RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KARCZEWSKI Wijciech 193Open Mężczyzn8M 4008:1500:00:0000:47:38.6500:47:38.65 7:567,6
2ŚWIĄTEK Krystian 308Open Mężczyzn9M 4108:1500:00:0000:47:40.4000:47:40.40+00:00:017:567,6
3FUCHS Bartosz 249Husaria Race Team Open Mężczyzn36M 9908:1500:00:0000:53:24.0500:53:24.05+00:05:458:546,7
4ŁYPIK Jakub 250Husaria Race Team Open Mężczyzn41M 10408:1500:00:0000:53:53.4500:53:53.45+00:06:148:586,7
5LEWANDOWSKI Marcin 300Open Mężczyzn42M 10508:1500:00:0000:53:54.1500:53:54.15+00:06:158:596,7
6DOBEK Marcin 248Husaria Race Team Open Mężczyzn45M 10908:1500:00:0000:54:48.7500:54:48.75+00:07:109:086,6
7BRODA Wojciech 276Open Masters Mężczyzn7M 14408:1500:00:0000:57:46.6000:57:46.60+00:10:079:376,2
8PAŁKA Wojciech 245Gibkie małpyOpen Mężczyzn90M 16008:1500:00:0000:58:19.9500:58:19.95+00:10:419:436,2
9ANGROT Romuald 1899RSSWOpen Masters Mężczyzn10M 16708:1500:00:0000:58:51.9000:58:51.90+00:11:139:486,1
10SZCZUREK Mateusz 246Gibkie małpyOpen Mężczyzn125M 21808:1500:00:0001:01:10.1001:01:10.10+00:13:3110:115,9
11CZERWONKA Rafał 277Open Mężczyzn126M 21908:1500:00:0001:01:13.0001:01:13.00+00:13:3410:125,9
12WIERZBICKI Adam 310Open Mężczyzn145M 24608:1500:00:0001:02:37.7501:02:37.75+00:14:5910:265,7
13ZASIADCZYK Mikołaj 284Open Mężczyzn166M 27608:1500:00:0001:04:09.3001:04:09.30+00:16:3010:415,6
14BRZEZIŃSKA Anna 257Przywidz TEAMOpen Kobiet16K 3508:1500:00:0001:04:11.9501:04:11.95+00:16:3310:415,6
15MIKULSKI Feliks 258Przywidz TEAMOpen Masters Mężczyzn32M 28008:1500:00:0001:04:16.1501:04:16.15+00:16:3710:425,6
16HAWEL Rafał 285Open Masters Mężczyzn46M 35808:1500:00:0001:07:23.4001:07:23.40+00:19:4411:135,3
17BIENICEWICZ Wojciech 275Open Mężczyzn251M 37908:1500:00:0001:08:02.0501:08:02.05+00:20:2311:205,3
18LIPIŃSKI Maciej 301Open Mężczyzn260M 39408:1500:00:0001:08:18.3501:08:18.35+00:20:3911:235,3
19KUKUŁA Grzegorz 297Open Masters Mężczyzn55M 39908:1500:00:0001:08:29.3001:08:29.30+00:20:5011:245,3
20BELTA Robert 273Open Masters Mężczyzn56M 40008:1500:00:0001:08:30.2001:08:30.20+00:20:5111:255,3
21GRAD Marcel 283Open Mężczyzn280M 42608:1500:00:0001:09:17.3501:09:17.35+00:21:3811:325,2
22KUBACKA Marta 294Open Kobiet43K 7108:1500:00:0001:09:19.5001:09:19.50+00:21:4011:335,2
23OSMULSKI Wojciech 303Open Mężczyzn283M 42908:1500:00:0001:09:20.4501:09:20.45+00:21:4111:335,2
24WIECZOREK Piotr 309Open Mężczyzn291M 43808:1500:00:0001:09:27.4001:09:27.40+00:21:4811:345,2
25KWIECIEŃ Marcin 298Open Mężczyzn296M 44508:1500:00:0001:09:44.9001:09:44.90+00:22:0611:375,2
26KLOS Tomasz 291Open Mężczyzn300M 44908:1500:00:0001:10:01.3501:10:01.35+00:22:2211:405,1
27SĄCZAWA Filip 1901Open Mężczyzn302M 45108:1500:00:0001:10:09.7001:10:09.70+00:22:3111:415,1
28SKRZYNIARZ Sylwia 234#The PromiseOpen Kobiet50K 7908:1500:00:0001:10:26.8001:10:26.80+00:22:4811:445,1
29BIALK Julia 230#The PromiseOpen Kobiet51K 8008:1500:00:0001:10:27.0501:10:27.05+00:22:4811:445,1
30SADOWSKI Piotr 233#The PromiseOpen Masters Mężczyzn69M 45408:1500:00:0001:10:28.4501:10:28.45+00:22:4911:445,1
31BIAŁEK Weronika 274Open Kobiet52K 8108:1500:00:0001:10:29.8001:10:29.80+00:22:5111:445,1
32KAMIŃSKI Bartosz 288Open Mężczyzn314M 46508:1500:00:0001:10:55.8001:10:55.80+00:23:1711:495,1
33STYBEL Filip 307Open Mężczyzn315M 46608:1500:00:0001:10:56.7001:10:56.70+00:23:1811:495,1
34KOSTYK Aleksander 239BTSplusOpen Mężczyzn350M 50908:1500:00:0001:12:41.1001:12:41.10+00:25:0212:065,0
35GŁODOWSKI Bartosz 238BTSplusOpen Mężczyzn351M 51008:1500:00:0001:12:41.3501:12:41.35+00:25:0212:065,0
36DUŁAK Mateusz 237BTSplusOpen Mężczyzn352M 51108:1500:00:0001:12:41.7501:12:41.75+00:25:0312:065,0
37ŚLIWIŃSKA Beata 241BTSplusOpen Masters Kobiet8K 10008:1500:00:0001:12:42.2501:12:42.25+00:25:0312:075,0
38MANTHEY Krzysztof 240BTSplusOpen Masters Mężczyzn77M 51208:1500:00:0001:12:44.2001:12:44.20+00:25:0512:074,9
39WITKOWSKI Mateusz 247Hell's heaven szczecin Open Mężczyzn385M 55008:1500:00:0001:14:15.0501:14:15.05+00:26:3612:224,8
40KASCHE Denny 1643Open Mężczyzn399M 57308:1500:00:0001:15:10.4001:15:10.40+00:27:3112:314,8
41BANACH Patryk 260SYNOPSYS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn407M 58208:1500:00:0001:15:17.3501:15:17.35+00:27:3812:324,8
42LISZKA Piotr 302Open Mężczyzn409M 58408:1500:00:0001:15:19.1501:15:19.15+00:27:4012:334,8
43GREIBIG Michaela 667OCR MUNICHOpen Kobiet92K 13208:1500:00:0001:15:19.4501:15:19.45+00:27:4012:334,8
44FIEDLER Franziska 280Open Kobiet96K 13608:1500:00:0001:15:29.4501:15:29.45+00:27:5012:344,8
45SMOGÓR Tomasz 1903SolwitOpen Mężczyzn425M 60108:1500:00:0001:16:04.8501:16:04.85+00:28:2612:404,7
46FOLEK Grzegorz 281Open Mężczyzn428M 60408:1500:00:0001:16:24.6501:16:24.65+00:28:4612:444,7
47DORYŃ Kamil 278Open Mężczyzn476M 66908:1500:00:0001:19:30.5001:19:30.50+00:31:5113:154,5
48GUZEK Maksymilian 1900Open Mężczyzn478M 67108:1500:00:0001:19:31.3501:19:31.35+00:31:5213:154,5
49SKOTNICKI Jakub 306Open Mężczyzn483M 67608:1500:00:0001:19:37.4501:19:37.45+00:31:5813:164,5
50GABRYELEWICZ Tomasz 282Open Mężczyzn485M 67908:1500:00:0001:19:45.4501:19:45.45+00:32:0613:174,5
51JUSTYŃSKI Aleks 287Open Mężczyzn495M 69008:1500:00:0001:20:08.1001:20:08.10+00:32:2913:214,5
52ANIELSKI Michał 271Open Mężczyzn499M 69408:1500:00:0001:20:10.7501:20:10.75+00:32:3213:214,5
53SEŃ Agata 305Open Kobiet139K 18708:1500:00:0001:20:13.9501:20:13.95+00:32:3513:224,5
54WYPIJEWSKI Konrad 256Kulturalne Młode OgryOpen Mężczyzn507M 70508:1500:00:0001:20:39.8001:20:39.80+00:33:0113:264,5
55NIEKŁAŃ Paweł 254Kulturalne Młode OgryOpen Mężczyzn508M 70608:1500:00:0001:20:40.1001:20:40.10+00:33:0113:264,5
56PLIŃSKI Tomasz 255Kulturalne Młode OgryOpen Mężczyzn509M 70708:1500:00:0001:20:40.5001:20:40.50+00:33:0113:264,5
57FLORCZAK Robert 264Wel LidzbarkOpen Masters Mężczyzn134M 82708:1500:00:0001:26:06.6001:26:06.60+00:38:2714:214,2
58LEJK Rafał 265Wel LidzbarkOpen Mężczyzn610M 83208:1500:00:0001:26:20.1001:26:20.10+00:38:4114:234,2
59FLORCZAK Paula 263Wel LidzbarkOpen Kobiet218K 28208:1500:00:0001:26:20.9501:26:20.95+00:38:4214:234,2
60ANGER Donata 262Wel LidzbarkOpen Kobiet219K 28308:1500:00:0001:26:22.6501:26:22.65+00:38:4414:234,2
61KUCZMAŃSKI Tomasz 296Open Masters Mężczyzn146M 87308:1500:00:0001:28:25.1001:28:25.10+00:40:4614:444,1
62KUCZMAŃSKA Magdalena 295Open Masters Kobiet40K 31508:1500:00:0001:28:26.2001:28:26.20+00:40:4714:444,1
63LEBIECKA Klaudia 299Open Kobiet268K 34408:1500:00:0001:30:28.0501:30:28.05+00:42:4915:044,0
64ROGUSKA Kasia 268Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet344K 43708:1500:00:0001:39:21.9001:39:21.90+00:51:4316:333,6
65BROMA Alicja 266Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet360K 45708:1500:00:0001:41:08.9501:41:08.95+00:53:3016:513,6
66KRZAK Edyta 267Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet361K 45908:1500:00:0001:41:21.3001:41:21.30+00:53:4216:533,6
67SIEROCIŃSKA Katarzyna 269Wilk Trenuje Family (WTF)Open Kobiet392K 49408:1500:00:0001:47:42.3501:47:42.35+01:00:0317:573,3
68ALBERSKA Anna 270Open Kobiet395K 49708:1500:00:0001:48:22.4501:48:22.45+01:00:4318:033,3
Znaleziono 68 wynik(ów)