RUNMAGEDDON REKRUT EŁK

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-06-23
Miejsce/ Place:
Ełk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
945
Wystartowało/ Started:
878
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
874
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GOLEC Rafał 935CROSSFIT ŁUKÓW & CROSSFIT SIEDLCEKRZESK KRÓLOWA NIWAOpen Mężczyzn1M 108:1500:55:38.0500:55:38.05 9:166.5
2BIENIECKI Jaro 59RUNMAGEDDONWARSZAWAElite Mężczyzn1M 208:0000:57:36.1000:57:36.10+00:01:589:366.3
3RUBIN Karol 280ORZYSZOpen Mężczyzn2M 308:3000:59:59.4500:59:59.45+00:04:219:596
4KOZŁOWSKI Artur 25HUSARIA RACE TEAMŁASKElite Mężczyzn2M 408:0001:00:02.2501:00:02.25+00:04:2410:006
5WALL Kim 23HELL RUN CREWMJOLBYElite Mężczyzn3M 508:0001:00:31.4001:00:31.40+00:04:5310:055.9
6GAGON Denis 2DENISTEAMBIELSKO-BIAŁAElite Mężczyzn4M 608:0001:01:41.2501:01:41.25+00:06:0310:165.8
7REMISZEWSKI Paweł 728AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn3M 709:4501:04:34.4501:04:34.45+00:08:5610:455.6
8TRZASKA Krzysztof 731AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn4M 809:4501:04:37.1001:04:37.10+00:08:5910:465.6
9KORULCZYK Marcin 24HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAElite Mężczyzn5M 908:0001:04:38.3001:04:38.30+00:09:0010:465.6
10POGORZELSKI Rafał 15EŁK FORCE ONEEŁK Elite Mężczyzn6M 1008:0001:04:47.3001:04:47.30+00:09:0910:475.6
11SMAGALA Piotr 177EŁKOpen Mężczyzn5M 1108:1501:05:27.5001:05:27.50+00:09:4910:545.5
12ŁUKOSZ Michał 163ŚWIERKLANIECOpen Mężczyzn6M 1208:1501:05:34.8001:05:34.80+00:09:5610:555.5
13MAKOWSKI Grzegorz 425CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn7M 1309:1501:06:06.2001:06:06.20+00:10:2811:015.4
14SALAMON Mateusz 31POWER TRAININGKIELCEElite Mężczyzn7M 1408:0001:06:14.8001:06:14.80+00:10:3611:025.4
15PAŁDYNA Mateusz 36XRUNNERSWYDMINYElite Mężczyzn8M 1508:0001:06:41.9501:06:41.95+00:11:0311:065.4
16CHROSTOWSKI Karol 424CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWO Open Mężczyzn8M 1609:1501:06:43.1501:06:43.15+00:11:0511:075.4
17ŚLIWA Jacek 202BŁOTOŁAZYJAROCINOpen Mężczyzn9M 1708:3001:07:11.5001:07:11.50+00:11:3311:115.4
18MILEWSKI Maciej 41PRUSZCZ GDANSKIElite Mężczyzn9M 1808:0001:07:27.9501:07:27.95+00:11:4911:145.3
19JANISZEWSKI Grzegorz 10DZIADY OCRWARSZAWAElite Masters Mężczyzn1M 1908:0001:08:01.7001:08:01.70+00:12:2311:205.3
20LUŻNY Tomasz 476BARTOSZYCEOpen Masters Mężczyzn1M 2009:0001:08:23.6501:08:23.65+00:12:4511:235.3
21ZARZECKI Eryk 321FAJNE CHŁOPAKIGRAJEWOOpen Mężczyzn10M 2109:0001:08:38.6501:08:38.65+00:13:0011:265.2
22LIPIŃSKI Michał 374WATAHA GRUPA TRENINGOWAPISZOpen Mężczyzn11M 2208:4501:09:08.8001:09:08.80+00:13:3011:315.2
23CHROST Andrzej 142WARSZAWAOpen Mężczyzn12M 2308:1501:09:35.5001:09:35.50+00:13:5711:355.2
24LASKOWSKI Tomasz 26HUSARIA RACE TEAMSTARGARDElite Mężczyzn10M 2408:0001:11:19.2001:11:19.20+00:15:4111:535
25SZYMKIEWICZ Daniel 512CROSS ELITE GRAJEWOEŁKOpen Mężczyzn13M 2509:1501:11:35.7001:11:35.70+00:15:5711:555
26WOŁYNIEC Bogdan 60EŁK FORCE ONEEŁKElite Masters Mężczyzn2M 2608:0001:11:40.6001:11:40.60+00:16:0211:565
27SZYDŁOWSKI Adrian 85CHŁOPCY CHORTENOWCYBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn14M 2708:1501:11:47.2001:11:47.20+00:16:0911:575
28DZIĘCIOŁ Łukasz 235PAINKILLERS ŻARKIOpen Mężczyzn15M 2808:3001:11:58.0501:11:58.05+00:16:2011:595
29WOŹNICKI Paweł 292EŁKOpen Mężczyzn16M 2908:3001:11:58.4501:11:58.45+00:16:2011:595
30MIZGALSKI Jacek 201BŁOTOŁAZYJAROCINOpen Masters Mężczyzn2M 3008:3001:12:00.4001:12:00.40+00:16:2212:005
31UŁANOWICZ Przemysław 183GIŻYCKOOpen Mężczyzn17M 3108:1501:12:05.3001:12:05.30+00:16:2712:005
32ANDRUKIEWICZ Tomasz 91EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn3M 3208:1501:12:07.3001:12:07.30+00:16:2912:015
33ŻUK Paweł 102EŁK FORCE ONEKONSTANTYNÓWOpen Mężczyzn18M 3308:1501:12:10.8001:12:10.80+00:16:3212:015
34KIMANI John 954GRAFENWOEHR Open Mężczyzn19M 3410:1501:12:11.9001:12:11.90+00:16:3312:015
35TARASIUK Mariusz 101EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn20M 3508:1501:12:12.1001:12:12.10+00:16:3412:025
36SZUMIŁO Michał 108IMPERIUM SIŁYEŁKOpen Mężczyzn21M 3608:1501:12:15.6001:12:15.60+00:16:3712:025
37KONDRACIUK Piotr 38BIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn4M 3708:0001:12:33.5001:12:33.50+00:16:5512:055
38KUCHCIK Wojciech 952EŁKOpen Mężczyzn22M 3810:1501:12:34.8501:12:34.85+00:16:5612:055
39ZAPIÓR Marcin 596BOLESŁAWIECOpen Mężczyzn23M 3909:1501:12:43.9001:12:43.90+00:17:0512:075
40KASPERSKI Michal 916BOZIU DOPOMÓŻTORUNOpen Mężczyzn24M 4008:3001:12:50.4001:12:50.40+00:17:1212:084.9
41WŁODKOWSKI Adam 733AKADEMIA SPORTU MEDYKJEDWABNEOpen Mężczyzn25M 4109:4501:13:00.3001:13:00.30+00:17:2212:104.9
42GRZYMAŁA Piotr 714AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn5M 4209:4501:13:36.2001:13:36.20+00:17:5812:164.9
43WRÓBLEWSKI Jakub 121OTADOULATORUŃOpen Mężczyzn26M 4308:1501:13:53.6501:13:53.65+00:18:1512:184.9
44RZOŃCA Michał 234NIE NO NIE WIEMŚREMOpen Mężczyzn27M 4408:3001:13:59.5001:13:59.50+00:18:2112:194.9
45MAJCHRZAK Krzysztof 268NOCHOWOOpen Mężczyzn28M 4508:3001:14:03.2001:14:03.20+00:18:2512:204.9
46NICIEJA Krzysztof 409AUUUUUWYSOKAOpen Mężczyzn29M 4609:0001:14:24.7001:14:24.70+00:18:4612:244.8
47GROCHOWSKI Jakub 149GROCHÓWKAOpen Mężczyzn30M 4708:1501:14:44.8501:14:44.85+00:19:0612:274.8
48KĄDZIELSKI Mirosław 156KOZIENICEOpen Masters Mężczyzn6M 4808:1501:14:57.2501:14:57.25+00:19:1912:294.8
49SZEWCZYK Paweł 180WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn7M 4908:1501:15:01.5501:15:01.55+00:19:2312:304.8
50GRESZTA Waldemar 132XRUNNERSPUŁTUSKOpen Masters Mężczyzn8M 5008:1501:15:01.5501:15:01.55+00:19:2312:304.8
51SAPIGÓRSKI Michał 441MICHAŁ I KAMILEŁKOpen Mężczyzn31M 5109:1501:15:04.6501:15:04.65+00:19:2612:304.8
52SZWEDOWICZ Eryk 623KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Mężczyzn32M 5209:3001:15:07.4001:15:07.40+00:19:2912:314.8
53GURDEK Marcin 403AUUUUUWADOWICEOpen Masters Mężczyzn9M 5309:0001:15:09.9001:15:09.90+00:19:3112:314.8
54KŁOS-WYGAS Jakub 112LISIORYWARSZAWAOpen Mężczyzn33M 5408:1501:15:15.2501:15:15.25+00:19:3712:324.8
55MUCHA Michał 7DRAGON BALL WRONKIPOPOWOElite Mężczyzn11M 5508:0001:15:50.7001:15:50.70+00:20:1212:384.7
56GÓRSKI Konrad 385WARSZAWAOpen Mężczyzn34M 5608:4501:16:22.6001:16:22.60+00:20:4412:434.7
57HOWER Carter 962COLORADO SPRINGSOpen Mężczyzn35M 5710:1501:16:51.7501:16:51.75+00:21:1312:484.7
58RODRIGUES Elias 963VILSECK Open Mężczyzn36M 5810:1501:16:51.9001:16:51.90+00:21:1312:484.7
59JAGIELSKI Jacek 150BARTOSZYCEOpen Masters Mężczyzn10M 5908:1501:16:57.6001:16:57.60+00:21:1912:494.7
60SADOWSKI Rafał 83CHŁOPCY CHORTENOWCYBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn37M 6008:1501:17:11.0001:17:11.00+00:21:3212:514.7
61NICEWICZ Adam 891MAŁY PŁOCKOpen Mężczyzn38M 6110:0001:17:12.8501:17:12.85+00:21:3412:524.7
62RESZETKO Rafał 172BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn39M 6208:1501:17:22.8001:17:22.80+00:21:4412:534.7
63RODRIGUEZ Christian 968ELKOpen Mężczyzn40M 6310:1501:17:31.7501:17:31.75+00:21:5312:554.6
64BORKOWSKI Paweł 703AKADEMIA SPORTU MEDYKLOMZAOpen Mężczyzn41M 6409:4501:17:39.9001:17:39.90+00:22:0112:564.6
65AL-ASKARI Marek 131XRUNNERSPUŁTUSKOpen Mężczyzn42M 6508:1501:17:42.3001:17:42.30+00:22:0412:574.6
66GOCZOŁ Romek 465IMIELINOpen Mężczyzn43M 6609:0001:17:49.4001:17:49.40+00:22:1112:584.6
67SZMIGIEL Sylwester 608CZ TEAMLOMZAOpen Mężczyzn44M 6709:3001:18:02.3001:18:02.30+00:22:2413:004.6
68KUBICZEK Dawid 473IMIELINOpen Mężczyzn45M 6809:0001:18:02.5501:18:02.55+00:22:2413:004.6
69CHOI Anthony 878BEMOVO PISKIE Open Mężczyzn46M 6910:1501:18:24.3001:18:24.30+00:22:4613:044.6
70DOPIERAŁA Łukasz 764SPORTERA OCRŁÓDŹ Open Mężczyzn47M 7009:4501:18:37.4501:18:37.45+00:22:5913:064.6
71CIEŚLEWICZ Wojciech 813PLATINUMPOZNAŃOpen Mężczyzn48M 7110:0001:18:45.8001:18:45.80+00:23:0713:074.6
72LESIAK Krystian 754OSTRA KORBA TEAMELBLĄGOpen Mężczyzn49M 7209:4501:19:08.0501:19:08.05+00:23:3013:114.5
73TOMCZUK Rafał 393MOŃKIOpen Mężczyzn50M 7308:4501:19:12.6001:19:12.60+00:23:3413:124.5
74KULMIŃSKI Marcin 341POWER TRAININGOKUNIEWOpen Mężczyzn51M 7408:4501:19:25.1001:19:25.10+00:23:4713:144.5
75KULMINSKI Rafał 342POWER TRAININGZAGÓRZEOpen Mężczyzn52M 7508:4501:19:25.4001:19:25.40+00:23:4713:144.5
76WRÓBEL Andrzej 394PRABUTYOpen Mężczyzn53M 7608:4501:19:54.8001:19:54.80+00:24:1613:194.5
77NAZARCZYK Oskar 477ŁÓDŹOpen Mężczyzn54M 7709:0001:20:13.9001:20:13.90+00:24:3513:224.5
78OLIINYK Dmytro 167KRAKOWOpen Mężczyzn55M 7808:1501:20:21.1501:20:21.15+00:24:4313:234.5
79CIMOCHOWSKI Mieczysław 816PORTEAMPRUSZKOWOpen Masters Mężczyzn11M 7910:0001:20:40.4001:20:40.40+00:25:0213:264.5
80KRASZEWSKI Kacper 948ORZYSZOpen Mężczyzn56M 8008:3001:20:54.8001:20:54.80+00:25:1613:294.4
81FRANEK Kuba 830RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn57M 8110:0001:20:58.3001:20:58.30+00:25:2013:294.4
82GROCHULSKI Łukasz 834RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn58M 8210:0001:20:59.0001:20:59.00+00:25:2013:294.4
83ANDRYCHOWSKI Kamil 700AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn59M 8309:4501:20:59.0001:20:59.00+00:25:2013:294.4
84GREMBOWSKI Robert 200BŁOTOŁAZYSTARA OBRAOpen Mężczyzn60M 8408:3001:21:02.8501:21:02.85+00:25:2413:304.4
85NAZARCZYK Rafał 478ŁÓDŹOpen Masters Mężczyzn12M 8509:0001:21:06.5001:21:06.50+00:25:2813:314.4
86RYDZEWSKI Kamil 580BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn61M 8609:1501:21:10.6001:21:10.60+00:25:3213:314.4
87SULŻYCKI Cezary 80015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAMRĄGOWOOpen Mężczyzn62M 8710:0001:21:36.4001:21:36.40+00:25:5813:364.4
88KAMIŃSKI Piotr 79915 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPISZOpen Mężczyzn63M 8810:0001:21:46.0001:21:46.00+00:26:0713:374.4
89SZUMOWSKI Pawel 730AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn13M 8909:4501:21:47.4501:21:47.45+00:26:0913:374.4
90WYSOCKI Hubert 373VIP-GYM EŁKEŁKOpen Mężczyzn64M 9008:4501:22:16.9501:22:16.95+00:26:3813:424.4
91JAGIELSKI Oskar 151BARTOSZYCEOpen Mężczyzn65M 9108:1501:22:32.8001:22:32.80+00:26:5413:454.4
92KORCZYK Tomasz 263BIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn66M 9208:3001:22:33.5001:22:33.50+00:26:5513:454.4
93WYSZOMIRSKI Marek 218DUCH PUSZCZYWASILKÓWOpen Masters Mężczyzn14M 9308:3001:22:44.0501:22:44.05+00:27:0613:474.4
94KOŹMIŃSKI Paweł 641MICHELIN TEAMOLSZTYNOpen Masters Mężczyzn15M 9409:3001:22:49.9001:22:49.90+00:27:1113:484.3
95PAWLICKI Damian 89DRAGON BALL WRONKIWRONKIOpen Mężczyzn67M 9508:1501:23:00.6501:23:00.65+00:27:2213:504.3
96CERBA Jaroslaw 653GDAŃSKOpen Masters Mężczyzn16M 9609:3001:23:07.4001:23:07.40+00:27:2913:514.3
97NAZARKIEWICZ Piotr 683ORZYSZOpen Mężczyzn68M 9709:3001:23:10.4001:23:10.40+00:27:3213:514.3
98BARTOSZEK Michał 247MYSZKÓWOpen Mężczyzn69M 9808:3001:23:13.7001:23:13.70+00:27:3513:524.3
99ROMANOWSKI Kamil 209BS WYSZKÓWMARKIOpen Mężczyzn70M 9908:3001:23:17.7001:23:17.70+00:27:3913:524.3
100ORŁOWSKI Kamil 607CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Mężczyzn71M 10009:3001:23:34.4501:23:34.45+00:27:5613:554.3
101GÓRSKI Grzegorz 605CALYPSO TEAM SUWAŁKISTOKIOpen Masters Mężczyzn17M 10109:3001:23:36.1001:23:36.10+00:27:5813:564.3
102BRZUSKA Przemysław 943DRAGON BALL WRONKICHRZYPSKO WIELKIEOpen Mężczyzn72M 10208:1501:23:37.2501:23:37.25+00:27:5913:564.3
103BIELAK Tomasz 651ZŁOCIENIECOpen Mężczyzn73M 10309:3001:23:41.1501:23:41.15+00:28:0313:564.3
104JANIAK Marcin 469ŁÓDŹOpen Mężczyzn74M 10409:0001:23:45.9501:23:45.95+00:28:0713:574.3
105KULINKOWSKI Piotr 606CALYPSO TEAM SUWAŁKINIESZKIOpen Mężczyzn75M 10509:3001:23:47.7501:23:47.75+00:28:0913:574.3
106KOMAR Rafał 389PRABUTYOpen Masters Mężczyzn18M 10608:4501:24:01.8501:24:01.85+00:28:2314:004.3
107MICHAŁOWSKI Krzysztof 787WYDMINYOpen Masters Mężczyzn19M 10709:4501:24:03.0501:24:03.05+00:28:2514:004.3
108SURYNT Andrzej 100EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn20M 10808:1501:24:09.1001:24:09.10+00:28:3114:014.3
109KEMICER Monika 94EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet1K 108:1501:24:09.7001:24:09.70+00:28:3114:014.3
110CHLUDZIŃSKI Czarek 705AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn21M 10909:4501:24:10.2001:24:10.20+00:28:3214:014.3
111WÓJCICKI Tomasz 734AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn76M 11009:4501:24:15.8001:24:15.80+00:28:3714:024.3
112MERGNER Daniel 343POWER TRAININGSULEJÓWEKOpen Mężczyzn77M 11108:4501:24:18.2001:24:18.20+00:28:4014:034.3
113MERGNER Łukasz 344POWER TRAININGSULEJÓWEKOpen Mężczyzn78M 11208:4501:24:19.2501:24:19.25+00:28:4114:034.3
114ZOŃ Bogdan 188SUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn22M 11308:1501:24:26.4001:24:26.40+00:28:4814:044.3
115TRĄBKA Jakub 113LISIORYZIELONA GÓRAOpen Mężczyzn79M 11408:1501:24:27.0501:24:27.05+00:28:4914:044.3
116WOŁYNIEC Piotr 490EŁKOpen Mężczyzn80M 11508:3001:24:45.3001:24:45.30+00:29:0714:074.2
117JASIONOWSKI Kamil 154EŁKOpen Mężczyzn81M 11608:3001:24:47.9501:24:47.95+00:29:0914:074.2
118KOT Łukasz 407AUUUUUWADOWICEOpen Mężczyzn82M 11709:0001:25:20.8001:25:20.80+00:29:4214:134.2
119STEC Bogusław 747NIE NO NIE WIEMOLSZTYNOpen Mężczyzn83M 11809:4501:25:34.5501:25:34.55+00:29:5614:154.2
120BIELSKA Katarzyna 248SKIERDYOpen Kobiet2K 208:3001:25:34.9001:25:34.90+00:29:5614:154.2
121TOMCZYK Paulina 903GOŁDAPOpen Kobiet3K 308:3001:25:38.1001:25:38.10+00:30:0014:164.2
122RADZIKOWSKI Maciej 841RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Masters Mężczyzn23M 11910:0001:25:39.1001:25:39.10+00:30:0114:164.2
123JASKÓŁA Joanna 257NOWY DWÓR MAZOWIECKIOpen Kobiet4K 408:3001:25:39.8501:25:39.85+00:30:0114:164.2
124SOKÓŁ Piotr 297BISKUPIEC - ZATORZEBISKUPIECOpen Mężczyzn84M 12008:4501:25:41.9001:25:41.90+00:30:0314:164.2
125KORDEK Jarosław 643MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Masters Mężczyzn24M 12109:3001:25:42.4501:25:42.45+00:30:0414:174.2
126RAK KOCHANIAK Leszek 690BERLINOpen Mężczyzn85M 12209:3001:25:49.8001:25:49.80+00:30:1114:184.2
127KARCZ Krzysiek 566WARSZAWAOpen Mężczyzn86M 12309:1501:26:08.0001:26:08.00+00:30:2914:214.2
128WALCZAK Robert 90DRAGON BALL WRONKISZAMOTUŁYOpen Mężczyzn87M 12408:1501:26:25.6501:26:25.65+00:30:4714:244.2
129FRANK Damian 88DRAGON BALL WRONKIWRONKIOpen Mężczyzn88M 12508:1501:26:28.0501:26:28.05+00:30:5014:244.2
130SZWEDOWICZ Grażyna 624KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Masters Kobiet1K 509:3001:26:31.3001:26:31.30+00:30:5314:254.2
131RUDUCHA Piotr 692WARSZAWAOpen Mężczyzn89M 12609:3001:26:33.0501:26:33.05+00:30:5514:254.2
132LACH Agnieszka 408AUUUUUWADOWICE Open Masters Kobiet2K 609:0001:26:35.6001:26:35.60+00:30:5714:254.2
133ZUJKO Piotr 495EŁKOpen Mężczyzn90M 12709:0001:26:51.2001:26:51.20+00:31:1314:284.1
134SZXCZEPANSKI Grzegorz 397ABDUL TEAMELKOpen Mężczyzn91M 12809:0001:26:53.8501:26:53.85+00:31:1514:284.1
135DOŁOTO Bartek 461ELKOpen Mężczyzn92M 12909:0001:26:56.9501:26:56.95+00:31:1814:294.1
136KLESZOWSKI Daniel 517CROSS FREAKS GOLENIÓWSZCZEC INOpen Mężczyzn93M 13009:1501:26:58.3501:26:58.35+00:31:2014:294.1
137POPŁAWSKI Artur 395ABDUL TEAMEŁK Open Mężczyzn94M 13109:0001:27:02.8501:27:02.85+00:31:2414:304.1
138CZEKURŁAN Jacek 516CROSS FREAKS GOLENIÓWSZCZECINOpen Masters Mężczyzn25M 13209:1501:27:03.6001:27:03.60+00:31:2514:304.1
139LEWKO Adam 449PĘDZILEWKOBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn95M 13309:0001:27:05.3501:27:05.35+00:31:2714:304.1
140SOTOWSKI Piotr 693WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn26M 13410:1501:27:06.5001:27:06.50+00:31:2814:314.1
141SIKORA Piotr 336NIEBIESKIE CHACHARYMIKOŁÓWOpen Mężczyzn96M 13508:4501:27:07.2501:27:07.25+00:31:2914:314.1
142KOPYCIOK Michał 335NIEBIESKIE CHACHARYŚWIĘTOCHŁOWICEOpen Mężczyzn97M 13608:4501:27:09.1501:27:09.15+00:31:3114:314.1
143WYSOCKI Karol 398ABDUL TEAMAUGUSTOWOpen Mężczyzn98M 13709:0001:27:16.4001:27:16.40+00:31:3814:324.1
144WOROBIEWA Jekatierina 56POWER TRAININGWARSZAWAElite Kobiet1K 708:1001:27:16.6501:27:16.65+00:31:3814:324.1
145JÓŹWIAK Tadeusz 405AUUUUUWADOWICEOpen Mężczyzn99M 13809:0001:27:19.0001:27:19.00+00:31:4014:334.1
146JAMRÓZ Ryszard 404AUUUUUWADOWICEOpen Masters Mężczyzn27M 13909:0001:27:19.3001:27:19.30+00:31:4114:334.1
147KULIK Dariusz 785BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn100M 14009:4501:27:22.8501:27:22.85+00:31:4414:334.1
148MUŻYŁO Tomasz 682EŁK Open Mężczyzn101M 14109:3001:27:34.6501:27:34.65+00:31:5614:354.1
149SZTANDERA Artur 111JEPPESEN OCR TEAMŁÓDŹOpen Mężczyzn102M 14208:1501:27:47.1501:27:47.15+00:32:0914:374.1
150DERESZ Wiktor 657WARSZAWAOpen Mężczyzn103M 14309:3001:27:57.3001:27:57.30+00:32:1914:394.1
151WŁODARCZAK Bartosz 291ŚREMOpen Mężczyzn104M 14408:3001:28:03.6001:28:03.60+00:32:2514:404.1
152HOLOWNIA Aneta 93EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet5K 808:1501:28:06.0001:28:06.00+00:32:2714:414.1
153KOSAK Tomasz 96EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn105M 14508:1501:28:06.5001:28:06.50+00:32:2814:414.1
154BICZKOWSKI Konrad 109JEPPESEN OCR TEAMSTRASZYNOpen Mężczyzn106M 14608:1501:28:11.1001:28:11.10+00:32:3314:414.1
155JANASZEWSKI Bartosz 835RUN SHAPE, RUN!PABIANICEOpen Mężczyzn107M 14710:0001:28:12.2501:28:12.25+00:32:3414:424.1
156WALAK Kacper 123SIUPTEAMTRZEBINIAOpen Mężczyzn108M 14808:1501:28:22.2001:28:22.20+00:32:4414:434.1
157KONIECKI Patryk 110JEPPESEN OCR TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn109M 14908:1501:28:22.4501:28:22.45+00:32:4414:434.1
158ROSIŃSKI Artur 875WHITE HAND RTBRODNICAOpen Mężczyzn110M 15010:0001:28:23.3001:28:23.30+00:32:4514:434.1
159FRANCISZKOWICZ Mariola 709AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Kobiet3K 909:4501:28:25.7001:28:25.70+00:32:4714:444.1
160DOMURAT Marian 318ENTUZJAŚCI RUCHUOMONTY K. BIAŁEGOSTOKUOpen Mężczyzn111M 15108:4501:28:32.3001:28:32.30+00:32:5414:454.1
161IGNACIUK Paweł 320ENTUZJAŚCI RUCHUOSIEDLE IGNATKI K. BIAŁEGOSTOKUOpen Masters Mężczyzn28M 15208:4501:28:32.8001:28:32.80+00:32:5414:454.1
162FIEDOROWICZ Wojciech 319ENTUZJAŚCI RUCHUBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn29M 15308:4501:28:33.1001:28:33.10+00:32:5514:454.1
163JUSZKIEWICZ Piotr 765ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJ KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Mężczyzn112M 15408:3001:28:48.0001:28:48.00+00:33:0914:484.1
164JOWSA Daniel 244ZAWSZE MOŻESZ LEPIEJKĘTRZYNOpen Mężczyzn113M 15508:3001:28:48.6001:28:48.60+00:33:1014:484.1
165BZYMEK Łukasz 768OLECKOOpen Mężczyzn114M 15609:4501:28:52.0001:28:52.00+00:33:1314:484.1
166NAPIÓRKOWSKI Dominik 448NAK MUAY FIGHTERSSZCZECINOpen Mężczyzn115M 15709:0001:28:53.0001:28:53.00+00:33:1414:484.1
167ZABLOCKI Emil 697AUGUSTOWOpen Mężczyzn116M 15809:3001:28:57.1001:28:57.10+00:33:1914:494
168BARANOWSKI Hubert 382GRÓJECOpen Masters Mężczyzn30M 15908:4501:29:16.3501:29:16.35+00:33:3814:524
169ŁACH Marcin 392GRÓJECOpen Masters Mężczyzn31M 16008:4501:29:16.8001:29:16.80+00:33:3814:524
170HOPPE Kevin 666OLSZTYNOpen Mężczyzn117M 16110:1501:29:21.1001:29:21.10+00:33:4314:534
171MĘDRZYCKI Paweł 40MORĄGOpen Mężczyzn118M 16208:0001:29:30.5001:29:30.50+00:33:5214:554
172KRAJEWSKI Mateusz 264ZARĘBYOpen Mężczyzn119M 16308:3001:29:31.9501:29:31.95+00:33:5314:554
173MOREK Katarzyna 312DZIECI KUKURYDZYGOŁDAPOpen Kobiet6K 1008:4501:29:48.8501:29:48.85+00:34:1014:584
174PRZYTUŁA Marek 726AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn32M 16409:4501:29:54.6501:29:54.65+00:34:1614:594
175FARIA Manuel 924VILSECK Open Mężczyzn120M 16508:1501:29:58.6001:29:58.60+00:34:2014:594
176JÓŹWICKI Karol 563CHRABOŁYOpen Mężczyzn121M 16609:1501:30:08.3001:30:08.30+00:34:3015:014
177ORŁOWSKI Bartłomiej 577BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn122M 16709:1501:30:08.7001:30:08.70+00:34:3015:014
178SUWALAK Jarosław 842RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn123M 16810:0001:30:14.1001:30:14.10+00:34:3615:024
179SZELAWA Krzysztof 945BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn124M 16910:1501:30:23.8501:30:23.85+00:34:4515:034
180RYCHLEWSKI Wojciech 542SZYBCY I WOLNIKOBYŁKAOpen Mężczyzn125M 17009:1501:30:25.4501:30:25.45+00:34:4715:044
181KOMINIAK Bartłomiej 157BIAŁAOpen Mężczyzn126M 17108:1501:30:27.1001:30:27.10+00:34:4915:044
182SZCZĘSNY Piotr 543SZYBCY I WOLNIWARSZAWAOpen Mężczyzn127M 17209:1501:30:27.3501:30:27.35+00:34:4915:044
183SANTOS Jorge 931GOON SQUADBEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn128M 17308:1501:30:29.8001:30:29.80+00:34:5115:044
184KŁOBUCH Daniel 406AUUUUUKLECZA DOLNAOpen Mężczyzn129M 17409:0001:30:32.1501:30:32.15+00:34:5415:054
185GOŹDZIK Edward 236SPARTAN SGX WARSAWZĄBKIOpen Masters Mężczyzn33M 17508:3001:30:33.6001:30:33.60+00:34:5515:054
186JANCZYK Damian 152MROŻEWICEOpen Mężczyzn130M 17608:1501:30:34.4501:30:34.45+00:34:5615:054
187WOŹNA Karolina 238SPARTAN SGX WARSAWWARSZAWA Open Kobiet7K 1108:3001:30:37.0501:30:37.05+00:34:5915:064
188GOŹDZIK Paweł 237SPARTAN SGX WARSAWZĄBKIOpen Mężczyzn131M 17708:3001:30:37.7001:30:37.70+00:34:5915:064
189STRZELECKI Bartosz 178ŁÓDŹOpen Mężczyzn132M 17808:1501:30:37.8001:30:37.80+00:34:5915:064
190SOBÓTKA Paweł 795KĘTRZYNOpen Mężczyzn133M 17909:4501:30:38.0001:30:38.00+00:34:5915:064
191STRZELECKI Dawid 179ŁÓDŹOpen Mężczyzn134M 18008:1501:30:46.0501:30:46.05+00:35:0815:074
192CHEŁMIŃSKA Katarzyna 457AUGUSTÓWOpen Kobiet8K 1209:0001:30:46.1501:30:46.15+00:35:0815:074
193ANDRUKAJTIS Arkadiusz 626KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIWĘGORZEWOOpen Masters Mężczyzn34M 18109:3001:30:49.8001:30:49.80+00:35:1115:084
194HINTZ Anna 617KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Masters Kobiet4K 1309:3001:30:51.6001:30:51.60+00:35:1315:084
195ŻERAŃSKI Adam 530KOST KURPIOWSKI ODDZIAŁ SPECJALNEJ TROSKIOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn135M 18209:1501:30:52.2001:30:52.20+00:35:1415:084
196KRUCZYŃSKI Jan 959OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn136M 18309:1501:30:54.2501:30:54.25+00:35:1615:094
197GAJEWSKI Łukasz 103GENTLEMENELSPŁOCKOpen Mężczyzn137M 18408:1501:31:10.7001:31:10.70+00:35:3215:113.9
198BORAWSKI Piotr 136PŁOCKOpen Mężczyzn138M 18508:1501:31:12.4001:31:12.40+00:35:3415:123.9
199DRUŻYŃSKI Tomasz 249BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn139M 18608:3001:31:30.5001:31:30.50+00:35:5215:153.9
200KALWIŃSKI Łukasz 671OSTRÓDAOpen Mężczyzn140M 18709:3001:31:49.2001:31:49.20+00:36:1115:183.9
201LISAK Sebastian 474ELBLĄGOpen Mężczyzn141M 18809:0001:31:51.0001:31:51.00+00:36:1215:183.9
202PAWŁOSKI Rafał 479ELBLĄGOpen Mężczyzn142M 18909:0001:31:52.5001:31:52.50+00:36:1415:183.9
203WYSOCKI Andrzej 904KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WEGORZEWOOpen Masters Mężczyzn35M 19009:3001:31:53.0001:31:53.00+00:36:1415:183.9
204PIELAK Karol 480ELBLĄG Open Mężczyzn143M 19109:0001:31:55.3001:31:55.30+00:36:1715:193.9
205PTASIŃSKI Kacper 28HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn144M 19208:0001:31:59.5001:31:59.50+00:36:2115:193.9
206RACIBORSKI Lukasz 296BISKUPIEC - ZATORZEBISKUPIECOpen Mężczyzn145M 19308:4501:32:00.7501:32:00.75+00:36:2215:203.9
207NIEWINSKI Piotr 423CHOBUKAN BIAŁYSTOKBIALYSTOKOpen Mężczyzn146M 19409:0001:32:12.0001:32:12.00+00:36:3315:223.9
208ROGOWSKI Damian 691ŚWIĘCIENINOpen Mężczyzn147M 19509:3001:32:16.3501:32:16.35+00:36:3815:223.9
209MARCZAK Mateusz 681OSTRÓW MAZOWIECKAOpen Mężczyzn148M 19609:3001:32:17.0001:32:17.00+00:36:3815:223.9
210GICZAN Mariusz 421CHOBUKAN BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKOpen Masters Mężczyzn36M 19709:0001:32:32.9501:32:32.95+00:36:5415:253.9
211ŁADNIAK Monika 416BRYŻYD TEAMBIELSK PODLASKIOpen Kobiet9K 1409:0001:32:37.2001:32:37.20+00:36:5915:263.9
212KOZŁOWSKI Zbigniew 415BRYŻYD TEAMBIELSK PODLASKIOpen Mężczyzn149M 19809:0001:32:37.9501:32:37.95+00:36:5915:263.9
213MADEJ Dawid 570OPOCZNOOpen Mężczyzn150M 19909:1501:32:41.5001:32:41.50+00:37:0315:263.9
214DYBA Krzysztof 250WARSZAWAOpen Mężczyzn151M 20008:3001:32:47.6001:32:47.60+00:37:0915:273.9
215JERUZAL Mateusz 118OTADOULATORUŃOpen Mężczyzn152M 20108:1501:32:58.0501:32:58.05+00:37:2015:293.9
216LEOŃCZYK Krzysztof 120OTADOULATORUŃOpen Mężczyzn153M 20208:1501:32:58.3501:32:58.35+00:37:2015:293.9
217KACZMARCZYK Paweł 119OTADOULATORUŃOpen Mężczyzn154M 20308:1501:33:03.0001:33:03.00+00:37:2415:303.9
218PAUL Adam 578AUGUSTÓWOpen Mężczyzn155M 20409:1501:33:03.7501:33:03.75+00:37:2515:303.9
219BANASZCZYK Tomasz 825RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn156M 20510:0001:33:17.8001:33:17.80+00:37:3915:323.9
220KUŹNICKI Dominik 836RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn157M 20610:0001:33:17.8001:33:17.80+00:37:3915:323.9
221ZIÓŁKOWSKI Łukasz 410AUUUUULANCKORONA Open Mężczyzn158M 20709:0001:33:18.8501:33:18.85+00:37:4015:333.9
222GOŁAŚ Paweł 663GDAŃSKOpen Mężczyzn159M 20809:3001:33:31.8001:33:31.80+00:37:5315:353.8
223FETLIŃSKI Grzegorz 148OLSZTYNOpen Mężczyzn160M 20908:1501:33:32.2501:33:32.25+00:37:5415:353.8
224ZDANOWICZ Maciek 597BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn161M 21009:1501:33:32.3001:33:32.30+00:37:5415:353.8
225GOŁAŚ Paulina 662ROZOGIOpen Kobiet10K 1509:3001:33:32.4001:33:32.40+00:37:5415:353.8
226MATYSIEWICZ Józef 270GRAJEWOOpen Masters Mężczyzn37M 21108:3001:33:35.8001:33:35.80+00:37:5715:353.8
227LESZKIEWICZ Paweł 266WARSZAWAOpen Mężczyzn162M 21208:3001:33:45.7501:33:45.75+00:38:0715:373.8
228SIERPIŃSKI Przemysław 175KRZESZOWICEOpen Mężczyzn163M 21308:1501:33:51.5001:33:51.50+00:38:1315:383.8
229GICZAN Daria 420CHOBUKAN BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKOpen Kobiet11K 1609:0001:33:53.0001:33:53.00+00:38:1415:383.8
230TRACZYK Paweł 909OLSZTYNOpen Mężczyzn164M 21410:1501:34:03.3001:34:03.30+00:38:2515:403.8
231KĘDZIERSKI Sebastian 640MICHELIN TEAMOSTRÓDAOpen Mężczyzn165M 21509:3001:34:04.6501:34:04.65+00:38:2615:403.8
232BĄK Konrad 324GRUPA SPECJANLEJ BESTROSKI-MASAŻ BĘDZIE PÓŹNIEJ ;-)WARSZAWAOpen Mężczyzn166M 21610:1501:34:05.0001:34:05.00+00:38:2615:403.8
233TOMCZAK Wojciech 625KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Mężczyzn167M 21709:3001:34:09.4501:34:09.45+00:38:3115:413.8
234MATEJKOWSKI Artur 599AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn168M 21809:3001:34:09.5501:34:09.55+00:38:3115:413.8
235ZIÓŁKOWSKI Łukasz 699ZGIERZOpen Mężczyzn169M 21909:3001:34:11.5001:34:11.50+00:38:3315:413.8
236KAMIŃSKI Dawid 565PIĄTEKOpen Mężczyzn170M 22009:1501:34:39.7001:34:39.70+00:39:0115:463.8
237BUSIŃSKI Adam 944CRAZY RUNNERSEŁKOpen Masters Mężczyzn38M 22108:4501:34:42.4001:34:42.40+00:39:0415:473.8
238EJDYS Grzegorz 659ROZOGIOpen Mężczyzn171M 22209:3001:34:50.6501:34:50.65+00:39:1215:483.8
239LENARD Aleksandra 721AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet12K 1709:4501:34:51.8001:34:51.80+00:39:1315:483.8
240GRYGO Krzysztof 713AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn39M 22309:4501:34:55.3001:34:55.30+00:39:1715:493.8
241KUMISZCZA Teresa 159EŁKOpen Kobiet13K 1808:1501:34:57.0001:34:57.00+00:39:1815:493.8
242SWANSON Dakota 953BEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn172M 22410:1501:35:11.1001:35:11.10+00:39:3315:513.8
243MASON Jamaal 913BEMOWOOpen Mężczyzn173M 22510:1501:35:22.5501:35:22.55+00:39:4415:533.8
244TOMCZAK Adrian 381ZŁOCZEWIANIEWROCŁAWOpen Mężczyzn174M 22609:1501:35:28.9501:35:28.95+00:39:5015:543.8
245TATKO Michał 182ŁOMŻAOpen Mężczyzn175M 22708:1501:35:29.6501:35:29.65+00:39:5115:543.8
246TATKO Jakub 181ŁOMŻAOpen Mężczyzn176M 22808:1501:35:31.6001:35:31.60+00:39:5315:553.8
247KOLIMAGA Kamil 675MYSZYNIECOpen Mężczyzn177M 22909:3001:35:42.2501:35:42.25+00:40:0415:573.8
248HRYNKO Rafał 560GOŁDAPOpen Mężczyzn178M 23009:1501:35:44.1001:35:44.10+00:40:0615:573.8
249WAKUŁOWSKI Grzegorz 184ŁOMŻAOpen Mężczyzn179M 23108:1501:35:58.9001:35:58.90+00:40:2015:593.8
250PIOTROWSKI Arkadiusz 949BELSK DUŻYOpen Masters Mężczyzn40M 23209:3001:36:05.9001:36:05.90+00:40:2716:003.7
251MICKIEWICZ Grażyna 620KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Masters Kobiet5K 1909:3001:36:08.9001:36:08.90+00:40:3016:013.7
252MICKIEWICZ Paweł 621KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Masters Mężczyzn41M 23309:3001:36:10.0001:36:10.00+00:40:3116:013.7
253BLAŃDA Dominik 908SPYTKOWICEOpen Mężczyzn180M 23409:3001:36:18.2001:36:18.20+00:40:4016:033.7
254KUNDA Artur 161EŁKOpen Mężczyzn181M 23508:1501:36:24.5001:36:24.50+00:40:4616:043.7
255DICKINSON Raymond 938GRIME SQUADBPTAOpen Mężczyzn182M 23608:1501:36:29.2001:36:29.20+00:40:5116:043.7
256ANSZCZAK Grzegorz 552BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn183M 23709:1501:36:30.5501:36:30.55+00:40:5216:053.7
257DE JESUS Raul John 941GRIME SQUADBPTAOpen Mężczyzn184M 23808:1501:36:33.8001:36:33.80+00:40:5516:053.7
258HENRICKSON Cooper 939GRIME SQUADBPTAOpen Mężczyzn185M 23908:1501:36:34.9001:36:34.90+00:40:5616:053.7
259KONARSKI Tomasz 29KOSZMAR TEŚCIOWEJWARSZAWAElite Mężczyzn12M 24008:0001:36:48.3501:36:48.35+00:41:1016:083.7
260PAŚNIKOWSKA Oliwia 840RUN SHAPE, RUN!Open Kobiet14K 2008:1501:36:48.7501:36:48.75+00:41:1016:083.7
261PLACIDO Eliot 937GRIME SQUADBPTAOpen Mężczyzn186M 24108:1501:36:49.3501:36:49.35+00:41:1116:083.7
262SANTOS John 942GRIME SQUADBPTAOpen Mężczyzn187M 24208:1501:36:54.2501:36:54.25+00:41:1616:093.7
263HANDZLIK Tomasz 4DENISTEAMBUJAKÓWElite Masters Mężczyzn3M 24308:0001:37:06.8501:37:06.85+00:41:2816:113.7
264BOGDAN Jacek 652SUWAŁKIOpen Mężczyzn188M 24409:3001:37:13.1501:37:13.15+00:41:3516:123.7
265PAWLUK Bartosz 894IŁOWO-OSADAOpen Mężczyzn189M 24510:0001:37:40.7001:37:40.70+00:42:0216:163.7
266KULACZKOWSKI Adrian 889GWOpen Mężczyzn190M 24610:0001:37:42.1501:37:42.15+00:42:0416:173.7
267STEFAŃSKI Dawid 812KASZEBE ADVENTURE TEAMNOWA KARCZMAOpen Mężczyzn191M 24710:0001:37:42.8501:37:42.85+00:42:0416:173.7
268BERNATOWICZ Karol 810KASZEBE ADVENTURE TEAMGDYNIAOpen Mężczyzn192M 24810:0001:37:44.2001:37:44.20+00:42:0616:173.7
269BERNATOWICZ Damian 809KASZEBE ADVENTURE TEAMRYBAKIOpen Mężczyzn193M 24910:0001:37:46.4501:37:46.45+00:42:0816:173.7
270CZEKAJ Mateusz 459GIŻYCKOOpen Mężczyzn194M 25009:0001:37:49.4501:37:49.45+00:42:1116:183.7
271KOŁODZIEJCZYK Piotr 958ATOM RSWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn42M 25109:3001:37:50.5001:37:50.50+00:42:1216:183.7
272KOTWICKI Sebastian 601ATOM RSWARSZAWAOpen Mężczyzn195M 25209:3001:37:54.6001:37:54.60+00:42:1616:193.7
273GRASZK Paweł 35STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Mężczyzn196M 25308:0001:37:56.9001:37:56.90+00:42:1816:193.7
274GWOŹDZIEJ Łukasz 506CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn197M 25409:1501:38:01.7001:38:01.70+00:42:2316:203.7
275KOWALEWSKI Tomasz 678PISZOpen Mężczyzn198M 25509:3001:38:02.1001:38:02.10+00:42:2416:203.7
276KACZYŃSKI Sylwek 670PISZOpen Mężczyzn199M 25609:3001:38:06.2501:38:06.25+00:42:2816:213.7
277KUSZTAL Paweł 874WHITE HAND RTBRODNICAOpen Mężczyzn200M 25710:0001:38:08.3001:38:08.30+00:42:3016:213.7
278NAGUCKI Maciej 503CHLEB I WINO LALATEAMGDANSKOpen Mężczyzn201M 25809:1501:38:08.7501:38:08.75+00:42:3016:213.7
279ZOLNIK Łukasz 515CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn202M 25909:1501:38:09.2001:38:09.20+00:42:3116:213.7
280LALEWICZ Adam 502CHLEB I WINO LALATEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn203M 26009:1501:38:09.3001:38:09.30+00:42:3116:213.7
281MALINOWSKI Damian 724AKADEMIA SPORTU MEDYKPIĄTNICA Open Mężczyzn204M 26109:4501:38:21.5001:38:21.50+00:42:4316:233.7
282TULODZIECKA-SAWCZUK Aleksandra 590OSTRÓDAOpen Kobiet15K 2109:1501:38:23.8001:38:23.80+00:42:4516:233.7
283SZYMANIUK Kamil 217DUCH PUSZCZYSIEMIANOWKAOpen Mężczyzn205M 26208:3001:38:27.4001:38:27.40+00:42:4916:243.7
284MIKLASZEWSKI Kamil 571AUGUSTÓWOpen Mężczyzn206M 26309:1501:38:32.6501:38:32.65+00:42:5416:253.7
285ALEKSA Szymon 551SUWAŁKIOpen Mężczyzn207M 26409:1501:38:33.3501:38:33.35+00:42:5516:253.7
286KOSTRZEWA Izabela 870WĄSATA KSIĘGOWA I PAN KANAPKAMARKIOpen Kobiet16K 2210:0001:38:37.6501:38:37.65+00:42:5916:263.7
287BACIA Marek 216DUCH PUSZCZYWASILKÓWOpen Masters Mężczyzn43M 26508:3001:38:42.7501:38:42.75+00:43:0416:273.6
288KLIK Paweł 233NIE NO NIE WIEMPOZNAŃOpen Mężczyzn208M 26608:3001:38:46.6501:38:46.65+00:43:0816:273.6
289KAMIŃSKA Róża 564ZGIERZOpen Kobiet17K 2309:1501:38:54.1001:38:54.10+00:43:1616:293.6
290POPOWSKA Edyta 169EŁKOpen Kobiet18K 2408:1501:39:03.6001:39:03.60+00:43:2516:303.6
291FILIPIAK Adam 463WARSZAWAOpen Mężczyzn209M 26709:0001:39:06.3001:39:06.30+00:43:2816:313.6
292BŁASIAK Agata 454GRODZISK MAZOWIECKIOpen Kobiet19K 2509:0001:39:10.2501:39:10.25+00:43:3216:313.6
293DĄBROWSKA Julia 635MAZURSKIE SHOTYGIŻYCKOOpen Kobiet20K 2609:3001:39:10.8501:39:10.85+00:43:3216:313.6
294KUSZ Mariusz 162GIŻYCKOOpen Masters Mężczyzn44M 26808:1501:39:13.4001:39:13.40+00:43:3516:323.6
295WOJCIULEWICZ Paweł 187GIZYCKOOpen Mężczyzn210M 26908:1501:39:13.4501:39:13.45+00:43:3516:323.6
296GRZECHNIK Paweł 126STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Mężczyzn211M 27008:1501:39:15.5001:39:15.50+00:43:3716:323.6
297ZANIEWSKI Łukasz 545TIM DRIMANTONIEOpen Mężczyzn212M 27109:1501:39:19.0001:39:19.00+00:43:4016:333.6
298ŁUKASIK Mikołaj 128STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Mężczyzn213M 27208:1501:39:19.0501:39:19.05+00:43:4116:333.6
299JANKOJĆ Katarzyna 637MAZURSKIE SHOTYGIŻYCKOOpen Kobiet21K 2709:3001:39:20.6001:39:20.60+00:43:4216:333.6
300BACZEWSKI Andrzej 701AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn214M 27309:4501:39:21.0501:39:21.05+00:43:4316:333.6
301GAWRYŚ Marta 636MAZURSKIE SHOTYGIŻYCKOOpen Masters Kobiet6K 2809:3001:39:21.5001:39:21.50+00:43:4316:333.6
302CHOJNOWSKI Robert 707AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn215M 27409:4501:39:21.6001:39:21.60+00:43:4316:333.6
303MAŁANOWSKI Marek 639MAZURSKIE SHOTYGIŻYCKOOpen Mężczyzn216M 27509:3001:39:21.9501:39:21.95+00:43:4316:333.6
304GAJZLER Krystian 831RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn217M 27610:0001:39:22.1001:39:22.10+00:43:4416:333.6
305NIKONOWICZ Bartosz 788EŁKOpen Mężczyzn218M 27709:4501:39:23.6001:39:23.60+00:43:4516:333.6
306JAŚTAK Natalia 562WARSZAWAOpen Kobiet22K 2909:1501:39:25.6001:39:25.60+00:43:4716:343.6
307SKAŁA Artur 814PLATINUMPOZNAŃOpen Masters Mężczyzn45M 27810:0001:39:29.4501:39:29.45+00:43:5116:343.6
308CHOJNOWSKA Marlena 706AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet23K 3009:4501:39:29.8001:39:29.80+00:43:5116:343.6
309DRASZAWKA Łukasz 340POWER TRAININGWARSZAWAOpen Mężczyzn219M 27908:4501:39:30.3001:39:30.30+00:43:5216:353.6
310PUTRA Marek 727AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn220M 28009:4501:39:32.9501:39:32.95+00:43:5416:353.6
311HONISZ Anna 665OLSZTYNOpen Masters Kobiet7K 3110:1501:39:34.3501:39:34.35+00:43:5616:353.6
312LEMAŃSKI Kamil 720AKADEMIA SPORTU MEDYKZAMBRÓWOpen Mężczyzn221M 28109:4501:39:34.6501:39:34.65+00:43:5616:353.6
313MŁYNARCZYK Artur 839RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn222M 28210:0001:39:36.0001:39:36.00+00:43:5716:363.6
314JURGA Mateusz 232NIE NO NIE WIEMNOCHOWOOpen Mężczyzn223M 28308:3001:39:37.9501:39:37.95+00:43:5916:363.6
315FIRST Tomasz 774PŁOŃSKOpen Mężczyzn224M 28408:4501:39:50.0001:39:50.00+00:44:1116:383.6
316GRABOWSKI Rafał 884ZIELONKAOpen Mężczyzn225M 28510:0001:39:55.4001:39:55.40+00:44:1716:393.6
317MURZYNIEC Adam 272WROCŁAWOpen Masters Mężczyzn46M 28608:3001:39:59.7001:39:59.70+00:44:2116:393.6
318BOGDAN Krzysztof 308CRAZY RUNNERSEŁKOpen Mężczyzn226M 28708:4501:40:11.4501:40:11.45+00:44:3316:413.6
319STRUPINSKA Anna 898GIZYCKOOpen Masters Kobiet8K 3210:0001:40:19.1501:40:19.15+00:44:4116:433.6
320FIRST Dorota 773PŁOŃSKOpen Masters Kobiet9K 3308:4501:40:20.2501:40:20.25+00:44:4216:433.6
321CITUK Małgorzata 881GIŻYCKOOpen Masters Kobiet10K 3410:0001:40:23.1501:40:23.15+00:44:4516:433.6
322PAŚNIKOWSKA Oliwia 970KSAWERÓWOpen Kobiet24K 3510:0001:40:25.1501:40:25.15+00:44:4716:443.6
323ANDRZEJEWSKI Tomasz 824RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn227M 28810:0001:40:29.2501:40:29.25+00:44:5116:443.6
324ŁUCHNIAK Kuba 838RUN SHAPE, RUN!ŁÓDŹOpen Mężczyzn228M 28910:0001:40:46.7501:40:46.75+00:45:0816:473.6
325DROBNIK Karin 828RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Kobiet25K 3610:0001:40:46.9001:40:46.90+00:45:0816:473.6
326SŁOWIK Marcin 286GOLASOWICEOpen Mężczyzn229M 29008:3001:40:47.3001:40:47.30+00:45:0916:473.6
327GAŁĄZKA Marcin 660GIŻYCKOOpen Mężczyzn230M 29109:3001:40:53.6501:40:53.65+00:45:1516:483.6
328HANUS Łukasz 256SZCZECINEKOpen Mężczyzn231M 29208:3001:41:05.0001:41:05.00+00:45:2616:503.6
329GÓRKA Robert 254SZCZECINEKOpen Masters Mężczyzn47M 29308:3001:41:05.5001:41:05.50+00:45:2716:503.6
330JAKUBOWSKI Marcin 667EŁKOpen Mężczyzn232M 29409:3001:41:07.8001:41:07.80+00:45:2916:513.6
331KARWOWSKA Kinga 507CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Kobiet26K 3709:1501:41:08.7501:41:08.75+00:45:3016:513.6
332SMOLARKIEWICZ Konrad 8DRAGON BALL WRONKIWRONKIElite Mężczyzn13M 29508:0001:41:08.8501:41:08.85+00:45:3016:513.6
333URLIK Patryk 843RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn233M 29610:0001:41:13.6501:41:13.65+00:45:3516:523.6
334NIEBRZYDOWSKI Marcin 509CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn234M 29709:1501:41:13.7501:41:13.75+00:45:3516:523.6
335MAKOSZ Barbara 763RUNTEAM PAWŁOWICEPAWŁOWICE ŚLĄSKIEOpen Masters Kobiet11K 3809:4501:41:15.8001:41:15.80+00:45:3716:523.6
336DYNIA Krystian 658JASTRZĘBIE ZDRÓJOpen Mężczyzn235M 29809:4501:41:16.0001:41:16.00+00:45:3716:523.6
337RUDY Elena 965VILSECKOpen Kobiet27K 3910:1501:41:36.0501:41:36.05+00:45:5816:563.5
338BURKLOW Robert 967VILSECKOpen Mężczyzn236M 29910:1501:41:36.6001:41:36.60+00:45:5816:563.5
339SIWEK Aneta 622KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWOOpen Kobiet28K 4009:3001:41:43.6501:41:43.65+00:46:0516:573.5
340PAWŁOWICZ Roland 27HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKElite Mężczyzn14M 30008:0001:41:49.8501:41:49.85+00:46:1116:583.5
341OCHMAN Marek 919BIELSKO - BIAŁAOpen Mężczyzn237M 30110:1501:41:53.0501:41:53.05+00:46:1516:583.5
342PIASECKA Anna 368THE POWER OF FAMILYGRABOWOOpen Kobiet29K 4108:4501:41:53.7001:41:53.70+00:46:1516:583.5
343WOŁYNIEC Braian 18EŁK FORCE ONEEŁKElite Mężczyzn15M 30208:0001:41:54.9001:41:54.90+00:46:1616:593.5
344PIASECKI Dariusz 369THE POWER OF FAMILYGRABOWOOpen Masters Mężczyzn48M 30308:4501:41:55.5501:41:55.55+00:46:1716:593.5
345CHADAJ Marcin 139BARTOSZYCEOpen Mężczyzn238M 30408:1501:42:03.0001:42:03.00+00:46:2417:003.5
346MACIUSZKO Wiesia 339OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet12K 4208:4501:42:06.3001:42:06.30+00:46:2817:013.5
347SZCZĘSNY Wiktor 544SZYBCY I WOLNIWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn49M 30509:1501:42:08.8001:42:08.80+00:46:3017:013.5
348KIERSNOWSKI Sebastian 259BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn239M 30608:3001:42:12.5001:42:12.50+00:46:3417:023.5
349KLINIEWSKA Iwona 362THE POWER OF FAMILYPOZEZDRZEOpen Kobiet30K 4308:4501:42:15.8501:42:15.85+00:46:3717:023.5
350PIÓRKOWSKI Dawid 278BEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn240M 30708:3001:42:17.4001:42:17.40+00:46:3917:023.5
351KLINIEWSKI Andrzej 363THE POWER OF FAMILYPOZEZDRZEOpen Mężczyzn241M 30808:4501:42:35.2001:42:35.20+00:46:5717:053.5
352KARPIUK Anna 360THE POWER OF FAMILYBYDGOSZCZOpen Kobiet31K 4408:4501:42:37.5001:42:37.50+00:46:5917:063.5
353PRECZYŃSKI Paweł 171ŁÓDŹOpen Mężczyzn242M 30908:1501:42:40.8001:42:40.80+00:47:0217:063.5
354RYDZEWSKI Krzysztof 581BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn243M 31009:1501:42:47.4001:42:47.40+00:47:0917:073.5
355THAYER Michael 964VILSECKOpen Mężczyzn244M 31110:1501:42:50.6001:42:50.60+00:47:1217:083.5
356MORALES Alvin 927GOON SQUADBEMOWO PISKIE Open Mężczyzn245M 31208:1501:43:03.7501:43:03.75+00:47:2517:103.5
357CORDWELL Kris 925GOON SQUADBEMOWO PISKIE Open Mężczyzn246M 31308:1501:43:05.3501:43:05.35+00:47:2717:103.5
358ZALEWSKI Michał 493AUGUSTÓW Open Mężczyzn247M 31409:0001:43:07.7001:43:07.70+00:47:2917:113.5
359FORTNEY Charles 932GOON SQUADBIATA PISKAOpen Mężczyzn248M 31508:1501:43:08.3501:43:08.35+00:47:3017:113.5
360FLORES Joseph 933GOON SQUADBEMOWO PISKIE Open Mężczyzn249M 31608:1501:43:09.4001:43:09.40+00:47:3117:113.5
361HALLMAN Gage 934GOON SQUADBEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn250M 31708:1501:43:09.8001:43:09.80+00:47:3117:113.5
362SMITH Kenneth 930GOON SQUADBEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn251M 31808:1501:43:11.4001:43:11.40+00:47:3317:113.5
363SMITH Bryce 914ELKOpen Mężczyzn252M 31910:1501:43:11.9001:43:11.90+00:47:3317:113.5
364BŁĘDOWSKI Michał 808IJO IJO BAGIETY JADOWARSZAWAOpen Mężczyzn253M 32010:0001:43:12.6501:43:12.65+00:47:3417:123.5
365HOKETT Matthew 928GOON SQUADVILSECKOpen Mężczyzn254M 32108:1501:43:12.7001:43:12.70+00:47:3417:123.5
366BŁĘDOWSKI Artur 807IJO IJO BAGIETY JADOWARSZAWAOpen Mężczyzn255M 32210:0001:43:12.7001:43:12.70+00:47:3417:123.5
367JUAREZ Fernando 929GOON SQUADBEMOWO PISKIEOpen Mężczyzn256M 32308:1501:43:13.3501:43:13.35+00:47:3517:123.5
368KALINOWSKI Mariusz 8115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANANOWA WIEŚ EŁCKA Open Mężczyzn257M 32408:1501:43:32.8001:43:32.80+00:47:5417:153.5
369HOHENSEE Devin 911ELKOpen Mężczyzn258M 32510:1501:43:33.9501:43:33.95+00:47:5517:153.5
370TUROWSKA Patrycja 228ŁOMŻA HARDCORE SQUADWĄSOSZOpen Kobiet32K 4508:3001:43:42.9501:43:42.95+00:48:0417:173.5
371RUNO Michał 227ŁOMŻA HARDCORE SQUADPIĄTNICAOpen Mężczyzn259M 32608:3001:43:44.3001:43:44.30+00:48:0617:173.5
372GREMBOWSKA Justyna 199BŁOTOŁAZYSTARA OBRAOpen Kobiet33K 4608:3001:43:50.2001:43:50.20+00:48:1217:183.5
373WESZKA Sandro 9DRAGON BALL WRONKIWRONKIElite Mężczyzn16M 32708:0001:43:54.3501:43:54.35+00:48:1617:193.5
374KASZYŃSKI Maciej 673WARSZAWAOpen Mężczyzn260M 32809:3001:43:54.4501:43:54.45+00:48:1617:193.5
375SZMIT Katarzyna 511CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWO Open Kobiet34K 4709:1501:43:56.2501:43:56.25+00:48:1817:193.5
376KILUK Beata 918GRAJEWOOpen Masters Kobiet13K 4809:1501:43:58.5501:43:58.55+00:48:2017:193.5
377DĘBICKA Agnieszka 556BIAŁYSTOKOpen Kobiet35K 4909:1501:44:00.6001:44:00.60+00:48:2217:203.5
378KOZAK Maciej 390BIALYSTOKOpen Mężczyzn261M 32908:3001:44:00.6501:44:00.65+00:48:2217:203.5
379JABŁOŃSKI Marcin 851SZCZEŚNIAKIZĄBKIOpen Mężczyzn262M 33010:0001:44:01.0001:44:01.00+00:48:2217:203.5
380JABLONSKA Justyna 850SZCZEŚNIAKIZĄBKIOpen Kobiet36K 5010:0001:44:01.0001:44:01.00+00:48:2217:203.5
381KOSIŃSKI Bartosz 329LIDL BS WYSZKÒWBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn263M 33108:3001:44:02.2001:44:02.20+00:48:2417:203.5
382KLIMECKI Michał 519CROSS FREAKS GOLENIÓWGOLENIÓWOpen Mężczyzn264M 33209:1501:44:13.1501:44:13.15+00:48:3517:223.5
383KLIMECKA Katarzyna 518CROSS FREAKS GOLENIÓWGOLENIÓWOpen Kobiet37K 5109:1501:44:13.3001:44:13.30+00:48:3517:223.5
384ZIÓŁKOWSKA Kornelia 514CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWO Open Kobiet38K 5209:1501:44:14.0001:44:14.00+00:48:3517:223.5
385BACH-ZAJKOWSKA Izabela 504CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Kobiet39K 5309:1501:44:16.4001:44:16.40+00:48:3817:223.5
386KORYTNICKA Marlena 921HUSARIA RACE TEAMKRAKÓW Open Kobiet40K 5408:1501:44:19.2001:44:19.20+00:48:4117:233.5
387GODZINA Krzysztof 823ROSSMANN SKARŻYSKO-KAMIENNAOpen Mężczyzn265M 33310:0001:44:20.2001:44:20.20+00:48:4217:233.5
388BORKOWSKI Kamil 702AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn266M 33409:4501:44:25.6001:44:25.60+00:48:4717:243.4
389PIETRZYK Mariusz 33RAGNARSONŁÓDŹElite Mężczyzn17M 33508:0001:44:43.1001:44:43.10+00:49:0517:273.4
390DZIRBA Izabela 251SROKOWOOpen Kobiet41K 5508:3001:44:44.8001:44:44.80+00:49:0617:273.4
391KRAINSKI Kamil 717AKADEMIA SPORTU MEDYKRATOWO PIOTROWO Open Mężczyzn267M 33609:4501:44:53.5001:44:53.50+00:49:1517:283.4
392GALIŃSKA Kasia 710AKADEMIA SPORTU MEDYKWIZNAOpen Kobiet42K 5609:4501:45:20.4001:45:20.40+00:49:4217:333.4
393SZUBA Ada 695WARSZAWAOpen Kobiet43K 5710:0001:45:23.3001:45:23.30+00:49:4517:333.4
394DZIRBA Marcin 252SROKOWOOpen Mężczyzn268M 33708:3001:45:32.0501:45:32.05+00:49:5417:353.4
395OLBRYŚ Klaudia 575ROZOGIOpen Kobiet44K 5809:1501:45:34.6001:45:34.60+00:49:5617:353.4
396OLBRYŚ Dawid 574ROZOGIOpen Mężczyzn269M 33809:1501:45:35.2001:45:35.20+00:49:5717:353.4
397WASZKIEWICZ Marcin 289EŁKOpen Mężczyzn270M 33908:3001:45:36.2001:45:36.20+00:49:5817:363.4
398MIASOIEDOV Oleksii 348PRODEKO-EŁKEŁKOpen Mężczyzn271M 34008:4501:45:37.8001:45:37.80+00:49:5917:363.4
399KURAŚ Beata 57XRUNNERSGDAŃSKElite Kobiet2K 5908:1001:45:40.5501:45:40.55+00:50:0217:363.4
400SOCZEWICA Tomasz 796MRĄGOWOOpen Mężczyzn272M 34109:4501:45:41.4001:45:41.40+00:50:0317:363.4
401SHEVCHENKO Andrii 349PRODEKO-EŁKEŁKOpen Mężczyzn273M 34208:4501:45:42.0501:45:42.05+00:50:0417:373.4
402KALYNYCHENKO Maksym 345PRODEKO EŁKEŁKOpen Mężczyzn274M 34308:4501:45:43.1001:45:43.10+00:50:0517:373.4
403GRIBANOV Alexey 347PRODEKO-EŁKEŁKOpen Mężczyzn275M 34408:4501:45:43.1001:45:43.10+00:50:0517:373.4
404BEREZOVSKYI Aleksandr 346PRODEKO-EŁKEŁKOpen Mężczyzn276M 34508:4501:45:44.4001:45:44.40+00:50:0617:373.4
405ZAJĄC Wojciech 737AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn50M 34609:4501:45:44.4001:45:44.40+00:50:0617:373.4
406VOLOSHYN Ivan 350PRODEKO-EŁKEŁKOpen Mężczyzn277M 34708:4501:45:45.4001:45:45.40+00:50:0717:373.4
407GÓRSKI Filip 775OLSZTYNOpen Mężczyzn278M 34809:4501:45:50.0001:45:50.00+00:50:1117:383.4
408DELENDOWSKI Andrzej 922GRUPA SPECJANLEJ BESTROSKI-MASAŻ BĘDZIE PÓŹNIEJ ;-)WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn51M 34910:1501:46:24.8001:46:24.80+00:50:4617:443.4
409STAWNY Rafał 897WRZEŚNIAOpen Mężczyzn279M 35010:0001:46:25.2001:46:25.20+00:50:4717:443.4
410POWOLNA Anita 170MIRKÓWOpen Kobiet45K 6008:1501:46:26.6501:46:26.65+00:50:4817:443.4
411JANGAS Piotr 153KALISZOpen Mężczyzn280M 35108:1501:46:27.7501:46:27.75+00:50:4917:443.4
412JASKUŁA Edyta 888GDYNIAOpen Kobiet46K 6110:0001:46:28.1001:46:28.10+00:50:5017:443.4
413JEWDOKIMOW Łukasz 778AUGUSTÓWOpen Mężczyzn281M 35209:4501:46:34.7001:46:34.70+00:50:5617:453.4
414WYSKIEL Monika 293SROKOWOOpen Kobiet47K 6208:3001:46:34.9501:46:34.95+00:50:5617:453.4
415DZIRBA Wiktoria 253SROKOWOOpen Kobiet48K 6308:3001:46:35.4501:46:35.45+00:50:5717:453.4
416BANIEWSKI Łukasz 610GARGAMELEOSTRÓDAOpen Mężczyzn282M 35309:3001:46:39.3501:46:39.35+00:51:0117:463.4
417BUDZICH Robert 611GARGAMELEOSTRÓDAOpen Mężczyzn283M 35409:3001:46:39.7501:46:39.75+00:51:0117:463.4
418BANIEWSKA Sylwia 609GARGAMELEOSTRÓDAOpen Kobiet49K 6409:3001:46:39.7501:46:39.75+00:51:0117:463.4
419KORZYCKA Aleksandra 612GARGAMELEOSTRÓDAOpen Kobiet50K 6509:3001:46:39.9501:46:39.95+00:51:0117:463.4
420BURDZIĄG Anna 198BŁOTOŁAZYSTARA OBRAOpen Kobiet51K 6608:3001:46:46.0501:46:46.05+00:51:0817:473.4
421ŚWIDERSKA Anna 510CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWO Open Kobiet52K 6709:1501:47:03.9501:47:03.95+00:51:2517:503.4
422WIĘCH Ernest 513CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Mężczyzn284M 35509:1501:47:04.8501:47:04.85+00:51:2617:503.4
423KONIECKO Klaudia 508CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Kobiet53K 6809:1501:47:06.2501:47:06.25+00:51:2817:513.4
424DZIARNOWSKA Elwira 505CROSS ELITE GRAJEWOGRAJEWOOpen Kobiet54K 6909:1501:47:07.7001:47:07.70+00:51:2917:513.4
425GIEMZA Michał 37KIELCEElite Mężczyzn18M 35608:0001:47:13.7001:47:13.70+00:51:3517:523.4
426KALINOWSKI Tomasz 523CROSSBOX MRĄGOWOMRĄGOWOOpen Mężczyzn285M 35709:1501:47:18.4501:47:18.45+00:51:4017:533.4
427KALINOWSKA Agnieszka 522CROSSBOX MRĄGOWOMRĄGOWOOpen Kobiet55K 7009:1501:47:20.2501:47:20.25+00:51:4217:533.4
428KARWOWSKI Mateusz 524CROSSBOX MRĄGOWOMRĄGOWOOpen Mężczyzn286M 35809:1501:47:27.9001:47:27.90+00:51:4917:543.4
429RODZIEWICZ Paulina 525CROSSBOX MRĄGOWO MRĄGOWOOpen Kobiet56K 7109:1501:47:37.0501:47:37.05+00:51:5917:563.3
430KACHEL Adriana 521CROSSBOX MRĄGOWOMRĄGOWOOpen Kobiet57K 7209:1501:47:38.0501:47:38.05+00:52:0017:563.3
431BURDA Kamil 520CROSSBOX MRĄGOWOSORKWITYOpen Mężczyzn287M 35909:1501:47:41.0501:47:41.05+00:52:0317:563.3
432BRZOSTOWSKI Stefan 554EŁKOpen Mężczyzn288M 36009:1501:47:56.9001:47:56.90+00:52:1817:593.3
433KONOPKO Dawid 782ŁOMŻAOpen Mężczyzn289M 36109:4501:48:07.3001:48:07.30+00:52:2918:013.3
434JASTAK Rafal 470WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn52M 36209:0001:48:07.6501:48:07.65+00:52:2918:013.3
435CIEŚLICKI Kamil 555LUBLINOpen Mężczyzn290M 36309:1501:48:11.6501:48:11.65+00:52:3318:013.3
436KUCZYŃSKI Paweł 498BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn291M 36409:3001:48:29.2001:48:29.20+00:52:5118:043.3
437MALISZEWSKA Agnieszka 786BIAŁYSTOKOpen Masters Kobiet14K 7308:4501:48:58.5501:48:58.55+00:53:2018:093.3
438LEWANDOWSKI Tomasz 890GDYNIAOpen Mężczyzn292M 36510:0001:49:02.9001:49:02.90+00:53:2418:103.3
439KRAKOWIAK Damian 679PIASTÓW Open Mężczyzn293M 36609:3001:49:14.3501:49:14.35+00:53:3618:123.3
440DĄBROWSKA Kinga 419CALYPSO TEAM SUWAŁKISUWAŁKIOpen Kobiet58K 7409:0001:49:21.2501:49:21.25+00:53:4318:133.3
441SZNEJDER Anita 950SUWAŁKIOpen Masters Kobiet15K 7509:0001:49:25.5001:49:25.50+00:53:4718:143.3
442TURZYŃSKA Katarzyna 591BIAŁYSTOK Open Kobiet59K 7609:1501:49:32.5001:49:32.50+00:53:5418:153.3
443TURZYŃSKI Piotr 592BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn294M 36709:1501:49:32.7501:49:32.75+00:53:5418:153.3
444LEW-KOJRYS Sylwia 267OLSZTYNOpen Kobiet60K 7708:3001:49:33.7501:49:33.75+00:53:5518:153.3
445KOJRYS Łukasz 261OLSZTYNOpen Mężczyzn295M 36808:3001:49:36.5501:49:36.55+00:53:5818:163.3
446TOŁKACZEWSKA Anna 486OSTRÓDA Open Kobiet61K 7809:0001:49:37.1501:49:37.15+00:53:5918:163.3
447MALCZEWSKA Beata 955OSTRÓDAOpen Kobiet62K 7909:0001:49:37.6501:49:37.65+00:53:5918:163.3
448TETFEJER Juliusz 589EŁKOpen Masters Mężczyzn53M 36909:1501:50:03.4501:50:03.45+00:54:2518:203.3
449NARTOWICZ Barbara 273EŁKOpen Kobiet63K 8008:3001:50:19.8001:50:19.80+00:54:4118:233.3
450KANIEWSKI Adam 780EŁKOpen Mężczyzn296M 37008:3001:50:25.7001:50:25.70+00:54:4718:243.3
451CAŁKA Krzysztof 229NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEOpen Mężczyzn297M 37108:3001:50:27.7001:50:27.70+00:54:4918:243.3
452GÓRALCZYK Marcin 711AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn298M 37209:4501:50:27.8001:50:27.80+00:54:4918:243.3
453NARTOWICZ Wojciech 274EŁKOpen Masters Mężczyzn54M 37308:3001:50:28.1001:50:28.10+00:54:5018:243.3
454SOBEL Monika 231NAPĘDZANI PROCENTEMGLIWICEOpen Kobiet64K 8108:3001:50:31.1001:50:31.10+00:54:5318:253.3
455JEZIOR Bartosz 230NAPĘDZANI PROCENTEMOŚWIĘCIMOpen Mężczyzn299M 37408:3001:50:31.8001:50:31.80+00:54:5318:253.3
456SOKÓŁ Wojciech 317EASTLIFECHEŁMOpen Masters Mężczyzn55M 37508:4501:50:32.4001:50:32.40+00:54:5418:253.3
457CIOSEK Karol 316EASTLIFELUBLINOpen Mężczyzn300M 37608:4501:50:32.9501:50:32.95+00:54:5418:253.3
458ROGOWSKI Tomasz 907EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn301M 37708:1501:50:33.9001:50:33.90+00:54:5518:253.3
459KRYŁOWICZ Karol 97EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn302M 37808:1501:50:35.9501:50:35.95+00:54:5718:253.3
460ŁAPIŃSKA Patrycja 98EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Kobiet16K 8208:1501:50:36.2001:50:36.20+00:54:5818:263.3
461AMBROŻEWICZ Katarzyna 135BIAŁYSTOKOpen Kobiet65K 8308:1501:50:40.8501:50:40.85+00:55:0218:263.3
462ADAMIK Artur 133BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn303M 37908:1501:50:42.0501:50:42.05+00:55:0418:273.3
463GOMOŁA-PARADOWSKA Anna 755POWER TRAININGWARSZAWAOpen Kobiet66K 8409:4501:50:48.4001:50:48.40+00:55:1018:283.2
464WĄSIK Iza 741NIE MA ŻE BOLI!WARSZAWAOpen Kobiet67K 8509:4501:50:50.3001:50:50.30+00:55:1218:283.2
465MILIK Eliza 740NIE MA ŻE BOLI!WARSZAWAOpen Kobiet68K 8609:4501:50:50.9501:50:50.95+00:55:1218:283.2
466POROWSKI Artur 818PORTEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn304M 38010:0001:50:55.1501:50:55.15+00:55:1718:293.2
467URBAN Jacek 900GDAŃSKOpen Mężczyzn305M 38110:0001:50:59.9001:50:59.90+00:55:2118:293.2
468POKORA Ilona 817PORTEAMPRUSZKÓWOpen Kobiet69K 8710:0001:51:11.0001:51:11.00+00:55:3218:313.2
469OBUCHOWSKI Marek 960GDAŃSKOpen Mężczyzn306M 38210:1501:51:11.0501:51:11.05+00:55:3318:313.2
470BIEŃKOWSKI Zbigniew 815PORTEAMEŁKOpen Mężczyzn307M 38310:0001:51:18.3001:51:18.30+00:55:4018:333.2
471SZEWCZYK Julia 497ABY DO METY!OLSZTYNOpen Kobiet70K 8809:1501:51:22.7001:51:22.70+00:55:4418:333.2
472SUCHOWIECKI Paweł 496ABY DO METYOLSZTYNOpen Mężczyzn308M 38409:1501:51:22.8001:51:22.80+00:55:4418:333.2
473KLINIEWSKI Michał 364THE POWER OF FAMILYKOWALKIOpen Mężczyzn309M 38508:4501:51:23.4501:51:23.45+00:55:4518:333.2
474PAWŁOWSKA Izabella 893GDAŃSKOpen Kobiet71K 8910:0001:51:26.7501:51:26.75+00:55:4818:343.2
475SADOWSKI Kamil 282BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn310M 38608:3001:51:31.1501:51:31.15+00:55:5318:353.2
476MARKOWICZ Sylwia 269BIAŁYSTOKOpen Kobiet72K 9008:3001:51:32.5001:51:32.50+00:55:5418:353.2
477TOMOŃ Marcin 370THE POWER OF FAMILYGOŁDAPOpen Mężczyzn311M 38708:4501:51:35.6001:51:35.60+00:55:5718:353.2
478PIEŃKOS Tomasz 895DYBKIOpen Mężczyzn312M 38810:0001:51:37.6001:51:37.60+00:55:5918:363.2
479STRZELECKI Marcin 89905-220Open Mężczyzn313M 38910:0001:51:44.4501:51:44.45+00:56:0618:373.2
480KĄCKA Wioletta 779WARSZAWAOpen Kobiet73K 9109:4501:51:48.5001:51:48.50+00:56:1018:383.2
481GOŁĄB Radosław 883GDAŃSKOpen Mężczyzn314M 39010:0001:51:49.8501:51:49.85+00:56:1118:383.2
482BOGUCKI Krzysztof 766WARSZAWAOpen Mężczyzn315M 39109:4501:51:55.8001:51:55.80+00:56:1718:393.2
483DĄBKOWSKI Hubert 910EŁK FORCE ONEGIZYCKOOpen Mężczyzn316M 39209:1501:51:58.2001:51:58.20+00:56:2018:393.2
484KONDRATOWICZ Małgorzata 619KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII GIŻYCKOOpen Kobiet74K 9209:3001:52:06.1501:52:06.15+00:56:2818:413.2
485RYMSZEWICZ Tomasz 627KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIWĘGORZEWOOpen Mężczyzn317M 39309:3001:52:09.7501:52:09.75+00:56:3118:413.2
486KARBOWSKI Krzysztof 618KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII AUGUSTÓWOpen Masters Mężczyzn56M 39409:3001:52:15.6001:52:15.60+00:56:3718:423.2
487RYBICKI Marcin 790OLSZTYNEKOpen Mężczyzn318M 39509:4501:52:20.0001:52:20.00+00:56:4118:433.2
488NOWAK Magdalena 337NOWAK TRANS TEAMOPATÓWOpen Kobiet75K 9308:4501:52:24.0001:52:24.00+00:56:4518:443.2
489KOSIŃSKA Aneta 414BRYŻYD TEAMDZIADKOWICEOpen Kobiet76K 9409:0001:52:25.4501:52:25.45+00:56:4718:443.2
490NOWAK Tomasz 338NOWAK TRANS TEAMOPATÓW Open Mężczyzn319M 39608:4501:52:26.3001:52:26.30+00:56:4818:443.2
491KLINIEWSKA Agata 361THE POWER OF FAMILYKOWALKIOpen Kobiet77K 9508:4501:52:32.9501:52:32.95+00:56:5418:453.2
492TYRALLA Frank 906BERLINOpen Masters Mężczyzn57M 39710:1501:52:42.6501:52:42.65+00:57:0418:473.2
493RESCHKE Robert 905EŁKOpen Masters Mężczyzn58M 39810:1501:52:42.6501:52:42.65+00:57:0418:473.2
494FASZCZEWSKI Piotr 772BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn320M 39909:4501:52:45.7501:52:45.75+00:57:0718:473.2
495KARPOWICZ Bartosz 781BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn321M 40009:4501:52:46.0501:52:46.05+00:57:0818:473.2
496PIEŃKOWSKA Justyna 481EŁKOpen Kobiet78K 9609:0001:52:54.4001:52:54.40+00:57:1618:493.2
497PIEŃKOWSKI Robert 482EŁKOpen Mężczyzn322M 40109:0001:52:56.8501:52:56.85+00:57:1818:493.2
498TWAROWSKI Łukasz 372THE POWER OF FAMILYGIŻYCKOOpen Mężczyzn323M 40208:4501:52:58.9501:52:58.95+00:57:2018:493.2
499RYNKOWSKA Karolina 791OSTROŁĘKAOpen Kobiet79K 9709:4501:53:00.4001:53:00.40+00:57:2218:503.2
500NOCNA Victoria 526EŁK FORCE ONEGIŻYCKOOpen Kobiet80K 9809:1501:53:02.1501:53:02.15+00:57:2418:503.2
501TWAROWSKA Klaudia 371THE POWER OF FAMILYGIŻYCKOOpen Kobiet81K 9908:4501:53:02.4001:53:02.40+00:57:2418:503.2
502NOWALSKA Martyna 527EŁK FORCE ONEEŁK Open Kobiet82K 10009:1501:53:04.4001:53:04.40+00:57:2618:503.2
503STANISŁAWSKI Wojciech 729AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn59M 40309:4501:53:05.1501:53:05.15+00:57:2718:503.2
504KALISZEWICZ Jarek 412BRYŻYD TEAMBOĆKIOpen Masters Mężczyzn60M 40409:0001:53:09.3501:53:09.35+00:57:3118:513.2
505CICHMIŃSKA Ola 769OLSZTYNEK Open Kobiet83K 10109:4501:53:15.1001:53:15.10+00:57:3718:523.2
506PALUSZYŃSKI Przemysław 276SZCZECINOpen Masters Mężczyzn61M 40508:3001:53:16.7501:53:16.75+00:57:3818:523.2
507RYBAK Ania 243VIP-GYM EŁKEŁKOpen Kobiet84K 10208:3001:53:17.8501:53:17.85+00:57:3918:523.2
508WRÓBEL Tomasz 736AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn324M 40609:4501:53:22.9501:53:22.95+00:57:4418:533.2
509GRZYWNA Mariola 240V.I.P-GIM EŁKEŁKOpen Kobiet85K 10308:3001:53:31.0501:53:31.05+00:57:5318:553.2
510JAŚKOWIAK Michał 426DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNOOpen Mężczyzn325M 40709:0001:53:31.4001:53:31.40+00:57:5318:553.2
511PALUSZYŃSKA Małgorzata 275SZCZECINOpen Masters Kobiet17K 10408:3001:53:31.9501:53:31.95+00:57:5318:553.2
512KOWALSKI Dominik 431DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNO Open Mężczyzn326M 40809:0001:53:36.9501:53:36.95+00:57:5818:563.2
513BAŁAZY Wojciech 246EŁKOpen Mężczyzn327M 40908:3001:53:39.1001:53:39.10+00:58:0118:563.2
514GRUNT-MEJER Aleksandra 255EŁKOpen Kobiet86K 10508:3001:53:39.2501:53:39.25+00:58:0118:563.2
515JAŚKOWIAK Miłosz 427DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNOOpen Mężczyzn328M 41009:0001:53:40.5501:53:40.55+00:58:0218:563.2
516SENDA Karol 583EŁKOpen Mężczyzn329M 41109:1501:53:44.5501:53:44.55+00:58:0618:573.2
517CICHOCKI Marcin 708AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn330M 41209:4501:53:57.6501:53:57.65+00:58:1918:593.2
518PRZYBTSZ Leszek 871WĄSATA KSIĘGOWA I PAN KANAPKAKOBYLKAOpen Masters Mężczyzn62M 41310:0001:54:06.8501:54:06.85+00:58:2819:013.2
519ZAWADZKI Rafał 946GOŁDAPOpen Mężczyzn331M 41409:0001:54:09.0001:54:09.00+00:58:3019:013.2
520PRZYBYSZ Jakub 872WĄSATA KSIĘGOWA I PAN KANAPKAKOBYŁKAOpen Mężczyzn332M 41510:0001:54:10.3501:54:10.35+00:58:3219:013.2
521DOMALEWSKA Sylwia 411BRYŻYD TEAMDYBKIOpen Kobiet87K 10609:0001:54:14.9001:54:14.90+00:58:3619:023.2
522MARCZUK Edward 365THE POWER OF FAMILYWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn63M 41608:4501:54:31.7001:54:31.70+00:58:5319:053.1
523GÓRSKI Krzysztof 712AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn333M 41709:4501:54:36.0001:54:36.00+00:58:5719:063.1
524KOWALSKI Oktawian 432DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNOOpen Mężczyzn334M 41809:0001:54:37.7501:54:37.75+00:58:5919:063.1
525JAŚKOWIAK Tomasz 428DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNOOpen Mężczyzn335M 41909:0001:54:40.3501:54:40.35+00:59:0219:063.1
526BRALSKA Monika 876OLSZTYNOpen Kobiet88K 10710:0001:54:42.5001:54:42.50+00:59:0419:073.1
527GULEWSKI Jarosław 885OLSZTYNOpen Mężczyzn336M 42010:0001:54:42.5001:54:42.50+00:59:0419:073.1
528KOWALSKI Michał 716AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Masters Mężczyzn64M 42109:4501:54:45.0001:54:45.00+00:59:0619:073.1
529CHLUDZIŃSKA Ewelina 704AKADEMIA SPORTU MEDYKŚNIADOWOOpen Kobiet89K 10809:4501:54:55.4501:54:55.45+00:59:1719:093.1
530OLCZAK Jan 433DREAM TEAM ROGOZNORYCZYWÓŁOpen Mężczyzn337M 42209:0001:54:58.6001:54:58.60+00:59:2019:093.1
531MODZELEWSKA Anna 725AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet90K 10909:4501:54:59.2001:54:59.20+00:59:2119:093.1
532KAWALSKA Renata 429DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNOOpen Masters Kobiet18K 11009:0001:55:00.2501:55:00.25+00:59:2219:103.1
533KOWALSKA Jagoda 430DREAM TEAM ROGOZNOROGOŹNOOpen Kobiet91K 11109:0001:55:00.6001:55:00.60+00:59:2219:103.1
534CISZEWSKI Piotr 241V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Masters Mężczyzn65M 42308:3001:55:09.6001:55:09.60+00:59:3119:113.1
535SIUDEJ Katarzyna 19215 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Kobiet92K 11208:3001:55:12.7001:55:12.70+00:59:3419:123.1
536FALISZEWSKA Anna 19015 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Masters Kobiet19K 11308:3001:55:12.9501:55:12.95+00:59:3419:123.1
537ROMOTOWSKI Krystian 90115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEŁKOpen Mężczyzn338M 42408:3001:55:13.5501:55:13.55+00:59:3519:123.1
538KRATYŃSKI Tomasz 242V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Mężczyzn339M 42508:3001:55:14.8001:55:14.80+00:59:3619:123.1
539ABRAMOWICZ Dariusz 245MOŃKIOpen Mężczyzn340M 42608:3001:55:14.8501:55:14.85+00:59:3619:123.1
540KRATYŃSKI Jacek 265RADZYMINOpen Mężczyzn341M 42708:3001:55:15.1001:55:15.10+00:59:3719:123.1
541LISTOPADZKA Anna 533KOSZMAR TEŚCIOWEJWARSZAWAOpen Kobiet93K 11409:1501:55:29.0501:55:29.05+00:59:5119:143.1
542FAŁEK-RANOS Anna 532KOSZMAR TEŚCIOWEJWARSZAWAOpen Kobiet94K 11509:1501:55:29.1501:55:29.15+00:59:5119:143.1
543WIĘCASZEK Magdalena 534KOSZMAR TEŚCIOWEJWARSZAWAOpen Kobiet95K 11609:1501:55:42.0501:55:42.05+01:00:0419:173.1
544WOROBIEW Maksim 535KOSZMAR TEŚCIOWEJWARSZAWAOpen Mężczyzn342M 42809:1501:55:42.1001:55:42.10+01:00:0419:173.1
545MERDA Paweł 746NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Mężczyzn343M 42909:4501:56:05.4001:56:05.40+01:00:2719:203.1
546ORZECHOWSKI Łukasz 168EŁKOpen Mężczyzn344M 43008:1501:56:12.6001:56:12.60+01:00:3419:223.1
547MANTORSKI Michał 165WARSZAWAOpen Mężczyzn345M 43108:1501:56:23.6001:56:23.60+01:00:4519:233.1
548WIŚNIEWSKA Natalia 186ZAWADYOpen Kobiet96K 11708:1501:56:23.6501:56:23.65+01:00:4519:233.1
549LIPIŃSKI Łukasz 723AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn346M 43209:4501:56:25.2001:56:25.20+01:00:4719:243.1
550KUROWSKI Paweł 961ŁOMŻAOpen Mężczyzn347M 43309:4501:56:29.0001:56:29.00+01:00:5019:243.1
551OSIŃSKA Emilia 366THE POWER OF FAMILYKOWALKIOpen Kobiet97K 11808:4501:56:33.4501:56:33.45+01:00:5519:253.1
552GÓRSKA Elżbieta 125STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Masters Kobiet20K 11908:1501:56:33.5001:56:33.50+01:00:5519:253.1
553ŻABOROWSKA Joanna 698SUWAŁKIOpen Kobiet98K 12009:3001:56:38.0501:56:38.05+01:01:0019:263.1
554KEMPISTY Michał 674SUWAŁKIOpen Mężczyzn348M 43409:3001:56:38.3501:56:38.35+01:01:0019:263.1
555WALCZAK Mira 732AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet99K 12109:4501:56:50.3501:56:50.35+01:01:1219:283.1
556DOVNAR Jugeen 531KOSZMAR TEŚCIOWEJWARSZAWAOpen Mężczyzn349M 43509:1501:56:52.8001:56:52.80+01:01:1419:283.1
557SIKORSKA Patrycja 284EŁKOpen Kobiet100K 12208:3001:56:56.7001:56:56.70+01:01:1819:293.1
558KARBOWNIK Adam 258EŁKOpen Mężczyzn350M 43608:3001:56:58.4001:56:58.40+01:01:2019:293.1
559KACZOR Paweł 155EŁKOpen Mężczyzn351M 43708:3001:57:03.0001:57:03.00+01:01:2419:303.1
560KOMUDA Michal 413BRYŻYD TEAMSIEMIATYCZEOpen Mężczyzn352M 43809:0001:57:03.5501:57:03.55+01:01:2519:303.1
561KILUK Magda 260EŁKOpen Kobiet101K 12308:3001:57:03.8501:57:03.85+01:01:2519:303.1
562KŁOSIŃSKA - RYBAKIEWICZ Anna 715AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Kobiet102K 12409:4501:57:08.7001:57:08.70+01:01:3019:313.1
563PNIEWSKA Monika 418BRYŻYD TEAMOSTRÓW MAZOWIECKAOpen Kobiet103K 12509:0001:57:11.2001:57:11.20+01:01:3319:313.1
564MAJEWSKI Konrad 548WENGLORZ TEAMPIECKIOpen Mężczyzn353M 43909:1501:57:23.8501:57:23.85+01:01:4519:333.1
565KAZINIEC Aneta 648NA *UJ MI TO BYŁOGIŻYCKOOpen Kobiet104K 12609:3001:57:23.9501:57:23.95+01:01:4519:333.1
566KUCZYNSKI Piotr 649NA *UJ MI TO BYŁOSZCZYTNOOpen Mężczyzn354M 44009:3001:57:25.3501:57:25.35+01:01:4719:343.1
567MATVIENKO Maksim 19539RUSKALININGRADOpen Mężczyzn355M 44108:3001:57:26.3001:57:26.30+01:01:4819:343.1
568KUBICKI Michał 437LIDZBARKTEAMLIDZBARKOpen Mężczyzn356M 44209:0001:57:26.3501:57:26.35+01:01:4819:343.1
569OLĘCKI Adam 438LIDZBARKTEAMMROCZNOOpen Mężczyzn357M 44309:0001:57:27.9501:57:27.95+01:01:4919:343.1
570KRANKOWSKI Mateusz 436LIDZBARKTEAMLIDZBARKOpen Mężczyzn358M 44409:0001:57:28.4501:57:28.45+01:01:5019:343.1
571IGELSKI Piotr 434LIDZBARKTEAMLIDZBARKOpen Mężczyzn359M 44509:0001:57:29.9001:57:29.90+01:01:5119:343.1
572SIEG Natalia 439LIDZBARKTEAMLIDZBARKOpen Kobiet105K 12709:0001:57:30.6001:57:30.60+01:01:5219:353.1
573KORDAS Jędrzej 435LIDZBARKTEAMLIDZBARKOpen Mężczyzn360M 44609:0001:57:33.1001:57:33.10+01:01:5519:353.1
574KOZIATEK Patryk 313DZIKUNYMRĄGOWOOpen Mężczyzn361M 44708:4501:57:40.0001:57:40.00+01:02:0119:363.1
575OSIŃSKA Patrycja 367THE POWER OF FAMILYKOWALKIOpen Kobiet106K 12808:4501:57:52.7001:57:52.70+01:02:1419:383.1
576ŁĘTOWSKI Grzegorz 722AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAOpen Mężczyzn362M 44809:4501:57:53.1501:57:53.15+01:02:1519:383.1
577MRZYGŁÓD Roksana 314DZIKUNYMIKOŁAJKIOpen Kobiet107K 12908:4501:57:57.8001:57:57.80+01:02:1919:393.1
578PIOTROWICZ Dominika 315DZIKUNYKĘTRZYNOpen Kobiet108K 13008:4501:58:00.3001:58:00.30+01:02:2219:403.1
579DETKIEWICZ Ewa 124STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Kobiet109K 13108:1501:58:04.7501:58:04.75+01:02:2619:403
580KUŁAK Piotr 127STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Mężczyzn363M 44908:1501:58:04.9501:58:04.95+01:02:2619:403
581SZYMAŃSKI Cezary 588OTWOCKOpen Mężczyzn364M 45009:1501:58:10.3501:58:10.35+01:02:3219:413
582SZYMAŃSKA Marta 586WARSZAWAOpen Kobiet110K 13209:1501:58:11.4001:58:11.40+01:02:3319:413
583SZYMAŃSKA Patrycja 587OTWOCKOpen Kobiet111K 13309:1501:58:15.8501:58:15.85+01:02:3719:423
584ŁUKSZO Mateusz 475CERKIEWNIKOpen Mężczyzn365M 45110:1501:58:19.6001:58:19.60+01:02:4119:433
585DEOROWICZ Piotr 460OLSZTYNOpen Mężczyzn366M 45210:1501:58:19.9001:58:19.90+01:02:4119:433
586BRZUZY Łukasz 630LOITSZCZYTNOOpen Mężczyzn367M 45309:3001:58:22.2501:58:22.25+01:02:4419:433
587SOSNOWSKI Mariusz 549WENGLORZ TEAMOLSZTYNOpen Mężczyzn368M 45409:1501:58:24.0501:58:24.05+01:02:4619:443
588BRZUZY Aleksander 628LOITSZCZYTNOOpen Mężczyzn369M 45509:3001:58:25.9001:58:25.90+01:02:4719:443
589GOŁĘBIEWSKI Adam 546WENGLORZ TEAMOLSZTYNOpen Mężczyzn370M 45609:1501:58:27.3001:58:27.30+01:02:4919:443
590PODUCH Joanna 279AUGUSTÓWOpen Kobiet112K 13408:3001:58:28.8501:58:28.85+01:02:5019:443
591POTAPOWICZ Izabela 221DZIKIE ŻUKIOLSZTYNOpen Kobiet113K 13508:3001:58:28.9501:58:28.95+01:02:5019:443
592SIKORSKI Adrian 223DZIKIE ŻUKINIDZICAOpen Mężczyzn371M 45708:3001:58:28.9501:58:28.95+01:02:5019:443
593DEMBOWSKI Jacek 557LUBOMINOOpen Mężczyzn372M 45809:1501:58:29.0001:58:29.00+01:02:5019:443
594BRZUZY Krzysztof 629LOITSZCZYTNO Open Masters Mężczyzn66M 45909:3001:58:30.4001:58:30.40+01:02:5219:453
595JASINOWICZ Grzegorz 547WENGLORZ TEAMOLSZTYNOpen Mężczyzn373M 46009:1501:58:30.4501:58:30.45+01:02:5219:453
596BONK Krzysztof 742NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Mężczyzn374M 46109:4501:58:36.4501:58:36.45+01:02:5819:463
597FLORCZAK Wiktoria 464OSTRÓDAOpen Kobiet114K 13609:0001:58:39.8001:58:39.80+01:03:0119:463
598KUTSAKOV Viktor 19439RUSKALININGRADOpen Mężczyzn375M 46208:3001:58:43.5001:58:43.50+01:03:0519:473
599MASHUKOV Andrei 19739RUS???????????Open Mężczyzn376M 46308:3001:58:45.7501:58:45.75+01:03:0719:473
600TRIANDOFILIDI Liliia 19639RUSKALININGRADOpen Kobiet115K 13708:3001:58:49.5001:58:49.50+01:03:1119:483
601SĘDZIK Aleksander 792BYTOMOpen Masters Mężczyzn67M 46409:4501:59:02.8001:59:02.80+01:03:2419:503
602SĘDZIK Katarzyna 762ROSSMANN BYTOMOpen Masters Kobiet21K 13809:4501:59:03.3001:59:03.30+01:03:2519:503
603WOJCIECHOWSKI Michał 696TORUŃOpen Mężczyzn377M 46509:3001:59:17.8001:59:17.80+01:03:3919:523
604DOBRUT Anna 770WARSZAWAOpen Masters Kobiet22K 13909:4501:59:27.3501:59:27.35+01:03:4919:543
605KANAEV Vladimir 19339RUSKALININGRADOpen Mężczyzn378M 46608:3001:59:29.8001:59:29.80+01:03:5119:543
606DOBRUT Tomasz 771WARSZAWAOpen Mężczyzn379M 46709:4501:59:50.1001:59:50.10+01:04:1219:583
607RUZYCH Mariia 4539RUSKALININGRADOpen Kobiet116K 14008:1001:59:57.8001:59:57.80+01:04:1919:593
608GRYGO Adrian 951EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn380M 46808:1501:59:58.0001:59:58.00+01:04:1919:593
609MYSZCZYŃSKA Monika 99EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Kobiet23K 14108:1501:59:58.1501:59:58.15+01:04:2019:593
610GRYGO Katarzyna 92EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Kobiet24K 14208:1501:59:58.2001:59:58.20+01:04:2019:593
611KUKLIŃSKI Marcin 957NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Mężczyzn381M 46909:4501:59:59.4501:59:59.45+01:04:2119:593
612CZAJKA Nicole 143ŁÓDŹ Open Kobiet117K 14308:1502:00:09.1002:00:09.10+01:04:3120:013
613TRAWICKA Emilia 487GUTOWIECOpen Kobiet118K 14409:0002:00:18.8502:00:18.85+01:04:4020:033
614NIEWIAROWSKI Paweł 417BRYŻYD TEAMWOJENIECOpen Mężczyzn382M 47009:0002:00:33.5502:00:33.55+01:04:5520:053
615SIWIERA Patrycja 355RAGNARSONLODZOpen Kobiet119K 14508:4502:00:38.2502:00:38.25+01:05:0020:063
616GOŁKO Wojciech 664BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn383M 47109:3002:00:40.0002:00:40.00+01:05:0120:063
617JAROCKA Renata 668BIAŁYSTOKOpen Kobiet120K 14609:3002:00:40.1002:00:40.10+01:05:0220:063
618URBANOWICZ Aneta 748NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Kobiet121K 14709:4502:00:48.1502:00:48.15+01:05:1020:083
619BURDYŃSKI Paweł 138WIELBARKOpen Mężczyzn384M 47208:1502:00:48.5002:00:48.50+01:05:1020:083
620LENKIEWICZ Dawid 352RAGNARSONBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn385M 47308:4502:00:58.2502:00:58.25+01:05:2020:093
621WOJTCZAK Sebastian 356RAGNARSONOŁAWAOpen Mężczyzn386M 47408:4502:01:00.3002:01:00.30+01:05:2220:103
622SKRĘTEK Paulina 176BIAŁYSTOKOpen Kobiet122K 14808:1502:01:00.9002:01:00.90+01:05:2220:103
623CHILICKA Anna 458AUGUSYÓWOpen Kobiet123K 14909:0002:01:06.1502:01:06.15+01:05:2820:113
624WYGRABEK Wojciech 323GORSZYSORTTYCHYOpen Mężczyzn387M 47508:4502:01:17.8502:01:17.85+01:05:3920:123
625CHMIELEWSKI Józef 141CIECHANOWIECOpen Mężczyzn388M 47608:1502:01:19.1502:01:19.15+01:05:4120:133
626CHOROBA -TWAROSZ Henryka 322GORSZYSORTKATOWICEOpen Kobiet124K 15008:4502:01:19.3002:01:19.30+01:05:4120:133
627KRETKIEWICZ Monika 644MORSY SZCZYTNO #RESETDŹWIERZUTYOpen Kobiet125K 15109:3002:01:37.3502:01:37.35+01:05:5920:163
628KONIECZNY Jacek 642MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Mężczyzn389M 47709:3002:01:37.5502:01:37.55+01:05:5920:163
629STEFAŃSKA Agata 694PŁOCKOpen Kobiet126K 15209:3002:02:20.0502:02:20.05+01:06:4220:232.9
630KACZMAREK Michal 669ELKOpen Mężczyzn390M 47809:3002:02:20.3502:02:20.35+01:06:4220:232.9
631WARPECHOWSKA Marzena 116M.OCŁÓDŹOpen Masters Kobiet25K 15308:1502:02:26.7502:02:26.75+01:06:4820:242.9
632FLORCZUK Przemek 115M.OCWARSZAWAOpen Mężczyzn391M 47908:1502:02:30.3002:02:30.30+01:06:5220:252.9
633ŻYGADŁO Piotr 117M.OCWARSZAWAOpen Masters Mężczyzn68M 48008:1502:02:31.3002:02:31.30+01:06:5320:252.9
634ROSZKOWSKA Weronika 173EŁKOpen Kobiet127K 15408:1502:02:34.1502:02:34.15+01:06:5620:252.9
635PIETRZYK Konrad 122SIUPTEAMSIEPRAWOpen Mężczyzn392M 48108:1502:02:38.9002:02:38.90+01:07:0020:262.9
636BUCZYŁOWSKA Monika 137AUGUSTÓWOpen Kobiet128K 15508:1502:02:42.8002:02:42.80+01:07:0420:272.9
637BOŻYK Sebastian 383SKIERNIEWICEOpen Mężczyzn393M 48209:0002:02:47.2002:02:47.20+01:07:0920:272.9
638KRASOŃ Rafał 391KOLUSZKI Open Mężczyzn394M 48309:0002:02:49.6002:02:49.60+01:07:1120:282.9
639JAKSINA Magdalena 743NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Kobiet129K 15609:4502:02:52.9502:02:52.95+01:07:1420:282.9
640JOBSKA Magdalena 744NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Kobiet130K 15709:4502:02:54.0502:02:54.05+01:07:1620:292.9
641WASIUTA Anna 749NIE NO NIE WIEMOSTRÓDAOpen Kobiet131K 15809:4502:02:55.7002:02:55.70+01:07:1720:292.9
642TUWALSKI Bernard 11DZIADY OCRWARSZAWAElite Masters Mężczyzn4M 48408:0002:02:58.7002:02:58.70+01:07:2020:292.9
643GRABOWSKA Justyna 333NIE CHCĘ MIEĆ STEMIOSTROŁĘKAOpen Kobiet132K 15909:0002:03:07.2002:03:07.20+01:07:2920:312.9
644MYSIORSKI Łukasz 334NIE CHCĘ MIEĆ STEMIOSTROŁĘKAOpen Mężczyzn395M 48509:0002:03:10.5502:03:10.55+01:07:3220:312.9
645IMIOLCZYK Eliza 401AGRESYWNE PLASTRY ŁÓDZOpen Kobiet133K 16009:0002:03:17.4002:03:17.40+01:07:3920:322.9
646SUCHOWIECKI Piotr 295ABY DOBIECOLSZTYNOpen Mężczyzn396M 48608:4502:03:23.9502:03:23.95+01:07:4520:332.9
647MARCHEWKA Ewa 294ABY DOBIECSZCZYTNOOpen Kobiet134K 16108:4502:03:24.1002:03:24.10+01:07:4620:342.9
648BUKSZYNSKA Wiktoria 399AGRESYWNE PLASTRY ŁÓDZOpen Kobiet135K 16209:0002:03:25.3002:03:25.30+01:07:4720:342.9
649DANILUK Jakub 351RAGNARSONŁÓDŹOpen Mężczyzn397M 48708:4502:03:28.8002:03:28.80+01:07:5020:342.9
650IMIOLCZYK Roland 402AGRESYWNE PLASTRY ŁÓDZOpen Masters Mężczyzn69M 48809:0002:03:34.0002:03:34.00+01:07:5520:352.9
651BUKSZYNSKI Daniel 400AGRESYWNE PLASTRY LODZOpen Masters Mężczyzn70M 48909:0002:03:34.8502:03:34.85+01:07:5620:352.9
652GRABARCZYK Martyna 833RUN SHAPE, RUN!PRZYSUCHAOpen Kobiet136K 16310:0002:03:41.3002:03:41.30+01:08:0320:362.9
653DĘBSKI Tomasz 827RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn398M 49010:0002:03:43.4002:03:43.40+01:08:0520:372.9
654LEWOWSKA Paulina 837RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Kobiet137K 16410:0002:03:43.7002:03:43.70+01:08:0520:372.9
655GRABARCZYK Dominika 832RUN SHAPE, RUN!ŁÓDŹOpen Kobiet138K 16510:0002:03:43.8002:03:43.80+01:08:0520:372.9
656FIGLUS Mariusz 829RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn399M 49110:0002:03:45.9502:03:45.95+01:08:0720:372.9
657WILLIAMS Anna 966ELKOpen Kobiet139K 16610:1502:03:57.2502:03:57.25+01:08:1920:392.9
658LENKIEWICZ Magdalena 353RAGNARSONBIAŁYSTOKOpen Kobiet140K 16708:4502:03:58.0002:03:58.00+01:08:1920:392.9
659MANZANARES Jerry 912BEMOWO PISKIEOpen Masters Mężczyzn71M 49210:1502:03:59.6002:03:59.60+01:08:2120:392.9
660VEGA Vincent 915BEMOWO PISKIE Open Mężczyzn400M 49310:1502:03:59.7502:03:59.75+01:08:2120:392.9
661PAGAN Martha 969BEMOWO PISKIEOpen Kobiet141K 16810:1502:04:01.2002:04:01.20+01:08:2320:402.9
662BASEK Joanna 205BS WYSZKÓWKOLONIA ZABRUZDYOpen Kobiet142K 16908:3002:04:12.1502:04:12.15+01:08:3420:422.9
663POŁEĆ Eliza 220DZIKIE ŻUKIOLSZTNOpen Kobiet143K 17008:3002:04:13.0502:04:13.05+01:08:3520:422.9
664BARTNICKI Sebastian 826RUN SHAPE, RUN!KSAWERÓWOpen Mężczyzn401M 49410:0002:04:21.0002:04:21.00+01:08:4220:432.9
665BIELICKI Radosław 327KWIAT TEAMOLSZTYNOpen Masters Mężczyzn72M 49508:4502:04:48.8002:04:48.80+01:09:1020:482.9
666BIELICKA Magdalena 326KWIAT TEAMOLSZTYNOpen Kobiet144K 17108:4502:04:49.2002:04:49.20+01:09:1120:482.9
667KWIATKOWSKI Michał 328KWIAT TEAMEŁKOpen Masters Mężczyzn73M 49608:4502:04:49.8002:04:49.80+01:09:1120:482.9
668LEWANDOWSKI Leszek 956KWIDZYNOpen Mężczyzn402M 49709:0002:04:52.7502:04:52.75+01:09:1420:482.9
669BIEGAJSKI Mateusz 453BUDYOpen Mężczyzn403M 49809:0002:04:54.4502:04:54.45+01:09:1620:492.9
670PSZCZOŁA Marta 222DZIKIE ŻUKIOLSZTYNOpen Kobiet145K 17208:3002:04:56.5002:04:56.50+01:09:1820:492.9
671NAZARKO Justyna 82CHŁOPCY CHORTENOWCYBIAŁYSTOKOpen Kobiet146K 17308:1502:04:57.3502:04:57.35+01:09:1920:492.9
672MARKOWSKI Dariusz 219DZIKIE ŻUKIOLSZTYNOpen Mężczyzn404M 49908:3002:04:59.1502:04:59.15+01:09:2120:492.9
673KOCHELAK Konrad 380ZŁOCZEWIANIEZŁOCZEWOpen Mężczyzn405M 50008:4502:05:04.4502:05:04.45+01:09:2620:502.9
674PERKOWSKI Piotr 277EŁKOpen Mężczyzn406M 50108:3002:05:06.5502:05:06.55+01:09:2820:512.9
675STANKIEWICZ Beata 84CHŁOPCY CHORTENOWCYBIAŁYSTOKOpen Kobiet147K 17408:1502:05:08.4002:05:08.40+01:09:3020:512.9
676PIASKOWIAK Jacek 917EŁKOpen Mężczyzn407M 50208:3002:05:12.1502:05:12.15+01:09:3420:522.9
677KAMIŃSKI Łukasz 208BS WYSZKÓWWYSZKOWOpen Mężczyzn408M 50308:3002:05:17.5002:05:17.50+01:09:3920:522.9
678SKRAJNY Jerzy 211BS WYSZKÓWWYSZKOWOpen Masters Mężczyzn74M 50408:3002:05:24.9002:05:24.90+01:09:4620:542.9
679OSTROWSKA Barbara 821RAMS TRAINING HAUSEKOŁOBRZEGOpen Masters Kobiet26K 17510:0002:05:50.1002:05:50.10+01:10:1220:582.9
680JUJKA Dariusz 822RAMS TRAINING HOUSE KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGOpen Masters Mężczyzn75M 50510:0002:05:50.1502:05:50.15+01:10:1220:582.9
681STĘPIEŃ Aleksandra 310CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Kobiet148K 17608:4502:06:01.6002:06:01.60+01:10:2321:002.9
682STĘPIEŃ Ewelina 311CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Kobiet149K 17708:4502:06:04.7002:06:04.70+01:10:2621:002.9
683WILCZEK Lukasz 595CIESZYNOpen Mężczyzn409M 50609:1502:06:06.1002:06:06.10+01:10:2821:012.9
684KRÓL Marta 309CROSSBOXFIT KĘTRZYNKĘTRZYNOpen Kobiet150K 17808:4502:06:07.0002:06:07.00+01:10:2821:012.9
685MIŁOWICKA Karolina 130VIP-GYM EŁKEŁKOpen Kobiet151K 17908:1502:06:24.7002:06:24.70+01:10:4621:042.8
686GRAJEWSKI Olgierd 129V.I.P-GYM EŁKEŁKOpen Mężczyzn410M 50708:1502:06:25.2502:06:25.25+01:10:4721:042.8
687PONISZTERA Aleksandra 820POŻ-SERWIS EŁKEŁKOpen Kobiet152K 18010:0002:06:30.6502:06:30.65+01:10:5221:052.8
688MARCINIAK Piotr 354RAGNARSONŁÓDŹOpen Mężczyzn411M 50810:0002:06:30.9002:06:30.90+01:10:5221:052.8
689WRONA Ewa 357RAGNARSONŁÓDŹOpen Kobiet153K 18110:0002:06:31.2002:06:31.20+01:10:5321:052.8
690PIEŃKOSZ Agata 819POŻ-SERWIS EŁKEŁKOpen Kobiet154K 18210:0002:06:35.2502:06:35.25+01:10:5721:052.8
691SIERPIŃSKA Monika 114LOFT TEAM EXTREMEJÓZEFÓWOpen Kobiet155K 18308:1502:06:56.8002:06:56.80+01:11:1821:092.8
692WEIS Michał 185ŚREMOpen Mężczyzn412M 50908:1502:06:57.0002:06:57.00+01:11:1821:092.8
693KOWALCZYK Piotr 568WARSZAWAOpen Mężczyzn413M 51009:1502:07:03.5502:07:03.55+01:11:2521:102.8
694KLIMASZEWSKI Marcin 472AUGUSTÓWOpen Mężczyzn414M 51109:0002:07:07.5502:07:07.55+01:11:2921:112.8
695KLIMASZEWSKA Katarzyna 471AUGUSTÓWOpen Kobiet156K 18409:0002:07:08.3002:07:08.30+01:11:3021:112.8
696TYNECKI Andrzej 594NOWA WIEŚ EŁCKAOpen Masters Mężczyzn76M 51209:1502:07:11.8002:07:11.80+01:11:3321:112.8
697GORLO Jacek 466AUGUSTÓWOpen Mężczyzn415M 51309:0002:07:12.5002:07:12.50+01:11:3421:122.8
698BUDZIŃSKI Przemysław 455AUGUSTÓWOpen Mężczyzn416M 51409:0002:07:16.3002:07:16.30+01:11:3821:122.8
699TOCZKO Jarosław 485AUGUSTÓWOpen Masters Mężczyzn77M 51509:0002:07:19.6002:07:19.60+01:11:4121:132.8
700BUĆ Ada 239THE POWER OF FAMILYPOZEZDRZEOpen Kobiet157K 18508:3002:07:42.0002:07:42.00+01:12:0321:172.8
701TYNECKA Beata 593ELKOpen Masters Kobiet27K 18609:1502:07:46.9002:07:46.90+01:12:0821:172.8
702JAGODZIŃSKA-SZYMCZYK Joanna 561WARSZAWAOpen Kobiet158K 18709:1502:08:00.7002:08:00.70+01:12:2221:202.8
703OPRYŃSKI Szymon 576WARSZAWAOpen Mężczyzn417M 51609:1502:08:01.6002:08:01.60+01:12:2321:202.8
704RYNKIEWICZ Jędrzej 896KĘTRZYNOpen Mężczyzn418M 51710:0002:08:33.9502:08:33.95+01:12:5521:252.8
705NICEWICZ Hanna 892MAŁY PŁOCKOpen Kobiet159K 18810:0002:08:34.0502:08:34.05+01:12:5621:252.8
706IWANIUK Adrian 422CHOBUKAN BIAŁYSTOKWASILKÓWOpen Mężczyzn419M 51809:0002:08:34.2502:08:34.25+01:12:5621:252.8
707HERMASZUK Bartosz 859W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Mężczyzn420M 51910:0002:08:41.6502:08:41.65+01:13:0321:262.8
708WASILEWSKI Piotr 867W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Mężczyzn421M 52010:0002:08:54.1502:08:54.15+01:13:1621:292.8
709WITKOWSKI Karol 489PRZASNYSZOpen Mężczyzn422M 52109:0002:08:54.4002:08:54.40+01:13:1621:292.8
710BUJNOWSKI Maciej 456OLECKOOpen Mężczyzn423M 52209:0002:09:03.7002:09:03.70+01:13:2521:302.8
711DYSZKIEWICZ Marta 462EŁKOpen Kobiet160K 18909:0002:09:04.9002:09:04.90+01:13:2621:302.8
712DAWIDEK Justyna 858W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Kobiet161K 19010:0002:09:09.9502:09:09.95+01:13:3121:312.8
713ZABIEGAJ Piotr 107HUSARIA RACE TEAM GIEBUŁTÓWOpen Mężczyzn424M 52308:1502:09:11.2002:09:11.20+01:13:3321:312.8
714DAWIDEK Grzegorz 857W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Mężczyzn425M 52410:0002:09:11.2002:09:11.20+01:13:3321:312.8
715POMICHTER Julia 483AUGUSTÓWOpen Kobiet162K 19109:0002:09:14.3502:09:14.35+01:13:3621:322.8
716BOGUSZEWICZ Eliza 856W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Kobiet163K 19210:0002:09:16.9502:09:16.95+01:13:3821:322.8
717KOŁAKOWSKA Agnieszka 631ŁOŚ POWERPUŁTUSKOpen Kobiet164K 19309:3002:09:18.7002:09:18.70+01:13:4021:332.8
718ZACHAJ Maciej 868W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Mężczyzn426M 52510:0002:09:23.1502:09:23.15+01:13:4521:332.8
719ŁUKASZYK Piotr 862W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Mężczyzn427M 52610:0002:09:24.7502:09:24.75+01:13:4621:342.8
720PERKOWSKA Natalia 687EŁKOpen Kobiet165K 19408:3002:09:26.1502:09:26.15+01:13:4821:342.8
721ZIENKIEWICZ-ZACHAJ Aleksandra 869W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Kobiet166K 19510:0002:09:28.3502:09:28.35+01:13:5021:342.8
722SMUKOWSKI Krzysztof 633ŁOŚ POWERSWIESZEWKOOpen Mężczyzn428M 52709:3002:09:29.2502:09:29.25+01:13:5121:342.8
723WASILEWSKI Michał 866W&O FREESTYLE RUNNERSGRODZISK MAZOWIECKIOpen Mężczyzn429M 52810:0002:09:30.2002:09:30.20+01:13:5221:352.8
724SELMAN Darek 863W&O FREESTYLE RUNNERSWARSZAWAOpen Mężczyzn430M 52910:0002:09:30.4002:09:30.40+01:13:5221:352.8
725FINGAS Katarzyna 375WOLNE DZIKIOSTRÓDAOpen Kobiet167K 19608:4502:09:40.4502:09:40.45+01:14:0221:362.8
726PLUCIŃSKI Jakub 105HUSARIA RACE TEAMKRAKÓWOpen Mężczyzn431M 53008:1502:09:44.6502:09:44.65+01:14:0621:372.8
727KACZMARCZYK Tomasz 920KRAKÓWOpen Mężczyzn432M 53108:1502:09:45.4002:09:45.40+01:14:0721:372.8
728PROJS Katarzyna 378WOLNE DZIKIOSTRÓDAOpen Kobiet168K 19708:4502:09:45.9502:09:45.95+01:14:0721:372.8
729KRAWIEC Adam 376WOLNE DZIKIOSTRÓDAOpen Masters Mężczyzn78M 53208:4502:09:46.4002:09:46.40+01:14:0821:372.8
730KRAWIEC Klaudia 377WOLNE DZIKIOSTRÓDAOpen Kobiet169K 19808:4502:09:47.4002:09:47.40+01:14:0921:372.8
731ŚLEPOWROŃSKI Bartosz 632ŁOŚ POWERWINNICAOpen Mężczyzn433M 53309:3002:09:48.1502:09:48.15+01:14:1021:382.8
732SOSNOWSKI Mateusz 634ŁOŚ POWERWARSZAWAOpen Mężczyzn434M 53409:3002:10:00.7002:10:00.70+01:14:2221:402.8
733JURGIN Monika 947OLSZTYNOpen Kobiet170K 19908:4502:10:04.0502:10:04.05+01:14:2621:402.8
734KOCHMAŃSKA Aleksandra 388OLSZTYNOpen Kobiet171K 20008:4502:10:07.9002:10:07.90+01:14:2921:412.8
735RZEPNICKI Daniel 174GRAJEWOOpen Mężczyzn435M 53508:1502:10:21.9002:10:21.90+01:14:4321:432.8
736DASZKIEWICZ Agnieszka 145EŁKOpen Masters Kobiet28K 20108:1502:10:25.0002:10:25.00+01:14:4621:442.8
737DASZKIEWICZ Krzysztof 146EŁKOpen Mężczyzn436M 53608:1502:10:27.5002:10:27.50+01:14:4921:442.8
738ZAJKOWSKI Marcin 492AUGUSTÓWOpen Masters Mężczyzn79M 53709:0002:10:52.2002:10:52.20+01:15:1421:482.8
739ZAJKOWSKI Damian 491AUGUSTÓWOpen Mężczyzn437M 53809:0002:10:54.7002:10:54.70+01:15:1621:492.8
740KIEDA Sandra 750OLSZTYŃSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY ! OLSZTYNOpen Kobiet172K 20209:4502:10:58.0002:10:58.00+01:15:1921:492.7
741MUCHA Edyta 751OLSZTYŃSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY ! OLSZTYNOpen Kobiet173K 20309:4502:10:58.4002:10:58.40+01:15:2021:492.7
742SZKLARSKI Krzysztof 752OLSZTYŃSCY PRZEMYTNICY RZEŻUCHY ! OLSZTYNOpen Mężczyzn438M 53909:4502:10:59.0002:10:59.00+01:15:2021:492.7
743SAWICKI Miłosz 379WOLNE DZIKIOSTRÓDAOpen Mężczyzn439M 54008:4502:11:34.4002:11:34.40+01:15:5621:552.7
744JABŁOŃSKA Wiktoria 468OSTRÓDAOpen Kobiet174K 20409:0002:11:35.8502:11:35.85+01:15:5721:552.7
745JABŁOŃSKA Iwona 467OSTRÓDAOpen Masters Kobiet29K 20509:0002:11:37.1002:11:37.10+01:15:5921:562.7
746TARKOWSKA Kasia 864W&O FREESTYLE RUNNERSMYSIADŁOOpen Kobiet175K 20610:0002:11:41.0002:11:41.00+01:16:0221:562.7
747RYDZYŃSKA Małgorzata 582OLSZTYNOpen Kobiet176K 20709:1502:12:28.0002:12:28.00+01:16:4922:042.7
748SZTUBECKA Gabriela 288LIPNOOpen Kobiet177K 20808:3002:12:33.6002:12:33.60+01:16:5522:052.7
749WIERCIACH Dawid 290LIPNOOpen Mężczyzn440M 54108:3002:12:34.0002:12:34.00+01:16:5522:052.7
750RUDNICKI Filip 281SKĘPEOpen Mężczyzn441M 54208:3002:12:34.4502:12:34.45+01:16:5622:052.7
751MELLIN Małgorzata 500BYLEDOBIECWARSZAWAOpen Kobiet178K 20909:1502:12:39.1002:12:39.10+01:17:0122:062.7
752ORZECHOWSKI Cezary 501BYLEDOBIECPRUSZKÓWOpen Mężczyzn442M 54309:1502:12:39.6502:12:39.65+01:17:0122:062.7
753GOMEZ Gonzalo 499BYLEDOBIECWARSZAWAOpen Mężczyzn443M 54409:1502:12:39.9002:12:39.90+01:17:0122:062.7
754RACHWALSKI Marcin 789GDAŃSKOpen Mężczyzn444M 54509:4502:12:46.3002:12:46.30+01:17:0822:072.7
755BORSUKIEWICZ Paweł 613GLUTEN-SRUTENWAŁBRZYCHOpen Mężczyzn445M 54609:3002:13:25.5002:13:25.50+01:17:4722:142.7
756WRÓBLEWSKI Karol 616GLUTEN-SRUTENPISZOpen Mężczyzn446M 54709:3002:13:26.0002:13:26.00+01:17:4722:142.7
757JANKOWSKI Łukasz 614GLUTEN-SRUTENPISZOpen Mężczyzn447M 54809:3002:13:27.7502:13:27.75+01:17:4922:142.7
758MIECZKOWSKA Aleksandra 615GLUTEN-SRUTENGDAŃSKOpen Kobiet179K 21009:3002:13:28.1002:13:28.10+01:17:5022:142.7
759PODGÓRSKI Jędrzej 688KISIELICEOpen Mężczyzn448M 54909:3002:13:35.6002:13:35.60+01:17:5722:152.7
760CHMIELEWSKA Dominika 654SUSZOpen Kobiet180K 21109:3002:13:35.9002:13:35.90+01:17:5722:152.7
761ŻYTYNIEC Monika 58EŁKOpen Kobiet181K 21208:1002:13:40.3002:13:40.30+01:18:0222:162.7
762OLSZEWSKI Lesław 686EŁKOpen Masters Mężczyzn80M 55009:3002:13:41.4502:13:41.45+01:18:0322:162.7
763KAMIŃSKI Arkadiusz 672WARSZAWAOpen Mężczyzn449M 55109:3002:13:42.9002:13:42.90+01:18:0422:172.7
764GOŁAB Wojciech 661GDAŃSKOpen Mężczyzn450M 55209:3002:13:43.4502:13:43.45+01:18:0522:172.7
765PRAWDZIK Renata 689EŁKOpen Masters Kobiet30K 21309:3002:13:43.7502:13:43.75+01:18:0522:172.7
766KOTARSKA Katarzyna 676EŁKOpen Masters Kobiet31K 21409:3002:13:44.6502:13:44.65+01:18:0622:172.7
767OLSZEWSKI Cezary 685EŁKOpen Mężczyzn451M 55309:3002:13:45.0002:13:45.00+01:18:0622:172.7
768AUGUSTYNOWICZ Paula 650OLSZTYN Open Kobiet182K 21509:3002:13:51.4502:13:51.45+01:18:1322:182.7
769CZARNOTA Dagmara 656OLSZTYNOpen Kobiet183K 21609:3002:13:52.2502:13:52.25+01:18:1422:182.7
770KOWALEWSKA Karolina 677OLSZTYNOpen Kobiet184K 21709:3002:13:52.3002:13:52.30+01:18:1422:182.7
771JACKOWSKI Piotr 886ŁOMŻAOpen Mężczyzn452M 55410:0002:13:59.5002:13:59.50+01:18:2122:192.7
772CHOJNOWSKI Wojtek 879ŁOMŻAOpen Mężczyzn453M 55510:0002:13:59.5002:13:59.50+01:18:2122:192.7
773BRZEZIŃSKI Damian 877ŁOMŻAOpen Mężczyzn454M 55610:0002:14:01.0002:14:01.00+01:18:2222:202.7
774DZIEKONSKI Zbigniew 882ŁOMŻAOpen Mężczyzn455M 55710:0002:14:10.5002:14:10.50+01:18:3222:212.7
775JASIONOWSKI Arkadiusz 887ŁOMŻĄOpen Mężczyzn456M 55810:0002:14:18.5502:14:18.55+01:18:4022:232.7
776KARABINIEWICZ Patrycja 387KWIDZYNOpen Kobiet185K 21808:4502:14:28.2002:14:28.20+01:18:5022:242.7
777RAŃCZUCH Marcin 579OLSZTYNOpen Mężczyzn457M 55909:1502:14:29.6002:14:29.60+01:18:5122:242.7
778KARABINIEWICZ Kuba 386KWIDZYNOpen Mężczyzn458M 56008:4502:14:34.4502:14:34.45+01:18:5622:252.7
779BERKOWSKA Magdalena 330MOCZYMORDY FLANKI TEAMGDAŃSKOpen Kobiet186K 21908:4502:14:35.8502:14:35.85+01:18:5722:252.7
780JANKOWSKI Paweł 332MOCZYMORDY FLANKI TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn459M 56108:4502:14:36.1502:14:36.15+01:18:5822:262.7
781CWALINA Paweł 331MOCZYMORDY FLANKI TEAMGIŻYCKOOpen Mężczyzn460M 56208:4502:14:43.3002:14:43.30+01:19:0522:272.7
782SKARŻYŃSKA Karolina 285PISANICAOpen Kobiet187K 22008:4502:14:51.2002:14:51.20+01:19:1322:282.7
783SKIBA Klaudia 325IMPERIUM SIŁYEŁKOpen Kobiet188K 22108:4502:14:53.3002:14:53.30+01:19:1522:282.7
784ZABOROWSKA Izabela 647MORSY SZCZYTNO #RESETŚWIĘTAJNOOpen Kobiet189K 22209:3002:15:45.8002:15:45.80+01:20:0722:372.7
785ORZOŁ Mirosław 646MORSY SZCZYTNO #RESETORZOŁOpen Masters Mężczyzn81M 56309:3002:15:46.1002:15:46.10+01:20:0822:372.7
786SIERZPUTOWSKI Przemysław 793ŁOMŻAOpen Mężczyzn461M 56410:0002:16:19.2002:16:19.20+01:20:4122:432.6
787CHRZANOWSKA Natalia 880BIAŁYSTOKOpen Kobiet190K 22310:0002:16:19.4502:16:19.45+01:20:4122:432.6
788KEMICER Nikodem 95EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn462M 56508:1502:17:36.2002:17:36.20+01:21:5822:562.6
789SIENKIEWICZ Jakub 43BIAŁYSTOKOpen Mężczyzn463M 56608:0002:19:04.7002:19:04.70+01:23:2623:102.6
790PLEWA Magdalena 303BS WYSZKÓWWYSZKÓWOpen Kobiet191K 22408:4502:19:26.1002:19:26.10+01:23:4823:142.6
791LASKA Gosia 301BS WYSZKÓWOSTROŁĘKAOpen Kobiet192K 22508:4502:19:27.1502:19:27.15+01:23:4923:142.6
792ŚLĘZAK Rafał 603BACKPACKERS TEAMRADOMSKOOpen Mężczyzn464M 56709:3002:19:28.9502:19:28.95+01:23:5023:142.6
793ZAHORODNII Bohdan 604BACKPACKERS TEAMŁÓDŻOpen Mężczyzn465M 56809:3002:19:30.2002:19:30.20+01:23:5223:152.6
794CYRTA Paweł 299BS WYSZKÓWSOBOLEWOpen Mężczyzn466M 56908:4502:19:31.4002:19:31.40+01:23:5323:152.6
795PAWLACZYK Michalina 602BACKPACKERS TEAMŁÓDŹOpen Kobiet193K 22609:3002:19:34.8502:19:34.85+01:23:5623:152.6
796ŁAZICKA Małgorzata 302BS WYSZKÓWMŁAWAOpen Kobiet194K 22708:4502:20:10.6002:20:10.60+01:24:3223:212.6
797BRZÓSKA Katarzyna 298BS WYSZKÓWBIAŁYSTOKOpen Kobiet195K 22808:4502:20:13.5002:20:13.50+01:24:3523:222.6
798STEC Marek 304BS WYSZKÓWBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn467M 57008:4502:20:14.5002:20:14.50+01:24:3623:222.6
799KUREK Justyna 204BOZIU DOPOMÓŻBODZENTYNOpen Kobiet196K 22908:3002:20:39.8002:20:39.80+01:25:0123:262.6
800DYBALSKA Katarzyna 203BOZIU DOPOMÓŻWOŁOMINOpen Kobiet197K 23008:3002:20:43.4002:20:43.40+01:25:0523:272.6
801DŁUGOŁĘCKI Mariusz 844SPECTRUM POWERCIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn82M 57110:0002:20:45.6502:20:45.65+01:25:0723:272.6
802ŻABOWSKA Magdalena 848SPECTRUM POWERIŁOWOOpen Kobiet198K 23110:0002:20:46.0002:20:46.00+01:25:0723:272.6
803OSIECKA Judyta 846SPECTRUM POWERCIECHANÓWOpen Kobiet199K 23210:0002:20:46.5002:20:46.50+01:25:0823:272.6
804ROMAN Paweł 847SPECTRUM POWERPRZASNYSZOpen Mężczyzn468M 57210:0002:20:46.5502:20:46.55+01:25:0823:272.6
805FADEREWSKI Piotr 845SPECTRUM POWERCIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn83M 57310:0002:20:47.7502:20:47.75+01:25:0923:272.6
806ŻUKOWSKI Arkadiusz 307BS WYSZKÓWBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn469M 57408:4502:20:49.5002:20:49.50+01:25:1123:282.6
807ZELL Jacek 12DZIADY OCRGORZÓW WLKP.Open Masters Mężczyzn84M 57508:0002:20:50.5502:20:50.55+01:25:1223:282.6
808RUSAK Krzysztof 540SPORTOWE ŚWIRY WLWARSZAWAOpen Mężczyzn470M 57609:1502:21:03.4002:21:03.40+01:25:2523:302.6
809KRUCZYŃSKI Jan 529KOST KURPIOWSKI ODDZIAŁ SPECJALNEJ TROSKIOpen Mężczyzn471M 57709:1502:21:07.0002:21:07.00+01:25:2823:312.6
810REĆKO Marek 805AM MAMA ŚPI?WARSZAWAOpen Mężczyzn472M 57810:0002:21:10.9002:21:10.90+01:25:3223:312.6
811WOJCIECHOWSKA Ewelina 806AM MAMA ŚPI?EŁKOpen Kobiet200K 23310:0002:21:11.1002:21:11.10+01:25:3323:312.5
812BAŁENKOWSKA Weronika 801AM MAMA ŚPI?WARSZAWAOpen Kobiet201K 23410:0002:21:11.2002:21:11.20+01:25:3323:312.5
813FILIPCZYK Mateusz 802AM MAMA ŚPI?WARSZAWAOpen Mężczyzn473M 57910:0002:21:11.5502:21:11.55+01:25:3323:312.5
814GODLEWSKI Jakub 804AM MAMA ŚPI?WARSZAWAOpen Mężczyzn474M 58010:0002:21:11.9002:21:11.90+01:25:3323:312.5
815GODLEWSKA Magdalena 803AM MAMA ŚPI?WARSZAWAOpen Kobiet202K 23510:0002:21:12.1502:21:12.15+01:25:3423:322.5
816TUSZYŃSKA Magda 541SPORTOWE ŚWIRY WLWARSZAWAOpen Kobiet203K 23609:1502:21:15.5002:21:15.50+01:25:3723:322.5
817MEDWID Patryk 539SPORTOWE ŚWIRY WLWARSZAWAOpen Mężczyzn475M 58109:1502:21:17.9502:21:17.95+01:25:3923:322.5
818NAZARUK Krzysztof 226LIDL BS WYSZKÒWBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn476M 58208:3002:22:55.3502:22:55.35+01:27:1723:492.5
819KONOPKA Beata Barbara 262BIAŁYSTOKOpen Kobiet204K 23708:3002:22:56.5002:22:56.50+01:27:1823:492.5
820SOBCZYK Barbara 212BS WYSZKÓWBIAŁYSTOK Open Kobiet205K 23808:3002:22:58.9002:22:58.90+01:27:2023:492.5
821DOBIERSKI Paweł 206BS WYSZKÓWWARSZAWAOpen Mężczyzn477M 58308:3002:22:59.3002:22:59.30+01:27:2123:492.5
822SUSKI Artur 305BS WYSZKÓWPLONSKOpen Mężczyzn478M 58408:4502:23:32.4002:23:32.40+01:27:5423:552.5
823LASOTA Monika 757PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Kobiet206K 23909:4502:24:56.7002:24:56.70+01:29:1824:092.5
824BARANKIEWICZ Łukasz 442MITŁÓDŹOpen Mężczyzn479M 58509:0002:24:58.0002:24:58.00+01:29:1924:092.5
825ŻUK Natalia 447MITPABIANICEOpen Kobiet207K 24009:0002:25:06.7502:25:06.75+01:29:2824:112.5
826ŁOBODA Natalia 446MITPABIANICEOpen Kobiet208K 24109:0002:25:29.3002:25:29.30+01:29:5124:142.5
827JELIŃSKI Adrian 445MITPABIANICEOpen Mężczyzn480M 58609:0002:25:30.0502:25:30.05+01:29:5224:152.5
828CHŁOSTA Konrad 443MITŁÓDŹOpen Mężczyzn481M 58709:0002:25:41.3002:25:41.30+01:30:0324:162.5
829BRĘK Łukasz 450PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn482M 58809:4502:25:43.7002:25:43.70+01:30:0524:172.5
830DZIEKAN Jakub 451PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn483M 58909:4502:25:46.8002:25:46.80+01:30:0824:172.5
831ŻAROWSKI Adam 761PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn484M 59009:4502:25:48.4002:25:48.40+01:30:1024:182.5
832JAKUBOWSKA Karolina 756PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Kobiet209K 24209:4502:25:49.9002:25:49.90+01:30:1124:182.5
833PACHOREK Łukasz 759PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Mężczyzn485M 59109:4502:25:52.7002:25:52.70+01:30:1424:182.5
834WALCZAK Karolina 760PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Kobiet210K 24309:4502:25:53.3502:25:53.35+01:30:1524:182.5
835KUCZKA Łukasz 452PZU SPORT TEAMCHYLICEOpen Mężczyzn486M 59209:4502:26:00.3002:26:00.30+01:30:2224:202.5
836MILAND Magdalena 758PZU SPORT TEAMWARSZAWAOpen Kobiet211K 24409:4502:26:00.5002:26:00.50+01:30:2224:202.5
837KICKI Radosław 567OLSZTYNOpen Mężczyzn487M 59309:1502:26:06.7002:26:06.70+01:30:2824:212.5
838STADNICKI Andrzej 584OLSZTYNOpen Mężczyzn488M 59409:1502:26:06.9502:26:06.95+01:30:2824:212.5
839STRIPLING Wojciech 585OLSZTYNOpen Mężczyzn489M 59509:1502:26:08.6002:26:08.60+01:30:3024:212.5
840CHRACZYŃSKA Agnieszka 444MITŁÓDŹOpen Kobiet212K 24509:0002:26:09.0002:26:09.00+01:30:3024:212.5
841MISIEWICZ Klaudia 573OLSZTYNOpen Kobiet213K 24609:1502:26:42.3002:26:42.30+01:31:0424:272.5
842DUDA Małgorzata 558OLSZTYNOpen Kobiet214K 24709:1502:26:44.8002:26:44.80+01:31:0624:272.5
843MISIEWICZ Adrianna 572OLSZTYNOpen Kobiet215K 24809:1502:26:57.5002:26:57.50+01:31:1924:292.4
844MIKOSZA Olaf 645MORSY SZCZYTNO #RESETSZCZYTNOOpen Mężczyzn490M 59609:3002:27:48.8002:27:48.80+01:32:1024:382.4
845KLIMEK Maciej 34SRTG WARSZAWAWARSZAWAOpen Mężczyzn491M 59708:0002:29:28.6002:29:28.60+01:33:5024:542.4
846BRZOSTEK Michał 767WARSZAWAOpen Mężczyzn492M 59809:4502:30:46.0002:30:46.00+01:35:0725:072.4
847JARZĘBAK Michał 777WARSZAWAOpen Mężczyzn493M 59909:4502:34:00.5002:34:00.50+01:38:2225:402.3
848ZIMOŃ Gosia 598WARSZAWAOpen Kobiet216K 24909:1502:34:35.2502:34:35.25+01:38:5725:452.3
849BIBOW Krzysztof 553EŁKOpen Mężczyzn494M 60009:1502:34:39.3002:34:39.30+01:39:0125:462.3
850ZALESKO Stefan 214BS WYSZKÓWBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn495M 60108:3002:34:58.0002:34:58.00+01:39:1925:492.3
851SIEŃKO Vanessa 46EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet217K 25008:1002:35:00.0002:35:00.00+01:39:2125:502.3
852SKARŻYŃSKA Edyta 210BS WYSZKÓWWARSZAWAOpen Kobiet218K 25108:3002:35:11.4002:35:11.40+01:39:3325:512.3
853GĄSOWSKI Wojciech 207BS WYSZKÓWWARSZAWAOpen Mężczyzn496M 60208:3002:35:12.9502:35:12.95+01:39:3425:522.3
854WILIGÓRSKA Monika 306BS WYSZKÓWZĄBKIOpen Kobiet219K 25208:3002:35:15.3502:35:15.35+01:39:3725:522.3
855CZARKOWSKI Mateusz 225LIDL BS WYSZKÒWBIAŁYSTOKOpen Mężczyzn497M 60308:3002:35:25.0502:35:25.05+01:39:4725:542.3
856DZIEWIT Kacper 13EŁK FORCE ONEEŁKOpen Mężczyzn498M 60408:0002:35:31.5002:35:31.50+01:39:5325:552.3
857SIEŃKO David 16EŁK FORCE ONEEŁKElite Mężczyzn19M 60508:0002:35:31.7502:35:31.75+01:39:5325:552.3
858SIWEK Tomasz 794MAŁKINIAOpen Mężczyzn499M 60609:4502:36:35.9502:36:35.95+01:40:5726:052.3
859GAWECKI Artur 384GRAJEWOOpen Mężczyzn500M 60708:4502:39:28.4502:39:28.45+01:43:5026:342.3
860SZAREK Anna 213BS WYSZKÓWPILAWAOpen Kobiet220K 25308:3002:47:58.6002:47:58.60+01:52:2027:592.1
861WOŁYNIEC Natalia 47EŁK FORCE ONEEŁKOpen Kobiet221K 25408:1002:50:57.1002:50:57.10+01:55:1928:292.1
862URBAŃSKI Piotr 44GAŃSKOpen Mężczyzn501M 60808:0002:51:01.6502:51:01.65+01:55:2328:302.1
863BIENIAS Damian 1DENISTEAMKOZYOpen Mężczyzn502M 60908:0002:56:56.2002:56:56.20+02:01:1829:292
864WOJCIECHOWSKI Mikołaj 735AKADEMIA SPORTU MEDYKMALBORKOpen Mężczyzn503M 61009:4502:58:32.8002:58:32.80+02:02:5429:452
865WOJCIECHOWSKA Magdalena 797POZNAŃOpen Kobiet222K 25509:4502:58:33.7002:58:33.70+02:02:5529:452
866KUROWSKI Paweł 719AKADEMIA SPORTU MEDYKOpen Masters Mężczyzn85M 61109:4502:58:35.3002:58:35.30+02:02:5729:452
867SZARY Adam 5DENISTEAMBIELSKO-BIAŁAOpen Mężczyzn504M 61208:0003:03:21.4003:03:21.40+02:07:4330:332
868JUREWICZ Łukasz 14EŁK FORCE ONEEŁKOpen Masters Mężczyzn86M 61308:0003:03:41.2503:03:41.25+02:08:0330:362
869OCIEPA Piotr 42SZCZYTNOOpen Mężczyzn505M 61408:0003:18:42.2503:18:42.25+02:23:0433:071.8
870ZONTEK Andrzej 6DENISTEAMKĘTYOpen Masters Mężczyzn87M 61508:0004:13:23.8504:13:23.85+03:17:4542:131.4
871SIERECKI Zbigniew 30PIĘKNI I BESTIEŻELECHÓWOpen Masters Mężczyzn88M 61608:0004:19:59.2504:19:59.25+03:24:2143:191.4
872DĄDELEWSKA Joanna 55PIĘKNI I BESTIEMALBORKOpen Kobiet223K 25608:1004:27:49.3004:27:49.30+03:32:1144:381.3
873MIŁOSZ Izabela 54HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAOpen Kobiet224K 25708:1004:27:50.0004:27:50.00+03:32:1144:381.3
874HANDZLIK Mateusz 3DENISTEAMBUJAKÓW Open Mężczyzn506M 61708:0004:32:54.2004:32:54.20+03:37:1645:291.3
875POZHVANIUK Andrii 396ABDUL TEAMAUGUSTÓWOpen Mężczyzn507M 61808:45   
876WAWIÓRKO Radosław 488BARGŁÓW DWORNYOpen Mężczyzn508M 61909:00   
877ŁUKASIK Kaja 902STP PIOTR KUŁAKEŁKOpen Kobiet225K 25808:15   
ITRICH Michał 811KASZEBE ADVENTURE TEAMGDAŃSKOpen Mężczyzn10:00 DNF DNF--
Znaleziono 878 wynik(ów)