RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOZICKI Paweł 806Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn44M 10810:3000:00:0000:54:36.7000:54:36.70 9:066,6
2KRĘT Łukasz 807Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn50M 11410:3000:00:0000:55:45.1000:55:45.10+00:01:089:176,5
3KACPRZAK Patryk 803Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn66M 13310:3000:00:0000:56:54.1500:56:54.15+00:02:179:296,3
4KAJZER Daniel 804Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn101M 17710:3000:00:0000:59:21.4500:59:21.45+00:04:449:536,1
5BURZAK Łukasz 868Open Masters Mężczyzn20M 22010:3000:00:0001:01:13.2501:01:13.25+00:06:3610:125,9
6ADAMOWICZ Kamil 1933Open Mężczyzn128M 22210:3000:00:0001:01:15.8001:01:15.80+00:06:3910:125,9
7KRZYŻYŃSKI Tomasz 1934Open Mężczyzn129M 22310:3000:00:0001:01:18.1001:01:18.10+00:06:4110:135,9
8SZOSTAK Mariusz 1935Open Mężczyzn130M 22410:3000:00:0001:01:20.3501:01:20.35+00:06:4310:135,9
9SPIEREWKA Sławomir 812Apator Metrix TczewOpen Masters Mężczyzn27M 25710:3000:00:0001:03:22.6501:03:22.65+00:08:4510:335,7
10SZCZESNY Damian 817BraveRunners OCROpen Mężczyzn159M 26810:3000:00:0001:03:42.3001:03:42.30+00:09:0510:375,7
11LAMEK Wojciech 808Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn160M 26910:3000:00:0001:03:48.9001:03:48.90+00:09:1210:385,6
12GMEREK Adam 802Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn165M 27510:3000:00:0001:04:05.7001:04:05.70+00:09:2910:405,6
13PIEŃCZUK Tomasz 811Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn187M 30110:3000:00:0001:05:17.3001:05:17.30+00:10:4010:525,5
14WIT Krystian 816Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn223M 34710:3000:00:0001:07:02.3501:07:02.35+00:12:2511:105,4
15SWORACKI Tomasz 892Open Mężczyzn229M 35410:3000:00:0001:07:14.4501:07:14.45+00:12:3711:125,4
16SZUBRA Natalia 893Open Kobiet31K 5410:3000:00:0001:07:15.3501:07:15.35+00:12:3811:125,4
17KOŁODZIEJCZYK Adam 838Gabos Elite GroupOpen Mężczyzn264M 40110:3000:00:0001:08:36.7501:08:36.75+00:14:0011:265,2
18SZOŁA Szymon 814Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn281M 42710:3000:00:0001:09:18.6001:09:18.60+00:14:4111:335,2
19KOSIAK Wojciech 805Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn282M 42810:3000:00:0001:09:19.2001:09:19.20+00:14:4211:335,2
20DOLEWSKI Karol 872Open Masters Mężczyzn66M 43110:3000:00:0001:09:22.2001:09:22.20+00:14:4511:335,2
21JÓZEFCZYK Piotr 1640Open Mężczyzn292M 44010:3000:00:0001:09:29.5501:09:29.55+00:14:5211:345,2
22ŁOŃSKI Mateusz 809Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn304M 45310:3000:00:0001:10:19.6501:10:19.65+00:15:4211:435,1
23ZIELONKA Paweł 840Gabos Elite GroupOpen Masters Mężczyzn70M 45810:3000:00:0001:10:35.1501:10:35.15+00:15:5811:455,1
24IGNACIUK Jakub 879Open Mężczyzn320M 47110:3000:00:0001:11:04.3501:11:04.35+00:16:2711:505,1
25MĘDRZYCKA Joanna 887Open Kobiet57K 8610:3000:00:0001:11:04.8501:11:04.85+00:16:2811:505,1
26ĆWIĘKOWSKA Aneta 837Gabos Elite GroupOpen Kobiet58K 8710:3000:00:0001:11:13.8001:11:13.80+00:16:3711:525,1
27WENDREŃSKI Piotr 839Gabos Elite GroupOpen Mężczyzn365M 52810:3000:00:0001:13:25.6001:13:25.60+00:18:4812:144,9
28DOLEWSKA Elżbieta 871Open Masters Kobiet14K 12610:3000:00:0001:14:51.1501:14:51.15+00:20:1412:284,8
29WESOŁEK Sebastian 815Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn398M 57110:3000:00:0001:15:01.2501:15:01.25+00:20:2412:304,8
30PSIUK Mateusz 891Open Mężczyzn419M 59510:3000:00:0001:15:46.0501:15:46.05+00:21:0912:374,8
31KRAJEWSKI Łukasz 818CrazyTrepTeamOpen Mężczyzn433M 61010:3000:00:0001:16:33.7501:16:33.75+00:21:5712:454,7
32SZERSZEŃ Bartek 819CrazyTrepTeamOpen Mężczyzn442M 62410:3000:00:0001:17:30.0001:17:30.00+00:22:5312:554,6
33PALUSZEWSKI Piotr 846KawalerzyOpen Mężczyzn446M 62910:3000:00:0001:17:42.1501:17:42.15+00:23:0512:574,6
34DUDEK Janusz 862Śmieszki RzezimieszkiOpen Mężczyzn481M 67410:3000:00:0001:19:36.2501:19:36.25+00:24:5913:164,5
35WÓJCIK Piotr 865Śmieszki RzezimieszkiOpen Mężczyzn482M 67510:3000:00:0001:19:36.5001:19:36.50+00:24:5913:164,5
36WÓJCIK Weronika 866Śmieszki RzezimieszkiOpen Kobiet133K 18010:3000:00:0001:19:37.1001:19:37.10+00:25:0013:164,5
37STAŃKO Monika 864Śmieszki RzezimieszkiOpen Kobiet134K 18110:3000:00:0001:19:37.2001:19:37.20+00:25:0013:164,5
38BANACHOWSKI Marcin 844KawalerzyOpen Mężczyzn487M 68110:3000:00:0001:19:48.8001:19:48.80+00:25:1213:184,5
39MARCINIAK Michał 845KawalerzyOpen Mężczyzn506M 70410:3000:00:0001:20:36.6501:20:36.65+00:25:5913:264,5
40GIC-GRUSZA Gabriela 784Open Kobiet195K 25710:3000:00:0001:24:41.3001:24:41.30+00:30:0414:064,3
41GIERDAL Dawid 847Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Mężczyzn584M 79910:3000:00:0001:24:53.6501:24:53.65+00:30:1614:084,2
41MICKIEWICZ Katarzyna 848Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Kobiet198K 26010:3000:00:0001:24:53.6501:24:53.65+00:30:1614:084,2
43LUBERADZKI Piotr 810Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn619M 84610:3000:00:0001:26:42.8001:26:42.80+00:32:0614:274,2
44ZABROCKI Przemek 834FizjodzikiOpen Mężczyzn622M 84910:3000:00:0001:26:58.0001:26:58.00+00:32:2114:294,1
45ZABROCKI Radosław 835FizjodzikiOpen Masters Mężczyzn140M 85010:3000:00:0001:26:58.6001:26:58.60+00:32:2114:294,1
46NIEMCZUK Szymon 831FizjodzikiOpen Mężczyzn625M 85310:3000:00:0001:27:08.6501:27:08.65+00:32:3114:314,1
47NIEMCZUK Tomasz 832FizjodzikiOpen Masters Mężczyzn141M 85510:3000:00:0001:27:11.7001:27:11.70+00:32:3514:314,1
48GIC-GRUSZA Gabriela 783Open Kobiet234K 30210:3000:00:0001:27:13.8501:27:13.85+00:32:3714:324,1
49KLECHA Maciej 882Open Mężczyzn632M 86310:3000:00:0001:27:56.7501:27:56.75+00:33:2014:394,1
50MIKOSZA Damiam 823ElblągOpen Mężczyzn636M 86710:3000:00:0001:28:13.3501:28:13.35+00:33:3614:424,1
51ZBOROWSKA Inez 824ElblągOpen Kobiet244K 31310:3000:00:0001:28:17.8001:28:17.80+00:33:4114:424,1
52ZABROCKA Agnieszka 833FizjodzikiOpen Kobiet246K 31710:3000:00:0001:28:32.4501:28:32.45+00:33:5514:454,1
53CHOROSTIAN Andrzej 830FizjodzikiOpen Mężczyzn642M 87610:3000:00:0001:28:49.3001:28:49.30+00:34:1214:484,1
54MIANECKA Alicja 888Open Kobiet252K 32410:3000:00:0001:29:06.6501:29:06.65+00:34:2914:514,0
55NOWOŚWIAT Arkadiusz 1928Open Mężczyzn644M 87810:3000:00:0001:29:07.1001:29:07.10+00:34:3014:514,0
56KARCZEWSKA Julia 881Open Kobiet253K 32510:3000:00:0001:29:07.5001:29:07.50+00:34:3014:514,0
57CYRANA Monika 869Open Kobiet254K 32610:3000:00:0001:29:08.9001:29:08.90+00:34:3214:514,0
58GRYCKO Robert 878Open Mężczyzn645M 87910:3000:00:0001:29:12.4001:29:12.40+00:34:3514:524,0
58WNUKIEWICZ Marek 894Open Mężczyzn645M 87910:3000:00:0001:29:12.4001:29:12.40+00:34:3514:524,0
60WOJCIECHOWSKA Joanna 843Health Revolution ElblągOpen Kobiet255K 32710:3000:00:0001:29:23.6001:29:23.60+00:34:4614:534,0
61LENART Krzysztof 842Health Revolution ElblągOpen Mężczyzn648M 88210:3000:00:0001:29:24.0001:29:24.00+00:34:4714:544,0
62CZEKALSKA Renata 693Open Kobiet269K 34510:3000:00:0001:30:31.6001:30:31.60+00:35:5415:054,0
63BEDNARSKA-KRASKA Hanna 687Open Kobiet270K 34610:3000:00:0001:30:32.0501:30:32.05+00:35:5515:054,0
64KWIATKOWSKIA Bożena 855Nico TeamOpen Masters Kobiet48K 35910:3000:00:0001:31:48.5001:31:48.50+00:37:1115:183,9
65KWIATKOWSKI Wojciech 854Nico TeamOpen Masters Mężczyzn155M 92110:3000:00:0001:31:48.5501:31:48.55+00:37:1115:183,9
66KWIATKOWSKI Krzysztof 853Nico TeamOpen Masters Mężczyzn156M 92210:3000:00:0001:31:48.6501:31:48.65+00:37:1115:183,9
67KWIATKOWSKA Paulina 852Nico TeamOpen Kobiet282K 36010:3000:00:0001:31:48.9501:31:48.95+00:37:1215:183,9
68STAJNIAK Mateusz 813Apator Metrix TczewOpen Mężczyzn715M 97110:3000:00:0001:36:05.6001:36:05.60+00:41:2816:003,7
69PACHUCY Jakub 889Open Mężczyzn716M 97210:3000:00:0001:36:12.5501:36:12.55+00:41:3516:023,7
70KLEWEK Karolina 821ElblągOpen Kobiet326K 41510:3000:00:0001:37:27.6001:37:27.60+00:42:5016:143,7
71DERLATKA Aleksandra 861Siostry AtomówkiOpen Kobiet332K 42110:3000:00:0001:38:00.1501:38:00.15+00:43:2316:203,7
72DERLATKA Dominika 860Siostry AtomówkiOpen Kobiet334K 42310:3000:00:0001:38:01.4001:38:01.40+00:43:2416:203,7
73WRÓBLEWSKI Karol 896Open Mężczyzn734M 99110:3000:00:0001:38:01.6001:38:01.60+00:43:2416:203,7
74DOLECKI Kamil 870Open Mężczyzn742M 100110:3000:00:0001:39:20.3501:39:20.35+00:44:4316:333,6
75GÓRSKI Szymon 877Open Masters Mężczyzn171M 100210:3000:00:0001:39:30.5001:39:30.50+00:44:5316:353,6
76BRYKSA Izabela 867Open Kobiet345K 43910:3000:00:0001:39:30.7501:39:30.75+00:44:5416:353,6
77GÓRSKA Magdalena 876Open Masters Kobiet63K 44010:3000:00:0001:39:30.8001:39:30.80+00:44:5416:353,6
78MARKOWSKI Łukasz 822ElblągOpen Mężczyzn757M 102210:3000:00:0001:41:00.4001:41:00.40+00:46:2316:503,6
79KARPIŃSKA Marzena 820ElblągOpen Kobiet366K 46510:3000:00:0001:41:47.5501:41:47.55+00:47:1016:573,5
80BORZYSZKOWSKA Magdalena 722Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.Open Kobiet389K 49110:3000:00:0001:47:40.5001:47:40.50+00:53:0317:563,3
81HORNOWSKA Martyna 723Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.Open Kobiet390K 49210:3000:00:0001:47:41.1501:47:41.15+00:53:0417:563,3
82PRANGA Magdalena 725Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.Open Kobiet391K 49310:3000:00:0001:47:42.0501:47:42.05+00:53:0517:573,3
83KUNC Karolina 858Rodzice JankaOpen Kobiet401K 50310:3000:00:0002:07:01.8502:07:01.85+01:12:2521:102,8
84ROMANIUK Rafał 859Rodzice JankaOpen Mężczyzn813M 108210:3000:00:0002:07:03.6502:07:03.65+01:12:2621:102,8
Znaleziono 84 wynik(ów)