RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRZYBYLSKI Krzysztof 393Crossfit Stocznia GdańskOpen Masters Mężczyzn2M 5109:0000:00:0000:48:52.4000:48:52.40 8:087,4
2WAJDA Rafał 460Open Mężczyzn14M 5209:0000:00:0000:48:52.8500:48:52.85+00:00:008:087,4
3BARCZYK David 424Open Mężczyzn16M 5609:0000:00:0000:49:07.0000:49:07.00+00:00:148:117,3
4BIENIASZ Bogusław 425Open Masters Mężczyzn3M 5709:0000:00:0000:49:07.1500:49:07.15+00:00:148:117,3
5KRZYŻAK Tomasz 441Open Mężczyzn21M 7009:0000:00:0000:50:39.0000:50:39.00+00:01:468:267,1
6KARKOSZ Jan 1673BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn51M 11509:0000:00:0000:55:46.9000:55:46.90+00:06:549:176,5
7KUROWSKI Arek 397Kaszub powerOpen Mężczyzn54M 12009:0000:00:0000:56:02.2500:56:02.25+00:07:099:206,4
8JAROCKI Jonatan 383Baukrane BudownictwoOpen Mężczyzn55M 12109:0000:00:0000:56:07.3000:56:07.30+00:07:149:216,4
9ITRICH Michał 396Kaszub powerOpen Mężczyzn56M 12309:0000:00:0000:56:12.0500:56:12.05+00:07:199:226,4
10PRAŻANOWSKI Damian 457Open Mężczyzn63M 13009:0000:00:0000:56:40.3500:56:40.35+00:07:479:266,4
11KREFT Patryk 390CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn74M 14109:0000:00:0000:57:30.2500:57:30.25+00:08:379:356,3
12GRUBA Andrzej 431Open Mężczyzn86M 15509:0000:00:0000:58:10.1000:58:10.10+00:09:179:416,2
13PODOLSKA Elżbieta 455Open Kobiet5K 1709:0000:00:0000:58:13.0000:58:13.00+00:09:209:426,2
14MIĄSKO Dariusz 452Open Mężczyzn120M 20609:0000:00:0001:00:26.9001:00:26.90+00:11:3410:046,0
15KUCHARZYK Damian 442Open Mężczyzn132M 22709:0000:00:0001:01:24.3001:01:24.30+00:12:3110:145,9
16JEGLIŃSKI Jarosław 389CrossFit StoczniaOpen Masters Mężczyzn22M 23309:0000:00:0001:01:43.2001:01:43.20+00:12:5010:175,8
17LEŚ Rafał 447Open Mężczyzn182M 29509:0000:00:0001:04:49.5501:04:49.55+00:15:5710:485,6
18GĄGOL Marek 429Open Mężczyzn183M 29609:0000:00:0001:04:53.0001:04:53.00+00:16:0010:485,5
19BUDEK Weronika 399Locha i warchlakiOpen Kobiet21K 4109:0000:00:0001:05:18.3001:05:18.30+00:16:2510:535,5
20KARNATH Jan 413Seven investOpen Mężczyzn190M 30409:0000:00:0001:05:19.5001:05:19.50+00:16:2710:535,5
21KARNATH Anna 412Seven investOpen Kobiet24K 4509:0000:00:0001:05:50.1501:05:50.15+00:16:5710:585,5
22FILAS Rafał 400Locha i warchlakiOpen Mężczyzn216M 33809:0000:00:0001:06:36.7001:06:36.70+00:17:4411:065,4
23SIMINIAK Weronika 458Open Kobiet29K 5209:0000:00:0001:06:55.2001:06:55.20+00:18:0211:095,4
24KASPERCZYK Damian 401Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn266M 40809:0000:00:0001:08:46.9001:08:46.90+00:19:5411:275,2
25RUSZEWSKA Anna 394Husaria Race Team Open Masters Kobiet5K 6809:0000:00:0001:08:47.2001:08:47.20+00:19:5411:275,2
25RUSZEWSKI Jarosław 395Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn62M 40909:0000:00:0001:08:47.2001:08:47.20+00:19:5411:275,2
27TURCZYK Krzysztof 459Open Mężczyzn271M 41409:0000:00:0001:08:55.6001:08:55.60+00:20:0311:295,2
28JÓZEFACIUK Maciej 434Open Mężczyzn323M 47409:0000:00:0001:11:11.3501:11:11.35+00:22:1811:515,1
29KRASUSKI Konrad 439Open Mężczyzn324M 47509:0000:00:0001:11:16.2001:11:16.20+00:22:2311:525,1
30BOROWIK Paweł 426Open Mężczyzn326M 47809:0000:00:0001:11:24.6001:11:24.60+00:22:3211:545,0
31KUCZKA Maciej 443Open Mężczyzn328M 48009:0000:00:0001:11:26.0501:11:26.05+00:22:3311:545,0
32MATUSZAK Marcin 450Open Mężczyzn340M 49309:0000:00:0001:11:42.5001:11:42.50+00:22:5011:575,0
33KAŹMIERSKI Krzysztof 435Open Mężczyzn349M 50809:0000:00:0001:12:37.6501:12:37.65+00:23:4512:065,0
34MOCEK Bartosz 453Open Mężczyzn369M 53309:0000:00:0001:13:34.1001:13:34.10+00:24:4112:154,9
35JABŁOŃSKI Tomasz 1908Green Goblins WarszawaOpen Mężczyzn374M 53909:0000:00:0001:13:50.0001:13:50.00+00:24:5712:184,9
36KRUSZEWSKI Arkadiusz 405Neptun Gym Przerembel TeamOpen Mężczyzn378M 54309:0000:00:0001:14:04.0001:14:04.00+00:25:1112:204,9
37GOŁĄBEK Weronika 430Open Kobiet106K 14909:0000:00:0001:17:19.3001:17:19.30+00:28:2612:534,7
38KUDELSKI Grzegorz 444Open Masters Mężczyzn95M 61709:0000:00:0001:17:19.9501:17:19.95+00:28:2712:534,7
39LAZER Sylwia 446Open Kobiet117K 16309:0000:00:0001:18:06.4501:18:06.45+00:29:1413:014,6
40DOBOSZ Piotr 427Open Mężczyzn456M 64209:0000:00:0001:18:06.9501:18:06.95+00:29:1413:014,6
41LANDOWSKI Dawid 445Open Mężczyzn472M 66509:0000:00:0001:19:16.4501:19:16.45+00:30:2413:124,5
42KLINKOSZ Dawid 436Open Mężczyzn475M 66809:0000:00:0001:19:27.0501:19:27.05+00:30:3413:144,5
43KOZUCH Adam 438Open Masters Mężczyzn116M 73409:0000:00:0001:22:23.1501:22:23.15+00:33:3013:434,4
44DOLECKA Sandra 388CrossFit StoczniaOpen Kobiet177K 23609:0000:00:0001:23:59.3501:23:59.35+00:35:0613:594,3
45LINDE Patryk 392CrossFit StoczniaOpen Mężczyzn562M 77209:0000:00:0001:23:59.9501:23:59.95+00:35:0713:594,3
45MELKA Agnieszka 451Open Kobiet178K 23709:0000:00:0001:23:59.9501:23:59.95+00:35:0713:594,3
47PLEWNIAK Paweł 1531Neptun Gym Przerembel TeamOpen Mężczyzn590M 80709:0000:00:0001:25:30.0501:25:30.05+00:36:3714:154,2
48JASKULSKI Konrad 433Open Mężczyzn617M 84409:0000:00:0001:26:39.8001:26:39.80+00:37:4714:264,2
49ZAJĄCZKOWSKA Anna 421White Wood NieruchomościOpen Kobiet235K 30309:0000:00:0001:27:17.9501:27:17.95+00:38:2514:324,1
50PODBIELSKI Paweł 419White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn628M 85809:0000:00:0001:27:18.2501:27:18.25+00:38:2514:334,1
51CHM Sebastian 1549White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn647M 88109:0000:00:0001:29:20.2501:29:20.25+00:40:2714:534,0
52KRUSZEWSKA Magdalena 404Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet260K 33409:0000:00:0001:29:43.7501:29:43.75+00:40:5114:574,0
53FIGURA Mateusz 428Open Mężczyzn661M 89609:0000:00:0001:30:29.4501:30:29.45+00:41:3715:044,0
54MICHALSKA Ania 406Neptun Gym Przerembel TeamOpen Kobiet278K 35409:0000:00:0001:30:58.2501:30:58.25+00:42:0515:094,0
55CHABROWSKA Joanna 159Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet287K 36609:0000:00:0001:32:05.4501:32:05.45+00:43:1315:203,9
56TRĄBKA Bartosz 420White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn682M 92809:0000:00:0001:32:36.9001:32:36.90+00:43:4415:263,9
57ZIÓŁKOWSKA Marzena 422White Wood NieruchomościOpen Kobiet289K 36809:0000:00:0001:32:38.0501:32:38.05+00:43:4515:263,9
58ZIÓŁKOWSKI Artur 423White Wood NieruchomościOpen Mężczyzn683M 92909:0000:00:0001:32:40.1001:32:40.10+00:43:4715:263,9
59WOJTKOWSKA Agata 418Spectrum teamOpen Kobiet310K 39309:0000:00:0001:34:50.5001:34:50.50+00:45:5815:483,8
60KOMINEK Anna 416Spectrum teamOpen Kobiet311K 39409:0000:00:0001:34:52.0501:34:52.05+00:45:5915:483,8
61WIŚNIEWSKI Tomasz 417Spectrum teamOpen Mężczyzn704M 95909:0000:00:0001:34:52.5001:34:52.50+00:46:0015:483,8
62KASPRZAK Sebastian 415Spectrum teamOpen Mężczyzn718M 97409:0000:00:0001:36:22.1501:36:22.15+00:47:2916:033,7
63GUMKOWSKA Justyna 414Spectrum teamOpen Kobiet318K 40409:0000:00:0001:36:22.2501:36:22.25+00:47:2916:033,7
64POPIK Adam 410RKŚOpen Mężczyzn773M 104009:0000:00:0001:43:44.0001:43:44.00+00:54:5117:173,5
65POPIK Tomasz 411RKŚOpen Mężczyzn774M 104109:0000:00:0001:43:46.3501:43:46.35+00:54:5317:173,5
66JASIŃSKA-GODZISZ Emilia 409RKŚOpen Kobiet380K 48209:0000:00:0001:44:57.7001:44:57.70+00:56:0517:293,4
Znaleziono 66 wynik(ów)