RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1HUSARIA RACE TEAMJan Górski
Damian Kostucha
Emil Marcula
Jakub Czarnecki
Jakub Maliszewski
00:40:39.10
00:42:34.45
00:46:16.85
00:46:52.70
00:48:28.80
03:44:49.000
2POWER TRAININGMichał Sadowski
Marcel Mierzicki
Krzysztof Ziółek
Paulina Rybak
Michał Mrozik
00:32:41.85
00:43:04.40
00:45:33.10
00:54:11.35
00:56:26.35
03:51:55.000
3SPECTRUM TEAMDamian Gawlak
Sebastian Kasprzak
Artur Urzykowski
Sebastian Kasprzak
Agata Wojtkowska
00:32:04.45
00:47:05.95
00:50:29.55
01:07:14.10
01:09:05.10
04:25:57.000
4BRYGIERY OCRDaniel Malczewski
Tomasz Malczewski
Łukasz Janicki
Konrad Baran
Krzysztof Imiński
00:49:12.55
00:49:32.95
00:58:52.90
00:59:36.20
00:59:54.20
04:37:06.000
5SAHATYStanislau Hryshyn
Hanna Krypinevich
Aleh Sakhashchyk
Yahor Daronin
Yauheni Danilkin
00:58:32.00
00:58:32.30
00:58:33.70
00:58:36.15
00:58:36.65
04:52:49.000
6HYPERFORMGrzegorz Knyt
Maciej Orych
Robert Elba
Wojciech Łabecki
Sylwester Księżak
00:49:31.75
01:05:53.85
01:06:18.55
01:06:49.60
01:10:19.65
05:18:50.000
7RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYŁukasz Pięta
Rafał Jagliński
Alicja Jaglińska
Piotr Pilawski
Magdalena Matracka
00:48:22.95
01:04:22.10
01:04:22.40
01:12:32.30
01:13:36.65
05:23:14.000
8NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMFilip Kowalewski
Michał Tkaczyk
Karolina Gańko
Jekatierina Walkowska
Magdalena Wnorowska
00:40:53.70
01:02:10.00
01:02:10.20
01:32:26.90
01:32:26.90
05:50:05.000
9UNITED RUNNERSDamian Krysztofiak
Wojciech Chołaściński
Adam Maniara
Kacper Ptasiński
Małgorzata Kalinowska
00:41:02.40
01:11:11.40
01:18:25.65
01:26:52.75
01:38:38.85
06:16:08.000
10BOXING TEAMZofia Górnaś
Agnieszka Ptaszek
Tomasz Górnaś
Wiktoria Wanna
Malgorzata Macińska
01:15:50.30
01:15:51.20
01:15:51.20
01:15:51.50
01:15:51.65
06:19:14.000
11HEHE BIEGAMYGabriel Kuchta
Marlena Fronczek
Rafał Kuchta
Paweł Ugolik
Justyna Przyborowska
01:18:25.30
01:18:25.50
01:18:25.75
01:18:26.05
01:18:26.35
06:32:07.000
12WILK TRENUJE FAMILY (WTF)Radosław Kitala
Rafał Roguski
Magdalena Katolo
Tomasz Łukasik
Maryna Vorona
01:10:14.15
01:33:45.50
01:34:16.80
01:34:46.10
01:34:57.00
07:27:58.000
13ASSAYMaciej Kamiński
Adrian Flisiuk
Piotr Bobowski
Piotr Czyżewski
Natalia Tomecka
00:59:51.20
01:39:16.75
01:39:16.85
01:39:20.30
01:39:20.75
07:37:03.000
14W ZIMNEJ WODZIE KĄPANIDominik Pietrzak
Mateusz Piech
Paweł Rybak
Justyna Monika Rybak
Katarzyna Zygmunt
01:31:48.50
01:31:52.25
01:31:54.15
01:31:54.95
01:31:55.70
07:39:23.000
15SIMPLEX TEAMBartosz Ciemiecki
Krystyna Waga
PAULINA ZAWADZKA
MONIKA SZEJBACH
RENATA SASYNIUK
01:36:15.15
01:36:17.90
01:36:20.25
01:36:20.45
01:36:20.80
08:01:32.000
16PSYCHIATRYK KOPERNIKAMilena Szokalak
Michał Podgórski
Karolina Puła
Agnieszka Domaciuk
Rafał Wójcik
01:48:18.25
01:48:18.65
01:48:18.85
01:48:19.55
01:48:31.80
09:01:44.000
Znaleziono 16 wynik(ów)