RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
222
Wystartowało:
207
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
207
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open Kobiet | Open Mężczyzn | 21:00 | 21:10 | 21:20 | 22:00 | 22:10 | Drużynowa

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TARNACKI Mateusz 1533Tarnaś TeamOpen Mężczyzn1M 121:0000:00:0000:45:38.8000:45:38.80 7:367,9
2SZARY Michał 1507i2 GeolabOpen Mężczyzn2M 221:0000:00:0000:49:13.7500:49:13.75+00:03:348:127,3
3SIDORCZUK Rafał 1531Siem CityOpen Mężczyzn3M 321:0000:00:0000:51:43.3500:51:43.35+00:06:048:377,0
4MARKIEWICZ Łukasz 1627Open Mężczyzn4M 421:2000:00:0000:52:51.2500:52:51.25+00:07:128:486,8
5WASIEWICZ Michał 1605Open Mężczyzn5M 521:1000:00:0000:54:02.8500:54:02.85+00:08:249:006,7
6WLAZŁOWSKI Rafał 1606Open Mężczyzn6M 621:1000:00:0000:54:15.6500:54:15.65+00:08:369:026,6
7KRZEMIENIEWSKI Mateusz 1595Open Mężczyzn7M 721:1000:00:0000:55:08.3500:55:08.35+00:09:299:116,5
8SKÓRA Dawid 1602Open Mężczyzn8M 821:1000:00:0000:56:01.3000:56:01.30+00:10:229:206,4
9KOS Piotr 1577Napędza nas kofeinaOpen Mężczyzn9M 921:1000:00:0000:56:35.6500:56:35.65+00:10:569:256,4
10HANUSEK Piotr 1591Open Mężczyzn10M 1021:1000:00:0000:59:27.3000:59:27.30+00:13:489:546,1
11MARTUSZEWSKI Ryszard 1552Open Mężczyzn11M 1121:0000:00:0000:59:41.2000:59:41.20+00:14:029:566,0
12GŁOGOWSKI Mateusz 1663Open Mężczyzn12M 1222:0000:00:0001:00:37.3501:00:37.35+00:14:5810:065,9
13GREIBIG Michaela 1649OCR MUNICHOpen Kobiet1K 121:0000:00:0001:03:09.3001:03:09.30+00:17:3010:315,7
14STOLARSKI Kamil 1633Open Mężczyzn13M 1321:2000:00:0001:03:18.5001:03:18.50+00:17:3910:335,7
15SIENKIEWICZ Aleksandra 1629Open Kobiet2K 221:2000:00:0001:03:59.2501:03:59.25+00:18:2010:395,6
16STOPIAK Sylwia 1619SmokasynyOpen Kobiet3K 321:2000:00:0001:04:21.3001:04:21.30+00:18:4210:435,6
17KAPUŚCIARZ Jakub 1623Open Mężczyzn14M 1421:2000:00:0001:04:21.4501:04:21.45+00:18:4210:435,6
18KASPERCZYK Damian 1512Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn15M 1521:0000:00:0001:04:31.4501:04:31.45+00:18:5210:455,6
19MICHALSKI Rafał 1554Open Mężczyzn16M 1621:0000:00:0001:04:52.6501:04:52.65+00:19:1310:485,5
20STOPIAK Rafał 1618SmokasynyOpen Mężczyzn17M 1721:2000:00:0001:04:53.1501:04:53.15+00:19:1410:485,5
21WITEK Sławomir 1562AuuuuuOpen Mężczyzn18M 1821:1000:00:0001:05:17.3501:05:17.35+00:19:3810:525,5
22CAŁKA Krzysztof 1647Napędzani ProcentemOpen Mężczyzn19M 1922:0000:00:0001:05:39.3001:05:39.30+00:20:0010:565,5
23KASCHE Denny 1711Open Mężczyzn20M 2021:0000:00:0001:05:56.0001:05:56.00+00:20:1710:595,5
24WOLAŃSKI Michał 1682Open Mężczyzn21M 2122:0000:00:0001:06:13.8001:06:13.80+00:20:3511:025,4
25MUSIAŁ Robert 1672Open Mężczyzn22M 2222:0000:00:0001:06:26.1001:06:26.10+00:20:4711:045,4
26DYLEWSKI Sławomir 1657Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn23M 2322:0000:00:0001:06:34.9001:06:34.90+00:20:5611:055,4
27WYSOCKI Mateusz 1683Open Mężczyzn24M 2422:0000:00:0001:06:49.2001:06:49.20+00:21:1011:085,4
28SULKOWSKI Dominik 1643Husaria Race Team Open Mężczyzn25M 2522:0000:00:0001:06:51.7501:06:51.75+00:21:1211:085,4
29GROS Dawid 1520Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn26M 2621:0000:00:0001:07:06.7501:07:06.75+00:21:2711:115,4
30GÓRSKI Tomasz 1658Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn27M 2722:0000:00:0001:07:27.0001:07:27.00+00:21:4811:145,3
31TUZ Bartosz 1659Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn28M 2822:0000:00:0001:07:27.1501:07:27.15+00:21:4811:145,3
32MORA Karol 1597Open Mężczyzn29M 2921:1000:00:0001:07:46.0001:07:46.00+00:22:0711:175,3
33MORA Elwira 1596Open Kobiet4K 421:1000:00:0001:07:46.1001:07:46.10+00:22:0711:175,3
34GONSIOR Krzysztof 1664Open Mężczyzn30M 3022:0000:00:0001:08:08.7001:08:08.70+00:22:2911:215,3
35LIEBNER Sebastian 1505i2 GeolabOpen Mężczyzn31M 3121:0000:00:0001:08:12.5501:08:12.55+00:22:3311:225,3
36MALICKI Sebastian 1625Open Mężczyzn32M 3221:2000:00:0001:08:15.0501:08:15.05+00:22:3611:225,3
37OGIERMAN Mariusz 1506i2 GeolabOpen Mężczyzn33M 3321:0000:00:0001:08:15.2001:08:15.20+00:22:3611:225,3
38TYSZEWSKI Lukasz 1516NicetechOpen Mężczyzn34M 3421:0000:00:0001:08:31.4001:08:31.40+00:22:5211:255,3
38OLĘDZKA Joanna 1514NicetechOpen Kobiet5K 521:0000:00:0001:08:31.4001:08:31.40+00:22:5211:255,3
40OLĘDZKI Rafał 1515NicetechOpen Mężczyzn35M 3521:0000:00:0001:08:31.5001:08:31.50+00:22:5211:255,3
41HARWACKI Jacek 1513NicetechOpen Mężczyzn36M 3621:0000:00:0001:08:32.5501:08:32.55+00:22:5311:255,3
42RZESZUTEK Paweł 1656Stare Rube BabyOpen Mężczyzn37M 3722:0000:00:0001:08:57.9501:08:57.95+00:23:1911:295,2
43KOPCIUCH Anna 1654Stare Rube BabyOpen Kobiet6K 622:0000:00:0001:08:58.7001:08:58.70+00:23:1911:295,2
44PALUCH Arkadiusz 1653RunanywhereOpen Mężczyzn38M 3822:0000:00:0001:08:59.7501:08:59.75+00:23:2011:295,2
44MARKER-REJMONIAK Izabela 1655Stare Rube BabyOpen Kobiet7K 722:0000:00:0001:08:59.7501:08:59.75+00:23:2011:295,2
46RADOŁA Marcin 1518RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn39M 3921:0000:00:0001:09:35.0501:09:35.05+00:23:5611:355,2
47ZAPAŚNIK Milosz 1609Open Mężczyzn40M 4021:1000:00:0001:09:42.8501:09:42.85+00:24:0411:375,2
48MAJKOWSKI Konrad 1551Open Mężczyzn41M 4121:0000:00:0001:09:51.7501:09:51.75+00:24:1211:385,2
49ROSA Arkadiusz 1519RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn42M 4221:0000:00:0001:09:55.6001:09:55.60+00:24:1611:395,1
50KRAWCZYK Katarzyna 1593Open Kobiet8K 821:1000:00:0001:10:32.0001:10:32.00+00:24:5311:455,1
51RADWAN Bartłomiej 1601Open Mężczyzn43M 4321:1000:00:0001:10:32.1501:10:32.15+00:24:5311:455,1
52HADRYAN Andrzej 1638Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn44M 4422:0000:00:0001:10:35.2501:10:35.25+00:24:5611:455,1
53ZYCH Zbyszek 1640Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn45M 4522:0000:00:0001:10:35.8501:10:35.85+00:24:5711:455,1
54SOREK Wojciech 1639Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn46M 4622:0000:00:0001:10:36.2501:10:36.25+00:24:5711:465,1
55GAWRON Kamik 1719Open Mężczyzn47M 4721:0000:00:0001:10:44.2501:10:44.25+00:25:0511:475,1
56OSOBA Adam 1718Open Mężczyzn48M 4821:0000:00:0001:10:44.3001:10:44.30+00:25:0511:475,1
57PASOŃ Dariusz 1677Open Mężczyzn49M 4922:0000:00:0001:10:56.7001:10:56.70+00:25:1711:495,1
58DOMAGALSKI Ryszard 1720Open Mężczyzn50M 5021:1000:00:0001:11:49.1501:11:49.15+00:26:1011:585,0
59ZALEWSKI Sebastian 1684Open Mężczyzn51M 5122:0000:00:0001:12:48.8501:12:48.85+00:27:1012:084,9
60TRYBUŚ Kamil 1604Open Mężczyzn52M 5221:1000:00:0001:13:05.5501:13:05.55+00:27:2612:104,9
61KITALA Radosław 1587Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn53M 5321:1000:00:0001:14:10.8501:14:10.85+00:28:3212:214,9
62KANCIRUK Paweł 1592Open Mężczyzn54M 5421:1000:00:0001:14:34.0001:14:34.00+00:28:5512:254,8
63OSIKOWSKA Justyna 1675Open Kobiet9K 922:0000:00:0001:14:38.2501:14:38.25+00:28:5912:264,8
64SEGA Mateusz 1556Open Mężczyzn55M 5521:0000:00:0001:14:45.9001:14:45.90+00:29:0712:274,8
65PASTUSZKA Michał 1678Open Mężczyzn56M 5622:0000:00:0001:14:48.4001:14:48.40+00:29:0912:284,8
66DUK Marcin 1573LA trenerOpen Mężczyzn57M 5721:1000:00:0001:15:14.4001:15:14.40+00:29:3512:324,8
67MALEŃCZYK Sylwester 1668Open Mężczyzn58M 5822:0000:00:0001:15:48.0001:15:48.00+00:30:0912:384,7
68SZLACHTA-MYRLAK Maria 1603Open Kobiet10K 1021:1000:00:0001:16:44.4001:16:44.40+00:31:0512:474,7
69MYRLAK Maciej 1598Open Mężczyzn59M 5921:1000:00:0001:16:45.0001:16:45.00+00:31:0612:474,7
70NOGAL Mariusz 1673Open Mężczyzn60M 6022:0000:00:0001:16:50.8501:16:50.85+00:31:1212:484,7
71JEZIOROWSKI Tomasz 1666Open Mężczyzn61M 6122:0000:00:0001:16:56.0501:16:56.05+00:31:1712:494,7
72GOŻUCH Szymon 1615GROBLA TEAMOpen Mężczyzn62M 6221:2000:00:0001:16:59.1501:16:59.15+00:31:2012:494,7
73PASTUSZKA Artur 1585Viking Training CenterOpen Mężczyzn63M 6321:1000:00:0001:17:02.4501:17:02.45+00:31:2312:504,7
74WOJTYNOWSKI Oskar 1608Open Mężczyzn64M 6421:0000:00:0001:17:08.5001:17:08.50+00:31:2912:514,7
75GOŻUCH Kacper 1614GROBLA TEAMOpen Mężczyzn65M 6521:2000:00:0001:17:15.3501:17:15.35+00:31:3612:524,7
76KURZAK Szymon 1584Viking Training CenterOpen Mężczyzn66M 6621:1000:00:0001:17:16.7001:17:16.70+00:31:3712:524,7
77GNIZA Paweł 1583Viking Training CenterOpen Mężczyzn67M 6721:1000:00:0001:17:24.2001:17:24.20+00:31:4512:544,7
78SAWICKI Kacper 1703Open Mężczyzn68M 6822:1000:00:0001:17:53.4001:17:53.40+00:32:1412:584,6
79BUGAŃSKI Damian 1502Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn69M 6921:0000:00:0001:18:28.9001:18:28.90+00:32:5013:044,6
80BAGIŃSKI Damian 1501Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn70M 7021:0000:00:0001:18:29.0501:18:29.05+00:32:5013:044,6
81MAJER Marzena 1509KB Orły z KnurowaOpen Kobiet11K 1121:0000:00:0001:18:34.9001:18:34.90+00:32:5613:054,6
82BANDOŁA Izabela 1510Klub Biegacza Orły z KnurowaOpen Kobiet12K 1221:0000:00:0001:18:35.8501:18:35.85+00:32:5713:054,6
83KASPER Iwona 1508KB Orły z KnurowaOpen Kobiet13K 1321:0000:00:0001:18:36.0501:18:36.05+00:32:5713:064,6
84NOGAL Sebastian 1674Open Mężczyzn71M 7122:0000:00:0001:18:42.1501:18:42.15+00:33:0313:074,6
85STRZELECKI Rafał 1532SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn72M 7221:0000:00:0001:19:04.5501:19:04.55+00:33:2513:104,6
86KATOLO Magdalena 1586Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet14K 1421:1000:00:0001:19:11.7001:19:11.70+00:33:3213:114,5
87ZARAŚ Daniel 1560Open Mężczyzn73M 7321:0000:00:0001:19:22.3501:19:22.35+00:33:4313:134,5
88FRĄCZYK Jędrzej 1542Open Mężczyzn74M 7421:1000:00:0001:19:42.0501:19:42.05+00:34:0313:174,5
89WOJCIK Dawid 1607Open Mężczyzn75M 7521:1000:00:0001:19:42.3501:19:42.35+00:34:0313:174,5
90SZCZĘSNY Konrad 1706Open Mężczyzn76M 7622:0000:00:0001:19:42.4501:19:42.45+00:34:0313:174,5
91MAZUR Pawel 1553Open Mężczyzn77M 7721:0000:00:0001:19:57.5501:19:57.55+00:34:1813:194,5
92ŁĘŻNIAK Zbigniew 1549Open Mężczyzn78M 7821:0000:00:0001:19:58.0001:19:58.00+00:34:1913:194,5
93PYSZNY Mariusz 1702Open Mężczyzn79M 7922:1000:00:0001:19:58.6501:19:58.65+00:34:1913:194,5
94TŁUŚCIAK Rafał 1558Open Mężczyzn80M 8021:0000:00:0001:19:59.1501:19:59.15+00:34:2013:194,5
95CHAŁEK Bartosz 1563BangstersOpen Mężczyzn81M 8121:1000:00:0001:20:44.0001:20:44.00+00:35:0513:274,5
96PENAR Piotr 1600Open Mężczyzn82M 8221:1000:00:0001:20:49.2001:20:49.20+00:35:1013:284,5
97GAJO Natalia 1543Open Kobiet15K 1521:0000:00:0001:20:51.6501:20:51.65+00:35:1213:284,5
98BREJNAK Agnieszka 1692RossmannOpen Kobiet16K 1622:1000:00:0001:21:30.9501:21:30.95+00:35:5213:354,4
99PIOTROWSKI Adam 1687Fit & More RybnikOpen Mężczyzn83M 8322:1000:00:0001:21:33.4501:21:33.45+00:35:5413:354,4
100BOGUSKI Adam 1722Open Mężczyzn84M 8422:1000:00:0001:23:00.7501:23:00.75+00:37:2113:504,3
101GAWLIK Łukasz 1689NWMOpen Mężczyzn85M 8522:1000:00:0001:23:05.8001:23:05.80+00:37:2713:504,3
102MATURA Adam 1690NWMOpen Mężczyzn86M 8622:1000:00:0001:23:06.5501:23:06.55+00:37:2713:514,3
103MATURA Katarzyna 1691NWMOpen Kobiet17K 1722:1000:00:0001:23:06.9501:23:06.95+00:37:2813:514,3
104BLICHARSKI Łukasz 1648NWMOpen Mężczyzn87M 8722:1000:00:0001:23:07.3501:23:07.35+00:37:2813:514,3
105FABIANSKI Roland 1688NWMOpen Mężczyzn88M 8822:1000:00:0001:23:08.7501:23:08.75+00:37:2913:514,3
106SOSZ Anna 1632Open Kobiet18K 1821:2000:00:0001:23:56.8501:23:56.85+00:38:1813:594,3
107KOWALIK Karol 1547Open Mężczyzn89M 8921:0000:00:0001:23:58.7501:23:58.75+00:38:1913:594,3
108KABAŁA Michał 1545Open Mężczyzn90M 9021:0000:00:0001:24:57.8501:24:57.85+00:39:1914:094,2
109GOŁĘBIOWSKI Kazimierz 1650RunanywhereOpen Mężczyzn91M 9122:0000:00:0001:25:04.4501:25:04.45+00:39:2514:104,2
110PACZKOWSKI Kacper 1521Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn92M 9221:0000:00:0001:27:05.9001:27:05.90+00:41:2714:304,1
111PACZKOWSKI Tomasz 1522Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn93M 9321:0000:00:0001:27:06.2501:27:06.25+00:41:2714:314,1
112OLEJNIK Anna 1599Open Kobiet19K 1921:0000:00:0001:27:13.9001:27:13.90+00:41:3514:324,1
113BRACHMAŃSKI Sebastian 1589Open Mężczyzn94M 9421:2000:00:0001:27:28.8501:27:28.85+00:41:5014:344,1
114NOWAK Karolina 1700Open Kobiet20K 2021:0000:00:0001:27:49.7501:27:49.75+00:42:1014:384,1
115PIERZCHAŁA Edyta 1645MarioxTeamOpen Kobiet21K 2122:0000:00:0001:28:13.5501:28:13.55+00:42:3414:424,1
116SZCZENDZINA Mariusz 1646MarioxTeamOpen Mężczyzn95M 9522:0000:00:0001:28:13.7001:28:13.70+00:42:3414:424,1
117ZIAJA Piotr 1611Open Mężczyzn96M 9621:1000:00:0001:29:06.4001:29:06.40+00:43:2714:514,0
118BUDUŚ Paweł 1693WANT-TRUE-BASSOpen Mężczyzn97M 9722:1000:00:0001:29:21.2501:29:21.25+00:43:4214:534,0
119WĄTROBA Dariusz 1696WANT-TRUE-BASSOpen Mężczyzn98M 9822:1000:00:0001:29:22.4501:29:22.45+00:43:4314:534,0
120MANIURA Adrian 1669Open Mężczyzn99M 9922:0000:00:0001:30:08.9001:30:08.90+00:44:3015:014,0
121URBACZKA Bogdan 1680Open Mężczyzn100M 10022:0000:00:0001:30:14.8501:30:14.85+00:44:3615:024,0
122HORĘZGA Dorota 1644Kotwica BrzegOpen Kobiet22K 2221:0000:00:0001:30:15.0001:30:15.00+00:44:3615:024,0
123SOBCZYK Małgorzata 1636Aktywni KamieńskOpen Kobiet23K 2322:0000:00:0001:30:17.1001:30:17.10+00:44:3815:024,0
124WALCZAK Klemens 1637Aktywni KamieńskOpen Mężczyzn101M 10122:0000:00:0001:30:22.2501:30:22.25+00:44:4315:034,0
125TARNAWSKI Jan 1695WANT-TRUE-BASSOpen Mężczyzn102M 10222:1000:00:0001:30:23.5501:30:23.55+00:44:4415:034,0
126WIERZBICKI Jarosław 1697WANT-TRUE-BASSOpen Mężczyzn103M 10322:1000:00:0001:30:26.6001:30:26.60+00:44:4715:044,0
127TUZINKIEWICZ Jagoda 1642Ex TeamOpen Kobiet24K 2421:0000:00:0001:30:32.3501:30:32.35+00:44:5315:054,0
128KALICKI Daniel 1694WANT-TRUE-BASSOpen Mężczyzn104M 10422:1000:00:0001:30:36.2001:30:36.20+00:44:5715:064,0
129ZIAJA Grzegorz 1610Open Mężczyzn105M 10521:1000:00:0001:30:37.4001:30:37.40+00:44:5815:064,0
130ALEKSANDRA Aleksandra 1660Open Kobiet25K 2522:0000:00:0001:31:11.3001:31:11.30+00:45:3215:113,9
131KUREK Tomasz 1667Open Mężczyzn106M 10622:0000:00:0001:31:12.1501:31:12.15+00:45:3315:123,9
132BARTOLD Paulina 1537Zimne nóżki IIOpen Kobiet26K 2621:0000:00:0001:31:34.0001:31:34.00+00:45:5515:153,9
133SZOSTAK Magdalena 1538Zimne nóżki IIOpen Kobiet27K 2721:0000:00:0001:31:42.0001:31:42.00+00:46:0315:173,9
134WIDŁAŚ Jacek 1539Zimne nóżki IIOpen Mężczyzn107M 10721:0000:00:0001:31:50.2501:31:50.25+00:46:1115:183,9
135BARTNICKA Monika 1536Zimne nóżki IIOpen Kobiet28K 2821:0000:00:0001:31:56.3501:31:56.35+00:46:1715:193,9
136CIEJKA Adam 1662Open Mężczyzn108M 10821:0000:00:0001:32:12.6001:32:12.60+00:46:3315:223,9
137RYŃSKA Karolina 1686BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet29K 2922:1000:00:0001:32:32.0001:32:32.00+00:46:5315:253,9
138KOSAŁKA Patryk 1699Open Mężczyzn109M 10922:1000:00:0001:32:33.0501:32:33.05+00:46:5415:253,9
139KROPKA Wojciech 1594Open Mężczyzn110M 11021:1000:00:0001:32:42.1501:32:42.15+00:47:0315:273,9
140WOLNIEWICZ Paweł 1710Open Mężczyzn111M 11122:1000:00:0001:32:58.0501:32:58.05+00:47:1915:293,9
141JASKÓŁA Robert 1698Open Mężczyzn112M 11222:1000:00:0001:33:07.7501:33:07.75+00:47:2815:313,9
142PLEŚNIAR Aleksandra 1701Open Kobiet30K 3022:1000:00:0001:33:09.2501:33:09.25+00:47:3015:313,9
143SZEWCZYK Aleksandra 1707Open Kobiet31K 3122:1000:00:0001:33:09.8501:33:09.85+00:47:3115:313,9
144ULICZKA Dawid 1709Open Mężczyzn113M 11322:1000:00:0001:33:10.4001:33:10.40+00:47:3115:313,9
145NOWAK Tadeusz 1652RunanywhereOpen Mężczyzn114M 11422:0000:00:0001:33:41.4001:33:41.40+00:48:0215:363,8
146SUSZANOWICZ Julia 1581Tuptajacy Zwierzyniec TeamOpen Kobiet32K 3221:1000:00:0001:33:58.3501:33:58.35+00:48:1915:393,8
147WAŻNY Łukasz 1582Tuptajacy Zwierzyniec TeamOpen Mężczyzn115M 11521:1000:00:0001:33:58.6001:33:58.60+00:48:1915:393,8
148HEREDA Tomasz 1580Tuptajacy Zwierzyniec TeamOpen Mężczyzn116M 11621:1000:00:0001:33:58.6501:33:58.65+00:48:1915:393,8
149FIKUS Anna 1541Open Kobiet33K 3321:0000:00:0001:34:03.8501:34:03.85+00:48:2515:403,8
150KORENKIEWICZ Anna 1546Open Kobiet34K 3421:0000:00:0001:34:05.5001:34:05.50+00:48:2615:403,8
151ŚWIĘTOŃ Adrian 1705Open Mężczyzn117M 11722:1000:00:0001:34:24.3001:34:24.30+00:48:4515:443,8
152ZIOBROWSKI Przemysław 1685Open Mężczyzn118M 11822:0000:00:0001:34:26.9001:34:26.90+00:48:4815:443,8
153URBANEK Michał 1681Open Mężczyzn119M 11922:0000:00:0001:34:27.5001:34:27.50+00:48:4815:443,8
154SIWY Tomasz 1503CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn120M 12021:0000:00:0001:34:50.4001:34:50.40+00:49:1115:483,8
155HUDECKI Andrzej 1544Open Mężczyzn121M 12121:0000:00:0001:34:53.4001:34:53.40+00:49:1415:483,8
156KOBYŁECKI Tomasz 1504Husaria Race Team Open Mężczyzn122M 12221:0000:00:0001:34:56.8001:34:56.80+00:49:1815:493,8
157PAŃPUCH Krzysztof 1676Open Mężczyzn123M 12322:0000:00:0001:35:05.6501:35:05.65+00:49:2615:503,8
158JANECKA Monika 1721Open Kobiet35K 3521:2000:00:0001:36:01.5001:36:01.50+00:50:2216:003,7
159JANECKI Jerzy 1616Husaria Race Team Open Mężczyzn124M 12421:2000:00:0001:36:01.7001:36:01.70+00:50:2216:003,7
160KALISZ Piotr 1622Open Mężczyzn125M 12521:2000:00:0001:36:28.9501:36:28.95+00:50:5016:043,7
161ROMAŃSKA Agnieszka 1628Open Kobiet36K 3621:2000:00:0001:36:41.9501:36:41.95+00:51:0316:063,7
162WIECZOREK Michał 1634Open Mężczyzn126M 12621:2000:00:0001:36:42.1501:36:42.15+00:51:0316:073,7
163STOLARCZYK Jakub 1704Open Mężczyzn127M 12722:1000:00:0001:37:21.8501:37:21.85+00:51:4316:133,7
164SZYMURA Jakub 1679Open Mężczyzn128M 12822:0000:00:0001:37:40.0501:37:40.05+00:52:0116:163,7
165SKOWROŃSKA Maja 1535Towarzystwo SportoweOpen Kobiet37K 3721:0000:00:0001:38:20.4001:38:20.40+00:52:4116:233,7
166KULIŃSKI Wojciech 1528RUNNPOWEROpen Mężczyzn129M 12921:0000:00:0001:38:56.6001:38:56.60+00:53:1716:293,6
167MISIAK Marta 1529RUNNPOWEROpen Kobiet38K 3821:0000:00:0001:38:57.0001:38:57.00+00:53:1816:293,6
168BAŃSKA Patrycja 1524RUNNPOWEROpen Kobiet39K 3921:0000:00:0001:38:57.2001:38:57.20+00:53:1816:293,6
169CYL Karina 1525RUNNPOWEROpen Kobiet40K 4021:0000:00:0001:38:57.3001:38:57.30+00:53:1816:293,6
170FLAKUS Barbara 1527RUNNPOWEROpen Kobiet41K 4121:0000:00:0001:38:57.7001:38:57.70+00:53:1816:293,6
171WIKIERA Filip 1530RUNNPOWEROpen Mężczyzn130M 13021:0000:00:0001:38:57.7501:38:57.75+00:53:1816:293,6
172BELICKI Dominik 1712Open Mężczyzn131M 13122:1000:00:0001:39:47.4501:39:47.45+00:54:0816:373,6
173ADAMUS Jacek 1572LA trenerOpen Mężczyzn132M 13221:1000:00:0001:40:24.6501:40:24.65+00:54:4516:443,6
174CZYŻEWSKI Bartłomiej 1534Towarzystwo SportoweOpen Mężczyzn133M 13321:0000:00:0001:40:58.4001:40:58.40+00:55:1916:493,6
175ADAMCZEWSKI Łukasz 1571LA trenerOpen Mężczyzn134M 13421:1000:00:0001:41:21.9001:41:21.90+00:55:4316:533,6
176HANUSIK Mirosława 1578Pełny Szwong!Open Kobiet42K 4221:1000:00:0001:41:35.7501:41:35.75+00:55:5616:553,5
177WITKOWSKI Damian 1579Pełny Szwong!Open Mężczyzn135M 13521:1000:00:0001:41:35.8501:41:35.85+00:55:5716:553,5
178JĘCZALIK Michał 1651RunanywhereOpen Mężczyzn136M 13622:0000:00:0001:42:45.7001:42:45.70+00:57:0617:073,5
179JACHOWSKI Andrzej 1641CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn137M 13722:0000:00:0001:42:46.0001:42:46.00+00:57:0717:073,5
180BAJSAROWICZ Zuzanna 1661Open Kobiet43K 4322:0000:00:0001:42:46.1501:42:46.15+00:57:0717:073,5
181IHNATOWICZ Łukasz 1665Open Mężczyzn138M 13822:0000:00:0001:42:46.6501:42:46.65+00:57:0717:073,5
182FIRAZA Tomasz 1574LA trenerOpen Mężczyzn139M 13921:1000:00:0001:43:12.7001:43:12.70+00:57:3317:123,5
183KUWERSKI Piotr 1575LA trenerOpen Mężczyzn140M 14021:1000:00:0001:43:13.5501:43:13.55+00:57:3417:123,5
184MAJCHRZAK Agnieszka 1612Dziki z JagodnaOpen Kobiet44K 4421:2000:00:0001:43:22.4001:43:22.40+00:57:4317:133,5
185MAJCHRZAK Damian 1613Dziki z JagodnaOpen Mężczyzn141M 14121:2000:00:0001:43:25.5501:43:25.55+00:57:4617:143,5
186BIŚTA Kamil 1620Open Mężczyzn142M 14221:2000:00:0001:47:40.1501:47:40.15+01:02:0117:563,3
187FISIENIA Monika 1526RUNNPOWEROpen Kobiet45K 4521:0000:00:0001:48:22.2501:48:22.25+01:02:4318:033,3
188SOBÓW Klaudia 1631Open Kobiet46K 4621:2000:00:0001:48:57.2001:48:57.20+01:03:1818:093,3
189SOBKÓW Piotr 1630Open Mężczyzn143M 14321:2000:00:0001:48:57.8001:48:57.80+01:03:1918:093,3
190TARNAWSKA Kinga 1523RUNNPOWEROpen Kobiet47K 4721:0000:00:0001:50:42.5501:50:42.55+01:05:0318:273,3
191STAŃCZYK Krzysztof 1557Open Mężczyzn144M 14421:0000:00:0001:53:15.7501:53:15.75+01:07:3618:523,2
192PAWLICKI Łukasz 1569Korony PolskiOpen Mężczyzn145M 14521:1000:00:0001:58:58.8001:58:58.80+01:13:2019:493,0
193KIRSZNIOK Amalia 1568Korony PolskiOpen Kobiet48K 4821:1000:00:0001:59:00.6501:59:00.65+01:13:2119:503,0
194CHODORSKI Łukasz 1517Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn146M 14621:0000:00:0001:59:52.6501:59:52.65+01:14:1319:583,0
195CHOROBA -TWAROSZ Henryka 1566Korony PolskiOpen Kobiet49K 4921:1000:00:0002:00:06.4502:00:06.45+01:14:2720:013,0
196WIATR Krystian 1570Korony PolskiOpen Mężczyzn147M 14721:1000:00:0002:00:07.1502:00:07.15+01:14:2820:013,0
197DYBAŁA Joanna 1567Korony PolskiOpen Kobiet50K 5021:1000:00:0002:00:07.4002:00:07.40+01:14:2820:013,0
197TOCHOWICZ Jacek 1617Korony PolskiOpen Mężczyzn148M 14821:1000:00:0002:00:07.4002:00:07.40+01:14:2820:013,0
199BUKOWIŃSKI Krzysztof 1565Korony PolskiOpen Mężczyzn149M 14921:1000:00:0002:00:08.0002:00:08.00+01:14:2920:013,0
200BIŚTA Robert 1588Open Mężczyzn150M 15021:1000:00:0002:01:26.1002:01:26.10+01:15:4720:143,0
201MULARCZYK Dawid 1717Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn151M 15121:1000:00:0002:13:46.8002:13:46.80+01:28:0822:172,7
201KRZAK Łukasz 1576Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn151M 15121:1000:00:0002:13:46.8002:13:46.80+01:28:0822:172,7
203POPIJ Katarzyna 1716Open Kobiet51K 5121:2000:00:0002:16:07.1002:16:07.10+01:30:2822:412,6
204MAREK Krzysztof 1626Open Mężczyzn153M 15321:2000:00:0002:16:56.4002:16:56.40+01:31:1722:492,6
205KOWALSKI Piotr 1624Open Mężczyzn154M 15421:2000:00:0002:16:57.5502:16:57.55+01:31:1822:492,6
206GOŁĘBIOWSKA-ŁUSZCZKI Bernarda 1621Open Kobiet52K 5221:2000:00:0002:16:58.4002:16:58.40+01:31:1922:492,6
207DUDEK Agata 1590Open Kobiet53K 5321:1000:00:0002:29:24.0502:29:24.05+01:43:4524:542,4
Znaleziono 207 wynik(ów)