RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŻEBROWSKI Jacek 555Open Mężczyzn6M 3409:1500:00:0000:47:01.3000:47:01.30 7:507,7
2BIESZKE Krystian 525Open Mężczyzn15M 5409:1500:00:0000:48:54.8500:48:54.85+00:01:538:097,4
3WŁOCHYŃSKI Mikołaj 1675Droga Do UltraOpen Mężczyzn47M 11109:1500:00:0000:55:23.1500:55:23.15+00:08:219:136,5
4FRĄSZCZAK Piotr 1889Sii GdańskOpen Mężczyzn137M 23209:1500:00:0001:01:39.3001:01:39.30+00:14:3810:165,8
5SOSNOWSKI Tomasz 1735Open Masters Mężczyzn34M 29309:1500:00:0001:04:47.2001:04:47.20+00:17:4510:475,6
6ŁONIEWSKA Emilia 537Open Kobiet20K 3909:1500:00:0001:05:09.2001:05:09.20+00:18:0710:515,5
7TALAR Jacek 552Open Mężczyzn185M 29909:1500:00:0001:05:09.2501:05:09.25+00:18:0710:515,5
8CZAPLA Mateusz 1898Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn204M 32109:1500:00:0001:05:45.6001:05:45.60+00:18:4410:575,5
9BYSTRA Agnieszka 514Sii Gdańsk TeamOpen Kobiet23K 4409:1500:00:0001:05:45.8001:05:45.80+00:18:4410:575,5
10CZUBAK Michał 528Open Mężczyzn211M 33009:1500:00:0001:06:07.7001:06:07.70+00:19:0611:015,4
11WOJCICKI Patryk 513Sii GdańskOpen Mężczyzn243M 36909:1500:00:0001:07:49.2001:07:49.20+00:20:4711:185,3
12FELINIAK Daniel 493Młode wilki byd.Open Mężczyzn255M 38709:1500:00:0001:08:14.9001:08:14.90+00:21:1311:225,3
13TRACZ Jarosław 495Młode wilki byd.Open Mężczyzn256M 38809:1500:00:0001:08:15.0501:08:15.05+00:21:1311:225,3
14ROSZAK Bartłomiej 494Młode wilki byd.Open Mężczyzn257M 38909:1500:00:0001:08:15.6501:08:15.65+00:21:1411:225,3
15DOBROS Robert 492Młode wilki byd.Open Masters Mężczyzn53M 39009:1500:00:0001:08:16.1001:08:16.10+00:21:1411:225,3
16CHODKIEWICZ Adam 491Młode wilki byd.Open Mężczyzn258M 39109:1500:00:0001:08:16.2001:08:16.20+00:21:1411:225,3
17SEREDYN Damian 501NordeaOpen Mężczyzn263M 39709:1500:00:0001:08:26.0501:08:26.05+00:21:2411:245,3
18CHUDZINSKI Adam 500NordeaOpen Mężczyzn265M 40209:1500:00:0001:08:39.6501:08:39.65+00:21:3811:265,2
19CHABOWSKI Sebastian 503Nordea IT TeamOpen Masters Mężczyzn59M 40509:1500:00:0001:08:43.0001:08:43.00+00:21:4111:275,2
20PIĄTKOWSKI Paweł 541Open Mężczyzn268M 41109:1500:00:0001:08:50.7501:08:50.75+00:21:4911:285,2
21BABULA Lech 502Nordea IT TeamOpen Masters Mężczyzn63M 41709:1500:00:0001:09:01.1501:09:01.15+00:21:5911:305,2
22POLEJOWSKI Adam 542Open Mężczyzn290M 43709:1500:00:0001:09:27.3001:09:27.30+00:22:2611:345,2
23URBANIAK Przemysław 520Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn299M 44809:1500:00:0001:09:55.8501:09:55.85+00:22:5411:395,1
24KĄTNY Piotr 510Sii GdańskOpen Mężczyzn308M 45909:1500:00:0001:10:37.4001:10:37.40+00:23:3611:465,1
25BLUMA Tomasz 1926Open Mężczyzn336M 48909:1500:00:0001:11:37.8501:11:37.85+00:24:3611:565,0
26BOROWIEC Adam 527Open Masters Mężczyzn79M 51909:1500:00:0001:13:09.4001:13:09.40+00:26:0812:114,9
27ŁABUDA Michał 475FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn423M 59909:1500:00:0001:15:54.7501:15:54.75+00:28:5312:394,7
28SMEKALOVA Maryna 546Open Kobiet98K 13909:1500:00:0001:15:59.2001:15:59.20+00:28:5712:394,7
29ABUCEWICZ Tomasz 464FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn434M 61109:1500:00:0001:16:35.1001:16:35.10+00:29:3312:454,7
30NYCZ Miłosz 518Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn449M 63309:1500:00:0001:17:49.8001:17:49.80+00:30:4812:584,6
31KWITNIOWSKI Piotr 535Open Mężczyzn451M 63509:1500:00:0001:17:53.1001:17:53.10+00:30:5112:584,6
32BŁASZYK Robert 465FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn452M 63609:1500:00:0001:17:54.8501:17:54.85+00:30:5312:594,6
33ŁOMOTOWSKA Izabela 511Sii GdańskOpen Kobiet114K 16009:1500:00:0001:18:01.6501:18:01.65+00:31:0013:004,6
34MOŁOCZNIK Kasia 517Sii Gdańsk TeamOpen Kobiet115K 16109:1500:00:0001:18:01.8001:18:01.80+00:31:0013:004,6
35WESOŁOWSKI Sebastian 481FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn464M 65409:1500:00:0001:18:38.0001:18:38.00+00:31:3613:064,6
36STASIAK Monika 1914FRANKE GdyniaOpen Kobiet127K 17409:1500:00:0001:18:57.4501:18:57.45+00:31:5613:094,6
37JEŻEWSKA Celina 472FRANKE GdyniaOpen Kobiet128K 17509:1500:00:0001:18:58.9501:18:58.95+00:31:5713:094,6
38MILLER Natalia 540Open Kobiet138K 18609:1500:00:0001:20:11.0501:20:11.05+00:33:0913:214,5
39POPŁAWSKI Marcin 1921Open Mężczyzn513M 71109:1500:00:0001:21:03.5501:21:03.55+00:34:0213:304,4
40POLEWCZAK Paweł 512Sii GdańskOpen Mężczyzn519M 72009:1500:00:0001:21:27.7501:21:27.75+00:34:2613:344,4
41LISIAK Kasia 536Open Kobiet163K 21909:1500:00:0001:22:53.0501:22:53.05+00:35:5113:484,3
42SMOLARZ Julia 547Open Kobiet164K 22009:1500:00:0001:22:53.2501:22:53.25+00:35:5113:484,3
43ŁABUĆ Krzysztof 486Kotłowe DzikiOpen Masters Mężczyzn124M 78609:1500:00:0001:24:28.1501:24:28.15+00:37:2614:044,3
44OSOWSKA Klaudia 488Kotłowe DzikiOpen Kobiet191K 25209:1500:00:0001:24:28.6001:24:28.60+00:37:2714:044,3
45BOROWIAK Tomasz 484Kotłowe DzikiOpen Mężczyzn575M 78709:1500:00:0001:24:28.6501:24:28.65+00:37:2714:044,3
46MACHOWICZ Maciej 487Kotłowe DzikiOpen Masters Mężczyzn125M 78809:1500:00:0001:24:28.7501:24:28.75+00:37:2714:044,3
47GORZKIEWICZ Ireneusz 485Kotłowe DzikiOpen Masters Mężczyzn126M 79009:1500:00:0001:24:29.2001:24:29.20+00:37:2714:044,3
48ZHYTKEVYCH Kostiantyn 489Kotłowe DzikiOpen Mężczyzn578M 79209:1500:00:0001:24:29.4001:24:29.40+00:37:2814:044,3
49HARAF Natalia 507Runmageddonowe Świry Open Kobiet199K 26109:1500:00:0001:24:57.2501:24:57.25+00:37:5514:094,2
50STANKIEWICZ Karolina 483Husaria Race Team Open Kobiet200K 26209:1500:00:0001:24:57.4501:24:57.45+00:37:5614:094,2
51SIEROCKA Karolina 544Open Kobiet216K 28009:1500:00:0001:26:19.2001:26:19.20+00:39:1714:234,2
52SZCZĘCH Anna 508Runmageddonowe Świry Open Kobiet217K 28109:1500:00:0001:26:19.4501:26:19.45+00:39:1814:234,2
53KUCHCIŃSKI Mateusz 474FRANKE GdyniaOpen Mężczyzn615M 84209:1500:00:0001:26:37.3001:26:37.30+00:39:3614:264,2
54MILEWSKI Andrzej 539Open Mężczyzn635M 86609:1500:00:0001:28:09.2001:28:09.20+00:41:0714:414,1
55BANACH Mateusz 524Open Mężczyzn641M 87509:1500:00:0001:28:44.8001:28:44.80+00:41:4314:474,1
56MAJCHRZAK Adriana 538Open Kobiet248K 31909:1500:00:0001:28:44.9501:28:44.95+00:41:4314:474,1
57KOLANOWSKA-GWOZDZ Małgorzata 533Open Kobiet249K 32109:1500:00:0001:28:49.9001:28:49.90+00:41:4814:484,1
58SZYMAŃSKA Weronika 551Open Kobiet250K 32209:1500:00:0001:28:50.2001:28:50.20+00:41:4814:484,1
59BARANOWSKI Krzysztof 521VislineOpen Masters Mężczyzn169M 99309:1500:00:0001:38:02.9501:38:02.95+00:51:0116:203,7
60LIPIŃSKI Adrian 522VislineOpen Mężczyzn736M 99409:1500:00:0001:38:04.7501:38:04.75+00:51:0316:203,7
61DROBKIEWICZ Filip 515Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn743M 100309:1500:00:0001:39:34.1501:39:34.15+00:52:3216:353,6
62KALISZ Tomasz 516Sii Gdańsk TeamOpen Masters Mężczyzn172M 100809:1500:00:0001:40:12.4501:40:12.45+00:53:1116:423,6
63KAŹMIERKIEWICZ Janusz 523Visline Sp. z o.o.Open Masters Mężczyzn173M 100909:1500:00:0001:40:17.4501:40:17.45+00:53:1616:423,6
64REISE Paweł 519Sii Gdańsk TeamOpen Mężczyzn750M 101309:1500:00:0001:40:32.2001:40:32.20+00:53:3016:453,6
65TRUBIŁO Anna 553Open Kobiet371K 47209:1500:00:0001:42:44.1501:42:44.15+00:55:4217:073,5
66SOKOŁOWSKA Marta 548Open Kobiet372K 47309:1500:00:0001:42:44.9001:42:44.90+00:55:4317:073,5
67TRUBIŁO Paweł 554Open Mężczyzn769M 103609:1500:00:0001:42:45.2501:42:45.25+00:55:4317:073,5
68ŚPIEWAK Wojciech 549Open Mężczyzn770M 103709:1500:00:0001:42:46.3501:42:46.35+00:55:4517:073,5
69KORGA Bartosz 534Open Mężczyzn803M 107109:1500:00:0001:50:45.9001:50:45.90+01:03:4418:273,3
70DANKE Michalina 529Open Kobiet397K 49909:1500:00:0001:50:46.2001:50:46.20+01:03:4418:273,3
71GORZELAŃCZYK Damian 530Open Mężczyzn804M 107209:1500:00:0001:50:46.4501:50:46.45+01:03:4518:273,3
72PRZYTARSKI Łukasz 1920Visline Sp. z o.o.Open Masters Mężczyzn179M 109309:1500:00:00   
Znaleziono 72 wynik(ów)