RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OSKROBA Tomasz 225Dzikie Borsuki10:401M 410:4000:31:32.95 6:189,5
2CHYBOWSKI Rafał 223Dzikie Borsuki10:402M 510:4000:31:48.05+00:00:156:219,4
3PABIN Paweł 25010:403M 2110:4000:40:04.85+00:08:318:007,5
4MICHALAK Paweł 224Dzikie Borsuki10:404M 2410:4000:40:58.10+00:09:258:117,3
5BRODZIAK Andrzej 21410:405M 4710:4000:47:14.10+00:15:419:266,4
6TUPACZEWSKI Piotr 222Bielańskie Riki-tiki10:406M 15310:4001:03:27.40+00:31:5412:414,7
7KURPIOS Milena 221Bielańskie Riki-tiki10:407K 2510:4001:04:06.00+00:32:3312:494,7
8MITAL Artur 24810:408M 17510:4001:05:29.85+00:33:5613:054,6
9CIULIŃSKA-RĘBECKA Iwona 24010:409K 4210:4001:08:08.45+00:36:3513:374,4
10JANKOWSKI Andrzej 58310:4010M 20010:4001:08:08.90+00:36:3513:374,4
11MICHALAK Grzegorz 24710:4011M 20410:4001:08:50.40+00:37:1713:464,4
12DEREK Maciej 226Grzmoty Posejdona10:4012M 23410:4001:10:23.45+00:38:5014:044,3
13BYLINKA Marek 23910:4013M 23510:4001:10:23.95+00:38:5114:044,3
14ŁUKASZEWSKI Łukasz 24310:4014M 24810:4001:11:50.45+00:40:1714:224,2
15KRYSIAK Marjena 52110:4015K 5610:4001:11:50.65+00:40:1714:224,2
16SOLIŃSKI Piotr 25110:4016M 25310:4001:12:16.95+00:40:4414:274,2
17MATRACKA Magdalena 231Runmageddonowe Świry 10:4017K 6910:4001:13:36.65+00:42:0314:434,1
18CZERNIKOWSKI Daniel 230Runmageddonowe Świry 10:4018M 26710:4001:13:36.70+00:42:0314:434,1
19TURLEJ Paweł 25210:4019M 28210:4001:15:28.10+00:43:5515:054,0
20MATYSIAK Jakub 24610:4020M 28710:4001:15:47.85+00:44:1415:094,0
21DOMAGAŁA Joanna 24110:4021K 8810:4001:18:49.20+00:47:1615:453,8
22OTOLIŃSKI Mateusz 24910:4022M 31410:4001:18:52.50+00:47:1915:463,8
23MATULKA Michał 24510:4023M 31710:4001:18:58.50+00:47:2515:473,8
24MAGDALIŃSKA Żaneta 24410:4024K 11210:4001:22:29.70+00:50:5616:293,6
25ZAWIDZKA Katarzyna 232Runmageddonowe Świry 10:4025K 11410:4001:22:30.65+00:50:5716:303,6
26MIROŃCZUK Piotr 228Miro Team10:4026M 35810:4001:30:46.15+00:59:1318:093,3
27KRASIŃSKA Monika 227Miro Team10:4027K 14010:4001:30:46.20+00:59:1318:093,3
28PIETRZAK Dominik 235W zimnej wodzie kąpani10:4028M 36110:4001:31:48.50+01:00:1518:213,3
29PIECH Mateusz 234W zimnej wodzie kąpani10:4029M 36210:4001:31:52.25+01:00:1918:223,3
30RYBAK Paweł 237W zimnej wodzie kąpani10:4030M 36310:4001:31:54.15+01:00:2118:223,3
31RYBAK Justyna Monika 236W zimnej wodzie kąpani10:4031K 14110:4001:31:54.95+01:00:2218:223,3
32ZYGMUNT Katarzyna 238W zimnej wodzie kąpani10:4032K 14210:4001:31:55.70+01:00:2218:233,3
33HYRA Katarzyna 24210:4033K 16910:4001:41:27.75+01:09:5420:173,0
34MAŁEK Hanna 233United Runners10:4034K 17010:4001:41:27.85+01:09:5420:173,0
35STRUSZKIEWICZ Aleksandra 229POWER TRAINING10:4035K 17110:4001:41:27.95+01:09:5520:173,0
36KORULCZYK Michał 17410:4036M 39210:4001:50:29.20+01:18:5622:052,7
37KORULCZYK Roksana 17510:4037K 17510:4001:50:29.40+01:18:5622:052,7
38KORULCZYK Marcin 167United Runners10:4038M 39310:4001:50:29.50+01:18:5622:052,7
Znaleziono 38 wynik(ów)