RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RYNKIEWICZ Mateusz 75NEXTREME09:001M 209:0000:28:53.80 5:4610,4
2GAWLAK Damian 76Spectrum team09:002M 609:0000:32:04.45+00:03:106:249,4
3KOSTUCHA Damian 70Husaria Race Team 09:003M 3509:0000:42:34.45+00:13:408:307,0
4JURCZYŃSKI Igor 8209:004M 9309:0000:56:32.45+00:27:3811:185,3
5MARKIEWICZ Kuba 8509:005M 9409:0000:56:33.10+00:27:3911:185,3
6PNIEWSKA Karolina 57BigYellowFoot Adventure Team09:006K 1009:0000:59:14.65+00:30:2011:505,1
7KUCZYŃSKI Paweł 56BigYellowFoot Adventue Team 09:007M 11709:0000:59:15.65+00:30:2111:515,1
8SZPAKOWSKI Jacek 64EXTREME WAYS09:008M 12609:0001:00:05.50+00:31:1112:015,0
9FIEJKA Remigiusz 62EXTREME WAYS09:009M 12909:0001:00:42.90+00:31:4912:084,9
10KOSIŃSKI Tomasz 63EXTREME WAYS09:0010M 13609:0001:01:27.45+00:32:3312:174,9
11PLEWKA Daniel 8609:0011M 13709:0001:01:34.20+00:32:4012:184,9
12KUTERA Michał 60Essa Team09:0012M 15409:0001:03:40.95+00:34:4712:444,7
13KUJAWA Małgorzata 8409:0013K 3209:0001:05:12.95+00:36:1913:024,6
13GÓRECKA Anna 8109:0013K 3209:0001:05:12.95+00:36:1913:024,6
15PRZYBYSZ Michał 8709:0015M 18009:0001:06:00.00+00:37:0613:124,5
16KOSOWSKI Michał 59Essa Team09:0016M 18809:0001:06:33.80+00:37:4013:184,5
17ŁYŻWA Kamil 61Essa Team09:0017M 18909:0001:06:34.90+00:37:4113:184,5
18KOSOWSKI Bartosz 58Essa Team09:0018M 19009:0001:06:36.25+00:37:4213:194,5
19SKOLIK Andrzej 8809:0019M 20109:0001:08:36.60+00:39:4213:434,4
20FRANASZEK Tomasz 65FranaszkoweLove09:0020M 21909:0001:09:53.70+00:40:5913:584,3
21JAKUBOWSKA Anna 66FranaszkoweLove09:0021K 5209:0001:09:53.95+00:41:0013:584,3
22WILCZEK Lukasz 67GLADIATOR TEAM09:0022M 22309:0001:10:00.05+00:41:0614:004,3
23GŁOWACKI Bartosz 8009:0023M 22809:0001:10:08.75+00:41:1414:014,3
24FIKUS Anna 7909:0024K 9609:0001:19:50.50+00:50:5615:583,8
25KORENKIEWICZ Anna 8309:0025K 9709:0001:19:53.10+00:50:5915:583,8
26WIOSEK Wojciech 74Husaria Race Team 09:0026M 35909:0001:31:46.20+01:02:5218:213,3
27REGUŁA Szczepan 72Husaria Race Team 09:0027M 36009:0001:31:46.40+01:02:5218:213,3
28LELOCH Michał 71Husaria Race Team 09:0028M 37309:0001:37:40.00+01:08:4619:323,1
29KIELISIAK Marek 69Husaria Race Team 09:0029M 37409:0001:37:40.55+01:08:4619:323,1
30GÓRECKA Ewa 68Husaria Race Team 09:0030K 16209:0001:37:51.30+01:08:5719:343,1
31SZCZYPEK Katarzyna 73Husaria Race Team 09:0031K 17609:00   
Znaleziono 31 wynik(ów)