RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KRAWIECKI Mateusz 428RMG_ALLSTARS13:301M 113:3000:27:03.20 5:2411,1
2RYNKIEWICZ Mateusz 75NEXTREME09:001M 209:0000:28:53.80+00:01:505:4610,4
3BUGAJ Mariusz 131Hardcorowe Wychylylybymy10:101M 310:1000:30:17.20+00:03:146:039,9
4OSKROBA Tomasz 225Dzikie Borsuki10:401M 410:4000:31:32.95+00:04:296:189,5
5CHYBOWSKI Rafał 223Dzikie Borsuki10:402M 510:4000:31:48.05+00:04:446:219,4
6GAWLAK Damian 76Spectrum team09:002M 609:0000:32:04.45+00:05:016:249,4
7BIENIECKI Jaro 2008:301M 708:3000:32:06.20+00:05:036:259,3
8SADOWSKI Michał 16POWER TRAINING08:302M 808:3000:32:41.85+00:05:386:329,2
9JÓŹWICKI Karol 404OUTDOOR TRAINING12:301M 912:3000:33:15.20+00:06:126:399,0
10RYNKIEWICZ Agnieszka 19RMG All Stars08:303K 108:3000:34:11.00+00:07:076:508,8
11OGIŃSKI Szymon 32512:001M 1012:0000:35:48.25+00:08:457:098,4
12MIZGALSKI Jacek 277DZIADY OCR11:501M 1111:5000:36:11.60+00:09:087:148,3
13JANUSZEWSKI Andrzej 49314:001M 1214:0000:37:08.60+00:10:057:258,1
14SZACHNA Leszek 3008:304M 1308:3000:38:08.45+00:11:057:377,9
15ŁYSIK Piotr 2408:305M 1408:3000:38:12.95+00:11:097:387,9
16WOŁCZYK Mariusz 18RMF4RT Gladiators08:306M 1508:3000:38:17.85+00:11:147:397,8
17SKRĘTY Patryk 341Eden Runners12:101M 1612:1000:38:49.50+00:11:467:457,7
18PONTUS Piotr 15010:102M 1710:1000:38:50.35+00:11:477:467,7
19ROMAŃCZUK Tomasz 406OUTDOOR TRAINING12:302M 1812:3000:39:15.50+00:12:127:517,6
20MUSIAŁ Krzysztof 510LOTAMS Team14:101M 1914:1000:39:44.70+00:12:417:567,6
21PAWLINA Jarosław 5309:101M 2009:1000:39:59.00+00:12:557:597,5
22PABIN Paweł 25010:403M 2110:4000:40:04.85+00:13:018:007,5
23GÓRSKI Jan 255Husaria Race Team 10:501M 2210:5000:40:39.10+00:13:358:077,4
24KOWALEWSKI Filip 10Nie W Szczepionkę Team08:307M 2308:3000:40:53.70+00:13:508:107,3
25MICHALAK Paweł 224Dzikie Borsuki10:404M 2410:4000:40:58.10+00:13:548:117,3
26ANUSZCZYK Mariusz 46213:302M 2513:3000:41:00.10+00:13:568:127,3
27DRĄŻKOWSKI Piotr 37412:201M 2612:2000:41:00.40+00:13:578:127,3
28KRYSZTOFIAK Damian 314United Runners12:002M 2712:0000:41:02.40+00:13:598:127,3
29BYKOWSKI Andrzej 48814:002M 2814:0000:41:16.35+00:14:138:157,3
30DEPTUŁA Mariusz 11109:102M 2909:1000:41:26.70+00:14:238:177,2
31GOŁĘBIOWSKI Tomasz 56715:001M 3015:0000:41:48.85+00:14:458:217,2
32HEJZA Jakub 14410:103M 3110:1000:42:01.15+00:14:578:247,1
33MOLSA Konrad 280Kwiow11:502M 3211:5000:42:19.20+00:15:168:277,1
34JÓSZCZUK Jordan 279Kwiow11:503M 3311:5000:42:19.30+00:15:168:277,1
35PACYGON Tomek 340Eden Runners12:102M 3412:1000:42:32.05+00:15:288:307,1
36KOSTUCHA Damian 70Husaria Race Team 09:003M 3509:0000:42:34.45+00:15:318:307,0
37MIERZICKI Marcel 14POWER TRAINING08:308M 3608:3000:43:04.40+00:16:018:367,0
38MUGDA Sebastian 5208:501M 3708:5000:44:36.35+00:17:338:556,7
39KRAWCZAK Karol 46513:401M 3813:4000:44:58.30+00:17:558:596,7
40ZIÓŁEK Krzysztof 209POWER TRAINING10:301M 3910:3000:45:33.10+00:18:299:066,6
41MARCULA Emil 366Husaria Race Team 12:202M 4012:2000:46:16.85+00:19:139:156,5
42PAKUŁA Bartosz 1Bielańskie Riki-tiki08:309M 4108:3000:46:35.80+00:19:329:196,4
43CZARNECKI Jakub 44Husaria Race Team 08:502M 4208:5000:46:52.70+00:19:499:226,4
44IWANOWSKI Kamil 41612:303M 4312:3000:46:57.05+00:19:539:236,4
45ROSŁON Krzysiek 57515:002M 4415:0000:46:59.50+00:19:569:236,4
46OŚCIK Krzysztof 350Vikings Run Team12:103M 4512:1000:47:05.10+00:20:019:256,4
47KASPRZAK Sebastian 345Spectrum team12:003M 4612:0000:47:05.95+00:20:029:256,4
48BRODZIAK Andrzej 21410:405M 4710:4000:47:14.10+00:20:109:266,4
49DOBROWOLSKI Kamil 509Bestie OCR Legionowo14:102M 4814:1000:47:14.80+00:20:119:266,4
50KUZNICKI Pawel 17910:201M 4910:2000:47:27.15+00:20:239:296,3
51POLAK Jarosław 57315:003M 5015:0000:47:36.20+00:20:339:316,3
51JANIKOWSKI Dominik 56815:003M 5015:0000:47:36.20+00:20:339:316,3
53ŻUCHOWSKI Wojciech 195Dzikie Turbo Ptysie10:302M 5210:3000:47:37.85+00:20:349:316,3
54WEJKNIS Krzysztof 17RMF4RT08:3010M 5308:3000:47:40.90+00:20:379:326,3
55KOZAK Arkadiusz 17710:202M 5410:2000:47:44.20+00:20:419:326,3
56BARAŃSKI Maciek 21310:203M 5510:2000:47:44.30+00:20:419:326,3
57DUSZEŃKO Wojciech 16910:204M 5610:2000:47:55.10+00:20:519:356,3
58PIĘTA Łukasz 284Runmageddonowe Świry 12:004M 5712:0000:48:22.95+00:21:199:406,2
59MALISZEWSKI Jakub 9Husaria Race Team 08:3011M 5808:3000:48:28.80+00:21:259:416,2
60DODATKO Roman 49114:003M 5914:0000:48:46.30+00:21:439:456,2
61DIUREI Vitalii 48914:004M 6014:0000:48:50.35+00:21:479:466,1
62WALICHNOWSKI Konrad 55914:401M 6114:4000:48:56.75+00:21:539:476,1
63KAMIŃSKI Marcin 54514:402M 6214:4000:48:57.35+00:21:549:476,1
64MALCZEWSKI Daniel 5BRYGIERY OCR08:3012M 6308:3000:49:12.55+00:22:099:506,1
65MINENKO Volodymyr 32NP - NG08:401M 6408:4000:49:13.90+00:22:109:506,1
66SLIPCHENKO Oleksii 33NP - NG08:402M 6508:4000:49:14.15+00:22:109:506,1
67KNYT Grzegorz 197HYPERFORM10:303M 6610:3000:49:31.75+00:22:289:546,1
68MALCZEWSKI Tomasz 6BRYGIERY OCR08:3013M 6708:3000:49:32.95+00:22:299:546,1
69LATOSI Adrian 49714:005M 6814:0000:49:39.40+00:22:369:556,0
70GALINDO Ruben 41512:304M 6912:3000:49:59.45+00:22:569:596,0
71STANIAK Piotr 36312:104M 7012:1000:50:03.05+00:22:5910:006,0
72KUCZ Wojciech 29112:005M 7112:0000:50:26.65+00:23:2310:055,9
73KOCYBA Bartek 28811:504M 7211:5000:50:26.95+00:23:2310:055,9
74MAZON Daniel 29311:505M 7311:5000:50:27.05+00:23:2310:055,9
75URZYKOWSKI Artur 310Spectrum team12:006M 7412:0000:50:29.55+00:23:2610:055,9
76MATERNY Łukasz 29211:506M 7511:5000:50:45.00+00:23:4110:095,9
77ZBIEĆ Marek 39312:203M 7612:2000:51:34.65+00:24:3110:185,8
78SZUCHNIK Aleksander 38912:204M 7712:2000:51:34.90+00:24:3110:185,8
79MATEJCZYK Artur 405OUTDOOR TRAINING12:305M 7812:3000:51:38.90+00:24:3510:195,8
80RYBACKI Błażej 163RMF4RT Gladiators10:205M 7910:2000:51:51.75+00:24:4810:225,8
81WINKLER Mateusz 351Vikings Run Team12:105M 8012:1000:52:16.95+00:25:1310:275,7
82WRÓBEL Agnieszka 349Torpeda Race Team12:106K 212:1000:52:21.05+00:25:1710:285,7
83BRATKOWSKI Pawel 348Torpeda Race Team12:107M 8112:1000:52:23.05+00:25:1910:285,7
84SAWICKI Adrian 18610:206M 8210:2000:52:32.40+00:25:2910:305,7
85WANIEWSKI Łukasz 56014:403M 8314:4000:53:42.70+00:26:3910:445,6
86TRUSZKOWSKI Kamil 55814:404M 8414:4000:54:02.95+00:26:5910:485,6
87RYBAK Paulina 15POWER TRAINING08:3014K 308:3000:54:11.35+00:27:0810:505,5
88NARLOCH Jakub 52414:103M 8514:1000:54:38.55+00:27:3510:555,5
89PIECYK Piotr 52714:104M 8614:1000:54:39.95+00:27:3610:555,5
90SOPEL Wojciech 36212:108M 8712:1000:55:22.90+00:28:1911:045,4
91DĄBROSZ Paweł 278Kwiow11:507M 8811:5000:55:31.25+00:28:2811:065,4
92KRZYŻANOWSKI Julian 14709:103M 8909:1000:55:42.75+00:28:3911:085,4
93RYMARCZYK Paulina 2808:3015K 408:3000:55:53.50+00:28:5011:105,4
94MISIUKIEWICZ Arkadiusz 14810:104M 9010:1000:55:59.05+00:28:5511:115,4
95RYBICKI Mateusz 33112:007M 9112:0000:56:00.80+00:28:5711:125,4
96MROZIK Michał 309POWER TRAINING12:008M 9212:0000:56:26.35+00:29:2311:175,3
97JURCZYŃSKI Igor 8209:004M 9309:0000:56:32.45+00:29:2911:185,3
98MARKIEWICZ Kuba 8509:005M 9409:0000:56:33.10+00:29:2911:185,3
99WAWRZYNIECKI Daniel 47113:402M 9513:4000:56:53.05+00:29:4911:225,3
100SKONECZNA Karolina 481Drużyna drużyna14:006K 514:0000:57:05.70+00:30:0211:255,3
101WRÓBEL Małgorzata 482Drużyna drużyna14:007K 614:0000:57:05.75+00:30:0211:255,3
102BAIŃSKI Łukasz 51414:105M 9614:1000:57:18.60+00:30:1511:275,2
103URBANIAK Sandra 39012:205K 712:2000:57:30.00+00:30:2611:305,2
104BUDZYŃSKI Michał 35312:109M 9712:1000:57:33.90+00:30:3011:305,2
105ZALEWSKI Marcin 3808:403M 9808:4000:57:34.55+00:30:3111:305,2
106ZALEWSKI Jacek 3708:404M 9908:4000:57:34.85+00:30:3111:305,2
107FIRST Tomasz 11POWER TRAINING08:3016M 10008:3000:57:35.50+00:30:3211:315,2
108CZERWONIEC Andrzej 37312:206M 10112:2000:57:36.00+00:30:3211:315,2
109ŁUSZCZYNA Robert 41912:306M 10212:3000:57:53.35+00:30:5011:345,2
110MATECKI Jakub 46813:403M 10313:4000:58:03.70+00:31:0011:365,2
111KOZAK Bartosz 51914:106M 10414:1000:58:20.10+00:31:1611:405,1
112HRYSHYN Stanislau 592SAHATY13:404M 10513:4000:58:32.00+00:31:2811:425,1
113KRYPINEVICH Hanna 446SAHATY13:405K 813:4000:58:32.30+00:31:2911:425,1
114SAKHASHCHYK Aleh 448SAHATY13:406M 10613:4000:58:33.70+00:31:3011:425,1
115DARONIN Yahor 444SAHATY13:407M 10713:4000:58:36.15+00:31:3211:435,1
116DANILKIN Yauheni 443SAHATY13:408M 10813:4000:58:36.65+00:31:3311:435,1
117CIESIELSKI Kamil 2108:3017M 10908:3000:58:37.05+00:31:3311:435,1
118RZEPECKI Piotr 2908:3018M 11008:3000:58:37.25+00:31:3411:435,1
119KRZYŻANOWSKI Krzysztof 52214:107M 11114:1000:58:39.40+00:31:3611:435,1
120BILIŃSKA Joanna 51514:108K 914:1000:58:40.05+00:31:3611:445,1
121DUSZYŃSKI Krzysztof 35612:1010M 11212:1000:58:41.25+00:31:3811:445,1
122KRÓLICKI Konrad 31912:009M 11312:0000:58:46.05+00:31:4211:455,1
122SKRZOS Tomasz 33212:009M 11312:0000:58:46.05+00:31:4211:455,1
124CZERNICKI Kacper 41312:307M 11512:3000:58:50.25+00:31:4711:465,1
125JANICKI Łukasz 4BRYGIERY OCR08:3019M 11608:3000:58:52.90+00:31:4911:465,1
126PNIEWSKA Karolina 57BigYellowFoot Adventure Team09:006K 1009:0000:59:14.65+00:32:1111:505,1
127KUCZYŃSKI Paweł 56BigYellowFoot Adventue Team 09:007M 11709:0000:59:15.65+00:32:1211:515,1
128ŚWIERCZYNSKI Mariusz 53014:109M 11814:1000:59:29.50+00:32:2611:535,0
129ŚLEDŹ Artur 52914:1010M 11914:1000:59:29.85+00:32:2611:535,0
130KĘSIK Łukasz 11309:104M 12009:1000:59:36.10+00:32:3211:555,0
131BARAN Konrad 2BRYGIERY OCR08:3020M 12108:3000:59:36.20+00:32:3311:555,0
132DUDZIAK Bartosz 51614:1011M 12214:1000:59:39.10+00:32:3511:555,0
133DUDZIAK Magda 51714:1012K 1114:1000:59:39.15+00:32:3511:555,0
134KAMIŃSKI Maciej 122Assay08:405M 12308:4000:59:51.20+00:32:4811:585,0
135IMIŃSKI Krzysztof 3BRYGIERY OCR08:3021M 12408:3000:59:54.20+00:32:5111:585,0
136KUBIAK Maciej 35712:1011M 12512:1001:00:05.40+00:33:0212:015,0
137SZPAKOWSKI Jacek 64EXTREME WAYS09:008M 12609:0001:00:05.50+00:33:0212:015,0
138SACHAJKO Sławek 36112:1012M 12712:1001:00:10.85+00:33:0712:025,0
139LEBEDEVA Veronika 57909:105K 1209:1001:00:34.95+00:33:3112:065,0
140ŚLESIŃSKI Kamil 11709:106M 12809:1001:00:35.10+00:33:3112:075,0
141FIEJKA Remigiusz 62EXTREME WAYS09:009M 12909:0001:00:42.90+00:33:3912:084,9
142NERĆ Karolina 3608:406K 1308:4001:00:44.65+00:33:4112:084,9
143LEANOVICH Aliaksei 447SAHATY13:409M 13013:4001:00:45.80+00:33:4212:094,9
144KRUPIŃSKA Wiola 54914:405K 1414:4001:00:52.35+00:33:4912:104,9
145RULAK Jerzy 55514:406M 13114:4001:00:53.95+00:33:5012:104,9
146KALINKA Yana 445SAHATY13:4010K 1513:4001:01:00.80+00:33:5712:124,9
147BRUSIŁO Bartosz 37212:207M 13212:2001:01:15.45+00:34:1212:154,9
148ZIELINKO Patrycjusz 5508:503M 13308:5001:01:17.05+00:34:1312:154,9
149CHODZICKI Rafał Jan 4908:504M 13408:5001:01:17.10+00:34:1312:154,9
150RAJEWSKA Aleksandra 43813:303K 1613:3001:01:23.95+00:34:2012:164,9
151GOŁOŚ Sylwester 43213:304M 13513:3001:01:24.75+00:34:2112:164,9
152KOSIŃSKI Tomasz 63EXTREME WAYS09:0010M 13609:0001:01:27.45+00:34:2412:174,9
153PLEWKA Daniel 8609:0011M 13709:0001:01:34.20+00:34:3112:184,9
154KOWALIK Karol 2308:3022M 13808:3001:01:38.20+00:34:3512:194,9
155ALEKSIŃSKI Paweł 21110:304M 13910:3001:01:38.80+00:34:3512:194,9
156ALEKSIŃSKA Małgorzata 21010:305K 1710:3001:01:38.90+00:34:3512:194,9
157OLCZYK Bartłomiej 27010:502M 14010:5001:02:06.90+00:35:0312:254,8
158PALONKA Bartłomiej 42212:308M 14112:3001:02:08.10+00:35:0412:254,8
159JURKOWSKA Jolanta 37812:208K 1812:2001:02:09.30+00:35:0612:254,8
160TKACZYK Michał 99Nie W Szczepionkę Team09:107M 14209:1001:02:10.00+00:35:0612:264,8
161GAŃKO Karolina 98Nie W Szczepionkę Team09:108K 1909:1001:02:10.20+00:35:0712:264,8
162MACHUL Kacper 369WSB12:209M 14312:2001:02:19.55+00:35:1612:274,8
163LIPIEC Maciej 368WSB12:2010M 14412:2001:02:19.65+00:35:1612:274,8
164RAKOWSKI Daniel 370WSB12:2011M 14512:2001:02:19.70+00:35:1612:274,8
165BUSZMAN Michał 3408:407M 14608:4001:02:22.65+00:35:1912:284,8
166GARNUSZEK Anita 12POWER TRAINING08:3023K 2008:3001:02:34.10+00:35:3012:304,8
167MYRLAK Maciej 32212:0011M 14712:0001:02:47.20+00:35:4412:334,8
168SZLACHTA-MYRLAK Maria 33412:0012K 2112:0001:02:51.05+00:35:4712:344,8
169JANAS Wojtek 37710:306M 14810:3001:02:53.00+00:35:4912:344,8
170BARGIELSKA Małgorzata 282Paulina dawaj11:508K 2211:5001:02:53.40+00:35:5012:344,8
171DEKA Kamil 35412:1013M 14912:1001:02:54.10+00:35:5012:344,8
172WITKOWSKA Angelika 36512:1014K 2312:1001:02:54.20+00:35:5112:344,8
173KOBRYŃSKA Marta 96Kocie Mordy09:109K 2409:1001:03:08.25+00:36:0512:374,8
173WŁODARCZYK Grzegorz 97Kocie Mordy09:109M 15009:1001:03:08.25+00:36:0512:374,8
175LECH Kajetan 55114:407M 15114:4001:03:20.95+00:36:1712:404,7
176JÓŹWIAK Piotr 54314:408M 15214:4001:03:21.05+00:36:1712:404,7
177TUPACZEWSKI Piotr 222Bielańskie Riki-tiki10:406M 15310:4001:03:27.40+00:36:2412:414,7
178KUTERA Michał 60Essa Team09:0012M 15409:0001:03:40.95+00:36:3712:444,7
179TURCHAN Maciej 57713:305M 15513:3001:03:43.75+00:36:4012:444,7
180WIŚNIEWSKI Marcel 44013:306M 15613:3001:04:04.40+00:37:0112:484,7
181KURPIOS Milena 221Bielańskie Riki-tiki10:407K 2510:4001:04:06.00+00:37:0212:494,7
182MERINO Juan Francisco 43513:307M 15713:3001:04:10.25+00:37:0712:504,7
183MOJSYM Krzysztof 38312:2012M 15812:2001:04:10.35+00:37:0712:504,7
184PIASECKA Karolina 38612:2013K 2612:2001:04:10.40+00:37:0712:504,7
185WIŚNIEWSKI Norbert 44113:308M 15913:3001:04:10.60+00:37:0712:504,7
186CHOROŚ Sylwia 43113:309K 2713:3001:04:11.80+00:37:0812:504,7
187SZULIM Tomasz 43913:3010M 16013:3001:04:11.85+00:37:0812:504,7
188KARAŚ Magdalena 43313:3011K 2813:3001:04:12.30+00:37:0912:504,7
189KANIA Marcin 54614:409M 16114:4001:04:20.10+00:37:1612:524,7
190BROMA Adam 538Edeleo team14:4010M 16214:4001:04:20.60+00:37:1712:524,7
191JAGLIŃSKI Rafał 430Runmageddonowe Świry 13:3012M 16313:3001:04:22.10+00:37:1812:524,7
192JAGLIŃSKA Alicja 429Runmageddonowe Świry 13:3013K 2913:3001:04:22.40+00:37:1912:524,7
193WÓJCICKA Aleksandra 39112:2014K 3012:2001:04:34.90+00:37:3112:544,6
194ZNAJDEK Arkadiusz 39412:2015M 16412:2001:04:38.70+00:37:3512:554,6
195SYCZ Michał 53114:1013M 16514:1001:04:56.60+00:37:5312:594,6
196WIŚNIEWSKI Eryk 53214:1014M 16614:1001:04:56.70+00:37:5312:594,6
197KRZOSA Radek 536Dekadenci14:4011M 16714:4001:05:00.65+00:37:5713:004,6
198WÓJCICKI Lukasz 39212:2016M 16812:2001:05:05.80+00:38:0213:014,6
199SEROCZYŃSKI Adrian 38712:2017M 16912:2001:05:11.10+00:38:0713:024,6
200NAWOROL Aleksandra 29611:509K 3111:5001:05:12.55+00:38:0913:024,6
201KUJAWA Małgorzata 8409:0013K 3209:0001:05:12.95+00:38:0913:024,6
201GÓRECKA Anna 8109:0013K 3209:0001:05:12.95+00:38:0913:024,6
203MURAT Krzysztof 29511:5010M 17011:5001:05:13.90+00:38:1013:024,6
204KAMIŃSKI Marcin 402Melvit team12:309M 17112:3001:05:20.10+00:38:1613:044,6
205MRÓZ Adrian 42012:3010M 17212:3001:05:20.40+00:38:1713:044,6
206BIAŁOBRZESKI Jan 403Melvit team12:3011M 17312:3001:05:20.95+00:38:1713:044,6
207RATAJCZAK Agata 27210:503K 3410:5001:05:22.00+00:38:1813:044,6
208OLBRYŚ Adam 26910:504M 17410:5001:05:22.05+00:38:1813:044,6
209MITAL Artur 24810:408M 17510:4001:05:29.85+00:38:2613:054,6
210LA CAVA Fabrizio 563Kochamy Pierogi Professional Racing Team15:005M 17615:0001:05:33.35+00:38:3013:064,6
211KOSNO Rafal 562Kochamy Pierogi Professional Racing Team15:006M 17715:0001:05:34.10+00:38:3013:064,6
212ANDRZEJEWSKI Kamil 337Beye Kohane12:1015M 17812:1001:05:51.75+00:38:4813:104,6
213ANDRZEJEWSKA Monika 336Beye Kohane12:1016K 3512:1001:05:51.95+00:38:4813:104,6
214ORYCH Maciej 201HYPERFORM10:307M 17910:3001:05:53.85+00:38:5013:104,6
215PRZYBYSZ Michał 8709:0015M 18009:0001:06:00.00+00:38:5613:124,5
216TUROWSKI Piotr 27310:505M 18110:5001:06:02.70+00:38:5913:124,5
217PILAWSKA Daria 52814:1015K 3614:1001:06:03.90+00:39:0013:124,5
218GAJEWSKI Jacek 17010:207M 18210:2001:06:12.15+00:39:0813:144,5
218WIECZOREK Bartosz 18710:207M 18210:2001:06:12.15+00:39:0813:144,5
220SKÓRA Marcin 17310:209M 18410:2001:06:12.30+00:39:0913:144,5
221MARCHLEWICZ Kamila 5108:505K 3708:5001:06:12.35+00:39:0913:144,5
222RYBACKI Piotr 5408:506M 18508:5001:06:12.55+00:39:0913:144,5
223ELBA Robert 196HYPERFORM10:308M 18610:3001:06:18.55+00:39:1513:154,5
224MELEIRO Rui 564Kochamy Pierogi Professional Racing Team15:007M 18715:0001:06:23.05+00:39:1913:164,5
225KOSOWSKI Michał 59Essa Team09:0016M 18809:0001:06:33.80+00:39:3013:184,5
226ŁYŻWA Kamil 61Essa Team09:0017M 18909:0001:06:34.90+00:39:3113:184,5
227KOSOWSKI Bartosz 58Essa Team09:0018M 19009:0001:06:36.25+00:39:3313:194,5
228KĘDZIORA Łukasz 473Paprykarze13:501M 19113:5001:06:43.90+00:39:4013:204,5
229CHARZEWSKA Milena 472Paprykarze13:502K 3813:5001:06:45.20+00:39:4213:214,5
230ŁABECKI Wojciech 199HYPERFORM10:309M 19210:3001:06:49.60+00:39:4613:214,5
231KRAWCZAK Kamil 43413:3014M 19313:3001:06:53.75+00:39:5013:224,5
232KASPRZAK Sebastian 587Spectrum team12:1017M 19412:1001:07:14.10+00:40:1013:264,5
233KRZEMIŃSKI Łukasz 56915:008M 19515:0001:07:32.60+00:40:2913:304,4
234MAZUREK Maciej 49814:008M 19614:0001:07:33.70+00:40:3013:304,4
235KŁOSKOWSKI Jakub 49414:009M 19714:0001:07:35.30+00:40:3213:314,4
236PAWELSKI Oskar 38512:2018M 19812:2001:07:49.25+00:40:4613:334,4
237PTASZYŃSKA Agnieszka 58210:2010K 3910:2001:07:51.20+00:40:4813:344,4
238DUDEK Dariusz 58110:2011M 19910:2001:07:51.80+00:40:4813:344,4
239WOJTASIK Agnieszka 58512:0013K 4012:0001:08:04.15+00:41:0013:364,4
240KALINOWSKA Ilona 58412:0014K 4112:0001:08:04.35+00:41:0113:364,4
241CIULIŃSKA-RĘBECKA Iwona 24010:409K 4210:4001:08:08.45+00:41:0513:374,4
242JANKOWSKI Andrzej 58310:4010M 20010:4001:08:08.90+00:41:0513:374,4
243SKOLIK Andrzej 8809:0019M 20109:0001:08:36.60+00:41:3313:434,4
244LIPSKI Jakub 203JRG Błonie10:3010M 20210:3001:08:36.85+00:41:3313:434,4
245FRĄCZAK Dawid 37612:2019M 20312:2001:08:50.25+00:41:4713:464,4
246MICHALAK Grzegorz 24710:4011M 20410:4001:08:50.40+00:41:4713:464,4
247STAŃCZAK Aneta 15210:105K 4310:1001:08:50.65+00:41:4713:464,4
248SZCZEPANEK Robert 165Turboślimaki10:2012M 20510:2001:08:51.15+00:41:4713:464,4
248KORNAS Agnieszka 164Turboślimaki10:2012K 4410:2001:08:51.15+00:41:4713:464,4
250SZYPERSKI Maciej 166Turboślimaki10:2014M 20610:2001:08:51.25+00:41:4813:464,4
251PODBIELSKA Gosia 42312:3012K 4512:3001:08:57.10+00:41:5313:474,4
252PODBIELSKI Krystian 42412:3013M 20712:3001:08:57.30+00:41:5413:474,4
253MAŃKOWSKI Wojciech 204JRG Błonie10:3011M 20810:3001:08:58.20+00:41:5513:474,3
254OPALA Maciej 52614:1016M 20914:1001:09:02.40+00:41:5913:484,3
255KISZKURNO Daniel 14510:106M 21010:1001:09:02.60+00:41:5913:484,3
256RUTKOWSKI Adam 15110:107M 21110:1001:09:03.00+00:41:5913:484,3
257OPALA Anna 52514:1017K 4614:1001:09:03.55+00:42:0013:484,3
258MELNYK Andrii 52314:1018M 21214:1001:09:04.15+00:42:0013:484,3
259WOJTKOWSKA Agata 347Spectrum team12:1018K 4712:1001:09:05.10+00:42:0113:494,3
260WIŚNIEWSKI Tomasz 346Spectrum team12:1019M 21312:1001:09:05.70+00:42:0213:494,3
260BIEŃ Julia 535Dekadenci14:4012K 4814:4001:09:05.70+00:42:0213:494,3
262PAWEŁKIEWICZ Grzegorz 537Dekadenci14:4013M 21414:4001:09:06.00+00:42:0213:494,3
263ZHUK Tina 53414:1019K 4914:1001:09:07.50+00:42:0413:494,3
264ZHUCHKO Maryia 53314:1020K 5014:1001:09:09.35+00:42:0613:494,3
265KOWALSKI Robert 17610:2015M 21510:2001:09:13.50+00:42:1013:504,3
266PASZKOWSKI Tomasz 18210:2016M 21610:2001:09:13.70+00:42:1013:504,3
267SZTYLKA Sylwia 36412:1020K 5112:1001:09:20.60+00:42:1713:524,3
268KWAPISZ Dawid 35812:1021M 21712:1001:09:21.35+00:42:1813:524,3
269MICHALAK Artur 55314:4014M 21814:4001:09:41.30+00:42:3813:564,3
270FRANASZEK Tomasz 65FranaszkoweLove09:0020M 21909:0001:09:53.70+00:42:5013:584,3
271JAKUBOWSKA Anna 66FranaszkoweLove09:0021K 5209:0001:09:53.95+00:42:5013:584,3
272RACHWAŁ Marcin 36012:1022M 22012:1001:09:54.05+00:42:5013:584,3
273PIGOŃ Mikołaj 343Skowronki12:1023M 22112:1001:09:55.20+00:42:5213:594,3
274OŁDAK Daniel 29711:5011M 22211:5001:09:57.40+00:42:5413:594,3
275WILCZEK Lukasz 67GLADIATOR TEAM09:0022M 22309:0001:10:00.05+00:42:5614:004,3
276POPIS Kacper 18510:2017M 22410:2001:10:02.20+00:42:5914:004,3
277KARWAT Dawid 17210:2018M 22510:2001:10:02.90+00:42:5914:004,3
278MROZIŃSKI Maciej 14910:2019M 22610:2001:10:03.00+00:42:5914:004,3
279DOLNIAK Damian 202JRG Błonie10:3012M 22710:3001:10:08.70+00:43:0514:014,3
280GŁOWACKI Bartosz 8009:0023M 22809:0001:10:08.75+00:43:0514:014,3
281ZADROŻNA Olga 39CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW08:507K 5308:5001:10:13.40+00:43:1014:024,3
282KITALA Radosław 104Wilk Trenuje Family (WTF)09:1011M 22909:1001:10:14.15+00:43:1014:024,3
283ZADROŻNY Krzysztof 40CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW08:508M 23008:5001:10:14.20+00:43:1114:024,3
284BISKUP Michał 11009:1012M 23109:1001:10:14.75+00:43:1114:024,3
285KNOPIK Łukasz 89#blues brothers#09:1013M 23209:1001:10:17.35+00:43:1414:034,3
286KSIĘŻAK Sylwester 198HYPERFORM10:3013M 23310:3001:10:19.65+00:43:1614:034,3
287DEREK Maciej 226Grzmoty Posejdona10:4012M 23410:4001:10:23.45+00:43:2014:044,3
288BYLINKA Marek 23910:4013M 23510:4001:10:23.95+00:43:2014:044,3
289LEWANDOWSKI Marcin 200HYPERFORM10:3014M 23610:3001:10:26.75+00:43:2314:054,3
290RANT Adam 283Paulina dawaj11:5012M 23711:5001:10:28.85+00:43:2514:054,3
291SŁAWSKI Jan 55714:4015M 23814:4001:10:56.30+00:43:5314:114,2
292SŁAWSKA Aneta 55614:4016K 5414:4001:10:56.40+00:43:5314:114,2
293KOSMOWSKI Krzysztof 54814:4017M 23914:4001:10:57.55+00:43:5414:114,2
294MALUGA Mateusz 55214:4018M 24014:4001:10:57.85+00:43:5414:114,2
295PIGOŃ Julian 342Skowronki12:1024M 24112:1001:11:01.20+00:43:5814:124,2
295SKOWROŃSKI Cezary 344Skowronki12:1024M 24112:1001:11:01.20+00:43:5814:124,2
297SĄCZAWA Filip 30111:5013M 24311:5001:11:04.00+00:44:0014:124,2
298HOLC Piotr 2208:3024M 24408:3001:11:06.30+00:44:0314:134,2
299CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 100United Runners09:1014M 24509:1001:11:11.40+00:44:0814:144,2
300PONSKI Cezary 11609:1015M 24609:1001:11:35.90+00:44:3214:194,2
301KOWALCZYK Tomasz 11409:1016M 24709:1001:11:40.60+00:44:3714:204,2
302ŁUKASZEWSKI Łukasz 24310:4014M 24810:4001:11:50.45+00:44:4714:224,2
303FIJAŁKOWSKA Marta 460Sportera OCR13:3015K 5513:3001:11:50.60+00:44:4714:224,2
304KRYSIAK Marjena 52110:4015K 5610:4001:11:50.65+00:44:4714:224,2
305SOSZYŃSKI Robert 461Sportera OCR13:3016M 24913:3001:11:50.70+00:44:4714:224,2
306KRYSZTOFIK Maciej 26510:506M 25010:5001:12:00.25+00:44:5714:244,2
307PASIEKA Damian 367trener24h.com.pl12:2020M 25112:2001:12:00.35+00:44:5714:244,2
308BENES Konrad 26610:507M 25210:5001:12:00.90+00:44:5714:244,2
309KARBOWSKA Karolina 46413:4011K 5713:4001:12:07.40+00:45:0414:254,2
310ŁĄTKOWSKA Kinga 46613:4012K 5813:4001:12:07.65+00:45:0414:254,2
311ŁĄTKOWSKA Mirka 46713:4013K 5913:4001:12:07.85+00:45:0414:254,2
312SOLIŃSKI Piotr 25110:4016M 25310:4001:12:16.95+00:45:1314:274,2
313CHACINSKA Karolina 46313:4014K 6013:4001:12:20.50+00:45:1714:284,1
314MATKOWSKA Martyna 46913:4015K 6113:4001:12:28.10+00:45:2414:294,1
315MIERZEJEWSKA Anna 57115:009K 6215:0001:12:31.15+00:45:2714:304,1
316MIKOŁAJCZYK Adrian 57215:0010M 25415:0001:12:31.70+00:45:2814:304,1
317PILAWSKI Piotr 513Runmageddonowe Świry 14:1021M 25514:1001:12:32.30+00:45:2914:304,1
318OZIEMKIEWICZ Katarzyna 27110:508K 6310:5001:12:38.95+00:45:3514:314,1
319PIEKART Bartosz 47013:4016M 25613:4001:12:39.65+00:45:3614:314,1
320JAROŃ Bartosz 26310:509M 25710:5001:12:40.50+00:45:3714:324,1
321LEGWANT Karolina 58813:4017K 6413:4001:12:40.60+00:45:3714:324,1
322LIPIŃSKA Julita 26710:5010K 6510:5001:12:42.15+00:45:3814:324,1
323KARMUSIK Norbert 58913:4018M 25813:4001:12:42.40+00:45:3914:324,1
324SZTENDEL Wojciech 50614:0010M 25914:0001:12:43.70+00:45:4014:324,1
325RUSEK Krzysztof 21610:3015M 26010:3001:13:05.35+00:46:0214:374,1
326BORKOWSKI Jarosław 4808:509M 26108:5001:13:08.50+00:46:0514:374,1
327DĘBSKI Robert 5008:5010M 26208:5001:13:09.65+00:46:0614:374,1
328WILCZYŃSKI Artur 139Klub Sportowy Dragon10:108M 26310:1001:13:11.75+00:46:0814:384,1
329WILCZYŃSKA Milena 138Klub Sportowy Dragon10:109K 6610:1001:13:11.80+00:46:0814:384,1
330KOZYRA Krzysiek 311To nie są leszcze Stefan!12:0015M 26412:0001:13:23.90+00:46:2014:404,1
331OGRODOWCZYK Jakub 313To nie są leszcze Stefan!12:0016M 26512:0001:13:24.95+00:46:2114:404,1
332MODZELEWSKI Mikołaj 312To nie są leszcze Stefan!12:0017M 26612:0001:13:27.85+00:46:2414:414,1
333DWORECKA Justyna 539I'm here for beer14:4019K 6714:4001:13:32.85+00:46:2914:424,1
334MIROTA Dominika 541I'm here for beer14:4020K 6814:4001:13:34.55+00:46:3114:424,1
335MATRACKA Magdalena 231Runmageddonowe Świry 10:4017K 6910:4001:13:36.65+00:46:3314:434,1
336CZERNIKOWSKI Daniel 230Runmageddonowe Świry 10:4018M 26710:4001:13:36.70+00:46:3314:434,1
337GABARA Aleksander 540I'm here for beer14:4021M 26814:4001:13:42.55+00:46:3914:444,1
338NIEMCZYK Paweł 49914:1022M 26914:1001:13:47.80+00:46:4414:454,1
339JANISZEWSKI Mikołaj 31812:0018M 27012:0001:13:50.15+00:46:4614:464,1
340JANISZEWSKI Grzegorz 306DZIADY OCR12:0019M 27112:0001:13:50.20+00:46:4714:464,1
341SAK Cezary 7CzakiSport.blogspot.com08:3025M 27208:3001:13:50.85+00:46:4714:464,1
342URBANOWICZ Magdalena 8CzakiSport.blogspot.com08:3026K 7008:3001:13:53.40+00:46:5014:464,1
343BIAŁOBŁOCKI Kacper 338Biegające Chlory12:1026M 27312:1001:14:00.40+00:46:5714:484,1
344JANIAK Łukasz 339Biegające Chlory12:1027M 27412:1001:14:00.75+00:46:5714:484,1
345KOSTENIEWICZ Anna 14610:1010K 7110:1001:14:12.35+00:47:0914:504,0
346COL Kamil 14310:1011M 27510:1001:14:12.90+00:47:0914:504,0
347KOWALCZYK Piotr 3508:408M 27608:4001:14:41.20+00:47:3814:564,0
348PIOTROWSKI Jerzy 126DZIADY OCR08:5011M 27708:5001:14:49.95+00:47:4614:574,0
349NALEWAJCZYK Anna 32312:0020K 7212:0001:14:54.10+00:47:5014:584,0
350GASIOR Rafał 95grupa dobrego baletu09:1017M 27809:1001:15:03.90+00:48:0015:004,0
351BANASZEK Tomasz 94grupa dobrego baletu09:1018M 27909:1001:15:05.00+00:48:0115:014,0
352SWARBUŁA Jarosław 30311:5014M 28011:5001:15:18.45+00:48:1515:034,0
353WIECHETEK Jarosław 11809:1019M 28109:1001:15:19.10+00:48:1515:034,0
354TURLEJ Paweł 25210:4019M 28210:4001:15:28.10+00:48:2415:054,0
355FEDEROWICZ Beata 51814:1023K 7314:1001:15:34.40+00:48:3115:064,0
356CZYCZUK Mateusz 511Połamani lecz wygrani14:1024M 28314:1001:15:34.75+00:48:3115:064,0
357KALINOWSKI Cezary 512Połamani lecz wygrani14:1025M 28414:1001:15:35.30+00:48:3215:074,0
358KWIATKOWSKA Maja 190atomowe krasnale10:3016K 7410:3001:15:39.95+00:48:3615:074,0
359PRZEPIÓRA Jacek 191atomowe krasnale10:3017M 28510:3001:15:40.25+00:48:3715:084,0
360STRZELCZYK Magdalena 21910:3018K 7510:3001:15:44.60+00:48:4115:084,0
361STRZELCZYK Tomasz 22010:3019M 28610:3001:15:44.85+00:48:4115:084,0
362MATYSIAK Jakub 24610:4020M 28710:4001:15:47.85+00:48:4415:094,0
363GÓRNAŚ Zofia 398BOXING TEAM12:3014K 7612:3001:15:50.30+00:48:4715:104,0
364GÓRNAŚ Tomasz 397BOXING TEAM12:3015M 28812:3001:15:51.20+00:48:4815:104,0
364PTASZEK Agnieszka 400BOXING TEAM12:3015K 7712:3001:15:51.20+00:48:4815:104,0
366WANNA Wiktoria 401BOXING TEAM12:3017K 7812:3001:15:51.50+00:48:4815:104,0
367MACIŃSKA Malgorzata 399BOXING TEAM12:3018K 7912:3001:15:51.65+00:48:4815:104,0
368GIBALSKI Jarek 396BOXING TEAM12:3019M 28912:3001:15:51.95+00:48:4815:104,0
369FRĄCKIEWICZ Maciej 395BOXING TEAM12:3020M 29012:3001:15:54.30+00:48:5115:104,0
370GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 207POWER TRAINING10:3020K 8010:3001:16:10.85+00:49:0715:143,9
371NALEWAJCZYK Tomasz 32412:0021M 29112:0001:16:22.15+00:49:1815:163,9
372JAGODZIŃSKA Martyna 17110:2020K 8110:2001:16:23.70+00:49:2015:163,9
373LISIECKI Konrad 18010:2021M 29210:2001:16:24.20+00:49:2115:163,9
374PAJDA Mateusz 18310:2022M 29310:2001:16:24.40+00:49:2115:163,9
375WIETRZYCKI Marcin 162Rebellion Of Free Runners10:2023M 29410:2001:16:35.70+00:49:3215:193,9
376LEWANDOWSKI Linus 426Homokomando13:3017M 29513:3001:16:44.90+00:49:4115:203,9
377OLENDER Kamil 427Homokomando13:3018M 29613:3001:16:45.65+00:49:4215:213,9
378WYPYCH Sebastian 30411:5015M 29711:5001:17:03.90+00:50:0015:243,9
379KUCHARSKA Sylwia 308PACZKOŚWIRY12:0022K 8212:0001:17:17.55+00:50:1415:273,9
380MIELCARZ Marcin 35912:0023M 29812:0001:17:17.85+00:50:1415:273,9
381CZUBAT Paweł 483Dziki z Czechowa14:0011M 29914:0001:17:20.90+00:50:1715:283,9
382ZAWŁOCKA Milena 50714:0012K 8314:0001:17:21.75+00:50:1815:283,9
383ZIELIŃSKI Kamil 50814:0013M 30014:0001:17:22.15+00:50:1815:283,9
384ANYSZKIEWICZ Łukasz 59113:3019M 30113:3001:17:33.50+00:50:3015:303,9
385CZAJKA Szymon 442Beton squad13:3020M 30213:3001:17:34.10+00:50:3015:303,9
386SOBIERAJ Łukasz 59013:3021M 30313:3001:17:38.05+00:50:3415:313,9
387ZAKRZEWSKI Grzegorz 45POWER TRAINING08:5012M 30408:5001:17:44.00+00:50:4015:323,9
388DUDA Paula 56615:0011K 8415:0001:18:06.00+00:51:0215:373,8
389DOLIŃSKI Bartosz 26110:5011M 30510:5001:18:09.90+00:51:0615:373,8
390MACHELSKA Agata 18110:3021K 8510:3001:18:24.75+00:51:2115:403,8
391KUCHTA Gabriel 133Hehe biegamy10:1012M 30610:1001:18:25.30+00:51:2215:413,8
392FRONCZEK Marlena 132Hehe biegamy10:1013K 8610:1001:18:25.50+00:51:2215:413,8
393MANIARA Adam 168United Runners10:3022M 30710:3001:18:25.65+00:51:2215:413,8
394KUCHTA Rafał 134Hehe biegamy10:1014M 30810:1001:18:25.75+00:51:2215:413,8
395UGOLIK Paweł 136Hehe biegamy10:1015M 30910:1001:18:26.05+00:51:2215:413,8
396PRZYBOROWSKA Justyna 135Hehe biegamy10:1016K 8710:1001:18:26.35+00:51:2315:413,8
397SIERADZAN Michał 42Ekipa Sprzątająca08:5013M 31008:5001:18:40.15+00:51:3615:443,8
398ŚLIWIŃSKI Kamil 43Ekipa Sprzątająca08:5014M 31108:5001:18:41.10+00:51:3715:443,8
399MILLER Bartosz 41Ekipa Sprzątająca08:5015M 31208:5001:18:45.80+00:51:4215:453,8
400DOMAGAŁA Joanna 24110:4021K 8810:4001:18:49.20+00:51:4615:453,8
401WYDERKA Agnieszka 56112:3021K 8912:3001:18:50.50+00:51:4715:463,8
402STANIUK Bartosz 33312:3022M 31312:3001:18:50.85+00:51:4715:463,8
403OTOLIŃSKI Mateusz 24910:4022M 31410:4001:18:52.50+00:51:4915:463,8
404PACHULSKI Michał 55415:0012M 31515:0001:18:58.25+00:51:5515:473,8
405BANASZEK Paweł 54215:0013M 31615:0001:18:58.35+00:51:5515:473,8
406MATULKA Michał 24510:4023M 31710:4001:18:58.50+00:51:5515:473,8
407KOSTRZEWA Anita 26410:5012K 9010:5001:19:16.85+00:52:1315:513,8
408GNATOWSKI Bartosz 26210:5013M 31810:5001:19:16.90+00:52:1315:513,8
409JULIKOWSKI Karol 13POWER TRAINING08:3027M 31908:3001:19:32.00+00:52:2815:543,8
410RACHOCKA Marzena 29911:5016K 9111:5001:19:37.30+00:52:3415:553,8
411KUCHAREK Katarzyna 29011:5017K 9211:5001:19:37.45+00:52:3415:553,8
412KRAWCZYK Kinga 28911:5018K 9311:5001:19:37.60+00:52:3415:553,8
413PUPEK Alicja 50214:0014K 9414:0001:19:40.45+00:52:3715:563,8
414OCZAK Katarzyna 50014:0015K 9514:0001:19:40.75+00:52:3715:563,8
415PAJĄK Łukasz 50114:0016M 32014:0001:19:41.05+00:52:3715:563,8
416FIKUS Anna 7909:0024K 9609:0001:19:50.50+00:52:4715:583,8
417KORENKIEWICZ Anna 8309:0025K 9709:0001:19:53.10+00:52:4915:583,8
418ŻERO Piotr 30511:5019M 32111:5001:19:54.15+00:52:5015:583,8
419KRUPA Kacper 565TEAM YOUTH15:0014M 32215:0001:19:59.75+00:52:5615:593,8
420STACHERA Sylwia 50414:0017K 9814:0001:20:03.75+00:53:0016:003,7
421STACHERA Wiktor 50514:0018M 32314:0001:20:06.35+00:53:0316:013,7
422ORLICZ Adam 32612:0024M 32412:0001:20:22.00+00:53:1816:043,7
423WARYSZAK Sławomir 194BAMBUSY10:3023M 32510:3001:20:42.75+00:53:3916:083,7
424RACZYŃSKA Konstancja 192BAMBUSY10:3024K 9910:3001:20:42.80+00:53:3916:083,7
425KACZOR Maria 54414:4022K 10014:4001:20:56.05+00:53:5216:113,7
426KOCZNUR Michał 54714:4023M 32614:4001:20:56.35+00:53:5316:113,7
427GRANUSZEWSKA Mariola 31712:0025K 10112:0001:20:58.35+00:53:5516:113,7
428TROJAK Marek 33512:0026M 32712:0001:20:59.15+00:53:5516:113,7
429REBELKA Małgorzata 32912:0027K 10212:0001:21:02.90+00:53:5916:123,7
430REBELKA Joanna 32812:0028K 10312:0001:21:03.00+00:53:5916:123,7
431RACZEK Marta 57415:0015K 10415:0001:21:05.25+00:54:0216:133,7
431SYREWICZ Iga 57615:0015K 10415:0001:21:05.25+00:54:0216:133,7
433SIKORSKI Piotr 38812:3023M 32812:3001:21:32.55+00:54:2916:183,7
434LICA Sebastian 38212:3024M 32912:3001:21:34.30+00:54:3116:183,7
435LICA Beata 38112:3025K 10612:3001:21:35.45+00:54:3216:193,7
436DUWE Krzysztof 37512:2021M 33012:2001:21:47.95+00:54:4416:213,7
437KOZIOŁ Krzysztof 38012:2022M 33112:2001:21:49.50+00:54:4616:213,7
438NABRDALIK Katarzyna 38412:2023K 10712:2001:21:49.70+00:54:4616:213,7
439PIÓRKOWSKA Marta 43713:3022K 10813:3001:22:24.90+00:55:2116:283,6
440OSTROWICKA Oliwia 32712:0029K 10912:0001:22:28.20+00:55:2516:293,6
441ŻYŁKA Dorota 27610:5014K 11010:5001:22:28.90+00:55:2516:293,6
442WIELOGÓRSKA Agnieszka 27410:5015K 11110:5001:22:29.30+00:55:2616:293,6
443MAGDALIŃSKA Żaneta 24410:4024K 11210:4001:22:29.70+00:55:2616:293,6
444SZOPA Tomasz 155HOOAH10:2024M 33210:2001:22:30.30+00:55:2716:303,6
445KULIGOWSKA Marlena 17810:2025K 11310:2001:22:30.35+00:55:2716:303,6
446ZAWIDZKA Katarzyna 232Runmageddonowe Świry 10:4025K 11410:4001:22:30.65+00:55:2716:303,6
447ANDRZEJUK Agnieszka 25710:5016K 11510:5001:22:33.15+00:55:2916:303,6
448ROMAN Damian 50314:0019M 33314:0001:22:58.45+00:55:5516:353,6
449KOWALSKI Kajetan 49614:0020M 33414:0001:22:58.60+00:55:5516:353,6
450GIERLICH Agnieszka 130Gang Tosiaków10:2026K 11610:2001:23:03.90+00:56:0016:363,6
451GIBALSKA Martyna 129Gang Tosiaków10:2027K 11710:2001:23:03.95+00:56:0016:363,6
452ANTOSIAK Kuba 127Gang Tosiaków10:2028M 33510:2001:23:04.10+00:56:0016:363,6
453ANTOSIAK Przemysław 128Gang Tosiaków10:2029M 33610:2001:23:04.20+00:56:0116:363,6
454NYGA Michał 256Szczurołapy10:5017M 33710:5001:23:09.45+00:56:0616:373,6
455MOSZCZYNSKA Kinga 32110:5018K 11810:5001:23:09.55+00:56:0616:373,6
456MIASTOWSKI Bartłomiej 486Tusia team14:0021M 33814:0001:23:27.65+00:56:2416:413,6
456WIŚNIEWSKA Martyna 487Tusia team14:0021K 11914:0001:23:27.65+00:56:2416:413,6
458DOBROWOLSKI Piotr 49014:0023M 33914:0001:23:52.10+00:56:4816:463,6
459SIEKIERA Rafał 93forBET Runners09:1020M 34009:1001:24:05.60+00:57:0216:493,6
460MARCINIAK Anna 92forBET Runners09:1021K 12009:1001:24:05.90+00:57:0216:493,6
461SIEMINSKI Robert 21710:3025M 34110:3001:24:19.50+00:57:1616:513,6
462MARTYNOWICZ Dariusz 21510:3026M 34210:3001:24:19.70+00:57:1616:513,6
463SKOWROŃSKA Monika 21810:3027K 12110:3001:24:20.10+00:57:1616:523,6
464BĄK Beata 21210:3028K 12210:3001:24:20.50+00:57:1716:523,6
465RUDZIŃSKI Paweł 33012:0030M 34312:0001:24:22.15+00:57:1816:523,6
466NASIADKA Mateusz 26810:5019M 34410:5001:24:40.85+00:57:3716:563,5
467BUKOWSKI Mateusz 26010:5020M 34510:5001:24:41.05+00:57:3716:563,5
468ZDUNEK Adam 27510:5021M 34610:5001:24:41.40+00:57:3816:563,5
469TOMASZEWSKI Sławomir 307MAXIMUS SMT12:0031M 34712:0001:25:21.25+00:58:1817:043,5
470KOWALCZUK Agata 253HARDCORY10:5022K 12310:5001:26:29.50+00:59:2617:173,5
470SŁODKOWSKI Marek 254HARDCORY10:5022M 34810:5001:26:29.50+00:59:2617:173,5
472MORAWIEC Jagoda 29411:5020K 12411:5001:26:34.00+00:59:3017:183,5
473KRASNOVA Mariya 11509:1022K 12509:1001:26:52.55+00:59:4917:223,5
474PTASIŃSKI Kacper 102United Runners09:1023M 34909:1001:26:52.75+00:59:4917:223,5
475NIESŁUCHOWSKI Łukasz 153Big Dick Baobab10:2030M 35010:2001:26:55.90+00:59:5217:233,5
476RUTKOWSKI Tomasz 154Big Dick Baobab10:2031M 35110:2001:26:56.50+00:59:5317:233,5
477PAWLAK Agnieszka 47813:503K 12613:5001:27:19.65+01:00:1617:273,4
478WINIAREK Iga 47913:504K 12713:5001:27:19.95+01:00:1617:273,4
479GIEMZA Korneliusz 28711:5021M 35211:5001:27:20.85+01:00:1717:283,4
480SERZYSKO-WIECZOREK Bernadeta 30211:5022K 12811:5001:27:22.85+01:00:1917:283,4
481DOMARECKI Marek 28611:5023M 35311:5001:27:23.20+01:00:2017:283,4
482RUGIEŃ Dorota 30011:5024K 12911:5001:27:24.25+01:00:2117:283,4
483POPIELUCH Milena 29811:5025K 13011:5001:27:24.70+01:00:2117:283,4
484JURKOWSKI Karol 37912:2024M 35412:2001:28:38.15+01:01:3417:433,4
485RUTKOWSKA Karolina 2708:3028K 13108:3001:28:50.55+01:01:4717:463,4
486RUTKOWSKA Anna 2608:3029K 13208:3001:28:51.15+01:01:4717:463,4
487POŁEĆ Karolina 2508:3030K 13308:3001:28:52.50+01:01:4917:463,4
488DEC Klaudia 41412:3026K 13412:3001:29:26.85+01:02:2317:533,4
489KOSIK Karolina 41812:3027K 13512:3001:29:27.60+01:02:2417:533,4
490RUBACHA Robert 42512:3028M 35512:3001:29:27.90+01:02:2417:533,4
491MUCHA Michał 42112:3029M 35612:3001:29:28.95+01:02:2517:533,4
492OLSZEWSKA Paulina 43613:3023K 13613:3001:29:46.85+01:02:4317:573,3
493GAWLIKOWSKA Dominika 474WuHanki13:505K 13713:5001:29:55.00+01:02:5117:593,3
494SASS Magdalena 475WuHanki13:506K 13813:5001:29:55.05+01:02:5117:593,3
495SKOWRON Arkadiusz 476WuHanki13:507M 35713:5001:30:13.00+01:03:0918:023,3
496KAMIŃSKA Natalia 47713:508K 13913:5001:30:13.30+01:03:1018:023,3
497MIROŃCZUK Piotr 228Miro Team10:4026M 35810:4001:30:46.15+01:03:4218:093,3
498KRASIŃSKA Monika 227Miro Team10:4027K 14010:4001:30:46.20+01:03:4318:093,3
499WIOSEK Wojciech 74Husaria Race Team 09:0026M 35909:0001:31:46.20+01:04:4318:213,3
500REGUŁA Szczepan 72Husaria Race Team 09:0027M 36009:0001:31:46.40+01:04:4318:213,3
501PIETRZAK Dominik 235W zimnej wodzie kąpani10:4028M 36110:4001:31:48.50+01:04:4518:213,3
502PIECH Mateusz 234W zimnej wodzie kąpani10:4029M 36210:4001:31:52.25+01:04:4918:223,3
503RYBAK Paweł 237W zimnej wodzie kąpani10:4030M 36310:4001:31:54.15+01:04:5018:223,3
504RYBAK Justyna Monika 236W zimnej wodzie kąpani10:4031K 14110:4001:31:54.95+01:04:5118:223,3
505ZYGMUNT Katarzyna 238W zimnej wodzie kąpani10:4032K 14210:4001:31:55.70+01:04:5218:233,3
506PAROL Diana 18410:2032K 14310:2001:32:26.90+01:05:2318:293,2
506WNOROWSKA Magdalena 161Nie W Szczepionkę Team10:2032K 14310:2001:32:26.90+01:05:2318:293,2
506WALKOWSKA Jekatierina 160Nie W Szczepionkę Team10:2032K 14310:2001:32:26.90+01:05:2318:293,2
509WIŚNIEWSKI Arkadiusz 18810:2035M 36410:2001:32:27.50+01:05:2418:293,2
510LEWANDOWSKI Przemysław 158Nie W Szczepionkę Team10:2036M 36510:2001:32:27.90+01:05:2418:293,2
511OSUCH Dorota 156Nie W Szczepionkę Team10:2037K 14610:2001:32:28.60+01:05:2518:293,2
512LICHAŃSKA Karolina 159Nie W Szczepionkę Team10:2038K 14710:2001:32:29.25+01:05:2618:293,2
513GRYŻEWSKI Karol 157Nie W Szczepionkę Team10:2039M 36610:2001:32:29.45+01:05:2618:293,2
514PERSIŃSKA Wiktoria 141Są gorsi10:1017K 14810:1001:33:12.25+01:06:0918:383,2
515MIKOŁAJCZYK Klaudyna 140Są gorsi10:1018K 14910:1001:33:13.50+01:06:1018:383,2
516SIWIECKI Michał 142Są gorsi10:1019M 36710:1001:33:16.45+01:06:1318:393,2
517ROGUSKI Rafał 109Wilk Trenuje Family (WTF)09:1024M 36809:1001:33:45.50+01:06:4218:453,2
518KATOLO Magdalena 103Wilk Trenuje Family (WTF)09:1025K 15009:1001:34:16.80+01:07:1318:513,2
519SMAGOWSKI Daniel 484Kiero Kuljega Sp.j.13:4019M 36913:4001:34:34.10+01:07:3018:543,2
520WOJTYNOWSKI Oskar 485Kiero Kuljega Sp.j.13:4020M 37013:4001:34:34.30+01:07:3118:543,2
521ŁUKASIK Tomasz 105Wilk Trenuje Family (WTF)09:1026M 37109:1001:34:46.10+01:07:4218:573,2
522VORONA Maryna 77Wilk Trenuje Family (WTF)09:1027K 15109:1001:34:57.00+01:07:5318:593,2
523PŁOŃSKA Beata 107Wilk Trenuje Family (WTF)09:1028K 15209:1001:35:00.35+01:07:5719:003,2
524CIEMIECKI Bartosz 450Simplex Team13:4021M 37213:4001:36:15.15+01:09:1119:153,1
525WAGA Krystyna 457Simplex Team13:4022K 15313:4001:36:17.90+01:09:1419:153,1
526ZAWADZKA Paulina 459Simplex Team13:4023K 15413:4001:36:20.25+01:09:1719:163,1
527SZEJBACH Monika 455Simplex Team13:4024K 15513:4001:36:20.45+01:09:1719:163,1
528SASYNIUK Renata 453Simplex Team13:4025K 15613:4001:36:20.80+01:09:1719:163,1
529STÓJ Paulina 454Simplex Team13:4026K 15713:4001:36:21.40+01:09:1819:163,1
530LAMORSKA Katarzyna 452Simplex Team13:4027K 15813:4001:36:22.20+01:09:1919:163,1
531DYGUŚ-WATRAK Agata 451Simplex Team13:4028K 15913:4001:36:23.10+01:09:1919:163,1
532WIECZOREK-CIS Joanna 458Simplex Team13:4029K 16013:4001:36:23.45+01:09:2019:163,1
533UGLIS Katarzyna 456Simplex Team13:4030K 16113:4001:36:25.25+01:09:2219:173,1
534LELOCH Michał 71Husaria Race Team 09:0028M 37309:0001:37:40.00+01:10:3619:323,1
535KIELISIAK Marek 69Husaria Race Team 09:0029M 37409:0001:37:40.55+01:10:3719:323,1
536BŁAZIŃSKI Paweł 25810:5024M 37510:5001:37:46.55+01:10:4319:333,1
537BŁAZIŃSKI Witold 25910:5025M 37610:5001:37:49.45+01:10:4619:333,1
538GÓRECKA Ewa 68Husaria Race Team 09:0030K 16209:0001:37:51.30+01:10:4819:343,1
539PAWŁOWSKI Krzysztof 106Wilk Trenuje Family (WTF)09:1029M 37709:1001:37:57.40+01:10:5419:353,1
540DORACZYŃSKA-ROSTEK Joanna 35512:1028K 16312:1001:38:15.80+01:11:1219:393,1
541BADOWSKA Paulina 35212:1029K 16412:1001:38:16.75+01:11:1319:393,1
542KALINOWSKA Małgorzata 101United Runners09:1030K 16509:1001:38:38.85+01:11:3519:433,0
543WILK Sylwester 78Wilk Trenuje Family (WTF)09:1031M 37809:1001:38:43.45+01:11:4019:443,0
544ROGUSKA Kasia 108Wilk Trenuje Family (WTF)09:1032K 16609:1001:38:51.65+01:11:4819:463,0
545FLISIUK Adrian 121Assay10:1020M 37910:1001:39:16.75+01:12:1319:513,0
546BOBOWSKI Piotr 119Assay10:1021M 38010:1001:39:16.85+01:12:1319:513,0
547CZYŻEWSKI Piotr 120Assay10:1022M 38110:1001:39:20.30+01:12:1719:523,0
548TOMECKA Natalia 125Assay10:1023K 16710:1001:39:20.75+01:12:1719:523,0
549KAMIŃSKI Maciej 580Assay10:1024M 38210:1001:39:21.15+01:12:1719:523,0
550MALANOWSKI Konrad 123Assay10:1025M 38310:1001:39:23.30+01:12:2019:523,0
551DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 11209:1033K 16809:1001:39:47.45+01:12:4419:573,0
552BRACHACZEK Bartosz 90Byle Przeżyć Team09:1034M 38409:1001:39:49.00+01:12:4519:573,0
553MACIEJCZEK Kamil 91Byle Przeżyć Team09:1035M 38509:1001:39:49.10+01:12:4519:573,0
554LABUDA Marcin 55014:4024M 38614:4001:40:22.30+01:13:1920:043,0
555HYRA Katarzyna 24210:4033K 16910:4001:41:27.75+01:14:2420:173,0
556MAŁEK Hanna 233United Runners10:4034K 17010:4001:41:27.85+01:14:2420:173,0
557STRUSZKIEWICZ Aleksandra 229POWER TRAINING10:4035K 17110:4001:41:27.95+01:14:2420:173,0
558GRZEŚKA Magnus 57808:5016M 38708:5001:43:45.10+01:16:4120:452,9
559KOZIEJ Łukasz 41712:3030M 38812:3001:48:18.00+01:21:1421:392,8
560SZOKALAK Milena 411Psychiatryk Kopernika12:3031K 17212:3001:48:18.25+01:21:1521:392,8
561PODGÓRSKI Michał 409Psychiatryk Kopernika12:3032M 38912:3001:48:18.65+01:21:1521:392,8
562PUŁA Karolina 410Psychiatryk Kopernika12:3033K 17312:3001:48:18.85+01:21:1521:392,8
563DOMACIUK Agnieszka 408Psychiatryk Kopernika12:3034K 17412:3001:48:19.55+01:21:1621:392,8
564WÓJCIK Rafał 412Psychiatryk Kopernika12:3035M 39012:3001:48:31.80+01:21:2821:422,8
565CHODORSKI Łukasz 407Psychiatryk Kopernika12:3036M 39112:3001:48:32.75+01:21:2921:422,8
566KORULCZYK Michał 17410:4036M 39210:4001:50:29.20+01:23:2622:052,7
567KORULCZYK Roksana 17510:4037K 17510:4001:50:29.40+01:23:2622:052,7
568KORULCZYK Marcin 167United Runners10:4038M 39310:4001:50:29.50+01:23:2622:052,7
569WARYSZAK Kacper 193BAMBUSY10:3029M 39410:3001:51:26.70+01:24:2322:172,7
570ŁUKASIEWICZ Marcin 47Wilk Trenuje Family (WTF)08:5017M 39508:5001:56:22.10+01:29:1823:162,6
571BZDAWKA Jakub 46Wilk Trenuje Family (WTF)08:5018M 39608:5001:58:29.40+01:31:2623:412,5
572SZCZYPEK Katarzyna 73Husaria Race Team 09:0031K 17609:00   
573BŁĘDOWSKI Michał 28511:5026M 39711:50   
574PIETRUSIEWICZ Marek 124Assay10:1026M 39810:10   
Znaleziono 574 wynik(ów)