Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2018-09-15 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3064 |
Wystartowało : | 2822 |
Nie ukończyło : | 71 |
Ukończyło : | 2751 |
Na trasie : | 71 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DLAWICHOWSKI Krzysztof | 2252 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2 | GÓRZYŃSKI Oskar | 2253 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | GORZYŃSKI Paweł | 2254 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
4 | JANOWICZ Robert | 2256 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | JURKIEW Katarzyna | 2257 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
6 | JURKIEW Sebastian | 2258 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
7 | SZATKOWSKA Agnieszka | 2259 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
8 | MROZEK Ireneusz | 2282 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
9 | NIEMAS Marta | 2283 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
10 | SCHWAGER Maciej | 2284 | NIEZŁE CZORTY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
11 | WENTA Justyna | 2285 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
12 | WIETRZYNSKI Bogdan | 2286 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
13 | WIETRZYŃSKI Krystian | 2287 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
14 | WOJTCZYK Barbara | 2288 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | JARDANOWSKA Anna | 2310 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | JARDANOWSKI Patryk | 2311 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
17 | KOŃCZAREK Bartosz | 2312 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
18 | KOWALEWSKA Monika | 2313 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
19 | KOWALEWSKI Krzysztof | 2314 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
19 | KRUSICKI Rafał | 2315 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
21 | NIEDŹWIECKI Piotr | 2316 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
22 | PIETRZAK Agata | 2317 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
23 | KURDELSKI Michał | 2339 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
24 | ŁUKASIEWICZ Krzysztof | 2340 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
25 | MALISZAK Paulina | 2341 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
26 | MOLĘDA Dariusz | 2343 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
27 | MYRLAK Maciej | 2344 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
28 | ORKIS Maciej | 2345 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
29 | PAUL Michał | 2346 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
30 | PECKO Katarzyna | 2347 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
31 | GÓRNA Aleksandra | 2369 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
32 | NAPIÓRKOWSKA Ingrid | 2370 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
33 | OŁDAKOWSKI Maciej | 2372 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
34 | RUCZYŃSKA Marta | 1680 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
35 | KARCZEWSKI Maciej | 2239 | BIAŁOGARDCZYCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
36 | WIERZBIŃSKI Rafał | 2240 | BIAŁOGARDCZYCY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
37 | BOBEL Jakub | 2241 | Bombelki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
38 | BOBEL Urszula | 2242 | Bombelki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
39 | BANASIAK Katarzyna | 2243 | Elbląskie Dziki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
40 | BŁAŻEWICZ Marcin | 2244 | Elbląskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
41 | KARAŚ Michał | 2246 | Elbląskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
42 | KOZIAR Karolina | 2247 | Elbląskie Dziki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
43 | MECHLINSKA Emilia | 2248 | Elbląskie Dziki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
44 | DLAWICHOWSKA Marta | 2251 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
45 | CHITA Aleksandra | 2260 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
46 | DUDAREWICZ Agnieszka | 2261 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
47 | DULKIEWICZ Alicja | 2262 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
48 | DUNAJSKI Rafał | 2263 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
49 | JASIŃSKA Grażyna | 2264 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
50 | MAZIARZ Anna | 2265 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
51 | MROCZKOWSKI Michał | 2266 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
52 | SZYMAŃSKA Monika | 2268 | Lacroix Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
53 | BOGUSZEWSKA-SOCHA Katarzyna | 2269 | Magda Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
54 | KRUSZYŃSKI Michał | 2270 | Magda Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
55 | OSINSKA Magda | 2271 | Magda Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | OSINSKI Adam | 2272 | Magda Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | SOCHA Magda | 2274 | Magda Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
58 | BOSIACKA Magdalena | 2277 | NIEZŁE CZORTY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | BRONOWICKA Katarzyna | 2278 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
60 | BRONOWICKI Adam | 2279 | NIEZŁE CZORTY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
61 | DRASZANOWSKA Justyna | 2280 | NIEZŁE CZORTY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
62 | WRĄBEL Jakub | 2289 | NIEZŁE CZORTY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
63 | MARULSKI Artur | 2290 | Nimaletko | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
64 | PLISZKA Adriana | 2291 | Nimaletko | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
65 | KORYCKA Magdalena | 2292 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
65 | STRYSIK Magdalena | 2294 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
67 | FALKOWSKI Dawid | 2295 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
68 | IGNATOWSKA Ewa | 2296 | Rucki Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
69 | MARUSZAK Wojciech | 2297 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
70 | RUCIŃSKI Piotr | 2298 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
71 | RUCIŃSKI Rafał | 2299 | Rucki Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
72 | MERK Mariusz | 2300 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
73 | KISIEL Karolina | 2303 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
74 | PALEŃ Dawid | 2304 | Taka sytuacja xD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
75 | RUCZYŃSKA Karolina | 2305 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
76 | RUCZYŃSKA Katarzyna | 2306 | Taka sytuacja xD | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
77 | BRZOZOWSKA Angelika | 2307 | Ulane naleśniki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
78 | FALKOWSKI Radosław | 2308 | Ulane naleśniki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
79 | KACZOROWSKA Katarzyna | 2309 | Ulane naleśniki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
80 | UBYSZ Aneta | 2318 | WeekOuT fit&fun | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
81 | WŁODARCZYK Piotr | 2319 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
82 | WOJTAS Marcin | 2320 | WeekOuT fit&fun | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
83 | ANDRZEJCZAK Joanna | 2321 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
84 | ANIELSKA Anna | 2322 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
85 | BIEL Natalia | 2323 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
86 | BROŻYNA Łukasz | 2326 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
87 | GARDYSZEWSKI Bartłomiej | 2329 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
88 | GODLEWSKI Łukasz | 2330 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
89 | GRYGOWSKA Karolina | 2332 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
90 | JAWORSKI Mariusz | 2333 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
91 | KACPRZAK Przemysław | 2334 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
92 | KARCZEWSKI Jarosław | 2335 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
93 | KOSIOR Mateusz | 2336 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
94 | KRASUCKA Izabela | 2337 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
95 | KREFT Krzysztof | 2338 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
96 | PECKO Norbert | 2348 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
97 | PIECZONKA Adam | 2349 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
98 | PIĘKOŚ Urszula | 2350 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
99 | RADWAN Bartłomiej | 2352 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
100 | RODA Ewelina | 2353 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
101 | ROJEK Paulina | 2354 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
102 | SIEMASZKO Maciej | 2356 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
103 | SOWIŃSKA Katarzyna | 2358 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
104 | STARBA Paweł | 2359 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
105 | STASZKIEWICZ Mateusz | 2361 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
106 | ŚWITEK Paula | 2362 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
107 | TARNOWSKI Michał | 2363 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
108 | LUDWICZAK Hubert | 2408 | Paczka Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
109 | MARCINKOWSKA Dominika | 2409 | Paczka Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
110 | MIELCARZ Marcin | 2410 | Paczka Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
111 | WITKOWSKI Maciej | 2411 | Paczka Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
112 | WASILEWSKI Piotr | 2500 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
113 | TRELLA Joanna | 2649 | Magda Team | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
114 | ROKICKI Czeslaw | 2757 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
115 | TRELLA Artur | 2880 | Magda Team | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
116 | MECHLIŃSKI Ryszard | 2249 | Elbląskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
117 | JABŁONOWSKI Leszek | 2275 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
118 | MICHALCZYK Katarzyna | 2276 | Nadleśnictwo Miłomłyn | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
119 | SIDORKO Tomasz | 2301 | TABATA RADEK TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
120 | DEMCZUK Paweł | 2302 | Taka sytuacja xD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
121 | DOLECKI Kamil | 2327 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
122 | SIEMASZKO Dagna | 2355 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
123 | NAPIÓRKOWSKA Ingrid | 3055 | BOAT CITY CROSSBOX | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
124 | KUCHARSKA Sylwia | 3068 | Paczka Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
125 | BIELICKI Paweł | 2324 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
126 | BIGAJ Piotrek | 2325 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
127 | GRODZKI Michał | 2331 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
128 | JANOWICZ Małgorzata | 2255 | KRA Karlino | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
129 | MALISZAK Tomek | 2342 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
130 | PIOTROWSKA Justyna | 2293 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
131 | RABENDA Rafał | 2351 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
132 | STASZEL-ŁATAS Katarzyna | 2360 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
133 | ZIEWALICZ Tomasz | 2485 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
134 | LASZCZKOWSKI Tomasz | 2733 | SMP Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:37:27 |
Znaleziono 134 wynik(ów)