RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIŚNIEWSKI Krzysztof 639Open Masters Mężczyzn5M 8009:3000:00:0000:51:47.6000:51:47.60 8:377,0
2JEKA Dawid 566EPG TeamOpen Mężczyzn33M 9409:3000:00:0000:53:09.7000:53:09.70+00:01:228:516,8
2BENEDYK Szymon 1922EPG TeamOpen Mężczyzn33M 9409:3000:00:0000:53:09.7000:53:09.70+00:01:228:516,8
4MOVCHAN Artem 567EPG TeamOpen Mężczyzn48M 11209:3000:00:0000:55:29.8500:55:29.85+00:03:429:146,5
5NOGAL Mariusz 628Open Mężczyzn94M 16909:3000:00:0000:59:02.1500:59:02.15+00:07:149:506,1
6NOGAL Sebastian 629Open Mężczyzn98M 17309:3000:00:0000:59:07.4500:59:07.45+00:07:199:516,1
7KULINKOWSKI Rafal 624Open Mężczyzn108M 18809:3000:00:0000:59:41.9000:59:41.90+00:07:549:566,0
8SKOK Weronika 635Open Kobiet10K 2809:3000:00:0001:02:52.8001:02:52.80+00:11:0510:285,7
9GÓRECKI Jakub 579Górki TrzyOpen Mężczyzn169M 27909:3000:00:0001:04:12.4501:04:12.45+00:12:2410:425,6
10SZUBERT Dawid 600PsychodelikiOpen Mężczyzn178M 29009:3000:00:0001:04:36.4001:04:36.40+00:12:4810:465,6
11GÓRECKI Dominik 578Górki TrzyOpen Mężczyzn180M 29209:3000:00:0001:04:47.0501:04:47.05+00:12:5910:475,6
12OKSENIUK Agnieszka 599PsychodelikiOpen Kobiet19K 3809:3000:00:0001:05:08.6001:05:08.60+00:13:2110:515,5
13FRAJKOPF Rafał 597PsychodelikiOpen Mężczyzn202M 31809:3000:00:0001:05:36.3501:05:36.35+00:13:4810:565,5
14RZYSKO Łukasz 581Górki TrzyOpen Mężczyzn203M 32009:3000:00:0001:05:39.1501:05:39.15+00:13:5110:565,5
15KOWALSKI Kamil 598PsychodelikiOpen Mężczyzn209M 32809:3000:00:0001:06:07.3001:06:07.30+00:14:1911:015,4
16FIGAS Magdalena 1918EPG TeamOpen Kobiet30K 5309:3000:00:0001:07:08.0001:07:08.00+00:15:2011:115,4
17JAKLIK Jakub 618Open Mężczyzn262M 39609:3000:00:0001:08:25.9001:08:25.90+00:16:3811:245,3
18BĄK Rafał 613Open Masters Mężczyzn67M 43909:3000:00:0001:09:28.0001:09:28.00+00:17:4011:345,2
19FIERKA Natalia 565EPG TeamOpen Kobiet48K 7709:3000:00:0001:10:06.4001:10:06.40+00:18:1811:415,1
20PYRA Marek 558#szybkienóżkiOpen Mężczyzn344M 49909:3000:00:0001:12:04.1001:12:04.10+00:20:1612:005,0
21GŁOWACKI Michał 1924#szybkienóżkiOpen Mężczyzn355M 51609:3000:00:0001:12:59.0501:12:59.05+00:21:1112:094,9
22GŁOWACKA Monika 557#szybkienóżkiOpen Kobiet90K 13009:3000:00:0001:15:10.3001:15:10.30+00:23:2212:314,8
23TRACZ Tomasz 1910ZniszczeniOpen Mężczyzn421M 59709:3000:00:0001:15:51.2001:15:51.20+00:24:0312:384,7
24SZREIBER Wiesław 592Nie zaszłaOpen Mężczyzn437M 61509:3000:00:0001:16:58.7001:16:58.70+00:25:1112:494,7
25DUDZIAK Damian 615Open Mężczyzn447M 63009:3000:00:0001:17:47.1001:17:47.10+00:25:5912:574,6
26KRÓLIKIEWICZ Marcin 584Jakub oszukuje przy burpeesOpen Masters Mężczyzn99M 63109:3000:00:0001:17:47.5001:17:47.50+00:25:5912:574,6
27TABAKA Marcelina 1917ZniszczeniOpen Kobiet111K 15509:3000:00:0001:17:59.2501:17:59.25+00:26:1112:594,6
28SZWABA Marta 593Nie zaszłaOpen Kobiet113K 15709:3000:00:0001:18:00.3001:18:00.30+00:26:1213:004,6
29KŁYSZ Paweł 601Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Mężczyzn463M 65309:3000:00:0001:18:37.5501:18:37.55+00:26:4913:064,6
30KONKEL Adriana 602Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Kobiet125K 17209:3000:00:0001:18:37.7001:18:37.70+00:26:5013:064,6
31MARUSZEWSKI Krystian 603Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Mężczyzn465M 65509:3000:00:0001:18:38.1001:18:38.10+00:26:5013:064,6
32MEJER Adam 604Rokoko Kowalstwo ArtystyczneOpen Mężczyzn466M 65609:3000:00:0001:18:39.9001:18:39.90+00:26:5213:064,6
33SZYMANIUK Marek 1916ZniszczeniOpen Mężczyzn486M 68009:3000:00:0001:19:48.0501:19:48.05+00:28:0013:184,5
34 SZYMANIUK Marcin 612ZniszczeniOpen Mężczyzn488M 68209:3000:00:0001:19:49.8501:19:49.85+00:28:0213:184,5
35MICHAŁEK Michał 582Hard Working TruckersOpen Masters Mężczyzn109M 69709:3000:00:0001:20:28.3501:20:28.35+00:28:4013:244,5
36SZYMELFENIG Adam 568EPG TeamOpen Mężczyzn511M 70909:3000:00:0001:20:56.6501:20:56.65+00:29:0913:294,4
37PETRYSZYN Marzena 1919ZniszczeniOpen Kobiet145K 19509:3000:00:0001:21:01.2001:21:01.20+00:29:1313:304,4
38BEGER Mateusz 1923ZniszczeniOpen Mężczyzn512M 71009:3000:00:0001:21:01.8501:21:01.85+00:29:1413:304,4
39SKLEPOWICZ Jacek 634Open Masters Mężczyzn114M 72209:3000:00:0001:21:39.1501:21:39.15+00:29:5113:364,4
40JEZIOREK Konrad 619Open Mężczyzn526M 72909:3000:00:0001:22:03.2501:22:03.25+00:30:1513:404,4
41SIKORA Bartosz 1913Open Mężczyzn532M 73609:3000:00:0001:22:32.1001:22:32.10+00:30:4413:454,4
42SUŚNIAK Katarzyna 1915EPG TeamOpen Kobiet161K 21709:3000:00:0001:22:43.4501:22:43.45+00:30:5513:474,4
43WLIZŁO Aleksandra 1909EPG TeamOpen Kobiet162K 21809:3000:00:0001:22:44.7501:22:44.75+00:30:5713:474,4
44KALWAS Łukasz 1911Open Mężczyzn548M 75509:3000:00:0001:23:00.3001:23:00.30+00:31:1213:504,3
45WIECHCIŃSKI Alan 569EPG TeamOpen Mężczyzn554M 76209:3000:00:0001:23:23.1501:23:23.15+00:31:3513:534,3
46TRZCIŃSKA Aleksandra 636Open Kobiet194K 25609:3000:00:0001:24:31.7501:24:31.75+00:32:4414:054,3
47TRZCIŃSKI Michał 637Open Mężczyzn581M 79509:3000:00:0001:24:44.2501:24:44.25+00:32:5614:074,2
48KIAPŚNIA Artur 620Open Mężczyzn583M 79709:3000:00:0001:24:51.6001:24:51.60+00:33:0414:084,2
49KOSECKA Katarzyna 1565Open Kobiet206K 27009:3000:00:0001:25:41.1501:25:41.15+00:33:5314:164,2
50WICZANOWSKA Natalia 1584Open Kobiet207K 27109:3000:00:0001:25:42.5001:25:42.50+00:33:5414:174,2
51KONOPKA Jakub 621Open Mężczyzn605M 82609:3000:00:0001:26:06.3501:26:06.35+00:34:1814:214,2
52PRZEKOP Michal 630Open Mężczyzn606M 82809:3000:00:0001:26:07.0501:26:07.05+00:34:1914:214,2
53ZAPALA Aldona 556*musi*się*udaćOpen Kobiet215K 27909:3000:00:0001:26:14.5001:26:14.50+00:34:2614:224,2
54KUŚ Jacek 1890Open Mężczyzn609M 83109:3000:00:0001:26:15.9501:26:15.95+00:34:2814:224,2
55WALKOWIAK Daria 638Open Kobiet229K 29709:3000:00:0001:26:46.9001:26:46.90+00:34:5914:274,1
56GODLEWSKA Anna 617Open Kobiet230K 29809:3000:00:0001:26:47.8501:26:47.85+00:35:0014:274,1
57SZCZUKA Martyna 563Byle Przeżyć TeamOpen Kobiet232K 30009:3000:00:0001:27:05.9001:27:05.90+00:35:1814:304,1
58WAZ Mateusz 564Byle Przeżyć TeamOpen Mężczyzn624M 85209:3000:00:0001:27:05.9501:27:05.95+00:35:1814:304,1
59NIEWRZENDOWSKA Marzena 627Open Mężczyzn626M 85409:3000:00:0001:27:10.8501:27:10.85+00:35:2314:314,1
60MICHALSKI Wojciech 626Open Mężczyzn651M 88509:3000:00:0001:29:36.2001:29:36.20+00:37:4814:564,0
61BOŚKA Patryk 575Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn654M 88809:3000:00:0001:29:58.4501:29:58.45+00:38:1014:594,0
62KNAK Magdalena 588Kasztany albatrossaOpen Kobiet313K 39709:3000:00:0001:35:02.3001:35:02.30+00:43:1415:503,8
63NIEZGODA Agata 590Kasztany albatrossaOpen Kobiet314K 39809:3000:00:0001:35:03.3001:35:03.30+00:43:1515:503,8
64BRZEZIŃSKI Bartosz 576Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn707M 96209:3000:00:0001:35:16.3001:35:16.30+00:43:2815:523,8
65BRZEZIŃSKI Michał 614Open Masters Mężczyzn167M 96309:3000:00:0001:35:16.9001:35:16.90+00:43:2915:523,8
66ZIELIŃSKI Damian 640Open Mężczyzn727M 98409:3000:00:0001:37:54.5501:37:54.55+00:46:0616:193,7
67DURAJCZYK Piotr 616Open Mężczyzn728M 98509:3000:00:0001:37:55.5001:37:55.50+00:46:0716:193,7
68PTASIŃSKI Piotr 631Open Mężczyzn729M 98609:3000:00:0001:37:56.1001:37:56.10+00:46:0816:193,7
69KRAWCZYK Bartosz 622Open Mężczyzn730M 98709:3000:00:0001:37:57.1001:37:57.10+00:46:0916:193,7
70CHICA LORENZO Ignacio 570Fit ducksOpen Mężczyzn732M 98909:3000:00:0001:37:57.8001:37:57.80+00:46:1016:193,7
71MAJKOWSKA Marta 573Fit ducksOpen Kobiet329K 41809:3000:00:0001:37:57.8501:37:57.85+00:46:1016:193,7
72MELLIN Małgorzata 574Fit ducksOpen Kobiet330K 41909:3000:00:0001:37:57.9501:37:57.95+00:46:1016:193,7
73GOMEZ Gonzalo 572Fit ducksOpen Mężczyzn733M 99009:3000:00:0001:37:58.5001:37:58.50+00:46:1016:193,7
74CHLEBOWSKA Martyna 571Fit ducksOpen Kobiet331K 42009:3000:00:0001:37:58.5501:37:58.55+00:46:1016:193,7
75KREMMYDAS Evangelos 623Open Mężczyzn737M 99609:3000:00:0001:38:26.5501:38:26.55+00:46:3816:243,7
76PIONK Paulina 408PitkiOpen Kobiet343K 43609:3000:00:0001:39:03.0501:39:03.05+00:47:1516:303,6
77KRZYŻANOWSKI Kornel 407PitkiOpen Mężczyzn741M 100009:3000:00:0001:39:03.2001:39:03.20+00:47:1516:303,6
78KOSMOWSKI Łukasz 559100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn772M 103909:3000:00:0001:43:32.6501:43:32.65+00:51:4517:153,5
79MAJKOWSKI Mateusz 561100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn776M 104309:3000:00:0001:44:15.2501:44:15.25+00:52:2717:223,5
80WILAMOWSKI Daniel 1509100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn779M 104609:3000:00:0001:44:39.9001:44:39.90+00:52:5217:263,4
81PUCHAŁA Michał 1507100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn785M 105209:3000:00:0001:45:22.6001:45:22.60+00:53:3517:333,4
82SMUS Szymon 1508100 twarzy grzybiarzyOpen Mężczyzn790M 105709:3000:00:0001:46:35.4001:46:35.40+00:54:4717:453,4
83MAJKOWSKA Małgorzata 560100 twarzy grzybiarzyOpen Kobiet394K 49609:3000:00:0001:47:59.4501:47:59.45+00:56:1117:593,3
84MARKIEWICZ Agnieszka 562100 twarzy grzybiarzyOpen Kobiet396K 49809:3000:00:0001:48:38.8501:48:38.85+00:56:5118:063,3
Znaleziono 84 wynik(ów)