RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KUZNICKI Pawel 17910:201M 4910:2000:47:27.15 9:296,3
2KOZAK Arkadiusz 17710:202M 5410:2000:47:44.20+00:00:179:326,3
3BARAŃSKI Maciek 21310:203M 5510:2000:47:44.30+00:00:179:326,3
4DUSZEŃKO Wojciech 16910:204M 5610:2000:47:55.10+00:00:279:356,3
5RYBACKI Błażej 163RMF4RT Gladiators10:205M 7910:2000:51:51.75+00:04:2410:225,8
6SAWICKI Adrian 18610:206M 8210:2000:52:32.40+00:05:0510:305,7
7GAJEWSKI Jacek 17010:207M 18210:2001:06:12.15+00:18:4513:144,5
7WIECZOREK Bartosz 18710:207M 18210:2001:06:12.15+00:18:4513:144,5
9SKÓRA Marcin 17310:209M 18410:2001:06:12.30+00:18:4513:144,5
10PTASZYŃSKA Agnieszka 58210:2010K 3910:2001:07:51.20+00:20:2413:344,4
11DUDEK Dariusz 58110:2011M 19910:2001:07:51.80+00:20:2413:344,4
12SZCZEPANEK Robert 165Turboślimaki10:2012M 20510:2001:08:51.15+00:21:2413:464,4
12KORNAS Agnieszka 164Turboślimaki10:2012K 4410:2001:08:51.15+00:21:2413:464,4
14SZYPERSKI Maciej 166Turboślimaki10:2014M 20610:2001:08:51.25+00:21:2413:464,4
15KOWALSKI Robert 17610:2015M 21510:2001:09:13.50+00:21:4613:504,3
16PASZKOWSKI Tomasz 18210:2016M 21610:2001:09:13.70+00:21:4613:504,3
17POPIS Kacper 18510:2017M 22410:2001:10:02.20+00:22:3514:004,3
18KARWAT Dawid 17210:2018M 22510:2001:10:02.90+00:22:3514:004,3
19MROZIŃSKI Maciej 14910:2019M 22610:2001:10:03.00+00:22:3514:004,3
20JAGODZIŃSKA Martyna 17110:2020K 8110:2001:16:23.70+00:28:5615:163,9
21LISIECKI Konrad 18010:2021M 29210:2001:16:24.20+00:28:5715:163,9
22PAJDA Mateusz 18310:2022M 29310:2001:16:24.40+00:28:5715:163,9
23WIETRZYCKI Marcin 162Rebellion Of Free Runners10:2023M 29410:2001:16:35.70+00:29:0815:193,9
24SZOPA Tomasz 155HOOAH10:2024M 33210:2001:22:30.30+00:35:0316:303,6
25KULIGOWSKA Marlena 17810:2025K 11310:2001:22:30.35+00:35:0316:303,6
26GIERLICH Agnieszka 130Gang Tosiaków10:2026K 11610:2001:23:03.90+00:35:3616:363,6
27GIBALSKA Martyna 129Gang Tosiaków10:2027K 11710:2001:23:03.95+00:35:3616:363,6
28ANTOSIAK Kuba 127Gang Tosiaków10:2028M 33510:2001:23:04.10+00:35:3616:363,6
29ANTOSIAK Przemysław 128Gang Tosiaków10:2029M 33610:2001:23:04.20+00:35:3716:363,6
30NIESŁUCHOWSKI Łukasz 153Big Dick Baobab10:2030M 35010:2001:26:55.90+00:39:2817:233,5
31RUTKOWSKI Tomasz 154Big Dick Baobab10:2031M 35110:2001:26:56.50+00:39:2917:233,5
32PAROL Diana 18410:2032K 14310:2001:32:26.90+00:44:5918:293,2
32WNOROWSKA Magdalena 161Nie W Szczepionkę Team10:2032K 14310:2001:32:26.90+00:44:5918:293,2
32WALKOWSKA Jekatierina 160Nie W Szczepionkę Team10:2032K 14310:2001:32:26.90+00:44:5918:293,2
35WIŚNIEWSKI Arkadiusz 18810:2035M 36410:2001:32:27.50+00:45:0018:293,2
36LEWANDOWSKI Przemysław 158Nie W Szczepionkę Team10:2036M 36510:2001:32:27.90+00:45:0018:293,2
37OSUCH Dorota 156Nie W Szczepionkę Team10:2037K 14610:2001:32:28.60+00:45:0118:293,2
38LICHAŃSKA Karolina 159Nie W Szczepionkę Team10:2038K 14710:2001:32:29.25+00:45:0218:293,2
39GRYŻEWSKI Karol 157Nie W Szczepionkę Team10:2039M 36610:2001:32:29.45+00:45:0218:293,2
Znaleziono 39 wynik(ów)