RUNMAGEDDON POSTAPO WARSZAWA

Organizator:
Runmageddon
Data:
2020-06-27
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
592
Wystartowało:
574
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
571
Na trasie:
3
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Drużyna | 08:30 | 08:40 | 08:50 | 09:00 | 09:10 | 10:10 | 10:20 | 10:30 | 10:40 | 10:50 | 11:50 | 12:00 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 13:30 | 13:40 | 13:50 | 14:00 | 14:10 | 14:40 | 15:00 | 16:00 | 16:20 | 16:40 | 17:00

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria
  
1PAKUŁA Bartosz 1Bielańskie Riki-tiki08:3008:30
2BARAN Konrad 2BRYGIERY OCR08:3008:30
3IMIŃSKI Krzysztof 3BRYGIERY OCR08:3008:30
4JANICKI Łukasz 4BRYGIERY OCR08:3008:30
5MALCZEWSKI Daniel 5BRYGIERY OCR08:3008:30
6MALCZEWSKI Tomasz 6BRYGIERY OCR08:3008:30
7SAK Cezary 7CzakiSport.blogspot.com08:3008:30
8KOWALIK Karol 2308:3008:30
9ŁYSIK Piotr 2408:3008:30
10POŁEĆ Karolina 2508:3008:30
11RUTKOWSKA Anna 2608:3008:30
12RUTKOWSKA Karolina 2708:3008:30
13RYMARCZYK Paulina 2808:3008:30
14RZEPECKI Piotr 2908:3008:30
15SZACHNA Leszek 3008:3008:30
16DĘBSKI Robert 5008:5008:50
17MARCHLEWICZ Kamila 5108:5008:50
18MUGDA Sebastian 5208:5008:50
19PAWLINA Jarosław 5309:1009:10
20RYBACKI Piotr 5408:5008:50
21ZIELINKO Patrycjusz 5508:5008:50
22KUCZYŃSKI Paweł 56BigYellowFoot Adventue Team 09:0009:00
23PNIEWSKA Karolina 57BigYellowFoot Adventure Team09:0009:00
24GAWLAK Damian 76Spectrum team09:0009:00
25VORONA Maryna 77Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
26WILK Sylwester 78Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
27FIKUS Anna 7909:0009:00
28BRACHACZEK Bartosz 90Byle Przeżyć Team09:1009:10
29MACIEJCZEK Kamil 91Byle Przeżyć Team09:1009:10
30MARCINIAK Anna 92forBET Runners09:1009:10
31SIEKIERA Rafał 93forBET Runners09:1009:10
32PAWŁOWSKI Krzysztof 106Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
33KITALA Radosław 104Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
34ŁUKASIK Tomasz 105Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
35KRASNOVA Mariya 11509:1009:10
36PONSKI Cezary 11609:1009:10
37ŚLESIŃSKI Kamil 11709:1009:10
38TOMECKA Natalia 125Assay10:1010:10
39PIOTROWSKI Jerzy 126DZIADY OCR08:5008:50
40ANTOSIAK Kuba 127Gang Tosiaków10:2010:20
41UGOLIK Paweł 136Hehe biegamy10:1010:10
42WILCZYŃSKA Milena 138Klub Sportowy Dragon10:1010:10
43KOSTENIEWICZ Anna 14610:1010:10
44KRZYŻANOWSKI Julian 14709:1009:10
45MISIUKIEWICZ Arkadiusz 14810:1010:10
46LEWANDOWSKI Przemysław 158Nie W Szczepionkę Team10:2010:20
47LICHAŃSKA Karolina 159Nie W Szczepionkę Team10:2010:20
48SZCZEPANEK Robert 165Turboślimaki10:2010:20
49SZYPERSKI Maciej 166Turboślimaki10:2010:20
50KARWAT Dawid 17210:2010:20
51KULIGOWSKA Marlena 17810:2010:20
52KUZNICKI Pawel 17910:2010:20
53PAROL Diana 18410:2010:20
54POPIS Kacper 18510:2010:20
55KWIATKOWSKA Maja 190atomowe krasnale10:3010:30
56KNYT Grzegorz 197HYPERFORM10:3010:30
57KSIĘŻAK Sylwester 198HYPERFORM10:3010:30
58LIPSKI Jakub 203JRG Błonie10:3010:30
59MAŃKOWSKI Wojciech 204JRG Błonie10:3010:30
60ALEKSIŃSKA Małgorzata 21010:3010:30
61ALEKSIŃSKI Paweł 21110:3010:30
62SIEMINSKI Robert 21710:3010:30
63TUPACZEWSKI Piotr 222Bielańskie Riki-tiki10:4010:40
64CHYBOWSKI Rafał 223Dzikie Borsuki10:4010:40
65CZERNIKOWSKI Daniel 230Runmageddonowe Świry 10:4010:40
66STRUSZKIEWICZ Aleksandra 229POWER TRAINING10:4010:40
67RYBAK Justyna Monika 236W zimnej wodzie kąpani10:4010:40
68RYBAK Paweł 237W zimnej wodzie kąpani10:4010:40
69MAGDALIŃSKA Żaneta 24410:4010:40
70MATULKA Michał 24510:4010:40
71PABIN Paweł 25010:4010:40
72SOLIŃSKI Piotr 25110:4010:40
73BŁAZIŃSKI Paweł 25810:5010:50
74BŁAZIŃSKI Witold 25910:5010:50
75KRYSZTOFIK Maciej 26510:5010:50
76BENES Konrad 26610:5010:50
77RATAJCZAK Agata 27210:5010:50
78TUROWSKI Piotr 27310:5010:50
79JÓSZCZUK Jordan 279Kwiow11:5011:50
80MOLSA Konrad 280Kwiow11:5011:50
81GIEMZA Korneliusz 28711:5011:50
82KOCYBA Bartek 28811:5011:50
83MAZON Daniel 29311:5011:50
84MORAWIEC Jagoda 29411:5011:50
85RUGIEŃ Dorota 30011:5011:50
86SĄCZAWA Filip 30111:5011:50
87JANISZEWSKI Grzegorz 306DZIADY OCR12:0012:00
88TOMASZEWSKI Sławomir 307MAXIMUS SMT12:0012:00
89OGRODOWCZYK Jakub 313To nie są leszcze Stefan!12:0012:00
90KRYSZTOFIAK Damian 314United Runners12:0012:00
91MOSZCZYNSKA Kinga 32110:5010:50
92ORLICZ Adam 32612:0012:00
93OSTROWICKA Oliwia 32712:0012:00
94STANIUK Bartosz 33312:3012:30
95SZLACHTA-MYRLAK Maria 33412:0012:00
96JANIAK Łukasz 339Biegające Chlory12:1012:10
97PIGOŃ Julian 342Skowronki12:1012:10
98WOJTKOWSKA Agata 347Spectrum team12:1012:10
99WINKLER Mateusz 351Vikings Run Team12:1012:10
100BADOWSKA Paulina 35212:1012:10
101KUBIAK Maciej 35712:1012:10
102KWAPISZ Dawid 35812:1012:10
103SZTYLKA Sylwia 36412:1012:10
104WITKOWSKA Angelika 36512:1012:10
105JURKOWSKI Karol 37912:2012:20
106KOZIOŁ Krzysztof 38012:2012:20
107LICA Beata 38112:3012:30
108LICA Sebastian 38212:3012:30
109MOJSYM Krzysztof 38312:2012:20
110NABRDALIK Katarzyna 38412:2012:20
111PAWELSKI Oskar 38512:2012:20
112PIASECKA Karolina 38612:2012:20
113ROMAŃCZUK Tomasz 406OUTDOOR TRAINING12:3012:30
114CHODORSKI Łukasz 407Psychiatryk Kopernika12:3012:30
115DOMACIUK Agnieszka 408Psychiatryk Kopernika12:3012:30
116KOSIK Karolina 41812:3012:30
117ŁUSZCZYNA Robert 41912:3012:30
118MRÓZ Adrian 42012:3012:30
119MUCHA Michał 42112:3012:30
120GOŁOŚ Sylwester 43213:3013:30
121KARAŚ Magdalena 43313:3013:30
122KRAWCZAK Kamil 43413:3013:30
123MERINO Juan Francisco 43513:3013:30
124DARONIN Yahor 444SAHATY13:4013:40
125KALINKA Yana 445SAHATY13:4013:40
126KRYPINEVICH Hanna 446SAHATY13:4013:40
127LEANOVICH Aliaksei 447SAHATY13:4013:40
128WAGA Krystyna 457Simplex Team13:4013:40
129WIECZOREK-CIS Joanna 458Simplex Team13:4013:40
130ZAWADZKA Paulina 459Simplex Team13:4013:40
131FIJAŁKOWSKA Marta 460Sportera OCR13:3013:30
132PIEKART Bartosz 47013:4013:40
133WAWRZYNIECKI Daniel 47113:4013:40
134CHARZEWSKA Milena 472Paprykarze13:5013:50
135KĘDZIORA Łukasz 473Paprykarze13:5013:50
136CZUBAT Paweł 483Dziki z Czechowa14:0014:00
137SMAGOWSKI Daniel 484Kiero Kuljega Sp.j.13:4013:40
138WOJTYNOWSKI Oskar 485Kiero Kuljega Sp.j.13:4013:40
139MIASTOWSKI Bartłomiej 486Tusia team14:0014:00
140KOWALSKI Kajetan 49614:0014:00
141LATOSI Adrian 49714:0014:00
142MAZUREK Maciej 49814:0014:00
143ZIELIŃSKI Kamil 50814:0014:00
144DOBROWOLSKI Kamil 509Bestie OCR Legionowo14:1014:10
145DUDZIAK Bartosz 51614:1014:10
146BILIŃSKA Joanna 51514:1014:10
147KRYSIAK Marjena 52110:4010:40
148KRZYŻANOWSKI Krzysztof 52214:1014:10
149MELNYK Andrii 52314:1014:10
150NARLOCH Jakub 52414:1014:10
151OPALA Anna 52514:1014:10
152OPALA Maciej 52614:1014:10
153PIECYK Piotr 52714:1014:10
154PILAWSKA Daria 52814:1014:10
155KOCZNUR Michał 54714:4014:40
156KOSMOWSKI Krzysztof 54814:4014:40
157KRUPIŃSKA Wiola 54914:4014:40
158LABUDA Marcin 55014:4014:40
159LECH Kajetan 55114:4014:40
160MALUGA Mateusz 55214:4014:40
161MICHALAK Artur 55314:4014:40
162MIERZEJEWSKA Anna 57115:0015:00
163MIKOŁAJCZYK Adrian 57215:0015:00
164GRZEŚKA Magnus 57808:5008:50
165POLAK Jarosław 57315:0015:00
166LEBEDEVA Veronika 57909:1009:10
167KAMIŃSKI Maciej 580Assay10:1010:10
168PTASZYŃSKA Agnieszka 58210:2010:20
169ANYSZKIEWICZ Łukasz 59113:3013:30
170HRYSHYN Stanislau 592SAHATY13:4013:40
171JANKOWSKI Andrzej 58310:4010:40
172KALINOWSKA Ilona 58412:0012:00
173WOJTASIK Agnieszka 58512:0012:00
174KASPRZAK Sebastian 587Spectrum team12:1012:10
175GASIOR Rafał 95grupa dobrego baletu09:1009:10
176KOBRYŃSKA Marta 96Kocie Mordy09:1009:10
176WŁODARCZYK Grzegorz 97Kocie Mordy09:1009:10
178GAŃKO Karolina 98Nie W Szczepionkę Team09:1009:10
179TKACZYK Michał 99Nie W Szczepionkę Team09:1009:10
180CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 100United Runners09:1009:10
181KALINOWSKA Małgorzata 101United Runners09:1009:10
182KORENKIEWICZ Anna 8309:0009:00
183KUJAWA Małgorzata 8409:0009:00
184MARKIEWICZ Kuba 8509:0009:00
185PLEWKA Daniel 8609:0009:00
186PRZYBYSZ Michał 8709:0009:00
187SKOLIK Andrzej 8809:0009:00
188KNOPIK Łukasz 89#blues brothers#09:1009:10
189BANASZEK Tomasz 94grupa dobrego baletu09:1009:10
190PTASIŃSKI Kacper 102United Runners09:1009:10
191KATOLO Magdalena 103Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
192DUDA-MACIEJCZEK Katarzyna 11209:1009:10
193KĘSIK Łukasz 11309:1009:10
194KOWALCZYK Tomasz 11409:1009:10
195WIECHETEK Jarosław 11809:1009:10
196BOBOWSKI Piotr 119Assay10:1010:10
197CZYŻEWSKI Piotr 120Assay10:1010:10
198FLISIUK Adrian 121Assay10:1010:10
199PŁOŃSKA Beata 107Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
200ROGUSKA Kasia 108Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
201ROGUSKI Rafał 109Wilk Trenuje Family (WTF)09:1009:10
202BISKUP Michał 11009:1009:10
203DEPTUŁA Mariusz 11109:1009:10
204KAMIŃSKI Maciej 122Assay08:4008:40
205MALANOWSKI Konrad 123Assay10:1010:10
206PIETRUSIEWICZ Marek 124Assay10:1010:10
207ANTOSIAK Przemysław 128Gang Tosiaków10:2010:20
208GIBALSKA Martyna 129Gang Tosiaków10:2010:20
209WILCZYŃSKI Artur 139Klub Sportowy Dragon10:1010:10
210MIKOŁAJCZYK Klaudyna 140Są gorsi10:1010:10
211PERSIŃSKA Wiktoria 141Są gorsi10:1010:10
212SIWIECKI Michał 142Są gorsi10:1010:10
213COL Kamil 14310:1010:10
214HEJZA Jakub 14410:1010:10
215KISZKURNO Daniel 14510:1010:10
216GIERLICH Agnieszka 130Gang Tosiaków10:2010:20
217BUGAJ Mariusz 131Hardcorowe Wychylylybymy10:1010:10
218FRONCZEK Marlena 132Hehe biegamy10:1010:10
219KUCHTA Gabriel 133Hehe biegamy10:1010:10
220KUCHTA Rafał 134Hehe biegamy10:1010:10
221PRZYBOROWSKA Justyna 135Hehe biegamy10:1010:10
222MROZIŃSKI Maciej 14910:2010:20
223PONTUS Piotr 15010:1010:10
224RUTKOWSKI Adam 15110:1010:10
225STAŃCZAK Aneta 15210:1010:10
226NIESŁUCHOWSKI Łukasz 153Big Dick Baobab10:2010:20
227WNOROWSKA Magdalena 161Nie W Szczepionkę Team10:2010:20
228WIETRZYCKI Marcin 162Rebellion Of Free Runners10:2010:20
229RYBACKI Błażej 163RMF4RT Gladiators10:2010:20
230KORNAS Agnieszka 164Turboślimaki10:2010:20
231KORULCZYK Marcin 167United Runners10:4010:40
232MANIARA Adam 168United Runners10:3010:30
233DUSZEŃKO Wojciech 16910:2010:20
234RUTKOWSKI Tomasz 154Big Dick Baobab10:2010:20
235SZOPA Tomasz 155HOOAH10:2010:20
236OSUCH Dorota 156Nie W Szczepionkę Team10:2010:20
237GRYŻEWSKI Karol 157Nie W Szczepionkę Team10:2010:20
238WALKOWSKA Jekatierina 160Nie W Szczepionkę Team10:2010:20
239GAJEWSKI Jacek 17010:2010:20
240JAGODZIŃSKA Martyna 17110:2010:20
241SKÓRA Marcin 17310:2010:20
242KORULCZYK Michał 17410:4010:40
243KORULCZYK Roksana 17510:4010:40
244WIŚNIEWSKI Arkadiusz 18810:2010:20
245PRZEPIÓRA Jacek 191atomowe krasnale10:3010:30
246RACZYŃSKA Konstancja 192BAMBUSY10:3010:30
247WARYSZAK Kacper 193BAMBUSY10:3010:30
248WARYSZAK Sławomir 194BAMBUSY10:3010:30
249ŻUCHOWSKI Wojciech 195Dzikie Turbo Ptysie10:3010:30
250KOWALSKI Robert 17610:2010:20
251KOZAK Arkadiusz 17710:2010:20
252LISIECKI Konrad 18010:2010:20
253MACHELSKA Agata 18110:3010:30
254PASZKOWSKI Tomasz 18210:2010:20
255PAJDA Mateusz 18310:2010:20
256SAWICKI Adrian 18610:2010:20
257WIECZOREK Bartosz 18710:2010:20
258ELBA Robert 196HYPERFORM10:3010:30
259ŁABECKI Wojciech 199HYPERFORM10:3010:30
260LEWANDOWSKI Marcin 200HYPERFORM10:3010:30
261ORYCH Maciej 201HYPERFORM10:3010:30
262BRODZIAK Andrzej 21410:4010:40
263MARTYNOWICZ Dariusz 21510:3010:30
264RUSEK Krzysztof 21610:3010:30
265SKOWROŃSKA Monika 21810:3010:30
266STRZELCZYK Magdalena 21910:3010:30
267STRZELCZYK Tomasz 22010:3010:30
268DOLNIAK Damian 202JRG Błonie10:3010:30
269GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 207POWER TRAINING10:3010:30
270ZIÓŁEK Krzysztof 209POWER TRAINING10:3010:30
271BĄK Beata 21210:3010:30
272BARAŃSKI Maciek 21310:2010:20
273KURPIOS Milena 221Bielańskie Riki-tiki10:4010:40
274MICHALAK Paweł 224Dzikie Borsuki10:4010:40
275OSKROBA Tomasz 225Dzikie Borsuki10:4010:40
276DEREK Maciej 226Grzmoty Posejdona10:4010:40
277ZYGMUNT Katarzyna 238W zimnej wodzie kąpani10:4010:40
278BYLINKA Marek 23910:4010:40
279CIULIŃSKA-RĘBECKA Iwona 24010:4010:40
280DOMAGAŁA Joanna 24110:4010:40
281HYRA Katarzyna 24210:4010:40
282ŁUKASZEWSKI Łukasz 24310:4010:40
283MATYSIAK Jakub 24610:4010:40
284KRASIŃSKA Monika 227Miro Team10:4010:40
285MIROŃCZUK Piotr 228Miro Team10:4010:40
286MATRACKA Magdalena 231Runmageddonowe Świry 10:4010:40
287ZAWIDZKA Katarzyna 232Runmageddonowe Świry 10:4010:40
288MAŁEK Hanna 233United Runners10:4010:40
289PIECH Mateusz 234W zimnej wodzie kąpani10:4010:40
290PIETRZAK Dominik 235W zimnej wodzie kąpani10:4010:40
291MICHALAK Grzegorz 24710:4010:40
292MITAL Artur 24810:4010:40
293OTOLIŃSKI Mateusz 24910:4010:40
294TURLEJ Paweł 25210:4010:40
295JAROŃ Bartosz 26310:5010:50
296KOSTRZEWA Anita 26410:5010:50
297LIPIŃSKA Julita 26710:5010:50
298NASIADKA Mateusz 26810:5010:50
299OLBRYŚ Adam 26910:5010:50
300OLCZYK Bartłomiej 27010:5010:50
301KOWALCZUK Agata 253HARDCORY10:5010:50
301SŁODKOWSKI Marek 254HARDCORY10:5010:50
303GÓRSKI Jan 255Husaria Race Team 10:5010:50
304NYGA Michał 256Szczurołapy10:5010:50
305ANDRZEJUK Agnieszka 25710:5010:50
306BUKOWSKI Mateusz 26010:5010:50
307DOLIŃSKI Bartosz 26110:5010:50
308GNATOWSKI Bartosz 26210:5010:50
309OZIEMKIEWICZ Katarzyna 27110:5010:50
310WIELOGÓRSKA Agnieszka 27410:5010:50
311ZDUNEK Adam 27510:5010:50
312ŻYŁKA Dorota 27610:5010:50
313KRAWCZYK Kinga 28911:5011:50
314KUCHAREK Katarzyna 29011:5011:50
315KUCZ Wojciech 29112:0012:00
316MATERNY Łukasz 29211:5011:50
317MURAT Krzysztof 29511:5011:50
318NAWOROL Aleksandra 29611:5011:50
319OŁDAK Daniel 29711:5011:50
320MIZGALSKI Jacek 277DZIADY OCR11:5011:50
321DĄBROSZ Paweł 278Kwiow11:5011:50
322BARGIELSKA Małgorzata 282Paulina dawaj11:5011:50
323RANT Adam 283Paulina dawaj11:5011:50
324PIĘTA Łukasz 284Runmageddonowe Świry 12:0012:00
325BŁĘDOWSKI Michał 28511:5011:50
326DOMARECKI Marek 28611:5011:50
327POPIELUCH Milena 29811:5011:50
328RACHOCKA Marzena 29911:5011:50
329SERZYSKO-WIECZOREK Bernadeta 30211:5011:50
330GRANUSZEWSKA Mariola 31712:0012:00
331JANISZEWSKI Mikołaj 31812:0012:00
332KRÓLICKI Konrad 31912:0012:00
333MYRLAK Maciej 32212:0012:00
334NALEWAJCZYK Anna 32312:0012:00
335SWARBUŁA Jarosław 30311:5011:50
336WYPYCH Sebastian 30411:5011:50
337ŻERO Piotr 30511:5011:50
338KUCHARSKA Sylwia 308PACZKOŚWIRY12:0012:00
339MROZIK Michał 309POWER TRAINING12:0012:00
340URZYKOWSKI Artur 310Spectrum team12:0012:00
341KOZYRA Krzysiek 311To nie są leszcze Stefan!12:0012:00
342MODZELEWSKI Mikołaj 312To nie są leszcze Stefan!12:0012:00
343NALEWAJCZYK Tomasz 32412:0012:00
344OGIŃSKI Szymon 32512:0012:00
345REBELKA Joanna 32812:0012:00
346PACYGON Tomek 340Eden Runners12:1012:10
347SKRĘTY Patryk 341Eden Runners12:1012:10
348PIGOŃ Mikołaj 343Skowronki12:1012:10
349SKOWROŃSKI Cezary 344Skowronki12:1012:10
350KASPRZAK Sebastian 345Spectrum team12:0012:00
351WIŚNIEWSKI Tomasz 346Spectrum team12:1012:10
352BRATKOWSKI Pawel 348Torpeda Race Team12:1012:10
353REBELKA Małgorzata 32912:0012:00
354RUDZIŃSKI Paweł 33012:0012:00
355RYBICKI Mateusz 33112:0012:00
356SKRZOS Tomasz 33212:0012:00
357TROJAK Marek 33512:0012:00
358ANDRZEJEWSKA Monika 336Beye Kohane12:1012:10
359ANDRZEJEWSKI Kamil 337Beye Kohane12:1012:10
360BIAŁOBŁOCKI Kacper 338Biegające Chlory12:1012:10
361WRÓBEL Agnieszka 349Torpeda Race Team12:1012:10
362OŚCIK Krzysztof 350Vikings Run Team12:1012:10
363BUDZYŃSKI Michał 35312:1012:10
364DEKA Kamil 35412:1012:10
365MARCULA Emil 366Husaria Race Team 12:2012:20
366PASIEKA Damian 367trener24h.com.pl12:2012:20
367LIPIEC Maciej 368WSB12:2012:20
368MACHUL Kacper 369WSB12:2012:20
369RAKOWSKI Daniel 370WSB12:2012:20
370BRUSIŁO Bartosz 37212:2012:20
371CZERWONIEC Andrzej 37312:2012:20
372DORACZYŃSKA-ROSTEK Joanna 35512:1012:10
373DUSZYŃSKI Krzysztof 35612:1012:10
374MIELCARZ Marcin 35912:0012:00
375RACHWAŁ Marcin 36012:1012:10
376SACHAJKO Sławek 36112:1012:10
377SOPEL Wojciech 36212:1012:10
378STANIAK Piotr 36312:1012:10
379DRĄŻKOWSKI Piotr 37412:2012:20
380DUWE Krzysztof 37512:2012:20
381FRĄCZAK Dawid 37612:2012:20
382JANAS Wojtek 37710:3010:30
383FRĄCKIEWICZ Maciej 395BOXING TEAM12:3012:30
384GIBALSKI Jarek 396BOXING TEAM12:3012:30
385GÓRNAŚ Tomasz 397BOXING TEAM12:3012:30
386GÓRNAŚ Zofia 398BOXING TEAM12:3012:30
387MACIŃSKA Malgorzata 399BOXING TEAM12:3012:30
388PTASZEK Agnieszka 400BOXING TEAM12:3012:30
389JURKOWSKA Jolanta 37812:2012:20
390SEROCZYŃSKI Adrian 38712:2012:20
391SIKORSKI Piotr 38812:3012:30
392SZUCHNIK Aleksander 38912:2012:20
393URBANIAK Sandra 39012:2012:20
394WÓJCICKA Aleksandra 39112:2012:20
395WÓJCICKI Lukasz 39212:2012:20
396ZBIEĆ Marek 39312:2012:20
397ZNAJDEK Arkadiusz 39412:2012:20
398WANNA Wiktoria 401BOXING TEAM12:3012:30
399KAMIŃSKI Marcin 402Melvit team12:3012:30
400BIAŁOBRZESKI Jan 403Melvit team12:3012:30
401GALINDO Ruben 41512:3012:30
402IWANOWSKI Kamil 41612:3012:30
403KOZIEJ Łukasz 41712:3012:30
404PALONKA Bartłomiej 42212:3012:30
405PODBIELSKA Gosia 42312:3012:30
406PODBIELSKI Krystian 42412:3012:30
407RUBACHA Robert 42512:3012:30
408JÓŹWICKI Karol 404OUTDOOR TRAINING12:3012:30
409MATEJCZYK Artur 405OUTDOOR TRAINING12:3012:30
410PODGÓRSKI Michał 409Psychiatryk Kopernika12:3012:30
411PUŁA Karolina 410Psychiatryk Kopernika12:3012:30
412SZOKALAK Milena 411Psychiatryk Kopernika12:3012:30
413WÓJCIK Rafał 412Psychiatryk Kopernika12:3012:30
414CZERNICKI Kacper 41312:3012:30
415DEC Klaudia 41412:3012:30
416LEWANDOWSKI Linus 426Homokomando13:3013:30
417OLENDER Kamil 427Homokomando13:3013:30
418KRAWIECKI Mateusz 428RMG_ALLSTARS13:3013:30
419CZAJKA Szymon 442Beton squad13:3013:30
420DANILKIN Yauheni 443SAHATY13:4013:40
421SAKHASHCHYK Aleh 448SAHATY13:4013:40
422CIEMIECKI Bartosz 450Simplex Team13:4013:40
423DYGUŚ-WATRAK Agata 451Simplex Team13:4013:40
424LAMORSKA Katarzyna 452Simplex Team13:4013:40
425JAGLIŃSKA Alicja 429Runmageddonowe Świry 13:3013:30
426JAGLIŃSKI Rafał 430Runmageddonowe Świry 13:3013:30
427CHOROŚ Sylwia 43113:3013:30
428OLSZEWSKA Paulina 43613:3013:30
429PIÓRKOWSKA Marta 43713:3013:30
430RAJEWSKA Aleksandra 43813:3013:30
431SZULIM Tomasz 43913:3013:30
432WIŚNIEWSKI Marcel 44013:3013:30
433WIŚNIEWSKI Norbert 44113:3013:30
434SASYNIUK Renata 453Simplex Team13:4013:40
435STÓJ Paulina 454Simplex Team13:4013:40
436SZEJBACH Monika 455Simplex Team13:4013:40
437UGLIS Katarzyna 456Simplex Team13:4013:40
438KARBOWSKA Karolina 46413:4013:40
439SOSZYŃSKI Robert 461Sportera OCR13:3013:30
440KRAWCZAK Karol 46513:4013:40
441ANUSZCZYK Mariusz 46213:3013:30
442CHACINSKA Karolina 46313:4013:40
443ŁĄTKOWSKA Kinga 46613:4013:40
444ŁĄTKOWSKA Mirka 46713:4013:40
445MATECKI Jakub 46813:4013:40
446MATKOWSKA Martyna 46913:4013:40
447SKOWRON Arkadiusz 476WuHanki13:5013:50
448KAMIŃSKA Natalia 47713:5013:50
449GAWLIKOWSKA Dominika 474WuHanki13:5013:50
450SASS Magdalena 475WuHanki13:5013:50
451PAWLAK Agnieszka 47813:5013:50
452WINIAREK Iga 47913:5013:50
453JANUSZEWSKI Andrzej 49314:0014:00
454KŁOSKOWSKI Jakub 49414:0014:00
455NIEMCZYK Paweł 49914:1014:10
456OCZAK Katarzyna 50014:0014:00
457PAJĄK Łukasz 50114:0014:00
458SKONECZNA Karolina 481Drużyna drużyna14:0014:00
459WRÓBEL Małgorzata 482Drużyna drużyna14:0014:00
460WIŚNIEWSKA Martyna 487Tusia team14:0014:00
461BYKOWSKI Andrzej 48814:0014:00
462DIUREI Vitalii 48914:0014:00
463DOBROWOLSKI Piotr 49014:0014:00
464DODATKO Roman 49114:0014:00
465PUPEK Alicja 50214:0014:00
466ROMAN Damian 50314:0014:00
467STACHERA Sylwia 50414:0014:00
468STACHERA Wiktor 50514:0014:00
469KOZAK Bartosz 51914:1014:10
470ŚLEDŹ Artur 52914:1014:10
471ŚWIERCZYNSKI Mariusz 53014:1014:10
472SYCZ Michał 53114:1014:10
473WIŚNIEWSKI Eryk 53214:1014:10
474SZTENDEL Wojciech 50614:0014:00
475ZAWŁOCKA Milena 50714:0014:00
476MUSIAŁ Krzysztof 510LOTAMS Team14:1014:10
477CZYCZUK Mateusz 511Połamani lecz wygrani14:1014:10
478KALINOWSKI Cezary 512Połamani lecz wygrani14:1014:10
479PILAWSKI Piotr 513Runmageddonowe Świry 14:1014:10
480BAIŃSKI Łukasz 51414:1014:10
481DUDZIAK Magda 51714:1014:10
482FEDEROWICZ Beata 51814:1014:10
483ZHUCHKO Maryia 53314:1014:10
484ZHUK Tina 53414:1014:10
485BIEŃ Julia 535Dekadenci14:4014:40
486KACZOR Maria 54414:4014:40
487KAMIŃSKI Marcin 54514:4014:40
488KANIA Marcin 54614:4014:40
489PACHULSKI Michał 55415:0015:00
490RULAK Jerzy 55514:4014:40
491SŁAWSKA Aneta 55614:4014:40
492KRZOSA Radek 536Dekadenci14:4014:40
493PAWEŁKIEWICZ Grzegorz 537Dekadenci14:4014:40
494BROMA Adam 538Edeleo team14:4014:40
495DWORECKA Justyna 539I'm here for beer14:4014:40
496GABARA Aleksander 540I'm here for beer14:4014:40
497MIROTA Dominika 541I'm here for beer14:4014:40
498BANASZEK Paweł 54215:0015:00
499JÓŹWIAK Piotr 54314:4014:40
500SŁAWSKI Jan 55714:4014:40
501TRUSZKOWSKI Kamil 55814:4014:40
502WALICHNOWSKI Konrad 55914:4014:40
503WANIEWSKI Łukasz 56014:4014:40
504RACZEK Marta 57415:0015:00
505ROSŁON Krzysiek 57515:0015:00
506SYREWICZ Iga 57615:0015:00
507TURCHAN Maciej 57713:3013:30
508WYDERKA Agnieszka 56112:3012:30
509KOSNO Rafal 562Kochamy Pierogi Professional Racing Team15:0015:00
510LA CAVA Fabrizio 563Kochamy Pierogi Professional Racing Team15:0015:00
511MELEIRO Rui 564Kochamy Pierogi Professional Racing Team15:0015:00
512KRUPA Kacper 565TEAM YOUTH15:0015:00
513DUDA Paula 56615:0015:00
514GOŁĘBIOWSKI Tomasz 56715:0015:00
515JANIKOWSKI Dominik 56815:0015:00
516KRZEMIŃSKI Łukasz 56915:0015:00
517KOWALEWSKI Filip 10Nie W Szczepionkę Team08:3008:30
518FIRST Tomasz 11POWER TRAINING08:3008:30
519GARNUSZEK Anita 12POWER TRAINING08:3008:30
520JULIKOWSKI Karol 13POWER TRAINING08:3008:30
521MIERZICKI Marcel 14POWER TRAINING08:3008:30
522RYBAK Paulina 15POWER TRAINING08:3008:30
523SADOWSKI Michał 16POWER TRAINING08:3008:30
524WEJKNIS Krzysztof 17RMF4RT08:3008:30
525WOŁCZYK Mariusz 18RMF4RT Gladiators08:3008:30
526RYNKIEWICZ Agnieszka 19RMG All Stars08:3008:30
527BIENIECKI Jaro 2008:3008:30
528CIESIELSKI Kamil 2108:3008:30
529HOLC Piotr 2208:3008:30
530MINENKO Volodymyr 32NP - NG08:4008:40
531SLIPCHENKO Oleksii 33NP - NG08:4008:40
532BUSZMAN Michał 3408:4008:40
533KOWALCZYK Piotr 3508:4008:40
534NERĆ Karolina 3608:4008:40
535ZALEWSKI Jacek 3708:4008:40
536ZALEWSKI Marcin 3808:4008:40
537ZADROŻNA Olga 39CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW08:5008:50
538ZADROŻNY Krzysztof 40CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW08:5008:50
539MILLER Bartosz 41Ekipa Sprzątająca08:5008:50
540SIERADZAN Michał 42Ekipa Sprzątająca08:5008:50
541ŚLIWIŃSKI Kamil 43Ekipa Sprzątająca08:5008:50
542CZARNECKI Jakub 44Husaria Race Team 08:5008:50
543ZAKRZEWSKI Grzegorz 45POWER TRAINING08:5008:50
544BZDAWKA Jakub 46Wilk Trenuje Family (WTF)08:5008:50
545ŁUKASIEWICZ Marcin 47Wilk Trenuje Family (WTF)08:5008:50
546BORKOWSKI Jarosław 4808:5008:50
547CHODZICKI Rafał Jan 4908:5008:50
548KOSOWSKI Bartosz 58Essa Team09:0009:00
549KOSOWSKI Michał 59Essa Team09:0009:00
550KUTERA Michał 60Essa Team09:0009:00
551ŁYŻWA Kamil 61Essa Team09:0009:00
552FIEJKA Remigiusz 62EXTREME WAYS09:0009:00
553KOSIŃSKI Tomasz 63EXTREME WAYS09:0009:00
554SZPAKOWSKI Jacek 64EXTREME WAYS09:0009:00
555FRANASZEK Tomasz 65FranaszkoweLove09:0009:00
556JAKUBOWSKA Anna 66FranaszkoweLove09:0009:00
557WILCZEK Lukasz 67GLADIATOR TEAM09:0009:00
558GÓRECKA Ewa 68Husaria Race Team 09:0009:00
559KIELISIAK Marek 69Husaria Race Team 09:0009:00
560KOSTUCHA Damian 70Husaria Race Team 09:0009:00
561LELOCH Michał 71Husaria Race Team 09:0009:00
562REGUŁA Szczepan 72Husaria Race Team 09:0009:00
563SZCZYPEK Katarzyna 73Husaria Race Team 09:0009:00
564WIOSEK Wojciech 74Husaria Race Team 09:0009:00
565RYNKIEWICZ Mateusz 75NEXTREME09:0009:00
566GŁOWACKI Bartosz 8009:0009:00
567GÓRECKA Anna 8109:0009:00
568JURCZYŃSKI Igor 8209:0009:00
569URBANOWICZ Magdalena 8CzakiSport.blogspot.com08:3008:30
570MALISZEWSKI Jakub 9Husaria Race Team 08:3008:30
571DUDEK Dariusz 58110:2010:20
572KARMUSIK Norbert 58913:4013:40
573LEGWANT Karolina 58813:4013:40
574SOBIERAJ Łukasz 59013:3013:30
Znaleziono 574 wynik(ów)