RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NOWAKOWSKI Daniel 370Open Masters Mężczyzn1M 3608:3000:00:0000:47:13.4000:47:13.40 7:527,6
2ĆWIKOWSKI Tomasz 332MevogeddonOpen Mężczyzn19M 6108:3000:00:0000:49:31.6500:49:31.65+00:02:188:157,3
3WAŃKOWICZ Adrian 381Open Mężczyzn46M 11008:3000:00:0000:55:09.5000:55:09.50+00:07:569:116,5
4CUŻE Dawid 315Blade runnerOpen Mężczyzn60M 12708:3000:00:0000:56:26.3500:56:26.35+00:09:129:246,4
5DOMBKOWSKA Gabriela 334My i TyleOpen Kobiet2K 1108:3000:00:0000:56:48.7500:56:48.75+00:09:359:286,3
6MOSÓR Maksymilian 316Blade runnerOpen Mężczyzn77M 14608:3000:00:0000:57:52.2000:57:52.20+00:10:389:386,2
7PIERSA Karol 372Open Mężczyzn78M 14708:3000:00:0000:57:52.6500:57:52.65+00:10:399:386,2
8HUMIENNY Krzysztof 362Open Mężczyzn89M 15808:3000:00:0000:58:13.1500:58:13.15+00:10:599:426,2
9KAŃSKI Tomasz 336PełzaczeOpen Mężczyzn135M 23008:3000:00:0001:01:32.8001:01:32.80+00:14:1910:155,9
10KOT Krzysztof 365Open Masters Mężczyzn25M 24708:3000:00:0001:02:38.0501:02:38.05+00:15:2410:265,7
11STRYCZNIEWICZ Paweł 378Open Mężczyzn154M 26108:3000:00:0001:03:31.2001:03:31.20+00:16:1710:355,7
12WOLNY Krzysztof 329forBET RunnersOpen Mężczyzn155M 26208:3000:00:0001:03:31.8501:03:31.85+00:16:1810:355,7
13PIKULSKA Dorota 373Open Kobiet14K 3208:3000:00:0001:03:39.7501:03:39.75+00:16:2610:365,7
14BELGRAU Paweł 352Open Mężczyzn158M 26608:3000:00:0001:03:39.8501:03:39.85+00:16:2610:365,7
15FLAK Arkadiusz 358Open Mężczyzn161M 27008:3000:00:0001:03:49.1501:03:49.15+00:16:3510:385,6
16KOZŁOWSKI Marek 337PełzaczeOpen Mężczyzn163M 27308:3000:00:0001:03:54.9001:03:54.90+00:16:4110:395,6
17DĄBROWA Piotr 355Open Mężczyzn181M 29408:3000:00:0001:04:47.5001:04:47.50+00:17:3410:475,6
18TOŁWIŃSKI Bogusław 339Silni Mocą ElblągOpen Masters Mężczyzn37M 30608:3000:00:0001:05:21.8501:05:21.85+00:18:0810:535,5
19FIGÓRSKI Paweł 357Open Mężczyzn194M 31008:3000:00:0001:05:24.2501:05:24.25+00:18:1010:545,5
20FOKS Grzegorz 333MITMAROpen Mężczyzn206M 32308:3000:00:0001:05:51.2501:05:51.25+00:18:3710:585,5
21RADOMSKI Adam 350ZAKWASY IVOpen Masters Mężczyzn42M 33708:3000:00:0001:06:29.6001:06:29.60+00:19:1611:045,4
22GRODECKI Sławomir 361Open Mężczyzn221M 34308:3000:00:0001:06:50.1001:06:50.10+00:19:3611:085,4
23BOBROWSKI Dawid 346ZAKWASY IVOpen Mężczyzn226M 35108:3000:00:0001:07:08.4001:07:08.40+00:19:5511:115,4
24CZAJKOWSKI Kamil 354Open Mężczyzn245M 37108:3000:00:0001:07:50.4501:07:50.45+00:20:3711:185,3
25KOWALCZYK Tomasz 962Open Mężczyzn272M 41508:3000:00:0001:08:56.9501:08:56.95+00:21:4311:295,2
26JAMIŃSKI Paweł 363Open Mężczyzn285M 43208:3000:00:0001:09:22.7501:09:22.75+00:22:0911:335,2
27PONSKI Cezary 972Open Mężczyzn293M 44108:3000:00:0001:09:34.8001:09:34.80+00:22:2111:355,2
28RYGIELSKI Maciej 304Open Mężczyzn295M 44408:3000:00:0001:09:42.9001:09:42.90+00:22:2911:375,2
29SZYMCZAK Piotr 379Open Masters Mężczyzn72M 49408:3000:00:0001:11:44.9501:11:44.95+00:24:3111:575,0
30KOMSTA Jarosław 1902Open Masters Mężczyzn76M 50708:3000:00:0001:12:24.7501:12:24.75+00:25:1112:045,0
31FELCZAK Dominik 356Open Mężczyzn357M 51808:3000:00:0001:13:05.8001:13:05.80+00:25:5212:104,9
32SERKIS Małgorzata 375Open Masters Kobiet11K 10808:3000:00:0001:13:39.3001:13:39.30+00:26:2512:164,9
33MARCHEWKA Adrian 367Open Mężczyzn396M 56708:3000:00:0001:14:45.5501:14:45.55+00:27:3212:274,8
34GAJDA Maciej 359Open Masters Mężczyzn88M 57008:3000:00:0001:14:58.2501:14:58.25+00:27:4412:294,8
35ARCISZEWSKI Hubert 272Open Mężczyzn401M 57508:3000:00:0001:15:12.4001:15:12.40+00:27:5912:324,8
36KNOT Martyna 364Open Kobiet97K 13808:3000:00:0001:15:54.2501:15:54.25+00:28:4012:394,7
37RADOŁA Jakub 374Open Mężczyzn429M 60508:3000:00:0001:16:25.2001:16:25.20+00:29:1112:444,7
38MAŁEK Maciej 323CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn462M 65208:3000:00:0001:18:35.2501:18:35.25+00:31:2113:054,6
39STOLTMAN Jan 376Open Mężczyzn639M 87008:3000:00:0001:28:22.9001:28:22.90+00:41:0914:434,1
40STOLTMAN Witold 377Open Masters Mężczyzn145M 87208:3000:00:0001:28:23.5001:28:23.50+00:41:1014:434,1
41MATKOWSKI Daniel 1907SolwitOpen Mężczyzn643M 87708:3000:00:0001:28:49.4001:28:49.40+00:41:3614:484,1
42SANCEWICZ Daria 1329Open Kobiet281K 35808:3000:00:0001:31:36.2001:31:36.20+00:44:2215:163,9
43KUDLIŃSKI Grzegorz 366Open Mężczyzn675M 91708:3000:00:0001:31:36.5001:31:36.50+00:44:2315:163,9
44GODLEWSKA Niuta 328DP TeamOpen Kobiet309K 39208:3000:00:0001:34:27.4001:34:27.40+00:47:1415:443,8
45OLSZEWSKA Zofia 371Open Kobiet312K 39508:3000:00:0001:34:52.8001:34:52.80+00:47:3915:483,8
46NIEDZIAŁKOWSKA Zuzanna 369Open Kobiet327K 41608:3000:00:0001:37:38.1501:37:38.15+00:50:2416:163,7
47ZACHAREK Piotr 382Open Mężczyzn724M 98108:3000:00:0001:37:38.9001:37:38.90+00:50:2516:163,7
48FRĄCKOWIAK Maciej 324DMCOpen Mężczyzn726M 98308:3000:00:0001:37:46.3501:37:46.35+00:50:3216:173,7
49CZARNECKI Piotr 342TraktorzystkiOpen Mężczyzn731M 98808:3000:00:0001:37:57.5501:37:57.55+00:50:4416:193,7
50IDZIAK Paulina 344TraktorzystkiOpen Kobiet333K 42208:3000:00:0001:38:01.3001:38:01.30+00:50:4716:203,7
51ŁUŻEWICZ Sylwia 345TraktorzystkiOpen Kobiet334K 42308:3000:00:0001:38:01.4001:38:01.40+00:50:4816:203,7
52IDZIAK Grzegorz 343TraktorzystkiOpen Mężczyzn735M 99208:3000:00:0001:38:02.1001:38:02.10+00:50:4816:203,7
53CHĄDZYŃSA Monika 341TraktorzystkiOpen Masters Kobiet58K 42508:3000:00:0001:38:02.5501:38:02.55+00:50:4916:203,7
54BOROWSKA Aleksandra 340TraktorzystkiOpen Kobiet336K 42608:3000:00:0001:38:03.8501:38:03.85+00:50:5016:203,7
55PAWŁOWSKA Anna 454Open Kobiet337K 42708:3000:00:0001:38:10.5501:38:10.55+00:50:5716:213,7
56DOBRZYŃSKI Mateusz 327DP TeamOpen Mężczyzn738M 99708:3000:00:0001:38:49.6501:38:49.65+00:51:3616:283,6
57CELMER Franciszek 326DP TeamOpen Mężczyzn739M 99808:3000:00:0001:38:50.1001:38:50.10+00:51:3616:283,6
58BUCHAJEWICZ Marta 353Open Kobiet346K 44108:3000:00:0001:39:31.1501:39:31.15+00:52:1716:353,6
59MICHNOWSKA Wiktoria 368Open Kobiet347K 44208:3000:00:0001:39:32.4501:39:32.45+00:52:1916:353,6
60LUKASIK Anna 1904Open Kobiet357K 45408:3000:00:0001:40:42.2501:40:42.25+00:53:2816:473,6
61PRZYBYŁA Cezary 319COWI GdańskOpen Mężczyzn751M 101608:3000:00:0001:40:52.4001:40:52.40+00:53:3916:483,6
61RĘDZIKOWSKI Marek 320COWI GdańskOpen Mężczyzn751M 101608:3000:00:0001:40:52.4001:40:52.40+00:53:3916:483,6
63SZCZEBLEWSKI Juliusz 321COWI GdańskOpen Mężczyzn753M 101808:3000:00:0001:40:52.6001:40:52.60+00:53:3916:483,6
63SZEŁEMEJ Roman 322COWI GdańskOpen Mężczyzn753M 101808:3000:00:0001:40:52.6001:40:52.60+00:53:3916:483,6
65DOBRZYNSKI Krzysztof 1905Open Mężczyzn755M 102008:3000:00:0001:40:53.0501:40:53.05+00:53:3916:483,6
66MISZTA Natalia 317COWI GdańskOpen Kobiet358K 45508:3000:00:0001:40:53.2001:40:53.20+00:53:3916:483,6
67MITRĘGA Michalina 318COWI GdańskOpen Kobiet359K 45608:3000:00:0001:40:53.2501:40:53.25+00:53:3916:483,6
68KOŁODZIEJCZAK Radosław 325DMCOpen Mężczyzn759M 102408:3000:00:0001:41:19.0001:41:19.00+00:54:0516:533,6
Znaleziono 68 wynik(ów)