RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SKRĘTY Patryk 341Eden Runners12:101M 1612:1000:38:49.50 7:457,7
2PACYGON Tomek 340Eden Runners12:102M 3412:1000:42:32.05+00:03:428:307,1
3OŚCIK Krzysztof 350Vikings Run Team12:103M 4512:1000:47:05.10+00:08:159:256,4
4STANIAK Piotr 36312:104M 7012:1000:50:03.05+00:11:1310:006,0
5WINKLER Mateusz 351Vikings Run Team12:105M 8012:1000:52:16.95+00:13:2710:275,7
6WRÓBEL Agnieszka 349Torpeda Race Team12:106K 212:1000:52:21.05+00:13:3110:285,7
7BRATKOWSKI Pawel 348Torpeda Race Team12:107M 8112:1000:52:23.05+00:13:3310:285,7
8SOPEL Wojciech 36212:108M 8712:1000:55:22.90+00:16:3311:045,4
9BUDZYŃSKI Michał 35312:109M 9712:1000:57:33.90+00:18:4411:305,2
10DUSZYŃSKI Krzysztof 35612:1010M 11212:1000:58:41.25+00:19:5111:445,1
11KUBIAK Maciej 35712:1011M 12512:1001:00:05.40+00:21:1512:015,0
12SACHAJKO Sławek 36112:1012M 12712:1001:00:10.85+00:21:2112:025,0
13DEKA Kamil 35412:1013M 14912:1001:02:54.10+00:24:0412:344,8
14WITKOWSKA Angelika 36512:1014K 2312:1001:02:54.20+00:24:0412:344,8
15ANDRZEJEWSKI Kamil 337Beye Kohane12:1015M 17812:1001:05:51.75+00:27:0213:104,6
16ANDRZEJEWSKA Monika 336Beye Kohane12:1016K 3512:1001:05:51.95+00:27:0213:104,6
17KASPRZAK Sebastian 587Spectrum team12:1017M 19412:1001:07:14.10+00:28:2413:264,5
18WOJTKOWSKA Agata 347Spectrum team12:1018K 4712:1001:09:05.10+00:30:1513:494,3
19WIŚNIEWSKI Tomasz 346Spectrum team12:1019M 21312:1001:09:05.70+00:30:1613:494,3
20SZTYLKA Sylwia 36412:1020K 5112:1001:09:20.60+00:30:3113:524,3
21KWAPISZ Dawid 35812:1021M 21712:1001:09:21.35+00:30:3113:524,3
22RACHWAŁ Marcin 36012:1022M 22012:1001:09:54.05+00:31:0413:584,3
23PIGOŃ Mikołaj 343Skowronki12:1023M 22112:1001:09:55.20+00:31:0513:594,3
24PIGOŃ Julian 342Skowronki12:1024M 24112:1001:11:01.20+00:32:1114:124,2
24SKOWROŃSKI Cezary 344Skowronki12:1024M 24112:1001:11:01.20+00:32:1114:124,2
26BIAŁOBŁOCKI Kacper 338Biegające Chlory12:1026M 27312:1001:14:00.40+00:35:1014:484,1
27JANIAK Łukasz 339Biegające Chlory12:1027M 27412:1001:14:00.75+00:35:1114:484,1
28DORACZYŃSKA-ROSTEK Joanna 35512:1028K 16312:1001:38:15.80+00:59:2619:393,1
29BADOWSKA Paulina 35212:1029K 16412:1001:38:16.75+00:59:2719:393,1
Znaleziono 29 wynik(ów)