RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MUSIAŁ Krzysztof 510LOTAMS Team14:101M 1914:1000:39:44.70 7:567,6
2DOBROWOLSKI Kamil 509Bestie OCR Legionowo14:102M 4814:1000:47:14.80+00:07:309:266,4
3NARLOCH Jakub 52414:103M 8514:1000:54:38.55+00:14:5310:555,5
4PIECYK Piotr 52714:104M 8614:1000:54:39.95+00:14:5510:555,5
5BAIŃSKI Łukasz 51414:105M 9614:1000:57:18.60+00:17:3311:275,2
6KOZAK Bartosz 51914:106M 10414:1000:58:20.10+00:18:3511:405,1
7KRZYŻANOWSKI Krzysztof 52214:107M 11114:1000:58:39.40+00:18:5411:435,1
8BILIŃSKA Joanna 51514:108K 914:1000:58:40.05+00:18:5511:445,1
9ŚWIERCZYNSKI Mariusz 53014:109M 11814:1000:59:29.50+00:19:4411:535,0
10ŚLEDŹ Artur 52914:1010M 11914:1000:59:29.85+00:19:4511:535,0
11DUDZIAK Bartosz 51614:1011M 12214:1000:59:39.10+00:19:5411:555,0
12DUDZIAK Magda 51714:1012K 1114:1000:59:39.15+00:19:5411:555,0
13SYCZ Michał 53114:1013M 16514:1001:04:56.60+00:25:1112:594,6
14WIŚNIEWSKI Eryk 53214:1014M 16614:1001:04:56.70+00:25:1212:594,6
15PILAWSKA Daria 52814:1015K 3614:1001:06:03.90+00:26:1913:124,5
16OPALA Maciej 52614:1016M 20914:1001:09:02.40+00:29:1713:484,3
17OPALA Anna 52514:1017K 4614:1001:09:03.55+00:29:1813:484,3
18MELNYK Andrii 52314:1018M 21214:1001:09:04.15+00:29:1913:484,3
19ZHUK Tina 53414:1019K 4914:1001:09:07.50+00:29:2213:494,3
20ZHUCHKO Maryia 53314:1020K 5014:1001:09:09.35+00:29:2413:494,3
21PILAWSKI Piotr 513Runmageddonowe Świry 14:1021M 25514:1001:12:32.30+00:32:4714:304,1
22NIEMCZYK Paweł 49914:1022M 26914:1001:13:47.80+00:34:0314:454,1
23FEDEROWICZ Beata 51814:1023K 7314:1001:15:34.40+00:35:4915:064,0
24CZYCZUK Mateusz 511Połamani lecz wygrani14:1024M 28314:1001:15:34.75+00:35:5015:064,0
25KALINOWSKI Cezary 512Połamani lecz wygrani14:1025M 28414:1001:15:35.30+00:35:5015:074,0
Znaleziono 25 wynik(ów)