paulina | 5224 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
318 | JEŻ Kamil | 5225 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
319 | KANTOWICZ Mateusz | 5226 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
320 | KAŹMIERCZAK Katarzyna | 5228 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
321 | KAZUBEK Michał | 5229 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
322 | KĘDZIERSKA Bogna | 5230 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
323 | KĘDZIERSKI Jakub | 5231 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
324 | KĘPIŃSKA Monika | 5232 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
325 | KISZNIEWSKA Małgorzata | 5233 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
326 | KISZNIEWSKI Aleksander | 5234 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
327 | KLUPA Piotr | 5235 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
328 | KRUCZEK Kamil | 5237 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
329 | LEWTAK Msriusz | 5238 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
330 | ŁYP Dominik | 5239 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
331 | MALEŃCZYK Sylwester | 5240 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
332 | PRYCA Mateusz | 5250 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
333 | RESZKOWSKI Robert | 5251 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
334 | RUBACH Modest | 5252 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
335 | SUCHOCKA Monika | 5253 | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
336 | SZCZYGIELSKI Sebastian | 5254 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
337 | SZWEDA Katarzyna | 5255 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
338 | WIECZOREK Mariusz | 5256 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
339 | WOJTASIK Natalia | 5257 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
340 | WYDRZYCKI Michał | 5258 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
341 | ZADROŻNA Katarzyna | 5259 | Open Masters Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
342 | ZIELIŃSKI Jan | 5261 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
343 | ŁUKASZEWSKA Diana | 5262 | Biosfera | Open Masters Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
344 | GÓRSKA Aleksandra | 5263 | Bobry Widmo | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
345 | PAWŁOWSKA Agnieszka | 5264 | Bobry Widmo | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
346 | BOMBA Dawid | 5265 | Bomba Rally Raid Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
347 | MIZIŃSKA Anna | 5266 | Bomba Rally Raid Team | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
348 | ORZEŁ Andrzej | 5267 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
349 | KLESZKO Sylwester | 5268 | Deadliners | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
350 | CHOJNACKI Łukasz | 5279 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
351 | NAPIÓRKOWSKI Kamil | 5280 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
352 | BIELECKI Sebastian | 5281 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
353 | GŁOWIENKA Marcin | 5282 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
354 | KACZOROWSKA Natalia | 5283 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
355 | ŻUCHOWSKI Wojciech | 5284 | Dzikie Turbo Ptysie | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
356 | CHUDZICKI Łukasz | 5285 | Ekipa Haier | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
357 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 5287 | FairPlayPlus | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
358 | SKÓRA Dawid | 5286 | FairPlayPlus | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
359 | ANTOSIK Andrzej | 5288 | Green Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
360 | CHĄDZYŃSKI Adam | 5289 | Green Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
361 | JAKUBOWSKI Paweł | 5290 | Green Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
362 | LOREK Paweł | 5291 | Green Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
363 | KRĘŻEL Sebastian | 5294 | Gremliny | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
364 | KRĘŻEL Sylwia | 5295 | Gremliny | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
365 | SARZAŁA Tomasz | 5296 | Gremliny | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
366 | GÓRSKI Piotr | 5297 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
367 | KOMORZYCKI Robert | 5298 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
368 | SŁONIEWSKI Rafał | 5299 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
369 | BELZYT Aleksandra | 5300 | Inter-team | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
370 | TRZASKOWSKI Andrzej | 5309 | Kucyki Pony Team | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
371 | MILLER Angelika | 5310 | My tu tylko po browar | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
372 | PIWOWAREK Bartosz | 5311 | My tu tylko po browar | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
373 | ŻYWICKI Olek | 5312 | My tu tylko po browar | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
374 | DZIAŁAK Konrad | 5313 | New Salt SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
375 | JARMOLIŃSKI Rafał | 5314 | New Salt SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
376 | METRYCKI Dariusz | 5315 | New Salt SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
377 | MULARCZYK Anna | 5316 | New Salt SQUAD | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
378 | RUS Jacek | 5317 | New Salt SQUAD | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
379 | SZCZECIŃSKA Agata | 5318 | New Salt SQUAD | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
380 | LUKAS Michał | 5319 | Pabianickie świry | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
381 | WOŹNIAK Bartłomiej | 5320 | Pabianickie świry | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
382 | DĄDELEWSKA Joanna | 5321 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
383 | PŁUCIENNIK Rafał | 5322 | RMF4RT OCR | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
384 | RYCHLIK Piotr | 5323 | RYŚKI | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
385 | SZYMANIAK Piotr | 5324 | RYŚKI | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
386 | ZACHWIEJA Marcin | 5325 | RYŚKI | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
387 | CZAJKA Marcin | 5326 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
388 | CZARNIAWSKI Paweł | 5327 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
389 | MILLER Daniel | 5328 | SKF | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | ||
390 | RÓŻECKA Agnieszka | 5330 | Słonie w składzie porcelany | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | ||
391 | BŁASZCZAK Sławek | 5340 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
392 | BORYSIEWICZ Tomasz | 5341 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
393 | BULARZ Mateusz | 5342 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
394 | BURCZAK Karol | 5343 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
395 | CAREWICZ Marek | 5344 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
396 | CIASTOŃ Sebastian | 5345 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
397 | CICHY Paweł | 5346 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
398 | DERMAŃSKA Marta | 5347 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
399 | FILON Małgorzta | 5348 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
400 | GAJEWSKI Karol | 5349 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
401 | HARLA Jerzy | 5350 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
402 | JAGODZIŃSKI Adam | 5352 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
403 | JANISZEK Waldemar | 5353 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
404 | JAŚKIEWICZ Krystian | 5354 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
405 | JAŚKOWSKI Paweł | 5355 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
406 | JĘDRZEJCZYK Michał | 5356 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
407 | KAWALEC Robert | 5357 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
408 | KISIEL Michal | 5358 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
409 | KLESZKO Jarosław | 5359 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
410 | KOSZELA Beata | 5360 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
411 | LECH Adam | 5710 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
412 | PAWŁOWSKI Robert | 5370 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
413 | PIĘTAK Rafał | 5371 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
414 | POPIOŁEK Rafał | 5373 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
415 | RÓŻYCKA Hanna | 5375 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
416 | RYSZCZYK Adam | 5376 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
417 | SARZYŃSKA Monika | 5377 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
418 | SERAFIN-SUSZEK Katarzyna | 5378 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
419 | SOCZOWKA Anna | 5379 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
420 | STĘPIEŃ Dorota | 5381 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
421 | SZCZYGIEŁ Arkadiusz | 5382 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
422 | SZEWCZYK Paweł | 5383 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
423 | SZYSZKA Adam | 5384 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
424 | TRZECIAK Kamil | 5385 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
425 | WIECZOREK Michał | 5386 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
426 | WÓJCIK Zbyszek | 5387 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
427 | WOJTYRA Sławomir | 5388 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
428 | ŻAK Tomasz | 5389 | Open Masters Mężczyzn | 21:30 | 00:00:00 | |||
429 | ZARZYCKI Wojciech | 5390 | Open Masters Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
430 | OLBRICH Anna | 5398 | CM Żelazna | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
431 | SPERANZA Grzegorz | 5715 | Daftcode | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
432 | KUC Krzysztof | 5402 | Młode Wilki 99 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
433 | ZWOLIŃSKA Barbara | 5403 | Młode Wilki 99 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
434 | ANYŻEWSKA Izabela | 5404 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
435 | ANYŻEWSKI Tomek | 5405 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
436 | BARAŃSKI Radosław | 5406 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
437 | GRABOWSKI Jakub | 5407 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
438 | JIMENEZ Rebecca | 5408 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
439 | KASIŃSKI Łukasz | 5409 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
440 | KRUPA Grzegorz | 5410 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
441 | MIZGAJSKI Krzysztof | 5412 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
442 | NOWAKOWSKA Oliwia | 5413 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
442 | ŚLUFIŃSKI Franek | 5414 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
444 | SZUBIŃSKI Michał | 5415 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
445 | SZYMBORSKA Milena | 5416 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
446 | UZDOWSKA Marta | 5417 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
447 | WALEWICZ Piotr | 5418 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
448 | WYCIECHOWSKI Norbert | 5419 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
449 | ZIARNIECKI Piotr | 5420 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
450 | ŁOPATEK Kamil | 5429 | WHITE LINE_____ | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
451 | BARANOWSKI Tobiasz | 5430 | Wredne psy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
452 | IWANIUK Marcin | 5431 | Wredne psy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
453 | LATAK Michal | 5432 | Wredne psy | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
454 | MROCZEK Aleksandra | 5433 | Wredne psy | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
455 | AMBROZIAK Bartek | 5434 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
456 | BONKOWSKI Paweł | 5435 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
457 | BOROWSKA Joanna | 5436 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
458 | CIOŁEK Łukasz | 5437 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
459 | GRABOWSKA Katarzyna | 5438 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
460 | KORCZYK Tomasz | 5439 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
461 | KRAUZE Daniel | 5440 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
462 | MIJAL Paulina | 5441 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
463 | MIKOŁAJCZYK Anna | 5442 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
464 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 5443 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
465 | MIKULSKI Dawid | 5444 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
466 | MIROSLAW Rafal | 5445 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
467 | MORYCZ Michał | 5446 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
468 | MYSZKOWSKA Monika | 5447 | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | |||
469 | NIZIOLEK Paweł | 5448 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
470 | PAPROTA Piotr | 5449 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
471 | PYŚ Daniel | 5450 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
472 | ZIĘBIŃSKI Mirosław | 5707 | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | |||
473 | SAŁEK Joanna | 5459 | Dziki z Ameryki | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
474 | KOMISARSKA Marlena | 5460 | Gang Nocnych Wilków | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
475 | SOCHACKI Filip | 5461 | Gang Nocnych Wilków | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
476 | GOLISZ-FIORENZA Katarzyna | 5462 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
477 | ŁĄCKI Łukasz | 5463 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
478 | PAŁASZYŃSKA Beata | 5464 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
479 | AUGUSTYNIAK Kamil | 5465 | Hungry & Angry | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
480 | ROGOWSKA Izabela | 5466 | Hungry & Angry | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
481 | ŻUŁAWNIK Mateusz | 5468 | Hungry & Angry | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
482 | WOŁEJSZO Adrian | 5469 | Kociebiegajki | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
483 | ŻEBROWSKI Daniel | 5470 | Kociebiegajki | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
484 | KONDRATOWICZ Małgorzata | 5471 | Kyokushin Węgorzewo | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
485 | RYMSZEWICZ Tomasz | 5472 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
486 | DURAJSKI Ariel | 5473 | LECZNICA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
487 | SZYLKIN Wojciech | 5474 | LECZNICA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
488 | MEGER Tomasz | 5475 | Lumpy | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
489 | WAJER Daria | 5476 | Lumpy | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
490 | WAJER Sylwia | 5477 | Lumpy | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
491 | GOLEŃ Justyna | 5478 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
492 | KOPEĆ Kamil | 5479 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
493 | PĘCAK Agnieszka | 5480 | Monkeys' Team | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
494 | ŁUCZYWEK Krzysztof | 5489 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
495 | ZDROJEWSKI Karol | 5493 | Pędzące cyce | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
496 | GASIŃSKI Krzysztof | 5494 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
497 | SOŚNIA Wojciech | 5495 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
498 | BARTŁOMIEJCZAK Joanna | 5496 | PRIMARIS | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
499 | BLISZCZAK Agnieszka | 5497 | PRIMARIS | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
500 | DZIURDA Adam | 5498 | PRIMARIS | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
501 | FOSZMANOWICZ Paulina | 5499 | PRIMARIS | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
502 | KRUSZYŃSKA Anna | 5502 | PRIMARIS | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
503 | KUCHNA Tadeusz | 5503 | PRIMARIS | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
504 | ANTONIEWICZ Sławomir | 5504 | REBEL | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
505 | WOJTYŚ Przemysław | 5505 | REBEL | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
506 | ŻÓŁTOWSKI Przemysław | 5506 | RefsTeamWWA | Open Masters Mężczyzn | 21:45 | 00:00:00 | ||
507 | MILCZAREK Radosław | 5507 | Resorowa Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
508 | ROKICKA Magdalena | 5508 | Resorowa Team | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | ||
509 | ROKICKI Paweł | 5509 | Resorowa Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
510 | ROKICKI Piotr | 5510 | Resorowa Team | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | ||
511 | PIETRZAK Eliza | 5519 | Team Wierny Setuni | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
512 | WARZECHA Julia | 5520 | Team Wierny Setuni | Open Masters Kobiet | 21:45 | 00:00:00 | ||
513 | BORKOWSKI Wojtek | 5521 | Wataha Grupa Treningowa | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
514 | BŁĘDOWSKI Tomasz | 5522 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
515 | BOGUSKI Adam | 5523 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
516 | BOŚKA Patryk | 5524 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
517 | BRYŁA Paweł | 5525 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
518 | BRYSIAK Krzysztof | 5526 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
519 | DĘBEK Kinga | 5528 | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
520 | FRĄCZYK Jędrzej | 5529 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
521 | GÓRNY Robert | 5712 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
522 | GRUNDKOWSKI Oskar | 5530 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
523 | HARAS Michał | 5531 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
524 | JANUSZEWSKA Natalia | 5532 | Open Masters Kobiet | 22:00 | 00:00:00 | |||
525 | JASICKI Jacek | 5533 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
526 | JUSIŃSKI Marek | 5534 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
527 | KITA Daniel | 5535 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
528 | KRACIUK Ignacy | 5536 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
529 | LEWANDOWSKI Mateusz | 5537 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
530 | MILEWSKI Marcin | 5538 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
531 | MILKOWSKI Sylwester | 5539 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
532 | MIŚTA Przemysław | 5540 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
533 | SUCHTA Michał | 5550 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
534 | ULANOWSKI Karol | 5551 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
535 | VRAŽDA Piotr | 5552 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
536 | WILCZEK Lukasz | 5553 | Open Masters Mężczyzn | 22:00 | 00:00:00 | |||
537 | DZIUNYCZ Igor | 5554 | #SoundTeam | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
538 | FIUK Marcin | 5555 | #SoundTeam | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
539 | KUBIAK Krzysztof | 5556 | #SoundTeam | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
540 | PONTUS Piotr | 5558 | #SoundTeam | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
541 | STANISŁAWSKI Miłosz | 5559 | #SoundTeam | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
542 | WALIŃSKI Michał | 5560 | #SoundTeam | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
543 | MIELCZAREK Adam | 5561 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
543 | MIELCZAREK Andrzej | 5562 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
545 | MIELCZAREK Patryk | 5563 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
546 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 5564 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
547 | PRANSCHKE Michał | 5565 | BYKI BYTOM | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
548 | GRABOWSKI Jakub | 5566 | dr King & Django | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
549 | WĄDOŁOWSKI Paweł | 5567 | dr King & Django | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
550 | DACH Eryk | 5568 | Fifne Pyrki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
551 | GLINKOWSKI Filip | 5569 | Fifne Pyrki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
552 | WOŹNIAK Wiktoria | 5570 | Fifne Pyrki | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
553 | FUDAŁA Ireneusz | 5579 | NIEZNANI BIEGACZE | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
554 | SAJEWSKA Karolina | 5580 | NIEZNANI BIEGACZE | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
555 | BARAN Małgorzata | 5581 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
556 | CHEDA Małgorzata | 5582 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
557 | MIERNICKI Radosław | 5583 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
558 | PYTLARCZYK Piotr | 5585 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
559 | SIEK Urszula | 5586 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
560 | SOCHA Rafal | 5587 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
561 | SOCHA Sylwia | 5588 | NoLimit TEAM+ | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
562 | PRUS Bartosz | 5589 | Pancerniaki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
563 | TUKIENDORF Damian | 5590 | Pancerniaki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
564 | FILIPEK Krzysztof | 5591 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
565 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 5592 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
566 | SZCZEPANIAK Robert | 5593 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
567 | ZDUŃSKI Jarosław | 5594 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
568 | KUREK Adam | 5595 | Randka w ciemno | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
569 | RYCERSKA Julia | 5596 | Randka w ciemno | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
570 | MAZUR Patrycja | 5597 | SIERSCIUCHY | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | ||
571 | FRONCZAK Sebastian | 5598 | Sierściuchy spod trójki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
572 | KOWALEC Maciej | 5599 | Sierściuchy spod trójki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
573 | NOWICKI Bartosz | 5600 | Sierściuchy spod trójki | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | ||
574 | GAWRYLUK Michał | 5609 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
575 | KAJZER Marcel | 5610 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
576 | KALETA Anna | 5611 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
577 | KSIĘŻAK Piotr | 5613 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
578 | KUSZTAL Bartłomiej | 5614 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
579 | ŁAPIŃSKI Łukasz | 5615 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
580 | LASKUS Łukasz | 5616 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
581 | LATAŁA Aleksandra | 5617 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
582 | LECH Andrzej | 5618 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
583 | LENART Wioleta | 5619 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
584 | MICHALSKI Andrzej | 5620 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
585 | MICHROWSKI Sławomir | 5621 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
586 | MIKOŁAJCZYK Julian | 5622 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
587 | MILA Klaudia | 5623 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
588 | PACEK Monika | 5624 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
589 | PACEK Tomasz | 5625 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
590 | PIETROŃ Witold | 5626 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
591 | SEROCZYŃSKI Adrian | 5627 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
592 | SYPUŁA Piotr | 5628 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
593 | WÓJCICKA Aleksandra | 5629 | Open Masters Kobiet | 22:15 | 00:00:00 | |||
594 | WÓJCICKI Lukasz | 5630 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
595 | BOROS Adrian | 5639 | Dziki z Com40 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
596 | JAKUB Dembczyński | 5640 | Dziki z Com40 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
597 | SZLACHTA Karol | 5641 | Dziki z Com40 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
598 | SZTYLKA Grzegorz | 5642 | Dziki z Com40 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
599 | CZERPAK Piotr | 5643 | GO_RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
600 | SOBOŃ Łukasz | 5644 | GO_RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
601 | SZCZYGIELSKI Marcin | 5645 | GO_RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
602 | ZAWADZKI Jakub | 5646 | GO_RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
603 | MAJEWSKI Tomasz | 5647 | GoRunners | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
604 | JAGLIŃSKI Rafał | 5648 | Jestem głodny po obiedzie | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
605 | KOWALCZYK Daniel | 5649 | Jestem głodny po obiedzie | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
606 | ROŻENEK Konrad | 5651 | Jestem głodny po obiedzie | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
607 | WADAS Mateusz | 5652 | Jestem głodny po obiedzie | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
608 | WARACKI Mariusz | 5653 | Jestem głodny po obiedzie | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
609 | KĘDZIERSKA Anna | 5654 | KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
610 | WOŹNIAK-ANCUTA Kasia | 5655 | KB "PENTO" Strzelce Krajeńskie | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
611 | SAŁĘGA Aleksandra | 5656 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
612 | SAŁĘGA Arkadiusz | 5657 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
613 | SAŁĘGA Sławek | 5658 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
614 | SIUDAK Marzena | 5659 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
615 | STAŃCZUK Marcin | 5660 | Marki Shore: Ekipa ze Szpitalnej | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
616 | CHABERKO Agnieszka | 5683 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
617 | PIETRZAK Anna | 5669 | Tigres Del Papa | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
618 | ŚNIEĆ Ala | 5670 | Tigres Del Papa | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
619 | STANGRECIAK Adam | 5671 | Tigres Del Papa | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
620 | SIKOŃCZYK Miłosz | 5673 | Wisła Kraków judas busters | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
621 | BODO Olga | 5674 | X Team Special Forces | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
622 | LEWICKI Piotr | 5675 | X Team Special Forces | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
623 | MAŁECKA Magdalena | 5676 | X Team Special Forces | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
624 | FELISIAK Rafał | 5677 | X-Team Special Forces | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
625 | FIGURA Grzegorz | 5678 | X-Team Special Forces | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
626 | KAŁUZIŃSKA Roksana | 5709 | X-Team Special Forces | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
627 | KOCUREK Natalia | 5679 | X-Team Special Forces | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | ||
628 | KULCZYCKI Marcin | 5708 | X-Team Special Forces | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
629 | ULANOWSKI Michał | 5680 | X-Team Special Forces | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | ||
630 | BAWOR Marcin | 5681 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
631 | BOREK Michał | 5682 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
632 | GRZYBIŃSKI Dawid | 5686 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
633 | KACZOR Marcin | 5687 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
634 | KALKANDZIS Tomasz | 5688 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
635 | KOZŁOWSKA Sylwia | 5690 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
636 | KRAWCZUK Jakub | 5691 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
637 | KWIECIEŃ Mariusz | 5692 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
638 | MATYSIAK Piotr | 5693 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
639 | PERKOWSKA Natalia | 5694 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
640 | SZYMONIK SAŁĘGA Ewelina | 5696 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
641 | WITKOWSKI Piotr | 5697 | Open Masters Mężczyzn | 22:15 | 00:00:00 | |||
642 | WÓJCIK Mateusz | 5698 | Open Masters Mężczyzn | 22:30 | 00:00:00 | |||
643 | ZAJĄC Angelika | 5699 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
644 | ŻMUDZIŃSKA Marta | 5700 | Open Masters Kobiet | 22:30 | 00:00:00 | |||
645 | SOLARZ Katarzyna | 5380 | Open Masters Kobiet | 21:30 | 00:00:00 | |||
646 | KRYŃSKI Rafał | 5104 | Open Masters Mężczyzn | 21:00 | 00:00:13 | |||
647 | 5399 | 00:29:27 | ||||||
648 | 5717 | 00:37:12 | ||||||
649 | 5719 | 00:49:24 | ||||||
650 | 5718 | 01:01:13 | ||||||
651 | 5720 | 01:05:40 | ||||||
652 | 5716 | 01:17:02 | ||||||
653 | 5721 | 01:35:17 |
Znaleziono 653 wynik(ów)