RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ATAŁAP Adam 1022Open Mężczyzn30M 8811:1500:00:0000:52:44.5000:52:44.50 8:476,8
2DANIELEWICZ Bartosz 1016Włocławska KrewOpen Mężczyzn68M 13511:1500:00:0000:56:58.1000:56:58.10+00:04:139:296,3
3KUKUŁA Paweł 1018Włocławska KrewOpen Mężczyzn79M 14811:1500:00:0000:57:57.4000:57:57.40+00:05:129:396,2
4REZMERSKI Adam 1551Włocławska KrewOpen Mężczyzn84M 15311:1500:00:0000:58:09.9000:58:09.90+00:05:259:416,2
5OLSZEWSKI Marek 999Dwóch łysych i reszta... Open Masters Mężczyzn12M 18211:1500:00:0000:59:28.1000:59:28.10+00:06:439:546,1
6SZOMBORG Mariusz 1058Open Mężczyzn105M 18311:1500:00:0000:59:28.2500:59:28.25+00:06:439:546,1
7KOPP-OSTROWSKI Jarosław 998Dwóch łysych i reszta... Open Masters Mężczyzn13M 18411:1500:00:0000:59:29.4000:59:29.40+00:06:449:546,1
8BOROWICKI Krzysztof 1023Open Mężczyzn117M 20111:1500:00:0001:00:09.9001:00:09.90+00:07:2510:016,0
9SKOP Kamil 1054Open Mężczyzn122M 21111:1500:00:0001:00:51.3501:00:51.35+00:08:0610:085,9
10SKRZYPIEC Michał 1055Open Mężczyzn131M 22611:1500:00:0001:01:23.0501:01:23.05+00:08:3810:135,9
11MINCHENKO Anna 1045Open Kobiet9K 2711:1500:00:0001:02:46.3501:02:46.35+00:10:0110:275,7
12KONIECZNY Adrian 990BEJA TEAMOpen Mężczyzn147M 25111:1500:00:0001:02:59.9501:02:59.95+00:10:1510:295,7
13DANIELEWICZ Rafał 1017Włocławska KrewOpen Mężczyzn175M 28711:1500:00:0001:04:34.9501:04:34.95+00:11:5010:455,6
14WIECZOREK Krzysztof 1061Open Mężczyzn200M 31611:1500:00:0001:05:32.3001:05:32.30+00:12:4710:555,5
15GAWIN Michał 1029Open Mężczyzn228M 35311:1500:00:0001:07:13.8501:07:13.85+00:14:2911:125,4
16MUSIAŁ Łukasz 1001HOME-4YOUOpen Mężczyzn236M 36211:1500:00:0001:07:30.9001:07:30.90+00:14:4611:155,3
17KARBOWSKA Karolina 1039Open Kobiet34K 5711:1500:00:0001:07:50.5001:07:50.50+00:15:0611:185,3
18WALTER Wiesław 1003HOME-4YOUOpen Masters Mężczyzn47M 37311:1500:00:0001:07:52.2501:07:52.25+00:15:0711:185,3
19ŁĄTKOWSKA Kinga 1043Open Kobiet36K 5911:1500:00:0001:07:52.6001:07:52.60+00:15:0811:185,3
20BAŁDOWSKA Monika 1000HOME-4YOUOpen Kobiet37K 6011:1500:00:0001:07:57.4001:07:57.40+00:15:1211:195,3
21PIETRUSZYŃSKI Wiesław 1050Open Masters Mężczyzn54M 39211:1500:00:0001:08:17.2501:08:17.25+00:15:3211:225,3
22WICKI Karol 1015WICEK POKAŻ BICEK!Open Mężczyzn261M 39511:1500:00:0001:08:20.6501:08:20.65+00:15:3611:235,3
23TARNOWSKA Paulina 1014WICEK POKAŻ BICEK!Open Kobiet41K 6511:1500:00:0001:08:23.9001:08:23.90+00:15:3911:235,3
24STACEWICZ Maciej 1002HOME-4YOUOpen Masters Mężczyzn60M 40611:1500:00:0001:08:43.6001:08:43.60+00:15:5911:275,2
25GĘSTWA Rafał 1030Open Masters Mężczyzn65M 42411:1500:00:0001:09:15.2501:09:15.25+00:16:3011:325,2
26WITKOWSKI Sławomir 1062Open Mężczyzn279M 42511:1500:00:0001:09:16.3001:09:16.30+00:16:3111:325,2
27KOPACZ Kamil 1040Open Mężczyzn317M 46811:1500:00:0001:11:01.1501:11:01.15+00:18:1611:505,1
28GÓRCZYŃSKI Kuba 1033Open Mężczyzn318M 46911:1500:00:0001:11:01.3001:11:01.30+00:18:1611:505,1
29KULIGOWSKI Paweł 1042Open Masters Mężczyzn71M 47611:1500:00:0001:11:22.5501:11:22.55+00:18:3811:535,0
30DEMCZUK Piotr 1025Open Mężczyzn325M 47711:1500:00:0001:11:23.0001:11:23.00+00:18:3811:535,0
31TOMCZYK Paweł 1940NordeaOpen Mężczyzn327M 47911:1500:00:0001:11:24.7001:11:24.70+00:18:4011:545,0
32OWERKO Mariusz 1047Open Masters Mężczyzn73M 49811:1500:00:0001:12:03.2001:12:03.20+00:19:1812:005,0
33CECHOWSKA Karolina 1024Open Kobiet83K 11811:1500:00:0001:14:27.4501:14:27.45+00:21:4212:244,8
34JAKUBÓW Aleksandra 1036Open Kobiet84K 11911:1500:00:0001:14:27.6501:14:27.65+00:21:4312:244,8
35KALINOWSKI Roman 1038Open Masters Mężczyzn98M 62511:1500:00:0001:17:36.2501:17:36.25+00:24:5112:564,6
36KALINOWSKA Nina 1037Open Kobiet122K 16911:1500:00:0001:18:33.0501:18:33.05+00:25:4813:054,6
37DOWNAROWICZ Dorota 1028Open Masters Kobiet22K 18811:1500:00:0001:20:22.2001:20:22.20+00:27:3713:234,5
38BRZOZOWSKA Agnieszka 997Budżetówka PałerOpen Kobiet181K 24011:1500:00:0001:24:09.6001:24:09.60+00:31:2514:014,3
39MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 1651Open Masters Kobiet31K 24111:1500:00:0001:24:09.9501:24:09.95+00:31:2514:014,3
40SZCZEPAŃSKI Bartłomiej 1057Open Mężczyzn565M 77511:1500:00:0001:24:14.2501:24:14.25+00:31:2914:024,3
41WOJTAL Maciej 1063Open Mężczyzn572M 78311:1500:00:0001:24:21.9501:24:21.95+00:31:3714:034,3
42GOŁĘBIOWSKA Gośka 1031Open Masters Kobiet36K 28811:1500:00:0001:26:29.4501:26:29.45+00:33:4414:244,2
43SOBCZYK Anna 1660Open Masters Kobiet38K 29111:1500:00:0001:26:36.4501:26:36.45+00:33:5114:264,2
44GOŁĘBIOWSKI Piotr 1032Open Masters Mężczyzn142M 85611:1500:00:0001:27:15.0001:27:15.00+00:34:3014:324,1
45KACPRZAK Paweł 1641Open Masters Mężczyzn144M 87111:1500:00:0001:28:23.2501:28:23.25+00:35:3814:434,1
46WĘGLARCZYK Łukasz 1060Open Mężczyzn656M 89111:1500:00:0001:30:06.2501:30:06.25+00:37:2115:014,0
47LISAKOWSKA Iwona 1044Open Kobiet271K 34711:1500:00:0001:30:32.9501:30:32.95+00:37:4815:054,0
48SAJEWSKI Piotr 1053Open Mężczyzn663M 89811:1500:00:0001:30:33.7501:30:33.75+00:37:4915:054,0
49PONIEDZIAŁEK Henryk 1051Open Mężczyzn805M 107311:1500:00:0001:51:52.1501:51:52.15+00:59:0718:383,2
Znaleziono 49 wynik(ów)