RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GÓRSKI Jan 255Husaria Race Team 10:501M 2210:5000:40:39.10 8:077,4
2OLCZYK Bartłomiej 27010:502M 14010:5001:02:06.90+00:21:2712:254,8
3RATAJCZAK Agata 27210:503K 3410:5001:05:22.00+00:24:4213:044,6
4OLBRYŚ Adam 26910:504M 17410:5001:05:22.05+00:24:4213:044,6
5TUROWSKI Piotr 27310:505M 18110:5001:06:02.70+00:25:2313:124,5
6KRYSZTOFIK Maciej 26510:506M 25010:5001:12:00.25+00:31:2114:244,2
7BENES Konrad 26610:507M 25210:5001:12:00.90+00:31:2114:244,2
8OZIEMKIEWICZ Katarzyna 27110:508K 6310:5001:12:38.95+00:31:5914:314,1
9JAROŃ Bartosz 26310:509M 25710:5001:12:40.50+00:32:0114:324,1
10LIPIŃSKA Julita 26710:5010K 6510:5001:12:42.15+00:32:0314:324,1
11DOLIŃSKI Bartosz 26110:5011M 30510:5001:18:09.90+00:37:3015:373,8
12KOSTRZEWA Anita 26410:5012K 9010:5001:19:16.85+00:38:3715:513,8
13GNATOWSKI Bartosz 26210:5013M 31810:5001:19:16.90+00:38:3715:513,8
14ŻYŁKA Dorota 27610:5014K 11010:5001:22:28.90+00:41:4916:293,6
15WIELOGÓRSKA Agnieszka 27410:5015K 11110:5001:22:29.30+00:41:5016:293,6
16ANDRZEJUK Agnieszka 25710:5016K 11510:5001:22:33.15+00:41:5416:303,6
17NYGA Michał 256Szczurołapy10:5017M 33710:5001:23:09.45+00:42:3016:373,6
18MOSZCZYNSKA Kinga 32110:5018K 11810:5001:23:09.55+00:42:3016:373,6
19NASIADKA Mateusz 26810:5019M 34410:5001:24:40.85+00:44:0116:563,5
20BUKOWSKI Mateusz 26010:5020M 34510:5001:24:41.05+00:44:0116:563,5
21ZDUNEK Adam 27510:5021M 34610:5001:24:41.40+00:44:0216:563,5
22KOWALCZUK Agata 253HARDCORY10:5022K 12310:5001:26:29.50+00:45:5017:173,5
22SŁODKOWSKI Marek 254HARDCORY10:5022M 34810:5001:26:29.50+00:45:5017:173,5
24BŁAZIŃSKI Paweł 25810:5024M 37510:5001:37:46.55+00:57:0719:333,1
25BŁAZIŃSKI Witold 25910:5025M 37610:5001:37:49.45+00:57:1019:333,1
Znaleziono 25 wynik(ów)