Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2020-09-12 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1971 |
Wystartowało : | 1602 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 1595 |
Na trasie : | 7 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 15:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:10 | 07:20 | 07:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HORNOWSKA Martyna | 723 | Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2 | PRANGA Magdalena | 725 | Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3 | SZOŁA Szymon | 814 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
4 | WESOŁEK Sebastian | 815 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
5 | WIT Krystian | 816 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
6 | SZCZESNY Damian | 817 | BraveRunners OCR | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | KRAJEWSKI Łukasz | 818 | CrazyTrepTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | SZERSZEŃ Bartek | 819 | CrazyTrepTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
9 | KARPIŃSKA Marzena | 820 | Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
10 | KLEWEK Karolina | 821 | Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
11 | ZIELONKA Paweł | 840 | Gabos Elite Group | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
12 | LENART Krzysztof | 842 | Health Revolution Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
13 | KWIATKOWSKA Paulina | 852 | Nico Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
14 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 853 | Nico Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
15 | KWIATKOWSKI Wojciech | 854 | Nico Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
16 | KWIATKOWSKIA Bożena | 855 | Nico Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
17 | GÓRSKA Magdalena | 876 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
18 | GÓRSKI Szymon | 877 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
19 | GRYCKO Robert | 878 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
20 | IGNACIUK Jakub | 879 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
21 | KARCZEWSKA Julia | 881 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
22 | KLECHA Maciej | 882 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
23 | JÓZEFCZYK Piotr | 1640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
24 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 1928 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
25 | ADAMOWICZ Kamil | 1933 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
26 | KRZYŻYŃSKI Tomasz | 1934 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
27 | BEDNARSKA-KRASKA Hanna | 687 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
28 | CZEKALSKA Renata | 693 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
29 | GIC-GRUSZA Gabriela | 783 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
30 | GIC-GRUSZA Gabriela | 784 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
31 | GMEREK Adam | 802 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
32 | KACPRZAK Patryk | 803 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
33 | KAJZER Daniel | 804 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
34 | KOSIAK Wojciech | 805 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
35 | KOZICKI Paweł | 806 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
36 | KRĘT Łukasz | 807 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
37 | LAMEK Wojciech | 808 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
38 | ŁOŃSKI Mateusz | 809 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
39 | LUBERADZKI Piotr | 810 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
40 | PIEŃCZUK Tomasz | 811 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
41 | SPIEREWKA Sławomir | 812 | Apator Metrix Tczew | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
42 | STAJNIAK Mateusz | 813 | Apator Metrix Tczew | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
43 | MARKOWSKI Łukasz | 822 | Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
44 | MIKOSZA Damiam | 823 | Elbląg | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
45 | CHOROSTIAN Andrzej | 830 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
46 | NIEMCZUK Szymon | 831 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
47 | ZABROCKA Agnieszka | 833 | Fizjodziki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
48 | ZABROCKI Przemek | 834 | Fizjodziki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
49 | ZABROCKI Radosław | 835 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
50 | KOŁODZIEJCZYK Adam | 838 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
51 | WENDREŃSKI Piotr | 839 | Gabos Elite Group | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
52 | WOJCIECHOWSKA Joanna | 843 | Health Revolution Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
53 | BANACHOWSKI Marcin | 844 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
54 | MARCINIAK Michał | 845 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
55 | PALUSZEWSKI Piotr | 846 | Kawalerzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
56 | GIERDAL Dawid | 847 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
56 | MICKIEWICZ Katarzyna | 848 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
58 | KUNC Karolina | 858 | Rodzice Janka | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
59 | ROMANIUK Rafał | 859 | Rodzice Janka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
60 | DERLATKA Aleksandra | 861 | Siostry Atomówki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
61 | DERLATKA Dominika | 860 | Siostry Atomówki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
62 | DUDEK Janusz | 862 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
63 | STAŃKO Monika | 864 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
64 | WÓJCIK Piotr | 865 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
65 | WÓJCIK Weronika | 866 | Śmieszki Rzezimieszki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
66 | BRYKSA Izabela | 867 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
67 | BURZAK Łukasz | 868 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
68 | CYRANA Monika | 869 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
69 | DOLECKI Kamil | 870 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
70 | DOLEWSKA Elżbieta | 871 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
71 | DOLEWSKI Karol | 872 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
72 | MĘDRZYCKA Joanna | 887 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
73 | PACHUCY Jakub | 889 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
74 | PSIUK Mateusz | 891 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
75 | SWORACKI Tomasz | 892 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
76 | SZUBRA Natalia | 893 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
77 | WNUKIEWICZ Marek | 894 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
78 | WRÓBLEWSKI Karol | 896 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
79 | MIANECKA Alicja | 888 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
80 | ĆWIĘKOWSKA Aneta | 837 | Gabos Elite Group | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
81 | ZBOROWSKA Inez | 824 | Elbląg | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
82 | NIEMCZUK Tomasz | 832 | Fizjodziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
83 | BORZYSZKOWSKA Magdalena | 722 | Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
84 | SZOSTAK Mariusz | 1935 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 84 wynik(ów)