RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PAWLAK Robert 1325Open Mężczyzn22M 7412:1500:00:0000:51:01.3500:51:01.35 8:307,1
2RÓŻEŃSKI Szymon 1279Fitmania OlsztynOpen Mężczyzn103M 17912:1500:00:0000:59:25.6000:59:25.60+00:08:249:546,1
3MUZYK Marta 1274BRBK - biegli w podatkachOpen Kobiet7K 2512:1500:00:0001:00:17.1501:00:17.15+00:09:1510:026,0
4JERZY Czartowski 1321Open Mężczyzn164M 27412:1500:00:0001:03:58.1501:03:58.15+00:12:5610:395,6
5PRZYBYSZEWKI Paweł 1326Open Mężczyzn176M 28812:1500:00:0001:04:35.8501:04:35.85+00:13:3410:455,6
6SZATNIEWSKA Natalia 1330Open Masters Kobiet4K 6712:1500:00:0001:08:45.9001:08:45.90+00:17:4411:275,2
7WITKOWSKI Wojciech 1333Open Masters Mężczyzn61M 40712:1500:00:0001:08:46.5501:08:46.55+00:17:4511:275,2
8KANIA Patryk 1256AcroteamOpen Mężczyzn267M 41012:1500:00:0001:08:49.9501:08:49.95+00:17:4811:285,2
9DMOWSKA Paulina 1255AcroteamOpen Kobiet47K 7612:1500:00:0001:10:02.4501:10:02.45+00:19:0111:405,1
10JENDRYSIAK Joanna 1271BorkowoOpen Masters Kobiet10K 10312:1500:00:0001:13:08.5001:13:08.50+00:22:0712:114,9
11ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI Mirek 1273BorkowoOpen Masters Mężczyzn80M 52512:1500:00:0001:13:23.7001:13:23.70+00:22:2212:134,9
12MACKIEWICZ Emilia 1891RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet75K 10912:1500:00:0001:13:45.3001:13:45.30+00:22:4312:174,9
13DROŻDŻEWSKA Aneta 1270BorkowoOpen Masters Kobiet12K 11112:1500:00:0001:13:49.1001:13:49.10+00:22:4712:184,9
14WICHERT Patryk 1215Wichert.bodybuildingOpen Mężczyzn376M 54112:1500:00:0001:13:51.3001:13:51.30+00:22:4912:184,9
15ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Agnieszka 1272BorkowoOpen Masters Kobiet13K 12212:1500:00:0001:14:30.2501:14:30.25+00:23:2812:254,8
16ŁYSKOWSKA Nikola 1214Wichert.bodybuildingOpen Kobiet86K 12312:1500:00:0001:14:31.1501:14:31.15+00:23:2912:254,8
17BUTRYMOWICZ Agnieszka 1269BorkowoOpen Kobiet93K 13312:1500:00:0001:15:22.9501:15:22.95+00:24:2112:334,8
18DZIDEK Maciej 1315Open Mężczyzn415M 59012:1500:00:0001:15:28.9501:15:28.95+00:24:2712:344,8
19RACHWALSKA Aleksandra 1888Open Kobiet101K 14212:1500:00:0001:16:08.7001:16:08.70+00:25:0712:414,7
20KUKOWSKI Michał 1322Open Mężczyzn460M 64912:1500:00:0001:18:22.7001:18:22.70+00:27:2113:034,6
21NĘDZA Łukasz 1323Open Mężczyzn522M 72512:1500:00:0001:21:47.4501:21:47.45+00:30:4613:374,4
22TOPKA Dariusz` 1298NayebaneeTeamOpen Mężczyzn542M 74812:1500:00:0001:22:38.8501:22:38.85+00:31:3713:464,4
23GAWĘCKI Krzysztof 1294NayebaneeTeamOpen Mężczyzn545M 75212:1500:00:0001:22:41.4501:22:41.45+00:31:4013:464,4
24KOWNACKI Bartłomiej 1309ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Masters Mężczyzn120M 75912:1500:00:0001:23:11.3501:23:11.35+00:32:1013:514,3
25WENTOWSKA Katarzyna 1312ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Kobiet167K 22412:1500:00:0001:23:11.4501:23:11.45+00:32:1013:514,3
26KOŹBIAŁ Agnieszka 1310ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Masters Kobiet30K 22512:1500:00:0001:23:11.5001:23:11.50+00:32:1013:514,3
27KOMASARA Piotr 1307ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Mężczyzn552M 76012:1500:00:0001:23:12.2001:23:12.20+00:32:1013:524,3
28ŚLEDZIKOWSKI Patryk 1311ŻUŁAWSCY POGROMCY KRZYŻAKÓWOpen Mężczyzn553M 76112:1500:00:0001:23:12.6501:23:12.65+00:32:1113:524,3
29PILAK Dawid 1297NayebaneeTeamOpen Mężczyzn561M 77012:1500:00:0001:23:55.6501:23:55.65+00:32:5413:594,3
30IGRAS Szymon 1283Kotlet TeamOpen Mężczyzn576M 78912:1500:00:0001:24:28.9001:24:28.90+00:33:2714:044,3
31TOKARSKA Joanna 1285Kotlet TeamOpen Kobiet192K 25312:1500:00:0001:24:29.0501:24:29.05+00:33:2714:044,3
32OWCZARZAK Krzysztof 1284Kotlet TeamOpen Mężczyzn577M 79112:1500:00:0001:24:29.3501:24:29.35+00:33:2814:044,3
33JARZĄBEK Przemysław 1295NayebaneeTeamOpen Mężczyzn593M 81012:1500:00:0001:25:35.7501:25:35.75+00:34:3414:154,2
34KUREK Łukasz 1300Nie Łam Się RehabilitacjaOpen Mężczyzn602M 82312:1500:00:0001:26:02.4501:26:02.45+00:35:0114:204,2
35GALIŃSKA Marzena 1299Nie Łam Się RehabilitacjaOpen Kobiet213K 27712:1500:00:0001:26:12.4001:26:12.40+00:35:1114:224,2
36WILK Paweł 1305Zabójcze KoszatniczkiOpen Masters Mężczyzn162M 93712:1500:00:0001:33:20.8001:33:20.80+00:42:1915:333,9
37DĄBROWSKI Łukasz 1280Grubini TeamOpen Mężczyzn700M 95312:1500:00:0001:34:23.8501:34:23.85+00:43:2215:433,8
38GRYGLEWICZ Katarzyna 1317Open Kobiet308K 39112:1500:00:0001:34:24.0001:34:24.00+00:43:2215:443,8
39GRYGLEWICZ Arek 1281Grubini TeamOpen Mężczyzn701M 95412:1500:00:0001:34:24.6501:34:24.65+00:43:2315:443,8
40DULINSKI Leszek 1303Zabójcze KoszatniczkiOpen Masters Mężczyzn166M 95812:1500:00:0001:34:52.3001:34:52.30+00:43:5015:483,8
41WILK Dorota 1304Zabójcze KoszatniczkiOpen Kobiet315K 39912:1500:00:0001:35:11.4501:35:11.45+00:44:1015:513,8
42WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1267Będzie fajnie mówiliOpen Mężczyzn720M 97612:1500:00:0001:37:13.3501:37:13.35+00:46:1216:123,7
43WOJCIECHOWSKA Julita 1265Będzie fajnie mówiliOpen Kobiet323K 41012:1500:00:0001:37:13.4501:37:13.45+00:46:1216:123,7
44KRZEWIŃSKA Magdalena 1264Będzie fajnie mówiliOpen Kobiet342K 43512:1500:00:0001:38:48.9001:38:48.90+00:47:4716:283,6
45ANDRZEJEWSKI Piotr 1262Będzie fajnie mówiliOpen Mężczyzn740M 99912:1500:00:0001:38:59.2501:38:59.25+00:47:5716:293,6
46DERESZEWSKI Adam 1263Będzie fajnie mówiliOpen Mężczyzn747M 100712:1500:00:0001:40:09.9501:40:09.95+00:49:0816:413,6
47ŻUCHOWSKA Monika 1278czarne bykiOpen Kobiet351K 44612:1500:00:0001:40:17.8001:40:17.80+00:49:1616:423,6
48MATUSIAK Łukasz 1260AquaSpa&Saunarium RedaOpen Mężczyzn748M 101112:1500:00:0001:40:28.5001:40:28.50+00:49:2716:443,6
48KASYNA Wojciech 1258AquaSpa&Saunarium RedaOpen Mężczyzn748M 101112:1500:00:0001:40:28.5001:40:28.50+00:49:2716:443,6
50GÓRNIKOWSKA Monika 1257AquaSpa&Saunarium RedaOpen Kobiet352K 44912:1500:00:0001:40:28.6001:40:28.60+00:49:2716:443,6
51ŁUKASIK Paulina 1259AquaSpa&Saunarium RedaOpen Kobiet353K 45012:1500:00:0001:40:28.8001:40:28.80+00:49:2716:443,6
52KEMPIŃSKA Karolina 1286MevogeddonOpen Kobiet354K 45112:1500:00:0001:40:30.1501:40:30.15+00:49:2816:453,6
53CICHAWA Adrian 1275czarne bykiOpen Mężczyzn756M 102112:1500:00:0001:40:58.6501:40:58.65+00:49:5716:493,6
54RYBANT Michał 1288MevogeddonOpen Mężczyzn758M 102312:1500:00:0001:41:10.3001:41:10.30+00:50:0816:513,6
55WOJTALA Magdalena 1277czarne bykiOpen Kobiet362K 46012:1500:00:0001:41:28.3501:41:28.35+00:50:2716:543,5
56SLEDZ Mariusz 1276czarne bykiOpen Mężczyzn766M 103312:1500:00:0001:42:26.2001:42:26.20+00:51:2417:043,5
57OŻAROWSKI Mikołaj 1287MevogeddonOpen Mężczyzn771M 103812:1500:00:0001:43:09.6501:43:09.65+00:52:0817:113,5
Znaleziono 57 wynik(ów)