RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DRĄŻKOWSKI Piotr 1587AcroteamOpen Masters Mężczyzn8M 16413:0000:00:0000:58:36.4500:58:36.45 9:466,1
2ŚWIERCZEWSKI Jaromir 1589AcroteamOpen Masters Mężczyzn9M 16513:0000:00:0000:58:41.9000:58:41.90+00:00:059:466,1
3JABŁOŃSKA Kamila 1588AcroteamOpen Kobiet6K 2113:0000:00:0000:59:22.2500:59:22.25+00:00:459:536,1
4WÓJCIAK Daniel 1436AcroteamOpen Mężczyzn110M 19113:0000:00:0000:59:46.9000:59:46.90+00:01:109:576,0
5RADTKE Andrzej 1435AcroteamOpen Masters Mężczyzn17M 20713:0000:00:0001:00:33.7501:00:33.75+00:01:5710:055,9
6POPCZYŃSKI Krystian 1456HARDCORYOpen Masters Mężczyzn18M 21213:0000:00:0001:00:54.4001:00:54.40+00:02:1710:095,9
7LUBERAŃSKI Patryk 1489Open Mężczyzn124M 21613:0000:00:0001:01:06.5001:01:06.50+00:02:3010:115,9
8KULAK Andrzej 1472The DudesOpen Mężczyzn142M 24213:0000:00:0001:02:16.3501:02:16.35+00:03:3910:225,8
9GALYCH Viktor 1484Open Mężczyzn157M 26413:0000:00:0001:03:39.5501:03:39.55+00:05:0310:365,7
10KRYSTYNIAK Tomasz 1471The DudesOpen Mężczyzn162M 27113:0000:00:0001:03:49.2501:03:49.25+00:05:1210:385,6
11OCICKI Wiktor 1426#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn225M 35013:0000:00:0001:07:07.4501:07:07.45+00:08:3111:115,4
12KOŃCZYŃSKI Mateusz 1424#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn230M 35513:0000:00:0001:07:15.4001:07:15.40+00:08:3811:125,4
13GRYNHAGEL Sylwester 1423#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn231M 35613:0000:00:0001:07:16.1001:07:16.10+00:08:3911:125,4
14PASIŃSKA Angelika 1492Open Kobiet38K 6113:0000:00:0001:07:57.7001:07:57.70+00:09:2111:195,3
15NAHAJOWSKI Wojciech 1434AcroteamOpen Masters Mężczyzn49M 38213:0000:00:0001:08:03.1501:08:03.15+00:09:2611:205,3
16KOWALCZYK Tomasz 1429AcroteamOpen Masters Mężczyzn50M 38313:0000:00:0001:08:05.9001:08:05.90+00:09:2911:205,3
17NAHAJOWSKI Grzegorz 1432AcroteamOpen Masters Mężczyzn51M 38413:0000:00:0001:08:06.1001:08:06.10+00:09:2911:215,3
18WALCZAK Danuta 1744Dirty SparrowsOpen Kobiet40K 6413:0000:00:0001:08:20.6501:08:20.65+00:09:4411:235,3
19KWIATKOWSKI Łukasz 1430AcroteamOpen Masters Mężczyzn57M 40313:0000:00:0001:08:40.7501:08:40.75+00:10:0411:265,2
20NAHAJOWSKI Paweł 1433AcroteamOpen Masters Mężczyzn58M 40413:0000:00:0001:08:41.0501:08:41.05+00:10:0411:265,2
21OCICKI Karol 1425#ekipaMediaMarktOpen Mężczyzn269M 41213:0000:00:0001:08:52.0001:08:52.00+00:10:1511:285,2
22TELEGA Małgorzata 1504Open Kobiet69K 9913:0000:00:0001:12:21.5501:12:21.55+00:13:4512:035,0
23SKRAJDA Szymon 1500Open Masters Mężczyzn75M 50513:0000:00:0001:12:22.2501:12:22.25+00:13:4512:035,0
24RDZANEK Adrian 1496Open Mężczyzn353M 51413:0000:00:0001:12:57.2001:12:57.20+00:14:2012:094,9
25SMOLAREK Marcin 1447Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn359M 52113:0000:00:0001:13:17.7501:13:17.75+00:14:4112:124,9
26GAWRYSIAK Mariusz 1442Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn367M 53013:0000:00:0001:13:27.9001:13:27.90+00:14:5112:144,9
27WAWRZYNIAK Michał 1505Open Masters Mężczyzn82M 53413:0000:00:0001:13:35.3001:13:35.30+00:14:5812:154,9
28BESKA Daniel 1427AcroteamOpen Mężczyzn370M 53513:0000:00:0001:13:43.9501:13:43.95+00:15:0712:174,9
29NAHAJOWSKI Dawid 1431AcroteamOpen Mężczyzn371M 53613:0000:00:0001:13:44.5501:13:44.55+00:15:0812:174,9
30SZULTKA Patryk 1503Open Mężczyzn373M 53813:0000:00:0001:13:49.9501:13:49.95+00:15:1312:184,9
31SZULTKA Dawid 1502Open Mężczyzn382M 54713:0000:00:0001:14:06.1001:14:06.10+00:15:2912:214,9
32LINOWIECKA-MALEC Agnieszka 1444Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Kobiet81K 11613:0000:00:0001:14:13.7001:14:13.70+00:15:3712:224,9
33ZGLIŃSKA - MAKLAKIEWICZ Paulina 1450Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Kobiet89K 12913:0000:00:0001:15:06.8501:15:06.85+00:16:3012:314,8
34FILIPIAK Mateusz 1440Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn411M 58613:0000:00:0001:15:21.7501:15:21.75+00:16:4512:334,8
35GAŁKA Marta 1441Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Kobiet94K 13413:0000:00:0001:15:26.2001:15:26.20+00:16:4912:344,8
36MARSZEWSKA Ilona 1445Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Masters Kobiet15K 13713:0000:00:0001:15:35.2001:15:35.20+00:16:5812:354,8
37WYCHOWANIEC Rafał 1449Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Masters Mężczyzn91M 59113:0000:00:0001:15:36.4001:15:36.40+00:16:5912:364,8
38WOJTCZAK Maciej 1448Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn416M 59213:0000:00:0001:15:41.3501:15:41.35+00:17:0412:364,8
39SKONIECZNY Marcin 1446Brzeskie Towarzystwo Sportowe "OLIMPIA"Open Mężczyzn418M 59413:0000:00:0001:15:42.4001:15:42.40+00:17:0512:374,8
40POTURALSKI Jakub 1495Open Mężczyzn420M 59613:0000:00:0001:15:50.9001:15:50.90+00:17:1412:384,7
41MAŃKOWSKI Adrian 1490Open Mężczyzn440M 62213:0000:00:0001:17:28.2001:17:28.20+00:18:5112:544,6
42STEFANIAK Jakub 1501Open Mężczyzn458M 64613:0000:00:0001:18:14.4501:18:14.45+00:19:3813:024,6
43SADOWSKI Paweł 1409Open Mężczyzn459M 64813:0000:00:0001:18:15.1001:18:15.10+00:19:3813:024,6
44CYMANOWSKI Krzysztof 1473WATAHA STGOpen Mężczyzn474M 66713:0000:00:0001:19:26.6501:19:26.65+00:20:5013:144,5
45TALAŚKA Tomasz 1477WATAHA STGOpen Mężczyzn480M 67313:0000:00:0001:19:32.2501:19:32.25+00:20:5513:154,5
46PIOTROWICZ Tomasz 1493Open Mężczyzn489M 68313:0000:00:0001:19:50.7001:19:50.70+00:21:1413:184,5
47KLEIN Kamil 1475WATAHA STGOpen Mężczyzn490M 68413:0000:00:0001:19:53.5501:19:53.55+00:21:1713:184,5
48GORNOWICZ Daniela 1474WATAHA STGOpen Kobiet136K 18313:0000:00:2301:19:30.8501:19:54.55+00:21:1813:154,5
49ROSENGARTEN Karolina 1498Open Kobiet144K 19413:0000:00:0001:20:58.9501:20:58.95+00:22:2213:294,4
50KIEDROWICZ Denisa 1467Rodzina 40+Open Masters Kobiet24K 19613:0000:00:0001:21:04.5501:21:04.55+00:22:2813:304,4
51BUSZKIEWICZ Jarosław 1465Rodzina 40+Open Masters Mężczyzn111M 71213:0000:00:0001:21:04.6501:21:04.65+00:22:2813:304,4
51PIECHOWSKI Waldemar 1470Rodzina 40+Open Masters Mężczyzn111M 71213:0000:00:0001:21:04.6501:21:04.65+00:22:2813:304,4
53KIEDROWICZ Sławomir 1468Rodzina 40+Open Masters Mężczyzn113M 71413:0000:00:0001:21:04.9501:21:04.95+00:22:2813:304,4
54PIECHOWSKA Ewelina 1469Rodzina 40+Open Masters Kobiet25K 19713:0000:00:0001:21:05.3001:21:05.30+00:22:2813:304,4
54BUSZKIEWICZ Żaneta 1466Rodzina 40+Open Masters Kobiet25K 19713:0000:00:0001:21:05.3001:21:05.30+00:22:2813:304,4
56WOJNOWSKA Izabela 1437AcroteamOpen Kobiet153K 20613:0000:00:0001:21:48.1501:21:48.15+00:23:1113:384,4
57WOJNOWSKI Marcin 1438AcroteamOpen Mężczyzn534M 73813:0000:00:0001:22:34.5001:22:34.50+00:23:5813:454,4
58MATVIICHUK Yuliia 1491Open Kobiet159K 21513:0000:00:0001:22:37.8001:22:37.80+00:24:0113:464,4
59KRYSIEWICZ Mariusz 1451CofrescoOpen Masters Mężczyzn122M 77113:0000:00:0001:23:59.1501:23:59.15+00:25:2213:594,3
60SZYBURSKA Izabella 1454CofrescoOpen Kobiet182K 24213:0000:00:0001:24:10.1001:24:10.10+00:25:3314:014,3
61ROGOZIŃSKI Tomasz 1453CofrescoOpen Masters Mężczyzn127M 79813:0000:00:0001:24:52.5001:24:52.50+00:26:1614:084,2
62WAWRZYNIAK Dorota 1815Open Masters Kobiet39K 30713:0000:00:0001:27:58.2001:27:58.20+00:29:2114:394,1
63WITECKA Izabela 1818Open Kobiet251K 32313:0000:00:0001:29:02.5001:29:02.50+00:30:2614:504,0
64POKORSKA Kasia 1731Open Kobiet265K 34113:0000:00:0001:30:19.3501:30:19.35+00:31:4215:034,0
65CICHA Judyta 1780Open Kobiet276K 35213:0000:00:0001:30:42.5001:30:42.50+00:32:0615:074,0
66FYDRYCH Patrycja 1483Open Kobiet280K 35713:0000:00:0001:31:08.4501:31:08.45+00:32:3215:114,0
67POKORSKI Rafał 1803Open Masters Mężczyzn157M 92513:0000:00:0001:32:06.4001:32:06.40+00:33:2915:213,9
68AUGUSTYNIAK Jakub 1479Open Mężczyzn822M 109113:0000:00:00   
Znaleziono 68 wynik(ów)