RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MIZGALSKI Jacek 277DZIADY OCR11:501M 1111:5000:36:11.60 7:148,3
2MOLSA Konrad 280Kwiow11:502M 3211:5000:42:19.20+00:06:078:277,1
3JÓSZCZUK Jordan 279Kwiow11:503M 3311:5000:42:19.30+00:06:078:277,1
4KOCYBA Bartek 28811:504M 7211:5000:50:26.95+00:14:1510:055,9
5MAZON Daniel 29311:505M 7311:5000:50:27.05+00:14:1510:055,9
6MATERNY Łukasz 29211:506M 7511:5000:50:45.00+00:14:3310:095,9
7DĄBROSZ Paweł 278Kwiow11:507M 8811:5000:55:31.25+00:19:1911:065,4
8BARGIELSKA Małgorzata 282Paulina dawaj11:508K 2211:5001:02:53.40+00:26:4112:344,8
9NAWOROL Aleksandra 29611:509K 3111:5001:05:12.55+00:29:0013:024,6
10MURAT Krzysztof 29511:5010M 17011:5001:05:13.90+00:29:0213:024,6
11OŁDAK Daniel 29711:5011M 22211:5001:09:57.40+00:33:4513:594,3
12RANT Adam 283Paulina dawaj11:5012M 23711:5001:10:28.85+00:34:1714:054,3
13SĄCZAWA Filip 30111:5013M 24311:5001:11:04.00+00:34:5214:124,2
14SWARBUŁA Jarosław 30311:5014M 28011:5001:15:18.45+00:39:0615:034,0
15WYPYCH Sebastian 30411:5015M 29711:5001:17:03.90+00:40:5215:243,9
16RACHOCKA Marzena 29911:5016K 9111:5001:19:37.30+00:43:2515:553,8
17KUCHAREK Katarzyna 29011:5017K 9211:5001:19:37.45+00:43:2515:553,8
18KRAWCZYK Kinga 28911:5018K 9311:5001:19:37.60+00:43:2615:553,8
19ŻERO Piotr 30511:5019M 32111:5001:19:54.15+00:43:4215:583,8
20MORAWIEC Jagoda 29411:5020K 12411:5001:26:34.00+00:50:2217:183,5
21GIEMZA Korneliusz 28711:5021M 35211:5001:27:20.85+00:51:0917:283,4
22SERZYSKO-WIECZOREK Bernadeta 30211:5022K 12811:5001:27:22.85+00:51:1117:283,4
23DOMARECKI Marek 28611:5023M 35311:5001:27:23.20+00:51:1117:283,4
24RUGIEŃ Dorota 30011:5024K 12911:5001:27:24.25+00:51:1217:283,4
25POPIELUCH Milena 29811:5025K 13011:5001:27:24.70+00:51:1317:283,4
26BŁĘDOWSKI Michał 28511:5026M 39711:50   
Znaleziono 26 wynik(ów)