RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRAWIECKI Mateusz 136RUNMAGEDDONElite Mężczyzn1M 107:1000:00:0000:38:26.4500:38:26.45 6:249,4
2JACIÓW Paweł 39WATAHAElite Mężczyzn2M 207:1000:00:0000:39:46.6000:39:46.60+00:01:206:379,1
3WAŁDOWSKI Dominik 43xRunnersElite Mężczyzn3M 307:1000:00:0000:39:54.5500:39:54.55+00:01:286:399,0
4RÓŻAŃSKI Rafal 36Tsunami SzczecinekElite Masters Mężczyzn2M 507:1000:00:0000:41:16.9000:41:16.90+00:02:506:528,7
5DOMAŃSKI Krystian 47Elite Mężczyzn4M 607:1000:00:0000:41:21.4500:41:21.45+00:02:556:538,7
6GUZ Grzegorz 25Positive Freaks TeamElite Masters Mężczyzn3M 707:1000:00:0000:41:38.8500:41:38.85+00:03:126:568,6
7SAŁATA Marcin 138RUNMAGEDDONElite Mężczyzn6M 907:1000:00:0000:41:49.2500:41:49.25+00:03:226:588,6
8PODGORSKI Marek 137RUNMAGEDDONElite Mężczyzn7M 1107:1000:00:0000:42:52.6500:42:52.65+00:04:267:088,4
9BRZESKI Robert 8CrossEliteElite Masters Mężczyzn4M 1207:1000:00:0000:43:05.9500:43:05.95+00:04:397:108,4
10GÓRKA Michał 4Carbon Silesia SportElite Mężczyzn8M 1307:1000:00:0000:43:10.7500:43:10.75+00:04:447:118,3
11DOBRZYŃSKI Tomasz 41xRunnersElite Masters Mężczyzn5M 1407:1000:00:0000:43:40.6500:43:40.65+00:05:147:168,2
12DZIENIS Paweł 48Elite Mężczyzn9M 1507:1000:00:0000:43:45.4500:43:45.45+00:05:197:178,2
13KARBOWSKI Sławomir 21NEXTREMEElite Mężczyzn10M 1607:1000:00:0000:44:21.7000:44:21.70+00:05:557:238,1
14HABER Patryk 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn12M 1807:1000:00:0000:44:44.1500:44:44.15+00:06:177:278,0
15CHROST Andrzej 45Elite Masters Mężczyzn6M 1907:1000:00:0000:44:47.0500:44:47.05+00:06:207:278,0
16GRZEGORZYCA Damian 32SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn8M 2307:1000:00:0000:45:08.2500:45:08.25+00:06:417:318,0
17WITKA Patryk 18Mad RunnersElite Mężczyzn14M 2507:1000:00:0000:45:15.2000:45:15.20+00:06:487:328,0
18KRYSZTOFIŃSKI Dawid 29RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn9M 2807:1000:00:0000:45:57.2500:45:57.25+00:07:307:397,8
19NOWICKI Marcin 30RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn16M 2907:1000:00:0000:45:59.4500:45:59.45+00:07:337:397,8
20MIZGALSKI Jacek 10DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn10M 3007:1000:00:0000:46:06.3000:46:06.30+00:07:397:417,8
21ŁYSIK Piotr 20Moja Kambodża <3Elite Mężczyzn17M 3107:1000:00:0000:46:09.1000:46:09.10+00:07:427:417,8
22MASTYŁA Radek 35Tsunami SzczecinekElite Mężczyzn19M 3507:1000:00:0000:47:06.7500:47:06.75+00:08:407:517,6
23SADOWSKI Michał 28POWER TRAININGElite Mężczyzn22M 4307:1000:00:0000:47:50.9500:47:50.95+00:09:247:587,5
24SARZYŃSKI Arkadiusz 2Biegun OCR TeamElite Mężczyzn23M 4607:1000:00:0000:47:58.5500:47:58.55+00:09:327:597,5
25MIERZICKI Marcel 27POWER TRAININGElite Mężczyzn26M 5507:1000:00:0000:48:57.4500:48:57.45+00:10:318:097,4
26KĘDZIORA Bogumił 16Koniu SquadElite Mężczyzn29M 6407:1000:00:0000:49:55.7000:49:55.70+00:11:298:197,2
27PABIN Paweł 1#PabinyElite Mężczyzn30M 6507:1000:00:0000:49:57.3500:49:57.35+00:11:308:197,2
28TKACZYK Michał 23Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn31M 6607:1000:00:0000:50:28.5500:50:28.55+00:12:028:247,1
29HANUSIAK Leszek 15Koniu SquadElite Mężczyzn36M 7707:1000:00:0000:51:17.2500:51:17.25+00:12:508:327,0
30NIKIEL Dariusz 9Dirty SparrowsElite Mężczyzn37M 8307:1000:00:0000:51:59.8000:51:59.80+00:13:338:396,9
31PŁAŻALSKI Przemysław 17Life4FitElite Mężczyzn42M 9707:1000:00:0000:53:11.4500:53:11.45+00:14:458:516,8
32SAMSELSKI Michał 31Runmageddonowe Świry Elite Mężczyzn43M 9807:1000:00:0000:53:20.0000:53:20.00+00:14:538:536,8
33ZIMIŃSKI Paweł 12Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn52M 18907:1000:00:0000:59:42.6000:59:42.60+00:21:169:576,0
34STRYCZEK Patryk 56Elite Mężczyzn54M 20307:1000:00:0001:00:14.4001:00:14.40+00:21:4710:026,0
35DUKIEWICZ Dariusz 11Gladiators by RMF4RTElite Mężczyzn55M 20907:1000:00:0001:00:39.8001:00:39.80+00:22:1310:065,9
36ŁOBOCKI Andrzej 26Positive Freaks TeamElite Mężczyzn60M 23907:1000:00:0001:02:11.3001:02:11.30+00:23:4410:215,8
37KORNAS Szymon 33STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKElite Mężczyzn63M 33407:1000:00:0001:06:19.5001:06:19.50+00:27:5311:035,4
38MARCHLEWICZ Dawid 37United RunnersElite Mężczyzn64M 39807:1000:00:0001:08:26.1001:08:26.10+00:29:5911:245,3
39GAŃKO Mateusz 22Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn68M 64307:1000:00:0001:18:08.0501:18:08.05+00:39:4113:014,6
40MARZEC Paweł 13Husaria Race Team Elite Mężczyzn69M 65007:1000:00:0001:18:26.8001:18:26.80+00:40:0013:044,6
41NAKIELSKI Jarosław 19Młode Wilki 3cityElite Mężczyzn70M 67707:1000:00:0001:19:39.5501:19:39.55+00:41:1313:164,5
42MISZEWSKI Grzegorz 42xRunnersElite Mężczyzn71M 94307:1000:00:0001:34:09.2501:34:09.25+00:55:4215:413,8
43KITALA Radosław 40Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn818M 108707:1000:00:0003:12:53.4003:12:53.40+02:34:2632:081,9
Znaleziono 43 wynik(ów)