RUNMAGEDDON REKRUT GDAŃSK

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2020-09-12
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1971
Wystartowało:
1602
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
1595
Na trasie:
7
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WOLFRAM Dawid 1506Open Mężczyzn64M 13113:1500:00:0000:56:50.0000:56:50.00 9:286,3
2WAWRZYNIAK Kamil 1525DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn85M 15413:1500:00:0000:58:10.0000:58:10.00+00:01:209:416,2
3HILLER Fabian 1561Open Mężczyzn91M 16113:1500:00:0000:58:24.0500:58:24.05+00:01:349:446,2
4BORSUK Igor 1555Open Mężczyzn93M 16313:1500:00:0000:58:30.4000:58:30.40+00:01:409:456,2
5HINZ Pawel 1562Open Mężczyzn102M 17813:1500:00:0000:59:23.8000:59:23.80+00:02:339:536,1
6OSIŃSKI Jakub 1571Open Mężczyzn119M 20413:1500:00:0001:00:19.0501:00:19.05+00:03:2910:036,0
7STOSIK Krzysztof 1579Open Mężczyzn140M 23613:1500:00:0001:02:01.0001:02:01.00+00:05:1110:205,8
8RUBACHA Mateusz 1577Open Mężczyzn167M 27713:1500:00:0001:04:09.9001:04:09.90+00:07:1910:415,6
9CIECIORSKI Sebastian 1557Open Mężczyzn168M 27813:1500:00:0001:04:11.6001:04:11.60+00:07:2110:415,6
10SŁAWIŃSKA Katarzyna 1947Open Kobiet22K 4213:1500:00:0001:05:25.3501:05:25.35+00:08:3510:545,5
11SŁAWIŃSKI Paweł 1948Open Mężczyzn197M 31313:1500:00:0001:05:25.5001:05:25.50+00:08:3510:545,5
12SZARZYŃSKI Jakub 1580Open Mężczyzn205M 32213:1500:00:0001:05:50.2001:05:50.20+00:09:0010:585,5
13KOMOROWSKI Jakub 1564Open Mężczyzn232M 35713:1500:00:0001:07:16.6501:07:16.65+00:10:2611:125,4
14ZIEMANN Daniel 1586Open Mężczyzn248M 37513:1500:00:0001:07:59.8001:07:59.80+00:11:0911:195,3
15DETTLAFF Sławomir 1559Open Masters Mężczyzn52M 38513:1500:00:0001:08:07.4001:08:07.40+00:11:1711:215,3
16DETTLAFF Magdalena 1558Open Kobiet49K 7813:1500:00:0001:10:09.6501:10:09.65+00:13:1911:415,1
17KOWALSKI Robert 1568Open Mężczyzn321M 47213:1500:00:0001:11:08.0501:11:08.05+00:14:1811:515,1
18GAJEWCZYK Wiktor 1560Open Mężczyzn334M 48713:1500:00:0001:11:36.2501:11:36.25+00:14:4611:565,0
19HYLA Kacper 1563Open Mężczyzn335M 48813:1500:00:0001:11:37.6001:11:37.60+00:14:4711:565,0
20SZYMANIAK Łukasz 1581Open Mężczyzn356M 51713:1500:00:0001:13:05.6501:13:05.65+00:16:1512:104,9
21REJMIAK Mateusz 1575Open Mężczyzn361M 52313:1500:00:0001:13:20.7001:13:20.70+00:16:3012:134,9
22BURCZYŃSKI Mateusz 1556Open Mężczyzn366M 52913:1500:00:0001:13:26.6001:13:26.60+00:16:3612:144,9
23TRĘBACZ Ireneusz 1583Open Mężczyzn389M 55813:1500:00:0001:14:33.6501:14:33.65+00:17:4312:254,8
24ORŁOWSKI Piotr 1570Open Mężczyzn413M 58813:1500:00:0001:15:25.9501:15:25.95+00:18:3512:344,8
25PAWŁOWSKI Krzysztof 1573Open Mężczyzn414M 58913:1500:00:0001:15:26.2001:15:26.20+00:18:3612:344,8
26KOSZAŁKA Paweł 1566Open Mężczyzn436M 61413:1500:00:0001:16:43.7001:16:43.70+00:19:5312:474,7
27TOMASZEWSKI Łukasz 1582Open Mężczyzn498M 69313:1500:00:0001:20:09.5501:20:09.55+00:23:1913:214,5
28ROMANOWSKI Damian 1576Open Mężczyzn500M 69613:1500:00:0001:20:14.7501:20:14.75+00:23:2413:224,5
29BIGAS Maciej 1554Open Mężczyzn501M 69813:1500:00:0001:20:33.4001:20:33.40+00:23:4313:254,5
30PRAHL Kacper 1574Open Mężczyzn521M 72413:1500:00:0001:21:42.7001:21:42.70+00:24:5213:374,4
31SKRZYPEK Krzysztof 1578Open Mężczyzn546M 75313:1500:00:0001:22:44.7001:22:44.70+00:25:5413:474,4
32BURMAN Tomasz 1533Rodzinka z CiechocinkaOpen Mężczyzn585M 80013:1500:00:0001:25:05.6501:25:05.65+00:28:1514:104,2
33STAWIARZ Anna 1536Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Kobiet33K 26313:1500:00:0001:25:07.0001:25:07.00+00:28:1714:114,2
34SIDOR Mariusz 1535Rodzinka z CiechocinkaOpen Mężczyzn586M 80113:1500:00:0001:25:08.9501:25:08.95+00:28:1814:114,2
35WIŚNIEWSKA Kamila 1538Rodzinka z CiechocinkaOpen Kobiet202K 26513:1500:00:0001:25:14.7501:25:14.75+00:28:2414:124,2
36PASZKOWSKI Tomasz 1572Open Mężczyzn588M 80313:1500:00:0001:25:15.7001:25:15.70+00:28:2514:124,2
37WIŚNIEWSKI Jacek 1539Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Mężczyzn128M 80413:1500:00:0001:25:16.8501:25:16.85+00:28:2614:124,2
38MARCINKOWSKA Aleksandra 1534Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Kobiet34K 26613:1500:00:0001:25:22.8001:25:22.80+00:28:3214:134,2
39ŻOŁĄDEK Piotr 1540Rodzinka z CiechocinkaOpen Mężczyzn589M 80613:1500:00:0001:25:23.0501:25:23.05+00:28:3314:134,2
40STAWIARZ Bartłomiej 1537Rodzinka z CiechocinkaOpen Masters Mężczyzn130M 81213:1500:00:0001:25:43.3501:25:43.35+00:28:5314:174,2
41LEWANDOWSKI Krzysztof 1513BrewaOpen Mężczyzn631M 86213:1500:00:0001:27:56.6501:27:56.65+00:31:0614:394,1
42HOFFMAN Monika 1511BrewaOpen Kobiet261K 33513:1500:00:0001:29:46.2501:29:46.25+00:32:5614:574,0
43SERAFIŃSKA Agnieszka 1520BrewaOpen Kobiet262K 33613:1500:00:0001:29:46.3001:29:46.30+00:32:5614:574,0
44SIKORA Przemysław 1521BrewaOpen Mężczyzn660M 89513:1500:00:0001:30:24.2001:30:24.20+00:33:3415:044,0
45TOMASZEWSKA Marzena 1524BrewaOpen Kobiet267K 34313:1500:00:0001:30:26.9001:30:26.90+00:33:3615:044,0
46HERTMAN Oskar 1510BrewaOpen Mężczyzn685M 93113:1500:00:0001:32:48.0001:32:48.00+00:35:5815:283,9
47PIECHOCKA Anna 1516BrewaOpen Kobiet296K 37613:1500:00:0001:33:07.9001:33:07.90+00:36:1715:313,9
48MATYJASZCZYK Filip 1515BrewaOpen Mężczyzn688M 93813:1500:00:0001:33:42.9001:33:42.90+00:36:5215:373,8
49TATERSKA Małgorzata 1522BrewaOpen Masters Kobiet50K 38013:1500:00:0001:34:06.2001:34:06.20+00:37:1615:413,8
50TATERSKI Marcin 1523BrewaOpen Masters Mężczyzn163M 94113:1500:00:0001:34:06.4001:34:06.40+00:37:1615:413,8
51MATUSZEWSKA Anna 1514BrewaOpen Masters Kobiet51K 38113:1500:00:0001:34:07.6001:34:07.60+00:37:1715:413,8
52JANICKA Marysia 1512BrewaOpen Kobiet300K 38213:1500:00:0001:34:08.2501:34:08.25+00:37:1815:413,8
53PIPIA Michał 1518BrewaOpen Mężczyzn692M 94413:1500:00:0001:34:10.0001:34:10.00+00:37:2015:413,8
54PLASKOTA Tomasz 1519BrewaOpen Mężczyzn693M 94513:1500:00:0001:34:10.1501:34:10.15+00:37:2015:413,8
55PIECHOCKI Artur 1517BrewaOpen Mężczyzn713M 96913:1500:00:0001:35:40.1001:35:40.10+00:38:5015:563,8
56KRZEMIŃSKA Danuta 1546Super GrupaOpen Masters Kobiet55K 40813:1500:00:0001:37:04.5501:37:04.55+00:40:1416:103,7
57ZAŁĘSKA Agnieszka 1548Super GrupaOpen Kobiet324K 41113:1500:00:0001:37:16.1501:37:16.15+00:40:2616:123,7
58PIOTROWSKA Mirosława 1547Super GrupaOpen Kobiet325K 41213:1500:00:0001:37:16.3501:37:16.35+00:40:2616:123,7
59KLEBAN Anna 1545Super GrupaOpen Masters Kobiet56K 41313:1500:00:0001:37:17.5001:37:17.50+00:40:2716:123,7
59CZECHOWSKI Krzysztof 1544Super GrupaOpen Masters Mężczyzn168M 97713:1500:00:0001:37:17.5001:37:17.50+00:40:2716:123,7
61CZECHOWSKA Maria 1543Super GrupaOpen Masters Kobiet57K 41413:1500:00:0001:37:18.4501:37:18.45+00:40:2816:133,7
62KULA Justyna 1529Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet355K 45213:1500:00:0001:40:32.5501:40:32.55+00:43:4216:453,6
63PRZYBYLSKA Małgorzata 1530Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet356K 45313:1500:00:0001:40:33.1001:40:33.10+00:43:4316:453,6
64KORYNT Paulina 1528Lacroix Electronic TeamOpen Kobiet365K 46413:1500:00:0001:41:40.4501:41:40.45+00:44:5016:563,5
Znaleziono 64 wynik(ów)