RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WINKOWSKI Ireneusz 1421Open Masters Mężczyzn6M 11912:3000:00:0000:55:58.1500:55:58.15 9:196,4
2FARYNA Norbert 1388Open Mężczyzn123M 21412:3000:00:0001:01:01.1001:01:01.10+00:05:0210:105,9
3BOJANOWSKI Arseniusz 1385Open Masters Mężczyzn31M 27212:3000:00:0001:03:49.4001:03:49.40+00:07:5110:385,6
4STENCEL Jakub 1413Open Mężczyzn199M 31512:3000:00:0001:05:27.9001:05:27.90+00:09:2910:545,5
5SZYNDZIELORZ Łukasz 1416Open Mężczyzn215M 33612:3000:00:0001:06:21.5501:06:21.55+00:10:2311:035,4
6KLUK Daniel 1394Open Masters Mężczyzn45M 34912:3000:00:0001:07:03.6501:07:03.65+00:11:0511:105,4
7WITKOWSKI Marek 1380Skończeni OCROpen Masters Mężczyzn48M 37712:3000:00:0001:08:00.3001:08:00.30+00:12:0211:205,3
8MAŁEK Franciszek 1379Skończeni OCROpen Mężczyzn250M 37812:3000:00:0001:08:01.3501:08:01.35+00:12:0311:205,3
9ŻULEWSKI Adam 1422Open Mężczyzn274M 41912:3000:00:0001:09:07.6501:09:07.65+00:13:0911:315,2
10ARANOWSKI Łukasz 1384Open Mężczyzn275M 42012:3000:00:0001:09:08.3001:09:08.30+00:13:1011:315,2
11SLIPACZUK Krystian 1411Open Mężczyzn301M 45012:3000:00:0001:10:09.5501:10:09.55+00:14:1111:415,1
12KOTWICKI Radosław 1395Open Mężczyzn338M 49112:3000:00:0001:11:42.1501:11:42.15+00:15:4411:575,0
13WOJDAK Radosław 1334Open Mężczyzn360M 52212:3000:00:0001:13:18.3501:13:18.35+00:17:2012:134,9
14WASAK Kamil 1418Open Mężczyzn392M 56212:3000:00:0001:14:38.5501:14:38.55+00:18:4012:264,8
15WASIK Karol 1419Open Mężczyzn422M 59812:3000:00:0001:15:52.6001:15:52.60+00:19:5412:384,7
16WADZIŃSKI Kamil 1370Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn444M 62712:3000:00:0001:17:39.5501:17:39.55+00:21:4112:564,6
17PARZYSZEK Eryk 1367Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn445M 62812:3000:00:0001:17:40.6501:17:40.65+00:21:4212:564,6
18FRYMARK Kamil 1381Zołza TeamOpen Mężczyzn477M 67012:3000:00:0001:19:30.7001:19:30.70+00:23:3213:154,5
19MARKUSZEWSKA Julia 1406Open Kobiet147K 20012:3000:00:0001:21:14.1501:21:14.15+00:25:1613:324,4
20LUZENCZYK Radek 1403Open Mężczyzn523M 72612:3000:00:0001:21:48.5001:21:48.50+00:25:5013:384,4
21OSEMLAK Dawid 1408Open Mężczyzn533M 73712:3000:00:0001:22:33.6001:22:33.60+00:26:3513:454,4
22SZEGA Robert 1415Open Mężczyzn543M 74912:3000:00:0001:22:39.3501:22:39.35+00:26:4113:464,4
23STOLAREWSKI Krzysztof 1414Open Mężczyzn544M 75112:3000:00:0001:22:39.9501:22:39.95+00:26:4113:464,4
24AGEJCZYK Anna 1383Open Kobiet169K 22812:3000:00:0001:23:36.3501:23:36.35+00:27:3813:564,3
25PIĘTA Tomasz 1368Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn556M 76512:3000:00:0001:23:38.4501:23:38.45+00:27:4013:564,3
26BURSKA Aldona 1363Pjotery Idą W ŁogińOpen Kobiet172K 23112:3000:00:0001:23:46.4001:23:46.40+00:27:4813:574,3
27AMBROZIEWICZ Angelika 1362Pjotery Idą W ŁogińOpen Kobiet173K 23212:3000:00:0001:23:47.7501:23:47.75+00:27:4913:574,3
28KIEDROWSKI Marcin 1393Open Mężczyzn557M 76612:3000:00:0001:23:49.8001:23:49.80+00:27:5113:584,3
29KIEDROWSKA Kinga 1392Open Kobiet176K 23512:3000:00:0001:23:53.1001:23:53.10+00:27:5413:584,3
30KURZ-GRZESIAK Katarzyna 1343Groźne BESTIEOpen Masters Kobiet32K 24312:3000:00:0001:24:11.0001:24:11.00+00:28:1214:014,3
31CICHECKI Emil 1386Open Mężczyzn566M 77612:3000:00:0001:24:15.3501:24:15.35+00:28:1714:024,3
32GÓRKA Mateusz 1389Open Mężczyzn568M 77812:3000:00:0001:24:16.4001:24:16.40+00:28:1814:024,3
33LUZEŃCZYK Daria 1402Open Kobiet189K 25012:3000:00:0001:24:18.7501:24:18.75+00:28:2014:034,3
34SZYPSZAK Adrian 1369Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn570M 78112:3000:00:0001:24:18.9501:24:18.95+00:28:2014:034,3
35BURSKI Roman 1364Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn582M 79612:3000:00:0001:24:45.7501:24:45.75+00:28:4714:074,2
36KAŃSKI Mateusz 1341Groźne BESTIEOpen Mężczyzn587M 80212:3000:00:0001:25:10.1001:25:10.10+00:29:1114:114,2
37ŁUKASIUK Magdalena 1345Groźne BESTIEOpen Kobiet201K 26412:3000:00:0001:25:12.9001:25:12.90+00:29:1414:124,2
38GRUCHAŁA Katarzyna 1390Open Kobiet205K 26912:3000:00:0001:25:31.9001:25:31.90+00:29:3314:154,2
39NIEMC Przemek 1347Groźne BESTIEOpen Mężczyzn592M 80912:3000:00:0001:25:34.5501:25:34.55+00:29:3614:154,2
40ŁUKASIUK Robert 1346Groźne BESTIEOpen Masters Mężczyzn132M 81512:3000:00:0001:25:49.8001:25:49.80+00:29:5114:184,2
41LIPIŃSKA Marta 1344Groźne BESTIEOpen Kobiet211K 27512:3000:00:0001:25:58.4001:25:58.40+00:30:0014:194,2
42HERNIK Filp 1365Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn597M 81812:3000:00:0001:25:59.0001:25:59.00+00:30:0014:194,2
43NIEMC Dawid 1340Dzikie BestieOpen Mężczyzn600M 82112:3000:00:0001:26:01.2001:26:01.20+00:30:0314:204,2
44LEJK Paweł 1401Open Mężczyzn604M 82512:3000:00:0001:26:05.0501:26:05.05+00:30:0614:204,2
45KRAUSE Marlena 1342Groźne BESTIEOpen Kobiet220K 28412:3000:00:0001:26:22.8501:26:22.85+00:30:2414:234,2
46LASKOWSKA Edyta 1400Open Kobiet222K 28712:3000:00:0001:26:27.3001:26:27.30+00:30:2914:244,2
47WÓJCIK Michał 1355Novamed TeamOpen Mężczyzn613M 83712:3000:00:0001:26:33.9001:26:33.90+00:30:3514:254,2
48SAMODULSKI Bolesław 1354Novamed TeamOpen Mężczyzn614M 83812:3000:00:0001:26:34.0501:26:34.05+00:30:3514:254,2
49WOŹNIAK Michał 1356Novamed TeamOpen Masters Mężczyzn137M 83912:3000:00:0001:26:34.5501:26:34.55+00:30:3614:254,2
50WRÓBLEWSKI Arkadiusz 1357Novamed TeamOpen Masters Mężczyzn138M 84012:3000:00:0001:26:34.8501:26:34.85+00:30:3614:254,2
51MOREK Bartłomiej 1353Novamed TeamOpen Masters Mężczyzn139M 84112:3000:00:0001:26:34.9501:26:34.95+00:30:3614:254,2
52KOSSECKA Michalina 1382Zołza TeamOpen Kobiet224K 29212:3000:00:0001:26:40.2501:26:40.25+00:30:4214:264,2
53KAŃSKA Paulina 1339Dzikie BestieOpen Kobiet225K 29312:3000:00:0001:26:40.7501:26:40.75+00:30:4214:264,2
54JAŻDŻEWSKI Marceli 1391Open Mężczyzn618M 84512:3000:00:0001:26:40.9501:26:40.95+00:30:4214:264,2
55KRAJEWSKI Tomasz 1377SalcesoniOpen Mężczyzn621M 84812:3000:00:0001:26:50.1501:26:50.15+00:30:5214:284,1
56POCZMAŃSKI Piotr 1378SalcesoniOpen Mężczyzn623M 85112:3000:00:0001:27:05.2501:27:05.25+00:31:0714:304,1
57GUCWA Mateusz 1360PiweczkoTeamOpen Mężczyzn652M 88612:3000:00:0001:29:49.6501:29:49.65+00:33:5114:584,0
58MISZTALEWSKA Iwona 1336Compensa AktywniOpen Masters Kobiet47K 35612:3000:00:0001:31:01.5501:31:01.55+00:35:0315:104,0
59BARANOWSKI Marek 1335Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn150M 90812:3000:00:0001:31:03.3501:31:03.35+00:35:0515:104,0
60SZYMAŃSKI Grzegorz 1338Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn151M 90912:3000:00:0001:31:04.7001:31:04.70+00:35:0615:104,0
61MUCHOWSKI Adam 1337Compensa AktywniOpen Masters Mężczyzn153M 91312:3000:00:0001:31:12.1501:31:12.15+00:35:1415:123,9
62FOKS Michał 1359PiweczkoTeamOpen Mężczyzn674M 91612:3000:00:0001:31:30.1501:31:30.15+00:35:3215:153,9
63KRAUSE Krzysztof 1373Prymus TeamOpen Mężczyzn695M 94712:3000:00:0001:34:17.5501:34:17.55+00:38:1915:423,8
64ŁYKOWSKI Eryk 1374Prymus TeamOpen Mężczyzn696M 94812:3000:00:0001:34:17.7001:34:17.70+00:38:1915:423,8
65BAŁA Maciej 1371Prymus TeamOpen Mężczyzn698M 95112:3000:00:0001:34:20.7001:34:20.70+00:38:2215:433,8
66DZIADUCH Kamila 1372Prymus TeamOpen Kobiet307K 39012:3000:00:0001:34:21.3501:34:21.35+00:38:2315:433,8
67BROSTEK Maksymilian 1358PiweczkoTeamOpen Mężczyzn703M 95712:3000:00:0001:34:48.4001:34:48.40+00:38:5015:483,8
68LIETZ Patryk 1361PiweczkoTeamOpen Mężczyzn806M 107412:3000:00:0001:52:47.8501:52:47.85+00:56:4918:473,2
69TYLICKI Piotr 1417Open Mężczyzn821M 109012:3000:00:00   
70SMULSKI Adrian 1366Pjotery Idą W ŁogińOpen Mężczyzn823M 109212:3000:00:00   
Znaleziono 70 wynik(ów)