RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ZIÓŁEK Krzysztof 209POWER TRAINING10:301M 3910:3000:45:33.10 9:066,6
2ŻUCHOWSKI Wojciech 195Dzikie Turbo Ptysie10:302M 5210:3000:47:37.85+00:02:049:316,3
3KNYT Grzegorz 197HYPERFORM10:303M 6610:3000:49:31.75+00:03:589:546,1
4ALEKSIŃSKI Paweł 21110:304M 13910:3001:01:38.80+00:16:0512:194,9
5ALEKSIŃSKA Małgorzata 21010:305K 1710:3001:01:38.90+00:16:0512:194,9
6JANAS Wojtek 37710:306M 14810:3001:02:53.00+00:17:1912:344,8
7ORYCH Maciej 201HYPERFORM10:307M 17910:3001:05:53.85+00:20:2013:104,6
8ELBA Robert 196HYPERFORM10:308M 18610:3001:06:18.55+00:20:4513:154,5
9ŁABECKI Wojciech 199HYPERFORM10:309M 19210:3001:06:49.60+00:21:1613:214,5
10LIPSKI Jakub 203JRG Błonie10:3010M 20210:3001:08:36.85+00:23:0313:434,4
11MAŃKOWSKI Wojciech 204JRG Błonie10:3011M 20810:3001:08:58.20+00:23:2513:474,3
12DOLNIAK Damian 202JRG Błonie10:3012M 22710:3001:10:08.70+00:24:3514:014,3
13KSIĘŻAK Sylwester 198HYPERFORM10:3013M 23310:3001:10:19.65+00:24:4614:034,3
14LEWANDOWSKI Marcin 200HYPERFORM10:3014M 23610:3001:10:26.75+00:24:5314:054,3
15RUSEK Krzysztof 21610:3015M 26010:3001:13:05.35+00:27:3214:374,1
16KWIATKOWSKA Maja 190atomowe krasnale10:3016K 7410:3001:15:39.95+00:30:0615:074,0
17PRZEPIÓRA Jacek 191atomowe krasnale10:3017M 28510:3001:15:40.25+00:30:0715:084,0
18STRZELCZYK Magdalena 21910:3018K 7510:3001:15:44.60+00:30:1115:084,0
19STRZELCZYK Tomasz 22010:3019M 28610:3001:15:44.85+00:30:1115:084,0
20GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 207POWER TRAINING10:3020K 8010:3001:16:10.85+00:30:3715:143,9
21MACHELSKA Agata 18110:3021K 8510:3001:18:24.75+00:32:5115:403,8
22MANIARA Adam 168United Runners10:3022M 30710:3001:18:25.65+00:32:5215:413,8
23WARYSZAK Sławomir 194BAMBUSY10:3023M 32510:3001:20:42.75+00:35:0916:083,7
24RACZYŃSKA Konstancja 192BAMBUSY10:3024K 9910:3001:20:42.80+00:35:0916:083,7
25SIEMINSKI Robert 21710:3025M 34110:3001:24:19.50+00:38:4616:513,6
26MARTYNOWICZ Dariusz 21510:3026M 34210:3001:24:19.70+00:38:4616:513,6
27SKOWROŃSKA Monika 21810:3027K 12110:3001:24:20.10+00:38:4716:523,6
28BĄK Beata 21210:3028K 12210:3001:24:20.50+00:38:4716:523,6
29WARYSZAK Kacper 193BAMBUSY10:3029M 39410:3001:51:26.70+01:05:5322:172,7
Znaleziono 29 wynik(ów)